10 najlepších lacných poskytovateľov Linuxu VPS 2020

1

Hľadáte server VPS na hosťovanie svojich vyrastajúcich projektov?


Ste zvedaví, či existuje nejaký lacný poskytovateľ Linux VPS?

VPS sa odkazuje na virtuálny súkromný server a označuje sa aj ako virtuálny dedikovaný server. Pri tomto type hostingu je fyzický server rozdelený do viacerých virtuálnych strojov s vyhradenými zdrojmi, ako je RAM, úložný priestor a CPU.

Server VPS umožňuje väčšiu kontrolu, ako je inštalácia požadovaného OS a správa servera. Vďaka špecializovanému prostrediu dokáže efektívne držať väčšie stránky. Server VPS síce zdieľal aj medzi rôznymi používateľmi, ale na celom serveri je podstatne menej používateľov.

Server VPS má niekoľko jedinečných výhod

 • Jednoduchá škálovateľnosť a ďalšie zdroje môžu byť pridané jednoduchým prechodom na ovládací panel
 • Poskytuje segregované prostredie pre každého používateľa, preto ho nemôže susediace VPS prerušiť
 • Zabezpečte väčšiu bezpečnosť
 • Každý užívateľ má vyhradené zdroje ako RAM, CPU, úložisko atď.
 • Poskytuje najvyššiu dobu prevádzkyschopnosti a horúcu rýchlosť. Zdroje ako dedikovaný server za polovicu nákladov Poskytuje prístup root a dokonca môžete upravovať operačný systém.
 • Máte na výber, aby ste mohli využívať spravovaný a nespravovaný server VPS a oveľa viac

Vzhľadom na vyššie uvedené vlastnosti hornej línie sa vo všeobecnosti ukazuje, že takéto služby môžu byť mimoriadne drahé. Ale v skutočnosti to tak nie je. VPS hosting vás môže stáť viac ako zdieľaný hosting, ale napriek tomu zostáva cenovo dostupný.

lacných poskytovateľov serverov linux vps

Ak teda hľadáte lacný server VPS, ktorý pracuje s operačným systémom Linux a poskytuje väčšiu spoľahlivosť, bezpečnosť a pokoj, potom ste na správnom mieste..

Najlepší 9+ najlepší lacný poskytovateľov hostingu Linux VPS 2020

1. Kamatera

Kamatera

Kamatera je ideálnym miestom pre nadšencov Linuxu a Windows, ktorí hľadajú komplexný obchod s cenovo dostupnými, ale škálovateľnými virtuálnymi servermi poháňanými cloudovou infraštruktúrou. Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti IT (pôsobí od roku 1995), tj viac ako dve desaťročia. To znamená, že sú schopné poskytovať špičkové, pokojné a výkonovo orientované služby na celom svete prostredníctvom viacerých dátových centier umiestnených na štyroch kontinentoch..

Kamatera vám umožňuje vybrať si z až 13 globálnych dátových centier podporovaných jednotkami SSD, výkonnými procesormi Intel Platinum a šírkou pásma 400 Gbit s 99,95% dostupnosťou – so zárukou dostupnosti. S webovou konzolou trvá nasadenie cloudového systému Linux VPS menej ako 60 sekúnd, pretože všetko je automatické vďaka okamžitému zabezpečeniu. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať umiestnenie dátového centra, preferovaný server, požadovaný OS / App, počet CPU, RAM, úložisko, heslo a názov projektu.

Existuje niekoľko operačných systémov (100+ OS obrázkov), ktoré je možné nainštalovať v rôznych verziách, vrátane Ubuntu, CentOS, Windows, FreeBSD, Debian atď. Jeden môže ľahko nainštalovať cPanel, WordPress, Redis, MySQL, nfSense, phpMyAdmin a LEMP tiež vďaka užívateľsky prívetivému ovládacímu panelu na mieru. Vývojári môžu tiež nasadiť vlastný OS. Doplnky, ako sú zálohy, súkromná sieť a spravovaný hosting, sa môžu povoliť počas procesu nasadenia alebo neskôr v závislosti od vás.

Okrem cloud VPS poskytuje Kamatera širokú škálu produktov vrátane ukladania blokov, vyrovnávača zaťaženia, firewallu, privátnej cloudovej siete a spravovaných cloudových služieb pre všetkých používateľov. Ich plány ukladania blokov začínajú už od 0,05 USD / GB mesačne, najlepšie sa hodia na ukladanie databáz a aplikácií za nízku cenu. Vyrovnávač záťaže sa hodí pri správe obrovského množstva webových stránok, aplikácií alebo vývojového prostredia, aby sa pracovné zaťaženie rozdelilo medzi viaceré, aby sa minimalizovali problémy s výkonom..

Kamatera plánuje cenu

Kamatera ponúka až 9 preddefinovaných plánov spolu s vlastnou možnosťou, kde môžete nakonfigurovať každý aspekt vášho servera. Úplne prvý balík prináša výkon 1 vCPU, 1 GB RAM, 20 GB SSD priestoru a obrovskú šírku pásma 5 TB za cenu len 4 $ / mesiac alebo 0,005 $ / h – nie je to šialene nízke? Máte dve možnosti týkajúce sa fakturačného systému; hodinové a mesačné. Všetky tieto výhody prichádzajú s nepretržitou dostupnou prémiovou zákazníckou podporou. Čaká sa na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu HostingSprout Návštevníci, takže DNES VYSKÚŠAJTE hneď DNES.

2. Vultr (iba 2,50 USD / mesiac)

Domovské servery Vultr Linux VPS

Či už ste vývojár, webmaster alebo blogger, spoločnosť Vultr ponúka najlacnejšie servery so systémom Linux VPS, ktoré sú schopné spúšťať rôzne distribúcie systému Linux, aplikácie a tiež inštalovať vlastné ISO. Napriek tomu, že vývojárom poskytujú šialene cenovo dostupné cloudové hostingové služby, ich prevádzková rýchlosť a rýchlosť vykresľovania sú tiež neuveriteľné. Dostupnosť viacerých dátových centier po celom svete zaručuje nízku latenciu, a tým najvyššiu rýchlosť načítania. Môžete si vybrať zo 16 umiestnení a nakonfigurovať najbližší cloudový server pre svoje cieľové publikum.

Dátové centrá spoločnosti Vultr pozostávajú z serverov svetovej úrovne postavených na hardvéri podnikovej úrovne, SSD, procesoroch Intel a špičkovej infraštruktúre. Bez užívateľsky príjemného a výkonného riadiaceho panela nemôžete získať maximum zo svojich inštancií, a preto vám ponúkajú intuitívny ovládací panel bohatý na funkcie, ktorý uľahčuje nasadenie, zničenie, úpravu a konfiguráciu systémových nastavení pomocou niekoľkých kliknutí myšou , Zabezpečujú maximálnu použiteľnosť tým, že poskytujú úplnú kontrolu a správcovský prístup k vášmu virtuálnemu stroju.

Tam, kde tradičný zdieľaný hostiteľ požaduje predplatné dlhodobých plánov na využitie maximálnej zľavy, spoločnosť Vultr ocení vaše peniaze, pretože ponúkajú hodinový a mesačný fakturačný systém. Ich fakturačný systém vypočítava použité zdroje a vytvára faktúry podľa použitých zdrojov. To znamená, že platíte iba za to, čo používate (pay-as-you-go). Vývojári môžu integrovať API do svojho vývojového prostredia a rýchlo spravovať svoje servery.

Pre rôzne vkusy operačných systémov a pre splnenie všetkých typov potrieb používateľov existuje široká škála distribúcií vrátane CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora, OpenBSD a CoreOS atď. Ďalej môžete stroj ASP ľahko nasadiť pre ASP, Net a Windows. Izoláciu súkromnej siete je možné dosiahnuť pomocou IP adries IPv4 a IPv6. Celkovo preto dôrazne odporúčame Vultr pre vývojárov a programátorov, ako aj pre webmasterov, ktorí hľadajú lacnú VPS s cloudovým napájaním..

3. A2Hosting

A2Hosting je ďalší špičkový lacný poskytovateľ Linux VPS, ktorý zákazníkom ponúka množstvo funkcií ako súčasť ich služieb. Sú hlboko oceňované ako jeden z najlepších a hodnotných poskytovateľov hostingu. Spoločnosť A2Hosting bola založená v roku 2003 a teraz ponúka zdieľané, cloudové, VPS, špecializované a špecializované hostingové plány WordPress. A v žiadnom momente môžete tiež nastaviť server VPS.

Ponúka nespravované, riadené a Core VPS hosting balíčkov. Spustí sa nespravovaná služba až 5 dolárov a považovaný za najlepšiu lacnú možnosť VPS pre skúsených vývojárov. Na rozdiel od spravovaných plánov nespravovaná služba poskytuje prístup typu root, takže máte úplnú kontrolu nad operačnými systémami, základnými nastaveniami, ako je zavádzanie, vypínanie a mnoho ďalších administratívnych práv..

A2Hosting ponúka viac možností výberu dátových centier nachádzajúcich sa v USA (Michigan), Európe (Amsterdam) a Ázii (Singapur) bez uvalenia dodatočných poplatkov. Všetky ich servery sú vybavené úložiskom SSD, a preto môžete očakávať veľkú rýchlostnú výhodu. Máte tiež možnosť spustiť Turbo zrýchlenie v procese pokladania na zvýšenie rýchlosti. Okrem toho vám A2Hosting umožňuje vybrať si z operačného systému Linux, ako je Debian, CentOS, Ubuntu a mnoho ďalších..

Všetky nespravované plány sú konfigurovateľné a tak vám umožní vybrať jadrá CPU, úložisko, šírku pásma a RAM atď. podľa vašich požiadaviek. Medzi najzákladnejšie nespravované plány patrí úložisko 20 GB, prenos 1core, 512 MB a 2TD. Úlohy je možné vykonávať prostredníctvom príkazových riadkov, ale máte voliteľný cPanel čo bude stáť 19,95 dolárov.

konfigurácia linuxového VPS servera A2hosting

Ale ak hľadáte riešenia pokoja a nevadí vám to platiť, potom sú ich spravované plány pre vás. Plán je v $ 32,99 / mo s 4 GB RAM, 75 GB SSD priestoru, bezplatné SSL, 4 vCPU, cPanel a rýchlosť Turbo. Ale nedá vám prístup typu root, ktorý bude pre niektorých používateľov problémom. Takže ak používatelia chcú root prístup v spravovaných službách VPS, A2 ponúka špeciálne navrhnuté plány Core VPS za rovnakú cenu.

Spolu s prvotriednymi službami poskytujú aj zákaznícku podporu na úrovni Guru. 24/7 Live Chat, telefón, Skype a systém predaja lístkov sú udržiavané, aby sa okamžite vyriešili problémy zákazníkov. Okrem toho sú všetky plány zálohované záruka vrátenia peňazí kedykoľvek, v rámci prvých 30 dní plnej náhrady a potom pomernej náhrady. Poskytujú tiež bezplatné služby migrácie stránok. Absolútne ich odporúčame, pretože A2hosting je bezpečný, stabilný a spoľahlivý poskytovateľ.

4. Hostinger – 3,95 dolárov / mesiac

Keď hovoríme o hostiteľovi WordPress bez reklám, hostinger je dostatočne veľkorysý, aby vám pomohol vytvoriť webovú stránku bez zaplatenia jediného centu. Účet zadarmo je síce obmedzený, ale umožňuje vytvorenie plne funkčného webu. Okrem lacných plánov zdieľaného hostenia majú aj najlacnejšie odvetvia virtuálneho súkromného servera v priemysle, ktoré sú nabité podporou Linuxu a rôznymi distribúciami. Umožňuje tiež vyhradenú adresu IP na mapovanie vlastného portu cez IPv4 a IPv6, a to aj pre samotný základný balík.

Ako hľadáte lacný VPS pre Linux, Hostinger obsahuje širokú škálu distro ako CentOS 64 bit, CentOS s cPanel a WHM, ovládací panel VestCP, panel Webuzo, Fedora, Ubuntu a Debian atď. Jednoducho povedané, môžete získajte rôzne distribúcie a architektúry a vytvorte požadované hostiteľské prostredie pre vaše projekty. Pre maximálne pohodlie používateľa existujú inštalátory skriptov na jedno kliknutie, ktoré umožňujú ľahké nasadenie ľubovoľného operačného systému, serverov Minecraft, sietí VPN a integrácie s inými aplikáciami. Funkcia 1 kliknutia navyše obsahuje všetky populárne skripty a možnosti OS.

Všetky servery Vinger Hostinger postavené s jednotkami SSD a najmodernejším hardvérom, čo znamená, že je zaručený rýchly bleskový výkon. Jednotky SSD pracujú 20x alebo rýchlejšie v porovnaní s tradičnými mechanickými jednotkami. To znamená, že poskytuje vyššiu rýchlosť I / O dokonca aj počas dopravných prepätí. Vysoká spoľahlivosť je zabezpečená aj pomocou procesorov Intel Xeon a 128 GB RAM. Kombinácia všetkých týchto špičkových hardvérov vedie k platforme optimalizovanej na výkon, ktorá je navrhnutá pre ohromujúce služby.

Vďaka výkonným nástrojom na správu, ktoré uľahčujú vyberanie maxima z vášho virtuálneho servera, je z ovládacieho panela rýchle vykonávanie záloh a nasadenie inštalačných kontajnerov. 24-hodinová technická podpora vám pomôže prostredníctvom živého chatu a e-mailu aj pre nespravované účty VPS. Možno viete, že veľa hostiteľov neponúka zákaznícku podporu pre nespravované služby, ale nie je to pravda, keď si vyberiete Hostinger. Majú interný tím odborníkov, ktorí riešia vaše problémy ASAP. Základný plán stojí iba 3,95 dolárov mesačne s 1 GB RAM, 2,4 GHz, 20 GB SSD úložného priestoru a 1TB šírkou pásma.

5. InMotion Hosting

InMotion je špičková spoločnosť, s ktorou sa určite radi stretnete pri hľadaní cenovo dostupný server VPS. Všetky ich virtuálne servery sú vybavené najmodernejšími funkciami. Presvedčivým bodom je, že predstavujú infraštruktúru založenú na cloudu, aby boli ich služby bezkonkurenčné. Okrem toho dostanete bezplatné služby správy serverov, ako sú aktualizácie OS a bezpečnostné záplaty atď. Ponúkajú a celkom dve miesta na výber pre dátové centrum: Washington, D.C a Los Angeles, CA.

InMotion obsahuje množstvo výkonných funkcií. Všetky plány sú súčasťou programu cPanel čo je najintuitívnejší ovládací panel v priemysle, ktorý uľahčuje správu funkcií, ako sú domény, e-maily a databázy. A skutočne za to nemusíte platiť zvlášť ani pri lacných plánoch serverov Linux. Ich plány sú tiež optimalizované pre elektronický obchod a poskytujú bezplatné služby v oblasti migrácie stránok.

Pri používaní služby InMotion ste do veľkej miery zabezpečení, pretože ponúkajú bezplatné služby zálohovania údajov. Plus Live State Snapshot sa ukazuje ako veľmi užitočný, keď váš server nie je vyrovnaný aktualizáciou akejkoľvek verzie aplikácie. S touto príjemnou funkciou sa môžete skutočne vrátiť späť v čase, aby ste dostali všetko do poriadku.

V súčasnosti existujú 3 rôzne plány VPS. Základný plán „VPS-1000HA-S“ sa objaví so 4 GB RAM, mesačnou šírkou pásma 4 TB, 3 IP adresami a certifikátom SSL zadarmo. Keďže môžete hosťovať neobmedzené domény, ponúkajú tiež dostatok úložného priestoru 75 GB na jednotkách SSD. Ďalej ste schopní získať bezplatné doménové meno so všetkými 6 a 12 mesačnými plánmi.

Rýchly prehľad hlavných funkcií VPS.

Inmotion linux vps funkcie

InMotion vždy udržiava asistenciu zákazníkov na ich prioritných úrovniach a poskytuje riešenia prostredníctvom okamžitého live chatu, Skype, lístkov a telefónu. Vedľa toho udržiavajú obrovskú vedomostnú základňu. InMotion je jedným z našich obľúbených poskytovateľov a sme si istí, že veľa ďalších používateľov by vám to isté povedalo. Navyše je to najlepšie miesto na získanie všetkých typov hostingových riešení za rozumnú cenu.

6. Dreamhost

DreamHost je jedným z najlacnejších poskytovateľov hostingu Linux VPS so spravovanými službami. Prinášajú spoľahlivé riešenie pre blogerov, dizajnérov a vývojárov. Spoločnosť založená v roku 1997 prešla dlhou cestou, a preto bola uznaná ako dôveryhodný poskytovateľ. Teraz sú odhodlané poskytovať 100% dostupnosť a v rámci druhej rýchlej služby.

Vyžaduje sa iba vyplnenie procesu platby a oni objasnia spustenie servera v žiadnom momente. Ďalej DreamHost má dlhodobú dohodu o podpore s Ubuntu, ktorá zaisťuje najnovšie aktualizácie, pokrývajúce bezpečnostné diery a bezproblémové služby pre menej prestojov. Poskytujú ukladanie na 20x rýchlejšie disky SSD namiesto štandardných jednotiek SATA.

DreamHost ponúka interný ovládací panel, ktorý pomáha pri zvyšovaní zdrojov. Nákup plánu, ktorý prináša viac jadier RAM, úložného priestoru a CPU pre nový projekt, je hlavnou príčinou zbytočných výdavkov, takže prostredníctvom ovládacieho panela si môžete objednať viac zdrojov iba v prípade potreby. Škálovateľnosť, ako je táto, je dosť úsporná.

Ich veľmi cenovo dostupné hostingové plány pre Linux sa navyše dodávajú so štandardnými funkciami, ako sú PHP, Perl, Python, Nginx, XCache, SSH prístup a ďalšie. Všetky plány navyše zahŕňajú šifrovanie, ktoré je možné aktivovať kliknutím a ktoré sa považuje za zásadný prvok v SERP.

funkcie Dreamhost VPS

Samotný základný plán sa iba rozvíja v roku 2007 $ 15 s 1 GB RAM a 30 GB úložného priestoru na jednotkách SSD. Tiež dávajú neobmedzenú šírku pásma so všetkými balíčkami. Najlepšia časť DreamHost plánuje, že existuje počet domén, ktoré môžete hostiť, nie je nijako obmedzený na jeden účet, a tak vývojári a dizajnéri môžu iniciovať viac projektov pre svojich klientov. Ďalej vám bude s týmto plánom pridelená 1 vyhradená adresa IP.

Ak si na svojom účte nastavíte VPS, ale dospejete k záveru, že tento VPS nedosahuje vaše potreby a chcete ho zrušiť, bude vám vyplatená služba za celý rok mínus prvý mesiac pre VPS. Ich personál technickej podpory je vám vždy k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vám pomohol. Sú k dispozícii na Twitteri a e-mailoch s veľmi peknou dobou odozvy. Živý rozhovor je k dispozícii od 6:00 do 22:00 tichomorského štandardného času (PST). Celkovo vzaté je DreamHost nielen lacný, ale aj jeden z najlepších poskytovateľov Linuxu VPS.

7. Bluehost

Zriedka existuje niekto, kto pracuje online (správcovia webu, blogeri) a nevie o Bluehostovi. Spoločnosť je neuveriteľne rozšírená medzi začiatočníkmi. Bluehost ponúka rôzne plány na uspokojenie potrieb rôznych zákazníkov. Ich služby zahŕňajú zdieľané, cloudové, spravované WordPress, WooCommerce, VPS a špecializované hostingové plány. Môžete si tiež zaregistrovať doménu.

Vďaka lacnej cene spoločnosti Bluehost je Linux VPS prístupný pre každého. Spoločnosť využíva pokročilé technológie ako OpenStack a KVM. Implementáciou hypervisora ​​KVM navyše BlueHost zaisťuje zaručené zdroje pre každého používateľa VPS.

Bluehost ponuky vylepšený cPanel čo je najintuitívnejšia dashboard na trhu. Je to veľmi príjemné pre začínajúcich používateľov alebo pre tých, ktorí nechcú pracovať s komplexnými príkazovými riadkami. Poskytujú tiež úplný prístup do CentOS a na server, za ktorý ste zaplatili. Ďalšou obrovskou výhodou získania Bluehost, že ďalšie zdroje sú v prevádzke. Môžete si pridať ďalšie úložisko cez cPanel na cestách.

Bluehost sa stáva výhodnejšou voľbou, ak hľadáte lacné, ale relatívne spoľahlivé služby VPS s nadštandardnými funkciami. Len za 19,99 dolárov / mesiac. môžete si prenajať virtuálny server, ktorý má 2 jadrá CPU, 30 GB úložisko SAN na diskoch SSD, neobmedzenú šírku pásma a 2 GB pamäte RAM. Zahŕňajú tiež 1 adresu IP. K dispozícii je tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí na vaše peniaze. Dostanete tiež jeden voľný názov domény.

Aj keď je to pekný poskytovateľ, ale existujú nejaké nedostatky v získavaní Bluehost. Po prvé, neposkytujú výber umiestnenia dátového centra. Pri nastavovaní stránok elektronického obchodu môže byť nevyhnutný výber umiestnenia dátového centra. Po druhé, ak väčšina spoločností ponúka bezplatné šifrovanie, spoločnosť Bluehost to zahrnula ako voliteľnú funkciu a za to musíte zaplatiť nejakú dodatočnú sumu..

Vynikajúca podpora zákazníkov je základným kameňom vášho hostingového balíka, kde môžete riešiť akékoľvek komplikácie, s ktorými sa stretnete, a získať riešenia od technických odborníkov. Bluehost vás ubezpečil 24/7 zákaznícku podporu prostredníctvom živého chatu, e-mailu a hovoru. Hoci Bluehost trvá až 10 mincovne. v odpovedi, ale celkovo poskytuje celkom uspokojivé služby.

8. Host1Plus

Host1plus je jedným z poskytovateľov, ktorí ponúkajú lacné Linux VPS na SSD, a tak prinášajú výkon na úplne novú úroveň. Navrhovali hlavne služby pre vývojárov. Svoj VPS server môžete inicializovať spravodlivo $ 4 / mesiac s množstvom vývojových funkcií. Ceny sa ďalej znižujú iba predĺžením doby predplatného na viac ako mesiac.

Host1plus postavený na robustnej infraštruktúre, ktorá využíva procesory Intel Xeon, virtualizáciu OpenVZ a systém vyrovnávacej pamäte SSD. Ich pripojenie navyše podporuje uplink až do 500 Mbps. Tvrdia tiež, že ponúkajú úložný systém RAID 10, ktorý je známy vysokou rýchlosťou a minimálnou chybovosťou.

host1plus linux vps funkcie hostenia

Jedna vec, ktorú chceme objasniť, je pre skúsených vývojárov dostupnejšia, pretože môžu ľahko pracovať na príkazovom riadku. Na druhej strane pre neskúsených a netechnických používateľov ponúka spoločnosť Host1plus licenciu cPanel, ktorá bude stáť 15 dolárov mesačne, a preto sú ich služby trochu nákladné..

Existuje veľa plánov na výber, a preto si môžete pohodlne nájsť ten, ktorý dokáže splniť vaše požiadavky. Ich prvý plán s názvom „Amber“ umožňuje ukladanie 20 GB pamäte Ceph, 512 MB RAM, 1 jadrový procesor a 1TB šírku pásma. Host1plus vám okrem toho umožňuje spustiť plán založený na Linux OpenVZ a Linux KVM.

Nastavenie servera VPS pomocou host1plus je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať požadované dátové centrum, ktoré je strategicky umiestnené v blízkosti cieľového publika. Majú na mape spolu 5 miest, ktorými sú Chicago (USA), Los Angeles (USA), Sao Paulo (Brazília), Frankfurt (Nemecko) a Johannesburg (Južná Afrika). Potom vyberte systém Linux, ktorý chcete použiť, a zadajte informácie o fakturácii. To je všetko

Linux OS

Host1plus neposkytuje podporné služby. Jedinou časťou, ktorá nás sklama, je nedostupnosť internetu live chat, ktorý je dostupný iba počas 9-18 GMT + 3. Aj keď je odpoveď rýchla, mali by však ponúkať nepretržité chatovacie služby, aby mohli problémy klienta okamžite vyriešiť. Prípadne môžete nadviazať kontakt prostredníctvom e-mailov alebo prezerať ich návody a vedomostnú základňu. Stručne povedané, môžeme povedať, že je to dobrý poskytovateľ VPS, ale pre skúsených vývojárov.

 • Top 10 najlacnejších hosting serverov VPS: Najlepšie lacné servery VPS

9. HostGator

HostGator je prekvapivo bežný medzi žiadateľmi, ktorí chcú cenovo dostupné riešenia hostenia. Popri základných hostingových riešeniach, ako sú zdieľané a spravované WordPress, sú tiež uprednostňované vďaka ich bleskovo rýchlym, ale cenovo dostupným cloudovým hostingovým riešeniam pre blogerov. S HostGator môžete získať server VPS s cPanel alebo bez neho

Váš virtuálny server je úplne izolovaný od ostatných používateľov a poskytuje autonómnu kontrolu nad inštaláciou operačného systému a konfiguráciou nastavení. Pre všetky servery Linux VPS, poskytujú úložisko v systéme RAID 10 čím získate lepšiu ochranu a maximálnu dostupnosť vašich údajov. Navyše, ak sa chystáte začať malý projekt, nemusíte získať väčší plán, pretože zdroje môžete ľahko pripojiť, keď váš web vyrastie..

Ich prvý plán s názvom Snappy 2000, ktorý poskytuje prístup k 2 jadrám CPU, 2GB RAM, 120 GB webového priestoru a 1,5TB šírky pásma. Zahŕňajú adresy 2-IP. HostGator umožňuje prístup k popredným funkciám ako webový server Apache, PHP, MySQL, Perl a Python, atď. Navyše, HostGator zabezpečuje ochranu DDOS, Tabuľka brány firewall IP a niektoré ďalšie prísne bezpečnostné opatrenia. Servery VPS sú napájané procesormi Intel.

Pokiaľ ide o tvorbu cien, spoločnosť HostGator vám môže spôsobiť vážne otrasy. Na kratšiu dobu sa premenia na skutočne drahé služby 79,95 USD / mesiac zatiaľ čo cena sa začne znižovať, keď predlžujete obdobie predplatného a stáva sa až 19,95 dolárov. Nepochybne sú vynikajúcim poskytovateľom služieb VPS, ale takáto taktika vedie zákazníkov k tomu, aby sa im vyhýbali.

Ich zákaznícky personál je určite k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale nie sú tak ostrí, ako by mali byť. Väčšinu času musíte čakať najmenej 10 minút, zatiaľ čo doba oneskorenia sa niekedy môže zvýšiť na 30 – 40 minút. Keď dostaneme rýchlu odpoveď, sú zriedkavé prípady.

Stručne povedané, pokiaľ ide o výkon servera VPS, sú nepochybne úžasné, ale ich cenová stratégia a podporné služby sú hlavnými faktormi prelomenia. Takže, ak si predplatíte svoj plán, ak si uvedomíte, že to nie je služba, ktorú chcete, požiadajte o vrátenie peňazí, pretože poskytujú 45-dňová politika vrátenia platby.

10. 1 a1

1and1 je poskytovateľ, ktorý inauguruje najlacnejší Linuxový server v krátkom čase. Moderné technológie ako virtualizácia VMware, Intel Xeon 2660 v2 & Jednotky 2683 v3 a polovodičové jednotky sú prijaté spoločnosťou 1 a 1, aby poskytovali služby vysokej kvality. Navyše ich plány VPS využívajú cloudové služby.

1&1 ponúka plány pre používateľov Windows aj Linux. Môžete si vybrať z množstva šablón operačného systému, ako sú Ubuntu, Debian, Windows 2012, 2008 a 2016 atď. 1 a1 odovzdajte úplný prístup root k serveru, ktorý je jedným zo základných problémov väčšiny vývojárov, aby mohli slobodne pracovať..

Poskytujú výber dátových centier v USA, Nemecku a Španielsku. Ich najnižší balík pozostáva z 1 jadra CPU, 512 MB RAM a veľkého množstva pamäte (30 GB) na jednotkách SSD. Netreba sa obávať mesačného prenosu údajov, pretože umožňujú neobmedzený prenos vo všetkých plánoch. Vrátane certifikátu SSL.

Upozorňujeme tiež, že povoľujú iba 1 statickú adresu IP. Navyše, ak chcete používať cPanel alebo Plesk, musíte si predplatiť plán virtuálneho servera „Cloud M“. Zriadenie účtu je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať dátové centrum a zvoliť OS, platobné údaje a ísť tam. Je to pripravené.

Pozrite sa na významné vlastnosti 1and1;

Funkcie servera 1and1 vps

1&1 je podobne ako riešenie VPS pre skúsených vývojárov. Najvýznamnejší dôvod, prečo neponúka priamy rozhovor, takže ich musíte kontaktovať prostredníctvom e-mailov alebo volaním. Myslíme si, že live chat je pohodlnejší, ak váš prvý jazyk nie je angličtina a vynechanie tejto funkcie je pre začínajúcich používateľov skutočne sklamaním..

Pretože nie každý je technicky zdatným chlapom a stretáva sa s niekoľkými incidentmi. Môžeme hádať, aké to je, keď dôjde ku kritickej udalosti, ale neexistuje spôsob, ako získať okamžitú pomoc od spoločnosti. Preto nikdy neodporúčame novým používateľom, aby si vybrali poskytovateľa, ako je 1&1, ktorý neposkytuje veľmi jednoduchý live chat. Ale ak viete správu servera, potom je dobré ísť a určite veľmi cenovo dostupný.

 • Top 10 najlepších poskytovateľov serverov Linux Hosting

 záver

Menšie weby fungujú dobre pri zdieľanom hostovaní, ale pre veľké webové stránky absolútne potrebujete prostredie VPS. Vyššie uvedení poskytovatelia VPS nie sú len lacní, ale tiež dokonale plnia vaše vyrastajúce potreby. Všetci v odbore prekonávajú a poskytujú riešenia vývojárom, dizajnérom, blogerom a podnikom.

Čo odporúčame pre lacné riešenie Linux VPS?

Aj keď sú všetci hostitelia v recenzii skvelí, odporúčame vám však hostenie VPS spravované spoločnosťou InMotion, ktoré je podporované cloudovou infraštruktúrou. Zahŕňa všetky základné funkcie pre vývojárov, blogerov a správcov webových stránok. Sú tiež mimoriadne rýchle a poskytujú vynikajúcu dostupnosť v rámci primeranej ceny.

Ak sledujete nespravované plány, potom A2 Hosting je dobre známy hráč a ponúka lacný Linux VPS server.

Voľba je úplne na vás, nezabudnite na svoje ustanovenia a vyberte si z tých, ktoré sme preskúmali vyššie, aby ste dostali dostupné a hodnotné služby..

Skúsili ste už niektorého z poskytovateľov, o ktorom ste hovorili vyššie, alebo sa chystáte vyskúšať? Podeľte sa o svoje cenné skúsenosti s nami a ostatnými čitateľmi prostredníctvom komentárov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map