SiteGround Review 2020: це справді найкращий хост WordPress?

0

SiteGround – один з найкращих веб-хостингових послуг на 2020 рік, який був запущений ще в 2004 році. Вони зробили хороше ім’я, незважаючи на сильну конкуренцію. Майже всі, хто користується сервісами SiteGround Hosting, будь то експерти або початківець, здаються їм дуже прихильними. Це огляд майданчика дасть вам уявлення про функції, які вони пропонують, плани та все, що потрібно знати перед покупкою.


Вони знаходяться на верхній полиці із забезпечення підтримки, тривалості роботи, швидкості тощо та мають чудову репутацію в галузі веб-хостингу. Також у них є сервери у багатьох географічних районах для зручності та легкого доступу до своїх клієнтів.

Маючи великий досвід у галузі (більше десяти років), SiteGround пропонує різні продукти, такі як Shared, Cloud, Dedicated, VPS та WordPress хостинг.

Вони надають накопичувачі SSD для всіх своїх планів зробити послуги швидшими.

Прогрес технології, що має компанія;

 • SSD-накопичувачі для хостинг-серверів
 • SuperCacher
 • Технологія веб-сервера NGINX
 • Протокол HTTP / 2
 • Контейнери Linux

Чому я рекомендую SiteGround?

Тому що вид послуг, які вони надають порівняно з ціною, є надзвичайним; особливо безвідмовної роботи та служб підтримки. Крім того, оскільки WordPress є найбільш використовуваною платформою, SiteGround пропонує деякі унікальні функції, пов’язані з WordPress, які виявляються дуже зручними. Є багато інших причин, які я опишу нижче. Отже, давайте здійснимо тур

Цей огляд майданчика надасть вам повну інформацію про послуги компанії. Прочитавши його, ви зможете вирішити, добре це вам чи ні?

Огляд SiteGround 2020 року – порівняємо функції, плани та ціни

Давайте спочатку обговоримо деякі основні особливості та переваги цього найкращого сервісу хостингу.

Час роботи

Пробіг дуже важливий для вашого веб-сайту, оскільки час роботи – це час, протягом якого ваш веб-сайт працює, або ми можемо сказати, доступні для відвідувачів.

Невикористаність вашого веб-сайту безпосередньо впливає на відвідувачів, наприклад, якщо відвідувач більшу частину часу знаходив ваш сайт (недоступний), то з часом в якийсь момент він / вона залишить веб-сайт ніколи не повернеться.

Отже, вам потрібно розмістити свій веб-сайт на хостингу, який забезпечує неабиякий час роботи сервера.

Linux Container Technology використовується компанією, яка відома як ресурсоефективна. Вони контролюють сервери частіше, ніж загальний моніторинг, щоб з’ясувати проблеми, перш ніж вони перетворюються на серйозні проблеми.

Крім того, ще одним технічним просуванням компанії є техніка ізоляції рахунків. w \ З цим, якщо хостинг-акаунт постраждав і знизився через якусь проблему, наприклад, сплеск їх трафіку техніка ізоляції рахунку не дозволить вплинути на інший рахунок.

uptime-2

Пробіг, який пропонує SiteGround, становить 99,99%. Згідно з нашим досвідом, час роботи протягом місяця становить 99,99%. Найменший час, який ми переживаємо, – 99,97%, що чітко свідчить про те, що вони ніколи не підводять ваш веб-сайт. 100% Uptime також можливий, якщо використовувати хостинг для присвячення, але це дуже дорого.

Багато інших компаній, які претендують на 99,99% тривалості роботи, але справа в тому, що вони її доставили? Так, деякі компанії доставляють його, але їх хостингові плани дорогі, тоді як деякі компанії просто зосереджуються на заявці, а не доставці.

Отже, наш висновок полягає в тому, що SiteGround пропонує хороший та конкурентний час роботи порівняно з багатьма іншими компаніями. Пальці вгору! Продовження, яке вони доставляють своїм клієнтам.

Підтримка

support-copy

Перш за все, давайте перевіримо це відео,

Що робити, якщо трапилося щось не так, і ви не знаєте, що робити? Тоді вам потрібні служби підтримки для вирішення проблеми. Але що робити, якщо команда підтримки не відповість на вас належним чином або прямо. Це створить страшнішу ситуацію; Ви також втратите відвідувачів та дохід. Тож у випадку SiteGround вам не потрібно турбуватися про підтримку.

Їх команда підтримки дуже активна і завжди доступна, щоб допомогти вам. Їх команда підтримки є дуже інформативною, навченою та чуйною, щоб вирішити ваші проблеми в найкоротші терміни та якомога швидше направляти клієнтів. Крім того, вони підтримують профілі своєї команди на веб-сайті для створення надійного середовища.

Є три способи зв’язатися з ними цілодобово через квитки, чат наживо та телефон. Я маю з ними хороший досвід і хотів би видати 9 на 10. Тож, якщо мова йде про підтримку, вам не доведеться хвилюватися і купувати SG хостинг без будь-яких сумнівів.

Швидкість

Швидкість завантаження вашого веб-сайту є ще одним важливим і дуже критичним фактором, оскільки Google вже згадував, що вони розглядають його як сигнал ранжування. Це означає, що ваш сайт повинен завантажуватися протягом декількох секунд, таких як максимум 2 ~ 3 сек. Незалежно від того, яким хостинговим планом ви користуєтеся SiteGround, ви отримаєте непересічну швидкість роботи сервера.

Я маю хороший досвід і вважав їх задоволеними швидкістю. В Інтернеті є ряд безкоштовних інструментів тестування швидкості для перевірки швидкості сайту, наприклад GTMetrix та Pingdom. Я відчував високу швидкість не один раз, а ми перевіряли її частіше і виявив, що вони відповідають швидкості.

Тож питання полягає в тому, що вони роблять на найбільшій швидкості, ніж інші? Перш за все, вони використовують накопичувачі SSD навіть на Спільному хостингу, щоб операція виконувалася швидше порівняно з традиційними дисками.

speed-copy

Крім того, вони використовують технологію SuperCacher, яка доступна для всіх планів, крім

Стартап. Технологія SuperCacher складається з трьох шарів; перший шар копіює статичний вміст, наприклад зображення, сценарії тощо, і вводить їх у пам’ять оперативної пам’яті, щоб наступний раз цей вміст завантажувався з оперативної пам’яті, що дуже швидко порівняно з завантаженням з жорстких дисків сервера.

Другий рівень кешує запити з бази даних та зберігає їх в оперативній пам’яті, в результаті чого, якщо знову потрібен той самий запит, то результати з’являються негайно. Останній – шар Dynamic, який кешує цілі сторінки вашого веб-сайту, що, безумовно, значно скоротить час завантаження вмісту.

Ще одна технологія, яку вони пропонують CloudFlare CDN в cPanel, який використовується для кешування вмісту вашого сайту в різних центрах обробки даних за географічними межами. Так що коли відвідувач підходить до вашого веб-сайту, він завантажує вміст з найближчого центру обробки даних до користувача.

CloudFlare – найкращий безкоштовний сервіс, коли справа стосується оптимізації вашого сайту для неймовірної швидкості. Якщо ваша головна стурбованість стосується швидкості сайту або відчуття низької швидкості з іншими хостинг-компаніями, тоді вам слід спробувати це точно.

Безкоштовне резервне копіювання

Чи вважаєте ви резервне копіювання веб-сайтів важливим фактором? Що ви зробите, якщо ваш сайт зламали чи зламали? Ви повинні мати сервіс резервного копіювання, щоб зберегти вміст.

Існують різні розробники та програмісти, які створюють теми та плагіни, щоб допомогти досягти бажаних функцій на своєму веб-сайті. Але іноді плагін або тема можуть знищити ваш веб-сайт і зробити його зовсім недоступним.

Щоб подолати цю ситуацію, резервне копіювання стане рятівним рятувальником. Для послуги із резервного резервного копіювання блогерам / веб-майстрам потрібно витрачати 5–30 доларів на місяць. Але SiteGround, на відміну від багатьох інших хостів, пропонує безкоштовне щоденне резервне копіювання для всіх планів.

Так що у разі будь-якої серйозної проблеми ви можете легко відновити весь сайт швидко. Вони зробили одну копію ваших даних під час запуску, але для всіх інших вищих планів зробили 30 копій. Це означає, що більше не турбуйтеся про втрату даних.

Керований хостинг WordPress

Ще одна дуже приваблива пропозиція, яка може схилити клієнтів до керованого WP-хостингу SiteGround. Тут зауважте, що це не пропонується декількома іншими хостинг-компаніями і зазвичай коштує дорожче, ніж традиційний хостинг.

Отже, що означає керований хостинг WordPress?

Для новачків знадобиться час, щоб знати, як правильно закріпити веб-сайт WordPress? Як робити оновлення та щоденні резервні копії? Як підтримувати швидкість?

Рішення – керований хостинг WordPress. У цьому випадку компанія управляє всіма цими аспектами, такими як безпека, швидкість, резервне копіювання тощо. Тепер вам не потрібно турбуватися ні про що, просто зосередьтесь на своєму вмісті, оскільки всі інші речі стають головною болю компанії.

Безпека

Вам потрібно захистити свій веб-сайт, оскільки тепер безпека дня є основною проблемою. Хакери завжди шукають дірки в безпеці, і щороку тисячі веб-сайтів зламаються хакерами лише тому, що люди не приділяють великої уваги безпеці сайту. Ви можете побачити відео, як SiteGround захищає ваші веб-сайти та блоги. Будь ласка, подивіться;

З питань безпеки компанія проводить щоденне резервне копіювання, здійснює моніторинг для виявлення пробілів у безпеці, оновлень, пропозицій плагінів тощо. Облікові записи ізольовані навіть на спільному хостингу, це означає, що хостинг-акаунт зламаний або вразливий через певні причини інших облікових записів це не вплине.

Щороку вони додають багато правил у брандмауері для захисту WordPress та інших платформ. Команда з безпеки компанії час від часу випускає багато патчів безпеки для забезпечення належної безпеки.

Крім того, їх система запобігання спаму фільтрує всі вхідні та вихідні електронні листи, оскільки дуже легко поширити вразливості по електронній пошті. Отже, наприкінці, якщо будь-яка вразливість впливає на ваш обліковий запис хостингу після обману всіх рівнів безпеки (що майже неможливо), компанія надасть вам безкоштовну програму щоденного резервного копіювання всіх планів; у такому випадку ви можете легко відновити протягом декількох клацань.

cPanel 

SiteGround створив власну панель для керування вашим обліковим записом веб-хостингу, вірите чи ні, їх власну панель дуже просто використовувати так само, як cPanel. Незабаром вони збираються викинути cPanel.

Пропонований компанією cPanel дуже просто керувати хостинг-рахунком легко. То яка роль cPanel? Використовуючи cPanel, ви можете керувати електронною поштою, доменами, субдоменами, файловим менеджером, різною статистикою, FTP-акаунтами, створювати резервні копії баз даних та багато іншого. Вони зробили панель дружнішою для легкого розуміння.

Крім того, ви можете налаштувати cPanel. Компанія є партнером сторонніх інструментів, таких як Softaculous, SpamExperts тощо для підвищення досвіду роботи клієнта. Компанія розробила деякі власні унікальні інструменти, такі як автоматичні оновлення, SuperCacher тощо, щоб зробити послуги більш надійними. Також ви можете безкоштовно перенести веб-сайт з іншого хостингу на SiteGround.

Ніяких прихованих зборів

Тепер у цьому розділі огляду SiteGround я обговорюю, чи стягують вони будь-яку приховану плату?

Ну, вони дуже прозорі і показують кожну деталь про свої плани дуже чітко. При натисканні на список порівняння або деталі плану порівняльний список показує всі плани, де всі збори та відсотки дуже чітко вказані. Ви можете захопити інформацію просто наведенням миші на будь-який вміст у списку.

Крім того, вони показують у розділі підтримки пріоритети, надані вам відповідно до обраного вами плану. Вони також показують тривалість роботи своїх служб протягом місяця та року на своєму веб-сайті. Тож сміливо купуючи та зачитай інформацію, перш ніж вибирати план.

Обмеження використання SiteGround

Отже, я поділився всіма функціями, які вони надають, але зачекайте, є і деякі недоліки, давайте поговоримо.

Обмежені відвідувачі

На відміну від інших хостинг-компаній, плани SiteGround (загальні та керовані WP) обмежені певною кількістю відвідувачів на місяць. Кількість відвідувачів варіюється від одного плану до іншого.

Самим основним планом є план StartUp, який дозволяє 10 000 відвідувачів на місяць. Це невелика кількість відвідувачів, але ця кількість відвідувань підходить для дуже нового блогу та невеликих веб-сайтів.

Якщо ви збираєтеся заводити новий блог, то це буде відмінним вибором для початку з SG. Тож купуючи план, вибирайте його з розумом відповідно до ваших вимог, не робіть великих планів.

Ви можете придбати план “StartUp” всього за $ 3,95 на місяць через 60% знижки за допомогою нашого ексклюзивного посилання, тоді як зазвичай цей план коштує $ 9,95.

Дорого

SiteGround коштує трохи дорого, коли ми порівнюємо його на основі місця зберігання, веб-сайтів для розміщення та дозволених відвідувачів на місяць. Багато інших хостингових компаній пропонують більше місця для пам’яті, наприклад, 50 Гб або 100 ГБ за своїми основними планами, але SiteGround пропонував лише 10 ГБ.

Крім того, деяким компаніям надається необмежена смуга пропускання за порівняно низькими цінами. Якщо ціна дійсно має значення у вашому випадку, то існує багато інших хостинг-компаній, таких як InMotion (наш рекомендований хостинг WordPress) інакше SiteGround – вагомий вибір на вибір.

Отож зрозуміло, що ціни трохи високі, але вони дуже ефективні в швидкості, Uptime, безпеці та підтримці, що робить їх дорогими.

Обмежене зберігання

Якщо ми порівняли місця для зберігання даних з іншими хостинг-компаніями, то це трохи нижче. Але зберігання може не бути проблемою у випадку описового блогу / веб-сайту.

Під описовим характером ми маємо на увазі, якщо ваш блог базується в основному на текстовому вмісті, то місця, запропонованого компанією в «Стартовому плані», достатньо.

Але це може бути проблемою, якщо ви використовуєте його для завантаження програмного забезпечення та подібного вмісту, що займає більше місця. Отже, якщо ви новачок, то план запуску підходить майже для всіх типів веб-сайтів, і коли ваш трафік зростає, тоді переходьте на вищий план.

Огляд планів хостингу SiteGround

Поговоримо про плани хостингу SG. В даний час SiteGround пропонує три плани StartUp, GrowBig та GoGeek у категорії хостингу для спільного використання та wordpress.

Отже, я поділюся лише детальною інформацією про ці плани (спільний хостинг). Пакети спільного доступу та WP-хостингу підходять для всіх основних CMS, таких як WordPress, Joomla, Drupal тощо, а також для посередніх сайтів трафіку. Якщо ваш сайт отримує багато трафіку, то VPS або виділений сервер підійдуть саме вам.

Стартап

Це дуже базовий план, який наразі доступний за ціною 3,95 дол. / Місяць завдяки 60% обмеженій знижці на час. Цей план підходить для блогу середнього розміру чи ділового веб-сайту, оскільки цей план дозволяє лише 10 000 відвідувань на місяць.

загальний план запуску siteground

Купуючи цей план, пам’ятайте, що на ньому можна розмістити лише один веб-сайт. Основними ознаками є:

 • HTTP / 2-сервери, що увімкнено
 • Безлімітні електронні листи & БД
 • 24/7 Технічна підтримка
 • 10 Гб SSD-накопичувача
 • 10k відвідувачів щомісяця
 • Безкоштовно давайте шифруємо SSL-файли
 • Безкоштовне щоденне резервне копіювання
 • Безкоштовна настройка & Передача
 • Безкоштовний веб-сайт Builder
 • cPanel & Доступ до SSH
 • Безкоштовний CloudFlare CDN
 • Неограниченная моя SQL БД
 • 30 днів гарантії повернення грошей

GrowBig

У міру зростання вашого блогу чи веб-сайту ви можете перейти на більш високий, наприклад пакет GrowBig. Цей план дозволяє розміщувати кілька веб-сайтів. Цей план також підходить, коли у вас є кілька веб-сайтів із середнім трафіком і включає трирівневу технологію SuperCacher.

Пакет хостингу GoBig Siteground

План дозволяє 25000 відвідувань на місяць. Зазвичай цей план доступний за ціною 14,95 доларів, але тепер, завдяки знижці 45%, ви можете взяти його всього за 7,95 долара. Цей план включає всі основні характеристики, включаючи преміальні:

 • Технічна підтримка на пріоритетних засадах
 • Ексклюзивна технологія SuperCasher
 • 20 Гб сховища даних
 • Добре підходить для відвідувачів 25k щомісяця
 • Ви можете розмістити кілька веб-сайтів
 • Технічна підтримка Premium 24/7
 • Чудово велика швидкість сервера
 • Необмежена база даних MySQL
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів
 • Один рік безкоштовна Wildcard SSL
 • Безкоштовні програми встановлення
 • Щоденні резервні копії
 • 30 Резервні копії

GoGeek

Якщо у вас є гроші та шукаєте хостинг високої продуктивності, тоді виберіть “GoGeek”. Цей план призначений для веб-сайтів з великим трафіком, оскільки це дозволяє 100 000 відвідувань на місяць.

Цей план також оснащений технологією SuperCacher з трьох шарів. За даними компанії, на кожному сервері мало користувачів, які діляться ресурсами.

Зазвичай цей план коштує $ 29,95, але тепер він доступний зі знижкою 60%, тому сума стає $ 11,95. Ось чому не витрачайте просто натискання на посилання та перехопите його, перш ніж воно стане занадто пізно.

Пакет хостингу GoGeek Siteground

Цей план включає основні та преміальні функції, такі як:

 • Ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів
 • Безкоштовна відповідність ПК
 • Варіант стагінгу для WordPress та Joomla
 • Необмежений трафік та база даних
 • cPanel і SSH
 • Безкоштовні акаунти електронної пошти
 • 24/7 Пріоритетна технічна підтримка
 • SuperCacher для більшої швидкості
 • 1 рік безкоштовної SSL WildCard
 • 30 Резервні копії
 • Створення Git Repo
 • Безкоштовний веб-сайт Builder
 • Веб-простір на базі SSD на 30 Гб
 • Безкоштовна щоденна система резервного копіювання
 • Варіант повернення грошей за 30 днів

Вишукані інструменти інсценування для Joomla та WordPress, які дозволяють перевірити зміни перед поданням матеріалу в Інтернеті.

Безкоштовна відповідність PCI: Цей сертифікат забезпечує стандарти безпеки, необхідні у випадку, коли ваш веб-сайт приймає кредитні картки та допомагає підтримувати безпечне середовище.

Висновок

Якщо ви шукаєте веб-хостинг з високою швидкістю, тривалістю роботи та швидкою підтримкою, тоді без сумнівів придбайте SiteGround. Що слід пам’ятати – це розміщення пакетних цін та обмеження.

Крім ціни та обмежень, вони пропонують ще безліч функцій. Якщо у вас веб-сайт з масовим трафіком, то SiteGround – найкращий.

Згідно з нашою точкою зору, ціни підходять, оскільки вони доставляють стільки. Тож якщо ціна для вас не має значення, перейдіть на SiteGround.

Крім того, на даний момент вони пропонують 60% знижки на план StartUp, тому ціни майже рівні іншим планам хостингової компанії з низькими витратами, просто натисніть на посилання нижче та отримайте величезну знижку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map