Найкращі альтернативи GoDaddy 2020: [# 1 неймовірно + знижка 47%]

0

Якщо ви шукаєте найкращі альтернативи GoDaddy, це означає, що ви не задоволені послугами компанії. І як хтось може бути задоволений? Тому що вони не є послідовними у своїх послугах.


Клієнти часто скаржаться на підтримку клієнтів, тривалість роботи та швидкість. GoDaddy – це дуже величезна організація, яка нараховує майже 4000 працівників та пропонувала широкий асортимент продукції.

Крім того, компанія зареєструвала значну кількість (77 млн.) Доменів досі, що зробило її найбільшим реєстратором доменних імен у світі. Але це не спосіб ведення бізнесу.

Чому альтернативи GoDaddy?

BBB розшифровується як "Краще бізнес-бюро", місце, де можна подавати скарги на компанії. Крім того, висока оцінка BBB показує, що компанія професійно має справу зі своїми клієнтами, а клієнти задоволені послугами компанії. Але майже 981 звіт про скарги в BBB свідчить, що GoDaddy не зосереджується на задоволенні клієнтів.

Інша причина полягає в тому, що компанія не поважає етичні цінності та використовує сексуальну рекламу, що справді не має значення для просування послуг. Я не розумію, чому вони використовують сексуальні типи реклами? Давай, це компанія, що займає реєстрацію хостингу та доменів. Крім того, на початку 2011 року генеральний директор Боб Парсонс у Зімбабве вбив дикого слона, що також показує, що компанія не піклується про етичні практики.

Наступна дуже велика причина попрощатися з Godaddy – законопроект SOPA. Законопроект, який проти свободи Інтернету, і майже всі компанії проти цього, але GoDaddy спочатку його підтримав. Коли тонни клієнтів покинули послуги компанії, тоді компанія повертається проти SOPA лише заради свого бізнесу. Але річ у тому, що ми не можемо довіряти GoDaddy. Який же законопроект призначений наступного разу? Чи підтримає GoDaddy знову?

Не надто стара, коли послуги компанії порушувались разом із хостингом, електронною поштою та послугами домену. Більшу частину часу сервери втрачали роботу, погані служби підтримки стали їх традицією, і вони не зосереджувались на якості.

Більше того, вони побудували власну панель управління для управління сайтом. Так, це не велика причина знайти хоста, схожого на GoDaddy, якщо ми не дізнаємось, що власноруч виготовлена ​​на панелі GoDaddy власна панель дійсно складна і безладна..

Вони намагаються вдосконалитись кращим чином, але зараз є багато інших хостинг-провайдерів та доменних компаній, які є більш надійними та довірливими. Тут ми обговоримо деякі найкращі та якісні альтернативи Godaddy.

Найкращі альтернативи Godaddy в 2020 році для надійного веб-хостингу та придбання доменів

1. Хостинг InMotion – знижка 56% + надійніший хостинг, ніж GoDaddy

InMotion GoDaddy Альтернатива

Ось InMotion зі своєю спеціалізованою та зручною панеллю, яка обслуговує клієнтів, надаючи індивідуальні для бізнес-планів хостингові плани. Компанія пропонує зони максимальної швидкості, щоб зробити їхні послуги швидшими за інші. Не тільки це, інтеграція програм Google google, інсталятор в один клік для понад 310 програм, преміум-безпека, контролер спаму, різні мови кодування та багато іншого.

Усі плани хостингу, незалежно від того, що це пайовий або VPS або виділений, працюють від хостингу SSD (твердотільних накопичувачів), який відомий своєю високою швидкістю читання та запису. З іншого боку, GoDaddy не включає накопичувачі SSD у своїх планах і значною мірою базуються на традиційних механічних накопичувачах.

Бояться втрати даних? Не хвилюйтесь, InMotion пропонує безкоштовне резервне копіювання навіть у своїх самих основних планах, які автоматично зберігають дані, і ви можете їх відновити, коли вам це потрібно лише декількома клацаннями миші. То чому б платити додаткові гроші GoDaddy за резервну копію даних.

Godaddy пропонує лише 30 днів, протягом яких ви можете перевірити їхні послуги, і якщо ви їх не задовольнили, у вас є лише 30 днів, щоб надіслати запит на відшкодування. Але InMotion дає гарантію повернення грошей на 90 днів.

Ще одним дуже сприятливим кроком компанії є те, що ви можете забронювати доменне ім’я. Так, купуючи хостинг-план через InMotion, ви можете вибрати безкоштовний домен на пізніше. Але в GoDaddy вам потрібно вибрати ім’я під час покупки (іноді ми не маємо на увазі цього імені). Тож поспішаючи ви купили домен, який вам не потрібен.

Команда підтримки InMotion дуже обізнана, швидка та доступна цілодобово. Хоча з іншого боку, люди скаржаться на служби підтримки GoDaddy. Нещодавно ми протестували GoDaddy і бачимо, що вони покращуються, але все-таки реакція не така швидка, як InMotion.

Подивіться на порівняльні особливості:

Особливості

В русі

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Запуск

Економіка

Веб-сайт

2

1

Безкоштовний домен

Так

Так

Місце на диску

Необмежений

100 Гб

SSD

Так

Ні

Пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Зони максимальної швидкості

Так

Ні

Безкоштовне резервне копіювання

Так

Ні

Адреси електронної пошти

Необмежений

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

250 доларів

Ні

Гарантія повернення грошей

90 днів

30 днів

Відвідайте InMotion

2. SiteGround – Відмінний для надійного хостингу

веб-хостинг siteground

SiteGround – ще одна дуже гідна альтернатива GoDaddy. SiteGround пропонує добре продуману технологію, підтримку та найшвидший план хостингу.

Інформаційні центри компанії розташовані на трьох різних континентах США, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, щоб забезпечити швидку доставку вмісту. Хоча GoDaddy також використовує такий підхід та використовує глобально розташовані сервери, але величезна кількість скарг і наша статистика є незадовільними. З іншого боку, SiteGround чітко відповідає галузевим стандартам.

Компанія також використовує SSD-накопичувачі разом з різноманітними казковими технологіями саморобки. SiteGround пропонує SuperCacher, HTTP / 2, NGINX, Free CDN та PHP 7. SuperCacher кешував вміст сайту в три різні шари. Перш за все Статичний вміст, потім Memcached, а в кінці він кешував Динамічний вміст. Але хостинг GoDaddy досі не підтримується найновішою PHP і не використовує жодних спеціальних технологій, таких як SSD, швидкість сервера NGINX тощо, тощо..

GoDaddy не використовують проактивний підхід для пошуку проблем, якщо вони тоді чому так багато шуму проти них. З іншого боку, власний моніторинг SiteGround запобігає виникненню помилок та активно відстежує сервери. Тож вони не тільки виправляють помилку, але намагаються усунути причини, перш ніж вони перетворяться на серйозну ситуацію.

Ще один привабливий варіант – механізм виділення рахунку. У цьому випадку, якщо на акаунт впливає будь-який вірус чи зловмисне програмне забезпечення, це не вплине на інших. Кожен рахунок повністю відокремлений від інших. Це означає, що ви повністю забезпечені.

SiteGround пропонує безкоштовне резервне копіювання всіх своїх планів, але, як ви знаєте, плата GoDaddy за резервне копіювання даних. SiteGround нещодавно оновив свою інфраструктуру і стверджує, що зараз вони в 7 разів швидші, ніж раніше. Якщо ви порівнюєте обидві компанії, то це найкраща альтернатива GoDaddy для розміщення ваших веб-сайтів.

Особливості

SiteGround

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Стартап

Економіка

Веб-сайт

1

1

Безкоштовний домен

Так

Так

Місце на диску

10 ГБ-SSD

100 ГБ-спінінг

SSD

Так

Ні

Пропускна здатність

10 000 відвідувань / міс.

Необмежений

SuperCacher

Так

Ні

Безкоштовне резервне копіювання

Так

Ні

Адреси електронної пошти

Необмежений

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

250 доларів

Ні

Гарантія повернення грошей

30 днів

30 днів

Відвідайте SiteGround

3. BlueHos t

bluehost схожий на godaddy

BlueHost належить відомій групі EIG і ефективно задовольняє потреби свого клієнта. Навіть це питання підтримки або продуктивності BlueHost, яка вдарила. Більше того, якщо ви збираєтесь використовувати WordPress, ви будете раді почути, що це офіційно рекомендується WordPress.org.

GoDaddy та BlueHost пропонують майже однакові типи функцій, але існує велика різниця у якості послуг. Тести на швидкість і Uptime, які ми провели, є на користь BlueHost.

Якщо ми порівняли служби підтримки обох компаній, то виграв BlueHost. Команда підтримки має знанні та має досвід для вирішення проблем. Також компанія підтримує запас відео, навчальних посібників, FAQ та різних статей.

Чи захищав GoDaddy кожен ресурс облікового запису хостингу? Ні, компанія не використовує жодної техніки для ефективного розподілу ресурсів сервера для кожного користувача. Але BlueHost захищає ресурси кожного користувача. Якщо обліковий запис споживає більше ресурсів, ніж ліміти, тимчасово він перейде на інший сервер.

Якщо ви збираєтеся створити сайт електронної комерції, то як люди ознайомляться з вашими пропозиціями? Ця альтернатива GoDaddy пропонує $ 150 за рекламу вашого сайту у відомих пошукових системах. Це дасть змогу бізнесу ознайомитися з людьми протягом найкоротшого часу. Але GoDaddy не пропонує рекламного кредиту на будь-якому своєму хостинг-плані.

Якщо ви можете витратити трохи більше грошей, ніж план хостингу GoDaddy, то ось чудова пропозиція. Виберіть план «Plus» BlueHost, який включає маркетинговий кредит у розмірі 200 доларів, необмежений обсяг пам’яті, пропускну спроможність, субдомени & припарковані домени, акаунти електронної пошти та розміщення необмежених веб-сайтів на одному хостинг-рахунку.

Особливості

BlueHost

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Основні

Економіка

Веб-сайт

1

1

Безкоштовний домен

Так

Так

Місце на диску

50 Гб

100 Гб

SSD

Ні

Ні

Пропускна здатність

Без вимірювання

Необмежений

Захист ресурсів

Так

Ні

Безкоштовне резервне копіювання

Ні

Ні

Адреси електронної пошти

5

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

Ні

Ні

Гарантія повернення грошей

30 днів

30 днів

Відвідайте BlueHost

4. A2Hosting – високошвидкісний хостинг-сервіс

a2hoting

Ще одна чудова альтернатива GoDaddy – це A2Hosting, який пропонує велику підтримку та продуктивність. Компанія також пропонує власний створений інструмент на зразок прискорювача веб-сайтів, оптимізований A2, підвищить ефективність роботи незалежно від CMS, яким ви хочете працювати. Іноді раптовий стрибок трафіку уповільнює швидкість веб-сайтів смертельною або може спричинити недоступність для відвідувачів. Для вирішення подібних ситуацій можна придбати інструменти Performance Plus всього за $ 1,45. Це вдвічі збільшить ваші хостингові ресурси, такі як процесор і оперативна пам’ять, підтримаючи доступність сайту під час швидкого трафіку.

Як ми знаємо, сервери GoDaddy не такі надійні через надмірні простої. Ось дивіться рейтинг відгуків клієнтів та скарги. Що робити, якщо компанія гарантує запропонувати неймовірний час роботи в 99,9%? Так, хостинг A2 надає 99,9% гарантії і ніколи не підводить ваш сайт навіть у тому випадку, якщо ви перебуваєте в самому простому і дешевому плані. Наявність належної безпеки, резервного живлення та персонального моніторингу персоналу для серверів дозволяють забезпечити цілодобову доступність сервісів.

Хостинг A2 також розробляв інструменти виключно для вболівальників WordPress. Вони розробили плагін під назвою “A2 Optimized”. Цей плагін автоматично налаштовує ваш сайт з точки зору безпеки та продуктивності. Хоча GoDaddy досі не перебуває в режимі пропонування будь-яких спеціальних інструментів, щоб зробити їхні послуги надійними.

Якщо ви не знаєте заходів безпеки, тоді не хвилюйтеся, дозвольте команді A2 впоратися з цим. KernelCare, подвійні шари брандмауера, захист від грубої сили, сканування та моніторинг забезпечать ваш сайт надійним та безпечним.

Хостинг A2 також є чудовим варіантом створення веб-сайту електронної комерції. SSD збройні хостингові плани пропонують установку Magento, PrestaShop, OpenCart тощо в один клік. Додатково, плани включають інтеграцію PayPal та безкоштовний сертифікат SSL для безпечних транзакцій.

Окрім усіх цих відмінних технологій, компанія також сприяє клієнтам за допомогою безкоштовного резервного копіювання, останньої версії PHP, захисту ідентифікаторів та безлічі безкоштовних (Кредит на рекламу, знижка на теми Tesla, простий інструмент подання пошукової системи та багато іншого)..

Особливості

A2Hosting

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Литература

Економіка

Веб-сайт

1

1

Безкоштовний домен

Ні

Так

Місце на диску

Необмежений

100 Гб

SSD

Так

Ні

Пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Автомобільний оптимізатор A2

Так

Ні

Безкоштовне резервне копіювання

Так

Ні

Адреси електронної пошти

25

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

$ 50

Ні

Гарантія повернення грошей

У будь-який час (але повне повернення коштів протягом 30 днів)

Відвідайте A2Hosting

30 днів

5. ХостГатор

хост-організатор веб-хостингу

Незалежно від типу хостингу ви хочете тут HostGator, який пропонує багато з низькими цінами. Їхні спільні, керовані WordPress, Cloud, Reseller, VPS та спеціалізовані хостингові плани вважаються найкращими альтернативами GoDaddy. Компанія також належить EIG – тій же компанії, яка придбала багато інших відомих імен. Ось побачите.

Ви новачок і переживаєте за дизайн свого сайту. Ось рішення в HostGator, оскільки вони пропонують 4500 безкоштовних шаблонів для вашого веб-сайту. Ви також можете змінювати ці шаблони за вашим бажанням. Як ви думаєте, у GoDaddy є такий об’ємний запас шаблонів? Ні!

Живий чат, система квитків, телефон завжди до ваших послуг. Також ви можете задати питання на форумах. Компанія також підтримує відеогалерею на різні теми, такі як Webmail, WordPress, phpMyAdmin і т.д. Але все-таки вони отримали перевагу над GoDaddy, який навіть не пропонує Live Chat.

HostGator – це також дуже пристойний варіант для розробників. Компанія пропонує безліч мов, щоб розробники могли будувати свої власні дизайни.

Не тільки це, рекламний кредит у розмірі 200 доларів, безкоштовна міграція сайтів, 99,9% гарантії ненадійного часу, безкоштовне резервне копіювання даних та неперевірені ресурси зробили їхні послуги непереборними.

Якщо ви хочете поїхати з HostGator, тоді, на нашу думку, вам слід вибрати “Baby Plan”. Тому що вона включає багато інших корисних функцій, але коштує в кілька доларів більше, ніж “план вилучення”.

Особливості

ХостГатор

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Штрихування

Економіка

Веб-сайт

1

1

Безкоштовний домен

Ні

Так

Місце на диску

Без вимірювання

100 Гб

SSD

Ні

Ні

Пропускна здатність

Без вимірювання

Необмежений

Безкоштовне резервне копіювання

Так

Ні

Адреси електронної пошти

Необмежений

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

200 доларів

Ні

Гарантія повернення грошей

45 днів

30 днів

Відвідайте HostGator

6. DreamHost

dreamhost хостинг

З розміщенням понад 1,5 мільйона сайтів та 2016 року компанія-переможець послуг із обслуговування клієнтів. Тож давайте поговоримо про те, що вони отримали, що краще, ніж GoDaddy?

Хоча їхні плани дорогі порівняно з GoDaddy, але вони забезпечують якість, про яку мріяли користувачі.

Перш за все їм надається 100% гарантія часу. Це означає, що протягом життя хостинг-акаунт ваш сайт завжди буде доступний для клієнтів та відвідувачів. Більше того, замість того, щоб виправити пошук, компанія, що працює в службі підтримки, покладається на власні можливості персоналу та пропонує власну службу підтримки.

Вони б’ють усі компанії в політиці повернення коштів, пропонуючи 97 днів гарантії повернення грошей. ІТ означає, що вони дуже впевнені у своїх послугах. Більше того, план хостингу DreamHost постачається з приголомшливими халявами, такими як SSL / TLS-сертифікати, рекламний кредит та захист конфіденційності.

CloudFlare – дуже видатний варіант для швидкої доставки вмісту сайту. GoDaddy не включає інтеграцію CloudFlare. Якщо ви хочете послуги CloudFlare, тоді вам доведеться інтегрувати свій сайт вручну, відвідавши офіційний сайт CloudFlare, який може стати головним болем для нової людини. Але тут на хості Dream існує автоматична інтеграція CloudFlare, яку можна активувати лише одним клацанням миші.

Компанія пропонує свою ручну згорнуту панель управління. Але не хвилюйтесь, що вони створені як зручні для користувачів. Це дуже простий і простий у використанні. Усі параметри чітко відображаються, чи це питання управління електронною поштою або бази даних, ви можете легко переходити до кожного варіанту.

Пропонуємо 1 безкоштовний домен, необмежене зберігання на твердотільних накопичувачах, PHP 5, Perl, Python, Rails, що підтримуються, і все, що ви хочете, в хостинговому плані. Якщо ви серйозно і професійно хочете розпочати роботу в Інтернеті, то DreamHost неодмінно виправдає ваші сподівання.

Особливості

DreamHost

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Основні

Економіка

Веб-сайт

Необмежений

1

Безкоштовний домен

Так

Так

Місце на диску

Необмежений

100 Гб

SSD

Так

Ні

Пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Безкоштовне резервне копіювання

Так

Ні

Адреси електронної пошти

Необмежений

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

100 доларів

Ні

Гарантія повернення грошей

97 днів

Відвідайте DreamHost

30 днів

7. GreenGeeks

greengeeks

Ось GreenGeeks спрямований на захист довкілля та використання проектів відновлюваної енергії для розширення можливостей своїх механізмів. Для компанії з підвищення продуктивності, яка використовує PHP7, SSD та CDN, вони швидко зробили свої веб-сайти.

Як і інші відомі компанії, GreenGeeks також пропонує чат, телефон, електронну пошту, відео-уроки та базу знань, щоб допомогти своїм клієнтам. Простий конструктор перетягування та перетягування дозволяє користувачеві створювати сайт без будь-яких мов програмування.

В даний час компанія пропонує лише єдиний спільний план хостингу. Але цей єдиний план хостингу є дуже привабливим через низьку вартість та безліч функцій, що позначаються “Неограниченное”. Як ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, ви можете створювати необмежені піддомени, необмежену пропускну спроможність і зберігання тощо.

Компанія також пропонує маркетинговий пакет разом із поданням сайту та інструментами оптимізації пошукових систем. Їх єдиний та унікальний план хостингу також сумісний із сайтом електронної комерції, пропонуючи каталоги, захищені паролем, інструменти шифрування, SSL та різні візки.

Як і для кожного користувача, безпека та ефективність сайту – основні вимоги. Тож автоматичне виявлення грубої сили, вбивця спаму, моніторинг та цілодобове резервне копіювання захищають вас із боку безпеки. Для швидшого завантаження сторінок компанія пропонує різні методи кешування, включаючи функцію гарячого кешування даних та вбудовані послуги кешування.

Особливості

GreenGeeks

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Основні

Економіка

Веб-сайт

Необмежений

1

Безкоштовний домен

Так

Так

Місце на диску

Необмежений

100 Гб

SSD

Так

Ні

Пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Безкоштовне резервне копіювання

Так

Ні

Адреси електронної пошти

Необмежений

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

Ні

Ні

Гарантія повернення грошей

30 днів

30 днів

Відвідайте GreenGeeks

8. WebHostin gHub

webhostinghub

Webhostinghub має лише досвід у спільних хостинг-планах та пропонує три плани, як Spark, Nitro та Dynamo. Вони пропонують вам безкоштовний домен разом із придбанням хостинг-плану, або ви можете передати наявний домен, не сплачуючи жодної комісії. Крім того, вони перенесуть ваш сайт без будь-якого простою.

Вони пропонують розробник веб-сайтів BOLDGRID, який повністю безкоштовно отримує плани хостингу. Теми належать до різних категорій, таких як музика, бізнес, блог, фотографія тощо. Отже, ви можете вибрати потрібні шаблони, відредагуйте його та вийдіть в Інтернет.

ЧИМО пропонують цілодобову підтримку клієнтів із США. Клієнти можуть спілкуватися з командою підтримки по телефону, чату та скайпу. Також компанія підтримує довідковий центр, який рясніє навчальними посібниками та статтями.

Вони пропонують різну суму рекламного кредиту на кожному хостинг-плані. У самому базовому хостинговому плані сума становить 75 доларів, 175 доларів – на нітро та 250 доларів – на хостинговому плані “Динамо”. Компанія спрощує процес встановлення WordPress, наприклад, під час оформлення замовлення ви можете вибрати WordPress, потім план хостингу поставляється з попередньо встановленим WordPress.

Особливості

WebHostingHub

GoDaddy

Плани (дуже базові)

Іскра

Економіка

Веб-сайт

2

1

Безкоштовний домен

Так

Так

Місце на диску

Необмежений

100 Гб

SSD

Так

Ні

Пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Безкоштовне резервне копіювання

Ні

Ні

Адреси електронної пошти

Необмежений

100

Чат в прямому ефірі

Так

Ні

Рекламний кредит

75 доларів

Ні

Гарантія повернення грошей

90 днів

30 днів

Відвідайте WebHostingHub

Загальний підсумок альтернатив GoDaddy

Ми розглянули вище – найкращі альтернативи GoDaddy та подолання проблем, з якими ви стикаєтесь під час розміщення їх послуг.

Тому що у кожної компанії, що постачає більше GoDaddy, і крім того, у інших також є Live Chat, щоб виправити будь-які проблеми .

Але якщо ми перерахуємо альтернативи більш стисло, тоді ми виберемо I n Motion, SiteGround та B lu eHost. DreamHost також дуже хороший варіант, але дорогий для інших у списку.

Тепер давайте спростимо, порівнявши функції цих трьох провідних постачальників послуг хостингу.

Особливості

В русі

SiteGround

BlueHost

Плани

Запуск

Стартап

Основні

Веб-сайт

2

1

1

Безкоштовний домен

1

1

1

Місце на диску

Необмежений

10 Гб

50 Гб

SSD

Так

Так

Ні

Пропускна здатність

Необмежений

10 000 відвідувань / міс.

Без вимірювання

Безкоштовне резервне копіювання

Так

Так

Ні

Адреси електронної пошти

Необмежений

Необмежений

5

Рекламний кредит

250 доларів

Ні

Ні

Компанія створила техн

Зони максимальної швидкості

SuperCacher

Розподіл ресурсів

Політика повернення коштів

90 днів

30 днів

30 днів

Ціна

5,99 дол. / Міс

3,95 дол. / Міс

$ 2,95 / міс

Відвідайте InMotion

Відвідайте SiteGround

Відвідайте BlueHost

Давайте закінчимо цю дискусію, і наша пропозиція полягає в тому, що ви повинні піти на InMotion. Оскільки вони пропонують безліч функцій, як ви бачите в таблиці.

Але це не означає, що інші компанії значно відстають від InMotion.

Як ми згадуємо “Найкраще” в заголовку, що означає, що всі хороші.

Але заради більшої лаконічності та для тих, хто є новим у світі, ми витягуємо все в одній компанії.

Кращі альтернативи для GoDaddy для придбання доменів

Без сумніву, GoDaddy є найбільшим реєстратором доменів і пропонує домен за дешевими цінами. GoDaddy пропонує новий домен .com майже безкоштовно ($ 0,99 за перший рік), але оновлення дуже дороге.

Доводиться платити майже при поновленні 15,17 доларів. Але чи знаєте ви, що є кілька чудових альтернатив, які пропонують доменні імена з меншими тарифами. Ось кілька великих імен;

NameCheap

(10,69 дол. США / рік)

 • Найбільш популярне і відоме ім’я в галузі
 • Поновлення $ 10,69 для .com TLD
 • Вони стягують 0,18 долара комісії ICANN
 • $ 2,88 / рік для WHOIS Guard
 • БЕЗКОШТОВНІ Перелік доменів на ринку
 • Індивідуальна зручна панель управління

Купіть домен у NameCheap

(Рекомендується)

NameSilo

(8,99 дол. США / рік)

 • Вони не користуються великою популярністю порівняно з NameCheap
 • Поновлення за тією ж ціною $ 8,99 для .com TLD
 • Без комісії ICANN
 • БЕЗКОШТОВНА WHOIS Guard
 • БЕЗКОШТОВНА Продаж доменів на ринку NameSilo
 • Зручна панель управління

Купіть домен у NameSilo

Використовуйте код купона "Розміщення хостингу" для економії $ 1

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map