10 найкращих альтернатив і конкурентів SquareSpace 2020

2

Отже, ви зайшли на цю сторінку, щоб вибрати найкращу альтернативу Squarespace, яка вимагає мінімалістичних технічних навичок, але пропонує чудові функціональні можливості.


Квадратний простір – один з найпростіших будівельників для використання, включає елегантні шаблони для інтернет-магазинів, блогів, сайтів моди та ін..

Пройшли дні, коли розробка веб-сайту розкидає безлад, купуючи домен та хостинг-план. Вам потрібно зробити багато роботи, включаючи справу з параметрами кодування, щоб створити гарний зовнішній вигляд вашого сайту.

Але з плином часу все стало простішим із входом розробників веб-сайтів – це не тягне за собою майже ніякої технічної роботи та запускає сайт за лічені хвилини часу. Squarespace стоїть серед найкращих програмних засобів для створення веб-сайтів, доступних на ринку.

Хоча Squarespace компілюється з безліччю функцій, але жодна не має права вважати себе ідеальним розробником веб-сайтів. Єдине, що ви можете отримати – це найкраще для вас.

Тож якщо Squarespace не відповідає вашим вимогам – особливо для веб-сайту електронної комерції, у них дуже обмежені шлюзи платежів.

Не хвилюйтесь, оскільки в Squarespace є розробники веб-сайтів, схожі на Squarespace, які мають деякі функції, які ви можете не знайти у Squarespace.

Тож давайте подивимося на нашу колекцію найкращих виборів.

10 кращих альтернатив просторового простору 2020 – Надійні конкуренти у просторі

1. Вікс

Wix - найкраща альтернатива квадратному простору

Wix – один із популярних розробників сайтів, що допомагає клієнтам створювати веб-сайти майже без особливих зусиль. Почати з них дуже просто, майстер налаштування допоможе вам вибрати між ADI та редактором Wix.

Редактор ADI найкраще підходить для новачків, оскільки це набагато автоматичний спосіб, коли вони задають лише кілька простих питань, щоб отримати розроблений веб-сайт.

Редактор Wix також дуже легко орієнтуватися, з чого ви починаєте, вибираючи зі своїх 100-ти безкоштовних шаблонів красивого вигляду, належать до різних категорій, таких як інтернет-магазин, фотографія, подорожі та блог тощо. Редактор Wix дозволяє вносити зміни майже в кожній частині веб-сторінок, не псуючи кодування.

Ви можете вибрати макет веб-сторінки, створити категорії та виконати різні редагування на панелі інструментів. Крім того, ви можете просто перетягнути елементи, щоб розмістити їх куди завгодно.

За допомогою Wix ви отримаєте доступ до їх ринку додатків, який забезпечить сотні додатків з легкою установкою та значно покращить юзабіліті. Ви можете легко включати соціальні програми, маркетингові інструменти, параметри чату, програми електронної комерції та багато іншого.

Wix дуже гнучка, і вбудовування кодів є чудовим засобом для хлопців, які люблять робити кодування. Основна проблема Wix полягає в тому, що ви пов’язані з шаблоном, і в якийсь момент, якщо ви хочете змінити його, вам доведеться відновити сайт.

Під час роботи з онлайн-сервісами вам завжди потрібні служби підтримки від технічних експертів компанії. На жаль, вони не мають функції чату в реальному часі, але пропонують підтримку клієнтів по телефону та електронній пошті. Крім того, вони надають доступ до своїх покрокових відео-посібників.

Ви можете запустити на Wix безкоштовно без смаку. Як безкоштовний користувач, ви отримали 500 Мб пам’яті та 1 ГБ пропускної здатності. І коли вам подобається, оновіть їх до бажаного преміального плану.

У них є різні плани, починаючи з 4,50 доларів на місяць, які дозволяють підключити користувацький домен. Щоб створити інтернет-магазин, вони пропонують план електронної комерції за 8,25 доларів США на місяць з безкоштовною вартістю понад 100 доларів.

2. Шопіруйте

Окупіруйте альтернативу магазину для альтернативи квадратів

Якщо ви шукаєте альтернативи Squarespace для запуску інтернет-магазину, то Shopify – це, мабуть, найкраще місце.

Їх орієнтований на електронну комерцію розробник спрощує складні роботи, а також отримав кілька нагород. Вони живлять понад 500 тисяч інтернет-магазинів. Для досвіду ви можете взяти тест-драйв 14 днів тут.

Вони надають майже 100 безкоштовних і платних шаблонів для інтернет-магазинів. На жаль, більшість з них платні, але дані безкоштовні теми також приємно виглядають.

Чудовий сенс вибору Shopify – вам не потрібно витрачати свій час на керування налаштуваннями резервного копіювання, оскільки це досить просто, навіть початківець користувач може зрозуміти це за короткий час.

На інформаційній панелі вашого Shopify ви можете керувати різними перспективами магазину, такими як товари, замовлення та знижки тощо. Вони також надають інформацію, наприклад, коефіцієнт конверсії, місцезнаходження клієнта, повторний клієнт, загальні замовлення та багато іншого.

Ще одна річ, яка робить його кращим вибором, ніж Squarespace, – це доступність 1000-ти додатків, які можна включити за допомогою декількох клацань. Просто перейдіть до магазину додатків на інформаційній панелі, і ви знайдете програми щодо доставки, шлюзів платежів, соціальних, бухгалтерських обліку та управління запасами.

Вони підтримують 100+ шлюзів для платежів, а Squarespace обмежений лише Stripe та PayPal. Як і у Squarespace, Shopify також стягує плату за трансакцію (змінюється залежно від обраного плану).

Канали підтримки клієнтів, такі як чат в прямому ефірі, телефон та електронні листи, доступні 24/7 для безкоштовних та преміальних користувачів. Крім того, вони також підтримували розділ навчальних посібників, а також форум громад.

Ще однією перевагою використання Shopify над Squarespace є ціноутворення.

Існує 3 різні плани, які пропонує Shopify, самий основний план коштує 29 доларів США / місяць і стягує плату в розмірі 2% за трансакцію при використанні сторонніх шлюзових платежів.

Хоча вона трохи вище, ніж у багатьох інших інструментів електронної комерції, доступних на ринку, тому люди шукають її альтернативи, але ціна, яка коштує своїх послуг, за винятком плати за транзакції, яка може трохи зашкодити..

3. Пікспа

Конкурент Pixpa з квадратного простору

Pixpa – це всебічна платформа для творчих професіоналів для створення свого веб-сайту за допомогою інтегрованого магазину електронної комерції, клієнтських галерей, блогу та багато іншого.

Pixpa стала надзвичайно популярною альтернативою Squarespace, особливо серед фотографів, художників та дизайнерів, які люблять його всебічні можливості та вигідні цінові плани.

Створення приголомшливих веб-сайтів – це легкий потік з великим вибором ідеальних пікселів, повністю настроюваних тем. Усі веб-сайти зручні для мобільних пристроїв і чудово працюють на всіх пристроях.

Його простий, але потужний конструктор веб-сайтів із перетягуванням пропонує просте рішення для кожного, хто не має навичок кодування, створити та керувати повноцінною присутністю в Інтернеті в одному місці. Їх команда підтримки також доступна цілодобово у чаті та електронному листі, щоб допомогти вам, коли вам потрібна допомога.

Pixpa досить перекреслює Squarespace, коли справа доходить до показу, обміну, продажу та доставки зображень. Галереї Pixpa мають багато функцій, таких як підтримка мультимедійного контенту, 15+ макетів галереї на вибір, імпорт даних IPTC, потужні інструменти галереї зображень та багато іншого.

Ви також можете створити галереї з електронною комерцією, щоб продавати зображення у вигляді відбитків або завантажень. Інтегрована платформа клієнтських галерей дозволяє користувачам впорядкувати їх робочий процес та ділитися, продавати та доставляти зображення клієнтам.

Ви також можете створити повнофункціональний інтегрований магазин електронної комерції за допомогою Pixpa. Можна продати фізичні продукти, цифрові продукти чи послуги за лічені хвилини. Якщо багато платформ стягують плату за кожну транзакцію, вони взагалі не платять жодної комісії. Отже, весь прибуток за вами.

Найкраще, що Pixpa пропонує все це за частку ціни на Squarespace з цінами, що починаються лише з 6 доларів на місяць.

Він має вигідні плани ціноутворення, а також підтримка 24 х 7 робить його бажаною платформою для творців та малого бізнесу у всьому світі..

І все-таки розгублений, щоб вирішити, чи варто вибирати його? Не хвилюйтесь, також існує 15-денна безкоштовна пробна версія, продовжуйте і спробуйте.

4. Дуда

duda dashboard

Дуда – ще один великий конкурент Squarespace з розумною ціновою структурою. Ваш веб-сайт буде працювати безперебійно з максимальним режимом роботи, оскільки хмарна структура Amazon використовується Duda для розміщення вмісту.

Дизайнер веб-сайтів Duda доступний для використання з 2010 року і є приємним рішенням для тих, хто не має технічного ноу-хау та інших навичок управління веб-сайтами. Він має інтегровані функції резервного копіювання, SEO та аналітики.

Час розробки сайту різко скорочується завдяки їх функції перетягування. Ви можете додавати елементи на свій веб-сайт простими клацаннями миші.

На відміну від Squarespace Duda пропонує безліч віджетів, таких як кнопка, додавання тексту, останні публікації та панель пошуку тощо. 100+ шрифтів підтримуються їх інструментом.

Просто перетягніть потрібний елемент і опустіть його на веб-сторінку, де вам подобається. Особисто нам було зручніше користуватися, ніж Squarespace.

Duda дозволяє вносити зміни в дизайн сайту в будь-який час. Ви можете використовувати відео та зображення як фон і розробити гарну веб-сторінку.

Крім того, функція імпорту вмісту дозволяє імпортувати з існуючого сайту, не заглиблюючись у технічні роботи.

Можна навіть вибрати інший макет для мобільних, планшетних та настільних комп’ютерів. Крім того, персоналізація веб-сайтів не є більшою проблемою для початківців користувачів, як додавання спливаючих вікон, панелі сповіщень, дзвінки з нами та правила неробочого часу тощо.

Дуда представив розробника магазину електронної комерції своїм інструментом. Просто перейдіть, щоб зберігати функції на бічній панелі, де ви можете керувати продажами, продуктами та акціями.

Крім того, доставка, податки, рахунок-фактура, способи оплати та багато інших налаштувань налаштовуються без особливих зусиль.

Ви можете переглядати та вносити зміни для певної платформи, наприклад настільних ПК, мобільних пристроїв та планшетів. Безкоштовні користувачі можуть отримати довідники та підтримку спільноти, тоді як платні користувачі також отримують довідку 24/7 у прямому чаті та 18-годинну телефонну підтримку.

Перед покупкою вони надають найкращу можливість, пропонуючи безкоштовний рахунок, а не пробну кількість днів. У безкоштовній версії ви також можете певною мірою використовувати їх функції електронної комерції.

Платні плани починаються з 7,13 дол. США на місяць при підписанні щорічно і включають користувацький домен, HTTPS, резервне копіювання та режим розробника. Порівняно з Squarespace, Duda не стягує жодної комісії за трансакцію, замість цього вони обмежують кількість продуктів у кожному пакеті.

5. Weebly

в'язко схожий на квадратний простір

Безліч функцій, добре розроблені шаблони та велика зручність використання Weebly є чудовою альтернативою Squarespace.

Працює з 2007 року і зараз наділяє більше 40 мільйонів підприємців, які використовують Weebly. Краса цього розробника веб-сайтів у тому, що ви можете керувати сайтом за допомогою пристроїв Android, iPhone та iPad.

Вибравши шаблон, ви сідаєте в їх редактор. Їх редактор сайту дуже простий, і ви незабаром звикнете, навіть якщо раніше ніколи не пробували будівельника. Він працює дуже плавно, все, що вам потрібно просто перетягнути елемент.

Ви можете змінити колір, шрифти або навіть всю тему без жодної ікони. Для розробників вони інтегрують дуже зручний режим редагування CSS / HTML, показує різні частини теми, такі як заголовок, стилі та ресурси тощо, що дозволяє швидко переходити.

Кожна сторінка вашого веб-сайту легко налаштовується та отримує інтегрований інструмент SEO для покращення видимості веб-сайту пошукової системи. У конструкторі є багато елементів, які допомагають писати допис у блозі та створювати веб-сторінки.

Наприклад, ви хочете створити сторінку “Зв’язатися з нами”, все, що вам потрібно зробити, це створити сторінку та перетягнути елемент “Форма контакту” з бічної панелі. Ринок додатків містить сотні додатків, які роблять його найпотужнішим конкурентом Squarespace, ніж будь-який інший інструмент для побудови.

Weebly є досить хорошим для створення інтернет-магазину. Елегантно розроблена приладова панель зручна для додавання продуктів, подарункових карток, купонів тощо.

Ви можете виконувати та контролювати замовлення, а також покинуті візки. Також існує безліч функцій, необхідних для роботи eStore.

Вони підтримують, ймовірно, всі канали для надання допомоги своїм клієнтам, таких як чат наживо, електронна пошта, місце спільноти та широкий спектр посібників та відео. Підтримка телефону доступна для користувачів програми «Про» та «Бізнес». Основним недоліком Weebly є те, що він має обмежені можливості редагування шаблонів.

Для тестового драйву ви можете запуститись як безкоштовний користувач під їх субдоменом і 500 Мб сховища. Вони розділили плани на “для веб-сайтів” та “для інтернет-магазину”. Так, для веб-сайту план коливається від 8 доларів на місяць до 25 доларів на місяць, коли платять щороку.

Основний план включає безкоштовне доменне ім’я, 100 доларів США AdWords та необмежену кількість пам’яті. Для плану “інтернет-магазину” Weebly є дещо затратним рішенням, оскільки вони стягують плату за транзакції у розмірі 3% та обмежені продукти на перші два плани. Пакети починаються від $ 8 до $ 38 / місяць.

Третій план коштує 25 доларів на місяць (нижчий за базовий Shopify) і дозволяє необмежену кількість продуктів, сертифікат SSL та плату за транзакцію. Тож ви можете спробувати Wix або перейти до Shopify альтернатив тут.

6. WooCommerce

WooCommerce - будівля інтернет-магазину, альтернатива квадрату

WooCommerce є плагіном WordPress і розглядається як сильна альтернатива Squarespace, коли справа стосується контролю та цін. WordPress – це найкраще використовувана CMS для створення веб-сайту чи блогу. І WooCommerce, і WordPress вільні у використанні та надають найкраще рішення для створення інтернет-магазину.

Єдиним недоліком, з яким можуть зіткнутися деякі новачки, є технічна робота, така як придбання доменного імені, веб-хостинг, установка CMS, сертифікату SSL та керування ними всіма.

Але такі речі також дають вам більше контролю. На щастя, зараз веб-хостингові компанії значно полегшують такі речі, і ви можете отримати всі інгредієнти в одному місці. Крім того, деякі навіть пропонують попередньо встановлену CMS, а також WooCommerce.

WooCommerce – це провідне програмне забезпечення, яке використовується майже 28% інтернет-магазинів. Після встановлення плагіна майстер допоможе вам налаштувати всі необхідні кроки магазину.

Немає переліку тем, але ви отримаєте безкоштовну приголомшливу тему “Storefront” за замовчуванням. Існують і деякі дочірні теми. Крім того, ви можете використовувати будь-яку сторону тему, якщо WooCommerce хочете, щоб вона сумісна з усіма.

Безкоштовні та оплачені розширення – краса WooCommerce. Встановити більше розширень, ніж будь-яка інша платформа. Ви знайдете сотні розширень на інформаційній панелі на вкладці WooCommerce. Існує безліч шлюзів для платежів, таких як смуга, PayPal і Square тощо.

WooCommerce безкоштовний, і ви отримуєте повний контроль над плагіном. І якщо ви зіткнулися з будь-якою проблемою, у них є широка база знань, а також відео уроки.

Для розмови зі своїми експертами просто подайте квиток, і вони допоможуть вам у найкращих випадках. Це справжня економічно ефективна альтернатива Squarespace, яка має більше функцій. Вам потрібно лише вибрати сумісних постачальників послуг веб-хостингу WooCommerce для безперебійної роботи.

7. BigCommerce

BigCommerce за альтернативу квадратних просторів 2017 року

BigCommerce пропонує рішення про запуск веб-магазину електронної комерції. Це гідна альтернатива Squarespace і дуже схожа на будівельника магазинів Shopify. Вони дозволяють легко інтегрувати для демонстрації ваших продуктів на Amazon, Facebook, eBay та безперебійно за допомогою багатьох програмних засобів POS тощо. Таким чином, ви зможете збільшити коефіцієнт конверсії.

Вони пропонують ряд ваших додаткових функцій редагування у ваших руках. Більше того, існує також великий перелік чуйних безкоштовних і платних тем, де кожен має багато варіантів редагування. J

У вікні перейдіть на вкладку “Вітрина” на бічній панелі панелі інструментів, де ви можете редагувати різні перспективи теми, а також весь дизайн.

Ви можете отримати доступ до всіх функцій прямо з бекенда для виконання таких завдань, як додавання продуктів, управління замовленнями та клієнтами тощо. Крім того, налаштування процесу оформлення замовлення, упаковка подарунків, експорт сторонньої теми, чат в реальному часі та багато інших також включено.

Крім того, їхній магазин додатків дозволяє використовувати різноманітність функцій, пов’язаних з маркетингом, платежами, бухгалтерським обліком, інструментами моніторингу та багато іншого.

На відміну від простору квадрата, плата за транзакції, накладена Bigcommerce, не передбачає жодного плану. Вони допомагають клієнту за допомогою чату, телефону та електронної пошти. Плюс, ви можете подивитися їх путівники. Університет BigCommerce містить багато відео або задає питання на форумі спільноти.

Різноманітність доступних планів – від $ 29,95 до $ 249,95 / місяць. Хоча базовий план здається дорогим, але це зовсім нижче, ніж Squarespace.

Крім того, доступно більше шлюзів для платежів, які дозволяють перелічити ваш магазин на великих ринках. Спеціальний сертифікат SSL також надається з усіма планами щодо безпечних транзакцій. Загалом, BigCommerce набагато краще, ніж Squarespace для створення інтернет-магазину.

8. Джімдо

Побудовник веб-сайтів Jimdo

Jimdo не так багатий на різноманітність шаблонів, як у Squarespace, але простота у використанні, ціноутворення та велика кількість віджетів перетворює Jimdo в близьку альтернативу Squarespace.

З іншого боку, вони дозволяють вам працювати зі свого мобільного додатку, доступного для користувачів Android та iOS. Це ідеальне рішення для фрілансерів та бізнес-сайтів.

Джимдо пропонує два способи, Джимдо Дельфін та редактор. Дельфін створює сайт на вітрі, де вони задають ряд питань, і через кілька хвилин ваш сайт готується до роботи.

Програмний вбудований інструмент SEO може покращити видимість інтернет-магазину, а також підсторінок, щоб більше клієнтів могли заїхати на ваш сайт.

Ви можете внести зміни в стилі шаблонів, фон або, якщо ви хочете покращити навички розвитку, просто пограйте з HTML та CSS.

Jimdo builder пропонує функції для запуску повністю функціонального магазину електронної комерції. Ви можете додати смугу та Paypal тощо для прийняття платежів. Крім того, управління замовленнями, інвентаризація та створення знижок – це дуже просто. І найголовніше, що вони не стягують плати за транзакції.

Великою перевагою Jimdo над Squarespace є доступність віджетів, які ви можете додати на свій сайт для отримання більшої функціональності.

Інструменти щодо електронної комерції, веб-сайти, засоби зв’язку та багато іншого – це лише кілька кліків. Для підтримки клієнтів, на жаль, вони не пропонують телефонну підтримку. У разі виникнення будь-яких проблем, ви можете отримати допомогу фахівців за допомогою електронних листів чи посібників, що роблять сам.

В даний час є два плани преміум-класу на вибір. Перший план коштує $ 7,50 на місяць за річну підписку. Ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, 5 Гб пам’яті, пропускну здатність 10 Гб і підхід до основних функцій магазину (15 товарів).

На відміну від більшості будівельників, Джимдо включає в себе один обліковий запис електронної пошти з основним планом. Для більш великих проектів підпишіться на їх 20 доларів на місяць, що включає необмежений обсяг пам’яті & пропускна здатність, необмежена кількість продуктів та пріоритетна підтримка.

9. Вражаюче

Вражаюча проста альтернатива квадратного простору

Дивовижно на ходу, коли шукає конкурента Squarespace. Завдяки спрощеному інтерфейсу, ви можете легко створювати та керувати веб-сайтом.

Ви можете взяти екскурсію по їхніх послугах як безкоштовний користувач, коли ви вибираєте з майже 25 тем, а потім перед вами з’явиться редактор. На наш погляд, вражаюче підходить для створення односторінкових веб-сайтів та приголомшливих веб-сторінок.

Порівняно з Squarespace, вражаючий вміст магазину додатків, обмежений кількома програмами. Деякі інструменти, вже інтегровані ними, такі як SEO, аналітика Google, співпраця та соціальні медіа тощо.

Якщо ви трохи знаєте про кодування, можете додати спеціальні коди. Все, що вам потрібно зробити, це просто відкрити “налаштування” та змінити налаштування як вашу вимогу.

Будучи простим інструментом, він дозволить лише змінювати шрифти або весь шаблон. Ви також можете змінити макети та фон сайту. Крім того, існує ряд анімаційних ефектів для фону сторінки, прокрутки та наведення курсора.

Дуже обмежена кількість варіантів редагування та декілька інтеграцій можуть стати для вас вузьким місцем при спробі запуску магазину електронної комерції. Тож відсутність різноманітності функцій вражаюче не зробить його правильним вибором для інтернет-магазину.

Зважаючи на це, вражаючий – це не найкращий розробник веб-сайтів, якщо ви хочете зробити складний сайт. Але це, безумовно, гідно і зручніше у використанні, ніж Squarespace, коли шукаєте персональних та ділових веб-сайтів-будівельників із чудовими заздалегідь зробленими конструкціями.

Багато будівельників у цій галузі користуються підтримкою чату, тоді як за допомогою вражаючого вам слід почувати себе вільно через чат, форум, електронну пошту, відео-уроки та посібники..

Під їх субдоменом ви можете створити безкоштовний обліковий запис, який забезпечує звуження до деяких функцій з пропускною здатністю 5 Гб. Наразі існує два преміальні плани, перший коштує 8 доларів, а другий 16 доларів.

Другий план містить ексклюзивні функції, такі як доступ до магазину додатків, вбудовування HTML / CSS / JavaScript, мобільні дії та різні шрифти. Більше того, він зберігає необмежену пропускну здатність. Обидва мають безкоштовний домен та 14-денну гарантію повернення грошей на щорічні виставлення рахунків.

10. Волюзія

Volusion - краще, ніж квадратний простір для зберігання

Шукаєте в конструкторі веб-сайтів, як Squarespace, який містить вичерпні набори функцій для інтернет-магазину? Тоді ось приходить Volusion. З його функцією перетягування не потрібно буде часу, щоб побудувати приголомшливий магазин. Вони стверджують, що допомагають збільшити продажі майже 26 мільярдів доларів поки.

Наразі Volusion пропонує 11 безкоштовних та 38 вражаючих шаблонів, і ви можете взяти з собою драйвер Пробний рахунок 14 днів. Їх зручна інформаційна панель ніколи не дозволяє вам плутати та допомагати безперешкодно керувати замовленнями, клієнтами та товарами тощо. Більше того, вони також будуть вперше керуватися.

Volusion полегшує маркетинг за допомогою своїх інтегрованих інструментів. Просто перейдіть на вкладку “Маркетинг”, яка дозволяє вам продавати на Amazon, Facebook та eBay тощо. Більше того, ви можете розробити купони та угоду на день, щоб залучити більше клієнтів. Існують також варіанти SEO, а також генератор мапи сайту для правильного сканування та індексації.

Ще одна чудова річ – Volusion не стягує жодного відсотка транзакцій. Платні шлюзи, такі як Authorize.net, Skrill та Stripe тощо, доступні безкоштовно. Немає ринку додатків для розширення функцій магазину, натомість вони включають майже кожен інструмент, таким чином, ви отримуєте більше часу, щоб зосередитись на магазині.

Послуги з обслуговування клієнтів надаються через чат, телефон та електронні листи. Крім того, вони підтримували широку базу знань про самодопомогу.

Для задоволення потреб найрізноманітніших клієнтів вони розробили різні пакети. Плани починаються від 15 до 135 доларів на місяць з різними специфікаціями. Перший план “Mini” дозволяє опублікувати до 100 продуктів та пропускну здатність 1 Гб. Вам потрібно додатково заплатити за SSL. Тож, підбираючи будь-яку з сервісів Volusion, ретельно передбачте Ваші майбутні потреби.

11. WebFlow

Творець веб-сайту webflow

Webflow – це ще один інструмент, подібний до Squarespace, але пропонує більше налаштування. Перед інвестуванням можна почати з безкоштовного рахунку.

Знадобиться майже година, щоб ознайомитись з приладовою панеллю, яка завантажена функціями. Програмне забезпечення, розроблене таким чином, щоб забезпечити максимальну налаштованість, не торкаючись кодів.

Щоб додати такі елементи, як текст, зображення, відео, стовпці та багато іншого, потрібно просто перетягнути його та опустити на потрібне місце. Параметри редагування – найкраща частина цього програмного забезпечення.

Просто натисніть на будь-який елемент, і ви побачите безліч варіантів у правій частині. Крім того, ви можете налаштувати дії на основі тригера. Платформа підтримує лише декілька інтеграцій, таких як карти Google, аналітика та соціальні медіа.

Хоча редагування WebFlow легко і з нульовою майстерністю кодування, ви можете формувати веб-сайт так, як вам хочеться, але для тих, хто має знання про кодування, можна легко змінювати коди JavaScript, HTML та CSS..

WebFlow дозволяє вам перемикатися між різними видами перегляду, як робочий стіл, планшет та мобільний телефон. Не тільки це, але й внесення змін до конкретних пристроїв також дуже зручно. Це найкращий підхід до розробки чуйних веб-сайтів.

Якщо ви заплуталися під час екскурсії в налаштуваннях бекенда, то вам слід переглянути відеоуроки, розміщені в розділі бази знань. Крім того, їм надається електронна підтримка, форум громади та численні посібники.

Основним недоліком WebFlow є відсутність можливостей електронної комерції. Редактор зосереджується на створенні інформаційних веб-сайтів / блогів.

Безкоштовний план WebFlow надає обмежений доступ до їх функцій. Плани преміум-класу починаються від 12 доларів на місяць і дозволяють відвідувати 25 тисяч щомісячних відвідувань. Він також включає необмежену кількість резервних копій, сертифікати SSL та CDN.

Згідно з нашою точкою зору, їх ціна вища, ніж у інших конкурентів, таких як Wix, Duda та Weebly. Але висока гнучкість, функції CMS та рясні інструменти для редагування роблять це потенційним вибором для фрілансерів, дизайнерів та підприємств.

Отже, яка найкраща альтернатива Squarespace?

Як ми вже згадували в нашій статті, що нікого не можна називати «найкращим», ви повинні тримати свої потреби в пріоритетах, а потім вибирати серед вищезгаданих конкурентів у Squarespace. Ви знайдете дешевші, прості у користуванні та багаті функції.

На наш досвід, Шопіруйте є найкращим вибором для інтернет-магазинів та для створення простих веб-сайтів Вікс є відмінним вибором.

Отже, для правильного інструменту, який відповідає вашим потребам та вимогам, перевірте особливості всіх згаданих нами послуг, перш ніж приймати будь-яке рішення.

Повідомте нас про ваш вибір та досвід будь-якої альтернативи Squarespace через розділ коментарів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map