Граматичний огляд 2020 року: найкращий інструмент граматики для блогерів

0

Чи знаєте ви, де поставити коми, напівколонки та прийменники?


Чи знаєте ви, яке допоміжне дієслово слід вживати та коли вживати? Якщо ви коли-небудь наймаєте письменника, як у Фіверрі, ви дізналися, що більшість письменників навіть не знали основ англійської мови.

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, тоді ви можете зіткнутися з проблемами, такими як помилки орфографії, використання дієслів & прийменники, відсутні & надмірні пунктуації, надмірне використання пасивного голосу та багато інших.

Незалежно від того, чи потрібно писати листи, програми чи статті, вам потрібно писати рядки без помилок.

Тож найкращим рішенням є використання Grammarly. Неправильно було б сказати, що «Граматика» – це один з найкращих інструментів перевірки граматики, який враховує понад 400 типів факторів у тексті для виявлення помилок..

Граматичні помилки не тільки стають причиною збентеження, але й можуть вразити вашу доброзичливість. У цій ситуації використання такого інструменту, як Grammarly, виявляється дуже зручним. Ми майже 1 рік використовуємо Grammarly, цей інструмент дуже допомагає знайти помилки. Більше того, ви побачите, що ви вдосконалюєтесь.

Основні особливості граматики

 • Підтримка різних стилів написання для точної корекції
 • Плагіат перевірки
 • Слова Пояснення та синоніми
 • Легко збільшуйте словниковий запас

Розберемо, скільки функцій має цей інструмент і як ви будете ними користуватися?

Як це працює?

Хороша річ у тому, що він доступний як безкоштовно, так і преміум-класом. Безкоштовна версія має деякі обмеження та пропускає багато доцільних функцій. Але все-таки ви можете зловити заклинання, граматичні помилки, пунктуації та деякі інші корисні пропозиції, щоб додати професіоналізм у своїх абзацах.

Ось подивіться коротке порівняння між граматично безкоштовними та преміальними планами.

Преміум:

 • Граматично преміум-версія враховує близько 400+ граматичних факторів для виявлення помилок
 • Він може виявити складний і критичний тип проблем. Попередні випуски включають 100 типів факторів, таких як використання прийменників, вказівка ​​на багатослівні речення, слова правої пари та багато іншого
 • Плагіат перевірки
 • Поліпшення словника

Безкоштовно:

 • У безкоштовній версії інструмент знаходить проблеми на основі 100 факторів
 • Він може виявляти лише критичні проблеми, такі як перевірка орфографії та помилки пунктуації тощо.

Розширення браузера

Перш за все, створіть тут граматичний рахунок.

Граматичне розширення доступне для всіх основних веб-переглядачів, таких як Chrome, Mozilla та Safari тощо. Після додавання розширення натисніть на значок, який відображається в браузері, а потім введіть інформацію про знак.

Під час реєстрації вони автоматично показують сповіщення про додавання розширення. Ви також можете завантажити розширення Grammarly chrome зі свого веб-магазину або з інформаційної панелі Grammarly під додатками.

Додаток Grammarly забезпечує велику зручність, незалежно від того, пишете ви електронну пошту чи пишете повідомлення в блогах. Вам не потрібно писати в редактор Grammarly, щоб знайти помилки. Вони класифікують помилки як критичні та попередні проблеми.

Помилки підкреслені червоними (критичними) та жовтими (попередніми) кольоровими лініями. Крім того, вони також наводять причини, чому ваше речення є неправильним та які зміни слід внести, щоб зробити його правильним.

Граматична інтеграція з MS Office та Outlook

Тож якщо ви хочете Grammarly для MS word, то ви побажаєте побачити, що їх команда розробників також зробила надбудову для MS office та outlook. Це означає, що вам не потрібно імпортувати документ у редактор Grammarly. Просто ввімкніть його в Office і там ви перейдете, він вивчить текст і виявить помилки, якщо такі є.

Клацніть на програми, надані на бічній панелі інформаційної панелі Grammarly, тоді ви побачите програми, як показано на зображенні нижче. Оскільки ми вже додаємо хромоване розширення під час процесу відтворення, отже, воно позначається як Активне.

Граматично додайте огляд для хрому та офісу

Тепер натисніть на “Встановити” Дане перед “Grammarly for Microsoft Office”, і воно почне завантажуватися. Коли файл налаштування завантажується на ваш локальний диск, двічі клацніть на ньому.

Після деякого завантаження налаштування показує Microsoft Office та Outlook, як на зображенні нижче. Поставте галочку на обох, якщо ви хочете інтегрувати Grammarly в обох додатках.

Встановлення додатку Grammarly для офісу

Після цього натисніть «Встановити». Установка автоматично інтегрує розширення з MS office.

Тепер відкрийте файл офісного документа та натисніть на “Увімкнути граматично”.

Офісний додаток також працює, навіть якщо у вас безкоштовний рахунок.

Увімкніть граматику в офісі

Настільний додаток

Grammarly також запустив настільний додаток, який працює безпосередньо з робочого столу комп’ютера замість веб-браузера або MS Office. Якщо у вас є комп’ютер із низькими характеристиками, він буде працювати повільніше при встановленні та використанні MS Office, оскільки це дуже важке застосування.

Таким чином, ви можете встановити додаток Grammarly для настільних ПК, що дуже корисно і дозволяє писати статті з більшою точністю.

Перейдіть на інформаційну панель Grammarly і натисніть на “Додаток”. Після цього натисніть на “Встановити » кнопка навпроти “Граматично для Windows”. Він почне завантажувати файл .exe. Тепер запустіть завантажений файл і там ви перейдете, він автоматично встановиться на комп’ютер.

Граматичний редактор

Крім усього цього, ви можете написати статтю в редакторі Grammarly або просто вставити скопійований текст. Ви також можете завантажити весь файл документа. Він підтримує різні типи файлів документів, такі як .doc, .docx, .txt, .rtf та .odt тощо.

Основна грань написання в редакторі полягає в тому, що він автоматично зберігається у вашому обліковому записі. Тож якщо ви випадково вилучите файл зі свого комп’ютера, тоді ви все одно можете мати копію в редакторі.

Граматичний огляд 2020: Безкоштовні та преміальні функції передплати

Британці & Американська англійська

Ви можете знати англійську та американську англійську. Якщо порівняти ці два, то ви знайдете відмінності між словником та структурою речень. Наприклад Колір (Британський) і Колір (Американський), Капот (Британський) і Капюшон (Американський). Деякі країни слідують за британцями, а деякі дотримуються американської англійської.

Тож якщо у вашому випадку важливо дотримуватися таких правил, як при виконанні академічної роботи, ви можете легко перемикатися між цими двома. Для цього перейдіть на інформаційну панель Grammarly і натисніть на «Профіль» та виберіть бажану англійську мову. Після цього він виявить помилки на основі вибраної мови.

Британський та американський стилі мови

Виправлення орфографії

Це може бути основною причиною використання Grammarly. Здебільшого, письменники використовують відомий офіс Microsoft, який напевно може виявити неправильні заклинання. Причина вибору Grammarly полягає в тому, що вона має багато інших функцій, а також перевірку орфографії.

Крім того, він не лише вказуватиме на неправильні написання, але й надаватиме пояснення із прикладами, що робить його вище за MS Office для виправлення неправильних слів..

виправлення орфографії граматичним редактором

Правила граматики

Чи знаєте ви вживання дієслів та дієслів тощо? Це найпоширеніша проблема, з якою стикається більшість письменників під час письма. Вживання неправильних дієслів і натяг змінюють значення речення. Внаслідок цього ваш читач може не зрозуміти речі, яку ви хочете пояснити.

Граматично допомагає подолати такий тип граматичних помилок разом із поясненням того, чому пропонується змінити слово.

Знайдіть граматичні помилки

Пунктуаційні помилки

Знаки пунктуації, такі як коми, тире, двокрапка та крапка з комою тощо. Нам дуже потрібен правильний вид пунктуації в потрібному місці. Наприклад, коми не можуть бути використані лише для розриву довгого речення, але й для пояснення сенсу.

Граматично виявити пунктуаційні помилки

Надайте пояснення & Синоніми

Напевно, чудова і наша улюблена особливість. Це добре для тих, хто перебуває на етапі навчання або слабкий рівень англійської мови. Іноді ти читаєш щось таке, як статті та повідомлення в блогах через Інтернет, і можеш стикатися зі словами, які дуже важко зрозуміти. І для розуміння ви можете це зробити Google або відкрити тезаурус за синонімами та чітким розумінням.

Граматично може бути дуже корисним у цьому, коли ви додасте розширення у свій веб-переглядач, як Chrome, а потім подвійним клацанням на слові, про яке вам потрібно пояснення, воно надасть вам різні описи цього слова. Подивіться на малюнок нижче.

граматично надбудова браузера

Якщо ви є редактором Grammarly, вони також надають пояснення цього слова разом із синонімами. Двічі клацніть на слові і ось воно.

слово синоніми подвійним клацанням миші

Особистий словник

Ви можете створити свій особистий словник у Grammarly, щоб він не позначав ці слова як неправильне написання у майбутньому.

У лівій частині панелі інструментів натисніть на профіль, а потім додайте слово. Більше того, Grammarly також дозволяє додавати слова в словник під час виправлення помилок.

Стиль та структура вироку

Ці функції допомагають виявити несправні порядки слів і дозволяють складати речення з правою парою слів.

Права пара представляє чітке розуміння. Крім того, він також пропонує вам пропозицію щодо заплутаних слів, наприклад, коли використовувати ефект чи вплинути?

Функції доступні лише у Grammarly Premium

Типи документів

Grammarly має багату базу даних, і тому вона пропонує різні типи документів. Це допомагає інструменту більш точно знайти помилки. Вони ділять документи на 6 різних типів, таких як Академічний, Бізнес, Технічний, Медичний, Креативний та Повсякденний. Отже, якщо ви студент і пишете есе, то виберіть Нарис, поданий у розділі “Академічний”.

Якщо ви є блогером і пишете повідомлення в блозі, то для ефективної роботи з виявлення проблем ми пропонуємо вибрати “Стаття / допис у блозі”, наведений у розділі “Бізнес”..

Різні типи документів

Перевірка плагіату

Це те, що вам потрібно так інтенсивно, коли наймаєте будь-якого письменника в Інтернеті. Припустимо, у Fiverr ви наймаєте письменника, і він / вона просто скопіює статтю з чужого блогу і зробить статтю для вас. Це не тільки вплине на надійність вашого блогу, але й пошкодить рейтинг вашої пошукової системи.

Тому перед публікацією ви повинні подбати про унікальність свого вмісту. Для цього Grammarly пропонує Plagiarism Checker, який має колосальний запас у 8 мільйонів сторінок у своїй базі даних і лише одним клацанням миші сканує ваші документи.

Якщо він знайде аналогічну копію тексту через Інтернет, то він підкреслить ці рядки. Для цього помістіть статтю в редактор Grammarly, а потім увімкніть перевірку плагіату. 

Огляд граматичної перевірки плагіату

Надмірне використання одних і тих же слів

Ми вважали цю функцію дуже корисною, як було сказано вище. Є кілька слів, які письменники найчастіше вживають. Вони розробили алгоритм Grammarly таким чином, що він буде перевіряти ці слова у вашій статті, а потім надасть вам пропозицію щодо заміни слів, які найчастіше використовуються.

Інструмент підкреслює слово і надає вам пропозицію разом зі словом, що має подібне значення.

Закінчення речення прийменника

Багато хто робить і не робить, поки пише англійською. Деякі кажуть, що використання прийменника в кінці речення не є доцільним, тоді як деякі кажуть, що це абсолютно природно в сучасній англійській мові.

Граматично вказує на речення, які закінчуються прийменником. Тож все залежить від того, змінити це чи ні. Але ми пропонуємо вам, що якщо ви хочете писати у формальному стилі, то намагайтеся не ставити прийменник у кінці речення. Граматично ділиться чудовим пост на цьому.

Вдосконалення лексики

Це найбільш корисний варіант для тих, хто слабо володіє англійською мовою і не має на увазі скарб англійських слів, або ви можете сказати словниковий запас. Більше того, якщо ви пишете більшість статей для свого блогу, то є ймовірність, що ви можете зловживати деякими словами. Увімкнувши цю функцію, вона проаналізує текст і помітить ті самі слова, які ви використовуєте багато разів.

Граматично підкреслює ті самі слова, а також надайте слово для заміни. Крім того, якщо ви бачите, що запропоноване слово Grammarly не відповідає вашому реченню, ви можете двічі клацнути на підкресленому слові для отримання додаткових слів.

Для використання цього, коли ви знаходитесь в редакторі, просто увімкніть покращення словникового запасу, і він почне працювати.

Вдосконалення граматичної лексики

Усуньте багатослов’я

Іноді річ можна пояснити кількома словами замість того, щоб будувати речення більшого розміру. Багатословна стаття може набриднути читачам, оскільки вона містить більше слів, ніж інформація.

Граматично допомагає виявити ці речення та надає вам підказки, як можна їх скоротити.

Професійна коректура

Ви хочете прочитати статті свого блогу перед публікацією, то тут, у Grammarly, ви можете це зробити. Професійний член людини перечитає ваші параграфи.

Але тут майте на увазі, що вам доведеться заплатити додаткову суму за це, навіть якщо у вас є преміальний рахунок Grammarly.

Подати документ дуже просто. Просто перейдіть до свого редактора Grammarly, натисніть на останній значок, вказаний на бічній панелі. А потім відправити до коректора.

Гарантія повернення грошей

Спочатку вони пропонують 7-денний пробний період, коли ви можете використовувати всі функції премії Grammarly. Але вони змінили свою політику і тепер пропонують 7-денну політику відшкодування замість випробувального періоду. Просто виберіть потрібний план і здійсніть оплату.

Після цього у вас буде 7 днів, щоб попросити повернути гроші, якщо ви не задовольнили їхні послуги.

Служби підтримки

Можливо, вам не потрібні служби підтримки цього типу інструментів. Але все-таки ви можете подати запит на будь-яку допомогу і отримаєте відповідь через годину. Не має значення, якщо ви безкоштовний або преміальний користувач, він вам точно допоможе.

Вони також пишуть купу статей про свої різні продукти для вирішення проблем. Тому перед поданням запиту ми пропонуємо переглядати їхню базу знань, і якщо ви не знайшли рішення, надішліть їм електронний лист.

Ціноутворення

Grammarly пропонує три плани на основі тривалості щомісяця, щокварталу та щорічно. Щомісячний план коштував $ 29,95, що досить високо, тому принаймні виберіть Квартальний план, якщо ви хочете, щоб їх послуги були на короткий період.

Чесно кажучи, ми рекомендуємо вам підписатися на річний план, який коштує всього 11,66 дол. США / міс та економить багато грошей.

купувати граматично

Плюси

 • Може виявити понад 400 типів помилок і дозволяє виправити їх лише одним клацанням миші.
 • Дуже зручна у використанні. Ви можете інтегрувати його в MS Office, Outlook або навіть завантажити додаток для настільних ПК.
 • Він працює майже з усіма програмами, такими як у редакторі WordPress, Gmail, Facebook, щебетання та будь-де.
 • Чудово, якщо англійська мова не є рідною мовою
 • Підходящий інструмент для блогерів, студентів, ділових листів та медичної роботи тощо.
 • Засіб перевірки плагіату дає змогу перевірити статті, чи справді вони справжні чи копіюють.
 • Вибір стилю мови британський чи американський.
 • Доступні як безкоштовно, так і преміум класу.

Обмеження

 • Інструмент чудово працює у Chrome, Mozilla та сафарі (як вони стверджують), але як щодо інших відомих браузерів, таких як Opera.
 • Місяць здається дорогим на щомісячній основі, але за річним планом, це дешево
 • Ви повинні мати підключення до Інтернету, щоб знайти проблеми. Офлайн-версії не існує.
 • Поки що немає додатків MS Office для користувачів Mac. Але користувачі Mac можуть завантажувати настільний додаток і використовувати розширення для браузера.
 • Проте цей інструмент не може усунути потреби в коректорі людини.

Висновок

Граматика напевно робить свою справу. Це цілком варте ваших грошей. Ми намагаємося багато інших інструментів, але поки що Grammarly працює дуже добре і простий у використанні. Ми рекомендуємо його без жодних сумнівів.

Для окремих блогерів вони можуть почати з безкоштовної версії, але намагаються якнайшвидше перейти до плану преміум-класу, оскільки необхідно усунути помилки заздалегідь, якщо ви хочете професійно ознайомитися зі своїми статтями. Тут можна створити безкоштовний рахунок.

Якщо ви покладаєтесь на офіс для виявлення помилок, то ми радимо вам спробувати його ще раз. Оскільки MS Office в основному зосереджується на фіксації орфографічних помилок, а Grammarly – це вдосконалений інструмент. Більше того, це не звичайний інструмент, але також ліцензований 600+ корпораціями та університетами.

Ми вважаємо, що слід витратити трохи грошей і отримати преміальну підписку, оскільки це може краще вказати на помилки.

Поки ми насолоджуємося граматичним та дуже задоволені їх послугами. Не соромтеся поділитися своїм досвідом з нами. Ми дуже цінуємо ваші коментарі та сподіваємось на це Граматичний огляд допоможе вам знати про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map