NameCheap vs GoDaddy Review 2020 (який з них краще для вас?)

1

Ви застрягли в бою NameCheap проти GoDaddy, щоб вирішити, де придбати доменні імена? Це найбільш заплутана ситуація, коли ви збираєтеся створити блог або веб-сайт як новачок. Хоча є багато інших реєстраторів доменів, де ви можете придбати доменне ім’я, але домінуючими та відомими гравцями є NameCheap та GoDaddy.


Давайте розпочнемо!

Ці дві компанії мають високу репутацію і дуже відомі завдяки бізнесу з реєстрації домену. Обидва є акредитованим ICANN реєстратором домену. Отже, хто виграв у порівнянні NameCheap та GoDaddy?

GoDaddy заявляє, що керує понад 77 мільйонами доменів, тоді як NameCheap має 10+ мільйонів доменів під їх управлінням. Але просто цифри не можуть допомогти вам зробити висновок, який із них найкращий.

Випробувавши обидві послуги компанії, ми працюємо над тим, щоб написати це поглиблене порівняння NameCheap проти GoDaddy, яке, безсумнівно, допоможе вам прийняти рішення..

NameCheap порівняно з оглядом порівняння GoDaddy

NameCheap – порівняння GoDaddy 2020

Хто з них найкращий реєстратор та хостинг-провайдер?

Ми поділили це порівняння на кілька частин, щоб пояснити кожну особливість / продукт, який вони пропонують такі ціни, ціни на оновлення, сертифікат SSL, халяви, плани хостингу, інтерфейс та підтримку клієнтів..

Ціноутворення: хто пропонує домени за найнижчою ціною?

Цінник є основним фактором перед прийняттям рішення про покупку чи ні. Майже всі компанії пропонують домен у кілька доларів, але вже в наступному році вони стягують набагато більше грошей порівняно з першим роком. І NameCheap, і GoDaddy відомі завдяки низьким ціновим пропозиціям для нових клієнтів.

Це найкраща тактика залучити більше клієнтів, надаючи їм ексклюзивну та найбільшу знижку на перший рік.

Ось структура витрат GoDaddy для доменного імені. Ці ціни розраховані на перший рік, коли ви збираєтесь придбати новий домен з новим обліковим записом і можуть коливатися, оскільки вони пропонують час від часу просування.

Ціни GoDaddy

 • .Com за $ 0,99 / рік
 • .Org за $ 8,99 / рік
 • .Net за $ 11,99 / рік
 • .Info за $ 2,99 / рік
 • .Biz за $ 7,99 / рік

Відвідайте GoDaddy

Ціни NameCheap

 • .Com за $ 8,88 / рік
 • .Org за $ 12,48 / рік
 • .Net за $ 7,88 / рік
 • .Info за $ 0,88 / рік
 • .Biz за $ 11,88 / рік

Відвідайте NameCheap

Як бачите, GoDaddy пропонують більші акційні знижки. Тож якщо ви хочете домену протягом одного року, то обов’язково перейдіть на GoDaddy або перевірте, дотримуючись альтернативи GoDaddy.

Переможець: GoDaddy

Примітка. Якщо ви планували придбати домен більше одного року, то вибір NameCheap буде чудовим варіантом. Тому що GoDaddy вимагає більше грошей на оновлення. NameCheap найкращий для довгострокового періоду, тому що їх коефіцієнт оновлення такий же, як і ви платите за нове доменне ім’я.

Ціни поновлення

Практично всі компанії пропонують акційні знижки, такі як GoDaddy, оскільки вони пропонують “.com” всього за $ 0,99 протягом 1-го року. Але гра починається з 2-го року, коли заряди є високим небом для наступних років. GoDaddy стягує більше грошей, як згадувалося раніше, ніж звичайні показники оновлення порівняно з NameCheap.

За допомогою NameCheap ви повинні заплатити ті ж гроші, що і ви заплатили за придбання нового домену. Для розширення .com TLD ціна оновлення становить 10,69 доларів, але GoDaddy стягує 14,99 долара.

Ось порівняння показників оновлення:

GoDaddy Renwals

 • .Com за $ 14,99 / рік
 • .Org за $ 17,9 / рік
 • .Net за $ 11,69 / рік
 • .Info за $ 2,99 / рік
 • .Biz за $ 7,99 / рік

Відвідайте GoDaddy

Поновлення NameCheap

 • .Com за $ 10,69 / рік
 • .Org за $ 12,48 / рік
 • .Net за $ 12,88 / рік
 • .Info за $ 2,99 / рік
 • .Biz за $ 7,99 / рік

Відвідайте NameCheap

Тож якщо у вас є мета зберігати домен більше року, то обов’язково купуйте його у NameCheap. Якщо ви купуєте у GoDaddy, ви можете заощадити гроші на 1-му курсі, але пізніше вам доведеться заплатити більше грошей, ніж NameCheap.

Переможець: NameCheap

Халяви

Так, ми любимо халяви та всі інші, але ви знаєте, що обмежена кількість компаній пропонує корисні халяви. У команді NameCheap проти GoDaddy, перемогу виграв NameCheap.

NameCheap пропонують безкоштовний WhoisGuard протягом першого року, а пізніше – лише $ 2,88. WhoisGuard призначений для захисту вашої конфіденційності. Він захищає ваше ім’я, електронну адресу, номер телефону та зберігає їх у таємниці, щоб уникнути спаму, викрадення домену чи будь-якої небажаної ситуації.

З іншого боку, G o Daddy не включає жодної халяви. Вони стягують 7,99 дол. США за захист конфіденційності та 14,99 дол. США за захист конфіденційності та бізнесу (включає ще деякий захист), що набагато більше, ніж NameCheap.

Переможець: NameCheap

SSL сертифікат

Тепер поговоримо про сертифікат SSL. По суті, це протокол безпеки, який захищає важливу інформацію клієнта, наприклад, номери кредитних карток, пароль та імена користувачів тощо.

Тут ми отримали ще одну перевагу через реєстрацію домену з NameCheap. Вони стягують лише 9 доларів на рік, але ми рекомендуємо передплачувати його більше року, оскільки це знизить ціну до 8,95 дол. На рік. Він застосований для одного сайту.

У той час як GoDaddy за перший рік стягує $ 55,99 / рік та 69,99 дол. США за оновлення. Він також може бути використаний для захисту одного сайту.

Переможець: NameCheap

Пільговий період

Період Грейс – це тривалість часу, протягом якого компанія зберігає ваше прострочене доменне ім’я. Різні розширення домену мають різний пільговий період. Компанія надішле вам декілька електронних листів, коли термін дії вашого домену закінчиться і після закінчення терміну його дії відновиться.

Якщо ми говоримо про NameCheap, вони радять повторно активувати ваше доменне ім’я з минулим терміном дії протягом 27 днів. Тут зауважте, що цей пільговий період застосовується на .com, .net, .org, .info та .biz.

У той час як GoDaddy тут очолив, вони пропонують 41 день. Рівно через 42 дні вони скасують ваш домен. Цей пільговий період застосовується для .com, .net, .info, .biz, .cc, .org тощо.

Переможець: GoDaddy

 • Ви також можете прочитати: Альтернативи NameCheap та конкуренти з купівлі домену

Процес закупівлі & Upsell

Upsell – це стратегія, в якій компанія пропонує різні супутні товари для збільшення своїх продажів. З точки зору бізнесу це хороша стратегія, але занадто велика кількість продажів може відмовитись від потенційних клієнтів.

Давайте спочатку поговоримо про GoDaddy. Їм не байдуже, чи клієнти плутають чи дратуються через свою стратегію продажу, вони просто продовжують показуватися роками.

Якщо ви новачок і ніколи не відчуваєте процедуру покупки, будьте обережні, адже під час співу вам слід перейти до наступних кроків після перегляду всієї сторінки.

Коли ви вводите своє доменне ім’я та натискаєте на “Пошук”, то на наступній сторінці ви побачите кілька продажів, які спочатку блукають вашою думкою. Потім після проходження цього кроку на наступній сторінці з’являється список пов’язаних продуктів, таких як захист конфіденційності, хостинг, створення веб-сайтів та послуги електронної пошти.

Що стосується хостингу, GoDaddy може залучати вас завдяки своїм недорогим планам. Але ми рекомендуємо хостинг InMotion і B lu ehost, оскільки вони є одним з найкращих хостинг-провайдерів. G o Daddy – це дешево, але не гідно розміщення ваших професійних сайтів. Повільний відгук сервера, нижче середнього сервісу підтримки та високого рівня оновлення, є традиціями GoDaddy.

Тепер, якщо ми говоримо про тактику збитку імені NameCheap, процедура підписки є досить простою і чистою. Так, вони пропонують деякі супутні товари, але все-таки акуратну сторінку. Тож якщо ви новий покупець домену, тоді купуйте його у NameCheap, тому що ми думаємо, що процес вас не засмутить. Більше того, якщо вам потрібне пояснення на будь-якому кроці, ви можете зробити це, розпочавши чат в прямому ефірі.

Як ми знаємо, кожна компанія, що використовує пастки для продажу, але деякі компанії зробили цей процес заплутаним, і в кінцевому підсумку новий клієнт в кінцевому підсумку купив небажані функції. Перш ніж закінчити замовлення, переконайтесь, що зніміть прапорці з усіх небажаних пропозицій. Процедура купівлі NameCheap набагато простіша, ніж GoDaddy.

Переможець: NameCheap

Автопоновлення

Автопоновлення – це варіант, який допомагає здійснити платіж автоматично в момент закінчення терміну дії вашого домену. Якщо ви не поновили свій домен, то ваш веб-сайт переходить у режим офлайн.

Параметр “Автопоновлення” значно допоможе, коли ви забули або через іншу причину не поновили домен вручну. Для цього вам просто потрібно зберегти достатню кількість грошей на вкладеному рахунку на кредитній картці та включити опцію поновлення.

Так що наступного разу, коли настане час, компанія відраховує суму поновлення без будь-якого падіння.

Переможець: Краватка

Інтерфейс панелі управління

Панель управління доменом дає вам змогу налаштувати всі домени, піддомени, електронні листи, функції передачі та DNS тощо. Неправильно розроблена панель управління витрачає дорогоцінний час користувача.

Яким був досвід роботи з їх панелями керування? Тому що це найцінніший фактор при виборі реєстратора домену. Інформаційна панель, яка легко переміщується, забезпечує зручність у користуванні. Тож хто є переможцем між конкурсом NameCheap та GoDaddy?

Огляд панелі управління NameCheap

Нещодавно NameChea p оновлює свою панель керування доменом, і тепер нова панель дуже гладка і безшовна. На інформаційній панелі NameCheap ви можете легко керувати кількома доменами та виконувати будь-які необхідні завдання, такі як оновлення домену, редагування сервера імен, а також можна перевірити деталі сертифікатів SSL. Для зміни сервера DNS / імен просто натисніть на доменне ім’я, до якого потрібно додати нові записи та ввести туди записи NS.

Панель керування доменом GoDaddy

GoDaddy також має чудову, просту в навігації та зручну для початківців панель управління доменом. Як і NameCheap, на самій інформаційній панелі ви можете поновити доменні імена, додати WHOIS Guard, редагувати домени та настройки DNS протягом декількох хвилин. Загалом обидві компанії пропонують зручну панель управління, і заявити, що найкраще, ніж інші, було б недоцільно.

Переможець: Краватка

Підтримка клієнтів

Неважливо, купуєте ви хостинг-план або доменне ім’я, підтримка клієнтів завжди важлива, оскільки іноді вам потрібна допомога в запитах, які важко зрозуміти. Ми виявили, що час відповіді GoDaddy повільно переходить на підтримку електронної пошти.

Ми придбали домен у GoDaddy. Зазвичай їм потрібно один день, щоб відповісти на ваш електронний лист, і вони несуперечливі. Іноді їх відповідь приходить протягом доби, а іноді вони навіть забули відповісти, пройшовши кілька днів.

Живий чат доступний лише з понеділка по п’ятницю протягом конкретних годин. Хоча ви можете зв’язатися з ними по телефону 24/7. Але не всі хочуть зв’язуватися по телефону, більшість людей користуються чатом Live, де вони можуть комфортно писати свої проблеми.

З іншого боку, служби підтримки NameCheap досить надійні та доступні 24/7. Вони не пропонували служб підтримки по телефону, але ви можете зв’язатися з ними через чат, який дійсно хороший. Хоча, подаючи квиток, іноді відпочинок запізнюється, але чат на живо дуже доступний та доступний.

Ми не лише маємо поганий досвід підтримки GoDaddy, але є багато користувачів, які скаржаться на їхні служби підтримки. Тож у порівнянні NameCheap проти GoDaddy, виходячи з нашого досвіду, NameCheap є переможцем.

Переможець: NameCheap

Плани веб-хостингу

Обидві компанії відомі як один з найкращих реєстраторів доменів, але згодом вони також пропонують дешеві плани хостингу. Обидва пропонують майже однакову швидкість роботи та швидкість роботи сервера. Але якщо ви новачок, то NameCheap добре для вас, оскільки вони пропонують підтримку в чаті 24/7 в реальному часі. Більше того, NameCheap пропонує хостинг з найнижчою вартістю – $ 9,88 / рік, тоді як GoDaddy стягує $ 59,88 / рік. Так, N ameChe пропонує план хостингу на один рік менше 10 доларів

План хостингу NameCheap також включає в себе сканер зловмисного програмного забезпечення, резервне копіювання (двічі на тиждень), безкоштовний конструктор сайтів та прискорене зберігання SSD. Все ще не закінчено, ви можете розмістити 3 домену в плані «Значення» (базовий), що є дійсно привабливим варіантом для новачків та тих, у кого дуже обмежений бюджет.

Але у GoDaddy набагато більше спраги грошей. Вони стягують $ 23,88 / рік за спину & відновлення, $ 17,88 за сканування зловмисного програмного забезпечення, немає безкоштовного конструктора сайтів, і вам дозволяється розміщувати лише один веб-сайт у їхньому економічному (базовому) плані.

Якщо ви хочете розмістити свій сайт з цих двох, тут ми створимо таблицю порівняння, щоб допомогти вам вибрати потрібний.

Особливості

NameCheap

GoDaddy

Безкоштовний домен

Так

Так

Веб-сайти

3

1

Зберігання

20 ГБ-SSD прискорений

100 ГБ – немає SSD

Пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Політика повернення коштів

14 днів

30 днів

1-клацання Установник

Так

Так

Підтримка 24/7 (прямий чат)

Так

Ні

Ціна

$ 9,88 / рік

Відвідайте NameCheap

59,88 дол

Відвідайте GoDaddy

Наша рекомендація щодо хостингу

Якщо ви хочете, щоб веб-хостинг був заради отримання досвіду, дешевий хостинг може стати вагомим варіантом. Ми рекомендуємо ознайомитися зі списком дешевих хостинг-провайдерів WordPress.

Для професійного чи ділового веб-сайту ми хочемо рекомендувати використовувати хостинг InMotion. Крім того, є кілька відомих хостинг-компаній, тут подивіться список найкращих веб-хостингових компаній WordPress.

Купіть хостинг InMotion зараз!
lorem ipsum dolor

Отже, хто переможець у конкурсі NameCheap та GoDaddy?

Ну, як ви бачите, переможець – NameCheap. Так, GoDaddy також є хорошим вибором для купівлі домену, але навіщо платити високі ставки оновлення? Обидві є відомими компаніями та не беруть участь у жодній шахрайській діяльності.

Ми рекомендуємо вам придбати домен у NameCheap, оскільки коефіцієнти оновлення порівняно з GoDaddy порівняно з GoDaddy і для хостинг-сервісу повинні бути призначені для хостингу InMotion. Крім того, ви також отримаєте безкоштовний WhoisGuard протягом першого року та добре обладнану панель управління для зручного управління від NameCheap.

Будь ласка, не соромтеся поділитися цим порівнянням Namecheap проти Godaddy у соціальних мережах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map