11+ Кращі дешеві послуги хмарного хостингу 2020

12

Хмарний хостинг – найкращий спосіб зробити ваш вміст доступним у всьому світі через численні сервери замість використання послуги CDN (Content Distribution Network). Оскільки ця інфраструктура побудована на декількох серверах, і тому це трохи дорожче, ніж спільний хостинг. Якщо ви шукаєте дешевий хмарний хостинг, продовжуйте читати, щоб знайти найкращий.


Хмарний хостинг в основному призначений для надання максимальної та бездоганної послуги. І вгадайте як? У хмарному хостингу кілька серверів підключаються (паралельно) таким чином, щоб діяти як один. Більш просте пояснення, на відміну від сервісу загального хостингу, який покладається лише на один сервер, хмарний хостинг складається з більш ніж одного сервера.

Таким чином, це значно знижує шанси простою, низької швидкості та втрати даних. Він використовує більш високі ресурси, ніж традиційний хостинг, що робить його більш дорогим і використовувати переваги від цього типу хостингу; ви повинні заплатити більше грошей. Але тут, доклавши максимум зусиль, ми склали список найкращих дешевих хмарних хостингових провайдерів.

Кращий дешевий хмарний хостинг

Різниця між хмарним та спільним хостингом

Як згадувалося вище, у хмарі, що розміщує декілька серверів, підключено різні місця. Наприклад, ви придбали хмарний план хостингу і в якийсь момент несправність сервера. Тепер, що буде? Так, ви отримали це, якщо будь-який сервер знизиться, ваш сайт все ще буде доступний. У спільному хостингу ваш сайт точно знижується.

На самому початку цей тип хостингу був дуже дорогим, і користуватися ним можуть лише компанії, але з останніх 3 ~ 4 років ціни знижуються, і тепер дешеві хмарні хостингові послуги також доступні з обіцяною якістю. Отже, якщо ви шукаєте найкращого, але дешевого хмарного постачальника послуг, то ця стаття допоможе вам знайти потрібну компанію. Тому що тут ми накопичуємо останній список найкращих надійних хмарних хостингових послуг, які пропонують плани за найнижчими цінами.

Наші основні рекомендації

Господар

Підходить для

Рейтинг

Ціна

Каматера ♥

Всі користувачі

Перевірь зараз

Вультер

Маленькі ~ великі проекти

Перевірь зараз

A2Hosting

Блогери, веб-майстри

Перевірь зараз

Кращі дешеві постачальники хмарних хостингів 2020

Отже, ось список недорогих та найдешевших хмарних хостингових послуг, за допомогою яких можна заощадити значні гроші. Ми рекомендуємо вам вибрати той, який підходить і відповідає всім вашим вимогам.

1. Каматера – Отримайте 30-денну безкоштовну пробну версію

Kamatera

Заснована ще в 1995 році, Kamatera пропонує задовільні хмарні хостингові послуги, а також гнучкі та масштабовані рішення. Знаючи той факт, що продуктивність є першочерговим пріоритетом для кожного користувача, Kamatera озброював свою інфраструктуру сучасними технологіями, такими як твердотілі накопичувачі, процесор Intel Xeon E5 v4 та глобальні точки присутності.

Kamatera – це спеціалізований постачальник хмарних платформ, який пропонує широкий спектр продуктів під своєю назвою, як дешеві хмарні сервери, блокове зберігання даних, балансири завантаження, керований хмарний хостинг тощо. І найбільш примітна частина, крім розумних цін, компанія також пропонує 30-денний безкоштовний пробний рахунок.

Швидкість – один з головних факторів, який відіграє значну роль у покращенні не лише вашого клієнтського досвіду, а й рейтингу пошукових систем. Причина, по якій Kamatera може бути ідеальним вибором для вас, полягає в тому, що у них є 13 центрів обробки даних по всьому світу, що дозволяє зберігати вміст вашого веб-сайту чи програми поблизу потенційних користувачів. Отже, чи належить ваша аудиторія до Америки, Європи чи Азії, ви можете легко вибрати найближчий центр обробки даних.

Хмарна інфраструктура – це ідеальний шлях, якщо ви хочете скористатися миттєвою масштабованістю. Це означає, що вам оперативно нададуть додаткові ресурси та уникнете можливих відмов. Після налаштування облікового запису на Kamatera ви можете встановити або видалити або оновити ОС.

Вам дозволяється використовувати будь-яку версію майже кожної операційної системи, наприклад Ubuntu, CentOS, Debian, FreeBSD та OpenSUSE. Крім того, їх сервер також підтримує всі версії MS Windows. З іншого боку, Kamatera включає в себе просту у користуванні панель управління, що дозволяє керувати функціями та налаштуваннями мережі тощо.

Що стосується налаштування сервера Kamatera розробив простий процес, ви можете вибрати кількість ресурсів, таких як vCPU, RAM, сховище та центр обробки даних. Крім того, ви можете вибрати бажану операційну систему з величезного списку.

Компанія також значно полегшує додавання додаткових служб, таких як cPanel та розширені резервні копії. Крім того, коли ваш проект починає зростати, вам не потрібно буде мігрувати кудись інше, оскільки там розміщена досить висока інфраструктура специфікацій. Ви можете скористатися до 20 вПЦУ, 256 ГБ оперативної пам’яті та зберігати в терабайт.

Kamatera підтримує чат, підтримку телефону та систему електронної пошти, щоб дбати про запити своїх клієнтів. Наявність декількох каналів підтримки корисно для новачків, які вперше відчують хмарний хостинг. Підсумовуючи, можна сказати, що Kamatera, безсумнівно, є надійним постачальником хмар, який не тільки пропонує масштабоване рішення, але й пропонує найновіші сервіси, що підтримуються інфраструктурою, в межах доступного цінового діапазону.

2. Вультер

vultr

Vultr – це дуже дешевий хмарний хостинг-провайдер, який пропонує хмарні плани починаючи з 2,50 доларів на місяць. Плани Vultr дуже схожі на DigitalOcean, адже вони пропонують більш доступні хмарні плани. Найбільш базовий план включає 20 Гб накопичувача на жорсткому диску, 512 оперативної пам’яті, 1 ядро ​​процесора та пропускну здатність 500 ГБ лише за 2,50 долара на місяць. А вже наступний пакет пропонує 25 ГБ SSD, 1CPU, 1024 оперативної пам’яті та пропускну здатність 1000 ГБ лише за 5 доларів. Таким чином, Vultr стоїть серед супердешевих хмарних постачальників послуг.

Vultr має широкий спектр центрів обробки даних. Наразі вони пропонують 15 різних локацій по всьому світу, тож ви можете вибрати розташування центру обробки даних відповідно до цільової аудиторії. Компанія надає безліч додатків для встановлення одним кліком, таких як WordPress, Joomla, PrestaShop тощо. Якщо ви розробляєте гру, тоді використовуйте хмарні сервери Vultr, вони неодмінно виконають ваші очікування.

Компанія зробила безпеку жорсткою і додала шар захисту від DDOS-атак. Їх системи постійно контролюють мережу і якнайшвидше виявляють шкідливу діяльність. Крім того, ви можете встановити ОС, що хочете, як вам подобається Windows, Ubuntu, CentOS тощо. На панелі повно параметрів, як перезавантаження, перевстановлення, встановлення додатків тощо.

Послуги підтримки Vultr не настільки надійні, як повинні бути. Вони не послідовні, іноді реакція швидка, але іноді доводиться чекати майже годину. Ви можете надіслати їм довідковий квиток, оскільки вони не надають підтримки по телефону або в чаті наживо. У розділі поширених запитань ви можете отримати допомогу з питань оплати та технічних питань. Вони також підтримують форум громади, який насичений різними темами.

Ми вважаємо, що вони повинні покращити свої служби підтримки та принаймні запропонувати чат в прямому ефірі, який буде дуже зручним. Компанія пропонує 100% часу безперебійного користування, і якщо в будь-який час компанія не зможе домогтися цієї гарантії, тоді вони будуть зобов’язані видавати кредит за угодою SLA.

3. Хмарні шляхи

cloudways

Cloudways – це керований дешевий хмарний хостинг постачальник. Почати з них можна, витрачаючи всього 10 доларів на місяць. Їх план хостингу підтримує всі програми, пов’язані з електронною комерцією, блогерами, дизайнерами, цифровими агенціями та розробниками. Наразі вони пропонують безкоштовну пробну версію, тому не витрачайте час і захоплюйте пробний рахунок якомога швидше.

Як і багато інших компаній, Cloudways також надав пріоритети підтримці послуг. Вони надають запитувані рішення через чат та квитки. Також доступний магазин знань з різних тем, включаючи FAQ. Всі служби підтримки надаються без обмежень за часом, щоб ви могли будь-коли спілкуватися з технічною командою.

Одне, що вам потрібно знати, – це те, що вони використовують інфраструктуру DigitalOcean, Amazon, Google, Vultr та KYUP для обслуговування своїх клієнтів. Це означає, що у них достатньо центрів обробки даних, оскільки сама компанія стверджує, що має 25+ центрів обробки даних. Клонування раніше ніколи не було простим; Cloudways пропонують функцію клонування одним кліком. Клонування робить копію вашого вмісту, яку ви можете використовувати для відновлення.

Якщо у вас є команда, але ви не хочете, щоб вони бачили важливу інформацію про сайт або не хочете надавати їм повний контроль над ресурсами, тоді не хвилюйтесь, CloudWays створив командний пульт управління, який включає різні ролі з доступом обмеження.

Деякі компанії, такі як GoDaddy, навіть не пропонують брандмауер за замовчуванням, але Cloudways автоматично створює брандмауер і стежить за серверами щодо будь-яких шкідливих дій, щоб захистити вас. Більше того, компанія стверджує, що вони постійно оновлюють сервери з протоколами безпеки та самі виправлення.

Компанія запропонувала власну майстерну технологію під назвою ThunderStack. Це інструмент кешування, який працює на NGINX, Apache та Memcached тощо. Крім того, вони пропонують комплект для розробки Git, SSH & SSF та встановлення SSL в один клік. Ми не перевіряли встановлення SSL, але ми впевнені, що це просто і легко. Ви можете почати з них, оскільки вони пропонують безліч функцій, таких як Cron Job, Групування проектів, HTTP / 2 та довгий список функцій.

Ціни на плані фантастичні; ви можете захопити цікаві та корисні функції всього за 10 доларів, що включає 1 Гб оперативної пам’яті, 1 основний процесор, 25 Гб веб-простору та пропускну здатність 1 ТБ. Вони також здійснюють міграцію сайтів для вас без будь-яких витрат.

4. Host1Plus | Гефікд

Хмарний хостинг Host1Plus

Пошук надійного хмарного хостингу з гнучкістю тут – Host1plus. Час безперебійного завантаження та завантаження – це пріоритет для всіх, хто шукає веб-хостинг. З Host1plus вам не потрібно про це турбуватися. Тому що з ними ваш веб-сайт не залежить лише від одного сервера. Компанія робить різні копії сайту та зберігає їх на декількох серверах і, таким чином, максимально працює.

Хороша річ, що вони мають різні центри обробки даних для найкращої роботи для обслуговування клієнтів у всьому світі. Час завантаження дуже важливо, тому що ніхто не хоче працювати з веб-сайтом і чекати, поки сторінка повністю не завантажиться. Відвідувач просто покине ваш сайт і це велика втрата. Не має значення, куди належить ваша аудиторія через пропозицію Host1Plus вибору центру обробки даних, який дозволяє вибрати найближче місце та зменшити час завантаження сайту.

Найкраще, що нам подобається у хмарному хостингу, – це легка масштабованість. Широка різноманітність планів може легко відповідати вашим вимогам, і ви в будь-який час можете також збільшити чи зменшити обмеження на ресурси. Це велика користь для всіх користувачів хмарного хостингу, а також допомагає знизити вартість. Host1plus пропонують як Linux, так і сервери на базі Windows. Перший і базовий план “LIN1” забезпечує 1-ядерний процесор, 20 Гб пам’яті з 512 Мб оперативної пам’яті, що чудово підходить для виконання проектів початкового рівня. Більше того, усі плани включають 1-безкоштовне резервне копіювання, 1-безкоштовний IPv4, процесори Intel Xeon, Decent API та багато інших функцій.

Вони пропонують CentOS, Debian, Fedora та Ubuntu. А якщо ви любитель cPanel і не знаєте про роботу командного рядка, то встановити такі веб-програми, як WordPress, стає непростим. Тож якщо ви хочете cPanel, то це коштуватиме 15 доларів. В Інтернеті доступно багато навчальних посібників для встановлення веб-додатків за допомогою команд, це не велика справа.

Не знаєте, що робити або як вирішити проблему. Не соромтеся отримати допомогу від них. Вони не пропонують чат в прямому ефірі, але реакція в системі квитків досить швидка. А головне вони дуже доброзичливі. Щоб відслідковувати ресурси, вони надають повну статистику, щоб користувач міг вживати заходів відповідно до ситуації. Тому не витрачайте час, оскільки вони також пропонують 14-денний випробувальний період.

5. Цифровий океан

дигиталокейський хмарний хостинг

Digital Ocean – це досить авторитетна компанія, яка отримує велику оцінку від своїх користувачів. Digital Ocean – відмінний варіант, особливо для розробників. Ви можете створити «крапельки» за хвилину і отримати повний доступ до управління нею, включаючи вибір ОС. Вони пропонують широкий спектр планів, починаючи з 5 доларів на місяць. Ви можете придбати план щомісячної підписки або перейти на погодинну підписку.

Самий базовий план включає в себе накопичувач SSD на 25 ГБ, передачу даних 1 ТБ, 1 Гб оперативної пам’яті та 1 ядерний процесор лише за 5 доларів на місяць, чи не найдешевший хмарний хостинг? Якщо веб-простір для вас є проблемою, також не хвилюйтеся масштабований об’єм зберігання SSD. Ви можете придбати більше пам’яті за $ 0,10 / ГБ. Компанія також пропонує плани на рівні підприємства. Ці плани багаті ресурсами, такими як накопичувач, оперативна пам’ять, процесор тощо.

На наш погляд, чудовий спосіб пережити хмарний хостинг – придбати частину їх дешевого хмарного плану, наприклад, 5 доларів на місяць. Після переживання, коли ви відчуваєте, що маєте достатньо розуміння і готові розпочати серйозну роботу, тоді є легко масштабоване рішення. Це дасть вам змогу скористатися більшою кількістю ресурсів за короткий час.

Сервери доступні на 99,99% часу роботи з кількістю центрів обробки даних. Якщо вони не зможуть у будь-який місяць, вони видадуть кредит. Компанія підтримувала центри обробки даних у Сан-Франциско (2), Торонто (1), Нью-Йорку (3), Лондоні (1), Амстердамі (2), Франкфурті (1), Бангалорі (1) та Сінгапурі (1). Також є багато програм для встановлення одним кліком, таких як WordPress, Magento, Joomla, Drupal, Ruby on Rails та Horizon тощо..

Digital Ocean пропонує систему продажу квитків для підтримки. Вони також створюють широку базу знань, де можна отримати допомогу миттєво. У спільноті ви можете скористатися різними навчальними посібниками та задати питання. Вони не пропонують підтримки по телефону або в чаті наживо.

Шукаєте подібну послугу, як DO? Ось кілька альтернатив DigitalOcean.

6. InterServer

Хмара InterServer

Легка масштабованість – це краса хмарного хостингу і те, що ви отримуєте від Interserve. Подумайте, що ваш веб-сайт набирає величезну кількість трафіку. Тож для обробки відвідувачів такого типу вам потрібен масштабований веб-хостинг. План починається від 6 доларів на місяць. і включає 1 Гб оперативної пам’яті, 25 Гб веб-простору та пропускну здатність 1000 ГБ (1 ТБ). Ви також можете скласти план відповідно до своїх вимог. Це робить його вигідним вибором.

Розмістивши свій сайт на Interserve, ви отримаєте ряд переваг, таких як накопичувачі SSD, гарантія тривалості 99,9%, до 16 опцій ОС тощо. Ви можете вибрати між Linux та Windows сервером. Тут зауважте, що якщо ви хочете cPanel, вам доведеться заплатити 10 доларів додаткової суми. Крім того, компанія має кілька центрів обробки даних, щоб забезпечити максимальну доступність послуг з максимальною швидкістю. Час завантаження сторінки також задовільний, але іноді ми бачимо, що для завантаження сторінок потрібно майже 765 мс. Але це траплялося рідко.

Служби підтримки доступні 24/7. Але сумна новина – вони не пропонують чат наживо. Ми вважаємо, що живий чат – найкращий спосіб швидше вирішити проблеми. Тож якщо ви хочете швидкої підтримки, то можете зв’язатися з ними по телефону. Також доступні системи електронної пошти та квитків для допомоги клієнтам. Крім того, компанія також підтримує форум громади та багато підказок.

Сервери підтримують кілька мов, таких як PHP, Perl та Python тощо. До інших важливих функцій належать резервне копіювання, знімки, DNS-менеджер, IPV6 та багато іншого. Також вони пропонують безкоштовні міграційні послуги. Вони не пропонують жодного пробного періоду, який ми бажаємо, якщо вони це зробити, це буде чудово для нових користувачів. Підсумовуючи, можна сказати, що Interserver не надає жодної унікальної функції, але їхні послуги гідні використовувати, коли мова йде про добре представлений, але низькі ціни веб-хостингу.

7. A2Hosting [99,99% часу)

a2хостинг

A2Hosting завоював величезну репутацію протягом багатьох років, тепер обслуговуючи тисячі клієнтів у всьому світі. Він має не лише 300% швидшу, але високу продуктивність та надто надійну інфраструктуру для безперебійного запуску сайтів / додатків. Вони також є одним з найкращих хостів SSD, які надають надзвичайні швидкі послуги. Ви можете налаштувати свій план відповідно до своїх потреб, і це уникне додаткових витрат.

І звичайно служби підтримки, багато дешевий хмарний хостинг навіть не пропонує параметр Live Chat. A2Hosting заповнить цю прогалину та надає послуги підтримки 24/7/365. Вони обслуговують клієнтів за допомогою прямого чату, телефону, квитків та бази знань. Ви також повинні відвідати їхній блог, коли вони публікували різні статті, які дуже зручні в різних аспектах. Хочемо сказати, що їхня команда підтримки є обізнаною та доброзичливою.

Через A2 QuickInstaller користувач може легко та швидко встановити будь-яку велику CMS. Поряд із встановленням будь-якої CMS, ви можете налаштувати інструменти веб-розробки, такі як Node.js тощо. Вдосконалена технологія, як швидкі сервери та SSD для швидшого завантаження сторінки, різко підвищує продуктивність вашого сайту..

План $ 5 названий “Entry”, який включає 512 Мб оперативної пам’яті DDR3, пропускну здатність 2 Тб, 20 Гб пам’яті, 1 основний процесор і CentOS 7 з Webuzo. Ви також можете розгорнути додатки за додаткову ціну.

Їх хмарний хостинг повністю налаштований, і ви маєте контроль над вибором операційної системи Linux. На сторінці покупок ви можете вибрати версію CentOS, Fedora, Debian тощо. Компанія також пропонує зручну панель управління, де ви можете керувати файлами, базами даних та іншими життєво важливими функціями. І якщо ви хочете cPanel, ви будете використовувати його після отримання ліцензії за доступними цінами.

Якщо ви розробник, то відновлення Cloud Disaster – це чудовий варіант для вас. Як розробник, ви будете знати, що писати коди – це складна робота, і іноді ви можете зіткнутися з помилками, які важко буде виявити або іноді помилка завдає серйозної шкоди. Отже, перш ніж вносити будь-які зміни в кодування, слід зробити резервну копію, яку можна використовувати для відновлення попередньої версії.

Крім того, A2Hosting пропонує гарантію тривалості 99,9% сервера та відмову від високої доступності. Основна концепція хмарної технології – висока доступність. Якщо сервер виходить з ладу, то ваш сайт автоматично переходить на інший операційний сервер без простоїв, це відомо Висока доступність.

Поряд із усім цим, компанія також вимагає гарантії повернення грошей у будь-який час. Але ви отримаєте повний фонд протягом 30 днів, і після того, як він проголосив, фонд за невикористані послуги повернеться.

Ви також можете прочитати: 10 найдешевших сервісів хостингу VPS

8. BlueHost [Найкраще для блогерів]

blue-host

BlueHost – одна з наших улюблених компаній, що стосується хмарного та WordPress хостингу. Вони також знаходяться на верхній полиці рекомендованих хостинг-фірм WordPress. Завдяки такій чудовій репутації компанія піклується про всіх своїх клієнтів і пропонує хмарний план всього за $ 6,95 / місяць (План для початківців), який, як правило, починається від $ 9,99 / місяць.

Якщо ви вже маєте з ними спільний хостинг-акаунт і хочете насолоджуватися хмарним хостингом, тоді не хвилюйтеся з приводу автоматизованої міграції, ви зможете перейти на новіший пакет не пізніше. Вони пропонують повністю керований хмарний хостинг, а це означає, що вам не потрібно турбуватися про патчі безпеки, оновлення, доступ до портів та подібні проблеми.

Вони завжди керують галуззю служб підтримки і пропонують цілодобову підтримку по телефону, чату в реальному часі та квитках. Вони також висвітлюють основні теми, такі як WordPress, домени, обліковий запис і панель управління тощо, так що якщо у вас є проблеми, пов’язані з ними, ви зможете легко знайти свою відповідь. Відеоуроки – це чудовий спосіб навчання, а BlueHost також пропонує базу знань та запас відео уроків.

План Starter включає в себе 1 веб-сайт, на якому ви можете розмістити, 1 безкоштовний домен, 100 ГБ пам’яті, Невимірена пропускна здатність, 2 ГБ оперативної пам’яті та 2 основний процесор. Вони також включають 50 доларів за маркетингові послуги та послуги локального кешування. Ви можете захопити все це за $ 6,95 / місяць. Але ми рекомендуємо вам вибрати план «Ефективність», який коштуватиме 8,95 дол. США на місяць, але ви маєте безліч функцій натомість. План продуктивності включає наступні відмінні особливості: необмежену кількість веб-сайтів для розміщення, необмежену кількість пам’яті, 4 Гб оперативної пам’яті, 4 основних процесора та 200 доларів маркетингового кредиту.

З BlueHost не турбуйтеся про втрату даних, вони копіюють ваші дані на інші 3 сервери, так що в разі будь-якої проблеми інша копія автоматично почне працювати без будь-яких перерв. BlueHost також пропонує варіант масштабування, що дозволяє збільшити ресурси без перезавантаження. Функція автоматичного відмови перемикає ваш сайт на інший сервер у разі автоматичної відмови обладнання. Крім усього цього, БГ пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

9. DreamHost

dreamhost хмарний хостинг

Маючи великий досвід роботи, DreamHost пробився до того, щоб потрапити до списку найкращих хостинг-провайдерів WordPress. Вони пропонують усі типи хостингу Спільний, Керований, VPS, Виділений та Хмарний. Хмарні послуги компанії є дешевими та гідними у користуванні.

DreamHost підтримує різні платформи з відкритим кодом, такі як MongoDB, Redis, Python, Perl тощо. За допомогою OpenStack можна створити налаштований сервер. Оскільки компанія пропонує легко масштабовані оновлення, такі як пам’ять, накопичувач і процесор тощо. Завдяки DreamHost ви отримаєте повний доступ до кореня. Ви отримуєте повний вибір програмного забезпечення / ОС та її версії. Їх сервери можуть працювати з операційною системою Linux, BSD та Windows.

Вони обслуговують клієнтів за допомогою передової технології, яка зробила хмарні послуги простими та зручними у користуванні. Досконала інформаційна панель допомагає користувачам виконувати такі завдання, як створення знімків, керування мережею та розподілення пам’яті. Крім того, всі плани поставляються зі сховищем Ceph, яке зберігає ваші дані частіше (3 рази), щоб отримати їх у разі будь-якого поганого інциденту.

Фактор, який дійсно має значення, – це служби підтримки. За допомогою чату та електронної пошти ви можете скористатися послугами підтримки. Крім того, на їх базі знань є основна маса рішень. Вони класифікують такі рішення, як загальні теми (PHP. Хостинг безпеки тощо), підтримка продуктів (виділений хостинг, VPS хостинг, електронні листи тощо), а також підтримка хмарних продуктів. Ви можете взяти участь у їх дискусійному форумі, подавши свою проблему, і отримаєте відповіді. Зараз на форумі 26440 зареєстрованих учасників. Компанія підтримувала: блог статусу, де ви можете отримати статус їх служби, щоб дізнатися, працює вона чи ні.

Їх план починається від 512 МБ оперативної пам’яті, 1-ядерного процесора, 80 ГБ SSD-накопичувача та блочного сховища в 100 ГБ від $ 4,50 / місяць. Ми вважаємо, що ця ціна є цілком доступною, оскільки включає повний доступ до кореневих програм, API та вибір різних ОС, SSD, хмарних резервних копій та автоматичного резервного копіювання для WordPress тощо.

10. Лінод

linode

Linode – це ще одна хмарна хостингова послуга, яка має 400 000 клієнтів і пропонує послуги, надійні для розробників, дизайнерів, блогерів тощо. Вони також пропонують SSD-плани. Центри обробки даних розташовані у трьох різних регіонах Азії Тихого океану, Північної Америки та Європи.

Клонування Linode дозволяє користувачеві зробити повну копію їх вмісту і зв’язати його з функцією відмови IP, щоб у разі падіння автоматично переходити на інший сервер з тією ж конфігурацією.

Масштабування є надзвичайно важливим, особливо коли вам потрібно більше ресурсів, і вони підтримують функцію масштабування. Багато компаній досі цього не пропонують. Припустимо, ви купуєте план, який не має можливості масштабування, і в майбутньому ви хочете лише додаткове сховище, тоді у вас немає вибору, а не купувати той вищий план, який має багато зайвих ресурсів, які вам дійсно не потрібні. Таким чином, масштабування надасть лише ту особливість, яку ви хочете у своєму існуючому плані.

NodeBalancer – це техніка, яка допомагає компанії розподілити навантаження. Якщо навантаження на один сервер збільшується, це вплине на продуктивність усіх користувачів. Отже, Linode розподіляє навантаження між різними серверами, щоб уникнути нестачі сервісів.

Компанія використовує прозорий підхід; це допоможе користувачам стежити за статистикою та вживати заходів щодо вузьких місць. Ви маєте повний доступ до графіків та іншої інформації, щоб вам було легко виявити проблеми. Крім того, ви отримаєте повну інформацію про процесори, використання, підключення та стан сервера на одній сторінці. Цей тип інформації робить вас ініціативним, і ви можете уникнути серйозних проблем.

Плани починаються з 10 доларів на місяць, що включає 2 Гб оперативної пам’яті, 1 процесорний ядро, накопичувачі 24 ГБ-SSD та 2 ТБ передачі даних. Ви також можете найняти їхні послуги щогодини. І якщо ви незадоволені ними, у вас є 7 днів, щоб отримати повний фонд.

У вас є маса можливостей зв’язатися із службою підтримки у разі виникнення будь-яких проблем. Вони пропонують електронну пошту, квиток, телефон, факс та чат спільноти. Більше того, ви можете також повідомляти про безпеку та інші проблеми окремо, щоб перетворитись на проблему безпеки та забезпечити постійне рішення. Отже, не витрачайте час, нехай виходите з ними в Інтернет.

11. Atlantic.Net

Атлантичний хмарний господар

Ось Atlantic.net пропонує дуже широкий спектр планів, але це не так дешевий хмарний хостинг, як інші згадані у списку. Компанія класифікує план на основі таких ресурсів, як план оптимізації пам’яті – це ті, які розроблені в основному для тих, кому потрібно більше оперативної пам’яті. Після покупки вони не займуть багато часу і зроблять сервер готовим для вас протягом 30-45 секунд. Як ми всі знаємо, що накопичувачі SSD стають основною вимогою користувачів. Більше того, швидкість є одним із факторів SEO, і Atlantic.net додав цю необхідність до своїх серверів.

Вони також беруть резервні копії даних автоматично раз на день, сплачуючи за цю функцію трохи копійки. Ви отримаєте одну IP-адресу з планом, і якщо ви хочете більше, то вони стягуватимуть $ 2,19 / місяць або $ 0,003 / год. Їх генеральний план на базі Linux постачається з 1 Гб оперативної пам’яті, 40 Гб пам’яті, передачею даних 3 ТБ та 1 основним процесором вартістю лише 10 дол. Ви також можете придбати плани на базі Windows з однаковими специфікаціями за 15 доларів на місяць. Вони забезпечують вихідний трафік 10 ТБ для вільного та необмеженого вхідного трафіку. Якщо ви перевищите ліміт вихідного трафіку, за ГБ стягуватиметься 0,02 долара.

Наразі у них є 6 активних центрів обробки даних та мають на меті запустити новий у Сінгапурі. Крім того, дозволено також будь-коли масштабованість та cPanel. Вони не запропонували безкоштовний cPanel, вам доведеться придбати ліцензію, яка коштувала $ 14,97 / місяць. Крім того, вони представляють хостинг з RESTful API, який допомагає вам керувати веб-додатками, ресурсами, операційною системою та розробкою додатків тощо. Atlantic вимагає забезпечити вражаючий 99,99% часу роботи сервера для всіх планів.

Компанія виконує всі галузеві стандарти, пов’язані з послугами підтримки. Ми вважаємо, що служби підтримки важливіші, якщо мова йде про хмарний хостинг, оскільки це набагато пакет ручного хостингу. Якщо користувачеві потрібна допомога в будь-який час, провайдер хостингу повинен проявляти активність у цьому плані. Атлантичні експерти завжди там по телефону, в чаті та пошті, щоб допомогти вам. Також можна отримати допомогу, розмістивши свою проблему на форумі спільноти.

  • Топ-7 найкращих постачальників хостингових послуг SSD
  • 10 найшвидших веб-хостингів

12. GoDaddy

хмарні сервери godaddy

Не тільки спільний хостинг, вони також є одним із дешевих хмарних хостинг-провайдерів. Їх самий основний план включає 20 Гб веб-простору, 512 Мб оперативної пам’яті, 1 ядро ​​та передачу даних 1 ТБ. На відміну від спільного хостингу, вони пропонують SSD-сервери для швидшої роботи. В даний час компанія пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію з 99,9% часу на серверах із США.

Компанія пропонує дружній та чистий API, який дозволяє виділити сховище, розробку обладнання та додатків тощо. У вас є два варіанти резервного копіювання даних, Знімок та Резервне копіювання. За допомогою Знімка ви можете зберігати свої дані в будь-який час, а автоматичне резервне копіювання автоматично зберігає прогрес через кожні пару днів.

Настав час, коли GoDaddy зазнає нападу хакерів, і більшість сервісів знижуються, включаючи електронну пошту, домен та певною мірою “хостинг”. Компанія також страждає через несприятливі дії підтримки SOPA та сексуальної реклами. Але зараз компанія багато вдосконалює та надає послідовні послуги.

Якщо ви застрягли і не знаєте, як вирішити цю проблему, тоді не хвилюйтеся, вони пропонують підтримку по телефону і спілкуватися в чаті. Також, безумовно, вам допоможуть довідковий центр та форуми громад із величезною кількістю активних членів.

Ще один дуже хороший варіант керування ресурсами за допомогою веб-інформаційної панелі – OpenStack. Ця платформа з відкритим кодом дозволяє легко розподіляти оброблювальні та інші ресурси. GoDaddy пропонує безліч додатків, пов’язаних із CMS, електронною комерцією, інфраструктурою, інструментами для розробників та багато іншого. Вам просто потрібно натиснути на клацання, і встановлення буде виконано протягом двох тижнів.

Одне, що вам потрібно знати, – це те, що вони не пропонують ніякого спеціального плану. Це означає, що у вас немає дозволу на зменшення або збільшення ресурсів відповідно до ваших потреб. Ми б рекомендували GoDaddy лише для невеликих проектів та тестування.

13. Хмара HostGator

хмарний хостинг hostgator

HostGator завжди прагне забезпечити дешевий хостинг для WordPress, і вони відносно пропонують надійні хмарні послуги з недорогими планами. Ми також використали їх спільні плани хостингу, що нас насправді здивувало. Але у нас є проблеми зі службами підтримки Live Chat. Компанія повинна вдосконалити її та відповідати клієнту на пріоритетних засадах. З іншого боку, компанія підтримує центр підтримки, який включає підтримку телефону разом із системою квитків, прямим чатом, відео-уроками та форумами..

Загалом компанія хороша і завжди приваблює увагу завдяки своїм привабливим знижкам. Наразі доступні три плани хмарного хостингу, названі Hatchling, Baby та Business. План хетчлінгу можна захопити лише на рівні 4,95 долара на місяць, а один домен дозволений з 2 ГБ оперативної пам’яті та двома основними процесорами. Ви можете розміщувати необмежену кількість доменів у плані Baby і Business. Використання пам’яті та пропускної спроможності немає обмежень, але слід використовувати розумно.

Легка масштабованість дозволяє збільшити ресурси, натиснувши кілька кліків без простоїв, коли ваш бізнес зростає. Вони добре відполірували приладну панель і зробили це досить просто. Ви можете легко відстежувати використання, швидкість завантаження, тенденції вмісту, які люди в основному бачать на вашому сайті та інші статистичні дані.

HostGator пропонує інтегрований інструмент кешування лаку, який допомагає завантажувати статичний вміст швидше, ніж зазвичай. Крім того, кожен план включає в себе cPanel та дзеркальне відображення даних. Дзеркальне відображення даних – це техніка, яка для безпеки поширює три копії ваших даних на різні пристрої, розташовані в різних місцях. Отже, якщо цілий центр обробки даних виходить з ладу через якусь серйозну проблему, наприклад пожежу, тоді ви все одно можете отримати доступ до своїх даних з інших серверів, розташованих в іншому місці.

Ви не можете скористатися перевагами виділеної IP-адреси в плані вилучення. Для виділеного ІР вам потрібно перейти до плану немовляти та придбати його за додаткові $ 4 / місяць. Google повільно робить необхідне для людей використовувати сертифікат SSL, щоб зробити свої сайти більш безпечними. Усі плани HostGator включають спільний SSL безкоштовно, тоді як бізнес-план має приватний SSL. HostGator – це чудовий і бюджетний хостинг-провайдер, і ви можете придбати дешевий хмарний хостинг з чудовими можливостями.

Висновок

Головне, ми хочемо сказати, що ви не можете повністю розраховувати на дешеві послуги. Для розміщення довгострокових проектів виберіть найкращих хмарних хостинг-провайдерів, таких як Vultr. Якщо вам потрібен хмарний план на більш тривалий термін, то його неодмінно слід вибрати без будь-якої розпливчастості.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зарахувати компанії, які мають низькі ціни на дешеві хмарні хостингові пакети, але надійні певною мірою. На нашу думку, Host1Plus найкраще підходить для розробників та досвідчених користувачів.

Отже, вище – дешеві хмарні хостинг-провайдери, які пропонують надійні послуги за розумними цінами. Виберіть найкращу, відповідно до потреб вашого веб-сайту / програми.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map