10 кращих альтернатив та конкурентів для веб-сайтів електронної комерції

0

Shopify – це зручне, але не кінцеве рішення, і якщо з якихось причин шукаєте альтернативи Shopify, ви приземлилися в потрібному місці.


Це одна з найпопулярніших програмних засобів для створення веб-сайтів для веб-сайтів електронної комерції, яка не тільки забезпечує найпростіший спосіб та комбінацію потужних інструментів, але і вимагає дуже мінімальної кількості технічних навичок.

Shopify підтримує багато платіжних шлюзів і розширень для підвищення зручності використання. Але це не означає, що найкраще відповідає потребам кожного.

Крім того, якщо ви не впевнені в Shopify, ви можете спробувати їх, зареєструвавши безкоштовна пробна версія на 14 днів.

Завдяки різній різноманітності продуктів потреби коливаються від людини до людини. Тож є шанси, що ви не отримаєте функцію від Shopify, якої ви справді хочете.

Тож тут ми представляємо найкращу альтернативу Shopify включаючи вичерпний огляд щодо кожного.

Деякі із замінників розміщуються там, де більшість технічних аспектів, якими займається сама компанія, але вони можуть відрізнятися за функціями від Shopify.

Хоча мало хто влаштовує власні місця, де більша частина контрольно-технічної роботи залишається у ваших руках, наприклад придбання хостингу, встановлення програмного забезпечення, впровадження SSL та проведення оновлень тощо.

Якщо Shopify ціна відключає вас, то рішення, яке розміщується самостійно, здається більш потенційним.

Найкраща альтернатива Shopify 2019

Кращі альтернативи та конкуренти для веб-сайтів та магазинів електронної комерції 2020 року

BigCommerce

BigCommerce – це відома платформа електронної комерції, яка займає значну частку ринку. Вам не потрібно бути кмітливим або найняти розробника.

Його розміщена платформа а це означає, що технічна команда BigCommerce піклується про веб-хостинг, SSL, виправлення безпеки та інші оновлення.

Крім того, ви можете вказати на свій домен, куплений у іншого реєстратора домену, або просто придбати у BigCommerce, щоб позбутися технічної роботи.

Починаючи з 2-х осіб, зараз вони мають сотні працівників. І поки вони сприяло більш ніж 8 мільярдів доларів торгових продажів.

Як і Shopify, BigCommerce також має простий у користуванні адміністративний комітет. Якщо ви коли-небудь використовуєте інформаційну панель WordPress, я вважаю, що у вас не виникне жодних проблем з теми та іншими налаштуваннями.

Відверто кажучи, це дуже просто, чи є у вас попередній досвід, чи ні.

Панель приладної панелі BigCommerce

Bigcommerce отримав більше функцій у своєму відрі, ніж Shopify. Вони забезпечують 15-денний пробний період для тест-драйву. Існує безліч безкоштовних і платних тем з численними налаштованими варіантами.

Залишаючи осторонь основні функції, пов’язані з продуктами, шлюзами платежів, темами та програмами тощо, ви можете досягти розширених налаштувань, таких як оформлення замовлення, упаковка подарунків, відстеження філій, сповіщення про запаси та замовлення.

Здогадайтесь, що Shopify стягує 2% комісії за кожну транзакцію. Єдиний спосіб уникнути цього – це використовувати їх внутрішній спосіб оплати. З іншого боку, BigCommerce підтримує офлайн, онлайн та цифрові способи оплати, і ви можете користуватися будь-яким шлюзом платежів.

шлюзи платежів bigcommerce

Ви можете звернутися до більшості додатків безкоштовно наприклад, MailChimp, тоді як Shopify пропонує багато додатків, але більшість з них позначені деякими додатковими витратами.

bigcommerce альтернатива покупці

З точки зору ціни, обидві компанії майже стягують аналогічні збори. Shopify коштує 29 доларів для базового плану, дозволяючи лише 2 рахунки персоналу.

З іншого боку, BigCommerce підтримує необмежений облік персоналу, інтеграцію з Amazon & eBay, необмежені продукти, безкоштовний виділений SSL за $ 29,95 / місяць.

Обидві пропонують цілодобову підтримку чату для швидкої допомоги. Крім того, форуми, довідники та документація спільноти виявляються дуже корисними для навчання та усунення несправностей.

Волюзія

Volusion – досвідчений учасник галузі електронної комерції, який працює з 1999 року і є одним з найкращих конкурентів Shopify. Вони перетинають понад 180 тис. Клієнтів. Volusion пропонує цілий ряд планів для задоволення кожного типу клієнтів.

Це розміщена платформа, що означає, що ви отримаєте всі речі від них, щоб забрати свій магазин перед публікою. Ви можете розпочати безкоштовний тур із 14-денний пробний період.

Вони пропонують вражаючі безкоштовні конструкції для магазину. Ви можете внести багато змін, редагуючи, навіть якщо у вас немає технічних навичок. Все видно в їх редакторі WYSIWYG, і ми впевнені, що ви ніколи не загубитеся.

Щоб збільшити показник продажів, вони дозволяють вам це зробити інтегруватися з eBay, Amazon та Facebook, Крім того, вони представляють різноманітну корисну аналітику на приладовій панелі.

Volusion альтернатива shopify приладовій панелі

Хоча платіжних шлюзів не так багато, як Shopify, але всі підтримувані платіжні системи на Volusion безкоштовні, тоді як Shopify стягує плату за транзакції на 2%, що знизить ваш прибуток.

Вам не доведеться встановлювати додатки, оскільки він вичерпаний з усім, що може знадобитися. Ви хочете відстежувати рентабельність інвестицій, вдосконалювати SEO, створювати знижки або налаштовувати CRM? Усі заздалегідь побудовані. Є список особливостей, що входять до кожного плану

особливості планів волюзії

Спектр планів робить Volusion доступним та розумним вибором. Але ви повинні бути обережними, підбираючи план, оскільки вони обмежують кількість продуктів, як на “Міні” Ви можете продати до 100 товарів. Крім того, план включає пропускну спроможність 1 ГБ і безпечний замовлення.

Поки ви переходите до більш великих планів, вам дозволено продавати більше продуктів та засобів телефонної підтримки. Кожен план отримав деякі унікальні особливості.

вольові відчуття конкурують

“Пробний” до “Міні” Користувачі пакету можуть отримати допомогу, надіславши електронний лист або відкривши чат. Але інші користувачі також можуть зв’язатися з ними по телефону. Більше того, вони зобов’язані надавати послуги підтримки пріоритетного рівня власникам «професійних» та «преміальних» планів.

Ретельно ви можете отримати допомогу цілодобово, незалежно від типу користувачів. Доступність різних планів Volusion дозволяє вам вибрати план своїх потреб. Крім того, численні теми комерції, проста зручність використання та гнучка настройка приносять ваші кошти.

SquareSpace

Squarespace – це розміщене програмне забезпечення для розробників веб-сайтів, яке пропонує засоби перетягування для створення інтернет-магазину, блогу та веб-сайтів. Вони розробили ексклюзивні пакети для користувачів електронної комерції. Як і Shopify, ви отримаєте інтуїтивно зрозумілу панель для керування всіма перспективами вашого магазину.

квадратичний простір підкреслюють альтернативу

Хоча Squarespace не включає в себе стільки функцій, як Shopify, але вони включають усі основні функції, щоб вивести ваш бізнес з місця..

Маючи нульові навички кодування, ви можете створити захоплюючий магазин, застосувавши з їх різноманіття безкоштовні теми. Вони допомагають вам створити веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв, який стане обов’язковим завдяки широкому використанню смартфонів.

План ціноутворення на Магазин електронної комерції починається з 26 доларів на місяць а з щорічною підпискою ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я. Немає обмежень у кількості продуктів, які можна зареєструвати на своєму сайті. І найголовніше, що ви не маєте жодної плати за трансакцію. Знижки, замовлення, клієнти та інвентар тощо легко управляються.

Замість встановлення додатків Squarespace оснащений вбудованими функціями, такими як платежі, замовлення, рахунок клієнта, бухгалтерія, доставка та податок тощо. Крім того, є також інтегровані варіанти, такі як активація SSL та вдосконалення SEO.

Наразі вони підтримують лише PayPal та Stripe. Таким чином, з Squarespace ви не отримаєте стільки різноманітності функцій, як у BigCommerce та LemonStand, але отримаєте достатньо інструментів для вільної роботи. Ось чому ми пропонуємо вам спробувати безкоштовний пробний період на їх кредитній картці.

Виникли проблеми з вирішенням якоїсь проблеми? Squarespace забезпечує підтримку громади та широку базу знань. Однак якщо ви зіткнулися з проблемою, надішліть електронний лист або відкрийте чат в реальному часі зі своїм технічним агентом.

Служби підтримки SquareSpace

Тож якщо ви хочете просте рішення, де немає необхідності встановлювати додатки чи не заплутатися в технічній роботі, Squarespace було б добре перейти.

LemonStand

Якщо ціноутворення є головним питанням, яке відключає вас від Shopify, LemonStand – це хороший конкурент Shopify. Lemonstand, заснована ще в 2010 році, пропонує надійне рішення для електронної комерції для малого, середнього та великого бізнесу. Якщо у вас вже є магазин Shopify, Magento або BigCommerce, ви можете безперешкодно переходити на сервери LemonStand.

Величезна перевага, яка поставляється з Lemonstand, – це налаштування. Ви можете самостійно внести значні зміни у вітрину магазину (потребує навичок кодування) або мати можливість дозволити розробнику та дизайнеру.

Для демонстрації вони здають 14-денний пробний рахунок так само, як Shopify. Вони повністю забезпечують спокій навколишнього середовища, пропонуючи технічну безладдя, влаштовану влаштовану платформу.

Після реєстрації ви відкриєте для себе добре розроблений редактор WYSIWYG з дуже очевидним переліком функцій.

панель керування лимоном та лентою

Вони не пропонують стільки інтеграцій, як Shopify, але вони, безумовно, надають корисні разом з ними 95+ шлюзи платежів.

додатки та платіжні системи

Поки вони пропонують 15 тем у своєму інвентарі. Усі теми є відкритим кодом та безкоштовні у використанні. Звичайно, просунутий рівень налаштування вимагає розвитку навичок, але ви можете без змін змінювати кольори, логотип та фавікон тощо..

Пакети LemonStand починаються від $ 19 / місяць. Усі плани включають основні функції, такі як необмежена кількість продуктів, облік персоналу, сховище та пропускна здатність.

Плюс відсутня плата за трансакцію за використання шлюзу платежів. Незалежно від плану, включені функції щодо SEO, Global CDN, HTTPS, настроюваний замовлення та багато іншого.

скупіть альтернативи 2017-2018

Єдине, про що ти дбаєш – кількість замовлень, оскільки початковий (базовий) план дозволяє обробляти 75 замовлень на місяць. Тож виберіть план, який передбачає ваше майбутнє зростання.

Допомога надається замовнику в прямому чаті та електронних листах. Служби підтримки є доброзичливими, і їх відповідь напрочуд швидка навіть на електронні листи. Крім того, вони підтримують відповідну документацію, де ви можете знайти свої відповіді.

Хоча, самий базовий план є цілком доступним з обмеженими замовленнями, але наступний план коштує вам значно. Загалом, багато можливостей виходить з коробки при купівлі LemonStand, тому це гідна інвестиція.

WooCommerce + WordPress.org [Самостійне розміщення]

WooCommerce – це провідна платформа електронної комерції, яка охоплює понад 30% магазинів (тобто охоплює більшу частину ринку, ніж будь-яка інша).

Насправді це плагін, який встановлюється на WordPress CMS і забезпечує кращий контроль та гнучкість. Більше того, це відкритий код, щоб ви могли перетворити його на свої потреби, запитавши свого розробника.

Його можна назвати а безкоштовна альтернатива Shopify оскільки вони не стягують з вас нічого за їх програмне забезпечення або плату за транзакції. Все, що вам потрібно придбати Доменне ім’я і а надійний WooCommerce хостинг.

Обидва ви можете отримати від одного постачальника, щоб звузити вашу технічну роботу. Ми настійно пропонуємо вам спробувати SiteGround для стабільної, безпечної та зручної роботи.

siteground розкривають альтернативи Індії

Питання може виникнути, оскільки це рішення, яке влаштовується самостійно, тому воно може вимагати багато технічних знань і може бентежити початківців. Особисто ми не є досвідченими хлопцями, і, як показує наш досвід, це неймовірно просто.

Вирішіть домен, підпишіться на свій сайт на SiteGround та надайте трохи часу, щоб підготуватися до свого облікового запису. Після цього використовуйте інсталятор в один клік від даного cPanel для встановлення WordPress.

Тепер встановіть плагін WooCommerce, і це все. Більше того, лише одним клацанням миші ви можете активувати Давайте шифруємо SSL, наданий безкоштовно на SiteGround.

WooCommerce дуже багатий на додатки для додавання додаткових функцій. Доступні сотні розширень, що стосуються методів доставки, маркетингу, способів оплати та бухгалтерського обліку тощо.

woocommerce підкреслити альтернативи reddit

Плагін оснащений безкоштовною чуйною темою під назвою “Storefront”. Також є кілька безкоштовних дітей теми. Все, чим можна керувати, на вкладці WooCommerce, показаній на інформаційній панелі WordPress.

Загальна вартість отримання домену та хостингового пакету особливо значно нижча навіть від базового плану Shopify. Більше того, ви можете продати якомога більше продуктів і дозволяти вам використовувати офлайн, онлайн та цифрові способи оплати.

Інтеграція у Facebook робить вашу сторінку Facebook гарною вітриною для ефективного підвищення коефіцієнта конверсії. Вони не забезпечують підтримку чату в прямому ефірі.

Ви можете їм надіслати електронною поштою, переглянути їх покрокові відео-посібники та прочитати їхні підручники. Тож якщо ви шукаєте економне, але повне рішення, WooCommerce – це привабливий розгляд.

Вікс

Wix – це глибока і стабільно зростаюча платформа для створення професійної присутності в Інтернеті. Заснований у 2006 році, зараз вони є управління понад 110 мільйонів користувачів.

Численні вишукані шаблони, значна кількість програм та дуже настроювані параметри теми роблять його однією з дуже близьких альтернатив Shopify. Тож ознайомтесь із їхніми послугами або за допомогою безкоштовних або доступних платних планів.

Wix пропонує двосторонній налаштування вашого веб-сайту. ADI – це швидкий шлях, який веде вас на екскурсію після того, як ви відповіли на низку запитань щодо вашого магазину, який ви хочете створити. Тоді як другий метод називається, редактор Wix пропонує більше налаштування та контролю, почніть з вибору 100 шаблонів.

сайти на wix, як shopify

Окрім шаблонів, Wix створив великий магазин, який містить 280+ додатків, пов’язаних із кожною категорією.

Вбудовувати чат в реальному часі, інтеграцію соціальних мереж, платіжні шлюзи або створювати купони – все це можна, просто встановивши прості додатки.

Крім того, ви можете вбудовувати HTML-коди, додавати лайтбокси, різні стилі кнопок і поля, щоб адаптувати магазин відповідно до ваших вимог.

Wix shopify альтернатива 2018 року

Wix надає свої послуги за дуже неймовірними цінами. А їх цінова структура дозволяє їм отримати перевагу над Shopify. Плани починаються від 4,50 доларів на місяць з дуже обмеженими можливостями, такими як пропускна здатність 1 Гб і 500 МБ пам’яті. Цей план дозволяє вам також підключати користувацький домен. Тож це просто як дуже особистий або тестувальний план.

Для якоїсь серйозної справи вам доведеться вибрати більший план. Ви можете налаштувати лише інтернет-магазин на “Електронна комерція” і “VIP” плани. The План електронної комерції просто коштував $ 16,50 / місяць з пропускною здатністю 10 Гб і 20 Гб пам’яті.

Він також містить деякі безкоштовні послуги, такі як безкоштовне доменне ім’я та деякі платні додатки. Поки їх найвищий “VIP” план все одно коштуватиме вам нижче ($ 24,50 / місяць), ніж Shopify і дозволить необмежений трафік.

Wix розроблений таким чином, щоб забезпечити максимальну зручність використання навіть новачкам. Більше того, вони мають покрокові підручники та відео-посібники для кращого розуміння.

Наразі вони не пропонують чат в реальному часі, але для технічної підтримки ви можете надіслати їм електронний лист. Тож чи маєте ви попередні знання чи ні, Wix не розчарує вас своїми рясними функціями, унікальним дизайном та доступною вартістю.

Мадженто [власний хостинг]

Magento – ще одна провідна платформа електронної комерції, заснована в 2007 році. З повною кількістю корисних функцій на платформі платформа є хорошим вибором при перегляді альтернативи Shopify.

Ви можете здогадатися, що їхні послуги є довірчими, оскільки йому довіряють всесвітньо відомі бренди, такі як King Burger, Tom Dixon, Ncare і т.д..

Magento доступний у безкоштовній та платній версіях. Їх платна версія відображається із обласною структурою, яка перетворює вашу електронну комерцію в справжній екстравагантний вибір або навіть виходить із доступної ціни.

У той час як Magento з відкритим кодом (також видання для громад) можна безкоштовно завантажувати. Але для запуску версії з відкритим кодом вам потрібен домен та хостинг-план.

Як ми раніше згадували SiteGround – це дуже привітна хоста для рішень електронної комерції. Більше того, вони надають хостинг на SSD, Magento оптимізований сервер, та цілодобова підтримка клієнтів. Є кілька інших унікальних особливостей:

Веб-хостинг сайту для Magento

Після розгляду технічних ситуацій керувати програмним забезпеченням Magento стає надзвичайно просто та весело. Приємно виглядає панель просто вимагає вашої малої кривої навчання, і ви їдете.

Додавання продуктів так само просто, як і в інших платформах електронної комерції. Ви можете зробити багато речей, які роблять його потужним інструментом для створення купонів, надсилання списків побажань, збереження кошика, коли клієнт залишився без придбання, різних інструментів SEO, керування фізичними та цифровими продуктами, майже 46 платіжних шлюзів і більше, ніж ви думаєте, Shopify може зробити.

Магенто найкраще підкреслити альтернативу

Відкритий код Magento безкоштовний, а також не стягував плати за трансакції. Але на відміну від Shopify, Magento відображається не з безкоштовними темами, а лише з типовою. Ви можете придбати його на ринку Magento або у сторонніх розробників.

Хоча, наш рекомендований хост для Magento – це “SiteGround”, який надає кілька безкоштовних шаблонів. І звичайно, ви знайдете тонни безкоштовного та преміального розширення на їхньому ринку для додавання додаткових функцій. Якщо вам потрібна допомога, відвідайте розділ ресурсів на їх веб-сайті, посібники користувача та технічну документацію.

Перш ніж зважитися на Magento, хочемо зазначити, що це надійне рішення лише для кмітливих хлопців, інакше ви зрештою втратите багато часу. Або ви наймете розробника, який з часом збільшить ваші витрати.

Що ми хочемо сказати, що якщо ви не підковані в техніці або просто збираєтеся розпочати роботу, хочете швидко створити інтернет-магазин, тоді ви повинні спробувати іншу альтернативу, наприклад, Bigcommerce.

BigCartel

BigCartel – це також приємне рішення, яке потрібно шукати під час пошуку послуг, схожих на Shopify. Це стає дуже потенційним вибором, коли ви хочете запустити магазин індивідуального рівня, оскільки є Найвищий план може продати до 300 товарів. Цей фантастичний будівельник розпочав свою подорож у 2005 році.

Різні додатки – це чудовий спосіб додати більше функцій для покращення зручності використання магазину. Як і в Shopify, BigCartel також підтримує кілька інтеграцій програм.

категорії додатків bigcartel пропонують альтернативу

Хороший та простий у навігації дизайн – важлива частина будь-якого інтернет-магазину. BigCartel пропонує 12+ безкоштовних тем з великою кількістю параметрів, що настроюються. Лише натисканням клавіші ви можете внести основні зміни в застосовану тему. Крім того, розробник може здійснити повну настройку коду на будь-якому з платних планів.

Схоже, що Shopify – це лише той розробник електронної комерції, який ми відчували досі, і стягує плату за трансакцію за використання методів платежів третьої сторони. З іншої сторони, В даний час BigCartel підтримує Apple Pay, PayPal, Square і Stripe, хоча жодна вартість комісії за транзакцію не коштує.

BigCartel застосовує унікальний підхід, і замість того, щоб пропонувати пробний період, вони забезпечують безкоштовний обліковий запис протягом усього життя поряд з платними планами. Але вільний план обмежений лише 5 продуктами і не пропонує відстеження запасів, ані аналітики.

Крім того, вам не дозволяється вказувати користувацький домен. Платні плани в основному класифікуються за кількістю продуктів, які можна продати. Найбільш основна ціна плану $ 9,99 / місяць де ви можете опублікувати 25 товарів. Тож якщо вам потрібно зайнятися серйозною справою, тоді вам доведеться придбати преміальний план, який також доставить вам безліч інших корисних функцій.

Особливості планів bigcartel

Довідковий центр BigCartel має дуже корисні підручники, які ведуть вас до способу роботи з програмним забезпеченням. Ви знайдете посібники з кожної теми, основні для просування. Крім того, у них є варіанти чату та електронної пошти, якщо ви хочете поговорити з їх технічними агентами. Тож якщо ви думаєте, що ваш магазин залишається обмеженим на 300 товарів, варто спробувати. Більше того, оскільки існує невеликий план, ви можете почати з меншого плану, щоб заощадити на витратах.

PrestaShop [влаштований]

Prestashop – це безкоштовна платформа, яка дозволяє продавати необмежену кількість товарів, не стягуючи жодних трансакційних витрат і близької альтернативи Shopify.

Взагалі, ми можемо сказати, що це безкоштовно, але справді вам потрібно придбати домен і веб-хостинг, щоб керувати магазином через цей Magento або WooCommerce плагін.

З іншого боку, у них також розміщена версія, яка використовує 1&1 хостинг (дешевий хостинг-провайдер WordPress).

Оскільки він розміщений самостійно, то налаштування його може бути проблематичним для деяких початківців користувачів. Але особисто ми спробували це, і в цьому немає чого плутати. Ми пропонуємо вам приймати рішення щодо самостійного розміщення, підписавшись на план з більш цінним хостинг-провайдером, ніж 1&1.

Ми вже згадуємо SiteGround де ви можете отримати хостингові пакети, а також домен, і вони зв’язують обидва, щоб мінімізувати вашу роботу. Ви зіткнетеся з нульовими проблемами при установці та набагато більше переваг.

альтернатива сайту для замовлення

Prestashop – це багатомовна платформа, яка підтримує 25 мов отже, сприяння міжнародному продажу. Вони вкладають у ваші руки 600+ функцій, як необмежені товари, атрибути товарів, упаковка подарунків, кілька валют та залишені реквізити кошика тощо. Після встановлення ви побачите демо-рахунок, який корисний для ознайомлення з деталями, представленими на PrestaShop.

Налаштування попереднього вкладу попереднього магазину є альтернативою

Платформа постачається лише з однією попередньо встановленою темою. Щоб отримати додаткові теми, відвідайте їхній ринок або ви можете подати заявку, придбану у третьої сторони. PrestaShop пропонує незліченну кількість модулів для розширення магазину. Але, на жаль, безкоштовні лише деякі.

Через природу відкритого коду незалежний розробник може допомогти вам внести зміни відповідно до вашої потреби. PrestaShop підтримує форум спільноти, путівники, навчання, документацію та відеоуроки. У них є телефонна лінія для загальної допомоги. Для технічної допомоги експертам потрібно придбати їхній план підтримки, який створить велику дірку у вашій кишені.

Висновок – що є найкращою альтернативою для покупки?

Shopify – це дивовижне рішення для веб-сайтів, що займаються покупками в Інтернеті, але завдяки «гонці на досконалість», оскільки в місті є альтернативи, що мають нестандартні функції та особливо доступні ціни. Ми сподіваємося, що вищезгадані найкращі альтернативи Shopify допоможуть вам знайти той, який відповідає вашим потребам.

Оскільки є два типи альтернатив, Хостинг і Самостійне розміщення. Хостингова платформа, як BigCommerce – чудовий вибір для початківців користувачів, тоді як якщо у вас є кілька технічних навичок, ви можете легко використовувати власні хостинги, такі як WooCommerce, який пропонує більше контролю над ресурсами та дуже простий в експлуатації.

Невелике обмеження, що стосується більшості розміщених рішень, – відсутність створення користувальницької електронної пошти. Практично всі хостингові платформи подобаються Шопіруйте, BigCommerce, і Волюзія, тощо. взагалі не пропонують спеціальний обліковий запис електронної пошти або лише у вищих планах. Спеціальний обліковий запис електронної пошти відповідає імені вашого магазину / домену та виглядає більш професійним.

Отже, це справді найкращі альтернативи Shopify із надійними послугами. Просто спробуйте, оскільки більшість із них пропонує пробний рахунок і повідомте нам про свій вибір у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map