Опитування: чи хостинг керованого WordPress вартує додаткових витрат?

Оплата послуг керованого хостингу WordPress може бути дорогою, але чи варто це дійсно, якщо ви власник малого та середнього бізнесу або блогер?


Маючи в своєму розпорядженні WordPress 31,9% Інтернету та більшу популярність серед власників бізнесу та блогерів, не дивно, що деякі люди віддають перевагу додатковій увазі, коли справа стосується хостингових послуг.

Однак, не всі керовані сервіси WordPress хостингу створюються рівними, а для деяких користувачів це може бути зовсім не варто. Щоб досягти цього, ми вирішили провести опитування, запитуючи користувачів про те, що вони думають про вартість керованого WordPress хостингу.

Крім того, ми також розглянемо кілька тем про керований хостинг WordPress та фактори, які можуть допомогти вам визначити, вартують вони додаткові витрати чи ні.

Зміст

 • П’ять великих вильотів з нашого опитування
 • Керований WordPress хостинг ми рекомендуємо
 • Що сталося, коли люди переходять на хост WP
 • Чи підходить керований WP-хостинг саме для вас?
 • Як вибрати: Поради експерта

Contents

5 великих вилучень з нашого опитування

Нещодавно ми надіслали опитування для кількох людей, запитуючи, які їх думки та думки щодо керованого хостингу WordPress. Результати були, щонайменше, цікавими.

1. 52,2% користувачів кажуть, що керований хостинг WordPress вартує додаткових витрат

Як ви вважаєте, чи керований WP хостинг вартий додаткових витрат?52,2% користувачів вважають, що керований WP хостинг вартує додаткових витрат.

Більше половини людей, які відповіли на опитування, кажуть, що керовані сервіси WordPress, безумовно, коштують додаткових витрат. Причина полягає в тому, що ви отримуєте професійну підтримку та кураторські роботи сервера для обробки великої кількості трафіку.

Опитування: 52,2% користувачів вважають, що керований WP хостинг вартує додаткових витрат. Клацніть, щоб твіт

2. Решта вважають, що вони можуть це зробити самі

Хоча більше половини вважає, що додаткова підтримка та продуктивність сервера варті додаткових витрат, решта вважає, що цього не варто, оскільки вони мають знання, щоб самостійно обробляти всі технічні частини, коли професійна підтримка робить безглуздою..

3. Підтримка викликає найбільше занепокоєння для більшості користувачів

Підтримка - найбільший фактор78,3% користувачів кажуть, що підтримка викликає найбільше занепокоєння для WordPress-сайту.

Однією з найбільших проблем щодо послуг хостингу для користувачів є якість підтримки, яку він надає. Зважаючи на те, що сервіс полягає у наданні додаткової уваги до деталей, хороша підтримка – це, мабуть, головний момент, особливо для користувачів WordPress в опитуванні..

4. Більшість користувачів платять за хостинг $ 6 / місяць і вище

Вартість веб-хоста60,9% користувачів платять більше 15 доларів на місяць за свій хостинг.

Щонайменше 82,6% користувачів опитування наразі платять 6 доларів на місяць і вище за розміщення своїх веб-сайтів. Це не повинно стати несподіванкою, оскільки більшість спільних хостингів, хостинг малого бізнесу та послуги хостингу WordPress потрапляють у цей ціновий діапазон.

№5: Користувачі вирішать керувати хостингом WordPress, якщо вони не можуть зробити це самостійно

Якщо б у них не було знань чи часу, щоб самостійно впоратися з технічними аспектами, більшість користувачів вирішили б використовувати керовані сервіси WordPress хостингу.

Рекомендований керований хостинг WordPress

1. Кінста

Kinsta – ім’я, з яким багатьом слід ознайомитися, хоча їхня ніша дуже специфічна. Вони задовольняють лише користувачів WordPress, які прагнуть до найвищої продуктивності будь-якою ціною. З цього приводу вона набула грандіозної репутації серед користувачів на рівні підприємства, а також дуже рекомендується просунутими розробниками.

Хостинг одного з веб-сайтів WordPress, який має ~ 20 000 відвідувань та 10 ГБ місця на диску, коштує 300 доларів на рік.

Відвідайте Kinsta

2. Хостинг WPX

WPX хостинг пропонує лише дві речі – яскравий швидкий хостинг WordPress та доменні імена. Їх хмарний хостинг працює на WPX Cloud, спеціалізованому CDN, який поєднує, щоб надати користувачам максимальну ефективність WordPress. Цей хост уже був рекомендований відомими блогерами і добре пройшов тести ReviewSignal.

План рівня входу на WPX, який дозволяє розміщувати до 5 веб-сайтів із 10 ГБ пам’яті, коштує 20,83 дол. США на місяць при оплаті щорічно.

Відвідайте WPX хостинг

Що сталося, коли люди перейшли на керований хост WP?

Історія успіху №1: двигун WHSR + WP

WP двигун є однією з найкращих хостинг-компаній WordPress, і я особисто перевірив їхні послуги. Одне, що виділилося, – це їх серверні виступи, які ми використовували для розміщення наших сестринських сайтів Web Hosting Secret Revealed (WHSR).

Час першого байту (TTFB) результату з WebpageTest показує 224 мс

Тест на швидкість роботи сервера в Bitcatcha показує хороший результат – він здебільшого має 250 мс і нижче

У нас не було нічого, окрім дивовижних результатів, коли хостинг тривалості понад 99%, TTFB (час до першого байту) нижче 250 мс та отримання рейтингу A + на тесті швидкості Bitcatcha.

Всі ці виступи, не потребуючи додаткової тонкої настройки, означають, що хостинг WP Engine оптимізований для веб-сайтів WordPress.

Історія успіху №2: Intelisys + LiquidWeb

Ми не єдині, хто отримав користь від переходу на більш хостинг, орієнтований на WordPress. Intelisys – це ще одна компанія, яка значно покращилася в плані продуктивності сервера, коли вони перейшли на керований WordPress хостинг Рідкий веб.

Але це також виходить за рамки лише технічного аспекту. LiquidWeb також надав комплексну підтримку Interlisys, 24 години, 7 днів на тиждень, як частину пакету. Це дало Інтерлізісу впевненість та можливість зосередитись на своїй роботі, не переймаючись технічними питаннями.

Чи хостинг WordPress хостингу підходить саме вам?

Так:

Керований хост WordPress підходить саме вам, якщо ви шукали…

1. Швидкість

Оптимізований хост керованих хостів WordPress робить його ідеальним для запуску веб-сайтів WordPress. Незважаючи на те, що точні швидкості відрізняються, ви очікуєте, що загальна ефективність в порівнянні зі спільним хостингом.

Розташування сервера Kinsta Деякі керовані хостинги WordPress пропонують декілька локацій центрів обробки даних, що може бути дуже корисним для покращення швидкості завантаження, якщо ви орієнтуєтесь на певні місця (наприклад, на Азію, Європу, Сполучені Штати тощо). Kinsta, наприклад, пропонує 20 різних центрів обробки даних які доступні по всьому світу. Таким чином, ви можете вибрати центр обробки даних, який найкраще підходить вашій аудиторії.

2. Інструменти, орієнтовані на WordPress

Від безкоштовних тем до багатофункціональних інструментів, таких як JetPack, Ви можете очікувати, що у вашому розпорядженні буде багато специфічних для WordPress.

3. Підтримка WordPress

Зважаючи на те, що ви використовуєте WordPress, шанси на те, що вам знадобляться фахівці WordPress, які допоможуть вам допомогти. Завдяки керованому хостингу WordPress, уся підтримка – це фахівці-професіонали з питань, пов’язаних із WordPress, які можуть допомогти вам.

4. Навколишнє середовище для розробників

Якщо ви розробник або хочете попрацювати зі своїм веб-сайтом, керовані хости WordPress пропонують набір інструментів, орієнтованих на розробників. Тож, якщо ви хочете внести власні зміни або пограти зі своєю системою, ви можете це зробити, не турбуючись про те, щоб знищити веб-сайт.

Ні:

Хоча керований WP-хостинг для багатьох звучить як утопія, є причини, що цей тип послуг не підходить для вашого веб-сайту. Ось два найбільші недоліки керованого хоста WordPress.

1. Ціна

Загалом керований хостинг WordPress буде дорожчим, ніж сервіси спільного хостингу. Це може перевищувати бюджет для блогерів або власників веб-сайтів, які тільки починають.

2. Тільки WordPress

Як випливає з назви, керований хостинг WordPress призначений лише для веб-сайтів WordPress. Якщо ви думаєте спробувати інші CMS, вам доведеться починати з нуля.

Як вибрати: Що слід врахувати підписуватись на керований хост WordPress

Як видно з результатів нашого опитування, існує низка цікавих статистичних даних про користувачів та те, як вони сприймають керовані сервіси WordPress хостингу.

Але, що з тобою?

Незалежно від того, чи є ви малим бізнесом чи зростаючим блогером, чи можете ви виправдати ціну за використання керованого хостингу WordPress?

Відповідь: Все залежить від необхідності вашого веб-сайту.

Отже, перш ніж взяти на себе керований план хостингу WordPress, найкраще врахувати наступні фактори, які допоможуть вам вирішити, чи варті вони додаткових витрат.

1. Час і знання

Це часто є найбільшим вирішальним фактором для використання керованого хостингу WordPress чи ні, і за те, чи варто їм платити трохи більше, ніж середні плани хостингу WordPress.

Якщо ви хтось, хто здатний і знає хостинг WordPress, то шанси на те, що вам не потрібно наймати когось іншого, щоб піклуватися про технічні аспекти.

Дуже багато учасників нашого опитування більш ніж раді самостійно обробляти свій веб-сайт, і вважає, що керований хостинг WordPress не вартий додаткових витрат, якщо вони можуть зробити це самостійно.

Однак якщо у вас немає технічного ноу-хау або просто немає часу ефективно підтримувати веб-сайт WordPress, то керована служба хостингу WordPress може легко допомогти вам у догляді за всіма технічними деталями.

Я вже звик до WordPress і можу керувати більшістю речей там. Я займався веб-дизайном / розробкою протягом багатьох років, і в наші дні дуже рідко виникають проблеми. Але я думаю, що для тих, хто є новим у WordPress та не має великого досвіду роботи з веб-сайтами керований WordPress хостинг, може бути корисним. – Марина Бараєва

Щасливий, де я! Я на спеціальному сервері з HostGator. Мені подобається свобода, універсальність та швидкість цієї послуги. – Ерік Емануеллі

У мене особисто достатньо технічних навичок, щоб я сам керував усім нашим хостингом. Я також не прихильник платформи WordPress, здебільшого через їхню модель монетизації. – Олексій Вейман

2. Трафік веб-сайтів

Скажімо, у вас є блог WordPress або веб-сайт, і він відчуває неабиякий ріст, і ви отримуєте високі сплески трафіку, ймовірність того, що використання керованого хостингу WordPress може бути кращим вибором для вас.

Загалом, звичайні плани спільного хостингу не здатні обробляти величезну кількість трафіку, оскільки ресурси вашого сервера надаються іншим користувачам. Отже, якщо ви використали всі виділені ресурси для свого веб-сайту, ви закінчите з повільним завантаженням сторінки і вам доведеться перейти на інший план.

Завдяки керованому хостингу WordPress кількість ресурсів сервера, які ви маєте у себе, може допомогти вам обробляти величезний рівень вхідного трафіку.

Однак важливо пам’ятати, що якщо ви не отримуєте такий високий рівень трафіку послідовно, ви в основному платите додатково за ресурси сервера, які ви навіть не збираєтеся використовувати.

Важливо бути в курсі трафіку та активності вашого веб-сайту, щоб ви могли краще розуміти, які саме серверні ресурси потрібні вашому веб-сайту WordPress..

Я думаю, це залежить від рівня руху. Напевно я б розглядав можливість додаткової оплати, коли мій веб-сайт отримуватиме регулярний інтенсивний трафік, який спільний хостинг не може підтримувати, і WordPress не оптимізований для цього. Я вважаю, що пакети спільного хостингу від деяких хороших хостингових компаній є адекватними для більшості блогерів, а оплата додаткових витрат за керований хостинг WordPress не є економічно ефективною для них. Особисто я не платитиму, поки не побачу регулярний загляд у трафіку сайту. – Гарпрет Сіддху

Керований Хостинг пакети WordPress як правило, більш дорогі, ніж традиційні пропозиції для спільного хостингу. Ви можете розглянути статистику вашого трафіку та розмір веб-сайту, перш ніж вибрати для цього хостингу. Здебільшого ресурсів для спільного розміщення вистачає для менших блогів. – Девеш Шарма

3. Проблеми організації хостингу

У нашому опитуванні ми перерахували ряд проблем, які користувачі можуть обрати (і вони можуть обрати більше ніж один варіант), коли справа стосується проблем щодо розміщення веб-сайту WordPress.

Ось результати, починаючи з найбільших проблем до найменших:

 1. 78,3% користувачів обрали підтримку як найбільшу стурбованість веб-сайтів WordPress.
 2. 69,6% однаково проголосували за те, що безпека та оптимізація швидкості є головною проблемою.
 3. 30,4% стурбовані технічним обслуговуванням свого веб-сайту WordPress.
 4. Решта – це речі, які користувачі менше або не переймалися щодо сайтів WordPress, такі як витрати на оновлення, підтримка SSL, WHM та інтерфейс cPanel..

Ось у чому справа, якщо ви поділилися багатьма проблемами з учасниками опитування, тоді реєстрація на керованому хостингу WordPress допоможе полегшити багато цих проблем..

Для початку є багато переваг, які ви отримуєте завдяки керованому WordPress порівняно зі звичайними спільними планами хостингу, такими як краща безпека, швидкість та підтримка клієнтів..

Я б ніколи не повертався до звичайного спільного хостингу. Для початку будь-який звичайний спільний хост не зможе обробити трафік. І це неймовірно важливо.

Але, навіть якщо я запускав сайт з нуля, я все одно ходив би з керованим хостом WordPress, тому що все інше теж набагато краще. Особливо опори.

Наприклад, я розміщую BloggingWizard.com з WPX хостингом. Вони відповідають на більшість квитків на підтримку протягом 10 хвилин, і їхні сервери швидко працюють.

Спільні хости мають своє місце, і вони є надійним варіантом, коли ти маєш бюджет, але вони не завжди мають таку корисну цінність, як те, що, здається, виявляється на поверхні. – Адам Коннелл

(Не переходить на звичайний спільний хостинг), оскільки керований краще для зайнятого блогера, як я. – Райан Біддульф

4. Підготовка до зростання веб-сайтів

Фактор, який потрібно враховувати, коли мова заходить про WordPress хостинг, – це чи зможете ви масштабувати свої хостинг-плани під час зростання вашого веб-сайту. Якщо ви користуєтесь спільним планом хостингу, частіше за все, ви дотримуєтесь ресурсів сервера з дуже маленьким простором для масштабованості..

Завдяки керованому хостингу WordPress ви маєте кращу масштабованість свого веб-сайту порівняно з спільним хостинговим планом.

Якщо у вас є веб-сайт WordPress, який має багато відвідувачів, шанси на те, що вам потрібно, можливо, масштабувати ресурси вашого сервера за потребою. Я б точно рекомендував перейти на керований хостинг WordPress, якщо ви готові заплатити трохи більше.

Так, я б подумав заплатити більше за керований хостинг WordPress. Керований хостинг WordPress, як правило, більш високопродуктивний і більш налаштований на роботу з WordPress. Ще однією важливою перевагою є те, що для вирощування часто є краща масштабованість, ніж спільний хостинг. Є більше переваг при порівнянні керованого WordPress хостингу із загальним спільним хостингом, таким як безпека, швидкість та краща підтримка.

Тоді ви можете задати питання, чи потрібен усім керований хостинг WordPress? Моя відповідь на це: Ні, всім не потрібно використовувати керування хостингом WordPress?

Якщо у вас є відвіданий веб-сайт WordPress, ви хочете отримати більше масштабованості та готові заплатити трохи більше, то я рекомендую керований хостинг WordPress.

Якщо ви новачок, новичок-блогер, можливо, маєте невеликий блог? Він дуже добре працює з провайдером хостингу, який коштує пару доларів на місяць.

Чи можете ви заплатити додаткову плату за керований хостинг WordPress? Да я б! Керований WordPress хостинг – це безумовно краще рішення, ніж спільний хостинг. – Пітер Нільссон

5. Особливості, орієнтовані на WordPress

Однією з переваг використання сервісу хостингу, орієнтованого на WordPress, є те, що вони, як правило, включають функції, які сприятимуть роботі вашого веб-сайту WordPress. Нижче наведено деякі функції, пов’язані з WordPress, які ви можете очікувати від керованого плану хостингу WordPress.

Особливості WordPress:

Ви можете розраховувати платити десь 19,95 дол. / Міс. – 37,50 дол. / М. За керований план WordPress, однак, крім загальних функцій, таких як безкоштовна SSL, вони також надають додаткові функції, такі як сканування та видалення безкоштовних зловмисних програм на рівні підприємства. Захист DDoS, і безкоштовний CDN.

Взагалі, середньостатистична хостингова компанія не пропонує ці послуги в рамках своїх планів. Натомість ви маєте більше шансів скористатися зовнішнім постачальником або послугою, щоб отримати всі ці функції (і вони, як правило, дорогі!).

Зовсім ні (перехід на звичайний загальний хостинг), у мене немає часу з цим возитися, а продуктивність, як правило, гірша. – Шейн

Я, мабуть, не розглядаю можливість переходу на звичайний спільний хостинг (з керованого хостингу WordPress), якщо у мене не вистачить бюджету. Спільний хостинг відмінно підходить для невеликих блогів, де головним питанням є бюджет, а ресурси не мають великого значення. Але якщо ви ведете бізнес-чи професійний веб-сайт, керування хостингом забезпечить вам спокій, повний контроль над своїм блогом та більше ресурсів.- Аммар Алі

(Не повертаючись до звичайного спільного хостингу) Просто тому, що керований хостинг WordPress є більш безпечним і краще налаштований на продуктивність, ніж звичайний спільний хостинг. – Абхіджіт Равул

Прочитайте до Чи варто керований хостинг WordPress вартий додаткової ціни? на Квора

Прочитайте до Чи варто керований хостинг WordPress вартий додаткової ціни? на Квора

Прочитайте до Які проблеми щодо хостингу для веб-сайту WordPress? на Квора

Підсумок

Керований WordPress хостинг може бути прекрасним арсеналом, але лише за умови, що вимагає ваш веб-сайт. Якщо ви відповідаєте всім необхідним вимогам, то, безумовно, варто витратити додаткові витрати на керований план хостингу WordPress. Білл Ахолла, Медді Осман, Бріджит М Віллард, Джеймс Хант, і Марша Келлі є одними з власників веб-сайтів / блогерів, які вважають, що керований хостинг WordPress вартий додаткових витрат.

Однак якщо ви починаєте з невеликого блогу чи веб-сайту, можливо, не варто витрачати на нього всі такі гроші. Джаніс Уолд, Білл Гассет, Адріан Джок, і Ешлі є серед учасників, які не заплатили за це додаткову ціну.

Підсумок, не всім потрібно користуватися хостингом під керуванням WordPress, але якщо ви це зробите, це точно варто!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map