7 кращих програмного забезпечення для побудови веб-сайтів 2020 – Створення приголомшливого дизайну на замовлення

0

Що! Не отримали потрібного дизайну для сайту своєї мрії?


Ви не знаєте кодування, але хочете створити свій власний дизайн?

Не хочеться витрачати величезні гроші на кодери чи дизайнери сайтів?

Ось рішення всіх ваших запитів. Просто спробуйте програмне забезпечення для створення веб-сайтів, щоб створити веб-сайт, створений на замовлення.

Як правило, існує два способи створення сайту. Або ви можете пройти складний шлях і навчитися кодувати. По-друге, знайти редактор WYSIWYG, який робить дизайн веб-сайтів надзвичайно простим. Більшість будівельників пропонують функцію перетягування, де ви розміщуєте речі на порожньому полотні або заздалегідь розробленому шаблоні.

Переваги Web Builder

 • Ви можете отримати всі речі в одному місці, як-от домен, веб-хостинг та розробник тощо. Найкраще, що там взагалі не потрібно встановлення, і найкраще, що зовсім не потрібні установки.
 • Не потребує навичок розробника
 • Економія коштів, оскільки вам не доведеться платити витрати на проектування та обслуговування.
 • Доступні широкі привабливі шаблони та елементи.
 • Практично все програмне забезпечення для будівельників підтримує перетягування тощо.

Але справжня проблема полягає в тому, який з них є правильним додатком для розробки сайтів? Є багато розробників веб-сайтів, які заявляють, що є найкращими в галузі. Тож саме тут ми можемо допомогти вам підібрати найкращий.

Незалежно від того, що ви шукаєте для створення бізнес-сайту, особистого блогу чи магазину, ось кілька найпопулярніших програмних засобів для веб-розробників веб-сайтів.

Найкращі будівельники веб-сайтів 2020 – спосіб негайно вийти в Інтернет

Wix [безкоштовно + платно]

wix-сайт для веб-сайтів

Wix – один з провідних розробників безкоштовних веб-сайтів, який пропонує безліч шаблонів попереднього виготовлення, пов’язаних із блогами, бізнесом, електронною комерцією та модою тощо. Крім преміум-версії, вони пропонують безкоштовний доступ, щоб ви могли скуштувати їх перед інвестуванням..

Створюючи обліковий запис, Wix пропонує 2 режими редагування, які є АДІ і Редактор Wix. Обидва мають однакові характеристики, але стиль їх роботи дещо відрізняється.

Wix ADI (Artificial Design Intelligence) – це автоматичний спосіб створення сайту. Це швидкий спосіб, вони просто задають кілька простих питань, перш ніж скласти остаточний дизайн. Кожна частина сайту налаштовується. Ви можете змінити тему, кольори, шрифти, заголовок та багато іншого. Крім того, вони дозволяють додавати анімацію до елементів для створення більш привабливої ​​веб-сторінки.

З іншого боку, редактор Wix також забезпечує чудовий досвід користувача. Починається з вибору заздалегідь виготовленого шаблону. Є 100 шаблонів на вибір. Після вибору шаблону інтерфейс редактора завантажиться. Він пропонує легко перетягування, і ви можете додавати текстові поля, повзунки, кнопки, контактний форум, соціальні кнопки та інформаційний бюлетень тощо. Ви навіть можете змінити посади публікацій. Насправді ви можете налаштувати все, що відображається на екрані.

Wix пропонує App Market, який допоможе вам покращити ваш сайт. Є багато додатків для додавання панелі пошуку, коментарів, чату, кнопки скайпу, автоматизованої електронної пошти, маркетингового та аналітичного інструменту. Більше того, якщо ви хочете створити інтернет-магазин, Wix – це чудове рішення, оскільки вони пропонують численні відповідні програми, такі як інтеграція оглядів, кнопка виклику, PayPal, рахунки-фактури, конвертор валют та таблиці цін.

Проте, хочете більше, вони також дозволяють вставляти коди, HTML-коди та додавати файли Flash (SWF). Більше того, Wix пропонує покрокове керівництво щодо вдосконалення SEO. Служби підтримки надаються шляхом подання квитків та бази знань.

Ціноутворення: Не потрібно купувати окремий план веб-хостингу. Ціни в планах Wix починаються від 4,50 доларів на місяць, що включає пропускну здатність 1 ГБ, сховище 500 Мб. Вам просто потрібно придбати доменне ім’я та вказати на ваш веб-сайт WIX. За винятком самого основного плану, всі інші також пропонують безкоштовне доменне ім’я. Вони підтримують політику повернення грошей протягом 14 днів.

DUDA [безкоштовно + платно]

duda програмне забезпечення для веб-сайтів

Duda досить очевидний щодо юзабіліті та вражає користувачів своїм чуйним дизайном та сукупністю функцій. Він був запущений у 2010 році і зараз є одним з кращих розробників веб-сайтів, використовуючи хостинг із хмарними сервісами Amazon. Викликаючи нульовий рівень плутанини, просто виберіть шаблон зі своїх попередньо виготовлених моделей і починайте редагувати.

З першого погляду ви зрозумієте, що керувати досить просто. Ви можете будь-коли отримати перегляд робочого столу, мобільних пристроїв та планшетів лише одним клацанням миші. Дуда не приклеїть вас лише до їхнього конструктора, тому якщо у вас є навички розвитку, ви можете вільно грати з CSS та HTML-кодами.

Окрім видатних варіантів редагування, ви можете редагувати шаблон для будь-якого конкретного пристрою (мобільного, настільного та планшетного ПК), що дає змогу створити найбільш чуйний веб-сайт, який має вирішальне значення для досвіду клієнтів / відвідувачів та пошукових систем. Ще одна примітна річ, що, на відміну від більшості будівельників, Duda може спільно використовувати Google Analytics, щоб представити поглиблену статистику трафіку.

У публікації / сторінку можна додати багато віджетів / елементів, таких як кнопки, стовпці, піктограми, соціальні мережі, панель пошуку, Facebook & Системи коментарів Disqus та багато іншого. Вони підтримують понад 100 стилів шрифту. Кожен віджет налаштовується за стилями, розмірами тощо. Навіть із деякими можна додавати анімації та спеціальні ефекти, такі як спливаючі вікна та якір..

Особливості персоналізації розробника веб-сайтів Duda роблять це дивовижним інструментом. У «Персоналізація» натисканням декількох клацань ви можете налаштувати спливаючі вікна, рекламні знижки, попередження про відвідувачів, що повертаються, вихідні години, спеціальні події та багато інших цікавих речей. Також ви можете створити і індивідуальну подію. Ці події виявляються дуже корисними для залучення клієнтів.

У Duda легко створити та керувати сайтом електронної комерції, де ви контролюєте функції, пов’язані з продажами, акціями, продуктами та платежами. Для користувачів Pro Duda надає допомогу за допомогою чату та телефону в прямому ефірі. Безкоштовні користувачі можуть переглядати свої путівники та корисні статті.

Ціноутворення: Вільний план – найкращий спосіб випробувати Дуду. Після того, як ви вирішили отримати платний план, Бізнес плюс починається від $ 14,25 / місяць. Ви також можете взяти довічну підписку на бізнес + план в $ 299. План містить вподобане доменне ім’я, SSL, резервне копіювання сайту та хромовані повідомлення. Крім того, для користувачів електронної комерції бізнес плюс план дозволяють додати до 10 продуктів. Крім того, він підтримує PayPal, Stripe та Global Gateway для платежів.

Weebly [безкоштовно + платно]

плаксивий веб-сайт

З іншого боку, інший розробник сайту WYSIWYG, заснований у 2007 році, пропонує добре упаковану платформу для розробки веб-сайту. Weebly пропонує сотні шаблонів для портфелів, електронної комерції та персональних сайтів. Гнучка природа цього безкоштовного розробника веб-сайтів дозволяє інтегрувати додатки сторонніх розробників.

Завдяки Weebly ви можете або запустити як безкоштовний користувач, використовуючи піддомен, або запустити свій професійний веб-сайт під доменним іменем. Створити нову публікацію, перевірити коментарі, отримати доступ до сторінок та налаштувань сайту досить легко і помітно. Як і Wix, ви можете перетягнути будь-який елемент, натиснувши на параметри редагування.

Найвинятковіша річ Weebly – це зручність використання. Це дає приємний досвід новому користувачеві, який ніколи раніше не використовував програмне забезпечення для створення сайтів. Є численні елементи, такі як текст, зображення, слайд-шоу, карта, таблиця цін, додавання відео, контактний форум, вбудовування HTML та багато іншого. Крім того, вони також передають у свої параметри магазини, такі як процес оформлення замовлення, інтеграція PayPal, замовлення та доставка тощо.

Якщо ви не знайдете чогось у редакторі Weebly, перейдіть та шукайте на їхньому ринку додатків, у якому є безкоштовні та преміальні програми. Для спрощення дій для користувачів вони класифікували додатки як електронну комерцію, маркетинг, SEO, статистику сайту, соціальну та комунікаційну комунікацію. Створивши публікацію, не забудьте переглянути “параметри публікації”, які дозволяють набрати назву та опис, які ви хочете показати в пошуковій системі. Крім того, ви можете запланувати, увімкнути / вимкнути коментарі та додати повідомлення в потрібній категорії.

Weebly підтримує довідковий центр, який дозволяє вам зателефонувати або надіслати електронною поштою під час вирішення проблем. Крім того, живий чат доступний з 6 ранку до 6 вечора в тихоокеанський час (пн-пт) та з 8 ранку до 5 вечора тихоокеанський час (сб-нд). Ви можете ознайомитись із їх спільнотою та посібниками щодо їх вирішення. Загалом, це чудовий, інтуїтивно зрозумілий розробник веб-сайтів і його варто спробувати.

Ціноутворення: Плани з найнижчою оплатою коштують всього 8 доларів на місяць із безкоштовним доменним іменем. Плюс необмежений обсяг пам’яті, 100 доларів США для маркетингових кредитів та доступ до розширеної статистики сайту. Основний план також включає кілька функцій електронної комерції, наприклад, процес оформлення замовлення та додавання до 10 продуктів. Тому спочатку оцініть свої вимоги, а потім виберіть план.

Квадратний простір [пробний + оплачений]

дизайнер сайтів з квадратних просторів

Squarespace – це ще одне найкраще програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке обслуговує сотні елегантних шаблонів, пов’язаних із кожною категорією, такими як інтернет-магазин, блог, фотографія та подорожі тощо. Ви можете безкоштовно пробувати їхні послуги протягом 14 днів. І коли ви зрозумієте, що саме ви шукаєте, тоді перейдіть на преміум-підписку.

Налаштувати веб-сайт на Squarespace дуже просто. Просто створіть обліковий запис, виберіть свій шаблон, дайте відповідь на низку запитань і там ви йдете. Створити навігації та сторінки досить просто. Ви можете будь-коли змінити дизайн за допомогою їх редактора. Більше того, перемістивши мишу на будь-який елемент теми, вона відобразить параметри редагування.

На Squarespace деякі цікаві функції легко доступні. Як і в декілька кліків, ви можете показати панель оголошень та інформаційну панель для мобільних пристроїв. Квадратний простір представляє кілька статистичних даних про трафік сайтів, щоб ви могли глибоко стежити за відвідувачем. Вони надають інформацію щодо джерел трафіку, популярного вмісту та пошукових запитів тощо.

Хоча шаблони не такі налаштовані, як Wix, але ви отримаєте доступ до всіх найважливіших варіантів за допомогою акуратної та чистої панелі інструментів. Для деяких розширених налаштувань вони дозволяють додавати власні CSS-коди. Squarespace має попередньо вбудовані варіанти для SEO, маркетингу та безпеки. Тут все, що вам потрібно зробити, це просто отримати доступ до налаштувань і заповнити необхідні поля, щоб ці речі працювали нормально. Ви можете зробити зіставлення URL-адрес, 404-сторінкове проектування, соціальну частку та підключення служб електронної пошти тощо.

Звичайно, вам потрібна допомога в неприємній ситуації, і з Squarespace ви отримаєте її через миттєвий чат в часі (з понеділка по п’ятницю 4 ранку до 20 вечора за східним часом), електронною поштою, посібниками, відео та базою знань. Плюс у них теж є форум спільноти.

Ціноутворення: Квадратний простір допомагає замовнику отримати правильний вибір плану, класифікуючи веб-сайти та пакети електронної комерції. План починається від $ 12 / місяць з необмеженим хостингом і пропускною здатністю. Вона включає безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL.

Базовий план, оптимізований для електронної комерції, коштував вам 26 доларів на місяць, що включає безкоштовну реєстрацію доменних імен, необмежену кількість продуктів, SSL, знижки, контроль податків та замовлень тощо.

Shopify [пробний + оплачений]

замовити для створення магазину електронної комерції

Якщо ви коли-небудь мрієте створити магазин електронної комерції, але зупинитесь через його складності, ось ось пряме рішення, яке випускається у формі Shopify. На їх платформі є майже 500 000 активних магазинів. Для оцінювання можна ініціювати пробний обліковий запис протягом 14 днів. На вибір надано понад 100 безкоштовних і платних шаблонів.

Shopify пропонує надзвичайний рівень налаштування, де ви можете формувати заздалегідь зроблені теми за своїм бажанням. Крім того, користувач також може завантажувати власні шаблони. Але якщо ви хочете вийти за рамки цього, Shopify дозволять вам вставити / змінити CSS та HTML-коди. Магазин є прихильним до мобільних телефонів, і клієнт може здійснювати платежі через Android Pay і iOS і т.д..

З магазином мати справу дуже просто. Як і для додавання продуктів, просто перейдіть на вкладку продуктів у редакторі та додайте останні відомості. Ви можете відстежувати та контролювати замовлення клієнтів та скасований перевірку на вкладці “Замовлення”. Для збільшення продажів можна створити знижки. Крім того, інструмент представляє різні аналітичні дані, такі як загальна кількість замовлень, швидкість конверсії, пристрій, який використовує клієнт, повторний клієнт, місцезнаходження, джерело трафіку та багато інших.

Для розширення магазину Shopify пропонує розширений магазин додатків, який містить понад 1000 безкоштовних і платних додатків, що стосуються продажів, маркетингу, соціальних медіа, інвентарів та доставки тощо. І завдяки своїй гнучкості, що дозволяє додавати різні канали продажів. Крім того, додаток Shopify “точка продажу” дозволяє працювати через Android, iPad або iPhone та володіти наборами інших функцій.

Shopify пропонує цілодобову підтримку для користувачів преміум класу безкоштовно. Ви можете надати контакт за допомогою дзвінка, прямого чату, електронною поштою або надіслати твіт. У прямому чаті вільним користувачам, можливо, доведеться довго чекати, але для платних користувачів їхні послуги досить пристойні. Shopify досить наперед, але все ж, якщо ви заплуталися, ознайомтеся з тоннами путівників у їх довідковому центрі.

Ціноутворення: В даний час у Shopify є три пакети. Самий базовий план починається від 29 доларів. У цьому плані стягується плата за транзакції у розмірі 2%, якщо ви використовуєте сторонній шлюз платежів, тоді як плата за Shopify не використовується. Крім того, вона включає необмежене зберігання, пропускну здатність та продукти. План містить безкоштовний SSL для забезпечених транзакцій. Плюс дозволити створити блог разом із магазином.

Веб-сайт [безкоштовно + платно]

творець сайту wesitebuilder

Веб-сайт – це вагомий вибір для початку не тільки тому, що його легко зрозуміти, але й надає тисячі заздалегідь виготовлених шаблонів. Все, що вам потрібно зробити, просто вибрати дизайн і почати полірувати. Не важливо, якщо ви новачок, ви не заплутаєтесь побачити панель редагування навіть з першого погляду, оскільки вона досить чітка і добре продумана. Ви можете внести зміни в фон сайту, кольори та шрифти тощо, перейшовши на вкладку дизайну.

Перш за все, ви можете перетягнути елементи куди завгодно в область сайту. Далі, натиснувши на елемент, з’явиться невелике вікно редагування, яке містить різні параметри редагування, такі як зміна дизайну, стилів, позицій та розмірів тощо. Більше того, ви можете додати анімацію до певного елемента або до всього сайту, якщо хочете. Зміна розміру елементів, безумовно, зручна, оскільки тепер замість написання розмірів ви можете просто збільшити або зменшити розмір курсором миші.

Конструктор справедливо позбавляє від необхідності навичок кодування, оскільки у публікаціях та на сторінках є великий набір елементів. Як і для просто кнопки, існує майже 6 конструкцій. Окрім цього, є численні інші корисні елементи, такі як соціальні, вікна, контактний форум, вбудовування HTML / сторінки, карти Google, інформаційний бюлетень, додавання відео та різних форм тощо..

WebsiteBuilder сумісний з багатьма іншими програмами SEO, Analytics, Social та монетизації. Ви можете легко включати інструменти для веб-майстрів Bing та Google. Вони також включають щільність ключових слів, генератор мапи сайту та інтеграцію в AdSense. Конструктор веб-сайтів не обмежується лише створенням веб-сайтів. Ви можете створити вражаючий магазин електронної комерції. Майте на увазі, що всі можливості інтеграції та зберігання доступні для користувачів преміум класу. Але безкоштовний користувач може безмежно користуватися своїм безкоштовним розробником веб-сайтів.

Маючи команду підтримки експертів дуже потрібна під час роботи в Інтернеті. Тож WebsiteBuilder пропонує допомогу в електронній пошті та телефонних дзвінках. Крім того, база знань містить вичерпні статті про редактор, SEO, домени та соціальні медіа. Загалом це чудовий конструктор сайтів, який має багаті можливості редагування та численні шаблони.

Ціноутворення: Найнижчі преміальні плани починаються від $ 5,99 / місяць, включаючи безкоштовне доменне ім’я та рекламний кредит. План дозволяє також інтегрувати SEO та маркетингові інструменти. Тут зауважте, що це не дозволяє користувацьку електронну адресу. Для користувацьких облікових записів електронної пошти потрібно передплатити їх підписку на бізнес-план. Вони пропонують окремий план для користувачів електронної комерції, який коштує 11,99 дол. США на місяць з безкоштовним доменом, підтримкою рівня пріоритету та користувацькими електронними адресами.

Ucraft [Trail + Plaid]

програмне забезпечення для розробників сайтів

І останнє, але не менш важливе, Ucraft надає швидке рішення для створення сайту або цільових сторінок. 14-денний пробний рахунок доступний для перевірки якості. Вони пропонують широкий перелік шаблонів на вибір. Крім того, їх хостинг працює від хмарної хостингової платформи Google, щоб забезпечити максимальну доступність і вам не потрібно турбуватися про обмеження пропускної здатності..

Веб-сторінка розбита на окремі блоки з налаштованими параметрами, щоб зробити привабливий дизайн. Ucraft пропонує різні елементи, такі як додавання абзаців, заголовків, кнопок, відео та таймерів зворотного відліку тощо. Вони також мають функцію перемикання мови. Крім того, ви можете інтегрувати Instagram, SoundCloud та Twitter.

Інформаційна панель Ucraft забезпечує доступ до різних функцій, включаючи менеджер SEO, домени та додавання членів команди. Крім того, вони надають інструмент для виготовлення логотипів. І з цієї панелі ви можете додавати категорії та керувати різними перспективами публікацій та сторінок. Вони підтримують ряд інтеграцій програм, включаючи чат Zendesk, Google Analytics та hotjar тощо.

Конструктор дозволяє додавати спеціальні ефекти до елементів сторінки. Ucraft пропонує дизайнерський інструмент з додатковою ціною лише $ 2,99 / назавжди. Це надихнутий Photoshop інструмент, який може редагувати макет, стилі, типографію та редагування набору інтерфейсу користувача. З нашого досвіду, простої панелі редагування, широкого спектру шаблонів, численної та підтримки Google Cloud достатньо, щоб виділити її серед найкращих програмних засобів для створення веб-сайтів..

Піктограма чату завжди з’являється на екрані, де ви починаєте розмову з членами Ucraft за допомогою. Це трохи повільно, як правило, відповідь ви отримаєте через кілька годин. Крім того, у них є центр підтримки, який містить багато посібників з майже кожної теми.

Ціноутворення: Для передплати преміум-класу Ucraft починається від 8 доларів на місяць. Ви можете створювати необмежену кількість веб-сторінок. Також доступні статті, SEO та багатомовні додатки. Ціноутворення значно знижується, якщо ви заплатили за весь рік, який коштував лише 77 доларів. Щорічний пакет включає 1 безкоштовне доменне ім’я. І всього за $ 149 ви отримаєте довічний доступ до Ucraft.

Висновок

Загалом, найкраще програмне забезпечення для створення веб-сайтів – це відмінний спосіб створити веб-сайт або магазини електронної комерції. Не потрібно вчитися кодувати, оскільки WYSIWYG-будівельники працюють за принципом перетягування. Будівельники не тільки економлять час, але й економлять ваші витрати на створення дизайну на замовлення від розробників.

Оскільки компанія-виробник веб-сайтів керує майже всім, то ви можете зосередитись на створенні сайту, а не на серверних та інших технічних аспектах.

Усі вищезазначені будівельники прості та забезпечують зручність у користуванні.

Отже, який з них є найкращим програмним забезпеченням для створення веб-сайтів?

Вибір розробника веб-сайту залежить від ваших вимог. Ми рекомендуємо Вікс для створення веб-сайтів. У нього сотні шаблонів та багатий ринок додатків. Більше того, їх режим ADI – це відмінний вибір для початку для новачків.

Для налаштування сайт електронної комерції, ми пропонуємо вам спробувати Шопіруйте оскільки це значно спрощує запуск магазину, навіть якщо у вас є нульовий попередній досвід.

І за блоги про моди, подорожі та фотографії, Squarespace пропонує досить актуальні та приголомшливі шаблони з редагуванням перетягування.

Отже, яку саме ви обираєте?

Чи використовували ви когось, про кого говорилося вище?

Ми з нетерпінням чекаємо ваших цінних коментарів, і якщо у вас є інші невирішені запитання щодо розробників веб-сайтів, сміливо запитайте.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map