Labākais mākoņu krātuves un failu apmaiņas pakalpojums mazam biznesam

Failu koplietošanas vietnes pēdējos gados ir kļuvušas aizvien populārākas, un popularitāte ir izplatījusies arī uzņēmējdarbībā. Šīs vietnes tagad piedāvā uzņēmumiem drošu un ērtu failu apmaiņas veidu ar partneriem un dažreiz pat klientiem.


Kāpēc jāizmanto mākoņa krātuves / failu koplietošanas pakalpojums?

Dienas, kad ar e-pastu bija pietiekami, lai pārvietotu failus, jo pielikumi ir pagājuši. Pat šodien dokumenti ir kvalitatīvāki un lielāki, pateicoties daudzu tekstapstrādes programmu spējai iegult citus failus tajos.

Šo iemeslu dēļ un vēl vairāk, Mākonis uzglabāšanas pakalpojumi ir izveidojušies un aug kā nezāles. Interneta līniju kvalitāte un ātrums ir padarījuši tās par nopietni reālu iespēju gan personīgai lietošanai, gan biznesam.

Daži mākoņu glabāšanas un failu apmaiņas uzņēmumi ir pat pievienojuši papildu funkcijas, vai nu izvietojot savas galvenās iespējas progresīvā darbplūsmas ekosistēmā vai pat izmantojot uzņēmējdarbībai specifiskus lietojumus, piemēram, atbilstību noteikumiem.

Tomēr, neraugoties uz visām šīm funkcijām un īpašībām, visvienkāršākais iemesls, kas jāapsver, izmantojot vienu, ir palielināt jūsu uzņēmuma uzticamību. Dublējumi ir atslēga, un viss papildu ir vienkārši kūkas glazēšana.

10 labākie mākoņu glabāšanas un failu apmaiņas pakalpojumi

Ja runa ir par biznesu, nevis lielumu, ir īpašas vajadzības, kuras parasti ir jārūpējas. Tie svārstās no cenas līdz komandas sadarbībai, un ne visus var atrast katrā pakalpojumā. Šie pakalpojumi nav precīzi vienādi, bet tos var izmantot līdzīgi.

1. pCloud

pCloud for business papildina parasto mākonis balstīto failu koplietošanas funkcionalitāti, ļaujot lietotājiem ērti svaidīt failus un mapes ar komentāriem. Visas aktivitātes tiek arī uzraudzītas un reģistrētas, lai administratori jebkurā laikā varētu tās pārskatīt.

Iespējams, ka divas galvenās pCloud īpašības ir tas, ka piedāvātajā krātuves telpā tas ir dāsnāks, un jūs varat arī izvēlēties maksāt divos dažādos režīmos. Pirmais ir tas, kā darbojas lielākā daļa Cloud uzglabāšanas zīmolu – maksājumi mēnesī. Unikālā daļa ir tā, ka tā vietā jūs varat arī izvēlēties maksāt vienreizēju mūža maksu.

Biznesa funkcijas ietver baltu etiķetes priekšpusi, kuru varat pārdēvēt par savu, lai klienti redzētu koplietotus failus sistēmā, kas izskatās tā, ka tā pieder jums. Tas pats par sevi dod vienreizēju piekļuvi daudziem citiem biznesa mākoņa krātuves pakalpojumiem.

pCloud cenas: Sākot no USD 3,99 mēnesī

Plusi

 • Baltas etiķetes failu apmaiņas sistēma
 • Bagātīga uzglabāšanas vieta
 • Pieejami mūža plāni

Mīnusi

 • Ierobežota 30 dienu failu vēsture / atkopšana
 • Dažas papildu iespējas

Apmeklējiet vietni pCloud

2. Sinhronizēt uzņēmējdarbību

Ja iepriekš esat izmantojis OneDrive, iespējams, ka jūs ļoti ātri pieradīsit pie sinhronizācijas. Lietotne viegli integrējas ierīcēs un tiek parādīta kā mape jūsu sistēmā. Pēc tam failus var saglabāt mākonī un ērti koplietot gan ar kolēģiem, gan ar klientiem.

Lai koplietotu, ir vērts atzīmēt, ka viss, kas jums būs jāsniedz, ir saite uz failu vai mapi, kuru vēlaties koplietot – jūsu kolēģim nav nepieciešams sinhronizācijas konts, lai tam piekļūtu. Atsevišķi lietotāji saņem nūjas īso galu ar kontiem mēnesī 10 USD, taču Sync patiešām ir paredzēts uzņēmumiem.

Uzņēmumi var gūt labumu no zemākām cenām par lietotāju, kas nāk ar administratīvās pārvaldības rīkiem, kas ļaus jums pārvaldīt visus kontus no viena skatupunkta. Tas ietver lietotāju pievienošanu un noņemšanu, paroļu atiestatīšanu, darbību žurnālu pārbaudi un daudz ko citu.

Sinhronizēt cenu noteikšanu: Biznesa plāns sākas no USD 10 mēnesī

Plusi

 • Pilnībā savietojams ar Microsoft Office
 • Ierobežot lejupielādēšanu koplietotos failos (tikai skatam)
 • 365 dienu failu atkopšana

Mīnusi

 • Ierobežota SLA ar 99,9% uptime
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir paredzēts tikai uzņēmuma plānos

Apmeklējiet vietni Sinhronizācija

3. OneDrive biznesam

Nav šaubu, ka Microsoft ir karalis gan operētājsistēmās, gan biznesa lietojumprogrammās. Šīs spēcīgās ekosistēmas dēļ var būt neticami vilinoši strādāt ar OneDrive for Business, it īpaši, ja tas ir tik labi integrēts daudzos Microsoft produktos, piemēram, Windows un Office.

OneDrive for Business ļauj jums saglabāt dokumentus un citus failus mākonī un strādāt ar tiem neatkarīgi no atrašanās vietas. Tas arī ļauj izmantot galvenās biznesa funkcijas, piemēram, koplietošanu un sadarbību, un to visu nodrošina šifrēšana, kas atbilst drošības vajadzībām, kādas ir lielākajai daļai organizāciju..

OneDrive biznesa cenu noteikšanai: Sākot no 5 USD mēnesī

Plusi

 • Microsoft ekosistēmu integrācija
 • Salīdzinoši lēti

Mīnusi

 • Var neintegrēties ar produktiem, kas nav Microsoft

Apmeklējiet vietni OneDrive

4. Dropbox biznesam

Ja Dropbox patērētāja versija galvenokārt piedāvā tikai glabāšanas vietu mākonī, Dropbox biznesam ir atšķirīga rakstura zvērs. Balstoties uz pamata glabāšanas iespējām, Dropbox for Business pievieno būtisku sadarbības elementu.

Tas biznesa lietotājiem piedāvā vienu skatu punktu, kas organizē visas darba telpas, apvienojot saturu un rīku. Varat viegli sinhronizēt un strādāt ar vietējiem failiem, mākonī balstītu saturu un Dropbox papīra dokumentiem, kā arī koplietot tos ar savu komandu.

Dropbox biznesa cenu noteikšanai: Sākot no USD 12,50 / lietotājs / mēnesī

Plusi

 • Bagātīga uzglabāšanas vieta
 • Ļoti drošs

Mīnusi

 • Minimālas darbplūsmas funkcijas

Apmeklējiet vietni Dropbox

5. Google disks

Kur Microsoft regulē operētājsistēmu un Office, Google pārvalda tīmekli un mobilo ierīci. Kā tāds tas ir nopietns sāncensis, runājot par Mākoņu vietu, īpaši ar plašo un veiklo G lietojumprogrammu komplektu.

Google disks labi darbojas šajā ekosistēmā, un to var izmantot ne tikai failu glabāšanai, bet arī komandas un dokumentu sadarbībai. Tas vēl vairāk saldina darījumu ar tiešsaistes rīkiem, kas ļauj strādāt ar visiem tiem failiem no jebkura pārlūka, kuram ir interneta savienojums – vai pat bezsaistē.

Google disks biznesa cenu noteikšanai: Sākot no USD 5.40 / lietotājs / mēnesī

Plusi

 • G komplekta integrācija
 • Labas sadarbības iespējas

Mīnusi

 • Var būt pārāk koncentrēta uz Google

Apmeklējiet Google disku

6. FileCloud

FileCloud ir vieta, kur spēlē lielie zēni un biznesa lietotājiem piedāvā pilnu Cloud Storage risinājumu klāstu. Tas nebija paredzēts vidusmēra patērētājiem, un pat zemākajā mērogā tas palīdz radīt drošu failu koplietošanas vidi visiem serveriem.

Tas palīdz uzņēmumiem izveidot savu failu apmaiņas serveru un saistīto klientu kontu ekosistēmu, ļaujot viņiem saglabāt pilnīgu datu pārvaldību un īpašumtiesības. Tas ir ļoti svarīgi dažās organizācijās un pat dažās valstīs, lai ievērotu datu regulēšanas likumus uzņēmējdarbībai. Protams, varat izvēlēties izmantot arī viņu serverus.

FileCloud cenas: Sākot no 4,20 USD / lietotājs mēnesī

Plusi

 • Var izvēlēties izmantot pats mitinātu serveri
 • Atbilstīgi vairākiem noteikumiem

Mīnusi

 • Nav patērētāja izvēles

Apmeklējiet vietni FileCloud

7. ShareFile

ShareFile by Citrix ir vēl viena biznesam specifiska mākoņu krātuves sistēma, kas integrē daudzas lieliem uzņēmumiem svarīgas funkcijas. Tas ietver ne tikai failu koplietošanu un sadarbības iespējas, bet arī pārpilnu kontroli labākai pārvaldībai.

Tas palīdz automatizēt darbplūsmu, kuru var pielāgot katras organizācijas īpašajām vajadzībām. Kontrolieri var uzraudzīt dokumentu plūsmu un aizturēt tos reāllaikā, sniedzot atsauksmes vai pat veicot apstiprinājumus vai veicot izmaiņas.

Unikāli, sistēma var atbalstīt juridiski saistošu e-parakstu atpazīšanu visā sistēmā un reāllaika izsekošanu, kā arī augstu šifrēšanas līmeni, lai to visu nodrošinātu.

ShareFile cenas: Sākot no 10 USD / lietotājs mēnesī

Plusi

 • Neierobežota krātuve
 • Visaptveroša failu koplietošana

Mīnusi

 • Var būt dārgi

Apmeklējiet vietni ShareFile

8. Kaste

Dibināta ASV, Box ir vēl viena uz biznesu vērsta mākoņu krātuves sistēma, kas ļoti vērsta uz satura pārvaldību. Tas darbojas ne tikai uzņēmuma ekosistēmā, bet arī paplašina sadarbības un koplietošanas iespējas partneriem un klientiem.

Sistēma ir ļoti droša un atbilst daudzām korporatīvās pārvaldības prasībām, ieskaitot globālos noteikumus, piemēram, GDPR, HIPPA un citus. Papildus glabāšanai un sadarbībai Box ir arī stabila atskaišu sistēma, lai apstrādātu visu darbplūsmu.

Kārbas cenu noteikšana: Sākot no USD 5,80 / lietotājs / mēnesī

Plusi

 • Stingri orientēta uz uzņēmējdarbību
 • Ļoti detalizēta darbplūsmas kontrole

Mīnusi

 • Katrā plānā nepieciešami vismaz 3 lietotāji

Apmeklējuma kaste

9. Hightail

Mēģinot izplatīties plašā lietotāju auditorijā, Hightail ir izstrādāts daudz dažādu plānu, kas piemēroti gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Tā vietā, lai koncentrētu savu enerģiju uz mākoņu krātuvi vai lielu failu sūtīšanu, tā mēģina darīt abus ar dažiem dīvainiem rezultātiem.

Piemēram, lai arī tas ļauj nosūtīt lielus failus, šīs funkcijas precīza izmantošana nav precīzi noteikta, jo arī maksas plānos ir neierobežota krātuves vieta. Labi darbotos vienkārša saites kopīgošana, nevis apšaubāma opcija sūtīt failus, kuru lielums pārsniedz 100 GB.

Hightail cenu noteikšana: Apmaksāti plāni no 12 USD mēnesī

Plusi

 • Ir pieejami vairāki plāni
 • Koncentrējies uz failu apmaiņu

Mīnusi

 • Ne tik daudz kā sadarbības iespējas

Apmeklējiet vietni Hightail

10. SugarSync

Ja hightail ir daudzfunkcionāli mērķi, SugarSync ir ļoti izteikti domājošs. Tā vietā, lai piedāvātu patiesas biznesa priekšrocību iespējas, šis pakalpojumu sniedzējs koncentrējas uz satriecoša apjoma krātuves vietas piedāvāšanu par mainīgām cenām.

Tas uzvedas ļoti līdzīgi, kā daudziem mākoņu krātuves pakalpojumiem ir sinhronizēšana un glabāšana ar dažām pamata rediģēšanas un sadarbības funkcijām. Jāatzīst, ka tas izceļas ar kaut ko tādu, ko daudzi uzņēmumi varētu darīt labāk – vienkāršību.

SugarSync cenu noteikšana: Sākot ar USD 7,90 mēnesī

Plusi

 • Vienkārši lietojams
 • Augsta drošība

Mīnusi

 • Minimālas darbplūsmas atbalsta funkcijas

Apmeklējiet vietni SugarSync

Secinājums: cik būtiska ir jūsu uzņēmuma mākoņa krātuve?

Kā jūs droši vien varat pateikt no šo mākoņa krātuves un failu koplietošanas pakalpojumu sniedzēju saraksta, pakalpojumu sniedzēju piedāvātie pakalpojumi ir ļoti atšķirīgi. Daži izceļas ar izcilību patērētāju līmenī, bet citi dodas uz visu, lai rūpētos par biznesa lietotājiem.

Galvenais elements, izvēloties sev vai uzņēmumam perfektu pakalpojumu sniedzēju, ir tāds pats kā tas vienmēr ir – rūpīgi apsveriet savas vajadzības. Kā piemērs tam, kaut arī Box piedāvā ārkārtīgi sīkas iespējas, ne visiem uzņēmumiem būs jāievēro daudzi noteikumi un tādi. Tādos gadījumos kā šis, piemēram, pamata ekosistēma, labāka izvēle varētu būt patērētājiem draudzīgāka iespēja.

Pirms atlases izdarīšanas uzskaitiet tieši to, kas, pēc jūsu domām, vajadzīgs jūsu biznesam, jūs varētu ietaupīt tonnu skumju, saskaroties ar vairākām funkcijām, kuras jūs neizmantojat, un par kurām tomēr jāmaksā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map