Топ-10 найкращих граматичних альтернатив у 2020 році

7

Чи знаєте ви, що граматичні помилки можуть вплинути на рейтинг вашого блогу, популярність та вашу особистість?


Хоча незначні помилки ігноруються, написання статей без помилок має бути вашим найважливішим пріоритетом.

Для іноземного мовця англійської мови виявлення та виправлення граматичних помилок є надзвичайно важливим завданням, якщо не отримати допомогу від інших.

Більшість людей покладаються на офіс MS, але це може бути корисно для написання помилок, а не для граматичних та / або інших помилок. Хоча Grammarly – це вдосконалений інструмент із великою кількістю функцій, його дорогі плани можуть закликати вас знайти альтернативу Grammarly.

Ви також можете прочитати:
Найдешевші постачальники послуг хмарного хостингу

Перш ніж ми розпочнемо, ви повинні знати, що Grammarly дозволяє вибирати між англійською / американською англійською, перевіряти плагіат, пропонує численні стилі написання, пропозиції щодо збагачення словника, знайти граматику & пунктуаційні помилки, і набагато більше. Прочитайте наш глибокий огляд Grammarly тут.

Чому граматично краще, ніж інші?

Grammarl y – один із передових, сучасних та досконалих інструментів, який пропонує безліч функцій в одному місці, і зараз немає жодного інструменту, достатнього для його перемоги. Хоча існує багато сервісів, вдосконалений алгоритм Grammarly працює як шарм і пропонує декілька можливих помилок протягом декількох секунд. Отож, знову спробуйте його та насолоджуйтесь 7-денною безкоштовною пробною версією.

 • Це виключає граматичні, орфографічні та пунктуаційні помилки.
 • Він пропонує споріднені слова для загальновживаних фраз / слів або вдосконалення словникового запасу.
 • Миттєво перевіряйте плагіат, щоб уникнути дублювання вмісту.
 • Допоможе вдосконалити структуру речень на прикладах.

Спробуйте зараз граматично

Отже, незалежно від причини пошуку альтернатив Grammarly, будь то ціноутворення, якість або щось інше, ми складаємо список найкращих 10 найкращі граматичні варіанти.

10 найкращих альтернатив граматики у 2020 році

1. ProWritingAid

ProWritingAid – це чудова граматична альтернатива, коли вашою основною проблемою є ціноутворення. Це багатофункціональний інструмент, який доступний у безкоштовній та преміальній версіях. Ви можете легко включити його у свій браузер, щоб проаналізувати недоліки тексту під час введення в Gmail, WordPress, Facebook та Twitter тощо. Більше того, його легко інтегрувати в MS Office та Google Docs. Для розробників вони також надають доступ до API, щоб розробники могли інтегрувати його у свою програму. Для безкоштовних користувачів немає настільного додатка.

Як і Grammarly, вони пропонують безліч стилів письма, таких як загальний, діловий та академічний, допис у блозі тощо. Ви можете вибрати із США, Великобританії та загального стилю англійської мови. Використовувати ProWritingAid абсолютно просто. Після встановлення розширення ви побачите невеликий значок, який з’являється щоразу, коли ви знаходитесь в текстовому редакторі будь-якого сайту. Тепер просто наведіть курсор миші на піктограму та виберіть будь-який варіант, який ви хочете перевірити на граматику, слова, що переживають, стиль, кліше та надмірність тощо.

Якщо ви не хочете робити будь-яку установку, просто перейдіть до ProWritingAid та підпишіться. Що робить цей інструмент близькою альтернативою Grammarly, це те, що він може виконувати 25 типів тестів на вашому тексті, таких як граматика, займенники, структура речень & довжина, перехід та розпливчасті слова тощо. Особливість їх стилю написання дуже ефективна при перегляді слів для поліпшення читабельності.

Параметр “Тезаурус” виділяє слова, а наведення курсору миші ви можете вибрати зі списку альтернативних слів. Інструмент доступний за дуже дешевими цінами і коштує лише 60 доларів за щорічну підписку, тоді як довічна підписка коштує 210 доларів.

Плани підтримуються 14-денною гарантією повернення грошей. Вони не включають жодного перекладача, але, на нашу думку, він взагалі не вважається обов’язковим компонентом інструменту для коректури. Хоча вони пропонують перевірку плагіату, це обійдеться вам у додаткову суму. ProWritingAid – це неймовірний інструмент з довгим переліком функцій і, безумовно, вартий ваших грошей.

2. WhiteSmoke

WhiteSmoke – це також дуже ефективний інструмент для написання та коректури англійською мовою. Він вказує граматику, а також пунктуацію, перевірку орфографії та написання стильових пропозицій. Він доступний для всіх типів пристроїв, включаючи Mac, Windows, веб-браузери, iOS та Android тощо. Програмне забезпечення містить понад 100 шаблонів для написання, таких як резюме, співчуття, дякую, звіти та супровідні листи тощо.

Перекладач WhiteSmoke побудований на статистичному машинному перекладі і показує переклад з найбільшою ймовірністю точності. Вони підтримують майже 55 мов. Програма виділяє слова, а наведення курсору миші ви побачите пропозиції щодо граматики та пунктуації. Він перевіряє 16 різних областей речення, такі як фрагменти, напруженість, неправильні пунктуації та модифікатори вивільнення тощо.

Інструмент дає пояснення, чому слово виділяється, а також надає приклад того, як поводитися з цим словом. Він також представляє широкий список синонімів через тезаурус, який ідеально підходить для складання словника та пошуку альтернативи слову, яке багато разів використовується у вашому документі. Крім того, воно також визначає вибране слово.

За допомогою WhiteSmoke ви можете дізнатися, чи текст плагіат чи ні. Це дуже корисно, якщо ви найняли для свого веб-сайту кілька авторів в Інтернеті. Компанія розробила надбудову, яка допомагає користувачам писати в Outlook, MS Office чи інших полях редагування тексту. WhiteSmoke вказує на помилки з червоним шрифтом (для неправильних написань), зеленим (для граматики) та сірим (для повторних) слів.

Однією з цікавих речей є те, що вони надають різні навчальні посібники з відеозв’язку, пов’язані з прийменниками, допоміжними дієсловами, іменником та займенниками тощо. Для довідки ви можете зателефонувати або надіслати їм електронний лист. WhiteSmoke коштує $ 4,16 / місяць для "Основні" план і 6,67 дол. / місяць на "Преміум" підписка на один рік.

Компанія надає 48-годинну політику повернення коштів для планів, які мають термін дії менше 31 дня, а інші плани включають 31-денну політику повного повернення коштів. WhiteSmoke є вражаючим інструментом для англійського письмового рішення, але вони пропонують лише 4-денний пробний період, який дуже обмежений. Згідно з нашим досвідом, Ginger є більш сумісним у використанні та надійності, ніж WhiteSmoke.

3. Імбир

Імбир – ще один досить блискучий інструмент серед студентів, викладачів та блогерів завдяки його ефективним результатам. Ginger надає функції з більшою зручністю, оскільки він доступний для Windows, iOS, Android, Chrome, Safari та Mac. Ви можете використовувати інструмент для коректури Ginger під час введення в поля редагування, такі як WordPress, або просто перейти на їхній сайт та вставити текст. Це навіть допомагає вам під час використання панелі пошуку на веб-сайтах, таких як YouTube.

Імбир виявляє помилки дуже швидко та висвітлює їх. Якщо ви наведіть курсор миші на виділене слово, воно надасть пропозицію щодо його виправлення. І якщо ви хочете одразу схвалити всі пропозиції, просто натисніть на «Підтвердити всі». Як і Grammarly, в Ginger ви також можете вибрати англійську або американську англійську.

Ginger також перекладає ваш документ на 40 мов, включаючи китайську, французьку, урду, хінді, арабську та російську мови. Більше того, ви можете шукати визначення своїх слів через словник і перефразовувати свої пропозиції за різноманітністю структури. Крім того, ви також можете створити особистий словник, щоб програма не відображала помилок для цих слів у наступний раз. Зчитування тексту – ще одна унікальна функція Ginger, яка корисна для вивчення вимови, але вона доступна лише у преміум-версії.

Є дві версії Free і Premium. У безкоштовній версії відсутні деякі характеристики, такі як звіт про помилки, зчитування тексту та необмежена перевірка граматики. Ми пропонуємо встановити їх розширення веб-переглядача або робочий стіл замість того, щоб спробувати їх веб-сайт. Тому що, коли ви перевіряєте текст, вставляючи його на веб-сайт, він аналізуватиме лише обмежені слова.

За річний план граматично стягують $ 11,66 / місяць, тоді як Ginger коштує $ 7,49 / місяць (пропонуючи знижку 40%). Ginger – одна з чудових альтернатив Grammarly для Mac та інших користувачів, але не має інструменту плагіату, який сприяє онлайн-видавцеві боротися проти дублювання. Крім того, коли ви використовуєте їх синоніми чи означення, клацнувши правою кнопкою миші на слово, воно переходить на вкладку синоніми чи визначення замість того, щоб відображати інформацію на цій же вкладці. Це не велика проблема, але це здається дратівливим.

 • Граматично проти імбиру – який краще?

4. JetPack

Наступний у списку – плагін Jetpack WordPress. Якщо ви використовуєте WordPress, можливо, ви вже використовуєте цей плагін. Оскільки цей інструмент може принести численні переваги, такі як відстеження трафіку на вашому веб-сайті, покращення безпеки, безкоштовні теми та багато іншого. Його коректурна функція працює на тих же принципах, що і Після мертвої лінії. Для блогерів WordPress прекрасно мати інструмент для коректури прямо в редакторі публікацій, а не вставляти вміст окремо в текстовий редактор англійського інструменту перевірки.

Після встановлення Jetpack ви побачите такий значок. Почніть писати або просто вставити вміст, а потім натисніть цей значок. Він почне сканувати та позначати слова червоними, зеленими та синіми лініями. Червоний означає, що це слово неправильно написано чи не використовується; зелений показує граматичні помилки, а синій позначає підказку для стилів написання. Більше того, воно також дає пояснення помилок.

Ви можете налаштувати інструмент коректування Jetpack за допомогою навігації Users => Твій профіль. Просто встановіть прапорці для функції, яку ви хочете включити. Основна особливість включає виявлення надмірно використаного, складного, пасивного голосу та словомовлення фраз тощо.

Граматичні особливості jetpack

Крім того, засіб може вичитувати публікації, написані англійською, іспанською, португальською, німецькою та французькою мовами.

Інструмент простий, і ви можете використовувати всі його функції коректури, не заплативши ні копійки. Але воно пропустило деякі основні риси. Ви не можете складати особистий словник, і він не вказуватиме на неправильно використані слова, написані іншими мовами, крім англійської. Крім того, вони не дозволять вам вибрати з американського, британського та канадського стилів англійської мови. З нашого досвіду це не так ефективно, як Grammarly або Ginger, але є гідним безкоштовним інструментом, який може допомогти вам покращити основні навички письма.

5. PaperRater

PaperRater працює над комп’ютерними алгоритмами, які ласкаво називають Грендел. В даний час не існує розширення або настільної версії цього інструменту. Просто відвідайте їх Коректор і перевірка граматики і покладіть текст у вікно, яке з’явиться перед вами, і отримайте звіт. Їх система підкреслює слова, які неправильно написані або мають проблеми з граматикою. На малюнку нижче представлені функції PaperRater.

функції коректора

Оскільки онлайн-видавців щороку публікується безліч даних, стає необхідним публікація оригінальних даних. PaperRater пропонує також перевірку плагіату, як Grammarly. Але у безкоштовній версії перевіряючий плагіат повідомляє лише про відсоток неоригінальності. Ви не можете знайти плагіатні лінії або вміст, не підписавшись на платний план. Крім того, він інтегрований із інструментом коректора, а це означає, що вам потрібно вставити текст у Plagiarism Checker окремо.

Вони також пропонують розробник лексики. Просто введіть слово, і вони представляють визначення, а також різні приклади речень, щоб ви могли отримати уявлення про використання цього слова.

PaperRater схожий на Grammarly, але його безкоштовна версія має різні обмеження. Ви не можете імпортувати файли, а також інструмент обмежений 5 сторінками. Більше того, їх коректор трохи складний. Щодо передплати на преміум-клас, хоча програмне забезпечення дешеве, це не остаточне рішення, і ви не можете просто покластися на нього.

6. Плавне записування

Різноманітність функцій робить SlickWrite близькою альтернативою Grammarly. Перш за все, скористайтеся їх редактором для написання або просто вставте текст. Тепер натисніть на перевірку з бічної панелі. Інструмент вказує на різні елементи з ваших абзаців, такі як зайві речення, пасивний голос, перехідні слова, прислівники та загальні початкові слова тощо.

Класна річ у SlickWrite полягає в тому, що він має кілька інтегрованих варіантів. Коли ви вибираєте слово, внизу з’являється спливаюче вікно, де ви можете знайти асоційовані слова та тезаурус або визначення словника. Крім того, вона включає варіанти Google та Wikipedia для отримання додаткової інформації.

Читання має велике значення, тому що стаття, яку жахливо читати, є майже марною для читачів та / або шукачів інформації. Використовуючи функцію структури пропозицій SlickWrite, ви можете підвищити читаність вашої статті. Він покаже складні і тривалі речення. Як письменник, ви можете не знати про “Потік”. SlickWrite представляє графічні деталі щодо довжини слова, довжини речення та структурного потоку, щоб користувач міг легко змінювати швидкість потоку.

Ви можете налаштувати SlickWrite протягом декількох моментів, просто перейдіть до його налаштувань і встановіть прапорці, які типи питань ви хочете знайти у своєму тексті. Серед усіх якостей найкраща частина цього веб-програмного коректування – це статистика. Він представить глибокий узагальнений аналіз вашого вмісту, а також статистику фраз та слів. Поки ви можете користуватися їхніми послугами безкоштовно, оскільки наразі не існує преміум-версії.

SlickWrite – чудовий інструмент, який включає численні правила, які ви можете увімкнути або відключити за власним бажанням. Але цього бракує зручності. Як і в Grammarly, вони дозволяють виправити одним натисканням клацання, де просто потрібно натиснути на пропозицію щодо виправлення. Це означає, що ви можете використовувати Slick Write лише для виявлення помилок. Ми пропонуємо спробувати інструмент, який не є носієм англійської мови, а також спробувати інструмент, який забезпечує простоту використання для корекції, наприклад, Grammarly.

 • Також розглянемо читання: Топ-10 плагіатських шашок та послуг

7. 1Чекер

Досліджуючи кращі 10 альтернативних граматичних варіантів, 1Checker, безумовно, займає гарне місце завдяки своїй гнучкості. Ви можете використовувати онлайн-версію або встановити її на своїх пристроях Windows або Mac. Він може бути інтегрований у Word та Outlook. Програма працює над системою обробки природних мов, яка є поєднанням інформатики та штучної мови.

Після натискання на “Огляд” через деякий час він покаже статистику, яка становить відсотки граматики, орфографії та інших помилок. Просто закрийте його і починайте редагувати. Інструмент просто виділяє помилки та представляє поради нижче слів. Вони також відображають пояснення слів, позначених позначкою, на бічній панелі. Якщо ви не хочете перевіряти кожну помилку, просто натисніть “Застосувати всі” для автоматичного виправлення.

1Checker також пропонує безліч шаблонів, пов’язаних з бізнесом та комунікаціями. Просто виберіть «Шаблон документа» та заповніть пробіли, що з’являються зліва. Вони автоматично генерують тонку копію документа. 1Checker також включає перекладача, який працює від Google і Bing, щоб ви могли швидко перекладати розпливчасті слова та фрази..

Це безкоштовна програма на зразок безкоштовної версії Grammarly для виявлення основних помилок. Це може бути корисним для усунення слова, орфографічних помилок та структурних змін. Загалом, варто використовувати це програмне забезпечення, оскільки воно нічого не коштує.

8. Інтернет-корекція

OnlineCorrection – це безкоштовна онлайн-програма, яка позбавить вас від збентеження, яке може зіткнутися через граматичні та орфографічні помилки. Він ретельно аналізує ваш вміст, а потім перераховує помилки. Внести виправлення дуже просто, оскільки неправильні слова позначаються різними кольорами. Інструмент також пропонує запропоновані слова.

Онлайн-виправлення здійснює пошук граматики, стилю, написання, пунктуації та дублювання слів у вашому тексті. Немає можливості знайти оригінальність змісту. Крім того, вони не пропонують жодної преміум-версії інструменту.

Поряд із функцією корекції англійською мовою, OnlineCorrection також підтримує кілька мов, що є найкращою частиною цієї перевірки. Програмне забезпечення може вичитувати будь-який текст, написаний німецькою, французькою, іспанською, італійською, польською, португальською та російською мовами.

Онлайн-виправлення – це простий інструмент для коректування статті перед публікацією чи поданням будь-кому. Це може бути вагомим варіантом, якщо ви шукаєте безкоштовні граматичні варіанти. Також немає необхідності підписуватися, тому вам варто спробувати.

9. HemingWay

HemingWay в основному зосереджується на збільшенні читабельності ваших постів. Ви можете використовувати їх онлайн-версію або завантажити додаток для настільних ПК. Але вам доведеться заплатити $ 19,99 за версію настільного комп’ютера. Крім того, його можна використовувати в WordPress або редакторі Medium. Вони також представляють ступінь читабельності.

Коли ви вставляєте текст, він виділить фрази різними кольорами. Інструмент повідомляє, яке речення важко читати, а також пропонує пропозиції спростити слова. У редакторі Хемінгуея також є кілька варіантів, такі як заголовки, напівжирний шрифт, курсив, кулі та вставлення посилань тощо. Хоча, з іншого боку, редактор Grammarly не дозволяє користувачеві вставляти посилання або вставляти текст із гіперпосиланнями.

Інструмент також позначає пасивний голос із речень. З нашої точки зору, Хемінгуей не є ефективним інструментом для граматичних помилок.

Хоча це чудовий інструмент для покращення читабельності ваших статей, куди вони підходять? Спочатку ви можете використовувати якийсь передовий інструмент на зразок Grammarly, а потім передати цю статтю по Хемінгуею, щоб ваша стаття була не лише граматичною помилкою, але й була складена легко читати.

10. Реверсо

Якщо ви шукаєте веб-інструмент для коректури, то Reverso – це для вас. Вони розробили розширення для користувачів Chrome, але немає додатків для настільних ПК, Android або iOS. Для використання онлайн-версії просто перейдіть на сторінку R e verso і вставити текст. Він може не знайти попередніх помилок, але це добре для пошуку основних помилок.

Отже, що робить це подібним програмним забезпеченням до Grammarly? Він має інтегрований словник разом із сполученими та синонімічними параметрами. Для їх використання спочатку виберіть увесь текст, а потім виберіть варіант. Добре, якщо ви не хочете відкривати різні сайти, щоб знайти визначення або синоніми конкретних слів.

Reverso підтримує декілька мов, а це означає, що він може перекласти ваші дані на будь-яку мову, яку вони підтримують, як німецька, французька, арабська та російська мови тощо. мати інформацію про час, дієслова, прислівники, прийменники та багато інших тем. Вони також мають численні теми про правила граматики Франції.

Ви повинні використовувати їх розширення Chrome, якщо перед читанням статей ви стикаєтесь з мовними бар’єрами. Після встановлення розширення двічі клацніть на будь-якому зі слів, що з’явились на будь-якій веб-сторінці, щоб перекласти їх на 11 різних мов. Аналогічно можна перекладати речення.

Відповідно до нашого особистого досвіду, цей інструмент може бути використаний для побудови різноманітних речень, але для коректури ви не можете просто покластися на нього. Більше того, невелика проблема Reverso полягає в тому, що він може перевірити лише 600 символів. Отже, для простої коректури і найголовніше, якщо ви страждаєте з мовними відмінностями, то, безумовно, це має сенс використовувати.

 • SSD хостинг
 • Зверху "10" Найкращі оператори веб-хостингу
 • Зверху "10" Хостингові послуги Windows Server
 • 10 "Найкраще" Розкрийте альтернативи для налаштування свого веб-сайту електронної комерції

Висновок

Згідно з нашим досвідом, ProWritingAid і WhiteSmoke є одними з найперспективніших граматичних альтернатив.

Але особисто ми пропонуємо спершу спробувати використати Grammarly, оскільки це найдосконаліший інструмент, який дозволяє виявити 400+ простих до вдосконалених граматичних помилок, а також добре підходить для розширення словника. Більше того, він має найдружніший інтерфейс порівняно з будь-яким інструментом в галузі зараз.

Чи є у вас найкраща граматична альтернатива? Якщо так, будь ласка, поділіться у розділі коментарів нижче та повідомте нам, який інструмент ви використовуєте для виправлення помилок у написанні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map