BlueHost vs HostGator 2020 [Переглянуті швидкість, час роботи та функції]

0

Ви плутаєте те, що вибрати для BlueHost проти HostGator?


Порівняння BlueHost проти HostGator

Оскільки ці двоє відомі як надійні та дешеві хостинг-провайдери WordPress для створення веб-сайту за допомогою будь-яких великих CMS, таких як Joomla, Drupal або WordPress. І тому люди здаються розгубленими, коли справа доходить до вибору одного з них. Обидва хостинги пропонують плани хостингу майже за однаковими цінами та включають усі основні функції, такі як cPanel, інсталятор в один клік, остання версія PHP та акаунти електронної пошти тощо.

Швидкі факти – BlueHost проти HostGator Огляд

І BlueHost, і HostGator належать EIG (Endurance International Group). Група також придбала багато інших великих імен в індустрії хостингу та співпрацює з WordPress.com, SiteLock та Comodo тощо.

  • BlueHost придбав EIG у 2010 році.
  • HostGator був придбаний EIG у 2012 році.

Сігналы абмеркавання

Короткий огляд BlueHost vs. HostGator

BlueHost занесений до списку як один із рекомендованих постачальників на Wordpres.org. Компанія дуже відома завдяки своїм економічним цінам і тому розмістила понад 2 мільйона веб-сайтів. Крім того, вони пропонують різні масштабовані варіанти, наприклад хмарний, виділений і VPS хостинг.

З іншого боку, HostGator також є великим гравцем і працює понад 500 співробітників. Зараз вони управляють понад 8 мільйонами доменних імен та 400 000 клієнтів у всьому світі. Більше того, вони також пропонують численні хостинг-рішення з дуже розумними цінниками.

BlueHost

ХостГатор

Отже, тут ми порівнюємо порівняння BlueHost проти HostGator, щоб вам було легше вирішити. І ми впевнені, що в кінці статті ви зможете вирішити цю плутанину і придумати найкращу.

Порівняння BlueHost проти HostGator: Хто виграє битву?

Репутація

Існує сукупність реакцій користувачів щодо цих двох провайдерів, але ми бачимо, що BlueHost трохи кращий, ніж HostGator. Можливо, є деякі можливі причини BlueHost офіційно рекомендується WordPress а також багато впливових блогерів.

Також BlueHost має чудову репутацію серед блогерів та веб-майстрів, які просто хочуть завести блог. З іншого боку, багато хто скаржиться на те, що HostGator намагається збити з пантелику новачків своєю тактикою продажів.

Був час, коли HostGator вважався одним із чудових постачальників послуг, але зараз багато користувачів не задоволені їх якістю, особливо підтримка клієнтів. Хоча якість послуг BlueHost незначно коливається. Тож ми йдемо за BlueHost, коли справа стосується репутації.

Переможець: BlueHost

Час роботи

Вам потрібно переконатися, що ваш веб-сайт не забуває досить часто, оскільки це може погіршити репутацію вашого сайту. Вірна правда полягає в тому, що простої не можна усунути повністю. Але це можна зменшити, розмістивши сайти на якісних хостинг-провайдерах.

BlueHost забезпечує міцний час роботи. Обліковий запис, який ми використовуємо, працює грамотно. Поки ми не стикалися ні з одним із випадків, коли їх середній час роботи опускається нижче 99,9%. Ось статистика Uptime, взята роботом Uptime, який починає працювати на l.

BlueHost Uptime

UptimeTest BlueHost хостинг

З іншого боку, HostGator також працює дуже добре і встигає виконати 100% Uptime протягом декількох місяців, але їм не вистачає послідовності.

Наразі вони роблять добре, як ви бачите на малюнку нижче, що підтверджує, що вони на 100% протягом останніх 7 днів. Але коли мова йде про 30-денний період моніторингу, середня тривалість тривалості роботи становить 99,98%. А якщо говорити про період до 30 днів, то ми також стикаємось з 2 простоями. Перший триває 1 хвилину, а другий – триває 3 години на веб-сайті..

Хоча це незначні простої, але в цілому це стає серйозним простоєм.

Час роботи HostGator

UptimeTest хостинг-хостинг

Так, завжди є можливості простоїв у кожного хостинг-провайдера, але згідно з нашою статистикою оновлення BlueHost проти HostGator, BlueHost є очевидним переможцем.

Переможець: BlueHost

BlueHost

ХостГатор

Швидкість

Ти ненавидиш чекати? Нікому не подобається, що їх браузер просто продовжує завантажувати сторінку і врешті-решт сайт завантажується зі зламаним вмістом. Якщо сервери потребують більшого часу для завантаження сторінки, це означає низьку швидкість і, отже, спричиняє зменшення трафіку. А коли немає трафіку, яка мета підтримки веб-сайту. Після безперервного робочого часу швидкість – наступний необхідний елемент, який потрібно враховувати.

Обидві компанії дуже близькі між собою, коли порівнюють статистику швидкості

Тест на швидкість BlueHost

Тест на швидкість Pingdom BlueHost

Тест швидкості HostGator

Тест на швидкість Pingdom HostGator

Підсумок статистики пояснює, що обидва вони в основному завантажують сторінку за 1 секунду. Але іноді сайт, на якому розміщується Сервери HostGator займають від 800 до 1500 мс. Тривалість все ще поважна, але менший час завантаження означає швидкість завантаження сайту, таким чином найкраще для вашого сайту.

Сайт, розміщений на сервері BlueHost, має більший розмір сторінки, ніж HostGator, але все ж завантажується швидше, ніж HostGator.

Переможець: BlueHost

Навантажувальний тест

Роблячи тест навантаження, ви можете судити про якість серверів. Щоб перевірити, чи обидві компанії пропонують стійкий та надійний веб-хостинг, ми використовуємо відомий інструмент, відомий як LoadImpact.

За допомогою цього інструменту ми надсилаємо віртуальних користувачів на обох сайтах, розміщених на серверах HostGator та BlueHost.

Просто перевірте нижче статистику, щоб знайти найкращого веб-хоста.

Статистика HostGator показує, що до 30 віртуальних користувачів результати цілком задовільні, а час завантаження в основному залишається менше 630 мс. Але після цього сервер показує нестабільну поведінку і час завантаження збільшується до 16сек.

Статистика завантаження HostGator LoadImpact

LoadImpact Test HostGator Server

Статистика BlueHost LoadImpact

Відповідно до статистики BlueHost, спочатку їх сервер займає майже 950 мс, але після цього сервери грають досить добре, скорочуючи час завантаження. Спостерігаючи, ви бачите, що час завантаження сайту в основному залишається менше 900 мс, і трапляються лише рідкісні випадки, коли він потрапляє в 1 сек. Ви також можете побачити послідовність у рядку часу завантаження.

Отже, це означає, що сервери BlueHost можуть ефективно керувати трафіком, навіть якщо активна кількість користувачів більше.

Хостинг тесту LoadImpact BlueHost

Переможець: BlueHost

Служби підтримки

Що щодо політики підтримки веб-хостингу? Чи пропонують вони цілодобову технічну підтримку? Це одна сфера, яка є найбільш важливою як для початківців, так і для експертів.

Обидві компанії пропонують цілодобовий чат, телефон, електронну пошту, систему квитків та базу знань з повною кількістю статей. Але чи швидко вони обоє?

Служби підтримки BlueHost швидші, ніж HostGator. Щоразу, коли нам потрібна допомога або якась інформація, ми починаємо живий чат і підключаємося за 5 – 7 хвилин.

Але коли ми говоримо про HostGator Живий чат це жахливо. Ви починаєте чат в прямому ефірі, щоб швидко отримати відповідь. Але в середньому вони займають майже 10 – 40 хвилин, і навіть іноді доводиться чекати майже годину. Припустимо, ви хочете отримати більше ресурсів або ваш сайт відчуває помилку, і вам потрібна допомога негайно, але вони просто сплять. Це знак, що “Небайдужих клієнтів”.

Переможець: BlueHost

BlueHost

ХостГатор

Особливості хостингу HostGator vs BlueHost

Місце для зберігання

То скільки вам потрібно місця для зберігання вмісту сайту? Простий веб-сайт інформаційного типу зазвичай не потребував багато місця. Пропозиція BlueHost 50 Гб зберігання в базовому плані, поки HostGator позначає їх сховищем як “Необмежений”.

Безлімітний означає, що немає обмежень, але коли компанія вважає, що ваш сайт витрачає більше ресурсів, вони сповістять вас про оновлення плану. Зазвичай, коли провайдер каже необмежену кількість або не має намір, це означає майже 100 Гб. Але користувачі HostGator можуть завантажувати вміст до 200 ГБ легко, і після цього їм може знадобитися оновити.

Переможець: HostGator

Пропускна здатність

Пропускна здатність – це передача даних, коли кожен відвідувач відвідує ваш сайт. Можна також сказати, що кількість відвідувачів, які може розмістити ваш сайт. Якщо у вас немає пропускної здатності, ніхто не зможе відвідати ваш сайт.

Але хвилювань немає, оскільки і BlueHost, і HostGator забезпечують непроменену пропускну спроможність у всіх планах.

Переможець: Краватка

Облікові записи електронної пошти

Обліковий запис електронної пошти з торговою маркою здається більш професійним і дає вам більше контролю.

Тож саме тому вибрати постачальника, який дозволяє вам створювати кількість облікових записів електронної пошти. BlueHost дозволяє до 5 облікових записів електронної пошти та 100 Мб пам’яті електронної пошти на кожному акаунті. Цього достатньо, тому що веб-сайти, що мають індивідуальний рівень, мають одна-дві адреси електронної пошти, щоб підтримувати зв’язок зі своїми відвідувачами.

HostGator пропонує необмежену кількість облікових записів електронної пошти для всіх своїх планів які дають їм явну перемогу над BlueHost у цьому раунді. Тут зауважте, що обидва провайдери хостингу підтримують веб-пошту, POP та IMAP.

Переможець: HostGator

BlueHost

ХостГатор

Панель управління

Складна складова панель не лише похмуро функціонує, а й витрачає цінний час. Не має значення, що якщо компанія пропонує власну панель або стандартний cPanel, але справа в тому, це має бути легко зрозуміти.

Обидва провайдери пропонують cPanel, який дуже поширений на ринку через його інтуїтивний характер.

Панель управління BlueHost

Інформаційна панель панелі управління BlueHost

Панель управління HostGator

Інформаційна панель управління HostGator

Тож якщо ви зараз використовуєте cPanel, то перехід на BlueHost або HostGator не викликає плутанини. Чесно кажучи, BlueHost cPanel є більш барвистим і включає інструменти WordPress. Тому що обидва пропонують cPanel, так що це рівновагу.

Переможець: Краватка

[Примітка: Особисто ми любимо панель управління BlueHost більше, ніж HostGator.]

BlueHost

ХостГатор

Установник додатків

Пройшли дні, коли вам потрібно вивчити команди для встановлення веб-програми (сценарію) на зразок WordPress. Тепер представлені всі кращі хостинг-провайдери WordPress Програма встановлення одним кліком що дозволяє швидко встановити. Це лише кілька кліків.

Не тільки WordPress обидва веб-хости пропонують численні сценарії, такі як Joomla, Drupal, PrestaShop тощо. легко виконувати установки.

Переможець: Краватка

Версія PHP

PHP – найвідоміша мова програмування та охоплює майже 82% веб-сайтів. Тож наскільки важливо вибрати компанію, яка підтримує останню версію PHP?

Відповідь проста, остання версія PHP, така як 7.0, 7.1, може значно підвищити швидкість сайту. Ось ви можете дізнатися більше про PHP.

Як HostGator, так і BlueHost підтримують найновіші версії версії. Однак ви можете перейти на будь-яку стару версію, наприклад, 5.6 або 5.4.

Переможець: Краватка

BlueHost

ХостГатор

Припарковані домени

Ви можете не відчувати необхідності паркованих доменів на самому початку, але як тільки ви прославитеся, це використання для забезпечення бренду та трафіку. Наприклад, у вас є домен abc.com і ви отримуєте помітний трафік. Що робити, якщо хтось створить доменне ім’я, подібне до вас, як abc.net? Можливо, він / вона придбає когось із ваших потенційних відвідувачів.

Припаркований домен захистить вас від подібних випадків. З У базовому плані BlueHost ви можете припаркувати 5 доменів. Це означає, що якщо ви придбаєте abc.net, ви можете вказати йому своє доменне ім’я (abc.com) і кожного разу, коли відвідувач відкриє abc.net, він автоматично перенаправить на ваш сайт (abc.com).

Але HostGator не запропонував жодного засобу для паркування доменів у своєму плані хетчлінгу (базовий). Отже, якщо у вашому випадку парковка домену обов’язково була включена, то план штрихування HostGator не є гарним вибором.

Переможець: BlueHost

Автоматична міграція сайту

Міграція сайту виявилася зручним варіантом, коли Ви вирішили перенести свій блог / веб-сайт із існуючого постачальника на іншого. Причин міграції може бути декілька, наприклад, відсутність масштабованих варіантів. Іншою причиною може бути те, що існуючий постачальник більше не є якісним постачальником.

Тож якщо ви хочете перейти від старого постачальника до HostGator, тоді просто заповніть їх форму переказу, і вони перенесуть усі речі наприклад, бази даних, вміст та сценарії тощо без нульової вартості. Пам’ятайте, що ви маєте право на автоматичну міграцію протягом перших 30 днів реєстрації. А через 30 днів адміністратор лише допоможе вам.

Перебуваючи з іншого боку, ви будете шоковані, побачивши це BlueHost стягує $ 149,99 за автоміграцію сайту. Тож якщо ви хочете перенести свій сайт на сервери BlueHost, тоді краще зробіть це самостійно. В Інтернеті є багато навчальних посібників.

Переможець: HostGator

Давайте шифруємо SSL

На початку SSL був важливою частиною для сайтів, що займаються особистими даними клієнтів, такими як імена, адреса, номери кредитних карток тощо. Він використовується для шифрування особистого користувача, застосовуючи протоколи безпеки для покращення безпеки та конфіденційності.

Але тепер це стає обов’язковою частиною кожного веб-сайту та блогів, чи є у вас, тематичний блог або веб-сайт електронної комерції через недавнє оголошення Google. Оскільки пошукові системи (Google) дають певну перевагу рейтингу сайтам із SSL.

BlueHost cPanel представлений опцією Шифрувати Let у всіх їхніх планах. Це дає змогу користувачеві активувати SSL за декілька клацань. Але HostGator поки не представив такого роду автоматизовану та зручну функцію (давайте шифруємо). Звичайно, вони також надають SSL для всіх своїх планів, але вам потрібно виконати певну технічну роботу, щоб активувати це і заплатити додаткові витрати.

Переможець: BlueHost

BlueHost

ХостГатор

Резервне копіювання даних

Створення резервних копій – це остання надія, коли все зіпсується, і ви не бачите жодного рішення. Відновлюючи резервну копію, ваш сайт переміщується у положення, коли ви востаннє створили резервну копію. Ось чому необхідно створити резервну копію. Існує безліч безкоштовних і платних сервісів для резервного копіювання цілих або вибраних елементів веб-сайту.

Варіант створення резервного копіювання, наданий хостинг-компанією, разом із планом, який зазвичай подається на панелі управління, і вам не потрібно встановлювати плагін.

BlueHost пропонує як безкоштовні, так і платні резервні послуги. Ви можете налаштувати сервіс для створення щоденних, тижневих та місячних резервних копій. Більше того, якщо ви хочете завантажити резервну копію на свій комп’ютер, це можна зробити за допомогою FTP. Крім того, плата за відновлення резервної копії не стягується.

HostGator робить тут погану роботу. Компанія каже, що вони пропонують безкоштовне резервне копіювання, і так, вони мають рацію, але коли ви хочете відновити резервну копію, вони стягують 15 доларів. Серйозно ?? Я! Ми серйозно. Отже, що ми будемо робити з безкоштовними сервісами, які можуть зробити резервну копію, але не допустити безкоштовного відновлення?

Переможець: BlueHost

Ціноутворення

Ціна – ще один дуже важливий елемент, який слід враховувати, особливо для тих, хто має обмежені кошти. Ви повинні гарантувати, що ви отримаєте співвідношення своїх грошей. Обидві компанії пропонують спільні, WordPress, VPS та спеціальні хостинг-плани.

Безкоштовне доменне ім’я

Ім’я домену – веб-адреса будь-якого блогу чи веб-сайтів. Без цього ви не можете налаштувати Блог. Багато хто з хостинг-провайдерів пропонує це безкоштовно, якщо ви купуєте хостинг-план. BlueHost також пропонує безкоштовне доменне ім’я разом з веб-хостингом. Вам не доведеться платити навіть копійки за перший рік.

HostGator не пропонував своїм клієнтам безкоштовне доменне ім’я. Це буде трохи більше за перший рік, ніж BlueHost.

Переможець: BlueHost

BlueHost

ХостГатор

Домени & Захист конфіденційності

Що робити, якщо ви хочете придбати лише доменне ім’я? Хоча є деякі інші кращі реєстратори доменів, але BlueHost і HostGator також є винятковою увагою. Існує незначна різниця між їх цінами.

BlueHost стягує $ 11,99 за домен .com, тоді як HostGator пропонують його в $ 12,95. Але історія ще не закінчена. Після року BH коштувала 15,99 дол. США, тоді як HG вимагає 15 доларів США на оновлення. Тож якщо ви їдете до БГ, то можете заощадити майже долар за один раз, але заплатити більше за оновлення порівняно з HG.

Захист конфіденційності домену – це доповнення, яке приховує вашу приватну інформацію, наприклад електронну адресу тощо, щоб уберегти вас від шкідливих електронних листів та маркетингових компаній. Але тут зауважте, що це не обов’язкова добавка. Отже, якщо ви хочете активувати це, то BlueHost пропонують його в $ 11,88, тоді як HostGator пропонує в $ 12,95.

У перший рік ви збираєтеся заощадити майже $ 2, купуючи домен та захист конфіденційності у BlueHost, а при поновленнях ви заощадите кілька центів. Тому що відмінності незначні, тому це явна прив’язка.

Переможець: Краватка

Веб хостинг

BlueHost пропонують 3 веб-хостинг-плану у спільній категорії Наразі різниці у витратах немає, ціни обох постачальників однакові, окрім основних планів. У своєму базовому плані BlueHost пропонують 1 безкоштовне доменне ім’я, 50 Гб пам’яті (більш ніж достатньо) та немерезовану пропускну здатність. Ви можете розмістити один домен у цьому плані. Це дуже підходить, якщо ви хочете розмістити невеликий особистий блог.

HostGator пропонує безмережне зберігання та пропускну здатність у своєму плані вилучення, але обмежено для розміщення одного доменного імені. На відміну від BlueHost, вони не надають вам безкоштовний домен протягом першого року при покупці хостинг-акаунта.

Окрім базового плану, якщо говорити про плани Plus (BlueHost) та Baby (HostGator), то вони дуже схожі. Ви можете розміщувати необмежену кількість доменів. Це найкраще підходить для користувачів, які планували створити кілька веб-сайтів найближчим часом, не витрачаючи зайвих грошей. Як бачимо, між вищими планами, ніж основними, немає чіткого відмінності, тому ми будемо пов’язувати цей розділ, як вище.

Переможець: Краватка

BlueHost

ХостГатор

Політика повернення коштів

Політика повернення коштів також може бути описана як гарантія повернення грошей. Компанія може лише прагнути задовольнити всіх своїх клієнтів. Немає гарантії, що якщо користувач повністю задоволений, так і інший. Тут політика відшкодування вступає в гру і економить ваші гроші.

Після реєстрації в BlueHost ви можете попросити повернення коштів протягом перших 30 днів. Тож якщо ви відчуваєте, що їхні послуги не задовільні, то обов’язково поверніть свої гроші. Тут пам’ятайте, що через 30 днів ви не маєте права просити повернення коштів.

Хоча HostGator проводить 45-денну політику повернення коштів, тому це означає, що у вас є більше днів, щоб перевірити їхні послуги, перш ніж приймати рішення, вимагати повернення коштів чи ні?

Тож, вирішуючи BlueHost або HostGator як гарантія повернення грошей, вибрати не найкращий варіант. Це не дуже просто?

Переможець: HostGator

Висновок

Тож настав час зробити висновок б / в BlueHost проти HostGator. Коли ми говоримо про інші аспекти, такі як безкоштовний SSL, то BlueHost також має перевагу над HostGator. Крім того, BlueHost також включає в себе основний план резервного копіювання, паркування домену, безкоштовне доменне ім’я та добре обладнану панель управління.

З іншого боку, HostGator надає безліч інших функцій, а також необмежену кількість облікових записів електронної пошти, субдомени, більш високий обсяг пам’яті для електронної пошти та 4500 безкоштовних шаблонів веб-сайтів. Але, вони повинні розглянути питання про безкоштовний SSL від компанії Let Encrypt, оскільки це важливо для SEO.

Ви можете отримати безкоштовний SSL від CloudFlare. Ми вже використовуємо безкоштовний SSL від CloudFlare в деяких наших блогах, і найсприятливіша частина – вам не доведеться вивчати будь-які технічні речі для його реалізації.. Ось повний посібник щоб увімкнути безкоштовний SSL CloudFlare на веб-сайтах, що працюють на WordPress.

Загалом, плани BlueHost добре розроблені, і вони роблять максимально ефективними доступність своїх швидких послуг, тому ми запропонуємо вам BlueHost.

Ми впевнені, що в огляді вам все зрозуміло, і більше немає плутанини, який вибрати між BlueHost проти HostGator?

BlueHost

ХостГатор

Якщо ви думаєте, що ми забули висвітлити будь-яку головну особливість, яку слід порівняти, будь ласка, повідомте нас про це у коментарях. Ми будемо більш ніж раді прочитати ваші пропозиції та відгуки.

Якщо вам все-таки потрібна допомога та розгубленість щодо HostGator vs BlueHost, не соромтеся звертатися. Ми завжди тут, щоб допомогти вам знайти найкращого веб-хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map