Як зробити ігровий додаток для безкоштовного Інтернету (та інструменти для початку)

Ніколи не замислювалися, чому мобільні ігри для ігор такі популярні? Для цього, звичайно, є причина. Індустрія мобільних ігор вважається найбільш прибутковою та найбільшою можливістю для бізнесу для потенційного прибутку. Все більше та більше підприємств використовують мобільні ігрові додатки, оскільки, як очікується, глобальний ігровий ринок отримає 152,1 млрд. Дол 2019 рік.


Постійно зростаючі цифри, які заохочують бізнес виробляти мобільні ігрові програми для просування бренда. Оскільки прибутковість є ключовим фактором для розробки додатків для мобільних ігор.

Тому в цьому списку найпопулярніших функцій обов’язково потрібно зробити мобільну гру з дуже захоплюючими та захоплюючими можливостями та вражаючим досвідом користувачів..

У цій статті ви дізнаєтесь, як успішно зробити мобільний ігровий додаток. Почнемо з цих історій успіху для вашого натхнення.

Найуспішніші програми для мобільних ігор у світі

1. Цукерки розчавити

цукерки розчавити - як зробити додаток для мобільних ігор безкоштовноДжерело: Полігон

Candy Crush запустили в червні 2016 року, і до сьогодні гра все ще є улюбленою людиною, не показуючи жодних ознак зупинки. Секрет успіху Candy Crush – це проста концепція, яка змушує гравців повертатися ще більше.

Спочатку гра дозволяє користувачам просто відповідати трьом цукеркам одного кольору. Користувачі знайшли задоволення після проходження кожного рівня. Згодом, коли користувачі проходять різні рівні, вони починають розблокувати різні функції, що викликають звикання в грі. Користувачі також повинні надсилати друзям запити Candy Crush на розблокування життя. Загалом, кольори, дизайн, звукові ефекти та функції є досить захоплюючими і стають причиною успіху програми.

2. Зіткнення кланів

Зіткнення кланів - як зробити мобільний додаток для ігор безкоштовноДжерело: Reddit

Додаток Clash of Clans на основі Supercell став мега-продавцем продавця 2012 року. Секретом успіху програми є його багатокористувацька функція, хороший геймплей, концепція, графіка та зручність використання. Більше того, і Clash Royale, і Clash of Clans отримали прибуток у розмірі 635 мільйонів доларів при доході в 1,6 мільярда доларів у 2018 році.

Це кілька прикладів найуспішніших світових програм для мобільних ігор, які принесли великий дохід. Тепер ви повинні думати про створення свого ігрового додатка, правильно? Якщо так, то тут є повний пробіг із описом способів успішного створення безкоштовного ігрового додатка.

Як зробити ігровий додаток безкоштовно

Перш ніж приймати вас на додаток для мобільних ігор мандрівка розвитку, пояснимо вам щось важливе. Здебільшого, багато хто з нас створює мобільні ігрові програми, щоб отримати певний дохід, і для цього вам потрібна пряма стратегія монетизації.

Створіть стратегію монетизації для своєї програми для мобільних ігор

Якщо ви створюєте мобільний ігровий додаток з метою отримання прибутку, то спочатку потрібно створити свою стратегію монетизації. Стратегія монетизації допоможе вам зрозуміти, як можна досягти максимальної вигоди від програми.

Крім того, коли ви розробляєте мобільну гру, вкладаєте певні витрати, щоб відновити її, ви повинні мати стратегію монетизації. Щоб розробити вертикальну стратегію монетизації, виберіть один із наступних найпоширеніших способів.

 • Покупки через додаток – Покупка в додатку – це хороший спосіб заробити прибуток від гравців. Покупка через додаток – це підхід, який дозволяє гравцям купувати віртуальні продукти для конкретної гри, завдяки якій розробники можуть генерувати гроші.
 • Включіть вміст реклами – Ще одним чудовим способом отримання доходу від ігрових додатків є реклама. Ви можете комбінувати оголошення з покупками через додаток. Обидві стратегії спільно працюватимуть неймовірно, але обов’язково включіть найрелевантніші оголошення, інакше ви не отримаєте бажаних результатів.
 • Преміум версії – Преміум-версії дозволяють гравцям демонструвати демонстрацію вашого продукту, а потім платити, якщо вони хочуть надалі грати.

Інструменти для початку роботи

Щоб розробити свою наступну мобільну гру, перегляньте це коротке керівництво, яке покаже вам деякі основні інструменти для створення вашого ігрового додатка.

1. Комп’ютер

Перш за все вам знадобиться система для встановлення на неї ігрового двигуна. Для цього можна мати ПК або Mac. Майте на увазі, що існують певні ігрові двигуни, які працюють лише на ПК або Mac, вони не підтримують обох систем.

2. Смартфон

Наступне, що вам знадобиться – це, безумовно, один або два смартфони для тестування гри на потрібній вам платформі. Якщо ви хочете запустити свою програму як на Android, так і на iPhone, тоді варто переконатися, що вона працює добре на обох платформах.

3. Обліковий запис розробника

Якщо ви хочете подати свою програму для ігор, потрібен обліковий запис розробника. Для подання в Play Store потрібно 25 доларів життя та 99 доларів на рік для App Store. Це не схоже на виробників додатків, ви повинні відповідати за оновлення, щоб переконатися, що гра працює на всіх пристроях. Це може зажадати різних нових оновлень щороку.

4. Інструменти для розробки гри

Незалежно від того, що ви готові розробити 2D або 3D гру, вам знадобляться надійні ігрові активи, щоб вони виділялися на ринку. Ігрові активи можуть включати ігрові символи, музику, тло та меню.

5. Веб-хостинг

Залежить від характеру ігрового додатка, якщо ваша гра вимагає для зберігання даних в Інтернеті, таких як профілі користувачів, історія діяльності тощо, необхідний надійний веб-хостинг. Хостинг може бути в багатьох формах – від зберігання бази даних до продуктивності сервера, те, що вам потрібно, дуже залежить від розробленої вами функції.

В іншому випадку, якщо стандартний автономний додаток для ігор в автономному режимі, наприклад Tetris, він не потрібен.

6. Ігровий двигун

Ігровий движок є найважливішим інструментом для розробки вашого мобільного додатка для ігор. Існують різні ігрові двигуни, доступні на ринку залежно від ваших потреб у ігрових програмах; ви можете вибрати від найпростішого до надзвичайно складного ігрового двигуна.

Ви можете класифікувати свій ігровий движок на основі таких функцій:

Шаблон гри

Шаблон гри – це спосіб почати. Це не дає змоги внести кілька змін, крім персонажів, музики та фону. Щоб вибрати шаблони ігор, ви можете перевірити безліч онлайн-рішень AppyPie або ChupaMobile.

Крім того, є кілька шаблонів ігор WordPress, які будуть корисними для початківців, нижче наведено кілька хороших прикладів:

Шаблон програми для мобільних ігор ArcaneТаємничий шаблон програми для мобільних ігор

Скарбний надійний шаблон гри WordPress включає в себе фантастичні можливості та варіанти створення масових ігрових спільнот. Це хороший шаблон для тих, хто хоче створювати турніри та командні війни. Основними особливостями шаблону Arcane є:

 • Легкі командні війни та створення турнірів
 • Спеціальні профілі користувачів
 • Спеціальні сторінки команди
 • Фронтальні форми
 • Повністю чуйний дизайн
 • Візуальний композитор ПБ
 • Параметри нижнього колонтитулу
 • Необмежена кількість кольорів
 • Варіанти SEO
 • Сумісний веб-браузер
 • Анімовані зображення та іконки
 • Встановити одним клацанням миші

Шаблон мобільної гри eSporteSport шаблон програми для мобільних ігор

eSport – ще один ігровий шаблон веб-сайту, який підходить для новачків. Він постачається з бездоганним готовим до використання матеріалом, який дозволяє вам робити речі на своєму шляху, оновлюючи його вигляд так, як вам потрібно. eSport пропонує надійні функції, серед яких: необмежені ігри, світильники, гравці та слайдери, розділ спонсорів, перелік функцій може бути нескінченним.

Перетягни та Впусти

Для початківців перетягування – це добре підходящий підхід. Він надає вам список дій, і вам потрібно лише застосувати його до своїх ігрових об’єктів. Припустимо, якщо ви розробляєте 2D квадрат, то підхід перетягування направить вас з деякими напрямками. Це покаже вам, що якщо ви натиснете якусь конкретну клавішу, ваш квадрат почне робити стрибки.

Візуальний сценарій

Візуальний сценарій – це простий процес, який забезпечує можливість кодування без кодування. Це вдосконалене рішення, яке дозволяє створювати вузли, які представляють дії для ваших ігрових об’єктів. Він показує схему, яка представляє кожну діяльність, що відбувається у вашому ігровому вікні.

Кодування

Тепер найважливішою особливістю ігрового двигуна є кодування. Якщо ви просто хочете розробити додаток з метою заробітку, то ви можете вибрати ігровий движок, який пропонує просту мову скриптів, яку легко зрозуміти для початківців. Однак, якщо ви хочете бачити себе професійним розробником, тоді ви повинні почати вчитися кодувати ігровий додаток.

Прочитайте поради від @CubixWorldwide – Інструменти та шаблони ігор, щоб зробити додаток для гри безкоштовно. скажи другові

Приклади ігрових двигунів

Як і згадувалося раніше, ігровий двигун – це найважливіше при створенні ігрової програми. Якщо ви не маєте уявлення про те, який ігровий движок найкраще підійде, то швидко ознайомтеся з кількома рекомендаціями.

1. GameSalad

ігровий салат - приклад ігрового двигунаДжерело В.Б.

Це добре для початківців. GameSalad має перетягування меню з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Найкраще, що він містить мобільний переглядач, який дозволяє протестувати гру на різних пристроях.

2. BuildBox

BuildBox - приклад ігрового двигунаДжерело: BuildBox

BuildBox – це новий ігровий движок, який перераховував 100 ігор на їх платформі, і деякі ігри отримали найкращі завантаження в App Store, включаючи The Line Zen та Color Switch. BuildBox містить кілька функцій, включаючи перетягування, шаблони ігор, чудовий інтерфейс користувача, 2D графічний (спрайт) редактор та аніматор.

3. Студія GameBuilder

Gamebuilder Studio - приклад ігрового двигунаДжерело: Gamebuilder Studio

GameBuilder Studio використовує візуальний сценарій, тому для початку роботи потрібно ознайомитись з будь-якими відеоуроками лише для того, щоб ознайомитись з основами. GameBuilder Studio передбачає наступні можливості візуального редактора, фізики ігор, ринку плагінів, хороших підручників, 2D-анімації.

4. CryEngine

Cry Engine - приклад ігрового двигунаДжерело: Крик двигуна

CryEngine – це все-в-одному ігровий движок, який надає користувачам повний вихідний код двигуна разом із повною функцією без роялті, жодних зобов’язань та жодних ліцензійних платежів натомість. Особливості CryEngine включають пісочницю та інструменти, візуальні зображення, персонажі та анімацію, платформи та аудіо / фізику.

5. Двигун Godot

Godot Engine - приклад ігрового двигунаДжерело: GitHub

Godot Engine – це просунутий, потужний ігровий движок. Це багатофункціональний ігровий двигун із відкритим кодом із багатоплатформою. Godot Engine надає набір детальних інструментів, включаючи вузли для різноманітних способів поведінки, гнучку сцену, візуальний редактор, редагування в реальному часі та інші користувацькі інструменти. Це буде корисним для створення високопрофесійних додатків для мобільних ігор.

Використовуйте ці ігрові двигуни для створення безкоштовних ігрових додатків >> GameSalad, BuildBox, CryEngine тощо. Докладніше. скажи другові

Будьте готові створити наступну програму гри

Мобільні ігри досить цікаві не тільки для гравців, але і для розробників. Якщо ви не надто втягуєтесь в процес розробки, є доступні платформи, для яких не потрібно кодування, і ви можете створити чудовий продукт за допомогою готових шаблонів..

У випадку, якщо розробка ігор – ваша пристрасть, то ви можете навчитися кодувати з мільйонами доступних онлайн-ресурсів. Знайдіть трохи часу, щоб створити наступний найбільший додаток для мобільних ігор і насолоджуватися своїм творінням. Це може стати шансом перетворити ваш додаток для мобільних ігор в прибутковий бізнес.

Рамез Рамзан – помічник менеджера з цифрового маркетингу в Cubix, відомій у Вашингтоні компанії з розробки програмного забезпечення та продуктів. Він спеціалізується на платному маркетингу, SEO та SMM та аудитах сайтів, щоб допомогти сайтам краще працювати. Підключіться до Рамеза LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map