Невдачі Google і що ми можемо дізнатися на них

Коли згадується слово Google, перше, що спадає на думку, – це пошук Google. Хоча це був його перший і найуспішніший продукт, було багато інших. Серед найбільш відомих окрім його пошукової системи – Android, мобільна операційна система (ОС), яка станом на 2018 рік командувала 85-відсотковим підняттям очей Частка ринку смартфонів ОС.


Сьогодні, завдяки тим успішним продуктам та іншим, Google (під її материнською компанією Alphabet) є капіталізується на цілих 727 мільярдів доларів. Це робить його однією з перших п’яти існуючих американських компаній. Але не всі плавно плавали для цього технологічного бегемота, і він отримав свою частку яєць на обличчі протягом багатьох років.

Давайте подивимося на деякі вантажі, з якими вийшов Google, і те, що з ними відбувається протягом багатьох років. Пам’ятайте, Google існує вже давно, тому деякі з цих продуктів можуть тягнутися назад від багатьох років тому.

Google Plus

Google Plus

Хоча Google Plus сьогодні використовується багатьма людьми, це далеко не те, що компанія передбачала, коли розпочала свою діяльність. Спочатку призначений як платформа соціальних медіа, як, наприклад, Facebook, Google Plus передається в основному інтегрованим реєстраціям на платформі та іншим виданням.

Як платформа соціальних медіа, Google Plus все ще слабшає порівняно з Facebook. comScore, компанія з дослідження ринку, підраховує, що користувачі Google+ проводять на сайті лише близько трьох хвилин щомісяця. З іншого боку, користувачі Facebook витрачали близько 405 хвилин на місяць на цьому сайті.

Так, незважаючи на все це, Google був рішучим у продовженні Google Plus ще зовсім недавно виявлено помилку в API Google Plus що дозволило стороннім розробникам додатків видобувати дані користувачів. Він вирішив замовчувати новини про помилку і – ви здогадалися – попався.

Нарешті буде Google вимкнення Google Plus для широкої громадськості та посилення обмежень на доступ до програм.

Google Buzz

Google Buzz

Ще одна спроба створити мережу соціальних медіа, Google Buzz прожила дуже коротке і непривабливе життя з 2010 по 2011 рік. Вона була розроблена для того, щоб користувачі могли вести щоденник, обговорювати та повідомляти на інтегрованій платформі – знову ж таки, як Facebook.

Однак Google також прагне вести подібні речі окремими командами, і Buzz відмовився від Google Plus. Навіть у такому короткому житті, Google Buzz вдалося зашпарити хоча б одним позовом, коли Гарвардський студент стверджував, що платформа “порушила очікування користувачів, зменшила конфіденційність користувачів, суперечила політиці конфіденційності Google і, можливо, порушила федеральні закони про прослуховування”..

Google витягнув плагін на Buzz у березні 2011 року, R.I.P.

Ноутбук Google

Google Ноутбук дозволяє користувачам зберігати та впорядковувати фрагменти інформації з різних Інтернет-джерел. Це звучить як ідеальний інструмент для студентів та дослідників (або навіть письменників, як ваш справді), правда?

На жаль, вона стала жертвою технологій і впала в сторону, оскільки розширення браузера, що робить те саме, в основному заполонили ринок. Найголовніше, що ці розширення також були доступні в різних формах для конкурентів, таких як Mozilla Firefox.

Після шестирічної боротьби, Google Notebook було припинено і подібні функції були включені до того, що сьогодні відомо як Google Документи.

Google Модератор

Google Модератор

Якщо ви коли-небудь використовували reddit ви, мабуть, матимете уявлення про те, яким раніше був Модератор Google. Модератор був представлений в 2008 році і був призначений як платформа для користувачів, щоб переглядати питання та відповіді, а інші користувачі оцінювали, наскільки гарні ці питання чи відповіді.

На жаль для Google, Модератор не користувався такою популярністю, як reddit, і після тривалого перетягування остаточно закрив штори у 2015 році. Це був ще один приклад того, як гігант пошукової системи намагався перейняти функцію існуючого продукту і припускаючи, що це може просто тому, що у нього було так багато користувачів.

Дуже погано, так сумно.

Google Helpouts

Google Helpouts

Ще один недовговічний продукт, Google Helpouts призначений для того, щоб люди допомагали один одному за допомогою відео в прямому ефірі. Це як віддалена допомога в такий спосіб, коли ваш помічник може бути на іншому кінці світу і все одно переводити вас через або навіть показувати, як щось робити.

Люди, які були зацікавлені у наданні допомоги, можуть перелічити свої сфери досвіду та досвід на сайті та отримати плату за допомогою Google Wallet. Все також пов’язане через Календар Google, щоб можна було організувати таймінги.

На жаль, я думаю, що просити товариша про допомогу було більш популярним, оскільки їм не потрібно було платити, тож Google Helpouts не отримав великої допомоги. Його було закрито у 2015 році, лише через два роки після введення.

Picasa

Google Picasa

Технічно не справді невдача, Picasa багато років використовувались як онлайн-додаток для фотографій. Він був доступний як для Windows, так і для MacOS, спочатку придбав Google у 2004 році. Його загибель очікувався, оскільки додаток довго не оновлювався, до речі, коли з’явилися Google Photos.

Врешті-решт, Picasa припинено та замінено Google Photos яка була новішою та багатою на функції, ніж Picasa. Я думаю, що найбільша помилка Picasa полягала в тому, що у нього бракувало функцій спільного доступу, тому коли Google побачив, яким способом спирається технологія, він вирішив використовувати натомість Google Photos.

Все-таки додаток, який використовувався протягом багатьох років.

Google Wave

Google Wave

Інша з найбільш незрозумілих продуктів Google – це Google Wave, призначена Google, щоб дозволити спілкування та співпрацю в реальному часі? Звучить знайомо, чи не так? Це правильно – Google зараз має ці функції в Google Документах, що дозволяє багатьом людям отримувати доступ, редагувати та обговорювати документи чи електронні таблиці..

Сама Хвиля сьогодні перетворена на проект Apache Wave і є відкритим кодом. Основним продуктом Wave in a Box є свого роду веб-сервер, який більше використовується для розробки, ніж будь-що інше. Це здається, що Google доїла хвилю за все, що було варті, а потім перемістила частини, які працювали, в Google Документи.

Google Glass

Google Glass

Останнє в цьому списку (і мій особистий фаворит) – це те, що все ще викликає деякі дискусії сьогодні. Розумієш, Google Glass, на відміну від інших продуктів Google у цьому списку, він не загинув. Однак те, що Google задумав, – це скло Google затопити ринок як мікрокомп’ютери.

Це був тип смарт-одягу, яким кожен міг би користуватися та допомагав за допомогою крихітного комп’ютерного чіпа, мав змогу надати користувачеві інформацію в інтерфейсі типу дисплея з головним устроєм, робити фотографії та відео тощо.

Звучить справді круто, а? На жаль, він чомусь насправді не зачепився, хоча сьогодні Google Glass знайшов свою нішу в деяких галузях. Наприклад, для допомоги в лікувальних процедурах, допомагаючи дітям з аутизмом навчатись і на заводських складальних лініях.

Для звичайних споживачів ви навіть можете придбати Google Glass у деяких місцях, таких як Amazon, але це просто поверне вам більше 1000 доларів або близько того.

І все-таки причина, чому я можу сказати, що це не вдалося, полягає в тому, що результат, хоча і був чудовим, не виконав головного призначення – затопити споживчий ринок ще одним продуктом Google.

Навчання на уроці Google

Ці приклади невдалої продукції однієї компанії є лише вершиною айсберга – їх більше. Але це лише показує, що така розумна і перспективна компанія, як Google, не захищена від пасток бізнесу..

Розумієте, Google є та завжди була компанією, що керується пошуковими системами. Це їх основний продукт, тому все, що вони роблять, – це ще більше розширити пошук Google. Візьмемо, наприклад, Android.

Це допомогло виробникам залити ринок доступними смартфонами, які глибоко прив’язані до такої кількості продуктів Google – Google Photos, Google Mail тощо. На жаль, не все працює так, як планувалося, тому Google, як і будь-яка інша компанія, має свою частку лимонів.

Іноді це може бути не так, що продукт сам по собі поганий, але це просто не час для нього. Візьміть справу Palm Inc., виробник КПК, який намагався представити персональні цифрові помічники (КПК), як Palm III в 1998 році.

Я пам’ятаю, що в цей час я закінчував останній рік з інформатики в університеті, і мені вдалося взяти на себе руки. Тож ми з моєю командою вирішили створити додаток для Palm IIIc – щось для використання в галузі медицини.

Ми написали з нуля програму, яка перетворить КПК на блокнот лікаря, доповнений консультаційною запискою та графікою людського тіла, маючи намір пов’язати це з центральною базою даних. На жаль, технологія ще не відповідала нашим потребам, і багато речей, які нам знадобилися, ще не з’явилися або просто з’явилися.

Однак ми керували рудиментарною робочою системою – першою в нашій країні. Зрештою, ми її припинили, оскільки обмеження технології зробили концепцію нежиттєздатною на той час.

Висновок: зробіть лимонад!

Так, це почалося як збої в Google, але кожен може щось від цього відібрати. Не все нове вдається, і деякі старі концепції врешті-решт перетворюються на новіші та кращі речі (навіть якщо через кілька років)

Ідеї ​​- це те, на чому працює світ винахідництва і має бачення. Тільки тому, що у вас є ідея, яка не вдається, це не означає, що це загальний збиток – навчитися чомусь і, можливо, перебудувати цю ідею пізніше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map