Порівняння BlueHost проти GoDaddy 2020: огляд поруч

0

З багатьма компаніями в галузі веб-хостингу дуже важко вибрати найкращу. І BlueHost, і GoDaddy – це відомі імена. BlueHost відомий завдяки своїм хостинговим послугам, в той час як GoDaddy назвав свою назву головним чином через реєстрацію домену, після чого вони починають хостингові послуги.


Обидва мають на меті забезпечити хостинг за низькими тарифами. В обох є багато задоволених клієнтів. Тож для вирішення цієї таємниці, хто найкращий, ми робимо Порівняння BlueHost проти Godaddy порівняно. Ми сподіваємось, що це порівняння допоможе вам вибрати, який із них найкращий.

GoDaddy vs BlueHost Короткий підсумок

BlueHost – один з найкращих хостинг-провайдерів WordPress і пропонує безкоштовне доменне ім’я на один рік, коли ви купуєте план хостингу. Якщо ви збираєтесь використовувати WordPress CMS, то вибір BH був би чудовим варіантом.

GoDaddy – найдешевший реєстратор домену, і ви можете взяти за свій домен всього 0,99 долара за перший рік. Але ми не рекомендуємо використовувати хостинг від них. Їх плани трохи затратніші, ніж BlueHost.

Огляд BlueHost проти GoDaddy 2020 (порівняльне порівняння)

Час роботи

Час роботи – це період, протягом якого ваш веб-сайт перебуває в Інтернеті через Інтернет, і люди можуть отримати доступ до вашого сайту або придбати ваші товари. Отже, це означає, що надмірний час простою вплине на ваш бізнес та репутацію. BlueHost не надає гарантії безперервної роботи, тоді як GoDaddy пропонує гарантію 99,9%.

Але пропонувати Гарантію недостатньо, дивіться нижче статистику.

Протягом періоду тестування ми виявили, що протягом більшої частини місяця сервери BlueHost Uptime становив 99,99% і навіть 100% протягом деяких місяців. Хоча GoDaddy не зосереджується на роботі своїх серверів, і тому ми стикаємося як мінімум 99,85% і максимум 99,99%. Крім того, їм вдається поставити 100% два місяці поспіль.

В особистому досвіді ми виявили, що Bluehost кращий за GoDaddy з точки зору стабільності сервера.

Переможець: BlueHost

  • Ви також можете прочитати: Альтернативи Pingdom та подібні інструменти

Швидкість / час завантаження

Час завантаження веб-сайту – це кількість часу для повного завантаження сторінки. Якщо ваш сайт займе більше 3 секунд, то користувачі розчаруються і в кінцевому підсумку залишать ваш сайт. Також повільні веб-сайти є причиною низького рейтингу в пошукових системах. Але згідно наших тестів, використовуючи інструменти Pingdom та GTMetrix, BlueHost працює краще, ніж GoDaddy.

Середній час завантаження розміщеного на BlueHost веб-сайту становить менше 796 мс, а для завантаження сторінки GoDaddy займає майже 3,54 сек. Тут зауважте, що ми встановлюємо WordPress на обох і не встановлюємо жодного із плагінів. Точно ми не відчували високого часу завантаження сторінки з GoDaddy, також є багато тонн скарг клієнтів на їх безпровідні та низькошвидкісні сервери в BBB.

Ще один спосіб скоротити час завантаження сторінки – це CloudFlare, який зробив кеш статичного вмісту вашого сайту, щоб його швидко доставляли наступного разу. BlueHost включає вбудований параметр CloudFlare на їх панелі, і вам потрібно просто натиснути кілька кліків, щоб активувати його, але GoDaddy не містить такого корисного варіанту, це означає, що якщо ви хочете ввімкнути це, зробіть це вручну.

Переможець: BlueHost

Підтримка клієнтів

Незалежно від того, чи ви експерт, ви не можете сказати, що ви можете вирішити всі проблеми. Технологія змінюється з кожним днем, і нові проблеми в реальному часі виникають у будь-який час. Отже, для вирішення серйозних питань вам знадобиться експертна та знана команда підтримки. Обидві компанії надають послуги підтримки цілодобово за допомогою телефону та квитків.

Але BlueHost також надає миттєву допомогу через Live Chat, використовуючи яку ви можете звернутися за допомогою будь-коли 24/7/365. Згідно з нашим досвідом, їх команда підтримки досить швидка, ввічлива і відгукується протягом декількох хвилин. З іншого боку, Godaddy не пропонував цілодобовий варіант прямого чату. Також GoDaddy має багато скарг, коли йдеться про технічну підтримку

Іноді через деякі проблеми компанія не в змозі надати допомогу на місці, але ви хочете вирішити зараз. База знань – це місце, де компанія збирала дані по всіх темах та питаннях.

Обидва провайдери дотримувались низки настанов. Тому в цей час замість очікування відвідайте довідковий центр компанії, який підтримується на їх офіційному сайті. Там ви можете шукати проблеми та рішення. Більше того, обидва вони також пропонують форум громади, де ви можете розміщувати свої проблеми.

Переможець: BlueHost (прямий чат 24/7)

Порівняння характеристик хостингу BlueHost та GoDaddy

У цьому порівнянні BlueHost та GoDaddy порівняно, тривалість роботи, ціни та підтримка клієнтів є однією з необхідних функцій, але їх недостатньо. Ми маємо порівняти всі важливі функції, які є основними вимогами кожного блогу та веб-сайту.

Пропускна здатність

Простими словами, пропускна здатність – це кількість трафіку, який веб-сайт може обробити. Обидва пропонують необмежену пропускну здатність у всіх своїх планах.

Переможець: Краватка

Веб-простір

Веб-простір – це місце, де ви зберігаєте всі файли, зображення, відео та текстовий вміст веб-сайтів. GoDaddy пропонує 100 Гб пам’яті на своєму Економічному плані (дуже базовий план), тоді як BlueHost пропонує 50 Гб (це більш ніж достатньо, зазвичай веб-сайти не займають стільки).

Переможець: GoDaddy

Веб-сайт, домени та субдомени

І BlueHost, і GoDaddy пропонують розмістити один веб-сайт та 25 субдоменів у своїх основних планах. Більше того, обидві компанії пропонують вам одне безкоштовне доменне ім’я в той час, коли ви збираєтесь підписатись на план хостингу.

Переможець: Краватка

Резервне копіювання

Резервне копіювання – це як рятування життя вашого сайту. Коли ви заблукали на своєму веб-сайті через якісь плагіни чи якісь зміни, то що ви робите? Ось короткий, простий та безпечний спосіб відновлення файлів, які ви створили.

BlueHost включає в себе безкоштовне резервне копіювання, яке автоматично робить щотижневе резервне копіювання, в той час як GoDaddy стягує $ 1,99 / місяць. для резервного копіювання & відновлювати.

Переможець: BlueHost

Установки CMS

Установка CMS ніколи не проста, як раніше, розробники полегшують її, особливо для новачків, які не мають або мають дуже обмежені навички. Тепер за допомогою інсталятора в один клік ви можете встановити безліч додатків за найкоротший час.

Якщо ви хочете встановити WordPress, який є найпопулярнішим та провідним CMS, то в Cpanel є окремий варіант “WordPress”. Це вимагає декількох клацань і зроблено.

Переможець: Краватка

Пропозиції з маркетингу

Як люди дізнаються про ваш бізнес? Відповідь – “Реклама”. Вам потрібно рекламувати свій блог та веб-сайт, тобто усвідомлювати своє існування. Але реклама не безкоштовна, ви повинні витратити на неї гарні гроші.

Bluehost не пропонує рекламний кредит у своєму “Базовому” плані. Але якщо ви збираєтеся придбати план “Плюс” або “Прем’єр”, то хороша новина полягає в тому, що вони пропонують безкоштовний кредит на рекламу в розмірі 200 доларів разом з хостингом. Але GoDaddy не включає таку пропозицію в жоден із своїх планів.

Переможець: BlueHost

Політика повернення коштів

Це період часу, протягом якого ви можете подати запит на повернення коштів. Це трапляється тоді, коли ви не задовольнили послуги компанії і хочете повернути свої гроші.

BlueHost пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Але через 30 днів у вас все ще є шанс отримати заздалегідь повернене відшкодування.

З іншого боку, GoDaddy пропонує лише 30 днів, щоб вимагати повернення коштів. І якщо ви придбали щомісячний план (менше року), тоді ви вимагаєте лише 48 годин для запиту на повернення коштів.

Переможець: BlueHost

Огляд планів хостингу GoDaddy та BlueHost

Плани хостингу BlueHost останні

BlueHost має три плани; базовий, плюс і простий. “Основний” план здається трохи обмеженим, оскільки ви можете розмістити лише один веб-сайт, але цей план є найкращим хостингом для малого бізнесу / болотів. Ви можете розміщувати необмежену кількість доменів, якщо придбаєте плюс або основний план.

найновіші хостинг-пакети godaddy

GoDaddy також пропонує три плани, а саме: Економ, Делюкс та Остаточний. GoDaddy пропонує на 50 Гб більше пам’яті у своєму плані Економіка. Що стосується цін, то регулярно вартість планів точно така ж. Але GoDaddy пропонує більші знижки на свої більш високі плани (Deluxe) & Остаточний).

Переможець: GoDaddy

Значення грошей

Ці ці компанії оцінюють ваші витрати та пропонують достатньо?

Якщо ми візьмемо GoDaddy, їх плани значно схожі на BlueHost за звичайними цінами, в той час як вони обидва пропонують великі знижки.

План BlueHost Plus включає в себе необмежену кількість міток. З іншого боку, GoDaddy (план Deluxe) також включає необмежені можливості, але не пропонує безкоштовного резервного копіювання & відновлювати.

Більше того, GoDaddy не пропонує вбудовану опцію CloudFlare і накладає обмеження на зберігання баз даних.

І якщо ми порівняємо ціни планів, то GoDaddy трохи дорожче після додавання вартості резервного копіювання & варіант відновлення.

Переможець: BlueHost

Дружня панель управління

Після завершення процесу реєстрації ви отримуєте панель управління для управління сайтом. Користувачі cPanel можуть контролювати встановлення CMS, встановлення доменів, створення баз даних, управління електронною поштою та багато інших функцій.

В даний час обидва пропонують зручний cPanel, який є зручним для користувачів, що є загальним у цій галузі. Але BlueHost вніс кілька змін та відшліфував панель, як нові значки та кольорові схеми тощо.

Тож якщо ви не впевнені, що вирішите в BlueHost проти GoDaddy на основі видимості, зручності використання та надійності панелі; то не хвилюйтеся, що обидва майже однакові.

Переможець: Краватка

Веб-сайт Builder

Веб-майстер може створювати власні індивідуальні проекти разом із розробниками веб-сайтів. Але минув час, коли для створення сайту потрібні спеціальні навички програмування. Тепер за допомогою конструктора перетягування кожен може створити власний дизайн.

BlueHost включає в свій хостинг-плани безкоштовний розробник сайтів “Weebly”. Просто увійдіть до cPanel, тут ви бачите Weebly, просто натисніть на нього і починайте будівництво з тоннами безкоштовних шаблонів.

Безкоштовна версія також включає базову підтримку SEO, що допомагає запобігти анти-SEO факторам. Тому що це безкоштовна версія, і тому вона має обмежені функції, такі як обмежена кількість сторінок та відсутність опції “теми імпорту”..

Навігація по сайту панелі BlueHost

Тепер, якщо ми говоримо про GoDaddy, вони пропонують безкоштовну пробну версію за перший місяць, і після цього вам доведеться заплатити $ 5,99 / місяць або $ 71,88 / рік. Ви можете створювати необмежену кількість сторінок і налаштовувати доступні теми. Ось кілька шаблонів

Теми GoDaddy

Але справа в тому, що багато розробників сайтів краще, ніж GoDaddy. Тож якщо ви збираєтеся витрачати свої гроші, то чому б вам не витрачати їх. Хоча BlueHost пропонує обмежене створення веб-сайтів, але це хороша послуга.

Переможець: BlueHost

Інші загальні особливості

Зараз ми обговоримо деякі загальні риси, які також важливі разом з усіма перерахованими вище ознаками. Ці функції розроблені для зручності користувачів.

Тому перед покупкою будь-якого хостингу перевірте, якщо компанія пропонує ці функції. Як інсталятор у 1 клік, версія PHP, phpMyAdmin, файловий менеджер, FTP-доступ, переадресація електронної пошти, акаунти електронної пошти тощо.

Обидві компанії, що розміщують пакети, містять усі ці функції, щоб користувачі могли виконувати операції швидко та без попередніх знань.

Спеціальність компанії

Під цим ми описуємо спеціальні технології, пропоновані компанією, які впливають на якість хостингу. Багато компаній пропонують власні виготовлені технології, щоб отримати перевагу перед конкуренцією, як SiteGround.

  • Ось подивіться, що особливості сайту Ground

Тож у BlueHost проти GoDaddy порівняння голова до голови хто отримав спеціальну техніку? GoDaddy не пропонує будь-яких спеціальних створених технологій, що сприяє підвищенню продуктивності сервера і в кінцевому рахунку надійних сервісів. Це також показує, що компанія в основному орієнтується на свій бізнес з реєстрації доменів і нехтує хостингом.

З іншого боку, сервери BlueHost оснащені деякими чудовими технологіями, такими як захист ресурсів. Захист ресурсів допомагає захистити права кожного користувача та ізолювати ті сайти на одному сервері, що мають стрибки трафіку. Крім того, вони підтримують масштабованість у випадку, коли ви хочете перейти на VPS або виділені плани.

Отже, в цю епоху конкуренції, якщо GoDaddy хоче конкурувати, вони повинні впроваджувати певну технологію, щоб отримати конкурентну перевагу.

Переможець: BlueHost

Фінальні думки

На основі вищезгаданого голосування BlueHost проти GoDaddy, BlueHost отримав більше голосів, ніж GoDaddy. Відповідно до нашого досвіду, ми рекомендуємо BlueHost, оскільки вони пропонують хороші послуги та технічну підтримку, які є основною вимогою будь-якого бізнес-сайту чи блогу.

Більше того, вони занесені на перше місце на офіційній сторінці WordPress.org. Тож у битві BlueHost проти GoDaddy ми, безумовно, рекомендуємо BlueHost для невеликого та середнього веб-сайту, а особливо для тих, хто тільки хоче почати. Але якщо ви шукаєте дешевого хоста WordPress і маєте обмежений бюджет, тоді захопіть план GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map