SiteGround vs BlueHost Огляд 2020: який з них швидкий та надійний веб-хостинг?

0

Вам цікаво, кого вибрати, коли мова заходить про SiteGround проти BlueHost?


Якщо ви просто хочете завести блог, то базовий план цих провайдерів вам добре підходить, але плутанина полягає в тому, який вибрати. Обидва є відомими, відомими та є у списку рекомендацій WordPress.org.

Обидві компанії пропонують масштабовані варіанти, щоб, якщо ваш блог зростає, ви можете легко перейти на винахідливий план.

BlueHost належить EIG, яка є найбільшою групою веб-хостингу, тоді як SiteGround працює незалежним гравцем та керується технічними кмітливими хлопцями.

Область спеціальності:

SiteGround: Вони відомі своєю розвиненою інфраструктурою, ініціативами безпеки та власними інструментами, такими як SuperCacher, швидкісний сервер NGINX та система резервного копіювання..

Дозволяє вибирати центр обробки даних по всьому світу, Ізоляцію облікового запису та SSD-сервери.

BlueHost: Це вважається привабливим рішенням для нових веб-сайтів.

Компанія часто пропонує більші знижки.

Contents

Швидкий підсумок

Компанія BlueHost заснована в 2003 році та отримала придбання EIG у 2010 році. Компанія настільки стабільно зростає і зараз має понад 2 мільйони клієнтів. Вони також відомі своїми швидкими послугами та знижками, що робить її хорошим вибором для нових блогерів.

SiteGround зробила вступ у 2004 році та відома своєю винятковою інфраструктурою та турботою про клієнтів. Вони виготовляють різні внутрішні інструменти, щоб зробити їхні послуги швидшими та безпечнішими. Зараз компанія пропонує базовий хостинг для корпоративного рівня та розмістила понад 500 000 доменів.

Тож якщо ви розгублені і не знаєте, хто з них є найкращим постачальником хостингу для вашого блогу, то тут ми розкриваємо історію всередині, роблячи порівняння між собою.

Огляд SiteGround та BlueHost 2020

Технологія

Застосування новітніх технологій свідчить про те, що компанія більш віддана обслуговуванню своїх клієнтів з більшою надійністю. Команда розробників SiteGround завжди прагне запропонувати для своїх клієнтів щось унікальне, завдяки чому вони пропонують SuperCahcer, власну систему резервного копіювання, HTTP / 2, проактивний моніторинг, технологію сервера NGNIX та багато іншого.

SiteGround ставить безпеку в пріоритети і часто вводить різні виправлення безпеки для створення міцного брандмауера. Без сумніву, вони доклали максимум зусиль, щоб запровадити систему Anti-hack, щоб захистити вас, але користувачеві також потрібно вжити деяких заходів безпеки з їх боку. Тут читайте, як захистити блог WordPress.

З іншого боку, BlueHost не є добрим гравцем технічних фокусів. Вони, як правило, більше зосереджуються на маркетингу, а не покращують свою інфраструктуру. Поки вони не впроваджували будь-яких внутрішніх інструментів і мають дуже обмежену кількість центрів обробки даних. Вони, схоже, націлені на індивідуальні потреби в хостингу та малий бізнес.

SiteGround з гордістю представляє свої технічні характеристики сервера. Вони використовують процесор V3 Intel Xeon E5-2690 CPU. Ці сервери також озброєні 265 Гб оперативної пам’яті та твердотільними накопичувачами з використанням RAID 10. Контейнер Linux робить сервери ефективнішими за рахунок підвищення читання & швидкість запису і 2 рази потужність процесора. Тоді як BlueHost не розголошував своїх специфікацій на сервер. Навіть коли ми розмовляємо, вони просто відмовились розкривати будь-яку інформацію про сервер.

Переможець: SiteGround

SSD-накопичувачі

Ви можете почути про твердотільні накопичувачі. На відміну від спінінг-накопичувачів, SSD-диски швидше і ефективніше виконувати операції (читання та запис). Ось чому багато компаній почали використовувати сервери на SSD для забезпечення високошвидкісної продуктивності.

SiteGround – один з найкращих хостингових постачальників SSD. Передові твердотільні накопичувачі допомагають їм забезпечити швидке та надійне рішення веб-хостингу, ніж традиційний веб-хост.

У той час як BlueHost залежить від їх традиційної інфраструктури і зберігає дані про спінінг-накопичувачі. Незважаючи на те, що вони працюють до SiteGround, але все ж не внесли таких необхідних змін.

Переможець: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Час роботи

Час роботи означає, коли ваш сайт доступний через Інтернет. Ви уявляєте розміщення свого сайту на сервері будь-якого хостинг-провайдера, який не зобов’язаний надавати максимальний час роботи? Звичайно, ні. А простої означають, що ваш сайт не доступний відвідувачам мережі Інтернет. Отже, це означає, що тривалість роботи є набагато важливішою, ніж швидкість сайту, і це має бути вашим першочерговим завданням при виборі веб-хостингу.

Bluehost

BlueHost не є поганим, коли ми порівнюємо час роботи обох компаній, але як ви бачите нижче наш сайт, який розміщений на серверах Bluehost, нещодавно стикається з простоєм, тому тривалість роботи за останні 24 години становить 99,97%. Час простою залишається майже 4 хв. Це означає, що клієнти не можуть купувати або переглядати ваш веб-сайт протягом цих 4 хвилин.

Uptimerobot також надає статистику часу відгуку на сайті. Нижче ви бачите, що середній час роботи досить низький, що дивовижно, але у вас є більший сплеск, який показує, що в певний момент часу сайт займає майже 4 – 5 сек для відповіді. Однак результати є прийнятними, оскільки є лише кілька випадків, коли сайт потребує певного часу для відповіді.

Деталі звіту про бездротовий доступ BlueHost

SiteGround

З іншого боку, наш тестовий сайт на SiteGround не стикався з простоями. Нижче наведена статистика показує, що він був в режимі онлайн протягом останніх 30 днів і немає жодного відключення. В даний час HostingSprout.com також розміщений на серверах SiteGround. І ми дуже задоволені тим, що протягом останніх 4 місяців ми не стикалися із простоями, що свідчить про те, що вони є цілком відповідальними за якість послуг.

Якщо говорити про час відгуку SiteGround за період, то це набагато задовільніше, ніж Bluehost. Як ви бачите, що наш тестовий сайт в середньому займає 282,09 мс для відповіді. Крім того, на графіку є менші шипи в порівнянні з BlueHost, а максимальний шип наближається до майже 2 сек, що є прийнятним. Таким чином, це означає, що Siteground не тільки вражає час роботи, але й дуже добре відгукується.

Статистика часу на майданчику на сайті

Переможець: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Результати тесту на швидкість

Наступне найважливіше врахування при виборі найкращої хостинг-компанії WordPress – це швидкість. Хоча є багато плагінів та сервісів, які допомагають покращити швидкість сайту, такі як W3 Total Cache та CDN тощо. Але швидкість сильно залежить від якості хостинг-серверів. І для цього ми зробили тести на швидкість, щоб виміряти те, що є постачальником швидкого хостингу.

Хоча обидва провайдери хостингу забезпечують досить високу швидкість, але Siteground набирає трохи переваг у швидкості завантаження сайту. Ось чому ви повинні їхати на Siteground, коли мова йде про швидкість. Більше того, оскільки Siteground пропонує безліч технологічних переваг для швидкості, як SSD, SuperCacher, HTTP / 2 і NGINX тощо. Так, SiteGround, швидше за все, буде більш стійким у швидкості.

BlueHost

Тест швидкості BlueHost Pingdom

SiteGround

Тест на швидкість сайту Pingdom

Переможець: SiteGround

Тест LoadImpact

Час завантаження стає все більш важливим, оскільки це впливає не тільки на вашу позицію в рейтингу пошукових систем, але і на досвід клієнта. А опитування було зроблено Akamai показує, що більшість користувачів хочуть, щоб веб-сайт завантажувався менше 2 секунд, тоді як 40 відсотків користувачів не чекали більше 3 секунд. Крім того, вони також зазначили, що клієнти виявляють лояльність до тих сайтів, які швидко завантажуються. Отже, це означає, що час завантаження є одним із запорук успіху.

Тест на BlueHost LoadImpact

Коли ми відправляємо віртуальних користувачів на наш тестовий сайт, розміщений Bluehost, ми раді бачити результати. Тому що їх сервери поступово працюють краще, оскільки на сайті є більше користувачів. Це вимагає часу лише на старті, а потім є також послідовність і час залишається менше 1 секунди протягом більшої частини часу.

Тест на навантаження на лампу на ВНЗ

SiteGround LoadImpact Test

І якщо ми бачимо статистику SiteGround, немає жодного сплеску, коли їхній сервер потребує часу, як BlueHost, займає 2 секунди на початку. Час завантаження SiteGround залишається нижче другого, навіть коли на сайті є більше віртуальних користувачів. Обидва дуже близькі, якщо порівнювати статистику вантажопідйомності. Оскільки SiteGround забезпечує досить послідовний досвід і немає шипу, тому вони є переможцем цього раунду.

SG Хостинг тесту LoadImpact

Переможець: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Служба підтримки

Тож проблема приходить до ваших воріт посеред ночі, і ви не знаєте, як її вирішити? Найкращий спосіб – зв’язатися з постачальником хостингу. Тому що вони краще впораються із ситуацією. Але що робити, якщо вони не доступні на той час? Ось чому дуже важливо перевірити, чи вони доступні 24/7.

Якщо ми говоримо про SiteGround, вони, безумовно, доступні цілодобово. Вам потрібна допомога відкрити прямий чат, телефонний дзвінок або подати квиток. Щоразу, коли нам потрібна допомога, ми контактуємо з ними за допомогою прямого чату і протягом 1 хвилини людина звертається за допомогою. Персонал обізнаний і реагує дуже швидко. Крім того, їхній інтерфейс чату виглядає ніжним.

Крім того, у вас є доступ до відеоуроків та бази знань, яка рясніє посібниками та інформаційними статтями. Більше того, для зручності користувача вони класифікують підручники як WordPress, Joomla, Drupal, Magento тощо.

BlueHost також відомий своїми швидкими послугами підтримки та цілодобовою підтримкою клієнтів. Але коли існує конкуренція SiteGround проти BlueHost, безперечно, можна сказати, що SiteGround швидше. Просто зв’яжіться з ними через чат, перш ніж купувати план хостингу, ви побачите головну різницю.

Коли ви відкриваєте чат в реальному часі, BlueHost потребує майже 6-10 хвилин, щоб підключитися. Це не велика тривалість, але менша тривалість хороша, оскільки ніхто не має достатньо часу, щоб чекати, поки людина з іншого кінця отримає час для надання допомоги шукачеві. Ви також можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів Bluehost по електронній пошті, телефону та подавши квиток. Крім того, ви можете шукати інструкції та посібники з бази знань.

Хоча обидва працюють, щоб максимально обслуговувати клієнтів, але SiteGround робить кращу роботу, ніж BlueHost.

Переможець: SiteGround

Порівняння функцій хостингу SiteGround та Bluehost

Місце для зберігання

Місце для зберігання – це місце, де ви збираєтеся зберігати зображення, вміст веб-сторінок, аудіо та відео. То скільки вам потрібно зберігати? Це залежить від типу веб-сайту, який ви хочете розмістити.

Добре, якщо ви хочете розмістити веб-сайт, де ви просто публікуєте статті, то вам не потрібно багато місця для зберігання, оскільки 10 Гб пам’яті достатньо років. Але якщо ви публікуєте занадто багато відео, зображень та графічних публікацій, тоді врахуйте більше місця.

SiteGround трохи обмежений і пропонує 10 Гб місця в плані StartUp. З іншого боку, з BlueHost вам не потрібно дбати про зберігання, оскільки вони пропонують 50 Гб в основному плані.

Переможець: BlueHost

BlueHost

SiteGround

Пропускна здатність / Кількість відвідувачів

Це стосується кількості людей, які можуть відвідувати ваш сайт за місяць. Багато компаній у цій галузі дозволяють необмеженим відвідувачам навіть на основних планах. Необмежена пропускна здатність підтримує ваш сайт живим, коли трапляються несподівані спайки трафіку.

BlueHost забезпечує незмірну пропускну здатність для всіх їхніх планів, що означає, що немає обмежень у кількості відвідувачів, але коли ви споживаєте занадто багато ресурсів, вони надсилають вам електронний лист, щоб зменшити використання.

Ми ніколи не стикаємося з подібними випадками, оскільки вони пропонують достатній рівень пропускної здатності для обробки веб-сайтів невеликого рівня. Але ми радимо, коли ваш сайт зростає, то спробуйте перейти на вищий план.

З іншого боку, SiteGround обмежте кількість відвідувачів / місяць. Вони дозволяють 10 000 відвідувань / місяць. Отже, якщо ви тільки збираєтеся запустити веб-сайт, цього може бути достатньо.

Переможець: BlueHost

Служба кешування

Щоб зробити блог швидше, блогери використовують плагіни кешу, такі як загальний кеш W3. Плагін відмінно працює, і до цього і після його використання є велика різниця. Аналогічно, деякі компанії пропонують власні спеціальні інструменти, щоб зробити послугу швидшою, гладкою та швидкішою.

 • Можливо, ви хочете прочитати плагіни Essential WordPress

Команда розробників SiteGround зробила чудову роботу, представивши SuperCacher. Це власний винахід, який може активувати різні варіанти створення кешу сайту. Спочатку вони виробляють кеш статичного вмісту. Другий варіант є дуже ефективним, який кешує динамічний вміст, такий як вихід HTML.

Наступний варіант відомий як Memcached, який кешує кар’єри бази даних. Компанія також вводить конкретний варіант для Cloud та спеціальних планів хостингу.

У цій конкуренції SiteGround проти BlueHost конкурент BlueHost не запропонував жодних власних інструментів, щоб зробити свої послуги швидшими. Хоча SiteGround пропонує лише один варіант SuperCacher для користувачів свого плану StartUp, але все-таки його варто використовувати.

Переможець: SiteGround

Вибір центрів обробки даних

Деякі компанії, що займаються веб-хостингом, покладають контроль на руку клієнта, щоб вибрати центр обробки даних. Цей фактор може зіграти роль у підвищенні швидкості вашого сайту. Якщо ви вибираєте центр обробки даних, розташований поруч із цільовою аудиторією / клієнтами, це дає можливість швидкої доставки вмісту.

Припустимо, у нас трафік на базі США, то вибір центру даних, розташований у США, може бути хорошим рішенням. Зазвичай цей варіант хороший, якщо ви запускаєте сайт електронної комерції, оскільки на таких типах веб-сайтів ви можете краще оцінити вашу цільову аудиторію.

SiteGround дозволяє клієнтам вибирати центри обробки даних. Вони пропонують 5 центрів обробки даних, які розташовані стратегічно для обслуговування клієнтів з усіх куточків світу (США, Азії та Європи). Крім того, вони дозволяють вибрати центр обробки даних, навіть якщо ви купуєте самий основний план (StartUp).

Хоча BlueHost не дозволяв своїм клієнтам вибирати центр обробки даних. У них є лише один центр обробки даних на базі даних США для клієнтів із спільним хостингом, де компанія розміщує веб-сайти свого клієнта.

Переможець: SiteGround

BlueHost

SiteGround

MySQL & Бази даних PostgreSQL

Вам можуть бути відомі бази даних. Вони найбільш важливі для веб-хостингу, оскільки без бази даних ви не можете запустити свій веб-сайт. Як правило, база даних створюється на кожному веб-сайті. Наявність зайвої кількості баз даних може спростити вашу роботу, і є ймовірність, що вам може знадобитися більше у вашому блогу.

Якщо ви новачок, то не заплутайтеся, оскільки тепер хостинг надає багато зручності, а бази даних створюються автоматично. Ви просто зосереджуєтесь на своєму сайті.

SiteGround пропонує необмежену кількість MySQL та PostgreSQL у всіх їхніх планах, і ви можете керувати ними через phpMyAdmin та phpPgAdmin відповідно. У той час як BlueHost підтримує 20 баз даних незалежно від типу.

Переможець: SiteGround

.htaccess файл

“.Htaccess” дає більше контролю у ваших руках. За допомогою цього файлу ви можете захистити, дозволити та заблокувати конкретні IP-адреси. Більше того, він використовувався для створення переспрямувань та сторінок помилок тощо. Можливо, вам знадобиться певна технічна майстерність перед створенням та редагуванням цього файлу.

Обидва провайдери хостингу дозволяють користувачам завантажувати на сервер файл .htaccesss. Ви можете вільно створювати та редагувати .htaccess файл.

Переможець: Краватка

Панель управління

Пропозиція на панелі управління постачальником хостингу – це місце, де можна керувати доменами, піддоменами, обліковими записами FTP, обліковими копіями резервних копій та електронної пошти тощо..

І SiteGround, і BlueHost пропонують cPanel, який дуже простий в експлуатації, і навіть якщо ви новачок, це не бентежить вас. SiteGround cPanel дуже чистий і розділений на різні розділи, такі як домени, автоматичні інсталятори, бази даних та безпека тощо.

Більше того, SiteGround отримав трохи переваг тут на cPanel, додавши інструменти WordPress та Joomla, де ви можете керувати різними аспектами вашого сайту WordPress та Joomla, як-от Автоматичні оновлення, активація SuperCacher та інструментарій тощо. Ось подивіться на cpanel SiteGround.

З іншого боку, BlueHost також чудово справляється і має чистий і барвистий cPanel. Вони також додали інструменти WordPress для виконання різних операцій через одне місце. Ви можете легко отримати доступ до інструментів безпеки, бази даних, програмування та веб-сайтів. Ось подивіться на оснащення BlueHost нижче.

Переможець: Краватка

BlueHost

SiteGround

Встановлення програми

Отже, як ви можете встановити веб-додатки на зразок WordPress. Нещодавно ми придбали хмарний обліковий запис у хостинг-провайдера, і після придбання ми дізналися, що він працює в командних рядках. Тільки для установки WordPress нам потрібно написати кілька команд. Це займає значну частину нашого часу.

Обидві компанії, SiteGround та BlueHost пропонують інсталятор в один клік на своїй панелі керування (cPanel). SiteGround забезпечує інсталятор Softaculous, який дозволяє встановити в один клік більш ніж 400 сценаріїв, таких як WordPress та Joomla тощо.

Щоб встановити WordPress з інсталятором в один клік, просто натисніть значок WordPress в cPanel або натисніть на Softaculous, а потім виберіть WordPress.

У той час як BlueHost інтегрує ринок Mojo у свій cPanel для встановлення в один клік. На панелі керування хостингом натисніть на Встановити одним клацанням, і ви побачите безліч сценаріїв для автоматичної установки, таких як WordPress, Joomla та інші програми.

Переможець: Краватка

Облікові записи електронної пошти

Під час створення веб-сайту дуже важливо створити електронну адресу з назвою вашого бренду. Наприклад, якщо назва вашого сайту – bestmotors.com, ви можете зробити електронну адресу на зразок [захищено електронною поштою]

Більше того, адреса електронної пошти з назвою вашого сайту (фірмовою назвою) замість @Gmail, @Outlook створюють почуття довіри до уваги клієнта. Отже, це обов’язково має особливість.

BlueHost пропонує 5 облікових записів електронної пошти та 100 МБ пам’яті на один рахунок. Хоча SiteGround дозволяє своїм користувачам створювати необмежену кількість облікових записів електронної пошти, і немає обмежень на зберігання електронної пошти.

Вони обидва пропонують інтеграцію веб-пошти. Також обидва пропонують протоколи POP та IMAP, які допомагають користувачеві читати електронні листи через додаток, як Outlook.

Переможець: SiteGround

Давайте шифруємо

Під час роботи в Інтернеті вам потрібно захистити дані клієнта. Для цього потрібно реалізувати протокол SSL. Сертифікат SSL використовується для шифрування даних клієнта, таких як номер кредитної картки, телефон та електронна адреса тощо. Спочатку це було важливо для тих, хто пропонував процес реєстрації або керував веб-сайтами електронної комерції..

Але тепер це стає важливою частиною для кожного типу веб-сайтів, а Google також надає певну перевагу рейтингу тим сайтам, які впроваджують SSL. Ви можете отримати безкоштовний SSL через CloudFlare, налаштувавши деякі налаштування. Отож, просте рішення для активації SSL?

Деякі хостинг-компанії для зручності свого користувача пропонують безкоштовний SSL, який можна активувати лише одним клацанням миші. І BlueHost, і SiteGround пропонують безкоштовну функцію шифрування SSL на панелі керування, де потрібно натиснути кілька кліків і почати захищати свій сайт. Він не потребує конфігурацій.

Переможець: Краватка

Ізоляція облікового запису – покращуйте безпеку свого сайту та захищайте свої ресурси

Ця технологія стосується способу, коли кожен обліковий запис трактується як окремий рахунок. Зазвичай це відбудеться у випадку з дорогими хостинг-сервісами, такими як VPS та Dedicated тощо. Завдяки спільному сервісу є ймовірність, що якщо рахунок стане вразливим, він може вплинути на інших. Але SiteGround розробив ізольоване середовище за допомогою BaseOS. Якщо якимось чином рахунок стає вразливим, зловмисник не може отримати доступ до інших облікових записів.

Більше того, як і Google, вони також розробляють механізм перевірки на хакерство та оповіщення про вас, оскільки коли Google побачить веб-сайт із вразливими місцями, він просто розкаже всім, зазначивши, що спричиняє зменшення трафіку.

Крім того, SiteGround нещодавно представляє Hackalert, який щодня сканує ваш сайт та надсилає вам електронне повідомлення про проблеми із безпекою. Вони також розробляють систему 1H Hawk для боротьби з жорстокою атакою. Вони надають повну підтримку у випадку, якщо у вас виникли проблеми. Всі ці запобіжні заходи показують, що компанія приймає цінні папери як свій пріоритет.

Якщо ми говоримо про BlueHost, вони не вживають таких запобіжних заходів і не запустили жодного внутрішнього інструменту захисту своїх серверів. Так, вони пропонують захист брандмауера та спам-фільтри для боротьби з хакерами. Але вони продовжують рекламувати преміальний інструмент, як SiteLock для безпеки сайту, який коштував 95 доларів на рік.

Переможець: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Резервне копіювання

Працювати в Інтернеті без резервної копії дуже ризиковано. Тому що іноді відновлення резервного копіювання – це єдиний спосіб зробити все правильно. Багато хостинг-компаній пропонують безкоштовне щоденне, щотижневе або щомісячне резервне обслуговування.

Коли ви створюєте резервну копію і в якийсь момент ваш сайт заплутався зі шкідливим програмним забезпеченням та шкідливими кодами, ви можете легко відновити резервну копію, щоб вивести сайт із проблем.

SiteGround зробіть 1 копію безкоштовного щоденного резервного копіювання, але якщо ви хочете відновити цю резервну копію, вам доведеться заплатити $ 39,95. Тож це не справді безкоштовна послуга.

З іншого боку, за допомогою BlueHost ви можете створювати безкоштовні щоденні, щотижневі та щомісячні резервні копії для захисту вашого сайту. Більше того, відновлення резервних копій абсолютно безкоштовне.

Переможець: BlueHost

Облікові записи FTP

Чи пропонувала ваша хостинг-компанія облікові записи FTP? І SiteGround, і Bluehost пропонують необмежену кількість облікових записів FTP. Обліковий запис FTP використовується для передачі великих або менших файлів між комп’ютером та серверами. Таким чином, ви можете використовувати FTP (протокол передачі файлів) для передачі файлів, таких як резервна копія на комп’ютер, а потім завантажувати знову, коли вам потрібно.

Це також може допомогти вам у ручній передачі сайту, як-от завантажити вміст сайту на комп’ютер, а потім завантажити його на інший сервер. Отже, хороший варіант.

Переможець: Краватка

Припарковані домени

Припаркований домен позначає спосіб, яким ви вказуєте доменне ім’я на існуючий домен. Наприклад, ваш основний домен mydomain.com, а потім ви паркуєте mydomains.com на вашому первинному домені. Тепер, якщо відвідувачі відвідують mydomains.com, вони автоматично переспрямують на ваш основний домен і переглянуть вміст.

Функція паркування доменів дуже необхідна, коли ви думали, що люди можуть неправильно написати ваше основне (фактичне) доменне ім’я або можуть неправильно написати розширення домену. Це також підтверджує хорошу особливість для вас, коли хтось хоче вкрасти трафік вашого сайту, використовуючи аналогічний домен.

У базовому плані BlueHost ви можете припаркувати лише 5 доменів. Але SiteGround дає вільну руку своїм користувачам, дозволяючи необмежену кількість паркованих доменів навіть у базовому плані (StartUp).

Переможець: SiteGround

Піддомени

За допомогою піддомену ви можете створити зовсім новий сайт. Але субдомен включає ім’я основного домену. Наприклад, якщо hostingingsprout.com є основним доменом, ви можете створити субдомен, наприклад blog.hostingsprout.com.

Субдомени корисні, якщо ви хочете створити новий домен, не купуючи новий домен і хостинг-акаунт. Також добре, якщо ви хочете відокремити певну частину свого сайту. Ви можете легко створити субдомени через cPanel у розділі домену.

За допомогою BlueHost ви можете створити до 25 субдоменів, тоді як SiteGround дозволяє необмежену кількість піддоменів. 25 – це красуня, але без обмежень відчуває себе чудово.

Переможець: SiteGround

CloudFlare CDN

CDN – мережа центрів обробки даних, які розташовані по всьому світу. Сервіс може скоротити час завантаження вашого веб-сайту, кешуючи його вміст і розподіляючи його між різними центрами обробки даних. Коли відвідувач відкриє ваш сайт, він доставить вміст сайту з найближчого центру і, таким чином, швидко завантажить ваш сайт.

Крім того, CloudFlare також посилює безпеку сайту, фільтруючи шкідливий трафік. Він також захищає ваш сайт від DDoS-атак. SiteGround пропонує безкоштовний обліковий запис CDN з обліковим записом хостингу, який можна інтегрувати з вашим сайтом.

BlueHost також надає варіант CloudFlare на своїй панелі керування і за допомогою декількох клацань ви можете активувати цю чудову послугу. Відвідати CloudFlare якщо ви хочете дізнатися більше.

Переможець: Краватка

BlueHost

SiteGround

Передача сайту

Якщо ви не задоволені наявним хостинг-провайдером і хочете перенести свій сайт, то ця функція дуже зручна для вас. У цій новій хостинговій компанії (куди ви хочете перенестись) вирішіть усі питання та перекладіть вміст свого веб-сайту з існуючого хостинг-провайдера на новий.

SiteGround пропонують безкоштовну передачу сайту. Вам просто потрібно надати деякий доступ до них, як дані про вхід у попередню хостинг-компанію, і дозволити їм усі питання. Більше того, під час перенесення вашого веб-сайту немає простоїв.

Але ви здивуєтеся, побачивши, що BlueHost виставляє 149,99 долара за міграцію. Передача сайту – це не надто складний процес, за який BlueHost стягує таку високу ціну. Тож SiteGround робить тут велику роботу для своїх користувачів.

Переможець: SiteGround

Розвиток мов

Це може бути не корисною функцією для всіх, оскільки підтримка різних мов, що розвиваються, є важливою увагою для програмістів при виборі компанії, що займається веб-хостингом.

І SiteGround, і BlueHost підтримують Perl і Python у всіх своїх планах. Але тут зауважте, що SiteGround не включає “Ruby on Rails” у свої спільні плани хостингу, тоді як BlueHost підтримує Ruby.

Переможець: BlueHost

Постановка

Постановка є дуже важливою особливістю, але, на жаль, BlueHost не включив таку приємну особливість у свій план. За допомогою цієї опції ви можете створити копію вашого оригінального сайту. Тепер ви можете протестувати свої нові коди та плагіни на клонованому сайті, а не безпосередньо тестувати на початковому сайті. Оскільки тестування нових плагінів та кодів безпосередньо на веб-сайті є ризиковим, і це може поставити під загрозу вашу безпеку, макет сайту та вміст.

Цей тип варіантів дуже підходить розробникам і тим, хто часто робить зміни на своїх сайтах. Після внесення змін, коли ви впевнені, що все добре, тоді для запуску потрібно кілька кліків. Він також створює копію перед змінами, що є корисним у випадку, якщо ви хочете перейти на попередню версію.

SiteGround не запропонував функцію поетапної постановки у своєму базовому плані, для цього вам потрібно підписатися на їхній план GoGeek. Отже, якщо ви збираєтесь розмістити веб-сайт невеликого рівня, тоді вам добре піти. Але якщо ви збираєтеся запустити веб-сайт для розробкових цілей, то мати таку функцію дуже зручно.

Оскільки Bluehost не включав постановку в жоден із своїх планів, тоді як Siteground пропонують це у більш високому плані, але все одно, як вони пропонують, саме тому SiteGround є переможцем цього раунду.

Переможець: SiteGround

Site Builder

У вас є на увазі дизайн веб-сайту, який хочете побудувати його самостійно. Не хвилюйтесь, якщо ви не знаєте кодування, тому що програмування для перетягування полегшує вам місце, де вам просто потрібно вибрати предмет і скинути його там, де ви хочете розмістити його..

Обидва провайдери хостингу включають безкоштовного розробника сайтів Weebly у свої плани, що достатньо для розваги. Оскільки для безкоштовного створення веб-сайтів є деякі обмеження, такі як обмежена кількість сторінок, реклами та обмежена функціональність і т.д..

Переможець: Краватка

Гарантія повернення грошей

Що робити, якщо ви не задоволені якістю обслуговування вашого постачальника послуг? Просто поверніть гроші, якщо ви не отримали за що платите. Обидві компанії не пропонують повернення запитань у зазначений період.

SiteGround та BlueHost пропонують 30 днів для гарантії повернення грошей. Тож якщо вони не відповіли вашим очікуванням, тоді не соромтеся просити повернути гроші протягом 30 днів. Тут пам’ятайте, якщо ви купуєте домен разом із хостинговим рахунком, вони повертають лише кошти на придбання хостинг-рахунку. Ім’я домену залишається у вашій власності.

Переможець: Краватка

BlueHost

SiteGround

Порівняння цін BlueHost проти SiteGround

У цю епоху конкуренції компанії дуже важко стягувати високі кошти, не доставляючи грошової вартості. Як BlueHost, так і SiteGround пропонують конкурентні ціни.

Безкоштовне доменне ім’я

Наявність безкоштовного домену протягом першого року може заощадити частину ваших коштів. Але вже в наступному році вам доведеться заплатити ціну, якщо ви хочете зберегти це доменне ім’я.

BlueHost пропонує безкоштовне доменне ім’я протягом першого року, коли ви купуєте у них хостинг-акаунт. І після першого року вам доведеться заплатити $ 15,99 за оновлення. Це не так вже й багато, тому що більшість компаній вимагають близько 16 доларів за оновлення домену.

SiteGround не пропонує безкоштовне доменне ім’я. Вони пропонують доменне ім’я всього за 14,95 долара, і в наступному році вам доведеться заплатити ту ж суму для цілей поновлення. Тож за допомогою SiteGround ви можете заощадити майже долар за кожне оновлення. Але також пам’ятайте, що ви платите 14,95 долара на старті, коли BlueHost нічого не стягує.

Переможець: BlueHost

Ви повинні відвідати кращий список реєстраторів домену, якщо вам не подобаються ціни на домен SiteGround та BlueHost.

Ціни на хостинг BlueHost та SiteGround

Обидві компанії пропонують 3, 3 плани хостингу. На базовому плані BlueHost ви можете розмістити 1 домен, хоча кількість відвідувачів не обмежена. BlueHost практикує ту саму стратегію, що і більшість компаній хостинг-індустрії, тобто чим більша тривалість передплати, тим менша вартість.

Таким чином, з BlueHost ви можете захопити основний план у $ 3,95 / місяць. тільки якщо ви підписалися на їхні послуги принаймні 3 роки. Це смішно, тому що, коли термін повернення коштів закінчується, ви дотримуєтесь їх. І на короткий період, як 1 рік, план хостингу стає дорогим.

Таблиця цін Bluehost

З іншого боку, SiteGround не практикує таку тактику. Вони пропонують свій основний план (StartUp) в $ 3,95 / місяць. навіть якщо ви підписалися на рік. Це добре, і ви ніколи не будете дотримуватися їх довший період. Отже, це означає, що вони дешевші, ніж BlueHost.

Крім того, на відміну від BlueHost Siteground пропонує необмежену кількість облікових записів електронної пошти, піддомен та припарковані домени.

Вартість планів SiteGround

Переможець: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Висновок

З вищенаведеного порівняння SiteGround та BlueHost видно, що SiteGround є переможцем. Кілька речей, які можуть заважати клієнтам вибирати SiteGround – це місце для зберігання та кількість відвідувань / місяць. Але справді це не проблема для веб-сайтів на основі вмісту.

Для нового веб-сайту їх StartUp добре підходить. У нас є ще один контент-блог, який вже більше 3 років споживає не більше 800 Мб. А пропускна здатність також достатня для новостворених веб-сайтів.

Окрім них, вони дивовижні, як 99,99% Uptime, швидка підтримка клієнтів та низький час завантаження тощо. Крім того, багато інших користувачів відгуки показують позитивний відгук BBB.

SiteGround – наша головна рекомендація

Чому ми рекомендуємо SiteGround через BlueHost?

 • Дивовижні служби підтримки, рок-сильний час роботи та час завантаження
 • SiteGround приймає багато ініціатив, щоб зробити свої послуги швидшими, такі як SSD, NGINX, HTTP / 2 та внутрішній кеш-плагін.
 • Забезпечте ізоляцію облікових записів та високу безпеку від хак і вразливості.
 • Вони забезпечують передові технології в такій галузі, як метод Linux Container, сервери з 256 ГБ оперативної пам’яті, Intel Xeon E5-2690v3 тощо.
 • Вони також розробляють власну швидку систему резервного копіювання та внутрішній активний моніторинг серверів.

SiteGround

BlueHost – це не поганий вибір, але SiteGround є більш підходящим варіантом у майбутньому, якщо вимоги до вашого сайту зростуть, тоді ви зможете легко перейти до вищого плану та насолодитися їх послугами без зупинки..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map