Як встановити безкоштовний CDN CloudFlare за допомогою веб-сайту WordPress

0

Шукаєте остаточне керівництво щодо налаштування CloudFlare CDN для свого сайту WordPress?


Ніхто не любить веб-сайт з повільною швидкістю завантаження – ні користувач, ні пошукова система. Однак є багато речей, таких як зображення, оптимізація бази даних, плагіни тощо, які беруть участь у прискоренні та зменшенні веб-сайту. Що стосується швидкості та безпеки, CDN – найкраще рішення, яке ви повинні використовувати.

Поширене помилкове уявлення серед новичок, що над створенням CDN вимагає багато роботи, але, на щастя, майже кожен веб-хост інтегрує на панелі керування опцію CloudFlare CDN, яку ви можете налаштувати за допомогою майстра налаштування. Крім того, у другому методі ми поділимося більш ручним способом, використовуючи, що ви можете встановити CloudFlare CDN незалежно від того, який веб-хост ви використовуєте.

Що таке CloudFlare CDN та його переваги?

CDN – це коротка форма мережі доставки вмісту. На ринку існує багато служб CDN, і CloudFlare – одна з них. Якщо ви шукаєте безкоштовні послуги CDN, CloudFlare – це найкращі сервіси, якими можна скористатися.

Це мережа серверів по всьому світу і кожного разу, коли хтось отримує доступ до вашого сайту, він доставляє кешовані дані з найближчого місця до цього користувача. Таким чином, дані забирають менше часу для подорожі користувачеві. Оскільки використання CDN розміщує дані про ваш сайт у всесвітній мережі центрів обробки даних замість одного сервера, то це значно покращує час завантаження вашого сайту..

Інша річ, яка виділяється CloudFlare CDN, що вони використовують брандмауер та проксі-сервер веб-сайтів хмарної бази, що означає, що він контролює весь вхідний трафік, що надходить на ваш веб-сайт, і таким чином блокує підозрілий трафік. Це ефективна система проти DDOS-атаки та зловмисного трафіку, що змушує їх вручну вводити капчу, перш ніж вони приземляться на ваш сайт.

Оскільки CloudFlare CDN блокує шкідливі боти, позначаючи шкідливі IP-адреси, то ще одна перевага, яка вона вам доставляє, полягає у формі економії ресурсів. Ваші ресурси сервера, такі як пропускна здатність, не витрачаються на цей марний зловмисний трафік.

Безкоштовний CDN від Cloudflare – чудовий вибір для блогів та малого бізнесу. Однак, отримавши преміальний план, ви отримаєте покращену ефективність, оптимізовану особливо для мобільних пристроїв. Їх платні плани починаються від 20 доларів на місяць.

Як ми вже згадували, перш ніж використовувати Cloudflare CDN з веб-сайтом WordPress, це дуже просто. Тут у цьому посібнику ми розповімо про два способи, як можна налаштувати Cloudflare через панель керування веб-хостингу та підхід вручну, який буде працювати з кожним веб-хостом. Отже, якщо з вашого приводу веб-хост не має CloudFlare CDN, ви можете легко використовувати CloudFlare зі своїм сайтом, використовуючи другий підхід.

Тож давайте продовжимо вказівки щодо створення Cloudflare CDN і подивимось, як це впливає на ваш веб-сайт.

Як налаштувати CloudFlare CDN за допомогою свого веб-сайту WordPress

Підхід 1: Встановлення Cloudflare через панель керування хостингом

 • Перш за все, увійдіть на панель керування хостингом, яка зазвичай є cPanel. Bluehost – популярний веб-хостинг, і їх хостинг-план постачається з cPanel. Вхід в cPanel Шукає піктограму “CloudFlare”, яка зазвичай присутня у розділі домену.

bluehost cloudflare CDN

 • Для того, щоб налаштувати Setup Cloudflare спочатку, вам потрібно створити обліковий запис. Тож переходьте до Cloudflare веб-сайт натисніть на реєстрацію. Не хвилюйтесь, що це безкоштовний рахунок, вам не доведеться платити навіть одну копійку.
 • Введіть свою робочу адресу електронної пошти та пароль, а потім натисніть кнопку Створити акаунт.
 • Тепер поверніться до свого хостингу cPanel. Клацніть на піктограму CloudFlare та введіть реквізити, які ви використовували під час реєстрації.
 • Потім ви перейдете на сторінку налаштувань Cloudflare. Просто натисніть на посилання “активувати”, що відображається біля вашого доменного імені.

Як зазначає Google, SSL надає вашому сайту невелику перевагу SEO, тому тепер не просто електронна комерція використовує сертифікат SSL, але це стає важливим для кожного веб-сайту. Тут помітно, що сертифікат SSL, наданий вашим веб-хостом, не сумісний з безкоштовним обліковим записом Cloudflare. Однак добре, що Free CloudFlare також постачається з сертифікатом SSL, тому вам потрібно вибрати CloudFlare SSL.

Після активації Cloudflare ваша веб-хостинг компанія подбає про інші налаштування. Ви можете будь-коли переглянути статистику CloudFlare. Крім того, якщо ви хочете внести будь-які зміни, які вам подобаються на рівні кешування, мінімізації та безпеки, і т.д., ви можете зробити це безпосередньо зі свого cPanel.

Налаштування CloudFlare за допомогою панелі управління хостингу SiteGround

SiteGround – ще одне відоме ім’я, що відповідає потребам великої кількості людей. Якщо ви використовуєте SiteGround, який є чудовим веб-хостом, який ми настійно рекомендуємо для окремих блогів або для бізнес-сайтів. Крім преміум-технологій, річ, яка дає нам спокій, – це їх служби підтримки.

Раніше SiteGround забезпечує cPanel своїм обліковим записом хостингу, але нещодавно вони перейшли на нову панель управління.

Увійдіть до панелі управління SiteGround. Ви можете знайти Cloudflare на вкладці Швидкість. Натисніть кнопку «Cloudflare», а потім кнопку «SET UP».

налаштування хмари

З’явиться спливаюче вікно із повідомленням або створити новий обліковий запис, або підключити існуючий, якщо у вас є. Якщо ви не просто створите обліковий запис, ви побачите активацію CDN. Як тільки вона завершиться, Cloudflare CDN стане активним на вашому веб-сайті WordPress.

Підхід 2: Налаштування Cloudflare на веб-сайті WordPress

Цей параметр призначений для тих, хто не має встановлення Cloudflare у вашій веб-хостинговій компанії. Використання цього підходу налаштування Cloudflare також легко, але воно включає ще кілька кроків. Тож почнемо

 • Для того, щоб підключити Cloudflare до вашого веб-сайту, вам потрібно створити обліковий запис Cloudflare веб-сайт.

cloudflare реєстрація

 • Введіть електронну пошту та пароль для створення нового облікового запису.

створити обліковий запис за допомогою cloudflare

 • Далі просто введіть свій веб-сайт і після цього вони попросять вибрати план. Просто перейдіть з Безкоштовно і натисніть.

додавання веб-сайту до cloudflare

 • Далі вам запропонують вибрати план. Для підручника ми тут підбираємо безкоштовний план. А потім натисніть кнопку «Підтвердити план».

вибір плану хмарної флори

 • Після цього Cloudflare почне автоматичне сканування та представить список налаштувань DNS, які потрібно підтвердити. Не хвилюйся просто. Якщо статус проксі-сервера поруч із записом DNS показує помаранчевий значок хмари, який означає, що запис DNS увімкнено Cloudflare. Якщо піктограма хмари сіра, це означає, що запис DNS не буде переданий через Cloudflare.

Тут головним чином нічого не потрібно змінювати. Просто переконайтеся, що він увімкнено для вашого домену (помаранчевий значок хмари) та відключений для інших речей, таких як ftp, пошта тощо (сірий значок хмари).

перевірте DNS, щоб увімкнути хмарну хвилю

 • Після перевірки запису DNS натисніть кнопку «Продовжити».
 • Наступним є останній крок, коли Cloudflare просить вас оновити сервери імен. Вони надають вам серверів імен Cloudflare. Вам потрібно вставити ці сервери імен у налаштування реєстратора вашого домену (там, де ви купуєте своє доменне ім’я, яке може бути, а може і не компанія, де ви купуєте хостинг-акаунт.)

Примітка. Після зміни серверів імен потрібно поширювати до Інтернету до 24 годин. Під час цього є ймовірність, що ваш сайт може бути недоступним для деяких користувачів, проте, як правило, це працює добре.

Для зміни серверів імен вам потрібно увійти до облікового запису, де ви зареєстрували домен. Тут ми беремо приклад NameCheap.

 • Тож якщо у вас також є домен з ім’ям NameCheap для входу в обліковий запис.
 • Перейдіть на вкладку «Список доменів». Там ви побачите розділ “ІМ’ЯНИКИ”. Переконайтесь, що ви вибрали Спеціальні DNS а потім вставити сервери імен, надані Cloudflare.

зміна серверів імен у сховищі імен

 • Після зміни серверів імен повертайтеся до свого облікового запису Cloudflare. Перейдіть до розділу “Огляд”, де ви знайдете Перевірте зараз Це здійснить негайну перевірку сервера імен.

Налаштування модуля Cloudflare у WordPress

Cloudflare розробив офіційний плагін, який пропонує простий доступ до функцій Cloudflare. За допомогою цього плагіна ви можете швидко очистити кеш, встановити правила веб-додатків тощо. Отже, це означає, що вам не потрібно входити в Cloudflare, оскільки плагін надає вам можливість керувати функціями Cloudflare безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.

Тож продовжуйте встановлювати та активувати Cloudflare підключати.

Після активації Cloudflare з’явиться на вашій інформаційній панелі WordPress Налаштування >> Cloudflare.

Після натискання вони відкриють вам сторінку із запитом “Створити свій безкоштовний рахунок” або Увійдіть, якщо у вас вже є обліковий запис. Просто натисніть на вхід.

Далі вони попросять вас ввести електронну пошту та ключ API.

API можна знайти на веб-сайті Cloudflare у вашому обліковому записі. Вам потрібно скопіювати Global API Key.

ключ API cloudflare

Після натискання кнопки “Переглянути” з’явиться спливаюче вікно з проханням ввести пароль. Після введення пароля вони представлять ключ API.

Ключ API

Тепер поверніться до інформаційної панелі WordPress, введіть адресу електронної пошти та ключ API.

 • Після цього з’явиться сторінка налаштувань Cloudflare. Щоб увімкнути оптимізацію Cloudflare в 1 клік для WordPress, натисніть кнопку «Застосувати».
 • Ми рекомендуємо включити “Автоматичне кеш керування”. Це дозволяє Cloudflare автоматично викорінювати стару версію свого кешу вашого веб-сайту, коли ви оновлюєте його.
 • У меню налаштувань є кілька корисних параметрів, які можна налаштувати за вашим бажанням.
 • “Аналітика” містить таку інформацію, як кількість загроз, заблокованих Cloudflare, збережена пропускна здатність та відвідувачі тощо.

Кілька важливих налаштувань, на які слід звернути увагу:

Автоматична HTTPS

Якщо ви збираєтеся використовувати Cloudflare в основному заради SSL-сертифіката, ця опція призначена для вас. Використовуючи це, усі посилання http: // перетворяться на https: //

Завжди в Інтернеті

Це одна з прикольних особливостей Cloudflare. Якщо ввімкнути цю опцію, вашим відвідувачам буде кешована версія вашого веб-сайту, коли ваш хостинг-сервер знизиться. Тому рекомендується ввімкнути це.

В режимі атаки

Увімкніть цей режим лише тоді, коли ваш сайт піддається атаці. Увімкнувши цей режим, кожен відвідувач протягом 5 секунд побачить проміжну сторінку. Ви повинні використовувати цю функцію, коли ваш веб-сайт знаходиться під атакою DDoS.

Режим розробки

Цей параметр наведено на сторінці налаштувань. Якщо ви перебуваєте на веб-сайті Cloudflare, ви можете ввімкнути / вимкнути цю опцію на сторінці кешування. Якщо ввімкнути цей режим, це означає, що ви хочете обійти кеш Cloudflare, щоб ви могли бачити зміни в режимі реального часу. Ви повинні використовувати ці параметри, коли ви вносите якісь зміни дизайну чи якісь розробки.

Рівень безпеки

За замовчуванням зазвичай це налаштування знаходиться на середньому рівні. То що це означає? Cloudflare відображатиме капчу для відвідувачів найбільш загрозливих відвідувачів, а також серед відвідувачів помірного рівня загрози. Cloudflare є обережним у цьому аспекті.

Тож тримати його на середньому рівні може не корисно для вас. Як коли люди відвідують ваш сайт, і вони бачать капчу, якщо це може бути прикро для їх вирішення кожного разу, коли вони відвідують ваш сайт. Тому ми пропонуємо вам тримати його на низькому рівні.

Висновок

Тож якщо ви шукаєте пакет, який зробить ваш сайт більш безпечним та швидким Cloudflare – це чудова річ. І дивно, що безкоштовна версія дійсно корисна для зміни. Тож якщо ви хочете зберегти пропускну здатність або часто під час атак, рекомендуємо скористатися Cloudflare.

Крім того, кожен хоче зайняти високі результати за результатами пошуку. Google дає невелику перевагу веб-сайтам, які використовують SSL Cloudflare, щоб зробити це можливим для вас навіть без вкладень жодної копійки.

Сподіваємось, цей посібник допоможе вам налаштувати Cloudflare. Ми намагаємось пояснити все простими словами, але якщо у вас все-таки виникає замішання, не соромтеся запитати нас, опустивши коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map