Граматично проти імбиру 2020 – який краще?

2

Будучи носієм англійської мови, ми не знаємо, як життєво та корисно мати хороший інструмент для коректури. Вміст з критичними проблемами виглядає непрофесійним, грубим і навіть може змусити відвідувача залишити ваш сайт. Це також може серйозно вплинути на вашу кредитоспроможність. Тож для блогерів, студентів та письменників добре мати надійний інструмент у своїх послугах.


Граматика та імбир – один із найбільш використовуваних інструментів там. Усі ці інструменти мають свої унікальні торгові точки. Вам просто потрібно зробити ідеальний вибір, саме тому ми створили ці зусилля (огляд Grammarly vs Ginger).

Потрібно пам’ятати, що коректура не є ідеальною альтернативою людському коректору. Безсумнівно, автоматизовані інструменти – прекрасний спосіб виявити численні помилки у вмісті та заощадити ваш час. Але також важливо провести коректування один раз вручну.

граматичний огляд імбиру

Тож без зайвої прихильності переходимо на арену

Граматично проти імбиру 2020 – який краще?

Граматичний огляд

Серед інструментів для коректури Grammarly – найпопулярніші, які перевіряють точність тексту на основі 400 вдосконалених граматичних правил. Це хмарне програмне забезпечення, де вам завжди потрібен підключення до Інтернету для роботи.

Додатки

Граматика – це дуже гнучкий інструмент з точки зору зручності використання. Компанія пропонує

 • Інтернет-редактор, де ви можете перевірити текст, а також зберегти документи у вигляді чернетки.
 • Розширення для браузерів Chrome, Safari та Firefox, які допоможуть вам майже в кожному веб-редакторі, як WordPress. Це дуже корисно, як вам не потрібно переходити до онлайн-редактора.
 • Існує також надбудова для Microsoft Office та Outlook. MS Office широко використовується, що лише вказує на помилки, тому, інтегруючи додатки Grammarly, ви зможете ефективно виявити та виправити помилки граматики.

граматично офісний аддон

 • Вони також представили настільний додаток. Тепер вам більше не потрібно відкривати браузер для онлайн-редактора, натомість ви просто відкриєте додаток з робочого столу і починаєте писати.

Можливо, ви хочете прочитати Огляд граматики 2019: Найкращий інструмент граматики для блогерів

Особливості огляду

Інтерфейс

Чи дійсно важливий зовнішній вигляд програмного забезпечення? І наша відповідь – так. Складний, старий розроблений інтерфейс потребує значної частини вашого часу для розуміння.

Grammarly пропонує спрощений і дуже простий інтерфейс, який допоможе вам краще писати. Усі риси настільки видатні. Після того, як ви зробили свою думку, ви можете почати з них або зареєструвавшись на безкоштовний рахунок або на преміальний.

Жанрові профілі

Слова можуть мати різний зміст і структуру залежно від теми / ніші, про яку ви пишете. Тож розуміючи цю команду Grammarly, представлено кілька профілів на вибір. Ці профілі включають бізнес, академічний, технічний, медичний, креативний, Blogspot та електронні листи тощо. Вибір конкретного профілю дозволяє алгоритму переслідувати помилки, пов’язані з певною нішею.

Ви можете знати про американський та британський англійський, який дещо відрізняється правилами правопису, пунктуації та граматики. Отже, Grammarly також дозволяє вибрати той, який допомагає в кращому стилі написання.

Вдосконалення лексики

Спеціальність випускається у вигляді геніальної функції вдосконалення словника у версії Grammarly pro. З точки зору маркетингу слова сильно впливають. Пропозиція з лексики різко допомагає в написанні різноманітних статей. Спираючись на контекст письма, граматично пропонуйте альтернативні слова, таким чином покращуючи читабельність та ефективність.

Перевірка плагіату

Поряд із вдосконаленим інструментом перевірки граматики, до приємного фрагмента програмного забезпечення також додається перевірка плагіату. Це вигідна функція для інтернет-видавців, викладачів та студентів. Цей інструмент допомагає вам знайти унікальність тексту на 8 мільярдах веб-сторінок і доступний лише платним користувачам. Хоча це не настільки досвідчені інструменти, як Plagiarism checkerX і Copyscape і т. Д. Але все ж варто використовувати його.

Допомога в читанні

Якщо ви зіткнулися з проблемою під час читання англійських статей, хороша новина полягає в тому, що Grammarly допоможе вам зрозуміти значення, не записуючи слова в словник знову і знову. Тож це теж економить час. Все, що вам потрібно зробити, це встановити їхнє розширення веб-браузера, натисніть на нього, а потім увімкніть його.

Тепер, якщо ви знайдете якісь невідомі вам слова, тоді просто двічі клацніть на ньому, що надасть значення та пояснення на тому ж екрані.

граматичне поле для пояснень

Деякі інші корисні функції в Grammarly

 • Створити особистий словник: Ви можете додати слова в граматичний особистий словник, тому наступного разу це не виділить їх як помилки.
 • Правопис і права пара: Він виявить орфографічні помилки, а також пропозиції щодо використання правильної пари слів.
 • Пасивний стан: Програма відзначає надмірне використання пасивного голосу у змісті.
 • Знаки пунктуації: Виділяє пропущені та неправильно поставлені розділові знаки.
 • Словота: Це автоматично знайде спосіб скоротити речення для стислого пояснення.
 • Повторення: Якщо певне слово повторюється, знову і знову, інструмент пропонує пропозицію його замінити.
 • Пропозиція: Граматично також вказується на заплутані прийменники.

Є багато іншого, що ви можете дослідити, спробувавши

Безкоштовна граматика з обмеженими можливостями
Преміум-граматика насолоджується всіма функціями

Переживає граматично

Бути блогером веб-програми Grammarly дуже корисно для нас. Ви знайдете додаток із підтримуваного магазину веб-переглядачів або просто перейдіть до розділу додатків Grammarly на інформаційній панелі. Він автоматично інтегрується з майже текстовим полем веб-редактора, таким як Gmail, Facebook, Twitter та WordPress тощо. Про інші додатки Grammarly ми вже згадували на початку.

Ось подивіться на редактор WordPress;

граматично в редакторі wordpress

Граматичний веб-додаток показує кількість критичних та попередніх помилок, у нас є лише 1 критична помилка у наведеному вище скріншоті. Хоча ви можете бачити пропозиції, наведення курсору на слово. Якщо ви хочете пояснення, просто натисніть на кнопку “ВИДІТЬ БІЛЬШЕ ГРАММАРЛЬНО”. З’явиться редактор граматики, де ви також можете виправити помилки, а також побачити пояснення слів, що рахуються як помилки.

Безкоштовні та преміальні плани

Граматично доступний як безкоштовним, так і платним користувачам. Безкоштовний обліковий запис містить обмежені функції, такі як 150 граматичних правил, але вони стверджують, що премія може перевіряти вміст, розглядаючи 400+ чеків.

Плани надбавок починаються від 29,95 дол. США за щомісячну підписку, тоді як ви можете істотно заощадити на витратах, передплативши щорічну підписку, яка припадає на 11,66 дол. США / місяць.

Плюси

 • Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, це найкращий інструмент там
 • Надає дуже корисну базу знань для вивчення граматики
 • Виявлення конкретних контекстуальних помилок
 • Дуже корисний інструмент для студентів, блогерів та підприємств
 • Вбудований інструмент перевірки дублювання вмісту
 • Скануйте текст на предмет структури пропозицій, написання помилок, пунктуації та багатьох інших.

Мінуси

 • Додаток MS Office для користувачів Mac поки що немає.
 • Щомісяця на щомісячному рахунку, тому ми рекомендуємо щорічну підписку
 • Іноді припиняйте роботу або припиняйте розпізнавати помилки, поки не відкриєте вміст у редакторі Grammarly

Купуйте Grammarly за 400+ перевірок граматики лише за $ 11,66 / місяць

Огляд імбиру

Імбир – це також найкращий інструмент для коректури, а також старий. Програмне забезпечення пропонує велику зручність використання завдяки безлічі додатків для браузерів, продуктів MS та інших програм. Хоча це не такий просунутий, як граматичний, все ще достатньо гідний спробувати і часто вважається альтернативою граматики, головним чином через цінові проблеми. Як і Grammarly, Ginger також потребує підключення до Інтернету.

Додатки

Що стосується платформ, де ви можете насолоджуватися послугами Ginger, це зручніше, як Grammarly.

 • Інтернет-інструмент на їх веб-сторінці не вимагає створення облікового запису, просто покладіть текст і перевірте його. Він буде перевіряти обмежені слова.

онлайн коректура імбиру

 • Для роботи через робочий стіл у них підтримується програма Windows, яку безкоштовно встановити та розмістити на своєму сайті.
 • Якщо ви хочете, щоб Ginger працював з онлайн-вікнами редагування, такими як Facebook, Gmail, Twitter, WordPress, просто встановіть їх розширення для браузера, яке доступне для Chrome та Safari.
 • Ginger йде далі, ніж Grammarly, пропонуючи мобільні додатки для Android та iOS. Все, що вам потрібно зробити, встановити їх додаток для написання в магазині додатків і перечитати вміст. Додаток дозволяє використовувати і інші функції. Також є додаток для клавіатури.

Інтерфейс

Ginger не пропонує онлайн-редактору, як Grammarly, натомість вони заохочують користувачів використовувати свої додатки. Інтерфейс настільних додатків дуже простий, як і Grammarly, де все дуже зрозуміло. Погляньте на це.

імбирний інтерфейс

Рефразер

Рефразатор вироку – це відмінна функція, яка дозволяє змінити текст у тексті, що дозволяє висловлювати свої думки кращими словами. Це дозволить перевірити ваше текстове речення за пропозицією та надавати пропозиції із синонімами, ідіомами та фразами тощо. Особисто це корисна функція, але перевірка змісту речення за реченням вручну дійсно забирає багато часу..

Особистий тренер

Особистий тренер Джинджера – це спеціальна навчальна програма, яка приходить для платних клієнтів. Це програма навчання, яка будує уроки англійської мови на основі ваших помилок, щоб у майбутньому ви могли уникнути тих самих помилок. Тож замість зосередження уваги на загальному англійському персональному тренері Ginger допоможе вам зосередитись на слабких місцях, адаптувавши індивідуальні уроки.

Текст до виступу

Ви слабкі у вимові? Якщо так, то це виявляється дуже корисним для навчання. Хоча зараз у нас є безкоштовний перекладач від Google, який може говорити словами, але Ginger пропонує різні інші функції. Ви можете вибрати швидкість читання, голос чоловіки / жінки, акцент у США та Великобританії та грати чи призупиняти його будь-коли. Більше того, він виділить текст, що читається на даний момент, для того, щоб його зберігати. На жаль, ця функція недоступна для безкоштовних користувачів, вам потрібно придбати їх преміум-підписку.

Перекладач

Імбир – це чудове програмне забезпечення, яке допоможе вам подолати мовний бар’єр. Це безкоштовний сервіс, який переводить ваш вміст на 40+ мов. Все, що вам потрібно зробити, просто вставити текст у програмне забезпечення та вибрати мову виводу. Це не передова функція, як Перекладач Google також пропонують такий же функціонал.

Допомагайте читати

Читання статей в Інтернеті дещо безладно, якщо ви не володієте англійською мовою. Як і Grammarly, Ginger допоможе вам у цьому, коли ви просто двічі клацніть на слові і з’явиться вікно, яке пояснює значення. Натиснувши на кнопку “Більше”, ви отримаєте більше пояснень на тому ж екрані.

Для налаштування такої функції вона не потребує будь-якої технічної роботи. Просто встановіть веб-надбудову та її готово. Чесно кажучи, ми вважаємо, що в цьому Граматика робить добру справу, ніж Джинджер.

пояснення імбиру

Деякі інші корисні функції в Ginger

 • Виправлення орфографії: Як і інші інструменти для коректування, імбир добре допомагає виявляти неправильно написані слова.
 • Виправте всі: Програмне забезпечення дозволяє виправити всі помилки одночасно або ви можете скасувати всі зміни лише одним клацанням миші.
 • США / Великобританія англійська: Ви можете переключатися між мовами, щоб програмне забезпечення виявляло проблеми більш кваліфіковано.
 • Знаки пунктуації: Розміщення розділових знаків у потрібному місці завжди має вирішальне значення. Перевірка пунктуації імбиру допомагає вам у цьому.
 • Особистий словник: Додайте свої слова до особистого словника, щоб вважати їх помилками в майбутньому.
 • Синоніми: У ньому є синоніми та розділ їх визначення. Просто натисніть правою кнопкою миші слово в редакторі Ginger та виберіть функцію синонімів.

Переживає імбир

Якщо ви працюєте в Інтернеті, то більше підходить спробувати доповнення веб-переглядача, яке можна встановити в магазині Chrome або безпосередньо через веб-сайт Ginger. Він працює майже з кожним онлайн-редактором і вказує на помилки, як показано нижче, ви можете бачити в редакторі WordPress.

Програмне забезпечення виділяє помилки, і ви отримали можливість або додати слово в особистий словник, або просто виправити його за їх пропозицією.

імбир у wordpress

Безкоштовні та преміальні плани

Ginger пропонує як безкоштовні, так і преміальні плани. Безкоштовні користувачі отримують доступ до обмеженої перевірки граматики та перефразовування речень. У той час як преміальний користувач може без обмежень використовувати перефразовування речень, особистий тренер, читач тексту та інструмент перекладу.

В даний час щомісячний план доступний лише в розмірі 14,98 дол. США на місяць, тоді як річна підписка коштує вам приблизно 74,88 дол. США на рік (6,24 дол. США на місяць).

Плюси

 • Функція особистого тренера допомагає зменшити шанси знову зробити ту саму помилку.
 • Розширення для Android, iOS, MS Office, браузерів та настільних ПК.
 • Визначте граматичні, пунктуаційні та неправильні написання
 • Може перефразовувати речення для кращого формулювання та ясності

Мінуси

 • До Ginger немає інструменту перевірки плагіату.
 • Немає програми для ОС MAC. Але у вас є доповнення Safari.

Граматично проти Джинджера: Вирок

Отже, на нашу думку, Grammarly – це найсучасніший інструмент для коректури, доступний на ринку. Компанія постійно покращує результативність, і тепер вона може виявляти помилки на основі 400+ факторів. Супер розумно знаходити контекстуальні помилки та надавати пропозиції щодо правильних слів. Ви можете використовувати його будь-де, як у MS Office, веб-браузері або встановити настільний додаток.

З іншого боку, Джинджер також досить дивовижний, але наповнений непотрібними послугами, такими як перекладач та зчитувач тексту тощо, оскільки перекладач Google може ефективно виконати це завдання. Хоча Джинджер також не вистачає на перевірку плагіату, що може виявитися зручним варіантом для інтернет-видавців.

Відвідайте імбир

Відвідайте граматику

Дайте нам знати, який з Grammarly vs Ginger пропонує кращі показники. Чи вважаєте ви, що граматичну перевірку плагіату варто використовувати, чи справді вона стосується будь-якого вмісту, розробленого плагіатом? Будь ласка, не соромтеся поділитися своїми думками у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map