Najlepšie digitálne alternatívy 2020 [začať už za 0,004 $ / h]

1

Chcete vedieť, aké sú spoľahlivé alternatívy DigitalOcean alebo podobné cloudové služby?


Alebo potrebujete len niekoľko vynikajúcich náhradníkov, aby ste presunuli svoj existujúci projekt z DigitalOcean?

Takmer každý, kto má online existenciu, musí vedieť o digitaloceanskych cloudových hostingových službách. Dôvodom ich popularity sú kvalitné služby za nízke ceny. Z týchto dôvodov majú silnú povesť a tisíce spokojných zákazníkov.

ale wait!

Prečo digitálne oceánske alternatívy?

Podporné služby sú jedným z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní poskytovateľa webhostingu o projekte. A v podporných službách je Live Chat veľmi pohodlný spôsob, ako okamžite získať pomoc.

ale DigitalOcean neponúka live chat a jediný spôsob je zadať lístok. Zadanie lístka je dobré, ale pre menšie problémy. Pre vážne a veľké problémy, pri ktorých potrebujete okamžitú pomoc, je odoslanie lístka veľmi nepohodlné, pretože to trvá hodiny.

Takže pre ľudí, ktorí sa dokážu samy zaoberať technickými aspektmi servera, to nemusí byť problém zvážiť. Ale pre začiatočníkov je to skutočne veľký problém a vďaka svojim nevhodným podporným kanálom môžu očakávať stresové situácie mysle.

Ďalší dôvod môže byť pre niektorých používateľov cena. Hoci DigitalOcean ponúka veľmi cenovo dostupnú cenovú štruktúru, niektoré z nich teraz nájdete aj kvôli vysokej konkurencii lacných poskytovateľov ako Digitálny oceán.

To sú niektoré z hlavných bodov, najmä podpora zákazníkov, ktorá vedie zákazníkov k hľadaniu možných alternatív.

Zoznamom všetkých alternatív sa zoznam stáva veľmi obrovským, a preto starostlivo vyberáme len bližšie, výkonnejšie a kompetentnejšie poskytovateľov.

Teraz prejdime k skutočnému predmetu

Najlepšie digitálne alternatívy, konkurenti a podobné cloudové služby do roku 2020 [začať už za 0,004 $ / h]

1. Kamatera – VÝBER # 1

(Najlepšie pre: Vývojári, programátori a úlohy zamerané na zdroje)

Cloudové servery Kamatera

Kamatera je naša „Top Choice„Pokiaľ ide o cenovo dostupný hosting v cloude podporovaný elegantnou infraštruktúrou, výkonným hardvérom a najnovšími komponentmi servera. Vynikajúcou alternatívou k DigitalOcean je dostupnosť desiatok operačných systémov plus nasadenie vlastných OS..

Existuje široká škála operačných systémov vrátane Windows, CentOS, Debian, FreeBSD atď., Ktoré je možné nainštalovať niekoľkými kliknutiami. Na inštaláciu sú v skutočnosti k dispozícii vývojárske aplikácie a CMS, ako sú Drupal, Magento, WordPress, Joomla, Docker, LAMP, LEMP, MongoDB a Tomcat..

Rovnako ako rýchle zriaďovanie služieb Digital Oceans, môžete tiež nastaviť cloudový server do 60 sekúnd s požadovanými systémovými prostriedkami. Tento proces je jednoduchý, stačí ísť na hlavný panel účtu, vybrať serverovú zónu, rozhodnúť sa, ktorý OS / aplikáciu potrebujete, vybrať jadrá CPU, RAM, priestor a ďalšie doplnky (ak sú potrebné) a vy je dobré ísť. To je všetko; je to také jednoduché, aké to je.

Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti (viac ako 2 desaťročia), interní experti sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a zaoberajú sa technickými problémami prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefonického hovoru. Kamatera v tomto smere bije DigitalOcean, pretože konkurenčný hostiteľ nemá podporu živého chatu, pomáha iba prostredníctvom e-mailu / lístka.

Ak porovnáme umiestnenie dátových centier oboch poskytovateľov, Kamatera má v tejto časti tiež výhodu. Majú 13 dátových centier na štyroch kontinentoch, zatiaľ čo spoločnosť DigitalOcean má 12, hoci to nie je veľa. Pokiaľ ide o služby a produkty ponúkané oboma hostiteľmi, nájdete v nich širokú škálu služieb vrátane doplnkov, ako sú zálohovanie, vyrovnávanie záťaže, zabezpečenie brány firewall, adresy IP atď..

Na inštaláciu aplikácií, OS a vývojových prostredí poskytujú Kamatera a DigitalOcean inštalátor jedným kliknutím, ktorý zabezpečuje rýchle spustenie servera. Existuje viac ako 100 obrazov OS, z ktorých si môžete vybrať, aby vyhovoval všetkým používateľom.

Základný „štandardný“ cloudový plán (kvapôčka) stojí 5 dolárov mesačne, 1 GB RAM, 1 vCPU, 1 TB šírku pásma a 25 GB SSD priestoru. V porovnaní s firmou Kamatera ich vstupný plán stojí 4 GB mesačne, 1 GB RAM, 1 vCPU pri 2667 MHz, 20 GB SSD priestoru, CentOS Linux 8, 1 bezplatnú IP a 5TB šírku pásma. Môžete tiež nakonfigurovať vlastný cloudový server s až 384 GB pamäte RAM a 72 jadier vCPU.

Teraz je otázkou, prečo Kamatera?

Kamatera je zďaleka jedna z najlepších cloudových platforiem, pretože všetky ich servery sú postavené na najrýchlejších procesoroch Intel Platinum (o 300% rýchlejšie ako generácie predchodcov). Každý server využívajúci pripojenie na internet 40Gbit, SSD, aby sa predišlo prekážkam, zabezpečil nulovú latenciu a neobmedzenú škálovateľnosť.

Okrem toho ponúkajú aj 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na skúšobnú jazdu, aby ste si mohli skontrolovať a rozhodnúť sa, či je to správny cloud hosting pre ich projekty. Nestrácajte viac času, choďte do Kamatery kliknutím sem a užite si SKÚŠOBNÝ účet DNES.

Rozsahy plánov
stanovenie ceny4 doláre / mesiac – 80 dolárov / mesiac
Webové stránky / Aplikácieneobmedzený
CPU1 – 72 vCores
RAM1024 MB – 384 GB
skladovanie20 GB – 1 000 GB SSD
Bandwidth5 TB

2. Vultr [Začína sa na 0,004 $ / h]

(Najlepšie pre: Vývojári, programátori a blogeri)

Vultr najlepšie nízko prcie cloud hosting

Pri hľadaní alternatív DigitalOcean hlavne na základe stanovovania cien sa Vultr stáva silnou voľbou najmä pre vývojárov. Vďaka svojej robustnej infraštruktúre a proaktívnemu monitorovaniu im môžu poskytovať 100% záruku dostupnosti. A v prípade, že nesplnia svoj nárok, za toto obdobie vydajú kredit za výpadky.

Vultr má 15 dátových centier nachádzajú sa po celom svete (Severná Amerika, Ázia, Európa a Austrália). To vám umožní nasadiť server blízko zákazníkov a ponúka nízku latenciu načítania stránky. Vultr používa procesor Intel najnovšej generácie. Servery tiež obsahujú jednotky SSD.

Rovnako ako DigitalOcean, Vultr tiež ponúka cloudový hosting na hodinovej a mesačnej báze. Prvý lacný cloudový výpočtový plán stojí iba 2,50 dolárov pričom ponúka 512 MB RAM, jednojadrový procesor, SSD-20 GB úložný priestor a 500 GB šírku pásma. Zatiaľ čo ďalší plán stojí podobné základnému plánu spoločnosti DigitalOcean (t. J. 5 USD), ale poskytuje viac zdrojov, ako je SSD-25 GB, 1 GB RAM, 1 jadro a takmer 1 TB šírka pásma.

Spoločnosť Vultr vás nielen rýchlo pripojí online, ale tiež ponúka úžasne navrhnutý ovládací panel. Môžete ľahko pristupovať k rôznym vlastnostiam servera. Umožňujú vám vytvoriť snímku servera, ktorá pri presune na nový server šetrí čas. Vultr obsahuje veľa ďalších funkcií, ako je ukladanie blokov, Aplikácie jedným kliknutím (WordPress, Joomla, GitLab, atď …) a množstvo šablón OS.

Vultr spravuje rôzne aplikácie súvisiace s Linuxom, Windows, serverovými aplikáciami a webovými servermi. Vultr neponúka živý rozhovor, čo nás trochu trochu sklamalo. Jediné, čo môžete urobiť, je len otvoriť lístok a získať pomoc od svojho odborného personálu. Všeobecne odpovedajú rýchlo a očakávate odpoveď za pár hodín. Takže ak hľadáte lacnú alternatívu, potom by to mohla byť Vultr.

Rozsahy plánov
stanovenie ceny2,50 $ / mesiac – 640 $ / mesiac
webové stránkyneobmedzený
CPU1 – 16 jadier
RAM512 MB – 96 GB
skladovanie10 GB – 1600 GB SSD
Bandwidth0,5 TB – 15 TB

3. A2Hosting – najlepší digitálny konkurent pre blogerov

(Najlepšie pre: Bloggeri, obchodníci a webmasteri)

Cloud Cloud A2 s prispôsobeným plánom

Ďalšou silnou možnosťou, ktorá prichádza do úvahy ako alternatíva DigitalOcean, je A2Hosting, ktorá bola uvedená na trh v roku 2003. Podieľajú sa tiež na ochrane životného prostredia podporou projektov obnoviteľnej energie a partnerstvom so spoločnosťou Carbonfund.org..

Boli časy, keď si ľudia pravdepodobne neuvedomujú svoje služby, ale teraz rastúci počet spokojných zákazníkov (viac ako 12,3 tis. Recenzií) ukazuje, že A2 sa pevne zaviazala ku kvalite. Disky SSD, rôzne interné nástroje na ladenie výkonu robia z hostingu A2 jedného z najrýchlejších poskytovateľov webhostingu. Nielen rýchlosť, ale aj záväzok poskytovať 99,9% dostupnosti.

A2Hosting ponúka predpripravené aj prispôsobiteľné plány hosťovania v cloude. V plánoch prispôsobenia si môžete skutočne vybrať zónu servera, RAM, jadrá CPU, rýchlosť procesora a úložný priestor. Navyše si môžete vybrať z verzií šablón OS Ubuntu, Slackware, Fedory, CentOS, Debianu a oveľa viac. Kým cPanel vyžaduje aktiváciu licencie. Cloud VPS je možné zapnúť a vypnúť na žiadosť používateľa.

Ich plán „Štart“ (cena 15 dolárov) je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov a blogerov. Plán je dodávaný s 10 GB SSD úložného priestoru, 512 MB RAM, 2 jadrámi CPU a neobmedzenou prichádzajúcou prevádzkou. Zatiaľ čo zahŕňajú výstupné dáta 2TB zadarmo a potom to bude stáť iba 0,12 USD za 1 GB. Všetky plány sú podporované kedykoľvek so zárukou vrátenia peňazí. V prípade, že s nimi nie ste spokojní, môžete požiadať o plnú náhradu. Takže ste nikdy nemali povinnosť využívať ich služby.

Používateľom sú k dispozícii všetky podporné kanály. Zamestnanci Guru poskytujú pomoc pri telefóne, Skype, volaní, lístkoch a live chate. A pre svojpomoc si môžete prezrieť ich vedomostnú základňu. A2Hosting je naozaj príjemná voľba, ktorá ponúka kompatibilný a rýchly zdieľaný hosting, cloudové servery, VPS servery a špecializované hostingové riešenia.

Rozsahy plánov (3 plány)
stanovenie ceny15 USD / mesiac – 25 USD / mesiac
webové stránkyneobmedzený
CPU2 Cores
Rýchlosť procesora600 MHZ
RAM512 MB – 1 GB
Bandwidth4TB – 6TB
skladovanie10 GB – 25 GB SSD

Poznámka: Plány môžete navrhnúť podľa vašich požiadaviek s úložiskom až 8 jadier, 16 GB pamäte RAM a 200 GB pamäte.

4. CloudWays

(Najlepšie pre: Vývojári, blogeri, podniky a obchodníci)

Cloudways zvládli alternatívu pre digitalocean

Cloudways sa stáva veľmi potenciálnym poskytovateľom pri zvažovaní alternatív DigitalOcean. Spoločnosť začala v roku 2011 a ponúka spoľahlivé spravované cloudové hostingové plány. Ponúkajú fantastickú sadu funkcií, ako sú úložné jednotky na jednotkách SSD, povolené Http / 2, škálovanie jedným kliknutím, pracovná oblasť, intuitívny dashboard klonovania jedným kliknutím, bezplatná migrácia stránok a oveľa viac.

Cloudways ponúkajú cloudové infraštruktúry od rôznych poskytovateľov Vultr, DigitalOcean, Google, Amazon a KYUP. Takže ak chcete používať DigitalOcean, ale ste zmätení, pretože neponúkajú live chat, potom je Cloudways najlepším riešením. Ponúkajú interný podporný tím 24/7 prostredníctvom živého chatu, e-mailu a žiadosti o hovor atď. Pri výbere cloudu Digital Ocean.

Ich hostingové plány podporujú veľa aplikácií, a preto sú kompatibilné s požiadavkami blogerov, vývojárov, dizajnérov a elektronického obchodu. najzákladnejší plán (7 USD) ponúka 512 MB RAM, 20 GB úložného priestoru, 1 TB šírku pásma a zadarmo Certifikát SSL jedným kliknutím. Väčšiu šírku pásma je možné pridať už za 0,02 USD / GB pomocou platformy Digital Ocean. Plány sa opierajú o 30-dňovú politiku vrátenia platby. Navyše, s infraštruktúrou niekoľkých spoločností môžete určite prísť s požadovaným plánom.

CloudWays podporujú rôzne cloudové platformy, takže nájdete tony dátových centier po celom svete. To znamená, že si môžete vybrať plán poskytovateľa, ktorý má v blízkosti cieľového publika dátové centrum, čo zlepšuje načítanie stránky. Pre vývojárov to umožňujú ľahká integrácia Git. Navyše poskytujú SSH & SFTP prístup, API, výber databáz a cron úloh, atď. Upozorňujeme, že nemôžete integrovať cPanel alebo Plesk..

Cloudways tiež ponúkajú používateľské rozhranie Varnish, ktoré zvyšuje bezpečnosť a výkon stránok. Podporujú rôzne technológie priateľské k rýchlosti ako Nginx, PHP 7, memcached a Server Apache pre hladký zážitok z hostenia. Môžete vyskúšať svoje služby, ktoré ponúkajú 3-dňový skúšobný účet bez kreditnej karty. Je to teda lepší spôsob, ako preskúmať CloudWays.

Poznámka: Cloudways ponúkajú cloud hosting pomocou infraštruktúry DigitalOcean, Vultr, Amazon, Google a Kyup. Nižšie je uvedená cena služby Cloudways pre platformu DigitalOcean.

 Rozsahy plánov (4 plány)
stanovenie ceny7 $ / mesiac – 70 $ / mesiac
webové stránkyneobmedzený
CPU1 – 2 Cores
RAM512 MB – 4 GB
skladovanie20 GB – 60 GB SSD
Bandwidth1 TB – 4 TB
SSLzadarmo

5. Host1Plus

(Najlepšie pre: Vývojári – úplný prístup root)

cloudové servery host1plus

Pokračovanie zoznamu alternatív k DigitalOcean je tu Host1Plus. Existujú cloudové servery Windows aj Linux. Ovládanie funkcií priateľských pre vývojárov, ako je prístup SSH, správa DNS a prístup API k ďalším funkciám, z neho robí jeden z najlepších cloud hosting pre vývojárov.

Dôvod, prečo je pre vás Host1plus nový názov, ktorý bol uvedený na trh až v roku 2008. Spoločnosť však rastie tak rýchlo a teraz spravuje viac ako 70 000 klientov po celom svete. Výber umiestnenia hrá pri načítaní stránok významnú úlohu, a preto cloud computing spoločnosti Host1Plus v súčasnosti ponúka 3 umiestnenie servera v Nemecku, USA a Brazílii.

Servery Host1Plus sú vybavené procesorom Intel Xeon E5 v3. Všetky ich plány navyše zahŕňajú naplánované zálohovanie, jednu bezplatnú IPv4, škálovateľnosť a predinštalované šablóny operačných systémov. Ponúka bezplatnú vyhradenú adresu IP. Podpora ich serverov Hypervizory KVM ktoré majú lepší výkon a bezpečnosť ako OpenVZ.

Pri použití Host1plus musíte pracovať hlavne s príkazovými riadkami. Môžete však nainštalovať ľubovoľný iný operačný systém. Ak sa vám nepáči príkazové riadky, môžete použiť doplnok cPanel utrácaním 15 dolárov. Najzákladnejší plán zahŕňa jednojadrový procesor, 512 MB RAM, 20 GB úložného priestoru a 2TB šírku pásma za cenu 8 dolárov mesačne. Okrem toho ponúkajú politiku vrátenia platby 14 dní.

Host1plus ponúka na poskytovanie podporných služieb chat a rozsiahlu vedomostnú základňu. Navyše si veľmi ceníme ich návody, ktoré obsahujú užitočný obsah. Spoločnosť tiež ponúkať chatové služby počas 9-18 GMT + 3. Môžete ich však skype aj po úradných hodinách. Host1plus je rastúci poskytovateľ, ktorý ponúka služby cloud computingu s nízkymi cenami tým, že poskytuje väčšiu kontrolu v rukách používateľa.

Linux OSRozsahy plánov (6 plánov)Windows OSRozsahy plánov (4 plány)
stanovenie ceny8 $ / mesiac – 156 $ / mesiacstanovenie ceny25 USD / mesiac – 152 USD / mesiac
webové stránkyneobmedzenýwebové stránkyneobmedzený
CPU1 jadro – 8 jadierCPU2 jadra – 8 úrovní
RAM512 MB – 32 + GBRAM4 GB – 32 + GB
skladovanie20 GB – 1 000 GB SSDskladovanie100 GB – 1 000 GB SSD
Bandwidth2TB – 24TBBandwidth6 TB – 20 TB

6. DreamHost – neobmedzený hosting SSD Cloud Hosting

(Najlepšie pre: Vývojári, blogeri, obchodníci)

Cloud computing Dreamhost 2017

Dreamhost, ktorý pracuje od roku 1997, je známy ako dôveryhodný a skúsený poskytovateľ. Spolu s kvalitnými webhostingovými službami tiež robia svoju pozíciu najlepšieho registrátora domén. Ponúkajú spustenie servera do 30 sekúnd, a teda rýchle riešenie pre vývojárov, obchodníkov a blogerov.

Spoločnosť vybudovala inteligentnú architektúru, ktorá pozostáva z najnovších technológií, ako sú disky SSD a procesory budúcej generácie. Ovládajú server do vašich rúk a môžete vykonať zmeny pomocou príkazového riadku a ďalších nástrojov.

Dreamhost ponúka jednojadrový procesor s 512 MB RAM. Plán tiež obsahuje úložisko 80 GB-SSD a blokové úložisko 100 GB $ 4.50 / mo pričom ďalšie bloky môžete podľa potreby pridať len za 10 dolárov mesačne. Poskytujú bezplatný prenos pri prenose, zatiaľ čo vám bude účtovaná šírka pásma pre sťahovanie. A vaša investícia zabezpečená 97-dňovou politikou vrátenia prostriedkov.

Potrebujete viac vynaliezavé plány? Ponúkajú tiež servery s kapacitou až 8 GB RAM. Ďalšou výhodou používania Dreamhostu je, že môžete cloudový server spustiť na dlhú dobu, pričom vám bude účtovaná maximálna suma 600 hodín. (25 dní) v danom mesiaci. V porovnaní s DigitalOcean si teda užijete služby na dlhšiu dobu a nízke ceny.

DreamHost tiež ponúka nástroje vhodné pre vývojárov v rámci DreamObjects účtovaním nominálnych poplatkov. Zahŕňa vývoj webových aplikácií, automatické zálohovanie stránok WordPress a integráciu vašich úložných aplikácií (CloudBerry, QNAP a Dropshare a mnoho ďalších) atď..

S ich službami podpory sa môžete kedykoľvek spojiť prostredníctvom rozhovoru a e-mailov. Ak chcete získať pomoc na telefóne, musíte si kúpiť funkciu „spätného volania“. Celkovo vzaté, DreamHost je pekná voľba a predovšetkým vďaka cenám je to skutočne blízka alternatíva k DigitalOcean.

 Rozsahy plánov (3 plány)
ceny4,50 $ / mesiac – 48 USD / mesiac
webové stránkyneobmedzený
CPU1 Core – 4 Cores
RAM512 MB – 8 GB
BandwidthNahrajte prenos zdarma
skladovanie80 GB –SSD

7. HostGator Cloud Hosting

(Najlepšie pre: Bloggeri, webmasteri a obchodníci)

hostgator cloud najlepšie rýchle digitalocean alternatívy

HostGator ponúka rýchle, ale ekonomické služby cloudového hostingu. Môžete počuť, ako sa niektorí ľudia sťažujú na svoj zdieľaný hosting. Ale pomocou hostingu cloudhostingu HostGator ochutnáte úplne nový zážitok. Dokonca aj niektorí etablovaní blogeri spomínajú cloudové služby HostGator ako najlepší webhosting.

Okrem kvality je ďalšou vecou, ​​ktorá robí z HostGator dobrú alternatívu DigitalOcean pre blogerov a webmasterov, cena. Hostgator ponúka cloudový plán liahnutia na samý $ 4,95 / mesiac zatiaľ čo spoločnosť Digitalocean účtuje 5 dolárov mesačne. Navyše, v porovnaní s DigitalOcean, HostGator ponúka svojim používateľom viac zdrojov, ako je dvojjadrový procesor, 2 GB RAM, nemeraná šírka pásma a úložisko atď. Zatiaľ čo DigitalOcean poskytuje jednojadrový procesor, 20 GB SSD úložný priestor, 512 MB RAM a 1 TB Šírka pásma.

Škálovateľnosť je krása produktu HostGator a jednoduchými kliknutiami môžete zvýšiť svoje zdroje podľa svojich požiadaviek. Toto nie je len úspora nákladov, ale tiež vás dostane z problémov s migráciou údajov a problémami s nedostatkom zdrojov. Na poskytovanie vysokorýchlostných služieb zahŕňajú integrované miestne ukladanie do pamäte cache so všetkými ich plánmi.

Ďalším motívom pre výber HostGator pred digitalocean je ovládací panel. HostGator obsahuje ľahko ovládateľný ovládací panel. HostGator tiež prejavuje väčšiu dôveru v svoje služby, ktoré ponúkajú 45-dni záruka vrátenia peňazí, ktorá je nadpriemerná v priemysle.

HostGator vám ešte stále nepôsobí? Sme si istí, že to zmení váš názor. Digitalocean neponúka živý chat a kvôli pomoci je potrebné odoslať lístok, čo je pomalý proces. A ak neviete veľa o správe serverov a ďalších technických parametroch, môžete vstúpiť do vážnych problémov. Na druhej strane, HostGator poskytuje zákaznícku podporu prostredníctvom telefónu, živého chatu a predaja lístkov. Hoci nie sú konzistentné v živom chate, ale sú stále oveľa lepšie ako akýkoľvek systém predaja lístkov.

 Hatchling, Baby a Business Cloud
stanovenie ceny4,95 – 9,95 / mesiac
webové stránky1 – Neobmedzene
CPU2 jadra – 6 jadier
RAM2 GB – 6 GB
Bandwidthunmetered
skladovanieunmetered
subdoményneobmedzený

Poznámka: Vyššie plány zahŕňajú funkcie SSL a Parkovaných domén

8. InMotion Hosting

(Najlepšie pre: Weboví obchodníci, blogeri a väčšie rozvojové projekty)

Recenzia hostiteľa InMotion Cloud VPS

Ďalšou najlepšou alternatívou pre DigitalOcean je dobre organizovaný, dôveryhodný a populárny hosting InMotion. Spoločnosť CNET dôveruje a získala rating A + od BBB. Existujú tiež tisíce dobrých recenzií od skutočných používateľov. Bežne sa vyznačujú rýchlo sa meniacimi službami, podporou zákazníkov s rýchlou reakciou a veľkorysými 90-dňový politika vrátenia platby.

Ponuka InMotion ponúka spravované hostingové služby Cloud VPS, čo môže byť dôvod, prečo sú ich plány v porovnaní s DigitalOcean drahé. Takéto ceny si však zaslúžia vysoké špecifikácie plánov. Zoberme si príklad svojho najjednoduchšieho plánu VPS-1000HA-S, ktorý stojí $ 29,99 / mesiac ale obsahuje 4 GB RAM, 75 GB SSD úložného priestoru, šírku pásma 4 TB, 3 IP adresu, zálohovanie a oveľa viac. Navyše, neobmedzený počet webových stránok môže byť hostiteľom jedného plánu. Všetky plány Cloud VPS sú tiež optimalizované pre potreby elektronického obchodu.

S takými vynaliezavými plánmi môžete hádať, že je určený pre blogerov a web marketingu namiesto začiatočníkov. Keďže ponúkajú cloudový hosting založený na VPS, môžete očakávať maximálna doba použiteľnosti 99,99% a blesková rýchlosť. Zóny maximálnej rýchlosti zohrávajú významnú úlohu pri zvyšovaní rýchlosti, čo vám umožňuje vybrať si umiestnenie dátového centra počas procesu platby.

Ak už používate cPanel so svojím existujúcim poskytovateľom budete radi, keď viete, že InMotion obsahuje tento intuitívny cPanel so všetkými svojimi plánmi Cloud VPS. Poskytujú tiež bezplatné doménové meno so 6 a 12 mesačnými plánmi. Namiesto 1 alebo 2 jadier, InMotion vyvíja systém, v ktorom je vaša úloha rozložená medzi dostupné jadrá CPU pre rýchlejšie vykonávanie, a preto je možné spontánne vykonať viacero úloh.

Ďalšou funkciou, vďaka ktorej je InMotion jednou z veľkých alternatív DigitalOcean, je starostlivosť o zákazníka. Nielen živý chat, telefón a e-maily, ale tiež môžete hovoriť cez Skype.

Aj keď sú ich plány v porovnaní s DigitalOcean nákladné, získate dobre vybavený plán, ktorý zahŕňa rýchlu rýchlosť s SSD (20x rýchlejšia ako rotujúce disky), snímku servera, zálohovanie, bezplatnú migráciu stránok a oveľa viac.

 Rozsahy plánov (3 plány)
ceny29,99 dolárov / mesiac – 74,99 dolárov / mesiac
webové stránkyneobmedzený
CPUzadarmo
RAM4 GB – 8 GB
Bandwidth4TB – 6TB
skladovanie75 GB – 260 GB SSD
IP adresy3 – 5
cPanelzadarmo

záver

Cloud hosting sa postupne mení na populárnu platformu pre vývojárov, blogerov a web marketingu, pretože má potenciálne výhody, ako je stabilná doba prevádzkyschopnosti, výber viacerých dátových centier, vysoká rýchlosť a oveľa viac..

Cloud computing tiež ponúka jedinečnú funkciu, kde sú vaše údaje klonované na rôznych serveroch av prípade zlyhania servera bude vaša stránka fungovať normálne prostredníctvom iného pracovného servera. To je lákavá krása cloudhostingu.

Získavanie najlepšej alternatívy DigitalOcean sa stáva veľmi jednoduchým sledovaním druhu práce, ktorú chcete robiť. Ak hľadáte alternatívu pre rozvojové potreby, potom odporúčame Kamatera a Vultr pretože všetky nástroje a aplikácie vhodné pre vývojárov získate na jednom mieste. Navyše majú tiež tím technickej podpory s nepretržitou prevádzkou, ktorý umožňuje rýchle vybavovanie otázok používateľa.

Na druhej strane, ak ste a blogger alebo webový marketing a chcete hostiť svoj blog na serveroch cloud na dlhšie obdobie potom A2Hosting a Dreamhost ponúka služby pokoja. Sú neúprosne rýchle, poskytujú viac ako 99,9% dostupnosti, ľahko sa používajú a poskytujú podporné služby hlavne prostredníctvom živého chatu, telefónu a predaja lístkov. Navyše existuje veľa dobrých recenzií tretích strán o obidvoch hostiteľoch.

To je náš skromný návrh alternatív DigitalOcean. Vyberte si poskytovateľa vašich potrieb a podeľte sa s nami o svoje drahocenné myšlienky. Bude to pre nás potešenie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map