Як мігрувати свій блог з WordPress.com на WordPress.org

0

Ви хочете перенести свій блог WordPress.com на wordpress.org?


Якщо ви, як і багато інших людей, які починають створювати блоги за допомогою безкоштовних сервісів WordPress.com і тепер хочуть перейти на більш гнучку платформу wordpress.org, це ідеальне керівництво для вас.

Це хороший крок, адже ви отримаєте фактичний досвід роботи веб-сайту, що базується на WordPress, не вкладаючи ні копійки.

Тож якщо ви витратили багато часу на керування блогом WordPress, як організація категорій, типографія, налаштування тем та створення корисного вмісту для читачів.

Тепер ваш блог починає отримувати певний трафік, і ви розумієте, що саме час перенести свій блог з WordPress.com. Звичайно, це безкоштовно, але якщо ви серйозно, то дізнаєтесь, що багато речей обмежують ваш ріст.

Навіть якщо це скоро не ваш випадок, ви зрозумієте, що WordPress.com, без сумніву, пропонує фантастичну можливість ознайомитися з цією дивовижною платформою без будь-яких витрат. Але безкоштовний WordPress.com не пропонує стільки контролю, скільки самостійного хостингу.

Наприклад, на WordPress, що розміщений на власному веб-сайті, ви можете використовувати різні рекламні програми, встановлювати будь-який сторонній плагін і встановлювати теми на ваш вибір без будь-яких обмежень..

Тож якщо ви готові переключити свій сайт без будь-якого вмісту втрат, то дотримуйтесь цього покрокового керівництва, ми покажемо вам правильний і простий спосіб переходу з WordPress.com на WordPress.org.

Як перемістити свій блог / сайт з WordPress.com на WordPress.org

Ось перелік кроків, які ми будемо висвітлювати в цьому посібнику

 • Купіть план веб-хостингу
 • Встановіть WordPress на новому хостингу
 • Експорт вмісту з WordPress.com
 • Імпорт посилань на блог
 • Встановіть свій блог WordPress.com як приватний

1. Купіть план веб-хостингу

Перше, що вам потрібно для влаштування WordPress.org – це веб-план хостингу та доменне ім’я.

Ми рекомендуємо Bluehost, оскільки вони надають якісні послуги та всі необхідні інструменти для створення блогу на wordpres.org за дуже доступною ціною.

HostingSprout.com також починає свою подорож із Bluehost. Крім того, Bluehost є одним з рекомендованих WordPress хостів. Маючи безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL, Bluehost – це приємна пропозиція.

Якщо ви користуєтеся власним доменним іменем у своєму безкоштовному блозі WordPress.com, тоді вперед отримайте план хостингу від Bluehost, оскільки вам ще потрібен веб-хостинг. У цьому посібнику ми покажемо, як ви можете зберегти той самий домен під час переходу на wordpress.org, не втрачаючи рейтингу пошукової системи.

З іншого боку, якщо ви цього не зробите, то більше нікуди не поїдете, оскільки Bluehost пропонує безкоштовний домен разом із хостинг-планом.

І звичайно, зберігайте свої повноваження WordPress.com при собі, оскільки це все ще потрібно для експорту вмісту.

2. Встановіть WordPress на новий план хостингу

Тож після придбання плану веб-хостингу від Bluehost їм не знадобиться багато часу, щоб зробити його готовим для вас. Bluehost робить встановлення WordPress легким.

Їх хостинг оснащений простим майстром налаштування, де вам просто потрібно вибрати тему, назву сайту, мітку та там, де ви йдете; вони встановлять WordPress автоматично. Наразі ви можете вибрати будь-яку тему, оскільки ви завжди зможете її змінити пізніше.

Після того, як ви побачите, що WordPress встановлено успішно, ви також побачите деякі деталі встановлення, які включають URL веб-сайту, адміністратора, ім’я користувача та пароль. Запишіть цю інформацію так, як вам вона потрібна для входу на інформаційну панель WordPress.

Після встановлення та налаштування WordPress тепер настав час експортувати дані, які потрібно перенести на новий веб-сайт WordPress.

3. Експорт контенту з WordPress.com

Вперед, увійдіть на свою WordPress.com та перейдіть на інформаційну панель управління блогами.

Ви можете просто ввести “Yourdomain.wordpress.com/wp-admin”, щоб отримати доступ до інформаційної панелі WordPress.

З бічної панелі перейдіть до Інструменти > Експорт.

експорт wordpress

Потім WordPress пропонує вам два способи передачі, коли один метод безкоштовний, а другий – платний. Зайдіть безкоштовно і натисніть “Почати експорт”.

безкоштовний експорт WordPress

Далі вони запитають, що ви хочете експортувати. Просто виберіть “Весь вміст” та натисніть кнопку “Завантажити експортний файл”.

Якщо ви збираєтесь експортувати певний вміст, сміливо вибирайте, що процес міграції буде однаковим, чи переходите ви з усім вмістом чи вибірковою.

завантажити XML-файл

Він завантажить XML на локальний комп’ютер, який містить усі ваші сторінки, публікації, коментарі, категорії, теги, медіа та всі інші налаштування.

Перш ніж перейти до наступного кроку, варто згадати одне, що іноді, коли експортований файл перевищує розмір файлу 2 Мб, можливо, вам не вдасться імпортувати файл на новому сервері хостингу. Однак це дуже рідкісний випадок, але якщо ви зіткнулися з такою проблемою, не хвилюйтеся, діагностувати її легко.

Є 2 способи. По-перше, просто зв’яжіться зі своєю хостинговою компанією; майже кожна хороша хостингова компанія пропонує живий чат для швидкої допомоги своїм користувачам. І другий спосіб – використовувати Розбивач файлів WXR, який розділить файл на керовані фрагменти, щоб ви могли легко завантажити його.

Як ми вже згадували вище, це дуже рідкісний випадок, тому не потрібно хвилюватися.

4. Імпортуйте свій вміст на самостійний веб-сайт WordPress

Щоб імпортувати ваш старий вміст з WordPress.com, спочатку потрібно увійти на новий веб-хостинг, де ви встановили абсолютно новий wordpress.org. Як ми описали на кроці 2, ви отримаєте URL-адресу входу та інші дані для входу після успішної установки WordPress.

Після входу на нову інформаційну панель WordPress перейдіть до інструменти > Імпорт а потім натисніть посилання “Встановити зараз”, що відображається під WordPress, як показано нижче.

плагін для імпортера WordPress

Він автоматично встановить плагін під назвою “Імпортер WordPress”, який є офіційним, розробленим WordPress. Як тільки побачите Запуск імпортера просто натисніть на посилання, яке з’являється на тій же сторінці.

запустити імпортне посилання

Він перенесе вас на сторінку, де вам запропонують завантажити файл XML (файл, який ви експортували з WordPress.com на кроці 3).

імпортувати файл до WordPress

Тож вперед, натисніть на “Вибрати файл” і знайдіть XML-файл WordPress.com на вашому комп’ютері.

Після натискання кнопки «Завантажити файл та імпорт» WordPress покаже вам деякі варіанти.

Вони запитують вас, чи хочете ви призначити той же авторський профіль, який ви використовували на WordPress.com, або ви хочете створити новий. Ви також можете призначити публікації існуючому автору на своєму новому веб-сайті WordPress.

Також є можливість завантажувати та імпортувати вкладені файли. Обов’язково поставте цей прапорець, щоб він містив усі медіа-файли, які ви використовували у своїх публікаціях та на сторінках. Тому ви повинні встановити цей прапорець.

імпортер плагін присвоєння автора

5. Імпорт посилань на блог

Якщо ви використовуєте посилання на Blogroll, вам, можливо, відомий цей термін. Однак, простими словами, посилання на Blogroll – це список посилань, які зазвичай з’являються на бічній панелі вашого веб-сайту. Це посилання на інші блоги, які можуть належати вашим друзям. Ви також можете посилатися на власні сайти.

Отже, якщо ви використовуєте посилання на Blogroll, виконайте цей крок; в іншому випадку просто прокрутіть вниз і пропустіть цей крок.

Посилання на журнал перегляду є у форматі OPML, і ви можете зберегти його файл у форматі XML, який експортує та імпортує всі файли.

Тож як ви можете знайти цей файл OPML? Це просто. Якщо ви використовуєте безкоштовний субдомен, який надав WordPress.com, тоді просто введіть це ім’я субдомену в веб-браузері, як цей

yourfreedomain.wordpress.com/wp-links-opml.php

Однак якщо ви використовуєте користувальницьке доменне ім’я у своєму блозі WordPress.com, то вам потрібно ввести нижченаведену URL-адресу на вкладці веб-браузера, щоб отримати доступ до файлу OPML.

yourdomain.com/wp-links-opml.php

Після натискання кнопки Enter браузер відкриє файл OPML, який потрібно зберегти. Клацніть правою клавішею миші на сторінці та використовуйте “save as” або просто Ctrl + S для збереження файлу. Це збереже файл у форматі XML. Користувач Mac може зберегти його за допомогою Command + S.

Тепер, коли ви зберегли цей файл OPML, наступним кроком є ​​його експортування на ваш власний WordPress. За замовчуванням у WordPress.org немає менеджера посилань, тому його потрібно активувати, завантажуючи та активуючи плагін.

Менеджер посилань є одним із чудових плагінів, які існують роками, розробленими WordPress. Після активації на панелі інформаційних панелей WordPress додано пункт «Посилання».

URL-адреса блогу

Для управління посиланнями на блог вашого WordPress.com вам також потрібно встановити інший плагін. Або просто перейти Плагіни > Додати новий. Шукайте Імпортер OPML встановити та активувати його.

Тепер, щоб імпортувати файл OPML у файл, вам знову потрібно відвідати Інструменти > Імпорт. Потім натисніть «Запустити імпортера».

імпортер блогу

Як тільки ви натиснете на нього, ви побачите сторінку з проханням завантажити файл OMPL, який ви зберегли раніше. Клацніть на Вибрати файл та знайдіть файл OMPL. Після цього натисніть кнопку «Імпортувати файл OPML».

імпортувати файл OPML у wordpress

Тепер WordPress автоматично почне імпортувати посилання та категорії посилань із файлу, який ви тільки що завантажили. Як тільки процес завершиться, ви побачите повідомлення про успіх.

6. Встановіть свій блог WordPress.com на приватну видимість

Імпорт вмісту з WordPress.com на WordPress.org не видалить вміст, який ви опублікували у своєму старому блозі WordPress.com. І звичайно, ви не хочете дублювати свої публікації, сторінки та категорії тощо.

Тож існувати два шляхи.

Один із способів – якщо ви не хочете перенаправляти трафік WordPress.com на свій новий сайт, вам просто потрібно зробити простий крок, і це встановити старий блог на приватний.

Для цього увійдіть на інформаційну панель блогу WordPress.com.

З бічної панелі перейдіть до Налаштування встановіть конфіденційність блогу на Приватний а потім “Зберегти налаштування”. Тепер лише ви або користувач, якого ви схвалили, можете отримати доступ до старого блогу WordPress.com.

змінити конфіденційність блогу на приватну

Інший спосіб полягає в тому, що якщо ви пишете якийсь час, а ваш блог має відвідувачів, то не було б розумно вішати їх зі своїм старим блогом.

Отримати трафік на новому блозі непросто; потрібен час і багато зусиль, то чому б не перенаправити своїх старих користувачів блогу на новий блог. На щастя, не впливаючи на рейтинг пошукової системи, ви можете легко перенаправити своїх старих користувачів на новий блог, виконавши наступний крок.

6. Перенаправляйте користувачів WordPress.com на веб-сайт WordPress.org

Перенаправлення гарантує, що ви не втратите жодного рейтингу пошукової системи, автоматично перенаправляючи користувача на новий сайт, хто має доступ до вашої старої адреси.

Стандартне рішення для перенаправлення користувачів на нове місце – використовувати 301 заголовки, не впливаючи на рейтинг пошукових систем. Але тут обмеження в тому, що для виконання такого завдання вам потрібно отримати файл access.htaccess. Однак, оскільки WordPress.com не надасть вам доступ до .htaccess, ви не можете використовувати цей метод.

На жаль, WordPress.com пропонує лише платний інструмент переадресації сайту, який постачається з невеликою ціною, тобто лише $ 13 / рік.

Тож якщо ви вважаєте, що ваш старий WordPress.com має достатньо трафіку, за який варто заплатити $ 13 / рік, вам потрібно повернутися до інформаційної панелі WordPress.com. Клацніть на “Налаштування” на бічній панелі та натисніть на “переспрямування”..

Далі вони попросять вас ввести доменне ім’я, куди ви хочете переспрямувати свою аудиторію. Після введення доменного імені натисніть кнопку «Перейти».

платне переадресація сайту з wordpress.com на wordpress.org

Після цього вам буде запропоновано заповнити платіжні дані, щоб завершити покупку.

Вітаємо, це вже зроблено; всі ваші користувачі та пошукові системи переспрямують на новий домен.

Якщо ви використовували користувальницький домен з WordPress.com, це майже зроблено. Вам просто потрібно змінити запис DNS на ваш новий веб-хост, і все буде добре, включаючи рейтинги пошукових систем.

З іншого боку, якщо ви змінюєте домен, вам потрібно змінити URL-адреси публікацій. Потрібно оновити URL-адреси, пов’язані між собою в публікаціях. Тож продовжуйте виконувати наведені нижче кроки

 1. Перейдіть на інформаційну панель wordpress.org.
 2. Встановіть та активуйте Velvet Blues Оновлення URL-адрес
 3. Перейдіть до Інструменти > Оновіть URL-адреси
 4. Укажіть стару та нову URL-адресу та виберіть, яку URL-адресу слід оновити. І це все.

Висновок

Загалом, ця міграція з WordPress.com на WordPress.org є досить простою. Все, що вам потрібно зробити, виконайте наступні дії

 • Експортуйте XML за допомогою інформаційної панелі WordPress.com
 • Отримайте новий домен та хостинг-план. Встановіть WordPress на новий план хостингу
 • Після встановлення WordPress на інформаційну панель WordPress виберіть Інструменти > Експорт. Обов’язково поставте прапорець у вкладенні для експорту медіафайлів.
 • Це все.

Я сподіваюся, що цей підручник допоможе вам перенести веб-сайт WordPress.com на блог із власним розміщенням. Якщо вам потрібна додаткова допомога, будь ласка, не соромтеся запитати у розділі коментарів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map