Найкращі альтернативи DigitalOcean 2020 [Початок всього за $ 0,004 / год]

1

Ви хочете знати, які існують деякі надійні альтернативи DigitalOcean або подібні хмарні сервіси?


Або вам просто потрібні кілька чудових замінників для переміщення існуючого проекту з DigitalOcean?

Майже всі, хто має Інтернет, повинні знати про хмарові хостинг системи Digitalocean. Причиною їх популярності є якісні послуги за низькими цінами. Виходячи з цих причин, вони мають сильну репутацію і тисячі задоволених клієнтів.

Але Зачекайте!

Чому альтернативи цифровому океану?

Служби підтримки – один з найвизначніших факторів при вирішенні рішення провайдера веб-хостингу для проекту. А в службах підтримки Live Chat – це надзвичайно зручний спосіб негайної допомоги.

Але DigitalOcean не пропонував чат в прямому ефірі і єдиний спосіб – подати квиток. Подання квитка добре, але для незначних питань. Для серйозних та великих проблем, де вам потрібна допомога миттєво, подати квиток дуже незручно, оскільки це займає години.

Тож для народів, які можуть самостійно впоратися з технічними аспектами сервера, це може не бути проблемою. Але для початківців це справді є основною проблемою, і вони можуть очікувати стресових ситуацій на увазі через незручні канали підтримки.

Інша причина може бути ціноутворенням для деяких користувачів. Хоча DigitalOcean пропонує дуже доступну структуру ціноутворення, але зараз через високий рівень конкуренції ви також можете їх знайти провайдерів низької ціни ніж Цифровий океан.

Це основні моменти, особливо підтримка клієнтів, яка спонукає клієнтів до пошуку потенційних альтернатив.

Перерахувавши всі альтернативи, список стає досить величезним, тому ми ретельно зараховуємо лише більш близьких, потужних та компетентних постачальників.

Тепер перейдемо до реальної теми

Найкращі альтернативи, конкуренти та подібні хмарні сервіси 2020 року [Старт всього за $ 0,004 / год]

1. Каматера – №1 ВИБОР

(Краще для: Розробники, програмісти та інтенсивні завдання ресурсів)

Хмарні сервери Kamatera

Каматера – це наш “Топ-вибір”Якщо мова йде про доступний хмарний хостинг, підкріплений елегантною інфраструктурою, потужним обладнанням та новітніми серверними компонентами. Що робить його відмінною альтернативою DigitalOcean, це наявність десятків підтримки операційних систем, а також розгортання власної ОС.

Існує широкий спектр операційних систем, включаючи Windows, CentOS, Debian, FreeBSD тощо, які можна встановити за кілька кліків. Насправді, для встановлення також доступні програми для розробників та CMS, такі як Drupal, Magento, WordPress, Joomla, Docker, LAMP, LEMP, MongoDB і Tomcat..

Як і швидке забезпечення цифрових океанів, ви також можете встановити хмарний сервер за 60 секунд з потрібними системними ресурсами. Процес простий, все, що вам потрібно зробити – це зайти на інформаційну панель свого облікового запису, вибрати серверну зону, вирішити, яка ОС / додаток вам потрібна, вибрати ядра процесора, оперативну пам’ять, простір та інші додатки (якщо потрібно), і ви ‘ З тобою добре піти. Це воно; це так просто, як це є.

Компанія має багаторічний досвід роботи (понад 2 десятиліття), 24 години на добу доступні службові експерти для вирішення технічних проблем через чат, електронну пошту та телефонний дзвінок. У цьому плані Каматера перемагає DigitalOcean, оскільки приймаючий конкурент не має підтримки в чаті, вони допомагають лише електронною поштою / квитком.

Коли ми порівнюємо розташування центрів даних обох провайдерів, Kamatera також має перевагу в цьому розділі. Вони мають 13 центрів обробки даних на чотирьох континентах, тоді як DigitalOcean має 12, хоча це не велика справа. Що стосується послуг та продуктів, які пропонуються обома хостами, ви можете знайти широкий спектр послуг від них, включаючи додатки, такі як резервне копіювання, балансири завантаження, безпека брандмауера, IP-адреси тощо.

Для встановлення програм, ОС та середовищ для розробників Kamatera та DigitalOcean пропонують інсталятор в один клік, що забезпечує швидкий запуск сервера. Існує більше 100 образів ОС, з яких можна вибрати, щоб задовольнити всі кола користувачів.

Базовий хмарний план «Стандарт» (Droplet) коштував 5 доларів США / місяць пакети 1 Гб оперативної пам’яті, 1 vCPU, пропускна здатність 1 ТБ та SSD 25 Гб місця. У порівнянні з Kamatera, план їх входу коштує $ 4 / місяць пакети 1 Гб оперативної пам’яті, 1 vCPU при 2667 МГц, 20 ГБ SSD простору, CentOS Linux 8, 1 безкоштовний IP та 5 ТБ пропускної здатності. Ви також можете налаштувати користувацький хмарний сервер з об’ємом до 384 ГБ оперативної пам’яті та 72 ядрами вCPU.

Тепер питання в тому, чому Каматера?

На сьогоднішній день Kamatera є однією з найкращих хмарних платформ, оскільки всі їх сервери побудовані з найшвидшими процесорами Intel Platinum (на 300% швидше, ніж у поколінь попередників). Кожен сервер, що використовує 40Gbit підключення до Інтернету, SSD, щоб уникнути вузьких місць, забезпечити нульову затримку та необмежену масштабованість.

Крім того, вони також пропонують 30-денний безкоштовний пробний рахунок для тестового драйву, щоб можна було перевірити і вирішити, чи це правильний хмарний хостинг для їх проектів. Не витрачайте більше часу, поверніться до Каматера, натиснувши тут, і насолоджуйтесь СУДОВОМУ акаунті сьогодні.

Плани діапазони
Ціноутворення$ 4 / місяць – $ 80 / місяць
Веб-сайти / програмиНеобмежений
ЦП1 – 72 vCores
ОЗП1024MB – 384GB
Зберігання20 ГБ – 1000 ГБ SSD
Пропускна здатність5 ТБ

2. Вультер [Починається від $ 0,004 / год.

(Краще для: Розробники, програмісти та блогери)

Vultr кращий хмарний хостинг присі

Під час пошуку альтернатив DigitalOcean, в основному на основі ціноутворення, Vultr стає важливим вибором, особливо для розробників. Їх міцна інфраструктура та активний моніторинг дають змогу запропонувати 100% гарантію безперервного часу. І якщо вони не подадуть свою вимогу, вони видадуть кредит на відключення за цей період.

Вультр має 15 центрів обробки даних розташовані по всьому світу (Північна Америка, Азія, Європа та Австралія). Це дає змогу розгорнути сервер поблизу клієнтів, що пропонує низьку затримку при завантаженні сторінки. Vultr використовує процесори останнього покоління Intel. Також сервери містять твердотільні накопичувачі.

Як і DigitalOcean, Vultr також пропонує хмарний хостинг щогодини та щомісяця. Перший план хмарних обчислень з низькими цінами коштує всього 2,50 долара тоді як вона пропонує 512 Мб оперативної пам’яті, 1-ядерний процесор, накопичувач SSD-20GB та пропускну здатність 500 ГБ. Хоча наступний план коштував аналогічно базовому плану DigitalOcean (тобто $ 5), але забезпечує більше ресурсів, таких як SSD-25GB, 1GB RAM, 1 Core та майже 1 ТБ пропускна здатність..

Vultr не тільки швидко отримує вас в Інтернеті, але також пропонує надзвичайно розроблену панель управління. Ви можете легко отримати доступ до різних властивостей сервера. Вони дозволяють створити знімок сервера, що економить час при передислокації на новий сервер. Vultr включає в себе безліч інших функцій, таких як блокове зберігання, Програми в один клік (WordPress, Joomla, GitLab тощо) та численні шаблони ОС.

Vultr підтримує різні програми, пов’язані з Linux, Windows, серверними програмами та веб-серверами. Тут річ, яка нас трохи розчарує, Vultr не пропонує чату наживо. Все, що ви можете зробити, це просто відкрити квиток та отримати допомогу від їх експертного персоналу. Як правило, вони відповідають швидко, і ви очікуєте відповіді через кілька годин. Тож якщо ви шукаєте альтернативу низької ціни, то Vultr може бути саме такою.

Плани діапазони
Ціноутворення2,50 дол. / Місяць – 640 дол. / Міс
Веб-сайтиНеобмежений
ЦП1 – 16 ядер
ОЗП512 Мб – 96 Гб
Зберігання10GB – 1600GB SSD
Пропускна здатність0,5 ТБ – 15 ТБ

3. A2Hosting – найкращий конкурент DigitalOcean для блогерів

(Найкраще для: Блогери, маркетологи та веб-майстри)

A2 хмара vps з налаштованим планом

Ще одним потужним варіантом, який втілюється в якості альтернативи DigitalOcean, є A2Hosting. Він був запущений ще в 2003 році. Вони також беруть участь у захисті навколишнього середовища, підтримуючи проекти відновлюваної енергії та співпрацюючи з Carbonfund.org.

Були випадки, коли люди, можливо, не дуже усвідомлювали свої послуги, але тепер зростаюча кількість задоволених клієнтів (більше 12,3 тис. Відгуків) свідчить про те, що A2 сильно прихильний до якості. SSD-диски, різноманітні внутрішні інструменти для налаштування продуктивності роблять хостинг A2 одним із найшвидших постачальників веб-хостингу. Не тільки швидкість, вони також зобов’язані забезпечити 99,9% часу роботи.

A2Hosting пропонує як заздалегідь зроблені, так і налаштовані плани хмарного хостингу. У планах налаштування ви можете фактично вибрати зону сервера, оперативну пам’ять, ядра процесора, швидкість процесора та місця для зберігання. Крім того, ви можете обрати з версій ОС шаблони Ubuntu, Slackware, Fedora, CentOS, Debian та багато іншого. У той час як cPanel вимагає активації ліцензії. Cloud VPS можна включати та вимикати на вимогу користувача.

Їхній план “Старт” (вартість 15 доларів) – відмінний вибір для початківців та блогерів. План поставляється з 10 ГБ накопичувача на жорсткому диску, 512 МБ оперативної пам’яті, 2 ядрами процесора та необмеженим вхідним трафіком. Хоча вони включають вихідні дані 2 ТБ безкоштовно, і після цього вони коштуватимуть лише 0,12 долара за 1 Гб. Усі плани підтримуються гарантією повернення грошей у будь-який час. Ви можете вимагати повного відшкодування у випадку, якщо ви не задоволені ними. Тому ви ніколи не зобов’язані користуватися їх послугами.

Для підтримки користувачів присутні всі канали підтримки. Їх співробітники Гуру надають допомогу по телефону, скайпу, дзвінкам, квиткам та чату наживо. А для самодопомоги можна переглянути їхню базу знань. A2Hosting – це дійсно приємний вибір, який пропонує сумісний та швидкий спільний хостинг, хмарні сервери, VPS-сервери та спеціалізовані хостингові рішення.

Діапазони планів (3 плани)
Ціноутворення$ 15 / місяць – $ 25 / місяць
Веб-сайтиНеобмежений
ЦП2 ядра
Швидкість процесора600 МГц
ОЗП512 Мб – 1 Гб
Пропускна здатність4 ТБ – 6 ТБ
Зберігання10 ГБ – 25 ГБ SSD

Примітка: Ви можете розробити плани відповідно до своїх вимог із об’ємом до 8 ядер, 16 Гб оперативної пам’яті та 200 ГБ пам’яті.

4. Хмарні шляхи

(Найкраще для: Розробники, блогери, підприємства та маркетологи)

Cloudways керувала альтернативою для дигіталокея

Cloudways стає дуже потенційним провайдером при розгляді альтернатив DigitalOcean. Компанія почала ще в 2011 році, пропонує надійні керовані плани хмарного хостингу. Вони пропонують фантастичний набір функцій, таких як зберігання на твердотільних накопичувачах, включена Http / 2, масштабування в 1 клік, постановка області, клонування інтуїтивно-інформаційної панелі в 1 клік, безкоштовна міграція сайту та багато іншого.

Cloudways пропонують хмарні інфраструктури різних постачальників Vultr, DigitalOcean, Google, Amazon та KYUP. Тож якщо ви хочете використовувати DigitalOcean, але розгублені, оскільки вони не пропонують чат в реальному часі, тоді Cloudways – найкраще рішення. Вони пропонують внутрішня команда підтримки 24/7 за допомогою чату, електронного листа та запиту на дзвінки тощо під час вибору хмари Digital Ocean.

Їх хостингові плани підтримують багато додатків, а отже, сумісні для потреб блогерів, розробників, дизайнерів та електронної комерції. The найосновніший план ($ 7) пропонує 512 Мб оперативної пам’яті, 20 Гб пам’яті, пропускну здатність 1 ТБ та a безкоштовно 1-клацанням сертифіката SSL. Більше пропускної здатності можна додати всього в 0,02 дол. / Гб за допомогою платформи Digital Ocean. Плани підкріплені 30-денною політикою повернення коштів. Крім того, маючи інфраструктуру декількох компаній, ви, безумовно, можете придумати бажаний план.

CloudWays підтримують різні хмарні платформи, тому ви можете знайти безліч центрів обробки даних по всьому світу. Це означає, що ви можете вибрати план постачальника, який має центр даних поблизу від вашої цільової аудиторії, що покращує завантаження сайту. Для розробника вони дозволяють легка інтеграція Git. Плюс, вони забезпечують SSH & SFTP-доступ, API, вибір баз даних та завдання cron тощо. Тут зауважте, що ви не можете інтегрувати cPanel або Plesk.

Cloudways також пропонує інтерфейс Varnish, який покращує безпеку та ефективність сайту. Вони підтримують різні зручні для швидкості технології NGINX, PHP 7, Спогад і Сервер Apache для плавного хостингу. Ви можете протестувати їхні послуги, вони пропонують триденний пробний рахунок без кредитної картки. Тож це кращий спосіб вивчити CloudWays.

Примітка: Cloudways пропонують хмарний хостинг, використовуючи інфраструктуру DigitalOcean, Vultr, Amazon, Google та Kyup. Нижче наведено ціни на Cloudways для платформи DigitalOcean.

 Діапазони планів (4 плани)
Ціноутворення$ 7 / місяць – $ 70 / місяць
Веб-сайтиНеобмежений
ЦП1 – 2 ядра
ОЗП512 Мб – 4 Гб
Зберігання20 ГБ – 60 ГБ SSD
Пропускна здатність1 ТБ – 4 ТБ
SSLБезкоштовно

5. Host1Plus

(Найкраще для: Розробники – Повний кореневий доступ)

хмарні сервери host1plus

Продовжуючи список альтернатив DigitalOcean, ось Host1Plus. Є як хмарні сервери Windows, так і Linux. Контроль над зручними для розробників функціями, такими як доступ до SSH, управління DNS та доступ до API до інших функціональних можливостей, робить його одним з найкращих хмарних хостингів для розробників..

Причина, чому Host1plus – це нове ім’я для вас, яке вони випустили лише в 2008 році. Але компанія настільки швидко зростає і тепер керує понад 70 000 клієнтів у всьому світі. Вибір місця розташування відіграє важливу роль у завантаженні сайту, тому зараз пропонуються хмарні обчислення Host1Plus 3 розташування сервера у Німеччині, США та Бразилії.

Сервери Host1Plus оснащені Intel Xeon E5 v3. Більше того, усі їх плани включають заплановані резервні копії, один безкоштовний IPv4, масштабованість та попередньо встановлені шаблони операційних систем. Він пропонує безкоштовну спеціалізовану IP-адресу. Також їх сервери підтримують KVM гіпервізори які покращили продуктивність та безпеку, ніж OpenVZ.

Використовуючи Host1plus, вам доведеться працювати в основному з командними рядками. Але ви можете безкоштовно встановити будь-яку іншу ОС. Якщо вам не подобається працювати з командними рядками, ви можете використовувати аддон cPanel, витративши 15 доларів. Найбільш базовий план включає 1-ядерний процесор, оперативну пам’ять 512 Мб, 20 Гб пам’яті та пропускну здатність 2 ТБ, коштуючи 8 доларів на місяць. Крім цього, вони пропонують 14-денну політику повернення коштів.

Для надання послуг підтримки Host1plus пропонує чат та широку базу знань. Крім того, ми дуже цінуємо їх навчальні посібники, які містять корисний вміст. Компанія також пропонувати послуги чату протягом 9-18 GMT + 3. Але ви можете скайпувати їх навіть після робочого часу. Host1plus – зростаючий провайдер, який пропонує сервіси хмарних обчислень з низькими цінами, надаючи великий контроль в руках користувача.

ОС LinuxДіапазони планів (6 планів)ОС WindowsДіапазони планів (4 плани)
Ціноутворення$ 8 / місяць – 156 $ / місЦіноутворення$ 25 / місяць – 152 $ / міс
Веб-сайтиНеобмеженийВеб-сайтиНеобмежений
ЦП1 Ядро – 8 ядерЦП2 ядра – 8cores
ОЗП512 Мб – 32 + ГБОЗП4 ГБ – 32 + ГБ
Зберігання20 ГБ – 1000 ГБ SSDЗберігання100 ГБ – 1000 ГБ SSD
Пропускна здатність2 ТБ – 24 ТБПропускна здатність6 ТБ – 20 ТБ

6. DreamHost – необмежений хмарний хостинг SSD

(Найкраще для: Розробники, блогери, маркетологи)

Хмарні обчислення Dreamhost 2017 року

Працюючи з 1997 року, Dreamhost відомий як надійний та досвідчений постачальник. Поряд з якісними хостинговими послугами вони також займають свою позицію як кращого реєстратора домену. Вони пропонують запустити сервер протягом 30 секунд, отже, швидке рішення для розробників, маркетологів та блогерів.

Компанія побудувала розумну архітектуру, яка складається з новітніх технологій, таких як твердотілі накопичувачі та процесори нового покоління. Вони передають керування сервером у ваші руки, і ви можете вносити зміни за допомогою командних рядків та інших інструментів.

Dreamhost пропонує 1-ядерний процесор з 512 Мб оперативної пам’яті. План також містить 80GB-SSD-накопичувач та блокове сховище 100 Гб 4,50 дол. / Міс тоді як ви можете додатково додати додаткові блоки відповідно до ваших потреб лише за 10 доларів США на місяць. Вони забезпечують безкоштовний трафік завантаження, тоді як з вас буде стягуватися плата за завантаження. А ваші інвестиції забезпечені 97-денною політикою повернення коштів.

Потрібні більш винахідливі плани? Вони також пропонують сервери з до 8 Гб оперативної пам’яті. Ще одна перевага використання Dreamhost, ви можете запускати хмарний сервер протягом тривалого часу, тоді як з вас будуть стягуватися максимум 600 годин. (25 днів) за даний місяць. Таким чином, ви будете насолоджуватися послугами більш тривалої роботи з низькими цінами порівняно з DigitalOcean.

DreamHost також пропонує зручні для розробників інструменти під DreamObjects, стягуючи номінальні комісії. Вона включає в себе розробку веб-додатків, автоматичне резервне копіювання веб-сайтів WordPress та інтеграцію ваших додатків для зберігання даних (CloudBerry, QNAP і Dropshare та багато інших) тощо.

Ви можете в будь-який час зв’язатися зі своїми службами підтримки через чат та електронні листи. Щоб отримати допомогу по телефону, вам потрібно придбати їх функцію “Зворотний дзвінок”. Загалом, DreamHost – це приємний вибір, а саме ціноутворення робить його справді близькою альтернативою DigitalOcean.

 Діапазони планів (3-плани)
Ціни$ 4,50 / місяць – $ 48 / місяць
Веб-сайтиНеобмежений
ЦП1 ядро ​​- 4 ядра
ОЗП512 Мб – 8 Гб
Пропускна здатністьЗавантажте трафік безкоштовно
Зберігання80 ГБ – SSD

7. Хмарний хостинг HostGator

(Найкраще для: Блогери, веб-майстри та маркетологи)

хмара хостґатора найкраща швидка альтернатива дигіталокею

HostGator пропонує швидкі, але економічні хмарні послуги. Ви можете почути, як деякі люди скаржаться на спільний хостинг. Але, використовуючи хмарний хостинг HostGator, ви скуштуєте зовсім новий досвід. Навіть деякі відомі блогери згадують хмарні послуги HostGator як найкращий веб-хостинг.

Крім якості, інша річ, яка робить HostGator гарною альтернативою DigitalOcean для блогерів та веб-майстрів, – це ціноутворення. Hostgator пропонує просто хмарний план хмари $ 4,95 / місяць тоді як Digitalocean стягує 5 доларів на місяць. Плюс порівняно з DigitalOcean, HostGator пропонує своїм користувачам більше ресурсів, таких як 2-ядерний процесор, 2 Гб оперативної пам’яті, необмежена пропускна здатність і накопичувач і т.д. пропускна здатність.

Масштабованість – це краса HostGator, а простими клацаннями ви можете збільшити свої ресурси відповідно до ваших потреб. Це не лише економить витрати, але також позбавляє вас від міграції даних та проблем із позаресурсовими ресурсами. Для надання високошвидкісних послуг вони включають інтегрований локальний кешування з усіма своїми планами.

Ще одним мотивом вибору HostGator над дигіталокеаном є панель управління. HostGator включає просту в управлінні панель управління. Також HostGator виявляє більше довіри до своїх послуг, як результат, вони пропонують 45 днів гарантія повернення грошей, яка перевищує середню галузь.

Все ще не вражений HostGator? Ми впевнені, що це змінить вашу думку. Digitalocean не пропонує чату в реальному часі, і вам потрібно подати квиток, який є повільним процесом. І якщо ви мало знаєте про управління сервером та інші технічні параметри, тоді ви можете вступити в серйозні проблеми. З іншого боку, HostGator надає підтримку клієнтів за допомогою телефону, чату в реальному часі та отримання квитків. Хоча вони не несумісні в чаті, але все ж набагато краще, ніж будь-яка система квитків.

 Хмара, дітка та бізнес-хмара
Ціноутворення$ 4,95 – 9,95 / міс
Веб-сайти1 – необмежений
ЦП2 ядра – 6 ядер
ОЗП2 ГБ – 6 ГБ
Пропускна здатністьБез вимірювання
ЗберіганняБез вимірювання
СубдомениНеобмежений

Примітка: Вищі плани включають функції SSL та Parked доменів

8. Хостинг InMotion

(Найкраще для: Веб-маркетологи, блогери та більші розвиваючі проекти)

InMotion Cloud VPS огляд хостингу

Наступна найкраща альтернатива DigitalOcean – це добре організований, надійний та популярний хостинг InMotion. Компанія довіряє CNET і отримала рейтинг A + з BBB. Також є тисячі хороших відгуків від реальних користувачів. Вони, як правило, відрізняються швидкими послугами, швидкою підтримкою клієнтів та щедрою реагією 90 днів політика повернення коштів.

InMotion пропонує керовані хостингові послуги Cloud VPS, що може бути причиною того, що їхні плани дорогі порівняно з DigitalOcean. Але високі специфікації планів заслуговують такої ціни. Просто візьмемо для прикладу план VPS-1000HA-S (найосновніший), який коштує $ 29,99 / місяць але включає 4 Гб оперативної пам’яті, 75 Гб SSD пам’яті, пропускну здатність 4 ТБ, 3 IP-адреси, резервне копіювання та багато іншого. Крім того, необмежену кількість веб-сайтів дозволяється розміщувати за одним планом. Всі плани VPS VPS також оптимізовані для потреб електронної комерції.

Завдяки таким винахідливим планам, ви можете здогадатися, що він створений для блогерів та веб-маркетологів, а не для початківців. Оскільки вони пропонують хмарний хостинг на базі VPS, ви можете сподіватися тверда порода 99,99% Час роботи і блискавична швидкість. Зони максимальної швидкості відіграють важливу роль у підвищенні швидкості, що дозволяє вибрати місце обробки даних під час оформлення каси.

Якщо ви вже використовуєте cPanel з вашим існуючим постачальником, ви будете раді дізнатись, що InMotion включає інтуїтивний cPanel з усіма їх планами Cloud VPS. Вони також надають безкоштовне доменне ім’я на 6 та 12-місячні плани. Замість 1 або 2 ядер InMotion розробляє систему, в якій ваше завдання поширюється на доступні ядра процесора для швидшого виконання і, отже, кілька завдань можуть виконуватися спонтанно..

Ще одна особливість, яка робить InMotion однією з чудових альтернатив DigitalOcean, – це обслуговування клієнтів. Не тільки чат, телефон та електронні листи, але й ви можете спілкуватися через Skype.

Тож хоча їхні плани дорогі відносно DigitalOcean, але ви отримаєте чудовий план, який включає чутливу швидку швидкість із SSD (на 20 разів швидше, ніж спінінг-накопичувачі), знімок сервера, резервне копіювання, безкоштовну міграцію сайту та багато іншого.

 Діапазони планів (3 плани)
Ціни$ 29,99 / місяць – $ 74,99 / місяць
Веб-сайтиНеобмежений
ЦПБезкоштовно
ОЗП4 ГБ – 8 ГБ
Пропускна здатність4 ТБ – 6 ТБ
Зберігання75 ГБ – 260 ГБ SSD
IP адреси3 – 5
cPanelБезкоштовно

Висновок

Хмарний хостинг поступово перетворюється на популярну платформу для розробників, блогерів та веб-маркетологів через його потенційні переваги, такі як безперебійний час роботи, вибір багатьох центрів обробки даних, швидка швидкість та багато іншого.

Також хмарні обчислення пропонують унікальну функцію, коли ваші дані клонуються на різних серверах, а в разі відмови сервера ваш сайт все одно буде нормально працювати через інший робочий сервер. Це заманлива краса хмарного хостингу.

Підбір найкращої альтернативи DigitalOcean стає дуже простим, стежачи за типом роботи, яку ви хочете виконати. Якщо ви шукаєте альтернативу для розвиваючі потреби, то рекомендуємо Каматера і Вультер адже ви отримаєте всі зручні для розробника інструменти та програми в одному місці. Крім того, у них також працює цілодобова команда служби підтримки, яка негайно розглядає запити користувача.

З іншого боку, якщо ви є блогер або веб-маркетолог і хочете розмістити свій блог на хмарному хостингу на більш тривалий термін тоді A2Hosting і DreamHost пропонують спокійні послуги. Вони надзвичайно швидкі, забезпечують понад 99,9% часу роботи, прості у користуванні та надають послуги підтримки в основному за допомогою чату, телефону та продажу квитків. Крім того, є багато чужих хороших відгуків про обох господарів.

Ось наша скромна пропозиція щодо альтернатив DigitalOcean. Тому виберіть постачальника своїх потреб і поділіться своїми заповітними думками з нами. Це буде нам приємно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map