Топ-10 кращих постачальників хостингових серверів Windows 2020

0

Отже, ви плануєте скористатися Хостинг Windows Server але розгублено вирішити, хто з них найкращий постачальник?


Наявність десятків хостів ускладнює вибір між різними компаніями, але ми провели невміле дослідження та придумали кілька найкращих варіантів.

Існує значна різниця між веб-хостингом Windows та Linux, крім того, що останній коштує менше грошей.

Якщо ви розробник або програміст, з яким переважно займаєтесь ASP, MS SQL або ASP.net тощо. тоді хостинг на базі Windows буде ідеальним для вас.

Основні переваги серверів з ОС Windows:

 • Регулярні оновлення для забезпечення оптимальної роботи
 • Компанія, яка стоїть за межею, охоплює новітні виправлення безпеки для надійного захисту
 • Не потрібно вчитися передовим навичкам керування машиною
 • Сумісний з Microsoft FrontPage та розширеними функціями
 • Ідеальний варіант для розробки програм на базі Windows
 • ASP, Visual Basics, .Net та ASP.net
 • Графічний інтерфейс користувача простий у використанні порівняно з Linux
 • Ви можете легко розгорнути, встановити або змінити речі (завдяки GUI)
 • Дозволити віддалений доступ до робочого столу

Хостинг Windows Server проти ОС Linux

Топ-10 кращих постачальників хостингових серверів Windows 2020

1. Каматера

Що стосується хмарного веб-хостингу Windows Server, як ми можемо забути Kamatera, платформу, побудовану за допомогою передових технологій та максимальної масштабованості для розміщення всього спектру програм, веб-сайтів та середовища ОС Windows.

На відміну від багатьох компаній, що займаються веб-хостингом, які коштують великих грошей, їхні плани є дуже доступними, а також дозволяють максимально масштабуватись на ходу. З огляду на це, ви можете збільшити або зменшити будь-які ресурси сервера, такі як сховище, пам’ять, потужність обробки за кілька кліків.

Процес масштабування простий, а також швидкий, завдяки миттєвому забезпеченню. На розгортання потрібної машини Windows з необхідними ресурсами потрібно менше 1 хвилини. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати обрану операційну систему, зону центру обробки даних, процесор, оперативну пам’ять, сховище, ім’я сервера та платіжний цикл. Крім того, їх зручна для користувача панель управління також відіграє важливу роль для управління вашим обліковим записом, як шарм.

Що відрізняє Каматера серед інших постачальників послуг хмарного хостингу, – це можливість миттєвої підтримки клієнтів 24 × 7, яку можна використовувати за допомогою чату в прямому ефірі, телефонного дзвінка та квитків. Крім того, вони також пропонують широку базу знань, де можна отримати самодопомогу. Компанія Kamatera має десятиліття досвіду роботи в галузі, експертний персонал та нове обладнання для забезпечення максимального часу роботи, а також швидке обслуговування.

Всі їх сервери (розташовані в 13 регіонах), використовуючи найшвидші процесори Intel, які на 300% швидші за попередні версії, пов’язані з 40 Гбіт публічною та приватною мережею, і забезпечують сильно ізольоване середовище. Крім того, за допомогою SSD ви відчуваєте максимально швидку швидкість.

Незалежно від того, чи потрібен вам заздалегідь складений план чи хочете створити власний сервер, вони пропонують обидва варіанти. Ви можете створити операційну систему Server для операційної системи Windows з об’ємом до 384 Гб оперативної пам’яті, 72 ядра вCPU та 1 ТБ пам’яті.

Також доступні інші варіанти ОС, зокрема CentOS, Debian, CloudLinux, Windows, FreeBSD, OpenSUSE, Gentoo, FreeNAS та Ubuntu тощо..

В цілому, ми рекомендуємо вам дати можливість Каматера розмістити свої дані, оскільки також доступна 30-денна безкоштовна пробна версія..

2. Vultr – надійний хмарний хостинг Windows з 15 опціями центру обробки даних

vultr краща хмара сервера Windows

Vultr – це порівняно новий хостинг-провайдер, який був запущений ще в 2014 році, але керує командою, яка має 20-річний досвід роботи в веб-хостингу. Ми дуже вразили їх час роботи, швидкість та масштабованість.

Компанія швидко зростала і стала одним з гігантських хмарних хостинг-провайдерів, які займають цю компанію понад 100 тис. + клієнтів світовий.

Vultr пропонує незалежні хмарні сервери для їх використання відповідно до ваших потреб, таких як Windows або Linux.

Однією з визначних речей є те, що Vultr пропонує широкий спектр планів із виділеними ресурсами. Ви можете легко знайти найбільш підходящий план, який відповідає вашим потребам.

Більше того, були представлені хмарні технології легка масштабованість. Тож замість міграції всього облікового запису за допомогою Vultr ви можете збільшувати або зменшувати ресурси негайно, коли потрібно.

Також є миттєве забезпечення автоматизованих серверів Bare Metal для боротьби з масовим трафіком. Отже, з Vultr вам ніколи не доведеться турбуватися про масштабовані варіанти.

Vultr має різні центри обробки даних для забезпечення низької затримки, ніж у багатьох хмарних хостів. Вони мають 15 центрів обробки даних на вибір, залежно від геолокації вашої аудиторії.

З іншого боку, це також допомагає скоротити час завантаження вашого сайту та додатків по всьому світу. Вся мережа побудована з твердотільними накопичувачами та бізнес-обладнанням для високої швидкості читання та запису. Таким чином, існує дуже низький ризик простоїв, оскільки система автоматично переходить на інші копії ваших даних у разі відмови обладнання.

Ви можете вважати це недоліком того, що Vultr не пропонує панель керування Plesk для управління сервером хостингу Windows. Вони забезпечують просту внутрішньо розроблену інформаційну панель із інсталятором в 1 клік.

Хоча вони є партнером, щоб запропонувати Плеску на 30-денний випробування. Що стосується технічної допомоги, ви можете подати квитки або дізнатися за допомогою детальної документації.

На жаль, чату в прямому ефірі немає. За допомогою хостингу на Vultr ви можете не тільки вільно грати, але й скористатися легкою масштабованістю та, безсумнівно, надійною продуктивністю.

3. InterServer

InterServer

Interserver має на меті надати надійні послуги з доступною вартістю. Веб-хостинг – це конкурентоспроможний ринок, і Interserver займається цим розумно з 1999 року. Компанія часто оголошує величезні знижки, такі як хостинг лише на 1 цент протягом обмеженого часу.

Поряд з різними типами хостингових рішень ви також можете зареєструвати доменне ім’я при дуже низьких оновленнях порівняно з конкуренцією.

Як і інші провайдери, вони пропонують вам нижчі ціни на довгострокові плани, наприклад, трирічні. Їх оптимізований хостинг для Windows оснащений досить необмеженими можливостями. Ви отримуєте необмежену кількість пам’яті, передачу даних, електронну пошту та субдомени. Крім цього, ви можете розмістити до 20 сайтів.

Для швидкої роботи існує окрема система кешування на основі SSD. Більше того, є також безкоштовний інтегрований CDN щоб забезпечити швидке завантаження по всьому світу.

Ще одна примітна річ: вони включають безкоштовні резервні копії даних за тиждень, тоді як відновлення вимагає надсилання запиту. Крім того, ваші дані зберігаються в механізмі зберігання відмов “RAID-10”. InterServer є однією з компаній, які пропонують 99% часу безперебійного користування, і так, вони ефективно роблять це можливим вище, ніж вони обіцяють.

Для зручності клієнтів вони включають панель керування Plesk, яку пропонують не тільки більшість постачальників серверів Windows, але й прості у використанні. Існує також безкоштовний сертифікат SSL, який важливий не тільки для безпеки, але і для рейтингу пошукових систем.

Вони не пропонують безкоштовний домен, натомість ви можете придбати його за зниженою ціною 1,99 долара. Компанія підтримує всі основні способи, такі як чат, телефон та електронна пошта, щоб допомогти клієнтам цілодобово. Згідно з нашим досвідом, ми можемо сказати, що вони є одними з компаній із дійсно швидким чатом у прямому ефірі.

Якщо ви не задоволені наявним провайдером, ви можете без проблем перейти на InterServer, не заплативши жодної копійки. І крім безлічі переваг, є 100 доларів США кредиту та 20% монстра шаблону знижка чекає на вас.

4. DreamHost – Дешевий хостинг сервера Windows у хмарі

dreamhost

З 1997 року DreamHost стабільно зростає розміщено понад 1,5 млн. доменів на їхній підлозі. Вони пропонують повноцінні веб-рішення, включаючи реєстрацію доменних імен та всі види веб-хостингу.

На відміну від вищезгаданих двох провайдерів, вони не пропонують спільний хостинг для Windows. Тож якщо ви хочете розмістити Windows, це можна зробити на хмарній платформі.

Більше того, для Linux їх спільний хостинг – це відмінний вибір, який підтримується 100% гарантією безперервного часу, безкоштовним SSL та 97 днів повернення політики.

Хмарний хостинг DreamHost – це некерований сервіс, де вам дозволено розгортатись Windows, Linux та BSD операційні системи. Вам буде наданий повний кореневий доступ, тому дозволено встановлювати ОС на власний вибір.

Оскільки хмарний хостинг працює за допомогою декількох машин, які діють як одна, то найменші шанси простоїв. Найбільша перевага хмарної інфраструктури – масштабованість, яка дозволяє миттєво розширювати ресурси за потреби.

Вони пропонують багато місця на SSD-серверах. За їх найменшим планом ви отримаєте 80 Гб місця на жорсткому диску і 100 Гб блочного сховища без додаткових витрат.

Крім того, вони забезпечують ізольоване середовище, щоб ваш сайт не впливав на інші облікові записи під час різкого трафіку інших.

Тут зауважте, що на спільному сервері Windows панель управління Plesk надається безкоштовно, можливо, це пов’язано із загальною вартістю. Перебуваючи на хмарі DreamHost, вони просто пропонують просту панель управління, тому у вас повинен бути досвід управління веб-хостингом.

З хмарою DreamHost вам не доведеться сплачувати одноразову суму одночасно. Ви можете скасувати їхні послуги в будь-який час, і тому немає необхідності у відшкодуванні політики. Крім того, ви можете легко інтегрувати сторонні додатки для зберігання для зберігання резервних файлів.

Незважаючи на те, що вони підтримують чат та підтримку по телефону, технічна підтримка DreamHost 24/7 в основному надається через систему квитків. DreamHost є прекрасним вибором, особливо для розробників, оскільки він надійний і має повний доступ до кореневих мереж за дуже доступними цінами.

5. TMDHosting

TMDHosting

Ось відмітний TMDhosting, який містить безліч причин, які змушують шукачів врахувати їх під час пошуку хостингу сервера Windows. TMD – це особливо стабільний веб-хостинг з гарантія тривалості 99,999% і палаючі швидкі послуги.

Ви можете скористатися можливостями сервера на базі Windows у спільному середовищі. Компанія замінила диски з повільною швидкістю на SSD, які в 20 разів швидше, тому ваш веб-сайт завантажується швидше.

Крім продуктивності, TMDHosting надає колосальні гарантії повернення грошей на 60 днів, що перевищує стандартний термін. Отже, ви маєте більше часу на їх оцінку. Найкраще, що їх основний план може розміщувати до 6 веб-сайтів, необмежену кількість пам’яті, базу даних MSSQL та пропускну здатність.

Найголовніше, що вони завжди забезпечують швидку доступність найсвіжіших фреймворків .NET. TMD має потужну безпеку на стороні сервера, захист брандмауера та оновлені виправлення безпеки. У них є активний брандмауер, що працює від популярного BitNinja. Крім того, автоматичний моніторинг, автоматичне оновлення та спеціалісти SPAM захищають вас.

Компанія є достатньо великою, щоб запропонувати дешевий веб-хостинг разом із безкоштовним доменним іменем з кожним планом. Є також безкоштовний SSL одним натисканням кнопки що важливо для безпеки, а також рейтингу SERP.

Для керування функціями хостингу всі облікові записи містять панель Plesk, яка дещо відрізняється від cPanel, але зручна в експлуатації. Ніхто не уявляє, як запустити веб-сайт без резервних копій, і, звичайно, резервні копії не коштують додаткових грошей. Але TMDHosting робить вас простим, пропонуючи безкоштовні послуги з резервного копіювання та відновлення.

Мати експертів компанії для технічної допомоги завжди краще, ніж покладатися на підтримку сторонніх сторін. TMDhosting надає цілодобову підтримку клієнтів через безліч каналів, таких як чат в реальному часі та квитки.

Підтримка по телефону також доступна з понеділка по п’ятницю. Ви отримуєте найкращі послуги з цінністю грошей і доступними планами сервера Windows з усіма дзвіночками для безперебійної роботи.

6. A2Hosting

a2хостинг сервера Windows VPS

Будучи одним з найбільш гнучких веб-хостів у цій галузі, A2Hosting адаптував свої послуги відповідно до потреб клієнтів. Компанія починається в 2001 році для обслуговування вибраних клієнтів, але в 2003 році вони вирішили обслуговувати більш широкий ринок, запровадивши різноманітні послуги веб-хостингу через свою платформу.

Сьогодні вони представляють плани Linux і Windows на сервері. Поряд з VPS та присвяченими ви навіть можете скористатися хостингом Windows у спільному середовищі за економічними цінами.

A2Hosting знає, яка швидкість має вирішальне значення для його клієнтів. Тож незалежно від типу хостингу (спільного користування, VPS тощо), всі пакети постачаються разом Сервери на базі SSD для безперебійної передачі даних. Крім того, вибір місця обробки даних (США, Європа та Азія) залежить від вас.

Найближче до ваших клієнтів місцеположення дозволяє даним швидко проїхати з центру обробки даних до браузера клієнта, отже, швидкий час завантаження. Ви навіть можете налаштувати технології Turbo для додаткової переваги швидкості.

На спільному сервері A2hosting Windows хостинг – це найдешевший спосіб використання технологій ОС Windows. Вам нададуть необмежений веб-простір SSD для цілих потреб у сховищі, таких як ОС, бази даних.

Крім того, кожен план включає необмежену передачу даних, що означає щомісячне обмеження кількості відвідувань.

Їх хостинг для Windows включає панель управління Plesk, яка має інтуїтивний інтерфейс для управління доменами, електронними повідомленнями та базами даних тощо. Вони підтримують декілька Версії ASP.NET, .NET, Silverlight, а також безкоштовні сертифікати SSL.

Зазвичай операційну систему Windows критикують за погані заходи безпеки. A2Hosting забезпечує належний захист від шкідливої ​​діяльності.

Сканування вірусів, оновлення ядра, брандмауер та, особливо, система проти жорстокої сили захищають вас з усіх боків. Тож вам не доведеться турбуватися про безпеку на веб-сервері Windows.

Підтримка клієнтів є основою будь-якої веб-хостингової компанії; вони з розумом керували підтримкою клієнтів. Чат в реальному часі, електронні листи та підтримка телефону доступні 24/7/365.

A2Hosting – це надійний веб-хостинг, хочете хостинг для Windows або Linux. Більше того, ви отримаєте неймовірне в будь-який час гарантія повернення грошей (тобто протягом 30-денного повного повернення коштів, а потім відшкодування коштів за невикористані послуги).

7. GoDaddy

Веб-хостинг Godaddy для Windows

Якщо у вас низький бюджет і шукаєте дешевий хостинг сервера Windows, то Godaddy є розумним варіантом. GoDaddy – це найбільший реєстратор домену керує понад 76M доменами. Крім реєстрації домену, вони пропонують веб-хостинг для Linux та Windows.

GoDaddy відомий величезною вступною знижкою, де можна заощадити значні гроші, підписавши довгострокові контракти, такі як трирічні. Ви також можете купувати маркетингові інструменти, безпеку в Інтернеті, послуги SEO, електронний хостинг та офісні інструменти.

GoDaddy опинився в заголовках через великі збої в послугах, коли їх хостинг та послуги електронної пошти знизилися, що сильно впливає на їх репутацію. Але зараз вони значно покращилися, і після цього не спостерігається жодного серйозного випадку відключення послуг.

Вони забезпечують 99,9% тривалості роботи і вони мають протоколи безпеки з активним захистом DDoS. Існує майже 50+ програм, які можна розгорнути одним натисканням кнопки. Для управління хостингом – безкоштовна панель управління Plesk, оснащена кожним планом, який досить відомий серверу Windows VPS.

У своєму першому плані “Економія” вони включають 100 Гб пам’яті та необмежену пропускну здатність. Більше того, він дозволяє 10 баз даних MySQL та 1 MSSQL. Це дозволяє розмістити 1 домен, тоді як в двох інших планах розміщується необмежена кількість веб-сайтів.

Ви можете почути безкоштовне доменне ім’я, але GoDaddy робить іншу роботу. Поряд з безкоштовним доменним іменем вони надають безкоштовну електронну пошту Microsoft Office 365 протягом першого року підписки.

Немає безкоштовного резервного копіювання в будь-який пакет, хоча є додаткова послуга резервного копіювання, яка коштує всього $ 0,99 / місяць. Вони створюють автоматичне резервне копіювання, а також моніторинг безпеки.

GoDaddy досить обмежений зі сторони підтримки клієнтів, головний спосіб надання допомоги клієнтам – через електронні листи, тоді як чат в реальному часі доступний протягом конкретних годин. Так, GoDaddy зіткнувся з деякими несприятливими подіями в минулому, але компанія значно покращилася, щоб забезпечити стабільні веб-рішення.

8. 1and1 IONOS – найдешевший хостинг сервера Windows VPS

1і1 дешевий Windows VPS з plesk

Розпочавши свою поїздку ще в 2003 році, ви, головним чином, можете почути про них як реєстратора домену через відмінні рекламні пропозиції на кшталт $ 0,99 доменів та значні знижки на покупку таких популярних розширень, як .com. Але 1&1 – це не просто реєстратор домену. Вони пропонують широкий каталог продуктів для веб-хостингу, веб-безпеки, інтернет-маркетингу, хостингу електронної пошти та інструментів для створення веб-сайтів.

Якщо ви не хочете робити велику дірку в кишені, то 1and1 – це доступний спосіб запустити хостинг-сервер Windows. Ви можете скористатися ASP.NET і .NET при цьому вона щомісяця коштує менше одного долара. Навіть їх перший план пропонує необмежений обсяг пам’яті та дозволяє розміщувати необмежену кількість доменів.

Також під час щорічної підписки ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я на перший рік. 1&1 компетентний, щоб доставити 99,9% часу роботи, але з точки зору швидкості, можливо, вам доведеться подбати про оптимізацію та мати активний CDN. Чудова річ, що навіть на найдешевшому сервері Windows ваші інвестиції захищені 30-денною політикою повернення коштів.

1and1 має декілька центрів обробки даних у 10 різних місцях, включаючи Іспанію, Німеччину, Великобританію та США, які дозволяють їм пропонувати такі функції, як геовивіщення. За допомогою цієї системи вони зберігають ваші дані у двох окремих центрах обробки даних, щоб ви не зазнали поломки обладнання.

Як і інші веб-хости, 1&1 IONOS пропонує безпечний хостинг шляхом впровадження брандмауери, моніторинг сервера, захист DDoS, і т. д. Але для додаткової обережності ви також можете ввімкнути додаткову безпеку SiteLock, яка є ефективним сервісом проти вразливих місць та злому. Ви можете скористатись цим 30-денним пробним періодом, а потім всього $ 0,99 / міс.

Усі плани Windows також поставляються з хостингом електронної пошти. Вам дозволяється створити до 100 облікових записів електронної пошти. Пам’ятайте, що кожен обліковий запис містить 2 Гб пам’яті електронної пошти.

Поряд з іншими халявами, 1and1 подарує 100 доларів на маркетинговий кредит для просування на Bing. Електронна пошта, чат та телефон – основні способи технічної допомоги 24/7. Якщо у вас не вистачає грошей і хочете найдешевший хостинг Windows, 1and1, безсумнівно, є варіантом, про який можна подумати.

9. HostWinds

hostwinds

Запущена в 2010 році HostWinds – це декілька переможців хостингового провайдера Windows VPS. Вони колись були зараховані до 500 Inc. список.

Категорія хостингу VPS HostWinds поставляється в обох варіантах; Linux та Windows. Вони покладають рішення на ваші руки щодо вибору керованого або некерованого плану VPS для Windows.

Якщо ви досвідчена людина, ви зможете значно заощадити на витратах, вибравши некерований сервер, тоді як для блогерів / розробників, які не знайомі з VPS, керовані рішення найкраще підходять для них..

HostWinds дозволяє вибирати серед різних версій операційної системи Windows. Вони знають, наскільки важлива швидкість для власників веб-сайтів та відвідувачів, тому всі сервери поєднуються Порти та SSD 1 Гбіт / с.

Крім того, ви можете обрати центр обробки даних у Далласі чи Сіетлі відповідно до географічно орієнтованої аудиторії. Hostwinds – одна з небагатьох компаній, яка обіцяє поставити вражаючий 99,999% доступності. При цьому ваш клієнт завжди матиме доступ до вашого веб-сайту.

Вони також зробили багато кроків, щоб зробити свої послуги безпечними для роботи. Крім базового моніторингу, є також автоматичний Система виявлення DDoS. Плюс за наявності нічних резервних копій можна вільно працювати лише за 1 долар на місяць.

Через VPS ви отримуєте повністю приватний хостинг-рахунок від інших. Це означає, що немає ризику порушити ваш обліковий запис іншими важкими сайтами на тому ж сервері.

Масштабованість – одна з важливих частин, на яку слід звернути увагу, якщо ви прогнозуєте миттєвий ріст найближчим часом. Вони дозволяють безперешкодно оновити свій VPS і для більш зайвих варіантів у вас є спеціальні пакети.

Майте на увазі, що немає безкоштовної панелі управління Plesk, що означає, що вам потрібно заплатити кілька додаткових доларів за ліцензію. Вартість ліцензії залежить від обраної вами версії.

Область підтримки клієнтів HostWinds є дуже вражаючою, коли особа підтримки з’являється протягом декількох секунд у прямому чаті. Крім того, корисні квитки, підтримка, телефон та база знань.

10. CloudWays – найкращий хмарний хостинг сервера Windows Server

cloudways

З моменту свого створення Cloudways – найкраще рішення для серверів Linux та Windows. Вони співпрацюють з кількома провідними постачальниками хмарних технологій, такими як Vultr, Amazon та Google, тощо. Через Cloudways ви отримаєте керовані послуги із передової хмарної архітектури за розумною ціною.

Cloudways – дещо найкращий варіант, якщо ви не хочете мати справу з технічними речами або на початкових етапах. Це дає змогу легко користуватися хмарою Amazon, Google, Kyup, Vultr та Linode.

Тут зауважте, що, як і інші хмарні компанії, панель Plesk не входить безкоштовно. Для управління можна або придбати ліцензію Plesk, або керувати через їх спрощену панель управління.

Хоча Cloudways включає безкоштовне шифрування SSL Let’s, кілька систем кешування для швидкості, а головне цілодобову підтримку клієнтів за допомогою прямого чату.

Більшість постачальників хмарних ситуацій не беруть на голову міграцію сайтів, тоді як Cloudways пропонують її вільна міграція за рахунок. Для користувачів WordPress вони мають плагін WordPress для передачі даних. А для інших ви повинні подати запит.

Найбільш примітна частина Cloudways – те, що завдяки своєму партнерству з іншими провайдерами вони роблять доступним величезний спектр центрів обробки даних для розміщення вашого веб-сайту чи програми. Крім того, ви можете скористатися їх послугами безкоштовно, зареєструвавшись на триденний пробний рахунок.

CloudWays включає інсталятор в один клік на панелі керування, яка підтримує 10+ додатків, таких як WordPress. А також є наявність деяких розширених варіантів хостингу, які, як правило, не можна знайти на спільному хостінгу Windows, наприклад, клонування в один клік та інсценування.

Політика повернення коштів не існує, оскільки в будь-який місяць ви можете скасувати їхні послуги, і тому квитанції не стягуватимуться. Це зручний спосіб розгортання машини Windows разом з активними каналами підтримки.

11. ХостГатор

hostagor

І останнє, але не менш важливе, HostGator – чільне ім’я в хостинговій галузі. Величезні знижки – один із пунктів їх популярності. Ви можете запустити ASP.NET за надзвичайно конкурентоспроможними цінами. І ви отримуєте нерегульовану пропускну здатність і накопичувач. Найбільш важлива потужна панель управління Plesk, включена в плани хостингу Windows, не стягуючи додаткових витрат.

HostGator пропонує 99,9% гарантії безперервного часу, що стосується як відмови мережі, так і апаратного забезпечення. І якщо тривалість тривалості опускається нижче обіцяного відсотка, вони видадуть хостинг на ваш рахунок.

Їх хостинг-сервер Windows містить безліч функцій програмування, як-от кілька версій ASP.NET, PHP, Python, AJAX, та багато іншого.

HostGator – один з хостів, які пропонують диференційовану політику повернення коштів. Там, де більшість компаній надають 30-денну політику повернення коштів або взагалі не відшкодовують її, планує HostGator 45 днів безпека ваших коштів.

На противагу багатьом, вони дозволяють необмежену кількість баз даних MSSQL та MySQL. І кожен рахунок виникає з безкоштовними спільними сертифікатами SSL.

Майже 40 сценаріїв з відкритими джерелами можна встановити лише одним клацанням миші. Під час створення сайту вам може знадобитися хороший макет.

В даний час HostGator майже підтримує 4500 безкоштовних шаблонів пов’язані з різними категоріями. І не хвилюйтеся про існуючу міграцію веб-сайтів, оскільки вони пропонують безкоштовну міграцію та передачу домену.

Хоча HostGator – чудовий веб-хостинг, який пропонує масштабовані варіанти з доступною вартістю. Але ми не знайшли їхній чат наживо так швидко. В основному їх середній час відповіді становить від 5 хвилин, що не швидко.

Крім того, для запитів можна використовувати квитки на підтримку та телефон. Однак дійсно корисно наявність кількох способів надання допомоги клієнтам. Вони також мають розгалужену базу знань, де можна знайти посібники для самостійного навчання та навчальні посібники для самостійного навчання.

Заключні думки: Який хостинг-сервер Windows слід вибрати?

Отже, який саме вам вибрати, щоб насолодитися швидкими послугами, надійним хостингом та технічною підтримкою гуру?

Ми перерахували деякі провідні веб-хостингові компанії для операційної системи Windows для розміщення ваших проектів на надійній платформі, підкріпленій інфраструктурою корпоративного класу. Однак ось наші рекомендації:

A2Hosting: Вони не тільки доступні для серверів Windows, але і досить щедрі, щоб запропонувати необмежений хостинг SSD, підтримку гуру, панель керування Plesk Onyx, безкоштовні сертифікати SSL та 20-кратну швидкість турбо-серверів разом із гарантією повернення грошей у будь-який час..

DreamHost: Потрібно більше місця та масивного блокового сховища? У такому випадку виберіть DreamHost, оскільки ви отримаєте безкоштовне сховище 100 Гб в блоці, хостинг на твердому стані 80 ГБ і пропускну здатність без обмежень. За допомогою них ви можете легко розгорнути ОС Windows, BSD та Linux.

1і1: Якщо ви новачок або маєте найменший бюджет, тоді сміливо йдіть з 1and1. У цьому списку о кращий хостинг сервера Windows, вони найдешевші, щоб скористатися 100 Гб пам’яті, безкоштовним сертифікатом Wildcard SSL, 2,5 ГБ оперативної пам’яті та цілодобовою підтримкою клієнтів через декілька каналів.

Тепер прийшла ваша черга вирішити, який з них найкраще відповідає вашим вимогам проекту, і прийняти розумне рішення. Потрібна додаткова допомога? Не соромтеся запитати в розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map