Nejlepší DigitalOcean Alternatives 2020 [Začněte již za 0,004 $ / h]

1

Chcete vědět, jaké jsou spolehlivé alternativy DigitalOcean nebo podobné cloudové služby?


Nebo potřebujete jen několik skvělých náhradníků, aby se váš stávající projekt přesunul z DigitalOcean?

Téměř každý, kdo má online existenci, musí vědět o službách digitálního cloudového hostingu. Důvodem jejich popularity jsou kvalitní služby za nízkou cenu. Z těchto důvodů mají silnou pověst a tisíce spokojených zákazníků.

Ale Počkejte!

Proč digitální oceánské alternativy?

Podpůrné služby jsou jedním z nejdůležitějších faktorů při rozhodování poskytovatele webhostingu o projektu. A v podpůrných službách Live Chat je velmi pohodlný způsob, jak získat okamžitou pomoc.

Ale DigitalOcean nenabízí Live Chat a jediný způsob je předložení letenky. Zadání letenky je dobré, ale pro menší problémy. U vážných a závažných problémů, kdy potřebujete okamžitou pomoc, je odeslání jízdenky velmi nepohodlné, protože to trvá hodiny.

Takže pro národy, které si dokáží poradit s technickými aspekty serveru samy, nemusí být problém zvážit. Ale pro začátečníky je to opravdu velký problém a díky svým nevhodným podpůrným kanálům mohou očekávat stresové situace mysli.

Jiný důvod může být pro některé uživatele cena. Ačkoli DigitalOcean nabízí velmi dostupnou cenovou strukturu, ale nyní, kvůli vysoké úrovni konkurence, můžete také najít poskytovatelé za nízké ceny než Digitální oceán.

To jsou některé z hlavních bodů, zejména zákaznická podpora, která vede zákazníky k nalezení možných alternativ.

Seznamem všech alternativ se seznam stává velmi obrovským, takže pečlivě získáváme pouze bližší, výkonnější a kompetentnější poskytovatele.

Nyní přejdeme ke skutečnému tématu

Nejlepší digitální alternativy, konkurenti a podobné cloudové služby pro rok 2020 [začněte již za 0,004 $ / h]

1. Kamatera – VÝBĚR # 1

(Nejlepší pro: Vývojáři, programátoři a úkoly náročné na zdroje)

Cloudové servery Kamatera

Kamatera je naše „Nejlepší volba„Pokud jde o cenově dostupný cloud hosting podporovaný elegantní infrastrukturou, výkonným hardwarem a nejnovějšími komponenty serveru. Díky tomu je vynikající alternativou k DigitalOcean dostupnost desítek operačních systémů a také nasazení vlastních operačních systémů..

Existuje celá řada operačních systémů, včetně Windows, CentOS, Debian, FreeBSD atd., Které lze nainstalovat několika kliknutími. Ve skutečnosti jsou k dispozici také vývojové aplikace a CMS, jako jsou Drupal, Magento, WordPress, Joomla, Docker, LAMP, LEMP, MongoDB a Tomcat..

Stejně jako rychlé poskytování služeb Digital Oceans můžete také nastavit cloudový server do 60 sekund s požadovanými systémovými prostředky. Tento proces je jednoduchý, vše, co musíte udělat, je přejít na hlavní panel účtu, vybrat serverovou zónu, rozhodnout, který OS / aplikaci potřebujete, vybrat jádra CPU, RAM, místo a další doplňky (v případě potřeby) a je dobré jít. A je to; je to tak jednoduché, jak to je.

Společnost má dlouholeté zkušenosti (více než 2 desetiletí), interní experti jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby mohli řešit technické problémy prostřednictvím živého chatu, e-mailu a telefonního hovoru. Kamatera v tomto ohledu bije DigitalOcean, protože konkurenční hostitel nemá podporu živého chatu, pomáhá pouze prostřednictvím e-mailu / lístku.

Když porovnáme umístění datových center obou poskytovatelů, má Kamatera také výhodu v této sekci. Mají 13 datových center na čtyřech kontinentech, zatímco DigitalOcean má 12, ačkoli ne moc. Pokud jde o služby a produkty nabízené oběma hostiteli, můžete od nich najít širokou škálu služeb, včetně doplňků, jako je zálohování, vyvažování zátěže, zabezpečení brány firewall, IP atd..

Kamatera a DigitalOcean pro instalaci aplikací, operačních systémů a vývojových prostředí poskytují instalační program na jedno kliknutí, který zajišťuje rychlé spuštění serveru. Existuje více než 100 obrazů OS, z nichž si můžete vybrat, aby splnil všechny možnosti uživatelů.

Základní „standardní“ cloudový plán (kapička) stojí 5 $ měsíčně za 1 GB RAM, 1 vCPU, 1 TB šířku pásma a 25 GB SSD prostoru. V porovnání s Kamaterou stojí jejich vstupní plán 4 GB za měsíc, 1 GB RAM, 1 vCPU při 2667 MHz, 20 GB SSD prostoru, CentOS Linux 8, 1 bezplatnou IP a 5TB šířku pásma. Můžete také nakonfigurovat vlastní cloudový server s až 384 GB RAM a 72 jádry vCPU.

Nyní je otázkou, proč Kamatera?

Kamatera je zdaleka jednou z nejlepších cloudových platforem, protože všechny jejich servery jsou postaveny s nejrychlejšími procesory Intel Platinum (o 300% rychlejší než generace předchůdců). Každý server využívající připojení k internetu 40Gbit, SSD, aby se zabránilo úzkým místům, zajistil nulovou latenci a neomezenou škálovatelnost.

Kromě toho také nabízejí 30denní bezplatný zkušební účet pro zkušební jízdu, takže si můžete zkontrolovat a rozhodnout, zda je to správný cloud hosting pro jejich projekty. Neztrácejte více času, přejděte do Kamatery kliknutím sem a užijte si ZKUŠEBNÍ účet DNES.

Rozsahy plánů
Ceny$ 4 / mo – $ 80 / mo
Webové stránky / aplikaceNeomezený
procesor1 – 72 vCores
RAM1024 MB – 384 GB
Úložný prostor20 GB – 1 000 GB SSD
Šířka pásma5 TB

2. Vultr [Začíná na 0,004 $ / h]

(Nejlepší pro: Vývojáři, programátoři a bloggové)

Vultr nejlepší nízký prcie cloud hosting

Při hledání alternativ DigitalOcean hlavně na základě cen se Vultr stává silnou volbou, zejména pro vývojáře. Jejich robustní infrastruktura a proaktivní monitorování jim umožňují poskytovat 100% záruku dostupnosti. A v případě, že nesplní svůj nárok, udělí za toto období úvěr za výpadky.

Vultr ano 15 datových center nachází se po celém světě (Severní Amerika, Asie, Evropa a Austrálie). To vám umožní nasadit server poblíž zákazníků a nabízí nízkou latenci při načítání stránky. Vultr používá nejnovější generace procesorů Intel. Servery také obsahují jednotky SSD.

Stejně jako DigitalOcean nabízí Vultr také cloudový hosting na hodinovém a měsíčním základě. První levný cloudový výpočetní plán stojí jen 2,50 $ zatímco nabízí 512 MB RAM, jednojádrový procesor, SSD-20 GB úložiště a 500 GB šířku pásma. Zatímco další plán stojí podobně jako základní plán DigitalOcean (tj. 5 $), ale poskytují více zdrojů, jako je SSD-25 GB, 1 GB RAM, 1 jádro a téměř 1TB šířka pásma.

Vultr vás nejen rychle připojí online, ale také nabízí úžasně navržený ovládací panel. Můžete snadno přistupovat k různým vlastnostem serveru. Umožňují vám vytvořit snímek serveru, který šetří čas při přesouvání na nový server. Vultr obsahuje spoustu dalších funkcí, jako je úložiště bloků, Aplikace jedním kliknutím (WordPress, Joomla, GitLab atd.) A mnoho šablon OS.

Vultr udržuje různé aplikace související s Linuxem, Windows, serverovými aplikacemi a webovými servery. Tady věc, která nás trochu trochu zklamala, Vultr nenabízí live chat. Jediné, co můžete udělat, je otevřít lístek a získat pomoc od svého odborného personálu. Obecně odpoví rychle a očekáváte odpověď během několika hodin. Takže pokud hledáte levnou alternativu, pak by to mohla být Vultr.

Rozsahy plánů
Ceny2,50 $ / měsíc – 640 $ / měsíc
Webové stránkyNeomezený
procesor1 – 16 Cores
RAM512 MB – 96 GB
Úložný prostor10 GB – 1600 GB SSD
Šířka pásma0,5 TB – 15 TB

3. A2Hosting – Špičkový konkurent DigitalOcean pro bloggery

(Nejlepší pro: Bloggery, obchodníci a webmasteři)

Cloud cloud A2 s přizpůsobeným plánem

Další účinnou možností, která přichází do hry jako alternativa DigitalOcean, je A2Hosting, která byla uvedena na trh v roce 2003. Rovněž se podílejí na ochraně životního prostředí podporováním projektů obnovitelné energie a partnerství s Carbonfund.org..

Byly doby, kdy si lidé možná neuvědomili své služby, ale nyní rostoucí počet spokojených zákazníků (více než 12,3 tis. Recenzí) ukazuje, že A2 má silný závazek ke kvalitě. Disky SSD, různé interní nástroje pro vyladění výkonu dělají z A2 hostingu jeden z nejrychlejších poskytovatelů webhostingu. Kromě rychlosti jsou také odhodlány poskytovat 99,9% dostupnosti.

A2Hosting nabízí předem připravené i přizpůsobitelné cloudové hostingové plány. V plánech přizpůsobení můžete skutečně vybrat serverovou zónu, RAM, CPU jádra, rychlost CPU a úložný prostor. Navíc si můžete vybrat z verzí OS šablon Ubuntu, Slackware, Fedory, CentOS, Debianu a mnoho dalšího. Zatímco cPanel vyžaduje aktivaci licence. Cloud VPS lze na žádost uživatele zapínat a vypínat.

Jejich plán „Start“ (cena 15 $) je vynikající volbou pro začátečníky a blogery. Plán je dodáván s 10 GB SSD úložiště, 512 MB RAM, 2 jádry CPU a neomezeným příchozím přenosem. I když obsahují 2TB odchozí data zdarma a poté to bude stát jen 0,12 $ za 1 GB. Všechny plány jsou podporovány kdykoli zárukou vrácení peněz. V případě, že nejste s nimi spokojeni, můžete požádat o plnou náhradu. Takže jste nikdy nemuseli používat jejich služby.

K dispozici jsou všechny kanály podpory, které uživatelům pomáhají. Jejich personál Guru poskytuje pomoc při telefonech, Skype, hovorech, lístcích a živém chatu. A pro svépomoc si můžete prohlédnout jejich znalostní základnu. A2Hosting je opravdu příjemná volba, která nabízí kompatibilní a rychlý sdílený hosting, cloudové servery, VPS servery a vyhrazená hostingová řešení.

Rozsahy plánů (3 plány)
Ceny$ 15 / mo – $ 25 / mo
Webové stránkyNeomezený
procesor2 jádra
Rychlost procesoru600 MHZ
RAM512 MB – 1 GB
Šířka pásma4TB – 6TB
Úložný prostor10 GB – 25 GB SSD

Poznámka: Plány můžete navrhovat podle vašich požadavků až s 8 jádry, 16 GB RAM a 200 GB úložiště.

4. CloudWays

(Nejlepší pro: Vývojáři, bloggeri, podniky a obchodníci)

Cloudways zvládly alternativu digitalocean

Cloudways se stává velmi potenciálním poskytovatelem při zvažování alternativ DigitalOcean. Společnost zahájena v roce 2011 nabízí spolehlivé spravované cloudové hostingové plány. Nabízejí fantastickou sadu funkcí, jako jsou úložiště na jednotkách SSD, Http / 2, škálování jedním kliknutím, pracovní plocha, intuitivní řídicí panel klonování jediným kliknutím, bezplatná migrace stránek a mnoho dalšího.

Cloudways nabízejí cloudové infrastruktury od různých poskytovatelů Vultr, DigitalOcean, Google, Amazon a KYUP. Takže pokud si přejete používat DigitalOcean, ale jste zmatení, protože nenabízejí živý chat, je Cloudways nejlepším řešením. Nabízejí interní tým podpory 24/7 prostřednictvím živého chatu, e-mailu a žádosti o volání atd. Při výběru cloudu Digital Ocean.

Jejich hostingové plány podporují spoustu aplikací, a jsou tedy kompatibilní s požadavky bloggerů, vývojářů, designérů a elektronického obchodování. nejzákladnější plán (7 $) nabízí 512 MB RAM, 20 GB úložiště, 1 TB šířku pásma a volný, uvolnit Certifikát SSL jedním kliknutím. Pomocí platformy Digital Ocean lze přidat větší šířku pásma za pouhých 0,02 $ / GB. Plány jsou podporovány 30denní politikou vrácení peněz. Navíc, s infrastrukturou několika společností, můžete určitě přijít s požadovaným plánem.

CloudWays podporují různé cloudové platformy, takže můžete najít tuny datových center po celém světě. To znamená, že si můžete vybrat plán poskytovatele, který má datové centrum poblíž vaší cílové skupiny, což zlepšuje načítání stránek. Pro vývojáře to umožňují snadná integrace Git. Navíc poskytují SSH & SFTP přístup, API, výběr databází a cron úloh atd. Zde si uvědomte, že nemůžete integrovat cPanel nebo Plesk.

Cloudways také nabízejí uživatelské rozhraní Varnish, které zvyšuje bezpečnost a výkon webu. Podporují různé technologie, jako je rychlost NGINX, PHP 7, Memcached a Server Apache pro hladký zážitek z hostování. Můžete si vyzkoušet své služby, které nabízejí 3-denní zkušební účet bez kreditní karty. Je to lepší způsob, jak prozkoumat CloudWays.

Poznámka: Cloudways nabízejí cloud hosting pomocí infrastruktury DigitalOcean, Vultr, Amazon, Google a Kyup. Níže je uvedena cena Cloudways pro platformu DigitalOcean.

 Rozsahy plánů (4 plány)
Ceny$ 7 / mo – 70 $ / mo
Webové stránkyNeomezený
procesor1 – 2 jádra
RAM512 MB – 4 GB
Úložný prostor20 GB – 60 GB SSD
Šířka pásma1 TB – 4 TB
SSLVolný, uvolnit

5. Host1Plus

(Nejlepší pro: Vývojáři – úplný kořenový přístup)

cloudové servery host1plus

Pokračování seznamu alternativ k DigitalOcean je zde Host1Plus. Existují cloudové servery Windows i Linux. Díky ovládání funkcí přátelských pro vývojáře, jako je přístup SSH, správa DNS a přístup API k ostatním funkcím, je tento program jedním z nejlepších cloud hostingů pro vývojáře.

Důvod, proč je pro vás Host1plus novým názvem, byl spuštěn teprve v roce 2008. Společnost však roste tak rychle a nyní spravuje více než 70 tisíc klientů po celém světě. Výběr umístění hraje při načítání webu významnou roli, a proto cloud computing v současnosti nabízí cloud Host1Plus 3 umístění serveru v Německu, USA a Brazílii.

Servery Host1Plus jsou vybaveny procesorem Intel Xeon E5 v3. Všechny jejich plány navíc zahrnují naplánované zálohování, jednu bezplatnou IPv4, škálovatelnost a předinstalované šablony operačních systémů. Nabízí bezplatnou vyhrazenou IP adresu. Podporují také jejich servery Hypervizory KVM které mají lepší výkon a zabezpečení než OpenVZ.

Pomocí Host1plus musíte pracovat hlavně s příkazovými řádky. Můžete však nainstalovat jakýkoli jiný operační systém. Pokud se vám nelíbí příkazové řádky, můžete použít doplněk cPanel utrácením 15 $. Nejzákladnější plán zahrnuje 1jádrový procesor, 512 MB RAM, 20 GB úložiště a 2TB šířku pásma za cenu 8 $ / měsíc. Kromě toho nabízejí politiku vrácení 14 dní.

Host1plus nabízí pro poskytování podpůrných služeb chat a rozsáhlou znalostní základnu. Navíc si vážíme jejich výukových programů, které obsahují užitečný obsah. Společnost také nabízí chatové služby během 9-18 GMT + 3. Ale můžete je skype i po úřední době. Host1plus je rostoucí poskytovatel, který nabízí služby cloud computingu za nízkou cenu tím, že dává uživatelům velkou kontrolu nad rukama.

Linux OSRozsahy plánů (6 plánů)Windows OSRozsahy plánů (4 plány)
Ceny$ 8 / mo – 156 $ / moCeny$ 25 / mo – 152 $ / mo
Webové stránkyNeomezenýWebové stránkyNeomezený
procesor1 jádra – 8 jaderprocesor2 jádra – 8 stupňů
RAM512 MB – 32 + GBRAM4 GB – 32 + GB
Úložný prostor20 GB – 1 000 GB SSDÚložný prostor100 GB – 1 000 GB SSD
Šířka pásma2TB – 24TBŠířka pásma6TB – 20TB

6. DreamHost – neomezený cloudový hosting SSD

(Nejlepší pro: Vývojáři, bloggeri, obchodníci)

Cloud computing cloudhostingu 2017

Od roku 1997 je Dreamhost známý jako důvěryhodný a zkušený poskytovatel. Kromě kvalitních hostingových služeb si také vytvářejí pozici nejlepšího registrátora domény. Nabízejí spuštění serveru do 30 sekund, což je rychlé řešení pro vývojáře, obchodníky a blogery.

Společnost vybudovala inteligentní architekturu, která se skládá z nejnovějších technologií, jako jsou disky SSD a procesory nové generace. Ovládají server do rukou a můžete provádět změny pomocí příkazových řádků a dalších nástrojů.

Dreamhost nabízí jednojádrový procesor s 512 MB RAM. Plán také obsahuje úložiště 80 GB-SSD a blokové úložiště 100 GB 4,50 $ / měsíc zatímco další bloky můžete přidat podle svých potřeb jen za 10 $ / měsíc. Poskytují bezplatný přenos při nahrávání, zatímco vám bude účtována cena za stahování. A vaše investice zajištěna 97denní politikou vrácení peněz.

Potřebujete více vynalézavé plány? Nabízejí také servery s až 8 GB RAM. Další výhodou používání Dreamhostu je, že můžete cloudový server provozovat po dlouhou dobu, přičemž vám bude účtováno maximálně 600 hodin. (25 dní) v daném měsíci. Ve srovnání s DigitalOcean si tedy užijete služby po delší dobu s nízkou cenou.

DreamHost také nabízí nástroje pro vývojáře v rámci DreamObjects účtováním nominálních poplatků. Zahrnuje vývoj webových aplikací, automatické zálohování stránek WordPress a integraci vašich úložných aplikací (CloudBerry, QNAP a Dropshare a mnoho dalších) atd..

S jejich podpůrnými službami se můžete kdykoli obrátit prostřednictvím chatu a e-mailů. Chcete-li získat telefonickou pomoc, musíte si zakoupit funkci „zpětného volání“. Celkově vzato je DreamHost skvělou volbou a konkrétně díky cenám se jedná o skutečně blízkou alternativu k DigitalOcean.

 Rozsahy plánů (3 plány)
Ceny4,50 $ / měsíc – 48 $ / měsíc
Webové stránkyNeomezený
procesor1 jádro – 4 jádra
RAM512 MB – 8 GB
Šířka pásmaNahrajte provoz zdarma
Úložný prostor80 GB –SSD

7. HostGator Cloud Hosting

(Nejlepší pro: Bloggers, webmasteři a obchodníci)

hostgator cloud nejlepší rychlé digitalocean alternativy

HostGator nabízí rychlé, ale ekonomické služby cloudového hostingu. Možná slyšíte, jak si někteří lidé stěžují na svůj sdílený hosting. Ale pomocí cloudového hostgator HostGator ochutnáte zcela nový zážitek. Dokonce i někteří běžní bloggové uvádějí cloudové služby HostGator jako nejlepší webhosting.

Kromě kvality je další cenou, která z HostGator činí dobrou alternativu DigitalOcean pro bloggery a webmastery, i ceny. Hostgator nabízí cloudový plán šrafování na pouhý 4,95 $ / měsíc zatímco Digitalocean účtuje 5 $ / měsíc. Navíc, ve srovnání s DigitalOcean, nabízí HostGator svým uživatelům více zdrojů, jako je dvoujádrový procesor, 2GB RAM, neměřená šířka pásma a úložiště atd. Zatímco DigitalOcean poskytuje jednojádrový procesor, 20 GB SSD úložiště, 512 MB RAM a 1TB šířka pásma.

Škálovatelnost je krásou zařízení HostGator a pouhým kliknutím můžete zvýšit své zdroje podle svých požadavků. To nejenže šetří náklady, ale také vás zbaví problémů s migrací dat a nedostatkem zdrojů. Pro poskytování vysokorychlostních služeb zahrnují integrované místní ukládání do mezipaměti se všemi jejich plány.

Dalším motivem pro výběr HostGator nad digitalocean je ovládací panel. HostGator obsahuje snadno ovladatelný ovládací panel. HostGator také projevuje větší důvěru ve své služby, v důsledku toho nabízejí 45 dní záruka vrácení peněz, která je nad průměrem odvětví.

HostGator stále na vás nezapůsobil? Jsme si jistí, že to změní váš názor. Digitalocean nenabízí živý chat a pro pomoc potřebujete předložit lístek, který je pomalý proces. A pokud nevíte mnoho o správě serveru a dalších technických parametrech, můžete se dostat do vážných potíží. Na straně druhé poskytuje HostGator zákaznickou podporu prostřednictvím telefonu, živého chatu a prodeje vstupenek. Ačkoli nejsou konzistentní v živém chatu, ale stále mnohem lepší než jakýkoli systém prodeje vstupenek.

 Hatchling, Baby a Business Cloud
Ceny4,95 – 9,95 / měsíc
Webové stránky1 – Neomezeno
procesor2 jádra – 6 jader
RAM2 GB – 6 GB
Šířka pásmaBez měření
Úložný prostorBez měření
SubdoményNeomezený

Poznámka: Vyšší plány zahrnují funkce SSL a Parkovaných domén

8. InMotion Hosting

(Nejlepší pro: Weboví obchodníci, bloggeri a větší rozvojové projekty)

Hostitelská recenze InMotion Cloud VPS

Další nejlepší alternativou pro DigitalOcean je dobře organizovaný, důvěryhodný a populární InMotion Hosting. Společnost je CNET důvěryhodná a získala rating A + s BBB. Existují také tisíce dobrých recenzí od skutečných uživatelů. Obvykle se vyznačují rychlými rychlými službami, zákaznickou podporou s rychlou reakcí a velkorysými 90 dní zásady vrácení peněz.

Nabídka InMotion nabízí spravované cloudové hostingové služby Cloud VPS, což může být důvod, proč jsou jejich plány v porovnání s DigitalOcean drahé. Takové stanovení cen si však zaslouží vysoké specifikace plánů. Jen si vezměte příklad jejich VPS-1000HA-S (nejzákladnějšího) plánu, který stojí 29,99 $ / měsíc ale zahrnuje 4 GB RAM, 75 GB SSD úložiště, 4TB šířku pásma, 3 IP adresu, zálohování a mnoho dalšího. Navíc může neomezený počet webů hostovat na jednom plánu. Všechny plány Cloud VPS jsou také optimalizovány pro potřeby elektronického obchodování.

S takovými vynalézavými plány můžete uhodnout, že je vytvořen pro blogery a web marketingy místo začátečníků. Protože nabízejí cloudový hosting založený na VPS, můžete očekávat rock-solid 99,99% Uptime a bleskovou rychlostí. Zóny maximální rychlosti hrají důležitou roli při zvyšování rychlosti, což vám umožňuje vybrat umístění datového centra během procesu platby.

Pokud již používáte cPanel se svým stávajícím poskytovatelem budete rádi vědět, že InMotion zahrnuje tento intuitivní cPanel se všemi svými plány Cloud VPS. Poskytují také bezplatné doménové jméno se 6 a 12měsíčními plány. Namísto 1 nebo 2 jader vyvíjí InMotion systém, ve kterém je vaše úloha rozložena do dostupných jader CPU pro rychlejší provádění, a proto lze spontánně provádět více úloh.

Další funkcí, díky které je InMotion jednou z nejlepších alternativ DigitalOcean, je péče o zákazníka. Nejen živý chat, telefon a e-maily, ale také můžete mluvit přes Skype.

Ačkoli jejich plány jsou nákladné v porovnání s DigitalOcean, ale získáte dobře vybavený plán, který zahrnuje rychlou rychlost s SSD (20x rychlejší než spřádací jednotky), snímek serveru, zálohování, bezplatná migrace stránek a mnohem více.

 Rozsahy plánů (3 plány)
Ceny29,99 $ / měsíc – 74,99 $ / měsíc
Webové stránkyNeomezený
procesorVolný, uvolnit
RAM4 GB – 8 GB
Šířka pásma4TB – 6TB
Úložný prostor75 GB – 260 GB SSD
IP adresy3 – 5
cPanelVolný, uvolnit

Závěr

Cloud hosting se postupně mění v populární platformu pro vývojáře, bloggery a web marketingu, protože má potenciální výhody, jako je solidní dostupnost, více možností výběru datových center, vysoká rychlost a mnoho dalšího.

Cloud computing také nabízí jedinečnou funkci, kde jsou vaše data klonována na různých serverech, a v případě selhání serveru bude váš web fungovat normálně prostřednictvím jiného pracovního serveru. To je lákavá krása cloudového hostingu.

Získání nejlepší alternativy DigitalOcean se stává velmi jednoduchým sledováním typu práce, kterou chcete dělat. Pokud hledáte alternativu pro rozvíjející se potřeby, pak doporučujeme Kamatera a Vultr protože dostanete všechny nástroje a aplikace přátelské pro vývojáře na jednom místě. Navíc mají také vlastní tým podpory 24/7, který umožňuje rychlé vyřizování dotazů uživatele.

Na druhou stranu, pokud jste a blogger nebo webový obchodník a chcete hostit svůj blog na cloudhostingu na delší dobu pak A2Hosting a DreamHost nabízejí služby v oblasti mysli. Jsou neúprosně rychlé, poskytují více než 99,9% dostupnosti, snadno se používají a poskytují podpůrné služby hlavně prostřednictvím živého chatu, telefonu a prodeje vstupenek. Navíc existuje spousta dobrých recenzí třetích stran o obou hostitelích.

To je náš skromný návrh alternativ DigitalOcean. Takže si vyberte poskytovatele svých potřeb a podělte se s námi o své drahocenné myšlenky. Bude pro nás potěšením.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map