Spocket доставляє Dropshipping на іншому рівні

Як відносно нова компанія, Spocket можна було легко помилитися, як ще один голодний стартап, який намагається зробити його великим на прибутковому ринку послуги дропшипінгу.


Однак, коли ми повинні поговорити Генеральний директор Саба Мохебур, нам світалося, що вони не просто інша технологічна компанія, яка прагне зробити свою велику перерву. Насправді, Спокет веде відповідальність за те, щоб змінити спосіб обробки дропшипінгу, і він мав успіх разом з ним.

Наше інтерв’ю заглиблюється у витоки Spocket та те, як вони налаштовуються на успіх, виділяючись у морі послуг дропшипінгу, поки все ще вписуються в.

Домашня сторінка Spocket

Витоки Spocket

Поки компанія була офіційно заснована в 2017 році, ідея для Spocket була в роботі генерального директора та засновника Саби Мохебпура під час його коледжу ще в UBC.

Мохебпур відверто згадує, як відео YouTube стало його каталізатором для того, щоб увійти у світ програмування.

(Мене) надихнуло відео YouTube 17-річного віку, який продав програму Yahoo, я почав вивчати програмування та запустив додаток під назвою Vendchat. Поки нам довелося це закрити, я багато чого навчився завдяки досвіду та вуалі! Спокей народився.

Але перед тим, як Spocket насправді зможе почати зліт, виникало питання ознайомитись з ринком електронної комерції та спробувати проникнути в галузь..

Для Mohebpour та команди логічним кроком було створення інтернет-магазину, але вони незабаром зрозуміли, що пошук надійних постачальників, замовлення кожного товару вручну, проведення акцій: все це здавалося неймовірно непрактичним для компанії, яка все ще намагається знайти її основу.

Саба Мохебпур, засновник Spocket, та команда.

Саме під час своїх досліджень Мохебпур зрозумів, що утримання запасів є величезною проблемою для багатьох підприємств роздрібної торгівлі. Це була іскра, необхідна для встановлення основи Spocket: рішення без ризику для електронної комерції.

Як і у більшості стартапів, Spocket повинен був вирішити кілька ударів по дорозі, перш ніж вони встановились, але одна конкретна дорожня шишка була повністю поза їхніми руками. Це було під час Програма Techstars в Сіетлі, до якої компанія була прийнята в грудні 2017 року, що в Mohebpour виникли проблеми з відвідуванням через суворішу політику подорожей.

На щастя, все вийшло в підсумку.

“Бути громадянином Ірану в той час і з новою політикою Трампа на місці – я не міг цього зробити. Але моя команда від імені компанії взяла участь! Ми щойно підкорили нові висоти – від нашого дивовижного раунду фінансування до зростання кількості роздрібних торговців на нашій платформі. Це надзвичайно захоплюючий проект! “, – додав він.

Стоячи під час входу

Звичайно, крокувати в галузі дропшипінгу було більше, ніж просто створити компанію та надати послугу для неї. Команді Spocket довелося зрозуміти, які проблеми виходять за рамки “ведення запасів” та “зниження ризиків” для інтернет-магазину.

Якщо вони хотіли виділитися серед моря послуг дропшипінгу та ідеально підходити до потреб клієнта чи замовника, їм потрібно було зрозуміти, які найбільші проблеми в дропшипінгу та як Spocket має намір вирішити їх по-різному.

Dropshipping, загалом, обмежився лише китайськими постачальниками. Місячні терміни доставки точно не працюють в цьому столітті миттєвого задоволення. Щоб роздрібні торговці мали неабиякі шанси на успіх в умовах таких гігантів, як Amazon, терміни доставки повинні бути короткими та конкурентоспроможними..

Перевага до місцевої продукції, нарівні з перевіреною якістю, етично виготовленою продукцією, зростає, і з огляду на це, ми взяли на борт постачальників, головним чином із США та ЄС, щоб скоротити час доставки, а якість продукції не викликає занепокоєння..

Позиціонування себе як послуга, яка забезпечує не лише кращі терміни доставки, але й якісні місцеві продукти, що робить їх на крок вище середнього сервісу Dropship.

Спонсорський план та ціни станом на березень 2019 року (джерело)

Але команда в Спокет не була задоволена цим. Мохебпур, зокрема, зрозумів, що багато упаковки постачальників, як правило, затьмарюють бренд роздрібної торгівлі. Для боротьби з цим вони створили партнерські стосунки з ключовими постачальниками, щоб використовуватись лише нейтральні пакети, а рахунок-фактура продавця буде доданий до коробки постачальником.

Щоб додати вишню вгорі, Spocket спрощує торговців самим перевірити товари, перш ніж вони додають їх у свій магазин, використовуючи зразки замовлень, які доступні прямо на їхній сторінці пошуку..

Вирішуючи всі ці проблеми та надаючи послугу, яка забезпечує як якість, так і швидкість, Spocket налаштовується на найкращу послугу дропшипінгу для інтернет-магазинів.

Не просто послуга, а рішення

Незважаючи на те, що Spocket працює на всіх циліндрах, Mohebpour та його команда ніколи не втрачали з поля зору того, якою метою була компанія. І це має бути не просто іншою сервісною компанією, а швидше рішенням для роздрібної торгівлі.

Це означало зламати голову над тим, як вирішити проблему, яка вже давно мучить інтернет-магазинів.

Ми вирішуємо питання спотворення запасів на 1,1 трлн. Доларів, створюючи сервіс, який дозволяє підприємцям створювати свій бренд під час дропшиппінгу, джерела якості продукції від місцевих постачальників та швидку доставку товарів.

Spocket автоматизує всі “нудні” біти бізнесу, щоб роздрібні торговці могли зосередитись на маркетингу, брендінгу та конверсіях.

Це величезна задача для компанії, якій лише понад рік (!), Але для Spocket, це не просто нова історія успіху, а також подолання розриву між роздрібними торговцями та цифровим ринком.

“Ми були учасницею великої революції електронної комерції, яка дозволяє кожному, хто має Інтернет, відкрити магазин і зробити його великим. Ми впевнені, що ваш досвід роздрібної торгівлі не зазнає жодних проблем у сфері пошуку та доставки продукції! “

Продуктова платформа допомагає роздрібним торговцям продавати продукти

Однак, наприкінці дня, Spocket – це те, що мотивує Spocket – це їхні користувачі, і Mohebpour розповідає нам, як важливо і приємно бачити, як роздрібні торговці використовують Spocket для свого інтернет-бізнесу.

«Наша найбільша мотивація – розширення можливостей для підприємців: свідчити про те, що тисячі роздрібних торговців відкривають свій бізнес через Spocket, це нереально. Ми неодмінно вдячні та з величезною вдячністю від кількості дивовижних магазинів, які запасають продукцію Spocket та роблять її власною, зі своїм неповторним стилем ».

Маючи нульову попередню вартість, автоматизовану обробку та перевірену продукцію, Spocket вдалося скоротити час будівництва магазину вдвічі та забезпечити надійні джерела для роздрібних торговців: вплив, який вони насправді мають на ринку, змушує їх підштовхнути до досягнення більше!

Досягнення етапів успіху та руйнування

Spocket є лише близько року, але вони вже встигли зібратися досить багато віх і успіхів. Генеральний директор Mohebpour відверто згадує, як їм вдалося завоювати інвесторів під час програми Techstars та розширення на WooCommerce.

Весь шлях Споккета був величезним американським гіркою – з моєю нездатністю перейти до програми Techstars, незважаючи на те, що я маю намір закрити 1,5 мільйона турів з такими інвесторами, як Mistral Venture Partners, 7 Gate Ventures, Panache Ventures та прискорювач Plug and Play..

… Ми розширилися на WooCommerce минулого місяця (серпень 2018 року), надаючи більше роздрібних торговців шансів на впорядкування свого бізнесу, і це є великою віхою.

Додаток Spocket Shopify (завантажити)

Плагін Spocket WordPress (завантажити)

Ще однією важливою віхою для Spocket було досягнення 25 000 роздрібних торговців менш ніж за рік, кількість яких все ще зростає. Досить сказати, їхня наполеглива праця окупається.

Сьогодні Spocket підтримує рітейлерів на всіх п’яти континентах, допомагаючи їм запускати та розширювати свої інтернет-магазини. Що стосується самої команди, вони розширили команду з двома членами з центральним розташуванням у Ванкувері до 11 членів з дизайнерами в Індії, розробниками в Бразилії та операціями у Філіппінах. Усі вони також демонструють силу компанії у різноманітності.

Будівництво для майбутнього (і для користувачів)

Настільки ж успішним, як зараз спонсорує Spocket, Mohebpour та команда все ще мають погляди на майбутнє, яке вони планують великі речі для компанії.
Саба Мохебпур, засновник Spocket

“Ми плануємо залучити Spocket до інших платформ, крім WooCommerce та Shopify, так що незалежно від того, де підприємець знаходиться в Інтернеті, вони можуть рости швидше за допомогою Spocket.

Ми прагнемо створити базу знань для роздрібних торговців, на яку посилаються, як вони починаються в цій епічній подорожі, і найголовніше, що ми сподіваємось на швидке рішення для більшої кількості рітейлерів по всьому світу ».

Ключовою частиною побудови кращої платформи за допомогою Spocket є розуміння їх користувачів. Для малого та середнього бізнесу це означає позиціонувати себе як ідеальну платформу, щоб допомогти користувачам розвивати свій бізнес.

Spocket створений, щоб допомогти малому та середньому бізнесу.

З ростом бізнесу стає досить важко відстежувати товарний запас або індивідуально обробляти кожне замовлення: ми керуємо та автоматизуємо всі ручні роботи, щоб продавці могли всю свою увагу приділяти рекламі, маркетингу, оптимізації магазинів, утриманню клієнтів: все важливе частини роботи успішного інтернет-магазину.

Mohebpour продовжує: «Торговці роздрібної торгівлі можуть додавати товари від багатьох постачальників без клопоту дозволів та контрактів, оскільки ми це вирішили: це дозволяє ширшому асортименту товарів бути доступним роздрібним торговцям, не кажучи вже про наші ексклюзивні ціни з глибокою знижкою. Швидше, плавніше і кращий бізнес став результатом Spocket! “

Дропшипінг на іншому рівні

Будь-якій компанії або стартапу важко виділитися, коли ви стикаєтесь з морем конкурентів, але, незважаючи на те, що виповнилися лише один рік, Spocket встиг не тільки зробити це завдяки своїй службі дропшипінгу, вони роблять це в цілому різного рівня.

Але досягти цього рівня успіху було непросто, і все це залежало від справді пристрасної команди. Генеральний директор Саба Мохебпур каже, що найкраще, описуючи людей у ​​Спокет:

Ми – команда, що складається з пристрасних, допитливих людей з усього світу; ми слухаємо своїх клієнтів і постійно займаємось розвитком Spocket до кращої версії себе.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map