10 кращих дешевих постачальників Linux VPS 2020

1

Ви полюєте на сервері VPS для розміщення ваших проектів, що переростають?


Вам цікаво, чи є якийсь дешевий постачальник Linux VPS?

VPS відноситься до віртуального приватного сервера, а також описується як віртуальний виділений сервер. У цьому типі хостингу фізичний сервер розділений на кілька віртуальних машин з виділеними ресурсами, такими як оперативна пам’ять, сховище та процесор.

Сервер VPS дозволяє більше контролю, як встановлення потрібної ОС та адміністрування сервера. Завдяки спеціальній обстановці, він може ефективно розміщувати великі сайти. Хоча сервер VPS також ділиться між різними користувачами, але на цілому сервері є значно менша кількість користувачів.

Деякі унікальні переваги, які має сервер VPS

 • Легка масштабованість та додаткові ресурси можна додати, просто перейшовши на панель управління
 • Забезпечує відокремлене середовище для кожного користувача, тому сусідній VPS не може бути перерваний
 • Забезпечити більшу безпеку
 • Кожен користувач має свої спеціальні ресурси, такі як оперативна пам’ять, процесор, сховище тощо.
 • Забезпечує найвищу швидкість безперебійного користування та швидкодіючі ресурси Ресурси, як спеціалізований сервер, за половину витрат Забезпечують кореневий доступ і навіть ви можете змінювати операційну систему
 • У вас є вибір використовувати керований і некерований сервер VPS та багато іншого

Зважаючи на вищезгадані особливості вершини лінії, як правило, виявляється, що такі послуги можуть бути надзвичайно дорогими. Але насправді це не так. Хостинг VPS може коштувати вам більше, ніж спільний хостинг, але, тим не менш, залишається доступним.

дешеві постачальники сервера Linux VPS

Тож якщо ви шукаєте дешевий сервер VPS, який працює з операційною системою Linux і забезпечує більшу надійність, безпеку та спокій, тоді ви приїдете в потрібне місце.

Топ 9+ найкращих дешевих хостингових постачальників Linux VPS 2020

1. Каматера

Kamatera

Kamatera є ідеальним місцем для любителів Linux та Windows, які шукають єдиного вікна, щоб скористатись доступними, але масштабованими віртуальними серверами, що працюють на основі хмарної інфраструктури. Компанія має багаторічний досвід роботи в ІТ-секторі (працює з 1995 року), тобто більше двох десятиліть. Зважаючи на це, вони здатні надавати передові, спокійні та орієнтовані на ефективність послуги по всьому світу через безліч центрів обробки даних, розташованих на чотирьох континентах.

Kamatera дозволяє вибирати до 13 глобальних центрів обробки даних, що підтримуються твердотільними накопичувачами, потужними процесорами Intel Platinum та пропускною здатністю 400 Гбіт із гарантованим режимом роботи 99,95%. З їх веб-консоллю для розгортання хмарного Linux VPS потрібно менше 60 секунд, оскільки все автоматично, завдяки миттєвому забезпеченню. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати місце розташування центру обробки даних, бажаний сервер, необхідну ОС / додаток, кількість процесорів, оперативну пам’ять, сховище, пароль та назву проекту.

Існує маса операційних систем (100+ зображень ОС), доступних для встановлення з різними версіями, включаючи Ubuntu, CentOS, Windows, FreeBSD, Debian тощо. Можна легко встановити cPanel, WordPress, Redis, MySQL, nfSense, phpMyAdmin та LEMP також завдяки зручній панелі управління на замовлення. Розробники також можуть розгорнути власну ОС. Додатки, такі як резервні копії, приватна мережа та керований хостинг, можна вмикати під час процесу розгортання або пізніше залежно від вас.

Окрім хмарних VPS, Kamatera надає різноманітний асортимент продуктів, включаючи блокове зберігання, балансир завантаження, брандмауер, приватну хмарну мережу та керовані хмарні послуги для всього кола користувачів. Плани їх блокового зберігання починаються від 0,05 дол. / Гб на місяць, що найкраще підходить для зберігання баз даних та додатків за низькою вартістю. Балансир завантаження стає корисним при керуванні величезним веб-сайтом, додатками або середовищем розробки, щоб розділити навантаження на кілька, щоб мінімізувати проблеми з продуктивністю.

Каматера планує ціну

Kamatera пропонує до 9 заздалегідь підготовлених планів разом із спеціальною опцією, де ви можете налаштувати кожен аспект вашого сервера. Найперший пакет приносить потужність 1 вКПУ, 1 ГБ оперативної пам’яті, 20 ГБ SSD простору та величезну пропускну здатність 5 ТБ ціною лише $ 4 / місяць або $ 0,005 / год – чи не шалено низько? Ви отримуєте два варіанти щодо системи виставлення рахунків; щогодини та щомісяця. Всі ці пільги оснащені цілодобовою доступною підтримкою клієнтів. Чекає безкоштовна пробна версія 30 днів Розміщення хостингу відвідувачі, тому дайте НЕЙСЯКУ СУМУ СЬОГОДНІ.

2. Вультр (лише 2,50 дол. США / місяць)

Домашні сервери VPSr Linux VPS

Незалежно від того, що ви розробник, веб-майстер або блогер, Vultr пропонує найдешевші сервери VPS для Linux, здатні працювати з різними дистрибутивами Linux, додатками та інсталювати спеціальні ISO. Незважаючи на те, що вони пропонують шалено хмарні послуги хостингу для розробників, їх швидкість роботи та швидкість надання також неймовірна. Наявність декількох центрів обробки даних по всьому світу забезпечує низьку затримку, таким чином, найбільш швидкі швидкості завантаження. Ви можете вибрати з 16 локацій та налаштувати найближчий хмарний сервер для вашої цільової аудиторії.

Центри обробки даних Vultr складаються з серверів світового класу, побудованих з обладнанням корпоративного рівня, SSD, процесорами Intel та передовою інфраструктурою. Ви не можете отримати максимум своїх примірників без зручної та потужної панелі управління, тому вони пропонують вам інтуїтивно зрозумілу функціональну панель управління, яка дозволяє легко розгортати, знищувати, змінювати та налаштовувати системні налаштування за допомогою декількох клацань миші . Вони забезпечують максимальну зручність використання, забезпечуючи повний контроль та доступ адміністратора до вашої віртуальної машини.

Якщо традиційний спільний хост просить підписатися на довгострокові плани, щоб скористатися максимальною знижкою, Vultr цінує ваші гроші, оскільки вони пропонують погодинну та щомісячну систему виставлення рахунків. Їх система виставлення рахунків обчислює використані ресурси та створює рахунки за використаними ресурсами. Але це означає, що ви платите лише за те, що використовуєте (платять як ви йдете). Розробники можуть інтегрувати API у своє середовище розробки та швидко керувати своїми серверами.

Для різних смаків ОС та для задоволення всіх типів потреб користувачів існує широкий спектр дистрибутивів, включаючи CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora, OpenBSD та CoreOS тощо. Крім того, ви також можете легко розгорнути машину Windows для ASP, .Net та додатки на базі Windows. Ізоляція приватної мережі може бути досягнута за допомогою IPv4 та IPv6 IP-адрес. Загалом, ми настійно рекомендуємо Vultr розробникам та програмістам, а також веб-майстрам, які шукають дешеві хмарні VPS.

3. A2Hosting

A2Hosting – ще один найвищого рейтингу дешевого постачальника Linux VPS, який надає клієнтам безліч функцій у складі своїх послуг. Вони глибоко оцінені як один з найкращих і цінних хостинг-провайдерів. Заснована ще у 2003 році, тепер A2Hosting пропонує спільні, хмарні, VPS, спеціалізовані та спеціалізовані плани хостингу WordPress. І за короткий час ви також можете налаштувати сервер VPS.

Він пропонує некерований, керований і Core VPS хостинг-пакети. Запускається некерований сервіс від 5 доларів і вважається найкращим варіантом VPS для досвідчених розробників. Навпаки керованих планів, некерований сервіс забезпечує кореневий доступ, і тому ви маєте повний контроль над операційними системами, основними параметрами, такими як завантаження, відключення та багато інших адміністративних прав.

A2Hosting пропонує безліч варіантів центрів обробки даних, розташованих у США (Мічиган), Європі (Амстердам) та Азії (Сінгапур), не вимагаючи додаткової плати. Усі їх сервери наділені накопичувачем SSD, тому ви можете очікувати великої переваги швидкості. Також у вас є можливість запустити Turbo Boost в процесі оформлення каси для підвищення швидкості. Крім того, A2Hosting дозволяє вибирати з ОС Linux, таких як Debian, CentOS, Ubuntu та багато інших.

Усі некеровані плани налаштовуються і таким чином дозволяють вибирати ядра процесора, накопичувач, пропускну здатність та оперативну пам’ять тощо відповідно до ваших характеристик. Найбільш базовий некерований план включає 20 Гб пам’яті пам’яті, 1core, 512 МБ та передачу даних 2 ТД. Завдання можна виконувати за допомогою командних рядків, але у вас є необов’язковий cPanel що коштуватиме 19,95 дол.

налаштування A2hosting linux VPS-сервера

Але якщо ви шукаєте душевних рішень і не подумаєте платити за це, то їхні керовані плани – за вас. План надходить в $ 32,99 / місяць з 4 Гб оперативної пам’яті, 75 ГБ SSD місця, вільним SSL, 4 vCPU, cPanel та швидкістю Turbo. Але це не дасть вам кореневого доступу, який буде проблемою для деяких користувачів. Тож якщо користувачі хочуть отримати кореневий доступ у керованих службах VPS, A2 пропонує спеціально розроблені плани VPS Core в межах однієї ціни.

Поряд із послугами преміум якості, вони також надають підтримку клієнтів рівня Гуру. 24/7 Live Chat, Phone, Skype та система квитків просто підтримуються для негайного вирішення проблем із клієнтами. Крім того, всі плани підкріплені в будь-який час гарантія повернення грошей, протягом 30-денного повного відшкодування, а потім відшкодування за продовженням. Вони також пропонують безкоштовні послуги з міграції сайтів. Ми абсолютно рекомендуємо їх, оскільки A2hosting – це надійний, стабільний та надійний постачальник.

4. Хостингер – 3,95 дол. / Міс

Коли ми говоримо про безкоштовний хост WordPress без реклами, Hostinger є досить великим, щоб допомогти вам створити веб-сайт, не заплативши жодної копійки. Хоча безкоштовний акаунт має обмежений доступ, але дозволяє створити повністю функціональний сайт. Окрім своїх дешевих спільних хостинг-планів, у них також є найдешевший приватний хостинг віртуальних серверів, забезпечений підтримкою Linux та різними дистрибутивами. Він також дозволяє виділити IP-адресу для відображення користувальницького порту через IPv4 та IPv6 навіть для самого базового пакету.

Шукаючи дешевий VPS для Linux, Hostinger включає в себе дистрибутив широкого діапазону, такий як CentOS 64 біт, CentOS з cPanel і WHM, панель управління VestCP, панель Webuzo, Fedora, Ubuntu і Debian тощо. Простіше кажучи, ви отримати різні дистрибутиви та архітектури, щоб створити бажане середовище хостингу для ваших проектів. Для максимальної зручності користувача є встановники скриптів одним натисканням, що дозволяють легко розгортати будь-яку операційну систему, сервери Minecraft, VPN та інтегрувати з іншими програмами. Крім того, функція 1-клацання пакує всі популярні сценарії та параметри ОС.

Всі VPS-сервери Hostinger, побудовані з твердотільними накопичувачами та найсучаснішими апаратними засобами, що означає ефективність блискавки. SSD працюють 20 разів або швидше порівняно з традиційними механічними накопичувачами. Це означає, що вона забезпечує більш високу швидкість вводу / виводу навіть під час скоку трафіку. Висока надійність забезпечується також за рахунок використання процесорів Intel Xeon та 128 ГБ оперативної пам’яті. Поєднання всіх цих сучасних апаратних засобів призводить до оптимізованої продуктивності платформи, створеної для приголомшливих послуг.

Завдяки потужним інструментам управління, які дозволяють легко вийняти максимум з вашого віртуального сервера, з панелі приладів швидко виконуються резервні копії та розгортання інсталяційних контейнерів. Технічна підтримка працює цілодобово, щоб допомогти вам через чат та електронну пошту навіть для некерованих облікових записів VPS. Можливо, ви знаєте, що багато господарів не пропонують допомогу клієнтам для керованих послуг, але це неправда, коли ви вибираєте Hostinger. У них є внутрішня команда експертів, яка якнайшвидше вирішує ваші проблеми. Самий базовий план коштує всього 3,95 долара на місяць з 1 Гб оперативної пам’яті, 2,4 ГГц, 20 Гб SSD-пам’яті та пропускною здатністю 1 ТБ..

5. Хостинг InMotion

InMotion – це провідна компанія, з якою вам точно сподобається зустрітися, шукаючи доступний сервер VPS. Усі їх віртуальні сервери оснащені сучасними функціями. Переконливий момент, що вони представляють хмарну інфраструктуру, щоб зробити їхні послуги неперевершеними. Крім того, ви отримаєте безкоштовні сервіси управління сервером, такі як оновлення ОС та виправлення безпеки та ін. Вони пропонують: загалом для центру обробки даних вибрати два місця: Вашингтон, округ Колумбія та Лос-Анджелес, Каліфорнія.

InMotion включає численні потужні функції. Усі плани, що входять до програми cPanel яка є найбільш інтуїтивно зрозумілою панеллю управління, яка значно спрощує управління функціями, такими як домени, електронна пошта та бази даних. І справді вам не доведеться платити за це окремо навіть у дешевих планах сервера Linux. Також їх плани оптимізовані для електронної комерції, і вони надають безкоштовні послуги міграції сайтів.

Ви майже захищені під час використання InMotion, оскільки вони пропонують безкоштовні послуги із резервного копіювання даних. Плюс Live State Snapshot виявляється дуже корисним, коли ваш сервер не вдається встановити, оновивши будь-яку версію програми. Завдяки цій приємній особливості ви можете фактично повернутися назад у часі, щоб все налагодити.

В даний час є 3 різні плани VPS. Основний план “VPS-1000HA-S” з’являється з 4 Гб оперативної пам’яті, 4 ТБ щомісячної пропускної здатності, 3-х IP-адресами та безкоштовним сертифікатом SSL. Оскільки ви можете розміщувати необмежену кількість доменів, вони також пропонують достатньо 75 Гб пам’яті на SSD. Крім того, ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я з усіма 6 та 12-місячними планами.

Швидкий перегляд основних функцій VPS.

inmotion linux vps особливості

InMotion завжди підтримує допомогу клієнтів на рівні їх пріоритетності та обслуговує рішення через миттєвий чат, скайп, квитки та телефон. Поряд вони також підтримують величезну базу знань. InMotion – один з наших улюблених провайдерів, і ми впевнені, що багато інших користувачів скажуть вам те саме. Плюс це найкраще місце для отримання всіх видів хостинг-рішень за розумною ціною.

6. DreamHost

DreamHost – один з найдешевших хостинг-провайдерів Linux VPS з керованими послугами. Вони пропонують надійне рішення для блогерів, дизайнерів та розробників. Створена ще в 1997 році компанія проходить довгий шлях і тому визнана надійним постачальником. Тепер вони зобов’язані забезпечити 100% тривалості роботи та за секунду швидкіше обслуговування.

Вам просто потрібно заповнити процес оформлення замовлення, і вони дадуть зрозуміти, що запустити сервер можна за короткий час. Далі DreamHost має довгострокову угоду з підтримкою Ubuntu, яка забезпечує останні оновлення, покриваючи отвори в безпеці та безперебійні послуги, щоб зменшити час простою. Вони забезпечують зберігання на 20-кратних дисках SSD замість стандартних накопичувачів SATA.

DreamHost пропонує власну панель управління, яка допомагає в збільшенні ресурсів. Придбання плану, що містить більше ядер оперативної пам’яті, зберігання та процесора для нового проекту, є основною причиною непотрібних витрат, тому через панель управління ви можете замовити більше ресурсів лише за потреби. Масштабованість на зразок цього значно економить.

Крім того, їх дуже доступні плани хостингу для Linux поставляються зі стандартними функціями, такими як PHP, Perl, Python, Nginx, XCache, SSH та інше. Крім того, усі плани включають в себе шифр Let’s, який можна активувати клацанням і вважається важливим елементом в SERP.

Характеристики VPS Dreamhost

Самий базовий план просто розвивається в Росії 15 доларів з 1 Гб оперативної пам’яті та 30 Гб пам’яті на твердотільних накопичувачах. Крім того, вони надають необмежену пропускну здатність для всіх пакетів. Найкраща частина планів DreamHost, які є немає обмеження на кількість доменів, на яких можна розмістити на одному рахунку, і таким чином розробники та дизайнери можуть ініціювати кілька проектів для своїх клієнтів. Далі вам буде надана 1 виділена IP-адреса з цим планом.

Якщо ви налаштували VPS у своєму обліковому записі, але зробили висновок, що ця VPS не відповідає вашим потребам та хочете її скасувати, вам повернуть повний рік обслуговування за мінусом першого місяця для VPS. Їхній персонал з технічної підтримки завжди присутній цілодобово, щоб вам допомогти. Вони доступні у Twitter та електронних листах із досить приємним періодом відповіді. Живий чат доступний з 6 ранку до 22 вечора за тихоокеанським стандартним часом (PST). Загалом, DreamHost є не лише дешевим, але й одним з найкращих постачальників Linux VPS.

7. Блюхост

Рідко хтось працює в Інтернеті (веб-майстри, блогери) і не знає про Bluehost. Компанія неймовірно переважає серед початківців. Bluehost пропонує різні плани для задоволення потреб різних клієнтів. Їх послуги складаються з спільних, хмарних, керованих WordPress, WooCommerce, VPS та спеціальних планів хостингу. Також ви можете зареєструвати з ними домен.

Дешеві ціни Bluehost роблять VPS Linux доступним для всіх. Компанія використовує передові технології, такі як OpenStack та KVM. Крім того, впроваджуючи гіпервізор KVM, BlueHost забезпечує гарантовані ресурси для кожного користувача VPS.

Пропозиції Bluehost посилений cPanel яка є найінтуїтивнішою інформаційною панеллю на ринку. Це дуже приємно для початківців користувачів або для тих, хто не хоче працювати зі складними командними рядками. Також вони надають повний доступ до CentOS та до сервера, за який ви заплатили. Ще одна величезна перевага отримання Bluehost в тому, що додаткові ресурси знаходяться на льоту. Ви можете додати більше пам’яті через cPanel на ходу.

Bluehost стає більш сприятливим вибором, якщо ви шукаєте дешеві, але відносно надійні послуги VPS з чудовими можливостями. В межах всього $ 19,99 / місяць. ви можете найняти віртуальний сервер, який має 2 ядра процесора, 30 ГБ пам’яті SAN на SSD, необмежену пропускну здатність і 2 ГБ оперативної пам’яті. Вони також містять 1 IP-адресу. Існує також 30-денний гарантій повернення грошей, захист ваших грошей. Ви також отримаєте одне безкоштовне доменне ім’я.

Хоча це приємний постачальник, але є деякі недоліки в отриманні Bluehost. Перш за все, вони не забезпечують вибір місця обробки даних. Вибір місця розташування центрів обробки даних може бути вкрай необхідним при створенні сайтів електронної комерції. По-друге, коли більшість компаній пропонують безкоштовне шифрування, Bluehost включив це як додаткову функцію, і вам доведеться заплатити додаткову суму за це.

Відмінна підтримка клієнтів є наріжним каменем вашого хостингового пакету, де ви можете вирішити будь-які ускладнення, що виникають, та отримати рішення у технічних експертів. Bluehost запевнив, що Ви цілодобово підтримуєте клієнтів за допомогою прямого чату, електронної пошти та дзвінків. Хоча Bluehost займає до 10 монетних дворів. у відповідь, але в цілому надає цілком задовільні послуги.

8. Host1Plus

Host1plus – один з провайдерів, який пропонує дешеві Linux VPS на SSD і таким чином виводить продуктивність на абсолютно новий рівень. Вони в основному розробляли послуги для розробників. Ви можете ініціювати свій VPS-сервер просто $ 4 / місяць з безліччю особливостей розвитку. Ціни ще більше знижуються, просто збільшуючи тривалість передплати більше місяця.

Host1plus побудований на надійній інфраструктурі, яка використовує процесори Intel Xeon, віртуалізацію OpenVZ та кешування SSD. Більше того, їх з’єднання підтримує до 500 Мбіт / с висхідної лінії зв’язку. Крім того, вони заявляють, що пропонують систему зберігання RAID 10, яка відома швидкою швидкістю та мінімальною швидкістю відмов.

хостинг функції хост1plus linux vps

Хочемо зрозуміти, що досвідченим розробникам це більш доступно, оскільки вони можуть легко працювати в командних рядках. З іншого боку, для недосвідчених і нетехнічних користувачів Host1plus пропонує ліцензію cPanel, яка коштуватиме 15 доларів на місяць, що робить їх послуги трохи затратними..

Існує велика кількість планів для вибору, і ви можете зручно помітити той, який може відповідати вашим вимогам. Їх перший план, названий «Amber», дозволяє зберігати 20 Гб Ceph, 512 Мб оперативної пам’яті, 1 основний процесор і пропускну здатність 1 ТБ. Крім того, Host1plus дозволяє запустити план на базі Linux OpenVZ та Linux KVM.

Налаштування сервера VPS за допомогою Host1plus дуже просто. Просто виберіть потрібний центр обробки даних, який стратегічно розташований біля вашої цільової аудиторії. Усього на карті розташовано 5 локацій, які складають Чикаго (США), Лос-Анджелес (США), Сан-Паулу (Бразилія), Франкфурт (Німеччина) та Йоганнесбург (Південна Африка). Потім виберіть систему Linux, яку ви хочете використовувати, і введіть платіжну інформацію. Це воно

ОС Linux

Host1plus надає послуги підтримки. Але єдиною частиною, яка нас розчаровує, є недоступність чат у прямому ефірі, який доступний лише протягом 9-18 GMT + 3. Хоча відповідь швидка, але вони повинні запропонувати цілодобові послуги чату для негайного вирішення проблем клієнта. Крім того, ви можете встановити контакт через електронні листи або переглядати їх навчальні посібники та базу знань. Підсумовуючи, ми можемо сказати, що це хороший постачальник VPS, але для досвідчених розробників.

 • Топ-10 найдешевших хостинг серверів VPS: Кращі дешеві сервери VPS

9. ХостГатор

HostGator напрочуд поширений серед тих, хто шукає, які бажають прийнятних рішень для хостингу. Поряд із основними хостинговими рішеннями, такими як спільний та керований WordPress, вони також віддають перевагу завдяки своєму блискавичному, але доступному хмарному хостинговому рішенню для блогерів. За допомогою HostGator ви можете отримати сервер VPS з cPanel або без нього

Ваш віртуальний сервер повністю ізольований від інших користувачів і забезпечує автономний контроль над встановленням операційної системи та налаштуванням налаштувань. Для всіх серверів Linux VPS, вони забезпечують зберігання в системі RAID 10 що забезпечує кращий захист та максимальну доступність ваших даних. Крім того, якщо ви збираєтеся запустити невеликий проект, тоді не потрібно отримувати більшого плану, оскільки ви зможете легко зібрати ресурси, коли ваш сайт переростає.

Їх перший план названий Snappy 2000, який забезпечує доступ до 2 ядер CPU, 2 Гб оперативної пам’яті, 120 ГБ веб-простору та 1,5 ТБ пропускної здатності. Вони включають 2-IP адреси. HostGator надає доступ до таких провідних функцій, як веб-сервер Apache, PHP, MySQL, Perl і Python тощо., HostGator забезпечує захист DDOS, Таблиця брандмауера IP та деякі інші жорсткі заходи безпеки. Сервери VPS працюють від процесорів Intel.

Що стосується ціноутворення, HostGator може завдати вам серйозного шоку. За меншу тривалість часу вони перетворюються на дійсно дорогі послуги $ 79,95 / місяць в той час як вартість починає знижуватися, оскільки ви збільшуєте термін підписки і стає від 19,95 дол. Без сумніву, вони є прекрасним постачальником VPS, але така тактика змушує клієнтів уникати їх.

Безумовно, їх клієнтський персонал доступний цілодобово, але вони не такі гострі, як повинні бути. Більшу частину часу вам доводиться чекати принаймні 10 хвилин, тоді як іноді період затримки може збільшитися до 30-40 хвилин. Є рідкісні випадки, коли ми отримуємо швидку відповідь.

Очевидно, що стосується продуктивності сервера VPS, безперечно, вони дивовижні, але їх цінова стратегія та послуги підтримки є основними факторами розірвання угод. Тож, підписавшись на їхній план, якщо ви розумієте, що це не потрібна вам послуга, попросіть повернення коштів, оскільки вони надають послуги Політика повернення коштів на 45 днів.

10. 1і1

1and1 – провайдер, який відкриває найдешевший сервер Linux за короткий час. Сучасні технології, такі як VMware Virtualization, Intel Xeon 2660 v2 & 1and1 прийнято 2683 v3 і твердотільні накопичувачі для надання послуг високої якості. Крім того, їхні плани VPS працюють за допомогою хмарних служб.

1&1 пропонує плани як для користувачів Windows, так і для Linux. Вам дозволяється вибирати з тонн шаблонів ОС, таких як Ubuntu, Debian, Windows 2012, 2008 та 2016 тощо. 1 і 1 передайте повний кореневий доступ до сервера, що є однією з основних проблем більшості розробників для вільної роботи..

Вони надають вибір центрів обробки даних у США, Німеччині та Іспанії. Їх найнижчий пакет складається з 1 ядерного процесора, оперативної пам’яті 512 МБ та великої кількості пам’яті (30 Гб) на накопичувачах SSD. Не потрібно турбуватися про щомісячну передачу даних, оскільки вони дозволяють необмежений трафік на всіх планах. Крім того, сертифікат SSL включений.

Також зауважте, що вони просто дозволяють 1 статичну IP-адресу. Крім того, якщо ви хочете використовувати cPanel або Plesk, вам потрібно підписатися на їхній план «Cloud M» віртуального сервера. Налаштування облікового запису надзвичайно просто, просто виберіть центр обробки даних та оберіть ОС, платіжні реквізити та вирушайте. Це готово.

Подивіться на видатні риси 1and1;

1and1 vps функція сервера

1&1 дуже схоже на рішення VPS для досвідчених розробників. Найпомітніша причина, що вони не пропонував живий чат, тож вам доведеться зв’язатися з ними електронною поштою або зателефонувати. Ми вважаємо, що живий чат є більш комфортним, якщо ваша перша мова не англійська, і упущення такої функції справді розчаровує початківців користувачів.

Оскільки далеко не кожен є досвідченим хлопцем і стикається з кількома випадками. Ми можемо здогадатися, як це почувається, коли трапляється критичний інцидент, але немає можливості отримати миттєву допомогу від компанії. Тому ми ніколи не заохочуємо нових користувачів вибирати постачальника типу 1&1, який не пропонує дуже елементарного чату в прямому ефірі. Але якщо ви знаєте адміністрування сервера, тоді добре піти і, безумовно, дуже доступним.

 • 10 кращих постачальників серверів хостингу для Linux

 Висновок

Менші сайти відмінно працюють із спільним хостингом, але для великих веб-сайтів вам абсолютно потрібне середовище VPS. Вищепереглянуті постачальники послуг VPS не просто дешеві, але й ідеально відповідають вашим потребам, що переростають. Усі переважають у цій галузі та пропонують рішення розробникам, дизайнерам, блогерам та підприємствам.

Отже, що ми рекомендуємо для дешевого рішення Linux VPS?

Хоча всі переглянуті хости є чудовими, але ми, безсумнівно, рекомендуємо управляти InMotion VPS-хостингом, який підтримується хмарною інфраструктурою. Він охоплює всі необхідні функції для розробників, блогерів та веб-майстрів. Вони також надзвичайно швидкі та забезпечують надійний час роботи в межах розумних цін.

Якщо ви переслідуєте некеровані плани, A2 Hosting – це добре відомий гравець, який пропонує дешевий сервер VPS Linux.

Вибір абсолютно ваш, просто пам’ятайте про свої положення та виберіть той, що ми розглянули вище, щоб отримати доступні та цінні послуги.

Отже, ви пробували будь-якого з вищезгаданих постачальників послуг чи збираєтесь спробувати? Поділіться своїм цінним досвідом з нами та іншими читачами за допомогою коментарів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map