Опитування: чи наймають блогерів фрілансерів?

Зараз більшість людей знають когось, хто або заробляє на життя як фрілансер, або використовує різні платформи, щоб заробити додаткові гроші. За останні кілька років економіка Gig зросла, і ознак її сповільнення немає.


Відповідно з Бюро статистики праці США, 16,5 мільйонів людей вважаються фрілансерами лише в США. І а Звіт про майбутню робочу силу 2018 року З Upwork вказує, що майже половина (48%) американських компаній зараз використовують фрілансерів, що на 43% більше ніж у 2017 році.

В усьому світі середня погодинна ставка для фрілансера становить 19 доларів. Це повинно бути досить привабливим, оскільки більше половини (51%) фрілансерів кажуть, що жодна сума грошей не примусить їх знову прийняти традиційну роботу.

Це підводить нас до нашого останнього запитання: чи працюють люди, які “ведуть блог”, наймають позаштатних працівників? Щоб відповісти на це, BuildThis.io створив опитування та знайшов кілька цікавих результатів.

Опитування користувачів: Скільки грошей витрачають блогери на наймання фрілансерів? скажи другові

Contents

5 вилучень з нашого опитування

Ми звернулися до групи з 22 блогерів, щоб дізнатись, чи користуються вони фрілансерами, як вони ними користуються, а також їх ставленням до роботи з аутсорсингом чи збереженням роботи вдома. П’ять головних заходів у нашому опитуванні були відкритими для очей.

1- 66,7% блогів, з якими ми брали інтерв’ю, наймаємо фрілансерів

Опитування блогерівЧи блогери наймають фрілансерів?

На запитання, чи наймають фрілансерів, більшість (66,7%) відповіли, що вони роблять. Решта (33,3%) зберігають всю роботу, яку вони роблять, вдома.

Чому блоги не наймають фрілансерів?

Серед респондентів, які не наймають фрілансерів, одні з найпоширеніших причин, які вони дали для свого рішення:

 • Мені подобається робити це сам
 • Бюджетні обмеження
 • Занепокоєння якістю роботи
 • Аутсорсингу бракує автентичності

2-50% блогерів щомісяця витрачають менше 500 доларів

Скільки витрачають щомісячні блогери, наймаючи фрілансерів?

Половина (50%) опитаних кажуть, що вони витрачають менше 500 доларів на місяць на фрілансерів. 25% витрачають від 1 001 до 3000 доларів, 18,8% витрачають від 501 до 1000 доларів, а решта 6,2% витрачають понад 5000 доларів щомісяця.

3- Upwork, Fiverr, Peopleperhour та Freelancer.com найбільш популярні серед блогерів

Де блогери наймають своїх фрілансерів?

Більшість блогерів, з якими ми опитувались, використовують Upwork (31,3%) для розвідки та найму відповідних фрілансерів. Друга за популярністю платформа – Fiverr (18,8%), за нею – Freelancer.com та Peopleperhour (обидва з 12,5% відповідно).

І Upwork, і Fiverr разом взяли понад 50% акцій.

4- групи Facebook, LinkedIn та спільнота – це інші місця, де люди шукають аутсорсинг

Хоча існують онлайн-платформи, призначені для з’єднання фрілансерів з клієнтами, це не єдині місця, де ці дві групи знаходять один одного. Згідно з опитуванням, іншими способами, з якими блогери розташовані фрілансерами, є:

 • Групи Facebook
 • Місцеві громади
 • Особиста чи професійна довідка
 • LinkedIn

5- Найпопулярнішим завданням аутсорсингу є робота з веб-дизайном з подальшим написанням контенту

Назвіть завдання, які блогери переклали на аутсорсинг?

Тільки тому, що ми опитуємо блогерів, це не обов’язково означає, що вони створюють аутсорсинг створення вмісту (деякі це роблять). Блоги – це веб-сайти, які вимагають графіки, SEO та інших спеціалізованих навичок, щоб перевершити своїх колег.

Деякі з найпоширеніших завдань, які блогери передають в аутсорсинг, включають:

 • Дизайн (веб-сайт, логотип, інша графіка) – 81,3%
 • Написання вмісту – 62,5%
 • Веб-розробка – 50%
 • Соціальні медіа – 50%

Потрібна допомога з пошуку та найму фрілансерів?

Часом може бути вигідніше найняти фрілансера, ніж мати власний персонал або виконувати завдання самостійно. Фрілансери можуть працювати там, де вони є (як правило, вдома), що скорочує ваші накладні витрати, і багато хто мають деякі спеціалізовані навички, які вони приносять на стіл.

Але той, хто називає себе «фрілансером», не обов’язково означає, що він збирається дати вам те, що ви хочете і потребуєте. Пам’ятайте – мільйони фрілансерів працюють в економіці концертів, тому є хороший шанс, що деякі з цих працівників набагато кращі за інших.

Отже, як ти знайдеш цей найвищий талант? Ось кілька порад, які ми зібрали від респондентів опитування.

1. Визначте свою сферу застосування та знайте, що вам потрібно

Якісно працювати буде важко, якщо ви не зможете донести те, що вам потрібно, до фрілансера. Перш ніж приймати на роботу, важливо мати чіткий контур завдання, яке ви хочете передати в аутсорсинг. Напишіть чітко свій обсяг і встановіть терміни його завершення. Причина полягає в тому, щоб уникнути плутанини між вами та фрілансерами.

Ще однією причиною чітко визначеної сфери є уникнути того, щоб ви не повзали в межах сфери. Можливо, ви не знаєте, що більшість проектів відмовляються від неконтрольованого попиту та зміни обсягу. Ось такі поради від нашого респондента:

Будьте максимально детальні у своїх вимогах, оскільки це допоможе зробити проект більш гладким і залишатися на шляху. Це також допомагає встановити очікування того, яким повинен бути кінцевий результат. – Кріс Макара

Будьте чітко зрозумілі, що ви шукаєте, як це працювати для вас і що ви очікуєте з точки зору постійних відносин. Чим конкретніше ви можете отримати, тим краще. Я також зазначаю, що в моїх початкових комунікаціях слід вказати ставку оплати, щоб переконатися, що ми знаходимося в одному і тому ж бальному парку, щоб не витрачати час один на одного. – Медді Осман

Забезпечте належну форму, встановивши очікування та забезпечивши, що вони швидко реагують на спілкування. – Вінай Коші

2. Шукайте таланти навколо платформ або вашої мережі

Як видно з результатів опитування, існує багато різних місць для пошуку фрілансера. При наймі на веб-сайтах-фрілансерів одна з найцінніших порад – читати зразки та огляди. Відгуки є найкращим показником ефективності, оскільки вони надходять від клієнтів, які раніше платили, як ви.

Ось кілька популярних платформ найму, на яких можна почати шукати таланти:

Обробка

upwork - платформи для найму фрілансерівUpwork – це провідна платформа фрілансування, де ви можете шукати кваліфікованих фрілансерів та професійних агентств для будь-яких завдань та проектів (відвідайте Інтернет).

Фіверр

fiverr - фріланс-платформаFiverr – це позаштатна спільнота з багатьма талановитими фрілансерами та професіоналами. Часто Fiverr пропонує швидкі, короткострокові та бюджетні послуги, які віддавали перевагу багатьом роботодавцям (відвідуйте Інтернет).

Якщо ви хочете глибше копати різницю між обома платформами, читайте нашу статтю Upwork vs Fiverr. Хоча вам можуть знадобитися фрілансери для роботи з певною платформою, як один з наших респондентів тут:

Я не особливий, мені просто байдуже, що вони приймають СімбіРікі

Окрім платформ, що мають сказати наші респонденти під час пошуку кандидатів-фрілансерів?

1) Дослідження спочатку про VA. Як вони працюють? Як вони хочуть отримати зарплату? Скільки часу вони збираються інвестувати? Скільки участі вони просять у вас? 2) Якщо ви шукаєте VA, то я скажу, що не йдіть за дешевим. Завжди пам’ятайте, що якість не приходить менше. Ви отримуєте те, за що платите. Це моє найбільше навчання досі. 3) Перевірте відгуки, якщо ви наймаєте досвідченого VA. Але не соромтеся працювати з новим. Новий VA працює так важко, щоб зробити вас щасливими. 4. Немає торгів з новим VA. – Бхавана

Перше, що стосується будь-якої аутсорсингової веб-розробки – це вибрати правильного партнера з аутсорсингу. Потім запитайте їх про попередні посилання, наприклад, клієнтів та попередні товари. Не забувайте оцінювати комунікаційний потік, оскільки процес скарги болісний і трудомісткий. – Джеррі Лоу

Якість виконаної роботи та своєчасність – Енстін Мукі

Досвід та ціни – Azlinas Miswan

3. Відповідайте своїм вимогам до їх досвіду

Якщо вам потрібен хтось для повторного кодування вашого веб-сайту, ви можете найняти кодер замість графічного дизайнера. Можливо, ви хочете, щоб хтось, хто впорався з вашим фінансовим обліку за допомогою BigCommerce, замість традиційного ведення бухгалтерії.

Іншими словами, співставляйте роботу з навичками та досвідом фрілансера. Якщо у вас є чітка вимога, наприклад, про те, що я згадав у першій точці, ви можете переглянути профілі фрілансера, щоб знайти відповідних кандидатів.

Приклад профілю фрілансера та досвіду, який має кандидат. Уважно прочитайте, щоб дізнатися, чи це правильний кандидат для вашого завдання (джерело).

Якщо ви шукаєте фрілансерів із конкретними наборами кваліфікацій, ось приклад платформи фрілансування ніш:

Законний

Codeable - позаштатна платформаCodeable – це платформа фрілансування для тих, хто потребує навичок WordPress. У програмі Codeable ви можете знайти експертів WordPress, які можуть допомогти вам у вирішенні питань, пов’язаних із WordPress (відвідайте Інтернет).

На додаток до цього, ось що з цього питання мають сказати кілька блогерів:

Спочатку зробіть своє дослідження. Перегляньте їх портфоліо та проведіть бесіду, щоб переконатися, що фрілансери можуть робити те, що ви їх наймаєте. По-друге, мати чіткі короткі та чіткі терміни. Завжди встановлюйте кінцевий термін за пару днів до того, як вам потрібен вміст, щоб віддати кімнату. – Шерон Херлі Холл

Шукайте досвідченого фрілансера, який має правильні навички для вашої роботи. – Білл Ахолла

Не забудьте взяти інтерв’ю з ними. – Джо Кок

4. Сортувати через фрілансерів та інтерв’ю їх

Правильно, не забудьте взяти інтерв’ю у кандидата у списки!

Оскільки ви, швидше за все, зацікавитеся своїми посадами чи проектами, ви захочете взяти інтерв’ю у своїх останніх кандидатів, перш ніж когось наймати. Ось кілька питань, які ви можете задати, перш ніж приймати рішення:

 • Як би оцінив вас ваш останній клієнт?
 • Який типовий час виконання?
 • Як ви будете тримати мене в курсі?
 • У якому часовому поясі ви працюєте?
 • Як ви бачите цю позицію довгостроково?

Зверніть увагу на їх відповіді і не вважайте, що кандидати мають однакову культуру роботи з вами. За допомогою цих основних питань ви можете дізнатися більше про кандидатів та встановити основу для кращих відносин з аутсорсингом.

Додаткові поради нашого респондента з цього питання включають:

Знайдіть час, щоб ретельно ветеринувати людей. Коли ви наймаєте на сайти-фрілансери, а особливо, коли наймаєте письменників, – ви часто будете стикатися з ситуаціями, коли спільні зразки насправді не є тими речами, які написав заявник. Ви також зіткнетесь із сценаріями, коли заявники діляться зразками речей, які вони насправді написали, але щоб вони були настільки сильно відредаговані кимось іншим, що остаточні чернетки вночі та вдень відрізняються від оригінальних статей. – Табіта Нейлор

Я вважаю за краще найняти декілька, а потім давати всім одне і те ж завдання знайти найкраще серед тих, хто входить до списку. Крім того, переконайтеся, що у вашій посадовій інструкції є щось дивне, щоб відфільтрувати тих, хто не читає все (напр .: розпочніть мотиваційний лист зі столиці Ірландії) – Халид Фархан

5. Встановіть довгострокові відносини

Наймання фрілансера – це трохи робота, тому це не те, що ви хочете повторювати кожен раз, коли вам потрібно виконати якусь задачу. Є цінність у встановленні довгострокових відносин з цими працівниками.

Якщо ви хочете побудувати довгострокові стосунки з фрілансерами, ось кілька статистичних даних, про які потрібно знати. Згідно з Партнери MBO, фрілансери очікують більше від свого клієнта, крім грошового, наприклад:

 • Щоб їхня робота була оцінена – 96%
 • Контроль за своїм графіком – 89%
 • Контроль над їх роботою – 88%
 • Ставитися до члена команди – 83%

Словом, вам потрібно довіряти їхній експертизі.

Ось кілька додаткових думок одного з респондентів:

Наймаючи когось, думайте довгостроково. Не приймайте нікого лише протягом 1 або 2 місяців (або для 1 або 2 проектів). Тренуйте їх, навчайтесь у них і намагайтеся тримати їх якомога довше. Це не тільки вибудовує здоровіші стосунки, але вони сприймуть вашу роботу дуже серйозно. – Аніл Агарвал

6. Не приймайте рішення на основі ціни самостійно

Використання фрілансера може бути доступним способом зробити роботу над своїм блогом, але це не означає, що ви обираєте найдешевший варіант. Натомість ви хочете, щоб досвідчені фрілансери могли відповідати вашим потребам.

Ви можете знайти випадкового фрілансера, який може вирішити вашу проблему за половину ціни досвідченої людини. Але шанси, що результат рішення також буде явно менш професійним.

Про це говорить один із респондентів опитування:

Так само, як “купувати приємне, щоб не купувати двічі” – найміть хороших фрілансерів, щоб ви не витрачали більше коштів на виправлення поганої роботи. – Сурая

Потрібна допомога з наймом фрілансерів? Не приймайте рішення лише на основі ціни. Дізнайтеся, чому. скажи другові

Фінальні думки

Не всі підприємства (що ведуть блоги – це бізнес) прагнуть найняти фрілансерів, але ви не можете все зробити самостійно і розраховуєте мати у своєму розпорядженні вільну хвилину. На щастя, технологія створила фундаментальний зрух у тому, як ми підходимо до роботи, тобто ви можете отримати якісну допомогу для свого блогу за доступною ціною.

Однак давайте подивимося, які причини є тим, що блогери не наймають фрілансерів:

Писати мені так просто і весело, що я це роблю сама. Я написав понад 10 000 статей протягом своєї онлайн-кар’єри, тому пишу безкоштовно і легко – Райан Біддулп

Я вважаю, що справжність – запорука успіху, особливо коли ми говоримо про контент-маркетинг. Я завжди рекомендую блогерам публікувати публікації, які говорять про їхній досвід, думки та знання. І тому я не віддаю перевагу найму випадкових фрілансерів для моїх потреб у вмісті. – Шейн Баркер

Аудиторія розумна. Вони помітять навіть найменший зміна тону та начебто відсутність автентичності. Для мене важливо повідомити свою правду, і це щось, чого можна досягти, наймаючи фрілансерів. – Род InStyle

Наразі він мені не потрібен. Я буду в майбутньому і переживаю, що знадобиться занадто багато часу, щоб навчити їх тому, що мені потрібно. – Іліан Б. Сміт

Бюджетна обмеженість та якість написання – Ян Цзянь

Тому що я міг би це зробити сам. – Вонг Чжі Сінь

Навіть якщо ви були одним із тих, хто найбільш стійкий до наймання фрілансера, ці результати повинні стати їжею для роздумів. Ваші колеги все частіше використовують онлайн-платформи та інші ресурси для спілкування з професіоналами, щоб підвищити якість їх веб-сайтів та покращити загальний досвід відвідувачів свого сайту..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map