Як створити резервну копію всього веб-сайту WordPress – Посібник із фото

0

Резервне копіювання – один з найважливіших опор сайту / блогу WordPress. Припустимо, що з вашим веб-сайтом трапилося щось не так, і ви не можете знайти першопричини або ваш сайт вразливий. Тоді найшвидший і найпростіший спосіб – відновити створену вами резервну копію. Створити резервну копію сайту WordPress дуже просто. Минули часи, коли потрібно все робити вручну. Тепер вам просто потрібно натиснути, і це все.


Багато хостинг-провайдери включайте в плани безкоштовні сервіси створення резервних копій та відновлення, але ви повинні двічі перевірити їх політику. Як і в InMotion, ви можете відновити резервну копію лише один раз протягом чотирьох місяців. У випадку SiteGround, вони створюють лише 1 копію, і ви повинні робити запит, коли ви хочете відновити. Це фантастичні хостинг-провайдери; ми не нехтуємо їхніми послугами лише через обмеження резервного копіювання.

Тож рішення – створити повне резервне копіювання вашого сайту WordPress, встановивши простий плагін там, де вам не потрібні якісь технічні навички. Це надзвичайно проста процедура зробити резервну копію через плагін. Updraftplus – найкращий безкоштовний і надійний плагін для збереження вашої роботи.

Як миттєво зробити резервну копію веб-сайту / блогу WordPress – Updraftplus

Updraftplus

Updraftplus – це безкоштовний плагін, який дозволяє безкоштовно створювати резервну копію та підтримувати декілька віддалених місць, де зберігаються файли резервної копії, такі як диск Google і Dropbox тощо. Ви можете зробити резервну копію всього веб-сайту WordPress або вибраних файлів, таких як теми, база даних, плагіни тощо. Так само, коли ви хочете відновити, ви також можете вибрати файл, який потрібно відновити, або весь сайт.

Кроки для створення резервної копії сайту WordPress:

 • Увійдіть на інформаційну панель WordPress та перейдіть на сторінку “Плагіни” на бічній панелі, а потім натисніть на “Додати новий”.

Як додати новий плагін в WordPress

 • Знайдіть „updraftplus“ та встановіть плагін
 • Після установки плагіна він попросить вас “Активувати”.

встановлення та активація плагіна updraftplus

Тепер вам потрібно зробити кілька необхідних налаштувань. Не хвилюйтесь Просто виконайте наступні кроки

 • На бічній панелі інформаційної панелі WordPress наведіть курсор миші на значок “Налаштування” і натисніть на “Резервні копії UpdraftPlus”.

Як отримати доступ до налаштувань updraftplus

 1. Після натискання панель налаштувань плагіна з’явиться перед вами. Тепер натисніть на “Налаштування” Дивіться зображення нижче
 2. На вкладці налаштувань потрібно налаштувати графік файлів і баз даних, а також кількість копій резервної копії. Ви можете вибрати, як може вчасно створити резервну копію.
 3. Тут ви також можете вибрати кількість копій кожної резервної копії, яку слід зберегти. Нижче ми вибираємо тижневий графік резервного копіювання та 2 копії кожного резервного копіювання.

графік резервного копіювання WordPress сайту

 • Після цього на вкладці налаштувань наступним кроком є ​​надання віддаленого місця, де ви хочете зберігати резервні файли. Тут, у цьому посібнику, ми пояснимо процедуру “dropbox”. Тому що це супер-пупер легко і новачок може легко його інтегрувати. Просто виберіть “Dropbox” на даний момент, і ми налаштуємо його налаштування пізніше. Тут перегляньте варіанти віддаленого розташування, які доступні у плагіні.

папка для збереження резервної копії

 1. Тепер далі прокрутіть вниз і виберіть усі файли, якщо ви хочете зробити резервну копію всього вашого WordPress сайту. Ви також можете зробити резервну копію конкретних речей, таких як теми, плагіни та бази даних тощо.
 2. Також позначте поле Електронна пошта для отримання звітів, пов’язаних із резервними копіями.
 3. Введіть свою електронну адресу, на яку ви хочете отримувати звіти.
 4. В кінці вдарив “Зберегти зміни”.

Wordpress повне налаштування резервного копіювання сайту

Після збереження змін зараз вам потрібно зв’язати віддалене місце з плагіном. Ось подивіться, як підключити Dropbox, щоб зберегти файли резервної копії, а потім завантажити ці файли на локальний диск, якщо ви хочете.

Як підключити Dropbox для зберігання файлів резервного копіювання сайту WordPress за допомогою Updraftplus:

 • Клацніть на посилання, яке надається у спливаючому вікні, яке відображається відразу після збереження змін або Прокручується вгору, і натисніть на посилання, як показано на малюнку, наведеному нижче або

підняти посилання з хмарним сховищем

 • Після натискання відкриється сторінка веб-сайту Dropbox “Вхід”. Якщо у вас немає облікового запису, створіть новий.
 • Після входу в повідомлення з’являється запит на доступ. Тепер натисніть “Дозволити” а потім завершити налаштування.
 • Після натискання кнопки “Повна установка” вона автоматично повернеться до вашої панелі Updraftplus. Натисніть на “Резервне копіювання зараз” зробити резервну копію сайту WordPress. Зазвичай він автоматично почне створювати повну резервну копію веб-сайту.
 • Якщо ви хочете зробити резервну копію певних файлів, натисніть на “Резервне копіювання зараз” в “Поточний стан” вкладка. З’явиться вікно для вибору файлів. Припустимо, ми хочемо створити резервну копію бази даних та плагінів, а потім позначте лише ці поля. Тут див. Нижче зображення

виберіть файли для налаштування резервного копіювання сайту WordPress

 • В “Поточний стан” На вкладці Updraftplus можна побачити хід резервного копіювання. Це все, що ви успішно створили резервну копію сайту.

Як зберегти резервну копію сайту WordPress на локальному диску

Якщо ви хочете зберегти резервні файли на жорсткому диску комп’ютера, просто завантажте папку з Dropbox. Для забезпечення більшої безпеки завжди рекомендується зберігати файли в декількох місцях.

 • Увійдіть до свого акаунта Dropbox
 • Виберіть папку та натисніть на завантаження.

завантажити резервну копію сайту WordPress на свій локальний диск

Як відновити файли резервного копіювання:

Коли резервна копія завершила вміст вашого сайту, це майже захищено. Якщо трапилось щось не так, і на вашому веб-сайті стався збій, вам потрібно негайно відновити його. Тому що якщо ви цього не зробили, то є ймовірність, що ви втратите кількість відвідувачів за той період.

 • Для відновлення натисніть на “Існуючі резервні копії” і натисніть на “Відновлювати”.

Як відновити резервну копію блогу WordPress

 • З’явиться вікно для вибору файлів, які потрібно відновити. Просто відмітьте всі поля, якщо ви хочете відновити всі речі.

Так ось як можна створити повну резервну копію веб-сайту / блогу WordPress і як відновити? Якщо у вас все ще виникають проблеми з створенням резервної копії вашого сайту, тоді не соромтеся звернутися за допомогою. Ми будемо раді вам допомогти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map