Nejlepší poskytovatelé hostingu WordPress 2020: [Důvěryhodní, spolehliví a cenově dostupní hostitelé]

7

Chcete založit blog nebo obchodní web, ale nevíte, který z nich je v roce 2020 nejlepším hostingem WordPress?


Nebojte se, že jsme sestavili podrobný seznam některých nejlepších hostitelů wordpress, abychom vám pomohli vybrat tu správnou společnost.

Ale především trochu úvod do WordPress, je to open-source CMS (systém pro správu obsahu), který byl zahájen v roce 2003 Mattem Mullenwegem a Mikeem. Nyní WordPress zmocňuje více než 25% webových stránek po celém světě a jednu z nejpopulárnějších platforem CMS.

Můžete jej volně nainstalovat na webový server a během několika minut se připojit online. Roste velmi rychle díky jednoduchosti, flexibilitě a nabízí široký katalog bezplatných a prémiových produktů (pluginy a témata).

Pomocí něj můžete vytvořit jakýkoli typ webových stránek, jako je osobní blog, web ve stylu časopisu, nákupní obchod, web eCommerce, zpravodajské weby a mnoho dalšího. Stručně řečeno, existuje mnoho možností, které lze udělat pomocí WordPress.

Proč WordPress?

Téměř všechny webhostingové společnosti podporují WordPress, nabízí instalaci jedním kliknutím a snadné použití. Není všemu konec; WordPress má co nabídnout, jako jsou tisíce bezplatných šablon, snadné nastavení, bezplatné plug-iny, přátelské pro vyhledávače a mnoho dalšího.

Zde v tomto článku je naším cílem získat nejlepší hostingové společnosti, které jsou kompatibilní s WordPress při používání sdílených hostingových plánů.

Ale! Zde je kritický problém Což je nejlepší hosting WordPress, který se opravdu hodí pro můj web?

Nebojte se! Usnadnili jsme vám to.

Nejprve zvažte, jak důležité jsou pro vás tyto faktory, a každému z nich přiřaďte priority;

 1. Rychlost
 2. Uptime
 3. Funkce
 4. Podpěra, podpora
 5. Náklady
 6. Zásady vrácení peněz

Jsme si jisti, že nyní je pro vás snadné vybrat webhosting, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Jak děláme testy:

 • Všechny testy provádíme instalací stejné verze WP.
 • Nainstalujeme Rise šablonu poháněnou prosperujícím tématem na každém hostování
 • Stejný počet příspěvků a stránek
 • Během zkušebního období nebyl nainstalován žádný nástroj pro ukládání do mezipaměti ani žádné doplňky
 • Provádíme testy pomocí velmi základních plánů níže uvedených společností. Protože si myslíme, že pokud dodají kvalitu ve svém základním plánu, budou určitě v těch vyšších.

Wordpress Hosting 2019

10 nejlepších poskytovatelů hostování WordPress roku 2020

Zde je seznam našich zjištění, která podporují a provozují WordPress velmi hladce a s jistotou je prohlašujeme za nejlepší poskytovatele hostingu WordPress.

1. A2Hosting

A2Hosting

Oni sami re-brand sám a zahájen v roce 2003 se jménem A2hosting, který byl “Iniquinet” dříve. Je to jedna z nejlepších společností poskytujících WordPress, která poskytuje záruku dostupnosti 99,9%. A podle našich zkušeností úspěšně dosahují svých nároků.

A2Hosting je automatická služba, která optimalizuje vaše stránky automatickou instalací plug-inu optimalizovaného pro A2, který je vytvořen pomocí A2hosting. To vás ušetří zejména v případě, že nemáte dostatek znalostí o tom, jak provést optimalizaci webu?

Jejich plány jsou velmi atraktivní pro hostování blogu. Všechny plány zahrnují disky SSD a pokud máte prostředky, pak jděte na plán „Turbo“. Protože nabízí „turbo servery“ a „A2 optimalizovat webový akcelerátor“, díky čemuž je váš web 20x rychlejší.

Společnost podniká různá bezpečnostní opatření a zavádí do svých plánů Brute Force, Dual firewall, skenování virů, různé bezpečnostní nástroje a automatické zálohování, aby byla bezpečnost spolehlivá.

Poskytují kvalitní podpůrné služby a udržují živý chat, telefonní hovor, e-mail a velké množství znalostí. Takže se nemusíte o nic starat. Kontaktujeme je prostřednictvím jejich live chatu a testujeme pomocí kladení různých otázek. Odpověď přichází v žádném okamžiku s velmi šikovnými odpověďmi.

Klíčové vlastnosti: (Lite plán)

 • Úložný prostor: Neomezený
 • Šířka pásma: Neomezený
 • Domény: Ne
 • Webové stránky: 1 může být hostitelem
 • E-mailové účty: 25
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

2. SiteGround (60% sleva)

siteground nejlepší hosting pro WordPress 2019

SiteGround byl spuštěn pozdě ve srovnání se svými konkurenty (BlueHost, DreamHost atd.), Ale roste velmi rychle a dobře se proslavil zejména mezi blogery. Společnost dobře vytvořila své hostingové plány a nabízí různé technologie pro zajištění rychlosti, dostupnosti, bezpečnosti atd.

Zakoupení plánu je velmi snadné a stačí zadat několik údajů. A nyní jste v cPanelu, kde na vás čeká instalační program na 1 kliknutí na instalaci WordPress.

Všechna datová centra jsou podporována několika zdroji energie, jako jsou generátory a UPS, aby vaše stránky zůstaly vždy online. K dispozici je vestavěná možnost zálohování, která zabraňuje ztrátě dat. Jednotky SSD, SuperCacher, CloudFlare a mnoho dalšího jsou jen proto, aby váš web byl šíleně rychlý. Kromě toho, pokud vás nebaví zkušenosti s prostojem vašeho stávajícího hostingu, pak se nemusíte obávat přechodu na SiteGround izolaci svého účtu. Proaktivní monitorování serveru vás nikdy nezklame.

SiteGround věnoval své odborné znalosti podpůrným službám a přiřadil informovaného pracovníka, aby zákazníkům poskytoval pomoc prostřednictvím telefonu, živého chatu a systému prodeje vstupenek. Věřte nám, jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Klíčové vlastnosti:- (Plán spuštění)

 • Úložný prostor: 10 GB
 • Návštěvy: 10 000 / mo.
 • Domény: 1 bezplatná doména, neomezené subdomény a parkované domény
 • Webové stránky: Můžete hostovat 1 web
 • E-mailové účty: Neomezený
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

3. InMotionHosting

InMotion Hosting

Pro účely hodnocení bereme plán „Spuštění“. Hostitelský plán je dobře optimalizován pomocí WordPress a má jedinečné funkce, jako je předinstalovaný WP, automatické aktualizace, efektivní rychlost, integrace WP-CLI atd. Společnost nabízí 250 $ reklamních kreditů včetně 100 $ Adwords, 75 $ bing a 75 $ Yahoo řídit kvalitní provoz.

Zákaznická podpora založená na U.S nabízí telefonická řešení, řešení Live Chat a e-maily ve všech aspektech. Můžete je také skype. Kontaktujeme je pomocí Live Chat (protože je to nejběžnější způsob) a velmi rychle je prožíváme. Vypadá to, že na vás čekají.

Vzhledem k rychlosti je doba načítání opravdu krátká a pomocí jednotek SSD, OptimumCache a dalších technologií zvyšujících rychlost jsou služby skutečně rychlé. Také podporoval PHP 7, což je velmi přátelské a pyšní se rychlostí. S průměrnou dobou 99,9% uptime, e-commerce přátelský, drag and drop builder společnost je vždy naše první volba při hostování WordPress a doporučujeme InMotion Hosting bez nejasností.

Klíčové vlastnosti: (Spouštěcí plán)

 • Úložný prostor: Neomezený
 • Šířka pásma: Neomezený
 • Domény: 1 bezplatná doména, 6 parkovaných domén a 25 subdomén
 • Webové stránky: Hostitelem mohou být 2 webové stránky
 • E-mailové účty: Neomezený
 • Záruka vrácení peněz: 90 dní

4. Bluehost

Bluehost Nejlepší WordPress Hosting 2019

Pokud jde o image značky, BlueHost se neshoduje a nejlepší je, že je oficiálně doporučeno WordPress.

Použitím základního hostovacího plánu jsme zjistili, že jsou velmi profesionální v poskytování služeb. Instalační program na jedno kliknutí se při instalaci WordPress ukáže jako velmi užitečný.

V případě jakéhokoli problému se můžete obrátit na jejich nepřetržitě dostupnou technickou podporu prostřednictvím telefonu, chatu a tiketu.

BlueHost zajišťuje rychlost pomocí technologie ochrany zdrojů a CloudFlare. Pomocí bezplatné služby CloudFlare můžete zvýšit rychlost vašeho webu o 2x a načte se během 2 ~ 3 sekund.

Měli byste jít na plán plus, protože nabízí spoustu funkcí než „základní“ plán, jako jsou experti na spam, 200 $ za reklamní kampaně, neomezené úložiště atd. Atd..

Klíčové vlastnosti: (Základní plán)

 • Úložný prostor: 50 GB
 • Šířka pásma: Neměřeno (žádný konkrétní limit)
 • Domény: 1 bezplatná doména, 25 subdomén a 5 parkovaných domén
 • Webové stránky: Můžete hostovat 1 web
 • E-mailové účty: 5
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

5. GreenGeeks

greengeek hosting

Trey Gardner založil GreenGeeks v roce 2006. Pokud si uvědomujete životní prostředí, budete rádi, když uslyšíte, že využívají obnovitelné zdroje energie a díky jejich ekologickým iniciativám dostávají několik ocenění..

Přijetím nejnovější technologie je společnost schopna zajistit rychlost. Nejnovější procesory Intel Xeon, SSD, 64 GB DDR3 RAM servery určené pro maximální rychlost. Servery jsou navíc řádně spravovány podle faktorů zabezpečení, požáru a vlhkosti, aby se zabránilo jakémukoli poklesu služeb.

Vyškolený a zkušený personál poskytuje pomoc prostřednictvím telefonu, živého chatu a požadavků na vstupenky. K dispozici je také velké množství článků, FAQ a videonávody. Pokud tedy v jakémkoli případě najdete live chat nebo jakýkoli jiný systém pomalý, pak vám určitě pomůže znalostní databáze.

Společnost uplatňuje 99,9% záruku dostupnosti a má více datových center, aby mezi nimi data rozdělila, aby nedošlo ke ztrátě dat. Věřte nám, že společnost jistě splnila své nároky na dostupnost. Pokud jde o dobu načítání, jedná se většinou o 1,7 až 2,3 s.

Existuje redundance funkcí, jako je bezplatný tvůrce webových stránek, žádný poplatek za migraci, nástroje SEO, instalátor WP na jedno kliknutí, PHP7, CDN atd..

Klíčové vlastnosti: (Základní plán) 

 • Úložný prostor: Neomezený
 • Šířka pásma: Neomezený
 • Domény: 1 bezplatná doména, neomezené parkování a subdomény
 • Webové stránky: Neomezený
 • E-mailové účty: Neomezený
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

6. Dreamhost

DreamHost WordPress Hosting 2019

Dreamhost dokončuje téměř 19 let v oboru a hostuje více než 1 500 000 stránek. Nabízejí rozmanitý hosting, jako jsou sdílené, spravované, VP a vyhrazené, které jsou vhodné pro hostování webových stránek s malým až vysokým provozem. Po zakoupení hosting plánu je zde trochu složitější pro uživatele, kteří používají cPanel, protože společnost nabízející vlastní panel přizpůsobení. Ale nebojte se, navrhli to jako uživatelsky přívětivý a po troše zaměření je navigace velmi snadná.

Zabezpečení, udržuje to těsné, ať už se jedná o web elektronického obchodu nebo jakýkoli web. K dispozici jsou certifikáty SSL, automatické skenování malwaru a několik kroků ověřování, které zakrývají bezpečnostní díry. Společnost nabízí 100% záruku dostupnosti, což může být důvodem jejich vyšších cen. Místo použití tradičních disků jsou jejich servery vybaveny SSD, díky kterému je váš web dramaticky rychlý

Pokud jde o podpůrné služby, nenabízely po telefonu žádnou zákaznickou podporu. Jsou k dispozici na Live Chatu, e-mailu a Twitteru 24/7/365 a pamatují si, že jsou vítězem ceny za nejlepší zákaznické služby 2016.

Tuto společnost také doporučuje WordPress.org

Klíčové vlastnosti: (Základní plán)

 • Úložný prostor: Neomezený
 • Šířka pásma: Neomezený
 • Domény: 1 doména zdarma
 • Webové stránky: Můžete hostovat neomezený web
 • E-mailové účty: Neomezený
 • Záruka vrácení peněz: 97 dní

7. MediaTemple

zprostředkující vynikající wordpress hosting 2019

V oboru pracují a pracují na uspokojování svých zákazníků od roku 1998 a v roce 2013 jej získal Godaddy. Mediatemple je jedním z nejlepší poskytovatelé hostingu WordPress s cílem, aby to bylo spolehlivé pro vývojáře, blogery, designéry, inovátory atd. Po zkušenosti s osobním plánem jsme zjistili:

Hostingové plány Media Temple přicházejí s oceněnými a špičkovými možnostmi podpory v USA a pomáhají zákazníkům prostřednictvím live chatu, telefonu, vstupenek a dokonce i na twitteru. Upřednostnili jsme Live Chat a zjistili jsme, že jsou super rychlé a úžasné. Ať už se jedná o instalaci nebo o nějaký jiný problém týkající se zabezpečení, aktualizací, administrátorského panelu … jsou vždy připraveni vám pomoci.

Během naší zkoušky rychlosti a zatížení jsme zjistili, že jsou velmi efektivní. Použití disků SSD, škálovatelná šířka pásma, PhP 7, CloudFlare CDN způsobí, že váš web bude skvěle fungovat. 99,99% záruka dostupnosti a pokud se vám nepodaří dodat, můžete požádat o úvěr podle jejich úvěrové politiky. Automatická záloha navíc zajišťuje vaše data.

Ačkoli jsou plány společnosti Grid drahé, ale na oplátku vám poskytují kvalitu ve všech aspektech. To znamená, že skutečně poskytují to, za co platíte

Dalším úžasným stánkem společnosti jsou bezpečnostní iniciativy. Časté skenování malwaru, zranitelností, zastaralých pluginů, detekce spamu atd. A SiteLock k detekci a odstranění malwaru. Pokud váš web napadl, stačí jim zavolat a nechat své bezpečnostní odborníky řešit bezpečnostní problémy. Je jen na vás, jaký typ zabezpečení potřebujete, nabízejí různé balíčky zabezpečení.

Pokud se chcete zbavit starostí, pak je mediální chrám skvělou možností, jak zvážit:

Klíčové vlastnosti: (Osobní plán)

 • Úložný prostor: 20 GB
 • Šířka pásma: 1TB škálovatelné
 • Domény: Ne
 • Webové stránky: 100 může být hostitelem
 • E-mailové účty: 1000
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

8. HostGator

Hostgator hosting 2019

Začátkem univerzitní koleje v říjnu 2002 společnost Brent Oxley získala ročně více než 1 000 aktivních zákazníků. Nyní je Hostgator velkým jménem a nejlepším hostingem wordpress pro malé až průměrné webové stránky a blogy. Nabízejí širokou škálu hostingových plánů včetně sdílených / webových, cloudových, WordPress, distributorů, VPS a vyhrazených. Hlavní výhodu, kterou dostali, je cena, která je rallye ocenitelná, pokud ji porovnáme s kvalitou.

Pro účely testování jsme zakoupili Hatchlingův plán, který považujeme také za dobrý plán pro začátečníky.

Volání, živý chat, lístky, videonávody a velké množství fór jsou k dispozici 24 x 7 x 365. Podporní služby jsou dobré a personál je velmi dobře informován, ale jak zažíváme, živý chat trvá připojení 15 až 45 minut. Ale to se nestane pokaždé, když jsou rychlé. Ale společnost by to měla zlepšit a být konzistentní.

Provozní doba je velmi důležitá, protože pokud je váš web mimo provoz, lidé se přesunou k jinému, takže jste ztratili mnoho zákazníků a čtenářů. SiteGround požadující 99,9% záruku dostupnosti. Náš test ukazuje, že služby společnosti jsou stabilní a udržuje váš web vždy online.

HostGator poskytuje 100 USD pro Adwords, 100 USD pro Yahoo! / Bing, vestavěný instalátor WP, dostupné ceny, cPanel, bezplatný webový tvůrce s více než 4500 bezplatnými šablonami a mnohem více. Stačí se dostat do hostgator, budete si jistě užít jejich služby

Klíčové vlastnosti: (Plán šrafování)

 • Úložný prostor: Bez měření
 • Šířka pásma: Bez měření
 • Domény: Žádná bezplatná doména, neomezené subdomény
 • Webové stránky: 1 povoleno
 • E-mailové účty: Neomezený
 • Záruka vrácení peněz: 45 dní

9. WebHostingHub

webhostinghub

WebHostingHub nabízí pouze sdílené plány hostování wordpress a je známý jako velmi dobrá volba pro webové stránky malé úrovně. Není příliš stará, společnost zahájila svou činnost v roce 2010. WebHostingHub pod dohledem společnosti InMotion Company (velké jméno v hostitelském průmyslu), což je velmi kladný bod ve prospěch WHH.

Nepředložili žádnou statistiku ani nepožadovali žádnou záruku dostupnosti. Ale naše výsledky testů jsou docela přijatelné a udržují váš web funkční. Stránky s nízkou rychlostí obtěžují zákazníky, proto společnost nabízí disky SSD, které jsou známé mechanickými disky s vysokou rychlostí.

Konkurenční výhodou společnosti je počet nabízených funkcí. SSD pro 20x rychlost než tradiční, 90 dní za testování služeb, kredit za marketingové kampaně, Softaculous installer, žádné prostoje během migrace, přetažení & drop Builder, cPanel, velmi kompatibilní s WordPress, POP3 / IMAP E-mailem a seznam pokračuje. Poplatek za velmi malou částku ($ 1) za vytvoření zálohy po každých 24 hodinách.

Velmi přátelská a kooperativní podpora k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, telefonicky, live chat, e-mail. Můžete s nimi také chatovat přes skype. Podpora, kterou jsme dostali, byla fantastická. Zveřejnili informace na Facebooku a Twitteru týkající se nástrojů, které by mohly být užitečné při vytváření webu a blogů, takže je sledujte, abyste zůstali aktuální.

Klíčové vlastnosti: (Jiskra)

 • Úložný prostor: Neomezený
 • Šířka pásma: Neomezený
 • Domény: 1 bezplatná doména, 5 zaparkovaných a 25 subdomén
 • Webové stránky: 2 povoleno
 • E-mailové účty: Neomezený
 • Záruka vrácení peněz: 90 dní

10. HostWinds

hostwinds spolehlivé poskytovatele hostingu WordPress 2019

Společnost není dobře odlišena od ostatních v oboru. Společnost začala v roce 2010 založit různá datová centra v Dallasu, Texasu a Infomartu, která jsou podporována generátory, chladiči, monitorováním bezpečnosti atd., Aby byla chráněna před jakoukoli katastrofou.

Hostwinds se snaží poskytovat výjimečné podpůrné služby. Zjistili jsme, že live chat je spravedlivý, abychom problém rychle vyřešili. Společnost podporuje telefon, live chat, systém vstupenek a znalostní databáze, aby zjistila problémy se zákazníky. Tyto služby jsou k dispozici pokaždé, každý den a po celý rok.

Společnost dobře vytvořila technologie, aby zajistila maximální rychlost a 99,9% záruku dostupnosti. Výsledky jsou velmi slušné a stabilní. Technika WindSpeed ​​pomáhá chránit jednotlivé uživatelské zdroje a provádět optimalizaci, díky které je vaše stránka výkonnější.

Klíčové vlastnosti: (Základní)

 • Úložný prostor: Neomezený
 • Šířka pásma: Neomezený
 • Domény: Žádná bezplatná doména, neomezené subdomény
 • Webové stránky: 2 povoleno
 • E-mailové účty: Neomezený
 • Záruka vrácení peněz: 60 dní

Závěr – což je nejlepší hostitel WordPress roku 2020?

Výše uvedený důraz na nejlepší hostitele, který vykazuje uspokojivé výsledky. Pokud jste milovníkem WordPress a hledáte hosting, který nejlépe vyhovuje vašemu blogu nebo webu, měli byste z nich vyzkoušet.

Téměř všechny společnosti používající SSD k poskytování vysoké odezvy, jako jsou InMotion, SiteGround, A2Hosting atd. Každá z hostitelských společností má své klady a zápory, jako je WebHostingHub a SiteGround, nabízí spoustu funkcí v balíčcích přátelských k peněženkám, ale WHH je nové jméno v oboru, zatímco SiteGround omezil počet návštěv měsíčně.

Dle našeho názoru InMotion, A2Hosting, SiteGround fungují o něco výš a hladce a jsou vhodné ze všech perspektiv (cena, nejnovější technologie atd.), Zatímco MediaTemple je také velmi dobrá volba, ale nákladná.

SiteGround: Doporučeno WordPress.org, podporované špičkovou infrastrukturou, SSD, několika datovými centry, nejnovějšími špičkovými servery a nejlepší zákaznickou podporou v oboru.

InMotionHosting: Hosting SSD, bezplatná migrace, bezplatné doménové jméno, různé podpůrné kanály, dlouholeté zkušenosti v oboru, záruka vrácení peněz 90 dní

A2Hosting: Neomezené úložiště na SSD, bezplatná automatická aktivace SSL, důvěryhodné a aktualizované jednotlivci i webové stránky s recenzemi třetích stran.

Nakonec chceme říct, že si vyberete společnost, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Seznam jsme pečlivě sestavili poté, co jsme provedli několik testů a úsudků z různých úhlů (výkon, podpora, hodnota atd.). Vyberte si správný hosting WordPress, který splňuje všechny hostovací potřeby a je schopen zvládnout provoz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map