Najlepší poskytovatelia hostingu WordPress 2020: [Dôveryhodní, spoľahliví a cenovo dostupní hostitelia]

7

Chcete založiť blog alebo obchodnú stránku, ale neviete, ktorý z nich je v roku 2020 najlepším hosťom WordPress?


Nebojte sa, zostavili sme podrobný zoznam niektorých najlepších hostiteľov wordpress, aby sme vám pomohli vybrať správnu spoločnosť.

Ale predovšetkým trochu úvod do WordPress, je to open-source CMS (systém na správu obsahu), ktorý v roku 2003 zaviedli Matt Mullenweg a Mike. Teraz WordPress poskytuje viac ako 25% webových stránok na celom svete a jednu z najpopulárnejších platforiem CMS.

Môžete ho nainštalovať voľne na webový server a dostať sa online do niekoľkých minút. Rastie veľmi rýchlo vďaka jednoduchosti, flexibilite a ponúka široký katalóg bezplatných a prémiových produktov (doplnky a témy).

Pomocou neho môžete vytvoriť akýkoľvek typ webových stránok, napríklad osobný blog, web v štýle časopisu, obchod s potravinami, internetový obchod, spravodajské weby a mnoho ďalšieho. Stručne povedané, existuje veľa možností, ktoré môžete urobiť pomocou WordPress.

Prečo WordPress?

Takmer všetky webhostingové spoločnosti podporujú WordPress, ponúkajú inštaláciu jedným kliknutím a ľahko sa používajú. Ešte to neskončilo; WordPress má čo ponúknuť, ako sú tisíce bezplatných šablón, jednoduché nastavenie, bezplatné doplnky, priateľské pre vyhľadávače a oveľa viac.

Tu v tomto článku je naším cieľom nájsť najlepšie hostingové spoločnosti, ktoré sú kompatibilné s WordPress pri používaní zdieľaných hostingových plánov.

Ale! Toto je kritický problém Čo je to najlepší hosting WordPress, ktorý sa skutočne hodí pre môj web?

Nerobte si starosti! Uľahčili sme vám to.

Najprv zvážte, aké dôležité pre vás tieto faktory sú, a každému priradte priority;

 1. rýchlosť
 2. uptime
 3. Vlastnosti
 4. podpora
 5. náklady
 6. Pravidlá vrátenia platby

Sme si istí, že teraz je pre vás ľahké vybrať webhosting, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ako robíme testy:

 • Všetky testy vykonávame inštaláciou rovnakej verzie WP.
 • Nainstalujeme Rise šablónu poháňanú prospešnou témou na každý z hostingu
 • Rovnaký počet príspevkov a stránok
 • Počas skúšobnej doby nebol nainštalovaný žiadny nástroj na ukladanie do vyrovnávacej pamäte ani žiadne doplnky
 • Testy vykonávame pomocou základných plánov spoločností uvedených nižšie. Pretože si myslíme, že ak dodajú kvalitu vo svojom základnom pláne, budú určite dobrí vo vyšších.

Wordpress Hosting 2019

10 najlepších poskytovateľov hostingu WordPress roku 2020

Tu je zoznam našich zistení, ktoré podporujú a bežia WordPress veľmi hladko a s istotou ich vyhlasujeme za najlepších poskytovateľov hostingu WordPress..

1. A2Hosting

A2Hosting

Znovu označili a začali v roku 2003 s názvom A2hosting, ktorý bol predtým „Iniquinet“. Je to jedna z najlepších hostingových spoločností WordPress, ktorá poskytuje záruku dostupnosti 99,9%. A podľa našich skúseností úspešne dosahujú svoje nároky.

A2Hosting je automatická inštalácia optimalizovaného doplnku A2, ktorý je vytvorený spoločnosťou A2hosting. To vás ušetrí najmä v prípade, že nemáte dostatok vedomostí o tom, ako vykonať optimalizáciu stránok?

Ich plány sú veľmi atraktívne pre hosťovanie blogu. Všetky plány zahŕňajú disky SSD a ak máte prostriedky, choďte na plán „Turbo“. Pretože ponúka „turbo servery“ a „A2 optimalizáciu urýchľovača stránok“, vďaka čomu je vaša stránka 20x rýchlejšia.

Spoločnosť podniká rôzne bezpečnostné opatrenia a zavádza do svojich plánov Brute Force, Dual firewall, skenovanie vírusov, rôzne bezpečnostné nástroje a automatické zálohovanie, aby bola bezpečnosť spoľahlivá..

Poskytujú kvalitné podporné služby a udržiavajú živé rozhovory, telefónne hovory, e-maily a veľké množstvo vedomostnej základne. Takže sa nemusíte o nič starať. Kontaktujeme ich prostredníctvom ich live chatu a testujeme pomocou kladenia rôznych otázok. Odpoveď neprišla s veľmi praktickými odpoveďami.

Kľúčové vlastnosti: (Lite plán)

 • skladovanie: neobmedzený
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • domény: žiadny
 • Webové stránky: 1 sa môže hostiť
 • Účty e-mailov: 25
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

2.Rozsah stránok (60% zľava)

Najlepší hosting na webe pre WordPress 2019

SiteGround bol spustený neskoro v porovnaní so svojimi konkurentmi (BlueHost, DreamHost atď.), Ale rastie veľmi rýchlo a preslávil ho najmä blogerov. Spoločnosť dobre zostavila svoje hostingové plány a ponúka rôzne technológie na zabezpečenie rýchlosti, dostupnosti, bezpečnosti atď.

Nákup plánu je veľmi jednoduchý a stačí zadať niekoľko detailov. A teraz ste v cPaneli, kde na vás čaká inštalácia jedným kliknutím na inštaláciu WordPress.

Všetky dátové centrá sú podporované viacerými zdrojmi energie, ako sú generátory a UPS, aby vaše stránky boli stále online. K dispozícii je vstavaná možnosť zálohovania, ktorá zabráni strate údajov. Jednotky SSD, SuperCacher, CloudFlare a oveľa viac slúžia iba na to, aby vaše stránky boli šialene rýchle. Ak ste už unavení z toho, že ste so súčasným hostingom prestali, nemusíte sa obávať presunu na SiteGround, pokiaľ ide o izoláciu účtu. Proaktívne monitorovanie servera vás nikdy nezklame.

Spoločnosť SiteGround venovala svoje odborné znalosti podporným službám a poverila kvalifikovaného personálu, aby zákazníkom poskytoval pomoc prostredníctvom telefónu, živého chatu a predaja lístkov. Verte nám, sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a budú reagovať.

Kľúčové vlastnosti:- (Plán spustenia)

 • skladovanie: 10GB
 • návštevy: 10000 / mo.
 • domény: 1 bezplatná doména, neobmedzené subdomény a parkované domény
 • Webové stránky: Môžete hostiť 1 webovú stránku
 • Účty e-mailov: neobmedzený
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

3. InMotionHosting

InMotion Hosting

Na účely vyhodnotenia berieme plán „spustenia“. Hostingový plán je dobre optimalizovaný pomocou WordPress a má jedinečné vlastnosti, ako sú predinštalované WP, automatické aktualizácie, rýchla efektívnosť, integrácia WP-CLI atď. zvýšiť kvalitu prenosu.

Zákaznícka podpora založená na Spojených štátoch amerických ponúka telefonické riešenia, riešenia Live Chat a e-maily vo všetkých aspektoch. Môžete ich tiež skype. Kontaktujeme ich pomocou Live Chat (pretože je to najbežnejší spôsob) a veľmi rýchlo ich prežívame. Zdá sa, že na vás čakajú.

Pokiaľ ide o rýchlosť, doba načítania je skutočne krátka a pomocou jednotiek SSD, OptimumCache a ďalších technológií na zvyšovanie rýchlosti sú služby skutočne rýchle. Tiež podporoval PHP 7, čo je veľmi priateľské a pýši sa rýchlosťou. S priemerným časom dostupnosti 99,9%, staviteľmi priaznivého pre elektronické obchodovanie, drag and drop, je spoločnosť vždy našou prvou voľbou pri hosťovaní WordPress a odporúčame vám InMotion Hosting bez akýchkoľvek nejasností..

Kľúčové vlastnosti: (Plán spustenia)

 • skladovanie: neobmedzený
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • domény: 1 bezplatná doména, 6 parkovaných domén a 25 subdomén
 • Webové stránky: Hostiteľmi môžu byť 2 webové stránky
 • Účty e-mailov: neobmedzený
 • Garancia vrátenia peňazí: 90 dní

4. Bluehost

Bluehost Najlepší hosting WordPress 2019

Pokiaľ ide o imidž značky, BlueHost sa nezhoduje a najlepšia vec je oficiálne odporúčané WordPress.

Použitím základného plánu hostenia sme zistili, že sú veľmi profesionálni v poskytovaní služieb. Inštalátor jedným kliknutím sa pri inštalácii programu WordPress osvedčil veľmi dobre.

V prípade akýchkoľvek problémov môžete kontaktovať technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, chatu a predaja lístkov.

BlueHost zaisťuje rýchlosť pomocou technológie ochrany zdrojov a CloudFlare. Pomocou bezplatnej služby CloudFlare môžete zvýšiť rýchlosť vášho webu o 2x a načíta sa do 2 ~ 3 sekúnd.

Mali by ste ísť na plán „plus“, pretože ponúka veľa funkcií ako „základný“ plán, ako napríklad experti na spam, 200 dolárov za reklamné kampane, neobmedzené úložisko atď. Atď..

Kľúčové vlastnosti: (Základný plán)

 • skladovanie: 50GB
 • Šírka pásma: Nemerané (žiadny konkrétny limit)
 • domény: 1 bezplatná doména, 25 subdomén a 5 parkovaných domén
 • Webové stránky: Môžete hostiť 1 webovú stránku
 • Účty e-mailov: 5
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

5. GreenGeeks

greengeek hosting

Trey Gardner založil spoločnosť GreenGeeks v roku 2006. Ak ste si vedomí životného prostredia, budete radi, keď sa dozviete, že využívajú obnoviteľnú energiu a vďaka ich ekologickým iniciatívam dostávajú niekoľko ocenení..

Prijatím najnovšej technológie je spoločnosť schopná dodať rýchlosť. Najnovšie procesory Intel Xeon, SSD, 64 GB servery DDR3 Ram navrhnuté pre maximálnu rýchlosť. Okrem toho sú servery správne riadené proti faktorom bezpečnosti, požiaru a vlhkosti, aby sa zabránilo akémukoľvek poklesu služieb.

Vyškolení a skúsení pracovníci poskytujú pomoc prostredníctvom telefónu, živého rozhovoru a žiadostí o lístky. K dispozícii je tiež veľké množstvo článkov, často kladených otázok a videonávodov. Ak teda v každom prípade zistíte, že live chat alebo akýkoľvek iný systém je pomalý, určite vám pomôže databáza vedomostí.

Spoločnosť uplatňuje 99,9% záruku dostupnosti a má viac dátových centier, aby medzi nimi rozdelila údaje, aby nedošlo k strate údajov. Verte nám, že spoločnosť určite splnila svoje nároky na dostupnosť. Pokiaľ ide o čas načítania, je to väčšinou 1,7 až 2,3 sekundy.

K dispozícii je redundancia funkcií, ako je napríklad bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok, žiadny poplatok za migráciu, nástroje SEO, inštalátor WP na jedno kliknutie, PHP7, CDN atď..

Kľúčové vlastnosti: (Základný plán) 

 • skladovanie: neobmedzený
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • domény: 1 bezplatná doména, neobmedzené parkovanie a subdomény
 • Webové stránky: neobmedzený
 • Účty e-mailov: neobmedzený
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

6. Dreamhost

Dreamhost hosting WordPress 2019

Dreamhost dokončuje takmer 19 rokov v odbore a hosťuje viac ako 1 500 000 stránok. Ponúkajú rôznorodý hosting, napríklad zdieľaný, spravovaný, viceprezident a špecializovaný, ktorý je vhodný na hosťovanie webových stránok s malými až veľkými prevádzkami. Po zakúpení hosting plánu je tu trochu zložitejšie pre používateľov, ktorí používajú cPanel, pretože spoločnosť ponúkajúca vlastný panel prispôsobenia. Ale nebojte sa, že ho navrhli ako užívateľsky prívetivý a po troške zamerania je navigácia veľmi jednoduchá.

Bezpečnosť, udržujú ju pevnú, či ide o web elektronického obchodu alebo o akýkoľvek druh webovej stránky. K dispozícii sú certifikáty SSL, automatické skenovanie škodlivého softvéru a niekoľko krokov autentifikácie na zakrytie bezpečnostných dier. Spoločnosť ponúka 100% záruku dostupnosti, čo môže byť dôvodom ich vyšších cien. Namiesto toho, aby používali tradičné disky, sú ich servery vybavené diskom SSD, vďaka ktorému je vaša stránka dramaticky rýchla

Pokiaľ ide o podporné služby, neposkytovali na telefóne žiadnu zákaznícku podporu. Sú k dispozícii naživo, e-mailom a na Twitteri 24/7/365 a pamätajú, že sú držiteľmi ceny za najlepšie zákaznícke služby 2016.

Túto spoločnosť odporúča aj spoločnosť WordPress.org

Kľúčové vlastnosti: (Základný plán)

 • skladovanie: neobmedzený
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • domény: 1 bezplatná doména
 • Webové stránky: Môžete hosťovať neobmedzené webové stránky
 • Účty e-mailov: neobmedzený
 • Garancia vrátenia peňazí: 97 dní

7. MediaTemple

sprostredkuje vynikajúci hosting wordpress 2019

V priemysle pracujú a uspokojujú svojich zákazníkov od roku 1998 a v roku 2013 ho získal Godaddy. Mediatemple je jedným z najlepší poskytovatelia hostenia WordPress s cieľom, aby to bolo spoľahlivé pre vývojárov, blogerov, dizajnérov, inovátorov atď. Po vyskúšaní ich osobného plánu sme zistili:

Hostingové plány programu Media Temple prichádzajú s oceniteľnými a špičkovými možnosťami podpory a pomáhajú zákazníkom prostredníctvom live chatu, telefónu, lístkov a dokonca aj na Twitteri. Poskytli sme svoje preferencie pre Live Chat a zistili sme, že sú super rýchle a úžasné. Či už ide o inštaláciu alebo nejaký iný problém týkajúci sa zabezpečenia, aktualizácií, správcovského panelu … sú vždy pripravené pomôcť vám.

Počas našej skúšky rýchlosti a zaťaženia sme zistili, že sú veľmi efektívne. Použitie diskov SSD, škálovateľnej šírky pásma, PhP 7, CloudFlare CDN robí vaše stránky skvelým chodom. 99,99% Záruka dostupnosti a ak sa vám nepodarí poskytnúť, môžete požiadať o úver podľa svojej kreditnej politiky. Automatické zálohovanie navyše zabezpečuje vaše údaje.

Hoci plány spoločnosti Grid sú drahé, ale na oplátku vám poskytujú kvalitu vo všetkých aspektoch. To znamená, že skutočne poskytujú to, za čo platíte

Ďalším úžasným stánkom spoločnosti sú bezpečnostné iniciatívy. Časté skenovanie škodlivého softvéru, slabých miest, zastaraných doplnkov, detekcie spamu atď. A funkcie SiteLock na detekciu a odstránenie škodlivého softvéru. Okrem toho, ak je váš web napadnutý, stačí ich zavolať a nechať ich bezpečnostných expertov vyriešiť bezpečnostné problémy. Je len na vás, aký typ zabezpečenia potrebujete, ponúkajú rôzne bezpečnostné balíčky.

Ak sa chcete zbaviť obáv, potom je mediálny chrám skvelou možnosťou zvážiť:

Kľúčové vlastnosti: (Osobný plán)

 • skladovanie: 20GB
 • Šírka pásma: 1TB škálovateľné
 • domény: žiadny
 • Webové stránky: 100 sa môže hostiť
 • Účty e-mailov: 1000
 • Garancia vrátenia peňazí: 30 dní

8. hostgator

Hostiteľský server 2019

Spoločnosť Brent Oxley začala v októbri 2002 z univerzitnej internátnej spoločnosti získať viac ako 1000 aktívnych zákazníkov za rok. Teraz je Hostgator veľkým menom a najlepším hostingom wordpress pre webové stránky a blogy s malou až strednou prevádzkou. Ponúkajú širokú škálu hostingových plánov vrátane zdieľaných / webových, cloudových, WordPress, predajcov, VPS a vyhradených. Hlavnú výhodu, ktorú dostali, je cena, ktorá je rally vďačná, ak ju porovnáme s kvalitou.

Za účelom testovania sme zakúpili Hatchlingov plán, ktorý považujeme aj za dobrý plán pre začiatočníkov.

Hovory, živé rozhovory, lístky, videonávody a veľké množstvo fór sú k dispozícii 24 x 7 x 365. Podporné služby sú dobré a personál je veľmi dobre informovaný, ale keď zažívame, živé spojenie trvá 15 až 45 minút, než sa pripojí. To sa však nestane zakaždým, keď sú rýchle. Spoločnosť by to však mala zlepšiť a byť dôsledná.

Prevádzková doba je veľmi dôležitá, pretože ak je vaša stránka mimo prevádzky, ľudia sa presunú na inú, takže ste stratili veľa zákazníkov a čitateľov. SiteGround požadujúci 99,9% záruku dostupnosti. Náš test ukazuje, že služby spoločnosti sú stabilné a udržujú vaše stránky stále online.

HostGator poskytuje 100 dolárov za Adwords, 100 dolárov za Yahoo! / Bing, vstavaný inštalátor WP, cenovo dostupné ceny, cPanel, staviteľ stránok zdarma s viac ako 4500 bezplatnými šablónami a oveľa viac. Len sa dostaňte do hostGator, kde sa vám určite budú páčiť ich služby

Kľúčové vlastnosti: (Plán šrafovania)

 • skladovanie: unmetered
 • Šírka pásma: unmetered
 • domény: Žiadna bezplatná doména, neobmedzené subdomény
 • Webové stránky: 1 povolené
 • Účty e-mailov: neobmedzený
 • Garancia vrátenia peňazí: 45 dní

9. WebHostingHub

webhostinghub

WebHostingHub ponúka iba zdieľané plány hostenia wordpress a je známy ako veľmi dobrá voľba pre webové stránky na malej úrovni. Nie je príliš stará, spoločnosť začala svoju činnosť v roku 2010. WebHostingHub pod dohľadom spoločnosti InMotion (veľké meno v hostiteľskom priemysle), čo je veľmi pozitívnym bodom v prospech WHH.

Neposkytli žiadne štatistické údaje ani nepožiadali o žiadnu záruku dostupnosti. Naše výsledky testov sú však celkom prijateľné a udržiavajú vaše stránky funkčné. Nízkorýchlostné stránky obťažujú zákazníkov, preto spoločnosť ponúka disky SSD, ktoré sú známe vysokou rýchlosťou cez mechanické disky.

Konkurenčnou výhodou spoločnosti je počet ponúkaných funkcií. SSD pre 20x rýchlosť ako tradičné, 90 dní na testovanie služieb, kredit za marketingové kampane, Softaculous installer, žiadne prestoje počas migrácie, drag & drop Builder, cPanel, veľmi kompatibilný s WordPress, POP3 / IMAP Email a zoznam pokračuje. Za vytvorenie zálohy sa účtujú veľmi malé čiastky ($ 1) každých 24 hodín.

Veľmi priateľská a kooperatívna podpora k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni pri vašich službách telefonicky, live chat, e-mail. Môžete s nimi tiež četovať cez skype. Podpora, ktorú sme dostali, bola fantastická. Zverejnili informácie na Facebooku a Twitteri týkajúce sa nástrojov, ktoré by mohli byť užitočné pri vytváraní stránok a blogov, takže ich sledujte, aby zostali aktuálne.

Kľúčové vlastnosti: (Spark)

 • skladovanie: neobmedzený
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • domény: 1 bezplatná doména, 5 parkovaných a 25 subdomén
 • Webové stránky: 2 povolené
 • Účty e-mailov: neobmedzený
 • Garancia vrátenia peňazí: 90 dní

10. HostWinds

hostwinds spoľahlivých poskytovateľov hostingu WordPress 2019

Spoločnosť sa dobre nelíši od ostatných v priemysle. Spoločnosť začala nedávno v roku 2010 a zriaďuje rôzne dátové centrá v Dallasu, Texase a Infomarte, ktoré sú chránené generátormi, chladičmi, monitorovaním bezpečnosti atď., Aby boli chránené pred akoukoľvek katastrofou..

Hostwinds sa snaží poskytovať výnimočné podporné služby. Zistili sme, že live chat je spravodlivý, aby sme mohli problém rýchlo vyriešiť. Spoločnosť podporuje telefónne, živé rozhovory, systém lístkov a databázy znalostí, aby zistila problémy zákazníkov. Tieto služby sú k dispozícii zakaždým, každý deň a počas celého roka.

Spoločnosť dobre prepracovala technológie tak, aby poskytovala maximálnu rýchlosť a 99,9% záruku dostupnosti. Výsledky sú celkom slušné a stabilné. Technika WindSpeed ​​pomáha chrániť jednotlivé zdroje používateľa a vykonať optimalizáciu, ktorá zvyšuje výkonnosť vašej stránky.

Kľúčové vlastnosti: (Basic)

 • skladovanie: neobmedzený
 • Šírka pásma: neobmedzený
 • domény: Žiadna bezplatná doména, neobmedzené subdomény
 • Webové stránky: 2 povolené
 • Účty e-mailov: neobmedzený
 • Garancia vrátenia peňazí: 60 dní

Záver – čo je najlepší hostiteľ WordPress roku 2020?

Vyššie uvedený dôraz na najlepších hostiteľov, ktorý vykazuje uspokojivé výsledky. Ak ste milovníkom WordPress a hľadáte hosting, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu blogu alebo webu, mali by ste vyskúšať tieto možnosti.

Takmer všetky spoločnosti, ktoré používajú SSD na poskytovanie vysokej odozvy, ako sú InMotion, SiteGround, A2Hosting atď. Každá z hostiteľských spoločností má svoje klady a zápory, ako napríklad WebHostingHub a SiteGround, ponúka veľa funkcií v balíčkoch priateľských k peňaženkám, WHH je nové meno. v priemysle, zatiaľ čo funkcia SiteGround obmedzila počet návštev mesačne.

Podľa nášho názoru InMotion, A2Hosting, SiteGround fungujú o niečo vyššie a hladko a sú vhodné zo všetkých hľadísk (cena, najnovšie technológie atď.), Zatiaľ čo MediaTemple je tiež veľmi dobrá voľba, ale nákladná.

SiteGround: Odporúčané WordPress.org, podporované špičkovou infraštruktúrou, SSD, viacerými dátovými centrami, najmodernejšími servermi a najlepšou zákazníckou podporou v tomto odvetví..

InmotionHosting: Hosting SSD, bezplatná migrácia, bezplatné doménové meno, rôzne podporné kanály, dlhoročné skúsenosti v priemysle, záruka vrátenia peňazí 90 dní

A2Hosting: Neobmedzený ukladací priestor na SSD, automatická aktivácia SSL pomocou SSL, dôveryhodné a aktualizované jednotlivcami, ako aj webové stránky tretích strán na kontrolu.

Nakoniec chceme povedať, že si vyberieme spoločnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. Zoznam sme starostlivo zostavili po vykonaní niekoľkých testov a úsudkov z rôznych uhlov (výkon, podpora, hodnota atď.). Vyberte si správny hosting WordPress, ktorý spĺňa všetky hostiteľské potreby a je schopný zvládnuť prevádzku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map