10 nejlepších levných poskytovatelů Linux VPS 2020

1

Lovíte server VPS pro hostování svých vyrůstajících projektů?


Jste zvědaví, jestli existuje nějaký levný poskytovatel Linux VPS?

VPS označuje virtuální privátní server a je také popisován jako virtuální dedikovaný server. V tomto typu hostování je fyzický server rozdělen na více virtuálních strojů s vyhrazenými prostředky, jako je RAM, úložiště a CPU.

Server VPS umožňuje větší kontrolu, jako je instalace požadovaného OS a správa serveru. Díky vyhrazenému prostředí může účinně udržovat větší weby. Server VPS sice sdílel také různé uživatele, ale na celém serveru je výrazně nižší počet uživatelů.

Server VPS má několik jedinečných výhod

 • Snadná škálovatelnost a další zdroje lze přidat pouhým přechodem na ovládací panel
 • Poskytuje segregované prostředí pro každého uživatele, proto jej nemůže sousední VPS přerušit
 • Zajistěte větší zabezpečení
 • Každý uživatel má vyhrazené zdroje, jako je RAM, CPU, úložiště atd.
 • Poskytuje nejvyšší provozuschopnost a rychlou rychlou rychlost Zdroje jako dedikovaný server za poloviční cenu Poskytuje přístup root a dokonce můžete upravovat operační systém
 • Máte na výběr, abyste mohli využívat spravovaný a nespravovaný server VPS a mnoho dalšího

Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem horní linie se obecně ukazuje, že takové služby mohou být velmi drahé. Ale ve skutečnosti tomu tak není. VPS hosting vás může stát více než sdílený hosting, ale přesto zůstává cenově dostupný.

levné poskytovatele serverů linux vps

Pokud tedy hledáte levný server VPS, který pracuje s operačním systémem Linux a poskytuje větší spolehlivost, bezpečnost a klid, pak jste na správném místě..

Nejlepší 9+ nejlepší levný poskytovatel Linux VPS do roku 2020

1. Kamatera

Kamatera

Kamatera je ideálním místem pro nadšence Linuxu a Windows, kteří hledají „one-stop-shop“ využívající vysoce cenově dostupné, ale škálovatelné virtuální servery poháněné cloudovou infrastrukturou. Společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti IT (působící od roku 1995), tedy více než dvě desetiletí. To znamená, že jsou schopny poskytovat špičkové, klidné a výkonově orientované služby po celém světě prostřednictvím více datových center na čtyřech kontinentech..

Kamatera vám umožňuje vybrat si až ze 13 globálních datových center podporovaných jednotkami SSD, výkonnými procesory Intel Platinum a 400Gbitovou šířkou pásma s 99,95% dostupnosti – zaručeno. Díky webové konzole zabere cloudové Linux VPS méně než 60 sekund, protože vše je automatické díky okamžitému zajištění. Jediné, co musíte udělat, je vybrat umístění datového centra, upřednostňovaný server, požadovaný OS / App, počet CPU, RAM, úložiště, heslo a název projektu.

K dispozici je spousta operačních systémů (100+ OS obrázků) k dispozici pro instalaci v různých verzích, včetně Ubuntu, CentOS, Windows, FreeBSD, Debian atd. Jeden lze snadno nainstalovat cPanel, WordPress, Redis, MySQL, nfSense, phpMyAdmin a LEMP také díky uživatelsky přívětivému ovládacímu panelu na míru. Vývojáři mohou také nasadit vlastní operační systém. Doplňky, jako jsou zálohy, soukromá síť a spravovaný hosting, lze během procesu nasazení nebo později v závislosti na vás povolit.

Kromě cloudu VPS poskytuje Kamatera rozmanitou škálu produktů, včetně blokového úložiště, vyrovnávače zatížení, brány firewall, privátní cloudové sítě a spravovaných cloudových služeb pro všechny uživatele. Jejich plány blokového úložiště začínají již od 0,05 $ / GB měsíčně, nejlépe se hodí pro ukládání databází a aplikací za nízkou cenu. Vyrovnávač zatížení se hodí při správě obrovských webových stránek, aplikací nebo vývojového prostředí, aby se pracovní zátěž rozdělila na více, aby se minimalizovaly problémy s výkonem.

Kamatera plánuje cenu

Kamatera nabízí až 9 předem přizpůsobených plánů spolu s vlastní možností, kde můžete konfigurovat každý aspekt vašeho serveru. Úplně první balíček přináší výkon 1 vCPU, 1 GB RAM, 20 GB SSD prostoru a obří 5TB šířku pásma za cenu pouhých 4 $ / měsíc nebo 0,005 $ / h – není šíleně nízká? Máte dvě možnosti týkající se fakturačního systému; hodinové a měsíční. Všechna tato výhoda přicházejí s 24/7 dostupnou prémiovou zákaznickou podporou. Čeká se 30denní zkušební verze zdarma HostingSprout návštěvníci, a proto to ZKUSTE hned DNES.

2. Vultr (pouze 2,50 $ / měsíc)

Vultr Linux VPS servery doma

Ať už jste vývojář, webmaster nebo blogger, Vultr nabízí nejlevnější servery Linux VPS schopné provozovat různá Linuxová distribuce, aplikace a také instalovat vlastní ISO. I přes to, že poskytují vývojářům šíleně dostupné cloudové hostingové služby, je jejich neuvěřitelná dostupnost a rychlost vykreslování také neuvěřitelná. Dostupnost více datových center po celém světě zajišťuje nízkou latenci a tím i nejvyšší rychlost načítání. Můžete si vybrat ze 16 umístění a nakonfigurovat nejbližší cloudový server pro cílové publikum.

Datová centra společnosti Vultr se skládají z prvotřídních serverů postavených na hardwaru podnikové úrovně, SSD, procesorů Intel a špičkové infrastruktury. Bez uživatelsky přívětivého a výkonného ovládacího panelu nelze získat maximum ze svých instancí, proto vám nabízejí intuitivní ovládací panel bohatý na funkce, který usnadňuje nasazení, zničení, úpravu a konfiguraci nastavení systému pomocí několika kliknutí myší . Zajišťují maximální použitelnost tím, že poskytují plnou kontrolu a přístup správce k vašemu virtuálnímu počítači.

V případě, že tradiční sdílený hostitel požaduje předplatné dlouhodobých plánů s cílem využít maximální slevu, Vultr si váží vašich peněz, protože nabízejí hodinový a měsíční fakturační systém. Jejich fakturační systém vypočítává použité zdroje a vytváří faktury podle použitých zdrojů. To znamená, že platíte pouze za to, co používáte (pay-as-you-go). Vývojáři mohou integrovat API do svého vývojového prostředí a rychle spravovat své servery.

Pro různé chutě operačních systémů a pro splnění všech typů potřeb uživatelů existuje široká škála distribucí včetně CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora, OpenBSD a CoreOS atd. Dále můžete také snadno nasadit stroj Windows pro ASP, .Net a aplikace založené na systému Windows. Soukromou izolaci sítě lze dosáhnout pomocí IPv4 a IPv6 IP adres. Důrazně doporučujeme Vultr vývojářům a programátorům a webmasters hledajícím levné VPS s cloudem.

3. A2Hosting

A2Hosting je další nejlépe hodnocený levný Linux VPS poskytovatel, který dává zákazníkům množství funkcí jako součást jejich služeb. Jsou hluboce oceňováni jako jeden z nejlepších a cenných poskytovatelů hostingu. Společnost A2Hosting byla založena v roce 2003 a nyní nabízí sdílené, cloudové, VPS, vyhrazené a specializované hostingové plány WordPress. A v žádném okamžiku můžete také nastavit server VPS.

To nabízí nespravovaná, řízená a Core VPS hosting balíčky. Spustí se nespravovaná služba již za 5 $ a považován za nejlepší variantu VPS s nízkými cenami pro zkušené vývojáře. Na rozdíl od spravovaných plánů poskytuje nespravovaná služba přístup root, takže máte plnou kontrolu nad operačními systémy, základními nastaveními, jako je spouštění, vypínání a mnoho dalších administrativních práv..

A2Hosting nabízí několik možností výběru datových center nacházejících se v USA (Michigan), Evropě (Amsterdam) a Asii (Singapur), aniž by byly účtovány žádné další poplatky. Všechny jejich servery jsou vybaveny úložištěm SSD, a proto můžete očekávat velkou rychlostní výhodu. Máte také možnost spustit Turbo zrychlení v procesu placení pro zvýšení rychlosti. Kromě toho vám A2Hosting umožňuje vybrat si z operačního systému Linux, jako je Debian, CentOS, Ubuntu a mnoho dalších.

Všechny nespravované plány lze konfigurovat a tak vám umožní vybrat jádra CPU, úložiště, šířku pásma a RAM atd. podle vašich požadavků. Mezi nejzákladnější nespravované plány patří úložiště 20 GB, přenos 1core, 512 MB a 2TD. Úkoly lze provádět pomocí příkazových řádků, ale máte volitelný cPanel což bude stát 19,95 $.

konfigurace linuxového VPS serveru A2hosting

Pokud ale hledáte řešení klidu mysli a nevadí vám za to platit, jejich spravované plány jsou pro vás. Plán přichází v $ 32,99 / mo s 4 GB RAM, 75 GB SSD prostoru, zdarma SSL, 4 vCPU, cPanel a funkce Turbo speed. Ale nedá vám přístup root, který bude pro některé uživatele problém. Pokud tedy uživatelé chtějí přístup rootů ve spravovaných službách VPS, A2 nabízí speciálně navržené plány Core VPS za stejnou cenu.

Spolu s kvalitními službami poskytují také zákaznickou podporu na úrovni guru. 24/7 Live Chat, telefon, Skype a systém prodeje vstupenek jsou právě udržovány pro okamžité řešení problémů zákazníků. Kromě toho jsou všechny plány zálohovány záruka vrácení peněz kdykoli, v rámci prvních 30 dnů plné náhrady a poté poměrné náhrady. Nabízejí také bezplatné služby migrace stránek. Rozhodně je doporučujeme, protože A2hosting je bezpečný, stabilní a spolehlivý poskytovatel.

4. Hostinger – 3,95 $ / měsíc

Když mluvíme o hostiteli WordPress bez reklam, hostinger je dostatečně velkorysý, aby vám pomohl vytvořit web bez placení jediného penny. Účet zdarma přichází s omezeným přístupem, ale umožňuje nastavení plně funkčního webu. Kromě svých levných sdílených hostingových plánů mají také nejlevnější virtuální hosting na soukromém serveru, který je vybaven podporou Linuxu a různými distry. Umožňuje také vyhrazenou adresu IP pro mapování vlastního portu prostřednictvím IPv4 a IPv6, a to i pro velmi základní balíček.

Když hledáte levný VPS pro Linux, Hostinger zahrnuje širokou škálu distro, jako je CentOS 64 bit, CentOS s cPanel a WHM, ovládací panel VestCP, panel Webuzo, Fedora, Ubuntu a Debian atd. Jednoduše řečeno, získejte různé distribuce a architektury a vytvořte požadované hostitelské prostředí pro vaše projekty. Pro maximální pohodlí uživatele existují instalátory skriptů na jedno kliknutí, které umožňují snadné nasazení jakéhokoli operačního systému, serverů Minecraft, VPN a integraci s jinými aplikacemi. Funkce 1 kliknutí navíc obsahuje všechny oblíbené skripty a možnosti operačního systému.

Všechny servery Vinger Hostinger postavené s jednotkami SSD a sofistikovaným hardwarem, což znamená, že je zaručen bleskově rychlý výkon. Jednotky SSD pracují 20x nebo rychleji ve srovnání s tradičními mechanickými disky. To znamená, že poskytuje vyšší rychlost I / O i při dopravních vlnách. Vysoká spolehlivost je zajištěna také pomocí procesorů Intel Xeon a 128 GB RAM. Kombinace všech těchto špičkových hardwarů vede k platformě optimalizované pro výkon vytvořené pro ohromující služby.

Díky výkonným nástrojům pro správu, které usnadňují odebrání maxima z vašeho virtuálního serveru, je rychlé provádění záloh a rozmístění instalačních kontejnerů z řídicího panelu. 24hodinová technická podpora vám pomůže prostřednictvím živého chatu a e-mailu i pro nespravované účty VPS. Možná víte, že mnoho hostitelů nenabízí zákaznickou podporu pro nespravované služby, ale není to pravda, pokud si vyberete Hostinger. Mají vlastní tým odborníků, kteří řeší vaše problémy ASAP. Základní plán stojí jen 3,95 $ / měsíc s 1 GB RAM, 2,4 GHz, 20 GB SSD úložiště a 1 TB šířkou pásma.

5. InMotion Hosting

InMotion je nejlepší společnost, se kterou se určitě rádi setkáte při hledání cenově dostupný server VPS. Všechny jejich virtuální servery přicházejí s nejmodernějšími funkcemi. Přesvědčivý bod, který představují infrastrukturu založenou na cloudu, aby byly jejich služby bezkonkurenční. Navíc obdržíte bezplatné služby správy serverů, jako jsou aktualizace operačního systému a bezpečnostní záplaty atd. Nabízejí a celkem dvě místa pro výběr datového centra: Washington, D.C a Los Angeles, CA.

InMotion obsahuje řadu výkonných funkcí. Všechny plány jsou součástí cPanel což je nejintuitivnější ovládací panel v oboru, který výrazně usnadňuje správu funkcí, jako jsou domény, e-maily a databáze. A opravdu za to nemusíte platit zvlášť ani v levných plánech Linuxu. Jejich plány jsou také optimalizovány pro elektronický obchod a poskytují bezplatné služby migrace stránek.

Při používání aplikace InMotion jste do značné míry zabezpečeni, protože nabízejí bezplatné služby zálohování dat. Plus Live State Snapshot se ukazuje jako velmi užitečný, když je váš server neuspokojený upgradováním jakékoli verze aplikace. S touto příjemnou funkcí se můžete vrátit v čase, abyste dostali vše v pořádku.

V současné době existují 3 různé plány VPS. Základní plán „VPS-1000HA-S“ se objeví s 4 GB RAM, 4TB měsíční šířkou pásma, 3 IP adresami a certifikátem SSL zdarma. Protože můžete hostovat neomezené domény, nabízejí také dostatek úložného prostoru 75 GB na jednotkách SSD. Kromě toho jste schopni získat bezplatné doménové jméno se všemi 6 a 12měsíčními plány.

Rychlý pohled na hlavní funkce VPS.

inmotion linux vps funkce

InMotion vždy udržuje zákaznickou podporu na svých prioritních úrovních a poskytuje řešení prostřednictvím okamžitého živého chatu, Skype, lístků a telefonu. Vedle toho udržují také obrovskou znalostní základnu. InMotion je jedním z našich oblíbených poskytovatelů a jsme si jisti, že mnoho dalších uživatelů by vám to samé řeklo. Navíc je to nejlepší místo k získání všech typů hostingových řešení za rozumnou cenu.

6. Dreamhost

DreamHost je jedním z nejlevnějších poskytovatelů hostingu Linux VPS se spravovanými službami. Přináší spolehlivé řešení pro blogery, designéry a vývojáře. Společnost byla založena v roce 1997 a prošla dlouhou cestou, a proto byla uznána jako důvěryhodný poskytovatel. Nyní jsou odhodlány poskytovat 100% provozuschopnosti a za druhou rychlou službu.

Stačí vyplnit proces pokladny a oni vám vyjasní, aby server spustili v žádném okamžiku. Dále DreamHost má dlouhodobou dohodu o podpoře s Ubuntu, která zajišťuje nejnovější aktualizace, pokrývající bezpečnostní díry a bezproblémové služby pro méně prostojů. Poskytují úložiště na 20x rychlejších jednotkách SSD namísto standardních jednotek SATA.

DreamHost nabízí vlastní ovládací panel, který pomáhá zvyšovat zdroje. Nákup plánu, který nese více jader RAM, úložiště a CPU pro nový projekt, je hlavní příčinou zbytečných výdajů, takže prostřednictvím ovládacího panelu si můžete objednat více zdrojů pouze v případě potřeby. Škálovatelnost jako je tato, je docela úspora nákladů.

Jejich velmi cenově dostupné plány hostování Linuxu navíc přicházejí se standardními funkcemi, jako je PHP, Perl, Python, Nginx, XCache, SSH přístup a další. Navíc všechny plány zahrnují Pojďme šifrovat, které lze aktivovat kliknutím a je považováno za základní prvek v SERP.

Dreamhost VPS funkce

Samotný základní plán se vyvíjí pouze v roce 15 $ s 1 GB RAM a 30 GB úložného prostoru na jednotkách SSD. Rovněž dávají neomezenou šířku pásma se všemi balíčky. Nejlepší část DreamHost plánuje, že existuje počet domén, které můžete hostovat, není nijak omezen na jeden účet, a tak vývojáři a návrháři mohou pro své klienty iniciovat více projektů. Dále obdržíte s tímto plánem 1 vyhrazenou IP adresu.

Pokud na svém účtu nastavíte VPS, ale dospěli jste k závěru, že tento VPS nedosahuje vašich potřeb a chcete jej zrušit, bude vám vrácena celoroční služba po odečtení prvního měsíce za VPS. Jejich personál technické podpory je vám vždy k dispozici 24/7, aby vám pomohl. Jsou k dispozici na Twitteru a e-mailech s velmi pěknou dobou odezvy. Živý chat je k dispozici od 6:00 do 22:00 tichomořského standardního času (PST). Celkově vzato, DreamHost není jen levný, ale také jeden z nejlepších poskytovatelů Linux VPS.

7. Bluehost

Zřídka existuje někdo, kdo pracuje online (webmasteři, bloggové) a neví o Bluehostu. Společnost je mezi začátečníky neuvěřitelně rozšířená. Bluehost nabízí různé plány, které uspokojí potřeby různých zákazníků. Jejich služby zahrnují sdílené, cloudové, spravované WordPress, WooCommerce, VPS a specializované hostingové plány. Můžete si také u nich zaregistrovat doménu.

Díky nízké ceně Bluehostingu je Linux VPS přístupný pro každého. Společnost využívá pokročilé technologie jako OpenStack a KVM. Implementací hypervizoru KVM navíc BlueHost zajišťuje zaručené zdroje pro každého uživatele VPS.

Bluehost nabízí vylepšený cPanel což je nejintuitivnější řídicí panel na trhu. To je velmi příjemné pro začínající uživatele nebo pro ty, kteří nechtějí pracovat se složitými příkazovými řádky. Poskytují také plný přístup k CentOS a k serveru, za který jste zaplatili. Další obrovskou výhodou získání Bluehostu, že další zdroje jsou v provozu. Další úložiště můžete přidat přes cPanel na cestách.

Bluehost se stává výhodnější volbou, pokud hledáte levné, ale relativně spolehlivé služby VPS s nadšenými funkcemi. Během pouhých 19,99 $ / měsíc. můžete si najmout virtuální server, který má 2 jádra CPU, 30 GB úložiště SAN na SSD, neomezenou šířku pásma a 2 GB RAM. Zahrnují také 1 IP adresu. K dispozici je také 30denní záruka vrácení peněz pro vaše peníze. Dostanete také jeden volný název domény.

I když je to pěkný poskytovatel, ale existují určité nedostatky v získávání Bluehost. Nejprve neposkytují výběr umístění datového centra. Výběr umístění datového centra může být nezbytný při nastavování webů elektronického obchodování. Zadruhé, pokud většina společností nabízí šifrování zdarma, společnost Bluehost ji zahrnula jako volitelnou funkci a za to musíte zaplatit další částku.

Vynikající podpora zákazníků je základním kamenem vašeho hostingového balíčku, kde můžete řešit jakékoli komplikace, se kterými se setkáte, a získat řešení od technických odborníků. Bluehost vás ujistil nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu, e-mailu a volání. Bluehost sice trvá až 10 min. v reakci, ale celkově poskytuje docela uspokojivé služby.

8. Host1Plus

Host1plus je jedním z poskytovatelů, kteří nabízejí levné Linux VPS na SSD, a tak přinášejí výkon na zcela novou úroveň. Služby navrhovali hlavně pro vývojáře. Server VPS můžete inicializovat pouhým způsobem 4 $ / měsíc s řadou vývojových funkcí. Ceny dále klesají pouhým prodloužením doby trvání předplatného déle než měsíc.

Host1plus postavený na robustní infrastruktuře, která využívá procesory Intel Xeon, virtualizaci OpenVZ a systém ukládání do mezipaměti SSD. Navíc jejich připojení podporuje až 500 Mbps uplink. Také tvrdí, že nabízejí úložný systém RAID 10, který je známý vysokou rychlostí a minimální mírou selhání.

host1plus linux vps funkce hostování

Jedna věc, kterou chceme vyjasnit, je pro zkušenější vývojáře dostupnější, protože mohou snadno pracovat na příkazovém řádku. Na druhé straně pro nezkušené a netechnické uživatele nabízí Host1plus licenci cPanel, která bude stát 15 $ / měsíc, což činí jejich služby trochu nákladnými.

Existuje nadbytek plánů, z nichž si můžete vybrat, a tak si můžete pohodlně najít ten, který splní vaše požadavky. Jejich první plán s názvem „Amber“ umožňuje 20 GB úložiště Ceph, 512 MB RAM, 1 Core CPU a 1TB šířku pásma. Host1plus vám navíc umožňuje spustit plán založený na Linux OpenVZ a Linux KVM.

Nastavení serveru VPS pomocí host1plus je velmi jednoduché. Stačí vybrat požadované datové centrum, které je strategicky umístěno v blízkosti cílového publika. Mají na mapě celkem 5 míst, kterými jsou Chicago (USA), Los Angeles (USA), São Paulo (Brazílie), Frankfurt (Německo) a Johannesburg (Jižní Afrika). Poté vyberte systém Linux, který chcete použít, a vložte fakturační údaje. A je to

Linux OS

Host1plus poskytuje podpůrné služby. Jedinou částí, která nás zklamá, je nedostupnost systému live chat, který je dosažitelný pouze během 9-18 GMT + 3. Odpověď je sice rychlá, ale měla by nabídnout chatovací služby 24/7, aby se problémy klienta rychle vyřešily. Případně můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailů nebo procházet jejich návody a znalostní základnu. Souhrnně můžeme říci, že je to dobrý poskytovatel VPS, ale pro zkušené vývojáře.

 • Top 10 nejlevnější hosting serveru VPS: Nejlepší levné servery VPS

9. HostGator

HostGator je překvapivě běžný mezi uchazeči, kteří chtějí cenově dostupná řešení hostingu. Kromě základních řešení hostování, jako je sdílený a spravovaný WordPress, jsou také upřednostňováni díky svému rychlému, ale cenově dostupnému cloudovému hostingovému řešení pro bloggery. S HostGator můžete získat server VPS s cPanel nebo bez něj

Váš virtuální server je zcela izolován od ostatních uživatelů a poskytuje autonomní kontrolu nad instalací operačního systému a konfigurací nastavení. Pro všechny servery Linux VPS, poskytují úložiště v systému RAID 10 to přináší lepší ochranu a maximální dostupnost vašich dat. Navíc, pokud se chystáte zahájit malý projekt, není třeba získat větší plán, protože můžete snadno připojit zdroje, když váš web přeroste.

Jejich první plán s názvem Snappy 2000, který poskytuje přístup k 2 jádrovým procesorům, 2 GB RAM, 120 GB webového prostoru a 1,5TB šířky pásma. Zahrnují 2-IP adresy. HostGator umožňuje přístup k předním funkcím, jako je webový server Apache, PHP, MySQL, Perl a Python atd. Navíc, HostGator zajišťuje ochranu DDOS, Tabulka brány firewall IP a některá další přísná bezpečnostní opatření. Servery VPS jsou napájeny procesory Intel.

Pokud jde o stanovení cen, může vám HostGator způsobit vážný šok. Na kratší dobu se promění ve skutečně drahé služby 79,95 $ / měsíc zatímco cena se začne snižovat, jakmile prodloužíte období předplatného a stane se již za 19,95 $. Není pochyb o tom, že jsou vynikajícím poskytovatelem VPS, ale takovéto taktiky nutí zákazníky se jim vyhnout.

Jejich zákaznický personál je jistě k dispozici 24/7, ale nejsou tak ostré, jak by měli být. Většinu času musíte čekat alespoň 10 minut, zatímco doba zpoždění se někdy může prodloužit na 30–40 minut. Když dostaneme rychlou odpověď, jsou vzácné případy.

Zkrátka, pokud jde o výkon serveru VPS, jsou bezpochyby úžasné, ale jejich cenová strategie a podpůrné služby jsou hlavními faktory prolomení. Pokud si poté objednáte svůj plán, pokud si uvědomíte, že to není služba, kterou chcete, požádejte o vrácení peněz, protože poskytují 45denní politika vracení peněz.

10. 1 a 1

1and1 je poskytovatel, který inauguruje nejlevnější Linux server v žádném okamžiku. Moderní technologie jako VMware Virtualization, Intel Xeon 2660 v2 & Jednotky 2683 v3 a SSD jsou přijímány společností 1 a 1, aby poskytovaly služby prvotřídní kvality. Navíc jsou jejich plány VPS podporovány cloudovými službami.

1&1 nabízí plány pro uživatele Windows i Linuxu. Můžete si vybrat z tun šablon OS, jako je Ubuntu, Debian, Windows 2012, 2008 a 2016 atd. 1 a1 předejte plný přístup root k serveru, který je jedním ze základních problémů většiny vývojářů, aby mohli volně pracovat.

Poskytují výběr datových center v USA, Německu a Španělsku. Jejich nejnižší balíček se skládá z 1 jádra CPU, 512 MB RAM a velkorysého množství úložiště (30 GB) na jednotkách SSD. Není třeba se obávat měsíčního přenosu dat, protože umožňují neomezený přenos u všech plánů. Plus, včetně certifikátu SSL.

Upozorňujeme také, že povolují pouze 1 statickou IP adresu. Navíc, pokud chcete použít cPanel nebo Plesk, musíte se přihlásit k odběru jejich plánu cloudu „Virtual M“ virtuálního serveru. Nastavení účtu je velmi snadné, stačí vybrat datové centrum a zvolit OS, platební údaje a tam, kam jít. Je to připravené.

Podívejte se na významné rysy 1and1;

1 a 1 vps server funkce

1&1 je podobně jako řešení VPS pro zkušené vývojáře. Nejvýznamnější důvod, proč nenabízel live chat, takže je musíte kontaktovat e-mailem nebo voláním. Domníváme se, že live chat je pohodlnější, pokud vaším prvním jazykem není angličtina a opomenutí takové funkce je pro začínající uživatele opravdu zklamáním..

Protože ne každý je technicky zdatný člověk a setkává se s několika incidenty. Můžeme hádat, jaké to je, když nastane kritický incident, ale neexistuje způsob, jak získat okamžitou pomoc od společnosti. Nikdy proto nepodporujeme nové uživatele, aby si vybrali poskytovatele, jako je 1&1, který nenabízí velmi základní live chat. Ale pokud znáte správu serveru, je dobré jít a rozhodně velmi cenově dostupný.

 • Top 10 nejlepších poskytovatelů Linux Hosting Server

 Závěr

Menší weby fungují dobře se sdíleným hostingem, ale pro velké weby bezpodmínečně potřebujete prostředí VPS. Výše uvedení poskytovatelé VPS nejsou jen levní, ale také dokonale splňují vaše rostoucí potřeby. Všichni předčí toto odvětví a poskytují řešení vývojářům, návrhářům, blogerům a podnikům.

Co tedy doporučujeme pro levné řešení Linux VPS?

Přestože jsou všichni hostitelé skvělí, ale určitě doporučujeme VPS hosting spravovaný společností InMotion, který je podporován cloudovou infrastrukturou. Zahrnuje všechny základní funkce pro vývojáře, bloggery a webmastery. Jsou také mimořádně rychlé a poskytují spolehlivou dostupnost za rozumnou cenu.

Pokud sledujete nespravované plány, pak A2 Hosting je dobře známý hráč a nabízí levný Linux VPS server.

Volba je naprosto na vás, jen mějte na paměti svá ustanovení a vyberte si tu, kterou jsme zkontrolovali výše, abyste získali cenově dostupné a cenné služby.

Takže jste vyzkoušeli některého z výše uvedených poskytovatelů nebo se pokusíte? Podělte se o své cenné zkušenosti s námi a dalšími čtenáři prostřednictvím komentářů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map