Топ-13 найкращих альтернатив Pingdom для моніторингу веб-сайтів

5

Це ніби кошмар, коли сайт знижується. Продажі втратили під час простою. Це не тільки фінансові втрати, але й погано впливають на рейтинг сайту. Ось чому час тривалості роботи набагато більше, ніж час завантаження.


Тому що, коли сайт потребує більше часу для завантаження, він все ще є в Інтернеті, і клієнт може потрапити на нього. Більше того, частина часу навантаження знаходиться у ваших руках. Ви можете зменшити її за допомогою належної оптимізації. Крім того, ви можете встановити різні плагіни для оптимізації вашого веб-сайту WordPress.

Але простої – це загальна втрата продажів. Нижче ми згадуємо про деякі можливі ефекти, які може виникнути на вашому веб-сайті через простої.

Основні втрати через час простою

Продажі

Уявіть собі, як клієнти можуть придбати товар, якщо вітрини магазину не працюють. Аналогічно, якщо веб-сайт переходить у режим офлайн, то клієнт перенаправляється на інший сайт, і ви втратили продажі, а також клієнтів.

Репутація

Веб-сайт, який здебільшого залишається під час штормів простоїв, не лише займає нижчу позицію в пошуковій системі, але й друкує жахливе зображення перед відвідувачами. І наступного разу, коли відвідувач бачить ваш сайт у пошуковій системі, він просто пропускає ваш сайт і відкриває наступний.

Очікування користувачів

Користувач розраховує, що веб-сайт швидко завантажиться. Користувачі в Інтернеті дуже нетерплячі, тому простої та затримка часу завантаження сильно вражають ваш сайт. Ось подивіться опитування від Акамаї що показує, що 30% учасників хочуть, щоб веб-сайт відповідав протягом секунди. І 18% людей хочуть, щоб сайт повинен швидко завантажуватися. Тому ви повинні виконати сподівання користувача.

Чи можна уникнути простоїв ?

Перший крок – як виявити простої? Звичайно, неможливо відслідковувати веб-сайт 24x7x365 навіть не для великих корпорацій. Найкраще, що ви можете зробити, це використовувати інструмент.

Далі, як уникнути простоїв? На жаль, немає можливості повністю усунути простої. Завжди є ризик простою. Але ось кілька кроків, які хтось може зробити.

Перш за все, виберіть добре відому та надійну веб-хостингову компанію. Для цього ми пропонуємо A2Hosting. Є рідкісні випадки простоїв їх послуг. Компанія здатна забезпечити 99,9% часу роботи, але так, як ми згадували раніше, майте на увазі непередбачуваний час простою.

По-друге, слідкуйте за серверами. Для цього можна використовувати такий інструмент, як Pingdom. Цей інструмент допомагає вам відстежувати сайт та надсилати вам сповіщення навіть по телефону за допомогою текстових повідомлень. Більше того, вони пропонують безкоштовний сервіс для вимірювання часу завантаження сторінки.

Чому альтернативи Pingdom:

Pingdom – чудовий інструмент, але він дорогий і має обмеження. Ось подивіться на деякі причини;

 • Висока ціна в порівнянні з багатьма іншими
 • Для 14-денного пробного періоду потрібні дані кредитної картки
 • Без безкоштовного рахунку

Цей перелік альтернатив Pingdom складається з урахуванням наступних факторів:

 • Кількість моніторів / перевірок
 • Інтервальна частота, після якої виконується аналіз
 • Перевірити типи (включає тип послуг, які ви можете відстежувати)
 • Ціноутворення
 • Сповіщення та типи способів надсилання сповіщень про час простою

Топ-13 найкращих альтернатив Pingdom 2020 для моніторингу часу вашого веб-сайту

1. Обслуговування

альтернатива pingdom

Розглядаючи альтернативи Pingdom, тоді як ми забуваємо згадати ServiceUptime. Працюючи з 2005 року, служба відстежує тривалість роботи, а також ефективність роботи веб-сайтів, серверів і портів (DNS, завантаження та MySQL-сервери тощо). Продовження служби може запускати сценарій за допомогою Webhook, коли трапляється щось погане, наприклад, час простою. Потім ви можете надіслати ці дані хостинговій компанії як доказ або поділитися з відвідувачами вашого сайту.

Наразі вони пропонують 3-плани (Стандартний, Розширений та Професійний). Вони пропонують до 10 різних місць моніторингу.

У стандартний план можна додати до 10 моніторів. Доступно 8 інтервалів перевірки, але в стандартному плані ви можете вибрати мінімум 3 хв перевірки, що дозволяє аналізувати сайт через кожні 3 хвилини.

Чесно кажучи, для великих сайтів це велика тривалість, тому ми пропонуємо вибрати розширений план, який все-таки коштує нижче, ніж план Pingdom Starter та підтримує з 2-х хвилинною частотою перевірки. Перебуваючи в цьому плані, ви можете додати максимум 20 моніторів.

Ще одна зручна особливість, яка включає всі плани, – це перевірка перевірки. Ви можете вибрати кількість відмов, після яких ServiceUptime повинен попереджати вас, як ви хочете, після першої, другої чи третьої несправності. Наведено до п’яти варіантів.

Вони надсилають попередження, використовуючи електронну пошту та SMS. Більше того, якщо на сайті є кілька адміністраторів, і кожен хоче отримати сповіщення, то ви можете легко додати кілька облікових записів та номерів телефонів. Вони ніколи не видаляють минулу статистику, тому користувач може переглядати всі злети і падіння.

Ми бачимо, що стандартний план включає деякі обмеження, як-от лише 5 SMS-повідомлень. За наступні 10 SMS потрібно заплатити 2 долари. Продовження сервісу пропонує пробний та безкоштовний рахунок. Пробний рахунок на 30 днів не потребує кредитної картки і може здійснювати чеки 10 к. Хоча у вільному обліковому записі існує багато обмежень, наче вони перевіряють через 60 хвилин. Це весело. Таким чином, ви можете вибрати преміальний план відповідно до своїх вимог.

Що нам подобається:

 • Дуже низьке ціноутворення, настроювана чутливість до перевірки, дозволяють користувачеві додавати декілька контактів, минулу статистику протягом життя, безкоштовний план включає всі типи перевірок

Що нам не подобається:

 • Тест виконання стандартного плану через 3 хв., Лише 5 SMS-повідомлень, 60-хвилинний термін перевірки у безкоштовній упаковці

Відвідайте ServiceUptime

2. Сайт24×7

Інструмент моніторингу Site24x7

Неправильно сказати, що Site24x7 є близькою альтернативою Pingdom. Ви отримаєте всі основні функції всього за 9 доларів, коли Pingdom пропонує подібні функції у понад 11 доларів. Він доступний на 10 мовах, включаючи англійську, китайську, французьку та італійську тощо.

Ви можете завантажити додаток Site24x7 на Andriod, iPhone тощо, щоб ви отримували миттєві сповіщення. Вони також пропонують настільний додаток для отримання сповіщень про час простою, тому не потрібно відвідувати поштову скриньку щодня.

На основі вашої цільової аудиторії ви можете обрати 8 місцеположень із 60. Ви можете контролювати як Linux, так і сервери на базі Windows. Він може контролювати тонни типів перевірок, включаючи SSL, DNS, бази даних, Ping, FTP та веб-сервіс Amazon тощо.

У “Стандартний” план ви можете додати до 10 моніторів (веб-сайтів), тоді як Бізнес-план дозволяє до 40 веб-сайтів. Ми вважаємо, що інструмент буде зручнішим, якщо він включає сканування шкідливих програм.

Процеси транзакцій, такі як реєстрація, оплата та виїзд тощо, є важливою частиною веб-сайтів, особливо для веб-сайту електронної комерції. Тому дуже потрібно стежити за тим, якщо процеси працюють нормально чи ні.

На сайті Site24x7 ви можете додати одну синтетичну веб-транзакцію, як у Pingdom, щоб контролювати такі процеси. Щомісяця користувач надає 50 SMS / голосових кредитів, щоб отримати зміни на телефон. Вони пропонують послуги підтримки електронною поштою та на форумі. Але у всіх інших вищих планах вони допомагають клієнтам через чат та телефонні дзвінки.

Звіт надсилається до вашого рахунку відповідно до обраного періоду (щодня, щотижня та щомісяця). Щоб запобігти помилковим сповіщенням, усі плани включають функцію повторної перевірки, яка отримує підтвердження з трьох різних місць.

Компанія пропонує 30-денний пробний період без приєднання кредитної картки. Разом з вами ви також отримаєте 30-денну політику повернення коштів на щомісячну підписку, тоді як 45 днів на річну підписку. Ми знайшли Site24x7 добре розроблений інструмент з безліччю функцій, що робить його вищим в порівнянні з Pingdom. І це, звичайно, коштуватиме грошей.

Що нам подобається:

 • Дозволити моніторинг 10 веб-сайтів, 60-секундну перевірку частоти, 30-денну пробну версію, а також 30-денну політику повернення грошей, програми, доступні для Android та iOS, безліч інтеграцій (Slack, Hipchat, AlarmsOne тощо)

Що нам не подобається:

 • Новий користувач може виявитись трохи складним на панелі приладів, додавання додаткових моніторів коштує дорого

Відвідайте сайт24×7

3. StatusCake

Визначте час простою за допомогою StatusCake

StatusCake – це вражаючий інструмент для моніторингу вашого сайту та найкраща альтернатива Pingdom. Вони стверджують, що мають понад 75000 користувачів, включаючи EA і NETFLIX тощо. Тут ми розглядаємо це як хорошу альтернативу Pingdom і варто спробувати. Інтерфейс дуже дружній, і вам нічого не потрібно вчитися. Вони також підтримують лінію спілкування та базу знань у випадку, якщо у вас виникнуть запитання.

StatusCake стягує більше, ніж Pingdom, але їх план не обмежений. Через 8 хвилин з 8 різних місць буде перевірятися перевірка. Щоразу, коли він виявляє час простою, то він отримує підтвердження з декількох місць та оповіщає вас.

Більше того, вони також перевіряють Сер. Час завантаження. Немає обмежень у кількості тестів. Вони виконують необмежену кількість тестів на моніторинг SSL, доменів та серверів (Linux бази веб-хостингу). У той час як Pingdom виконує лише 10 перевірок і не пропонує жодного чату і має лише 6 тестових місць.

Крім моніторингу, вони також проводять сканування вірусу через 1-годинний інтервал на вищому плані (базовому), тоді як часовий проміжок нижчий на більш високих планах. План також включає 25 SMS-сповіщень. StatusCake також надсилає сповіщення, коли ваш домен наближається до терміну дії.

Ви можете інтегрувати Pushover, Pushbullet, HipChat і Slack та багато інших програм для отримання сповіщень. Більше того, усі преміальні плани містять функцію відповідності вмісту. Поки що вони не згадували жодної історичної політики щодо даних, але ви можете переглянути максимум тримісячний аналіз.

Компанія не пропонує жодної політики повернення коштів, але ви можете спробувати StatusCake, оскільки вони також пропонують безкоштовний план, щоб ви могли перевірити якість послуг перед покупкою. Але це включає різні обмеження, такі як тестування, яке виконується через 5 хвилин, і перевірка сайту з випадкових місць. В цілому цей засіб чудово. Ціна може виглядати спочатку високою, але плани, безумовно, варті ваших грошей.

Що нам найбільше подобається:

 • Необмежені перевірки, моніторинг SSL, глибоке сканування вірусів, послуги підтримки через лінію чату

Що нам не подобається:

 • Дорога, невелика кількість сповіщень SMS

Відвідайте StatusCake

4. UptimeDoctor

Uptimedoctor - кращий безперервний сервіс 2017 року

Незалежно від того, чи хочете ви відстежувати веб-сайт чи сервер, UptimeDoctor може зробити це для вас миттєво. Додавши тест, ви можете вивчити Uptime, а також продуктивність. Як і Pingdom, в цей інструмент можна додати 10 моніторів (тестів), але є значна різниця між цінами.

Основний план UptimeDoctor коштував лише 7,95 дол. І якщо ми скажемо, що їхні плани є необмеженими, то це буде неправильно. Вони пропонують різні частоти моніторингу, такі як 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 та 60 хв.

Ви можете зробити швидкий тест у будь-який час, вибравши місця по всьому світу (Азія, Європа та Північна Америка). Вони дозволяють додавати необмежену кількість контактів навіть у базовий план. Це чудово, коли ви хочете додати більше одного контакту для отримання повідомлень

Отримання попереджень через смартфони – дуже доцільний спосіб. Лікар, що працює в режимі безперервного часу, пропонує необмежену кількість натискань на Android та IOS, використовуючи такі послуги, як Pushover, Push bullet і Prowl тощо..

Щоб уникнути втрат, потрібно виміряти тенденції продуктивності, використовуючи дані, що зберігаються. Він пропонує термін утримання протягом усього життя. Наразі вони пропонують 29 локацій. Це допомагає усунути помилкові попередження. І щоразу, коли він виявить помилку, він підтвердить цю помилку щонайменше з двох різних місць.

Більше того, ви також можете додати місцезнаходження зі списку. Інструмент досить простий у використанні, але все-таки вони пропонують технічну підтримку та 14-денну гарантію повернення грошей.

UptimeDoctor також надає безкоштовний план, який дозволяє вам додавати 5 веб-сайтів або серверів. Пакет підтримує 2 SMS, 50 Push, необмежену кількість повідомлень електронною поштою, а також включає необмежену кількість контактів. Він виконує аналіз на рівні 1 хвилини та зберігає дані протягом одного року. Крім того, ви отримаєте 14-денне відшкодування в рамках преміум-плану, а через 14 днів вони видадуть попереднє відшкодування.

Що нам подобається:

 • Проаналізуйте майже всі основні протоколи, такі як HTTP, HTTPS, порти та Ping тощо..

Що нам не подобається:

 • Немає спеціальних портів, Без безкоштовних SMS-повідомлень, але у вас є можливість придбати; в іншому випадку є необмежені сповіщення про push та електронну пошту безкоштовно.

Відвідайте UptimeDoctor

5. Пінгометр

Пінгометр закрити pindom альтернативу

Пінгометр – це чудовий спосіб контролювати сайт без пауз. Вони пропонують 4 різні плани для задоволення потреб людини на рівні підприємства. Самий базовий план названий МАЛИМ і дозволить додати 5 моніторів. Можна уважно стежити & знижувальні монітори, середній час роботи та середня швидкість лише з однієї інформаційної панелі.

Він вивчає типи перевірок, такі як HTTP, HTTPS, RUM, POP3, транзакції та багато інших протоколів. Тут майте на увазі, що план Малого плану не включав перевірку SSL та даних. Кількість тестових місць залежить від вибору плану, наприклад, на малому плані вони пропонують 3 місця, тоді як X-великий (найбільший план) пропонує до 10 місць.

Одне, що нас насправді вразило, – приладова панель Pingometer. На цьому ви можете легко перейти до моніторингу, оповіщення та обліку рахунків. Ви можете легко інтегрувати електронну пошту, Twitter, номер телефону та веб-гачок для отримання сповіщень.

Хоча інструмент простий і чудово працює, але все ж, якщо вам потрібна допомога, це можна зробити за допомогою електронної пошти та телефонної лінії. Обмеження Плану Малого полягає в тому, що він допускає лише один контакт, це прийнятно для окремих сайтів, що мають одного адміністратора. Тож якщо ви хочете надсилати сповіщення більше ніж одному контакту, перейдіть до плану середнього рівня.

Pingometer пропонує безкоштовний акаунт, який дозволяє перевіряти один веб-сайт з одного місця в США з періодичністю 1-хвилинний інтервал, а також контролювати швидкість завантаження. Крім того, у вільному обліковому записі також доступні різні звіти, такі як тривалість тривалості роботи та час відповіді, щоб оцінити тенденції ефективності.

В цілому Пінгометр – це чудовий інструмент із міцною панеллю. Крім того, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, що чудово, якщо ви не задоволені після покупки.

Що нам подобається:

 • 24/7 моніторинг, дружня панель інструментів, повна політика повернення коштів за 30 днів, підтримка ключових протоколів підтримки, низькі ціни, інтеграція сповіщень із Twitter та номером телефону тощо.

Що нам не подобається:

 • Ви можете додати лише один контакт (групу) на Малий план, зберігаючи лише 24 години

Відвідайте Пінгометр

Ознайомтеся з посібниками з веб-хостингу:

Хости SSD | Linux хости | Хостинг Windows | Хости PHP | МонгоДБ хостинг | Хостинг Tomcat

6. NodePing

Найкращий інструмент для моніторингу сайту

Nodeping пропонує гнучку та економічно ефективну послугу для моніторингу часу та простою сайту. Не тільки веб-сайти, але й багато інших сервісів, таких як POP3, IMAP4, DNS, Ping, SSL-моніторинг та багато іншого.

Nodeping здійснює моніторинг у різних регіонах (33), які охоплюють Північну Америку, Європу, Східну Азію та Латинську Америку. Ви також можете вибрати випадкове місце, вибравши всесвітній варіант.

План стартера найкраще підходить до окремих веб-сайтів, які дозволяють мати до 5 моніторів та необмежених користувачів. Крім того, додаткові монітори можуть бути додані всього за 0,50 долара / монітор. Повідомлення можна надсилати користувачам електронною поштою, SMS, Twitter та Pushover.

Вони пропонують широкий діапазон контрольних частот від 1 хв до 1 дня. Nodeping передає перевірочну чутливість в руки користувача. У цьому випадку ви можете вибрати кількість повторних перевірок, після яких вони підтвердять час простою і повідомити про це.

Якщо ви не ввімкнули повторну перевірку, є ймовірність помилкових сповіщень, тому ми радимо вибрати щонайменше дві повторні перевірки, щоб уникнути зайвих повідомлень. Результати можна вивчити у числах та формі діаграми. Компанія також пропонує тест вручну на вкладці “Діагностичні інструменти”, який дозволяє перевірити час завантаження сторінки, пінг, копати і простежити, і т.д..

Nodeping не запропонував жодної політики повернення коштів, але вони пропонують пробні рахунки протягом визначеного періоду (15 днів). Ви можете скласти будь-який із планів навіть найцінніший пакет, не додаючи реквізити кредитної картки. Їхні послуги також довіряють багатьом клієнтам, включаючи Rippleit і Pureweb тощо. Добре представлені плани роблять Nodeping чудовою альтернативою Pingdom.

Тож виберіть план згідно зі своїми вимогами, почніть моніторинг, перш ніж потрапить на якусь значну втрату.

Що нам найбільше подобається:

 • Необмежена кількість сповіщень, включаючи SMS, підтримка майже всіх типів протоколів та послуг, економічна ціна, необмежена кількість користувачів

Що нам не подобається:

 • План початківців не включає доступ до API, тому не є корисним для розробників, інакше чудовий вибір

Відвідайте Nodeping

7. UptimeRobot

дешева альтернатива pingdom - UptimeRobot

Це не надто старий сервіс, запущений у 2010 році, але незабаром відомий як один з найкращих сервісів для моніторингу часу роботи, і тепер йому довіряють понад 360 000 користувачів. Якщо ми говоримо про тип послуг, інструмент обмежений, оскільки він відстежує лише час роботи, тоді як Pingdom пропонує тривалість роботи, реальний моніторинг користувачів та моніторинг транзакцій тощо.

Причиною лістингу робочого часу в режимі безперервного робочого часу є його низькі ціни, точність та простота у використанні. Більше того, якщо ви хочете виключно контролювати тривалість роботи, то UptimeRobot є важливим варіантом.

Ви можете відстежувати 50 веб-сайтів та подавати HTTP, HTTPS, ключове слово, Ping та користувацькі порти лише в одному обліковому записі. Налаштувати веб-сайт просто, просто введіть URL-адресу, і це все. Він спостерігає ваш сайт з різних вузлів, розташованих на різних континентах (США, Великобританія, Німеччина та Канада тощо) після кожної хвилини і коли виявляє час простою, вони надсилають попередження. Навіть вони пропонують план низьких цін; все-таки у вас є 30 днів, щоб вимагати повного відшкодування, якщо не задоволений якістю послуги.

Те, що робить робота без перерви прекрасним вибором, – це попереднє повідомлення. Ви можете вибрати кількість сповіщень лише за один час простою та тривалість простою, після чого вони повідомлять вас. Це допоможе ігнорувати невеликі простої.

То як ви отримуєте сповіщення? Вони пропонують 10 безкоштовних SMS та необмежену кількість електронних листів для надсилання сповіщень про час простою та безперервного користування. Крім того, він може бути інтегрований з деякими великими каналами, такими як Twitter, Pushover, Slack, HipChat, Boxcar та webhook тощо.

Ще не закінчено, UptimeRobot зберігає дані за останні 1 рік, і ви можете легко завантажувати журнали моніторингу в Excel лише одним клацанням миші. Як і в багатьох інших компаніях, ви можете знайти свою відповідь через FAQ або просто надіслати їх електронною поштою. В даний час вони також пропонують безкоштовний план, який включає 50 моніторів і 5-хвилинну частоту моніторингу. Безумовно, їхні плани варті багато і доставляють цінність.

Що нам найбільше подобається:

 • Можна перевірити 50 моніторів, простий та простий, низькі цінові плани, дозволити обмін статикою з відвідувачами, 30-денна політика повернення коштів

Що нам не подобається:

 • Відсутність різноманітності послуг (лише в режимі простою та простою)

Відвідайте UptimeRobot

8. Updown.io

updown.io безкоштовний монітор сайту

Updown.io пропонує послуги, але в іншому стилі. Замість того, щоб купувати план, потрібно просто придбати кредити. При першій реєстрації ви отримаєте 100 000 кредитів безкоштовно. Хороша річ, що вони також дають вам знати, скільки часу триває ці кредити з поточною кількістю моніторів та частотою перевірки. І вони, звичайно, пропонують неперевершені ціни. Використовуйте кредитну карту, Paypal або Bitcoins для придбання кредитів.

Елегантна приладова панель забезпечує дуже доброзичливий досвід. Просто поставте URL і виберіть інтервал моніторингу. Ви також можете побачити тенденції часу відгуку на приладовій панелі. Якщо ви не терпіли простоїв навіть декількох секунд, тоді Updown.io для вас.

Вони дозволяють користувачеві вибирати частоту моніторингу на рівні 30 секунд. Коли ми вибираємо інтервал 1 хв, вони показують, що ми можемо контролювати сайт більше 2 місяців. Дивовижний так!

Ваш веб-сайт контролюється з 8 різних міст, розташованих на різних континентах. Крім того, ви можете активувати та деактивувати будь-яке місце розташування лише одним клацанням миші. Наступна примітна особливість – презентації статистики.

Коли ви детально розбираєтесь, в першу чергу наводяться статистичні дані про час роботи, а потім час відгуку кожного місця із чудовою графікою. Зрештою, ви можете побачити дані за останні 6 місяців разом із подіями.

Для оповіщення вони пропонують слабку інтеграцію, електронну пошту та SMS. Інші послуги включають відповідність вмісту та тестування SSL. Якщо ви хочете відстежувати певний текстовий рядок, то відповідність вмісту – це чудовий спосіб, який попереджає вас, коли він не знайде цього рядка (тексту).

Тож чому чекати просто зареєструватися зараз безкоштовно, і якщо ви зареєструєтесь через нас, ви отримаєте додаткові 100 кредитів.

Що нам найбільше подобається:

 • Простий та дешевий інтервал 30 секунд, безкоштовні 100 Кредитні кредити для всіх, підтвердження з декількох локацій перед оповіщенням, швидка служба підтримки

Що нам не подобається:

 • Ціни в євро, які можуть бентежити деяких клієнтів, SMS-сповіщення коштують дорого (7500 кредитів / SMS)

Відвідайте Updown

9. Uptime.com

Uptime.com

Тут ви знайдете різноманітні переваги Uptime.com. За допомогою цього одного інструменту можна миттєво проаналізувати DNS, веб-сервер, поштові сервери та зловмисне програмне забезпечення. Він також може виконувати моніторинг PING. Вони пропонують 30 локацій по всьому світу для тестування. Компанія стверджує, що є щасливі клієнти-гіганти, включаючи AMD, IBM та CISCO тощо. Отже, що робить їх вищими за Pingdom?

Uptime.com пропонує 4 різні плани від 10 до 400 доларів. Основний план добре розроблений для окремих веб-сайтів. Незалежно від плану, всі можуть виконувати аналіз з частотою 1 хв.

Основний план найкраще підходить для сайтів, які в основному покладаються на аудиторію США (цільову аудиторію США). Причина полягає в тому, що це виконує перевірки лише з США, а не з різних місць на континентах. Також цей план включає 50 перевірок (моніторів), тоді як базовий план Pingdom (стартер) включає лише 10 перевірок.

Дані минулого можуть мати вирішальне значення при прийнятті технічних та інших рішень. Отже, Uptime зберігає ваші останні 4 місяці. Більше того, вони відповідають вмісту, який шукає певний рядок на вашому веб-сайті, і якщо цього рядка немає, ви отримаєте попередження. Ви також можете додати користувацькі порти, моніторинг SSL та генерувати звіти про RUM, щоб слідкувати за середнім часом завантаження.

Вони підтримують кілька каналів, щоб сповістити користувачів про неприємні події, такі як простої тощо. Ви отримуватимете сповіщення за допомогою SMS, електронних листів, Twitter, Webhook та push-повідомлення (на HipChat та Pushover тощо). У разі будь-яких проблем ви можете отримати допомогу електронною поштою або відкрити квиток. Також дається номер телефону, і для самодопомоги вони підтримували велику базу знань.

Uptime.com не пропонує пробного або безкоштовного акаунта, але Pingdom пропонує 14-денний пробний період. За допомогою цього інструменту ви можете безкоштовно перевірити здоров’я домену. Інформаційна панель проста та привітна, і ми не думаємо, що новачок може зіткнутися з будь-якими труднощами.

Що нам подобається:

 • 50 перевірок, подробиці про час роботи та навантаження тощо, відомості про стан домену, велика кількість каналів оповіщення, швидкість тестування 1 хв, вірус & сканування зловмисних програм, статистика RUM

Що нам не подобається:

 • Тільки місце розташування в США для тестування на базовому плані, Єдиний обліковий запис користувача
 • Виглядає дорого всього за 20 чеків
 • Преміальна підтримка вищих планів

Відвідайте Uptime

10. Щасливі програми

Тест доступності та тестування сайту Happyapps

Підтримка широкого спектру типів перевірок, таких як веб-сайти, додатки, Ping, бази даних, Postgres та Sockets тощо, робить HappApps придатним для всіх типів тестів. Вони пропонують більшу цінність у порівнянні з Pingdom.

Первинний план HappyApps коштує менше $ 10, а Pingdom стягує $ 11,95. Крім того, в Pingdom вони дозволяють додавати 10 перевірок (монітори або веб-сайти тощо), а HappyApps підтримує до 25 перевірок. Тож відмінний вибір, якщо у вас є кілька веб-сайтів.

Коротка частота моніторингу дозволяє стежити за робочим часом. Тож у HappyApps вони пропонують 1-хвилинну частоту. Поряд із цим наведено і статистику часу відповідей.

Ви можете вимкнути чек у будь-який момент часу. Це дуже корисно, коли ви виконуєте певне обслуговування та не хочете отримувати сповіщення. Просто натисніть на доданий вами чек, потім натисніть прапор, поданий у верхній правій частині, і там ви переходите в режим безглуздого режиму.

Ви можете переглядати історію останніх 30 днів, щоб проаналізувати середні показники. Електронна пошта – це єдиний спосіб зв’язатися з ними в Інтернеті або переглядати довідковий центр. Але ми вважаємо, що допомоги немає, тому що нова людина може легко зрозуміти, як користуватися нею.

Щомісяця вам надсилається 20 SMS-повідомлень про отримання попереджень про тривалість роботи та простоя. Але вони включають необмежені сповіщення електронною поштою. Крім того, вони також пропонують 30-денну політику повернення коштів.

Однак якщо ви вагаєтесь, спробуйте HappyApps, зареєструвавши безкоштовний акаунт, де ви можете подати до 3 веб-сайтів для моніторингу. Крім того, він включає мінімальну частоту 5 хвилин, необмежену кількість повідомлень електронною поштою та вміщує 7 днів історії.

Ми знаємо, що інтервал 5 хв – це тривалий проміжок часу, коли ви спеціально хочете контролювати час роботи. Але за допомогою безкоштовного облікового запису, оскільки ви можете додати всі типи чеків, тому може бути корисним побажання на дружній панелі.

Що нам подобається:

 • 25 перевірок, 1 хв моніторингу, дружній та простий у використанні, дозволити декільком користувачам ролей, тонн типів перевірок

Що нам не подобається:

 • Спеціальний тип чека доступний лише за ціновим планом, без політики повернення

Відвідайте HappyApps

11. Host-Tracker.com

найдешевша альтернатива pingdom 2017 року

Однією з головних причин розташування хостера-трекера у списку альтернатив Pingdom є його спокусливі ціни. Їх основний план є значним варіантом для менших веб-сайтів. Вузли розташовані у більш ніж 140 місцях, і зараз у них більше 43 000 клієнтів. Більше того, компанія отримала довіру деяких гігантів, таких як Microsoft, Panasonic, Kaspersky тощо.

За особистим планом ви можете відстежувати до 5-ти URL-адрес. Їх відмітною рисою є місця, від яких стежить ваш сайт. Ви можете вільно вибирати місця, пам’ятаючи свою цільову аудиторію.

Існує маса сервісів, таких як HTTP, ping, порти, термін дії сертифікатів, бази даних, процесор, моніторинг жорсткого диска та багато іншого. Але доступні вам послуги залежать від обраного вами плану.

В особистому плані перевірку виконують через 10 хвилин. Ми знаємо, що здається великою тривалістю, але для менших веб-сайтів це все-таки життєздатний варіант. Ви можете додати 5 контактів. Немає обмежень у кількості надсилання сповіщень електронною поштою, але попередження SMS обмежені 50.

Хост-трекер використовує різноманітні засоби, такі як Skype, Viber та Hangout тощо, щоб інформувати користувачів про те, коли сайт провалюється вниз і вгору. Окрім тез, вони також постійно відстежують час відповіді.

Наразі Host Tracker приймає 30-денну гарантію повернення грошей. Але ви також можете підписатися на 30-денну пробну версію або на безкоштовний акаунт, і все це залежить від вас. Якщо у вас є більший сайт, то ми пропонуємо вам вибрати "Бізнес-план" який включає в себе безліч корисних послуг, включаючи перевірку чорного списку DNS та підтримку до 25 моніторів та 300 SMS-повідомлень.

Що нам подобається:

 • Дуже низькі ціни, велика кількість каналів (Skype, Hangout тощо) для сповіщень, Тон вузлів для перевірених сповіщень, Робить моніторинг більш ефективним із щотижневими та щорічними звітами

Що нам не подобається:

 • Високий інтервал моніторингу в Особистому плані, пропустіть багато функцій, таких як відповідність вмісту та API тощо в Особистому плані.

Відвідайте хост-трекер

12. Порт-монітор

Перевірка стану сайту на моніторі

Не хочемо вникати у складність послуг, тоді ось PortMonitor з низькими ціновими планами. На панелі приладів можна додати веб-сайт, DNS, сервер та власні порти. Приладова панель продовжує автоматично оновлюватись, щоб представити останні деталі. У ньому представлено режим тривалості та часу реагування протягом останніх 24 годин, 7 днів та 30 днів.

PortMonitor пропонує 6 заздалегідь складених планів з різними специфікаціями, також якщо вам потрібен спеціальний план, ви можете зробити це, звернувшись на форум. Перші два плани коштували низько, якщо ми порівняли їх з базовим планом Pingdom.

Перший пакет включає 10 моніторів, а другий – 20 моніторів. Автоматичний запуск виконується після кожні 1 хвилини, щоб визначити, чи відчуває ваш сайт час простою чи час роботи, і який час відповіді..

Сповіщення можна отримувати двома способами електронною поштою та Pushover. Перейдіть на вкладку налаштувань на панелі та виберіть сповіщення електронною поштою для отримання сповіщень електронною поштою. А для отримання попереджень на смартфоні потрібно просто налаштувати вкладку Pushover.

Крім того, ви можете переглядати звіти та події у будь-який час, а також надсилати щотижневі та щомісячні звіти електронною поштою. Для розробників вони пропонують API REST, який дозволяє легко інтегрувати монітор порту з веб-сайтом та додатком тощо.

І все-таки, якщо ви не впевнені, ви можете спробувати їх безкоштовний рахунок, який найкращий спосіб оцінити якість обслуговування. Він охоплює максимум 2 монітора, 60 секунд частоти моніторингу, повідомлення електронної пошти та Push-повідомлення тощо.

Що нам подобається:

 • Низьке ціноутворення, необмежена кількість електронних повідомлень та Push-сповіщень, зберігання даних за 1 рік, частота перевірки 1 хв., Дозволити кілька контактів, Перевірка перед створенням події відмови

Що нам не подобається:

 • Без SMS-сповіщень. Якщо вони дозволять інтегрувати Twitter та Hangouts, це стане зручнішим

Відвідайте PortMonitor

13. R apidspi ke

Rapidspike альтернатива pingdom

Ви можете їх знайти дорогими, і так, вони є. Причина заручитися ними полягає в тому, що ви отримаєте масу рішень в одному місці. Як веб-майстру є великий веб-сайт і менше часу для зосередження уваги на послугах моніторингу шляхом переходу між різними інформаційними панелями? Тут RapidSpike вступає в гру.

Він пропонує інтервал від 1 до 60 хв., Вибір – за вами. Професійний план можна ділитися між 5 користувачами та дозволяти додавати необмежену кількість моніторів. Це чудово, коли ви працюєте в групі.

Він контролює веб-сайти, сервери, порти, SSL, статистику SEO та багато іншого. Після додавання монітора ви навіть можете відстежувати конкретні сторінки вашого веб-сайту. Щомісяця надається 25 кредитів SMS / голосового дзвінка. Крім того, ви можете налаштувати функцію Slack і, Webhooks та Pager для отримання сповіщень.

Rapidspike також пропонує розширений моніторинг, включаючи WHOIS та SSL, та показує їх термін дії та іншу статистику. Якщо Google перебуває у чорних списках вашого веб-сайту через причини зловмисного програмного забезпечення, то в системі Google здійснюють пошук на вашому веб-сайті з позначкою обережності, і тому відвідувачі отримують попередження, коли вони намагаються увійти, і тому вони можуть не відвідувати ваш сайт.

Rapidspike відстежує список безпечного перегляду Google та надсилає сповіщення про зловмисне програмне забезпечення та шкідливий вміст. Лише на одній інформаційній панелі ви також можете відстежувати SEO свого сайту за допомогою Alexa Rank, Google Analytics, рейтингу Moz та статистики зворотного зв’язку.

Це ще не кінець; Є більше, ви можете відстежувати продуктивність за допомогою реального моніторингу користувачів. Вони пропонують телевізійний режим, який відображає статистику в прямому ефірі, щоб ви могли швидко вирішити проблеми. Це корисна функція, якщо у вас є окремий екран.

Rapidspike здійснює глобальний моніторинг, генерує графічні звіти та дозволяє користувачам налаштовувати чутливість сповіщення. Крім того, ви можете ділитися статистикою з іншими, створюючи загальнодоступну сторінку статусу. Це дуже корисний інструмент, якщо ви можете собі дозволити. Зареєструйтесь зараз та отримайте 30-денний пробний термін.

Що нам подобається:

 • Пропонує необмежену кількість моніторів, SEO моніторинг, виявлення зловмисних програм, SSL & Моніторинг WHOIS, інтеграція з численними інструментами, має моніторинг інтервалів 1 хв.

Що нам не подобається:

 • Високе ціноутворення, обстріли послуг можуть збентежити новачків

Відвідайте RapidSpike

Висновок:

Отже вище ми згадали про деякі чудові альтернативи Pingdom, щоб постійно відстежувати свої веб-сайти. Більшість компаній у списку пропонують плани за нижчими цінами, ніж Pingdom, включаючи всі основні функції. Це все на ваш вибір.

UptimeRobot є хорошим вибором, оскільки він підтримує різні типи перевірок, 50 моніторів та 1-хвилинний інтервал тестування. Але це обмежено для моніторингу часу роботи. З іншого боку, Statuscake та Rapidspike забезпечують корисні функції, але високі в ціні.

Найкращим способом вибору послуги є врахування кількості факторів, таких як інтервал перевірки, кількість моніторів, типи сповіщень, збереження даних та розташування вузлів. Звичайно, ціноутворення також є обов’язковим.

Ми з нетерпінням чекаємо ваших думок і повідомляємо про ваш досвід. Чи є якась найкраща альтернатива Pingdom, яку, на вашу думку, слід перерахувати тут? Будь ласка, запропонуйте в розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map