Як легко додавати посилання на якір у WordPress і чому?

0

Ми користуємося якорними посиланнями в наших тривалих публікаціях WordPress, щоб допомогти користувачам швидко перейти до теми, яку вони шукають..


Просто загляньте в наш пост реєстраторів домену, ви побачите приклади прив’язних посилань під заголовком “Швидка навігація”. Якірні посилання зазвичай розміщуються у змісті, тому користувач, який шукає певний контент, може швидко отримати доступ до цього.

Крім того, це також добре з боку SEO, оскільки Google може відображати список нижче вашого сайту в результатах пошуку.

У ній немає ракетної науки, тому якщо ви новачок, не соромтеся, це дуже простий процес.

В основному є 2-способи використання пов’язуючих якорів: Ручне та Автоматичне. Ми будемо обговорювати обидва тут.
Тож давайте почнемо далі і почнемо з живого прикладу прив’язних посилань. Нижче перелік тем, які ми будемо висвітлювати.

Клацніть тему, про яку хочете дізнатися, і вона перенесе вас до місця.

Швидка навігація

Що таке якірна посилання / тег?

Якірне посилання – це тип посилання в публікації, щоб перейти до певного місця на тому самому дописі / сторінці. Це призводить користувачів до певного вмісту в публікації, в якій вони найбільше зацікавлені. Таким чином, це справді допомагає користувачам, які перебувають на вашому веб-сайті.

Середньому користувачеві потрібно близько двох-трьох секунд, залишатися на веб-сайті чи ні. Тож саме тоді вам потрібно змусити їх залишатися на вашому сайті.

Найкращий спосіб переконати їх у наданні вмісту, який їх зацікавив. І саме тут якірні зв’язки відіграють важливу роль. Натиснувши на посилання, користувачі можуть пропустити інший вміст і перейти до тієї частини, яку вони хочуть прочитати.

Перевага тега Якір?

Допомога в організації вмісту: За допомогою якорів ви можете підтримувати порядок. Наприклад, у вас є довша посада. Використовуючи тег прив’язки, ви можете впорядкувати його та покращити роботу користувачів. Крім того, замість того, щоб розділяти вміст на різні публікації, якіри дозволяють веб-майстру зберігати все в одному місці, не переплутуючи вміст.

Економте час і не прокручуйте: Майже найбільша користь для вашої аудиторії в тому, що їм не доведеться прокручувати до кінця, щоб прочитати вміст, який ви розмістили в кінці публікації. І іноді, коли ви швидко прокручуєте, ви навіть проходите через вміст, який ви шукаєте, що бентежить. Тож перейти до потрібних тегів якірного контенту дійсно корисно для користувачів.

Для використання SEO / пошукової системи: Ще одна спокуслива перевага полягає в тому, що такі пошукові системи, як Google, використовують якірні посилання в результатах пошуку, щоб користувачі могли безпосередньо перейти на той конкретний вміст, на який ви посилаєтесь. Тож це плюс для збільшення трафіку та покращення рейтингу пошукових систем

прив’язка в Google

Зараз достатньо говорити, давайте перейдемо до того процесу, як ви можете додати його.

Як додати посилання на якір вручну в WordPress:

Процес вручну зазвичай є кращим, коли ви хочете додати менше конкретних посилань у вашу статтю. Він складається з двох етапів.

 1. Якорна ланка за допомогою знака #. Саме там користувач натискає, щоб перейти до вмісту, який він хоче прочитати
 2. Місце, де ви хочете, щоб користувач приземлився, або ми можемо сказати основний вміст, з яким ви посилаєтесь.

Давайте почнемо

Крок 1:

Відкрийте допис WordPress, в якому ви хочете використовувати якірні посилання. Тепер виберіть текст, який ви хочете зв’язати, а потім вставте кнопку посилання, доступну в редакторі WordPress

Як вставити якірне посилання

Після натискання кнопки “Вставити” воно з’явиться невеликим вікном, де ви зазвичай розміщуєте посилання. Цього разу для прив’язки використовуйте #, а потім введіть ключові слова, пов’язані з розділом, на який користувач повинен приземлитися.

А потім натисніть кнопку Застосувати. Ось кілька коротких порад під час введення посилання #.

 • Не вживайте довгих і складних речень.
 • Використовуйте ключові слова, до яких ви посилаєтесь.
 • Дефіси не є істотними, але це просто робить текст більш читабельним, тому використовуйте це.

Поки ви успішно створили якірне посилання, але натискання на нього нічого не призведе. Це тому, що ви не розмістили ідентифікатор посилання, щоб браузер не привів вас нікуди.

Крок 2:

Крок 2 також дуже простий як перший крок і включає простий рядок коду. У редакторі WordPress, залишаючись у своїй публікації, прокрутіть униз до вмісту, де ви хочете, щоб користувач перейшов, натискаючи на посилання на якір, створене на першому кроці.

Наприклад, ми хочемо, щоб користувач перейшов до абзацу, показаного на зображенні нижче.

якірний тег

Тепер натисніть кнопку «Текст», подану у верхньому правому куті редактора WordPress.

Перейдіть до абзацу, а потім введіть цей рядок коду

 

Замість назва розділу, розмістіть той самий заголовок, який ви використовуєте на першому кроці, але без # префікса. Дивіться зображення нижче.

Для того, щоб побачити, поставили ви якір чи ні, ви можете переключитися в режим «Візуальний» в редакторі WordPress. Ви можете побачити такий маленький знак, як цей

Вітаємо! Ви успішно розмістили посилання / тег прив’язки вручну. Тепер збережіть свою публікацію та перегляньте її, щоб перевірити, працює вона чи ні.

Швидкий підсумок

 • Виберіть текст, який ви хочете використовувати в якості прив’язки. Використовуйте вставне посилання та замість надання URL-адреси іншої сторінки введіть ключове слово з номером #. Наприклад # найшвидші машини
 • Тепер перейдіть до розділу вмісту, куди ви хочете, щоб ваші користувачі стрибали, коли натискали на якірне посилання.
 • Перейдіть у режим «Текст» редактора WordPress. Потім помістіть цей код

Згідно з нашим прикладом, це буде

Як автоматично додавати якірні посилання за допомогою плагіна?

Спосіб 1

Використовувати плагін WordPress – це найпростіший спосіб додавати посилання на якір у більш довгих публікаціях. Тому перейдіть до плагінів WordPress та встановіть TinyMCE Advanced. Це один з найкращих плагінів для додавання анкера з встановленням 2M +. Після установки та активації плагіна ви побачите, що він додає додаткові функціональні можливості в редакторі WordPress

плагін, щоб додати якірне посилання

Крок 1:

Після встановлення та активації зараз зайдіть у свою посаду та зробіть наступне

 • Виберіть текст, який ви хочете використовувати в якості прив’язки
 • Використовуйте кнопку вставлення посилання

Як вставити якірне посилання

 • Тепер замість посилання на іншу сторінку / публікацію просто введіть ключове слово #, пов’язане з текстом, на який ви посилаєтесь.

(Поки це той самий процес, що й у нас на кроці 1, коли описується додавання посилань на якір вручну.)

Крок 2:

На кроці 2 виконайте наступне

 • Перейдіть до абзацу, де ви хочете, щоб користувачі орієнтувалися, коли натискали на прив’язний канал, який ви створили Крок 1.
 • Виберіть текст, до якого потрібно зв’язатись.
 • Потім із показаних у плагіні функцій натисніть «Вставити», а потім «Прив’язати»

додавати якірні посилання автоматично

 • Введіть ім’я, яке ви вказали на кроці 1, як у нас на Балі-Індонезії, але не використовуйте # під час введення ідентифікатора.

Вітаємо! Ви це зробили успішно. Цей плагін економить багато вашого дорогоцінного часу, оскільки вам не потрібно залишати редактор “Візуальне” в “Тексті”. Крім того, вам не потрібно вводити будь-який рядок коду вручну.

Спосіб 2:

Інший метод використання якорних посилань для покращення досвіду користувачів – це використання іншого плагіна. Це робить процес навіть швидшим, ніж вищевказаний плагін. Простий зміст – це один з найкращих плагінів, який дуже допомагає веб-майстрам, які публікують довгі статті. Він має понад 100 тис. Встановлень з досить хорошим рейтингом.

Перейдіть до розділу пошуку плагінів WordPress Легкий зміст таблиці та Встановіть та активуйте його.

Цей плагін виконує більшу частину роботи досить автоматично. Він створить зміст із прив’язними посиланнями, відгадуючи заголовки як розділ вмісту, куди ви хочете привести свою аудиторію. Однак із налаштувань плагіна ви можете налаштувати його відповідно до своїх потреб.

Тож почнемо

Крок 1

 • Встановіть та активуйте плагін
 • Тепер перейдіть до налаштувань плагінів, як показано нижче

налаштування плагіна для автоматичного якоря

 • За замовчуванням плагін увімкнено для сторінок, тому в розділі «Увімкнути підтримку» ввімкніть його для публікацій.

 • Параметр “Авто вставка” дозволяє автоматично додавати посилання на якір для всіх публікацій. Але якщо ви хочете відобразити це у вибраних дописах, зніміть цю опцію.

 • Прокрутіть трохи вниз, де ви можете налаштувати параметри, наприклад, де відображати таблицю та коли її показувати тощо.

зміст прив'язки до змісту

 • Подальші налаштування включають його зовнішній вигляд.
 • В “Розширений” налаштувань, ви можете вибрати, яку заголовок включити або виключити зі таблиці.
 • Зробивши потрібну настройку, не забудьте натиснути кнопку «Зберегти зміни».

Крок 2

Отже, як розмістити зміст у публікаціях?

 • Якщо ви включите Авто вставка, плагін автоматично додасть зміст для всіх публікацій.
 • Щоб вставити таблицю вмісту посилань на прив’язку, вручну перейдіть на цю конкретну публікацію.
 • Після того як ви перебуваєте в редакторі публікацій WordPress, прокрутіть до кінця, і ви побачите “Зміст”, де ви можете перевірити опцію “Вставити зміст”..
 • Збережіть зміни та перейдіть до попереднього перегляду.

Плагін автоматично відображає вміст за вашими налаштуваннями.

Висновок:

Навіть якщо ви новачок, ви можете користуватися якорними посиланнями майже без зусиль. Вище ми згадали різні способи того, як можна вставляти якірні посилання вручну та автоматично. Якщо ви зазвичай публікуєте довгі статті, використання якорних посилань – найкращий спосіб допомогти аудиторії швидко забезпечити доступ до вмісту. Крім того, він також пропонує вам плюс з точки зору пошукової системи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map