Geriausios „DigitalOcean Alternatives 2020“ [Pradėkite tik nuo 0,004 USD / val.]

1

Ar norite sužinoti, kokios yra patikimos „DigitalOcean“ alternatyvos ar panašios debesijos paslaugos?


Arba jums tiesiog reikia puikių pakaitų, kad galėtumėte perkelti savo esamą projektą iš „DigitalOcean“?

Beveik visi, turintys internetinę prieigą, turi žinoti apie „Digitalocean“ debesies prieglobos paslaugas. Jų populiarumo priežastis – kokybiškos paslaugos už mažą kainą. Dėl šių priežasčių jie turi stiprią reputaciją ir turi tūkstančius laimingų klientų.

Bet Laukti!

Kodėl skaitmeninio vandenyno alternatyvos?

Pagalbinės paslaugos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, priimant sprendimą dėl interneto prieglobos paslaugų teikėjo. Pagalbinės paslaugos „Live Chat“ yra ypač patogus būdas gauti greitą pagalbą.

Bet „DigitalOcean“ nesiūlė tiesioginių pokalbių ir vienintelis būdas yra pateikti bilietą. Pateikti bilietą yra gerai, bet nesvarbiems klausimams spręsti. Esant rimtoms ir didelėms problemoms, kai jums nedelsiant reikia pagalbos, bilieto pateikimas yra labai nepatogus, nes tai užtrunka valandas.

Taigi žmonėms, kurie gali savarankiškai susidoroti su techniniais serverio aspektais, tai gali būti ne problema, į kurią reikia atsižvelgti. Tačiau pradedantiesiems tai iš tikrųjų yra pagrindinė problema ir jie gali tikėtis, kad proto streso situacijos atsiras dėl nepatogių palaikymo kanalų.

Kita priežastis kai kuriems vartotojams tai gali būti kainodara. Nors „DigitalOcean“ siūlo labai prieinamą kainų struktūrą, tačiau dabar, dėl didelės konkurencijos, galite rasti ir keletą mažų paslaugų teikėjai nei Skaitmeninis vandenynas.

Tai yra keletas pagrindinių aspektų, ypač klientų aptarnavimas, kuris verčia klientus ieškoti galimų alternatyvų.

Išvardžius visas alternatyvas, sąrašas tampa gana didžiulis, todėl atidžiai įtraukiame tik artimesnius, galingesnius ir kompetentingesnius teikėjus.

Dabar pereikime prie realaus dalyko

2020 m. Geriausios „DigitalOcean“ alternatyvos, konkurentai ir panašios debesies paslaugos [Pradėkite tik nuo 0,004 USD / val.]

1. Kamatera – # 1 PASIRINKIMAS

(Geriausiai tinka: Kūrėjų, programuotojų ir intensyvaus išteklių naudojimo užduotys)

„Kamatera“ debesies serveriai

Kamatera yra mūsų „Aukščiausias pasirinkimas“Kai kalbama apie prieinamą debesies prieglobą, kurią palaiko elegantiška infrastruktūra, galinga aparatinė įranga ir naujausi serverio komponentai. Tai daro puikia alternatyva „DigitalOcean“ – tai galimybė įsigyti daugybę operacinių sistemų, taip pat diegti pasirinktinę OS..

Yra daugybė operacinių sistemų, įskaitant „Windows“, „CentOS“, „Debian“, „FreeBSD“ ir kt., Kurias galima įdiegti keliais paspaudimais. Tiesą sakant, taip pat galima įdiegti tokias kūrėjų programas ir CMS kaip „Drupal“, „Magento“, „WordPress“, „Joomla“, „Docker“, „LAMP“, „LEMP“, „MongoDB“ ir „Tomcat“..

Kaip ir greitas „Digital Oceans“ aprūpinimas, taip pat galite nustatyti debesų serverį per 60 sekundžių su norimais sistemos ištekliais. Procesas yra paprastas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į savo paskyros informacijos suvestinę, pasirinkti serverio zoną, nuspręsti, kurios OS / programos jums reikia, pasirinkti procesoriaus branduolius, RAM, vietos ir kitus priedus (jei reikia), o jūs ‘ vėl gera eiti. Viskas; viskas taip paprasta.

Bendrovė turi ilgametę patirtį (daugiau nei 2 dešimtmečius), vidaus ekspertai dirba visą parą ir visą parą, kad galėtų išspręsti technines problemas tiesioginio pokalbio, el. Pašto ir telefono skambučių būdu. „Kamatera“ šiuo atžvilgiu lenkia „DigitalOcean“, nes konkurentų šeimininkas neturi tiesioginio pokalbio palaikymo, jie padeda tik el. Paštu / bilietu.

Palyginus abiejų teikėjų duomenų centro vietas, „Kamatera“ taip pat turi pranašumą šiame skyriuje. Jie turi 13 duomenų centrų keturiuose žemynuose, o „DigitalOcean“ – 12, tačiau tai nėra didelis dalykas. Kalbant apie paslaugas ir produktus, kuriuos siūlo abu kompiuteriai, galite rasti iš jų platų paslaugų spektrą, įskaitant tokius priedus kaip atsarginės kopijos, krovinių balansavimo įrenginiai, ugniasienės apsauga, IP ir kt..

Programoms, OS ir kūrėjų aplinkoms diegti „Kamatera“ ir „DigitalOcean“ teikia 1 paspaudimo diegimo programą, kuri užtikrina greitą serverio paleidimą. Yra daugiau nei 100 OS vaizdų, kuriuos galite pasirinkti, kad patenkintumėte visus vartotojų diapazonus.

Pagrindinis „standartinis“ debesies planas (lašelis) kainuoja 5 USD / mėn., Pakuojant 1 GB RAM, 1 vCPU, 1 TB pralaidumą ir 25 GB SSD vietos. Palyginus su „Kamatera“, jų įėjimo planas kainuoja 4 USD / mėn., Pakuojant 1 GB RAM, 1 vCPU 2667MHz dažnyje, 20 GB SSD vietos, „CentOS Linux 8“, 1 nemokamą IP ir 5 TB pralaidumą. Taip pat galite sukonfigūruoti pasirinktinį debesies serverį, turintį iki 384 GB RAM ir 72 vCPU branduolius.

Dabar kyla klausimas, kodėl „Kamatera“?

„Kamatera“ yra viena iš geriausių debesų platformų, nes visi jų serveriai sukurti su greičiaisiais „Intel Platinum“ procesoriais (300% greitesni nei pirmtakų kartos). Kiekvienas serveris, naudojantis 40Gbit interneto ryšį, SSD, kad būtų išvengta kliūčių, užtikrintas nulinis vėlavimas ir neribotas mastelio keitimas.

Be to, jie taip pat siūlo 30 dienų nemokamą bandomojo disko bandomąją paskyrą, kad būtų galima patikrinti ir nuspręsti, ar tai tinkama debesų priegloba jų projektams. Negaiškite daugiau laiko, eikite į „Kamatera“ spustelėję čia ir mėgaukitės TYRIMO sąskaita šiandien.

Planai svyruoja
Kainodara4 USD / mėn. – 80 USD / mėn
Svetainės / programosNeribota
Centrinis procesorius1 – 72 vCores
RAM1024 MB – 384 GB
Sandėliavimas20 GB – 1 000 GB SSD
Pralaidumas5 TB

2. Vultr [Prasideda nuo 0,004 USD / val.]

(Geriausiai tinka: Kūrėjai, programuotojai ir tinklaraštininkai)

„Vultr“ geriausias mažo prcie debesies priegloba

Ieškodami „DigitalOcean“ alternatyvų, daugiausia pagrįstų kainų nustatymu, „Vultr“ tampa stipriu pasirinkimu, ypač kūrėjams. Tvirta jų infrastruktūra ir aktyvus stebėjimas suteikia galimybę pasiūlyti 100% veikimo garantiją. Jei neįvykdys savo reikalavimo, tuo atveju išduos kreditą už tą laiką.

Vultr turi 15 duomenų centrų esančių visame pasaulyje (Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Europoje ir Australijoje). Tai suteikia galimybę dislokuoti serverį šalia klientų ir siūlo nedidelį vėlavimą įkeliant puslapį. „Vultr“ naudoja naujausios kartos „Intel“ procesorius. Be to, serveriuose yra kietojo kūno diskai.

Kaip ir „DigitalOcean“, „Vultr“ taip pat siūlo debesų prieglobą kas valandą ir mėnesį. Pirmasis mažų debesų kompiuterijos planas kainuoja vos 2,50 USD kadangi jis siūlo 512 MB RAM, 1 branduolio centrinį procesorių, SSD-20 GB atmintį ir 500 GB pralaidumą. Kitas planas kainavo panašiai kaip pagrindinis „DigitalOcean“ planas (t. Y. 5 USD), tačiau numatykite daugiau išteklių, tokių kaip SSD-25 GB, 1 GB RAM, 1 pagrindą ir beveik 1 TB pralaidumą..

„Vultr“ ne tik greitai prisijungia prie interneto, bet ir siūlo nuostabiai suprojektuotą valdymo pultą. Galite lengvai pasiekti įvairias serverio savybes. Jie leidžia jums sukurti serverio momentinį vaizdą, kuris taupo laiką, kai perskirstote į naują serverį. „Vultr“ apima daugybę kitų funkcijų, tokių kaip „Blokuoti saugyklą“, Programos vienu spustelėjimu („WordPress“, „Joomla“, „GitLab“ ir kt.) Ir daugybę OS šablonų.

„Vultr“ palaiko skirtingas programas, susijusias su „Linux“, „Windows“, serverių programomis ir interneto serveriais. Štai dalykas, kuris mus šiek tiek nuvilia, „Vultr“ nesiūlo tiesioginių pokalbių. Viskas, ką galite padaryti, tai tik atidaryti bilietą ir gauti pagalbos iš jų specialistų. Paprastai jie greitai reaguoja ir jūs tikitės atsakymo per kelias valandas. Taigi, jei jūs ieškote pigių alternatyvų, tada tai gali būti „Vultr“.

Planai svyruoja
Kainodara2,50 USD / mėn. – 640 USD / mėn
SvetainėsNeribota
Centrinis procesorius1 – 16 šerdys
RAM512 MB – 96 GB
Sandėliavimas10 GB – 1600 GB SSD
Pralaidumas0,5TB – 15TB

3. „A2Hosting“ – populiariausias tinklaraštininkų „DigitalOcean“ konkurentas

(Geriausiai tinka: Tinklaraštininkai, rinkodaros specialistai ir žiniatinklio valdytojai)

A2 debesies vps su pritaikytu planu

Kitas galingas pasirinkimas, kuris pasirenkamas kaip „DigitalOcean“ alternatyva, yra „A2Hosting“, jis buvo pradėtas gaminti dar 2003 m. Jie taip pat dalyvauja saugant aplinką remdami atsinaujinančios energijos projektus ir bendradarbiaudami su Carbonfund.org..

Buvo laikai, kai žmonės galbūt nelabai žinojo apie savo paslaugas, tačiau dabar augantis laimingų klientų skaičius (daugiau nei 12,3 tūkst. Atsiliepimų) rodo, kad „A2“ yra tvirtai atsidavę kokybei. Dėl SSD diskų, įvairių vidinių įrankių, skirtų spektakliui suderinti, A2 priegloba tampa viena greičiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų. Jie ne tik greitį, bet ir įsipareigoję užtikrinti 99,9% veikimo laiką.

„A2Hosting“ siūlo iš anksto paruoštus ir pritaikomus debesų prieglobos planus. Tinkinimo planuose iš tikrųjų galite pasirinkti serverio zoną, RAM, CPU branduolius, CPU greitį ir saugyklos vietą. Be to, jūs galite rinktis iš „Ubuntu“, „Slackware“, „Fedora“, „CentOS“, „Debian“ ir daugelio kitų OS šablonų. Nors „cPanel“ reikia aktyvuoti licenciją. „Cloud VPS“ galima įjungti ir išjungti vartotojo pareikalavus.

Jų „pradžios“ planas (kainuoja 15 USD) yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir tinklaraštininkams. Planą sudaro 10 GB SSD saugykla, 512 MB RAM, 2 branduolių procesorius ir neribotas atvykstamojo srautas. Nors juose yra 2 TB siunčiamų duomenų nemokamai ir po to tai kainuos tik 0,12 USD už 1 GB. Visiems planams suteikiama pinigų grąžinimo garantija. Jūs galite reikalauti grąžinti visą sumą tuo atveju, jei jūs jais nesidžiaugiate. Taigi niekada neprivalote naudotis jų paslaugomis.

Yra visi palaikymo kanalai, skirti padėti vartotojams. Jų „Guru“ darbuotojai teikia pagalbą telefonu, „Skype“, skambučiais, bilietais ir tiesioginiais pokalbiais. Norėdami padėti sau, galite ieškoti jų žinių bazės. „A2Hosting“ yra tikrai gražus pasirinkimas, siūlantis suderinamą ir greitą bendrinamą prieglobą, „Cloud“ serverius, VPS serverius ir „Dedicated hosting“ sprendimus..

Planų diapazonas (3 planai)
Kainodara15 USD / mėn. – 25 USD / mėn
SvetainėsNeribota
Centrinis procesorius2 šerdys
CPU greitis600 MHz
RAM512 MB – 1 GB
Pralaidumas4TB – 6TB
Sandėliavimas10 GB – 25 GB SSD

Pastaba: Galite suprojektuoti planus pagal savo reikalavimus su iki 8 branduolių, 16 GB RAM ir 200 GB saugykla.

4. „CloudWays“

(Geriausiai tinka: Kūrėjai, tinklaraštininkai, įmonės ir rinkodaros specialistai)

„Cloudways“ valdoma alternatyva skaitmeniniam vandenynui

„Cloudways“ tampa labai potencialiu tiekėju, svarstant „DigitalOcean“ alternatyvas. Dar 2011 m. Įkurta įmonė siūlo patikimus valdomus debesų prieglobos planus. Jie siūlo fantastišką funkcijų rinkinį, pavyzdžiui, saugojimą kietojo kūno diskuose, įgalintą „Http / 2“, 1 paspaudimo mastelį, pastatymo sritį, 1 paspaudimo klonavimo intuityvų prietaisų skydelį, nemokamą svetainės perkėlimą ir daug daugiau..

„Cloudways“ siūlo įvairių paslaugų teikėjų „Vultr“, „DigitalOcean“, „Google“, „Amazon“ ir KYUP debesų infrastruktūras. Taigi, jei norite naudoti „DigitalOcean“, tačiau esate supainioti, nes jie nesiūlo tiesioginių pokalbių, tada „Cloudways“ yra geriausias sprendimas. Jie siūlo vidaus palaikymo komanda 24/7 per tiesioginį pokalbį, el. Laišką, skambinimo užklausą ir pan., Pasirinkdami „Digital Ocean“ debesį.

Jų prieglobos planai palaiko daugybę programų ir yra suderinami su tinklaraštininkų, kūrėjų, dizainerių ir el. Prekybos reikalavimais. svarbiausias planas (7 USD) siūlo 512 MB RAM, 20 GB atminties, 1 TB pralaidumo ir a Laisvas 1 spustelėjimas SSL sertifikatas. Naudodamiesi „Digital Ocean“ platforma, padidinsite pralaidumą vos už 0,02 USD / GB. Šiems planams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo politika. Be to, turėdami kelių bendrovių infrastruktūrą, tikrai galite sugalvoti norimą planą.

„CloudWays“ palaiko įvairias debesų platformas, todėl galite rasti daugybę duomenų centrų visame pasaulyje. Tai reiškia, kad galite pasirinkti teikėjo, turinčio duomenų centrą netoli jūsų tikslinės auditorijos, planą, kuris pagerina svetainės įkėlimą. Kūrėjui jie leidžia lengva „Git“ integracija. Be to, jie teikia SSH & SFTP prieiga, API, duomenų bazių ir cron užduočių pasirinkimas ir kt. Atminkite, kad negalite integruoti „cPanel“ ar „Plesk“..

„Cloudways“ taip pat siūlo lako UI, kurie pagerina svetainės saugumą ir našumą. Jie palaiko įvairias greičiui palankias technologijas, pvz NGINX, 7 PHP, Prisiminė ir „Apache“ serveris sklandžiam prieglobos naudojimui. Galite išbandyti jų paslaugas, jie siūlo 3 dienų bandomąją sąskaitą be kreditinės kortelės. Taigi tai yra geresnis būdas naršyti „CloudWays“.

Pastaba: „Cloudways“ siūlo debesų prieglobą naudojant „DigitalOcean“, „Vultr“, „Amazon“, „Google“ ir „Kyup“ infrastruktūrą. Žemiau yra „Cloudways“ kainos nustatymas „DigitalOcean“ platformai.

 Planų diapazonas (4 planai)
Kainodara7 USD / mėn. – 70 USD / mėn
SvetainėsNeribota
Centrinis procesorius1 – 2 šerdys
RAM512 MB – 4 GB
Sandėliavimas20 GB – 60 GB SSD
Pralaidumas1 TB – 4 TB
SSLLaisvas

5. „Host1Plus“

(Geriausiai tinka: Kūrėjai – visa prieiga prie šaknies)

„host1plus“ debesies serveriai

Tęsdamas „DigitalOcean“ alternatyvų sąrašą, čia yra „Host1Plus“. Yra ir „Windows“, ir „Linux“ debesies serveriai. Programuotojams skirtų funkcijų, tokių kaip SSH prieiga, DNS valdymas ir API prieiga prie kitų funkcijų, valdymas daro ją viena iš geriausių kūrėjų debesų prieglobos..

Priežastis, kodėl „Host1plus“ yra naujas vardas jums, kurią jie pristatė tik 2008 m. Tačiau įmonė auga taip greitai ir dabar valdo daugiau nei 70 000 klientų visame pasaulyje. Vietos pasirinkimas vaidina svarbų vaidmenį įkeliant svetainę, todėl šiuo metu siūloma „Host1Plus“ debesų kompiuterija 3 serverių vietos Vokietijoje, JAV ir Brazilijoje.

„Host1Plus“ serveriai aprūpinti „Intel Xeon E5 v3“. Be to, visuose jų planuose yra numatytos atsarginės kopijos, viena nemokama IPv4, mastelio keitimas ir iš anksto įdiegti operacinių sistemų šablonai. Tai siūlo nemokamą skirtą IP adresą. Be to, palaikomi jų serveriai KVM hipervizoriai kurių našumas ir saugumas yra geresni nei „OpenVZ“.

Naudodamiesi „Host1plus“, jūs daugiausia turite dirbti su komandų eilutėmis. Bet jūs galite laisvai įdiegti bet kurią kitą OS. Jei jums nepatinka komandų eilučių veikimas, galite naudoti „cPanel“ priedą išleisdami 15 USD. Į paprasčiausią planą įeina 1 branduolio procesorius, 512 MB RAM, 20 GB atminties ir 2 TB pralaidumo, kainuojantys 8 USD / mėn. Be to, jie siūlo 14 dienų grąžinimo politiką.

Teikiant palaikymo paslaugas „Host1plus“ siūlo pokalbius ir plačią žinių bazę. Be to, mes labai vertiname jų vadovus, kuriuose yra naudingo turinio. Bendrovė taip pat siūlykite pokalbių paslaugas 9–18 GMT + 3. Bet jūs galite juos praleisti net po darbo valandų. „Host1plus“ yra vis didėjantis paslaugų teikėjas, siūlantis mažų debesų kompiuterijos paslaugų teikimą, daug kontroliuodamas vartotojo rankose.

„Linux“ OSPlanų diapazonas (6 planai)„Windows“ OSPlanų diapazonas (4 planai)
Kainodara8 USD / mėn. – 156 USD / mėnKainodara25 USD / mėn. – 152 USD / mėn
SvetainėsNeribotaSvetainėsNeribota
Centrinis procesorius1 šerdys – 8 šerdysCentrinis procesorius2 šerdys – 8 balai
RAM512 MB – 32 + GBRAM4 GB – 32 + GB
Sandėliavimas20 GB – 1 000 GB SSDSandėliavimas100 GB – 1 000 GB SSD
Pralaidumas2 TB – 24 TBPralaidumas6TB – 20TB

6. „DreamHost“ – neribotas „SSD Cloud Cloud“ talpinimas

(Geriausiai tinka: Kūrėjai, tinklaraštininkai, rinkodaros specialistai)

„Dreamhost“ debesų kompiuterija 2017 m

Nuo 1997 m. Veikianti „Dreamhost“ yra žinoma kaip patikima ir patyrusi paslaugų teikėja. Be kokybiškų prieglobos paslaugų, jie taip pat išreiškia savo, kaip geriausios domenų registratorės, pozicijas. Jie siūlo paleisti serverį per 30 sekundžių, taigi yra greitas sprendimas kūrėjams, rinkodaros specialistams ir tinklaraštininkams.

Bendrovė sukūrė išmaniąją architektūrą, kurią sudaro naujausios technologijos, tokios kaip kietojo kūno diskai ir naujos kartos procesoriai. Jie suteikia serverio valdymą jūsų rankoms ir jūs galite atlikti pakeitimus naudodami komandų eilutes ir kitus įrankius.

„Dreamhost“ siūlo 1 branduolio procesorių su 512 MB RAM. Plane taip pat yra 80 GB-SSD saugykla ir 100 GB blokų saugykla 4,50 USD / mėn o jūs galite dar pridėti papildomų blokų pagal savo poreikius vos už 10 USD / mėn. Jie teikia nemokamą įkėlimo srautą, o jūs būsite apmokestinti už atsisiuntimo pralaidumą. Ir jūsų investicijas užtikrins 97 dienų grąžinimo politika.

Reikia išradingesnių planų? Jie taip pat siūlo serverius su iki 8 GB RAM. Kitas „Dreamhost“ naudojimo pranašumas – ilgą laiką galite paleisti debesų serverį, kol būsite apmokestinti ne daugiau kaip už 600 val. (25 dienos) per tam tikrą mėnesį. Taigi, palyginti su „DigitalOcean“, jums patiks ilgesnės trukmės paslaugos su mažomis kainomis.

„DreamHost“ taip pat siūlo kūrėjams pritaikytus įrankius, priklausančius „DreamObjects“, apmokestinant nominalius mokesčius. Tai apima žiniatinklio programų kūrimą, automatines „WordPress“ svetainių atsargines kopijas ir jūsų saugojimo programų („CloudBerry“, QNAP ir „Dropshare“ bei daugelio kitų) integraciją ir kt..

Bet kuriuo metu galite susisiekti su jų palaikymo tarnybomis per pokalbius ir el. Norėdami gauti pagalbos telefonu, turite nusipirkti jų funkciją „Atskambinti“. Apskritai, „DreamHost“ yra puikus pasirinkimas, o dėl kainų nustatymo tai tampa tikrai artima „DigitalOcean“ alternatyva.

 Planų diapazonai (3 planai)
Kainos4,50 USD / mėn. – 48 USD / mėn
SvetainėsNeribota
Centrinis procesorius1 šerdis – 4 šerdys
RAM512 MB – 8 GB
PralaidumasĮkelkite nemokamą srautą
Sandėliavimas80 GB –SSD

7. „HostGator Cloud“ priegloba

(Geriausiai tinka: Tinklaraštininkai, žiniatinklio valdytojai ir rinkodaros specialistai)

„hostgator“ debesys - geriausios greitojo skaitmeninio vandenyno alternatyvos

„HostGator“ siūlo greitas, bet ekonomiškas debesų prieglobos paslaugas. Gali išgirsti, kad kai kurie žmonės skundžiasi dėl bendro hostingo. Bet naudodamiesi „HostGator“ debesies priegloba paragausite visiškai naujos patirties. Net kai kurie žinomi tinklaraštininkai mini „HostGator Cloud“ paslaugas kaip geriausią žiniatinklio prieglobą.

Be kokybės, kitas dalykas, dėl kurio „HostGator“ yra gera „DigitalOcean“ alternatyva tinklaraštininkams ir žiniatinklio valdytojams, yra kainodara. „Hostgator“ siūlo tiesioginio debesies planą 4,95 USD / mėn o „Digitalocean“ imasi 5 USD / mėn. Be to, palyginti su „DigitalOcean“, „HostGator“ vartotojams siūlo daugiau išteklių, tokių kaip 2 branduolių procesorius, 2 GB RAM, neišmatuotas pralaidumas ir saugykla ir kt. pralaidumas.

Mastelio keitimas yra „HostGator“ grožis ir tik paprastais paspaudimais galite padidinti savo išteklius pagal jūsų reikalavimus. Tai ne tik taupo sąnaudas, bet ir padeda išvengti duomenų perkėlimo ir problemų, susijusių su ištekliais. Norėdami teikti greitas paslaugas, jie įtraukia integruotą vietinę talpyklą į visus savo planus.

Kitas „HostGator“ pasirinkimo per „digitalocean“ motyvas yra valdymo pultas. „HostGator“ apima lengvai valdomą valdymo pultą. Be to, „HostGator“ rodo didesnį pasitikėjimą savo paslaugomis, todėl siūlo 45 dienos pinigų grąžinimo garantija, viršijanti pramonės vidurkį.

Vis dar nesužavėjote „HostGator“? Esame tikri, kad tai pakeis jūsų mintis. „Digitalocean“ nesiūlo tiesioginių pokalbių. Norėdami gauti pagalbos, turite pateikti bilietą, kuris yra lėtas procesas. Ir jei jūs mažai žinote apie serverio valdymą ir kitus techninius parametrus, galite susidurti su rimtomis problemomis. Kita vertus, „HostGator“ teikia klientų aptarnavimo paslaugas telefonu, tiesioginiais pokalbiais ir bilietų įsigijimu. Nors jie nėra nuoseklūs tiesioginiuose pokalbiuose, tačiau vis tiek yra daug geresni už bet kurią bilietų pardavimo sistemą.

 Perlų, kūdikių ir verslo debesys
Kainodara4,95 USD – 9,95 USD / mėn
Svetainės1 – neribotas
Centrinis procesorius2 šerdys – 6 šerdys
RAM2 GB – 6 GB
PralaidumasNeįvertinta
SandėliavimasNeįvertinta
PadomeniaiNeribota

Pastaba: Aukštesniuose planuose yra SSL ir „Parked“ domenų funkcijos

8. „InMotion“ talpinimas

(Geriausiai tinka: Žiniatinklio rinkodaros specialistai, tinklaraštininkai ir didesnių projektų kūrėjai)

„InMotion Cloud VPS“ prieglobos peržiūra

Kita geriausia „DigitalOcean“ alternatyva yra gerai organizuotas, patikimas ir populiarus „InMotion Hostingas“. Bendrove pasitiki CNET ir gavo A + reitingą su BBB. Taip pat yra tūkstančiai gerų atsiliepimų iš tikrų vartotojų. Jie paprastai išsiskiria greitomis paslaugomis, greitu klientų aptarnavimu ir dosnumu 90 dienų grąžinimo politika.

„InMotion“ siūlo valdomas „Cloud VPS“ prieglobos paslaugas, kurios gali būti priežastis, kad jų planai yra brangūs, palyginti su „DigitalOcean“. Tačiau tokios kainos yra vertos aukštos planų specifikacijos. Tiesiog paimkite jų kainuojančio VPS-1000HA-S (paprasčiausio) plano pavyzdį 29,99 USD / mėn bet apima 4 GB RAM, 75 GB SSD atminties, 4 TB pralaidumo, 3 IP adresus, atsarginę kopiją ir dar daugiau. Be to, neribotoms svetainėms leidžiama priglobti pagal vieną planą. Visi „Cloud VPS“ planai taip pat yra optimizuoti atsižvelgiant į el. Prekybos poreikius.

Turėdami tokius išradingus planus galite atspėti, kad jie sukurti tinklaraštininkams ir interneto rinkodaros specialistams, o ne pradedantiesiems. Kadangi jie siūlo „VPS“ pagrįstą debesų prieglobą, galite tikėtis kietas 99,99% Uptime ir žaibišku greičiu. Maksimalios greičio zonos vaidina svarbų vaidmenį gerinant greitį, kuris leidžia jums pasirinkti duomenų centro vietą per patikros procesą.

Jei jau naudojate „cPanel“ su esamu teikėju, tada jums bus malonu žinoti, kad „InMotion“ apima tą intuityvųjį „cPanel“ ir visus jų „Cloud VPS“ planus. Jie taip pat teikia nemokamą domeno vardą su 6 ir 12 mėnesių planais. Vietoj 1 ar 2 branduolių „InMotion“ kuria sistemą, kurioje jūsų užduotis paskirstoma visuose turimuose procesoriaus branduoliuose, kad būtų greičiau vykdoma, todėl kelias užduotis galima atlikti spontaniškai..

Kita funkcija, dėl kurios „InMotion“ yra viena iš puikių „DigitalOcean“ alternatyvų, yra klientų aptarnavimas. Ne tik tiesioginiai pokalbiai, telefonas ir el. Pašto adresai, bet ir jūs galite kalbėtis per „Skype“.

Taigi, nors jų planai yra brangūs, palyginti su „DigitalOcean“, tačiau gausite gerai parodytą planą, į kurį įeina žaibiškas greitis naudojant SSD (20x spartesnis nei besisukantys diskai), serverio momentinė nuotrauka, atsarginė kopija, nemokama svetainės migracija ir daug daugiau..

 Planų diapazonas (3 planai)
Kainos29,99 USD / mėn. – 74,99 USD / mėn
SvetainėsNeribota
Centrinis procesoriusLaisvas
RAM4 GB – 8 GB
Pralaidumas4TB – 6TB
Sandėliavimas75 GB – 260 GB SSD
IP adresai3 – 5
„cPanel“Laisvas

Išvada

„Cloud hostingas“ pamažu virsta populiaria kūrėjų, tinklaraštininkų ir interneto rinkodaros platforma dėl savo potencialių privalumų, tokių kaip patikimas veikimo laikas, daugybė duomenų centrų pasirinkimo, greitas greitis ir dar daugiau.

Debesų kompiuterija taip pat siūlo unikalią funkciją, kai jūsų duomenys yra klonuojami įvairiuose serveriuose, o serverio gedimo atveju jūsų svetainė vis tiek veiks paprastai per kitą veikiantį serverį. Tai viliojantis debesų prieglobos grožis.

Pasirinkti geriausią „DigitalOcean“ alternatyvą tampa labai paprasta, stebint, kokį darbą norite atlikti. Jei ieškote alternatyvos dėl besivystantys poreikiai, tada mes rekomenduojame Kamatera ir Vultr nes vienoje vietoje gausite visus programuotojams tinkančius įrankius ir programas. Be to, jie turi visą parą veikiančią palaikymo komandą, skirtą operatyviai išspręsti vartotojo užklausas.

Kita vertus, jei esate tinklaraštininkas ar interneto rinkodaros specialistas ir norite laikyti savo tinklaraštį debesies prieglobos srityje ilgesniam laikui tada A2Namas ir „DreamHost“ siūlo ramybės paslaugas. Jie yra nepaprastai greiti, jų veikimo laikas viršija 99,9%, jais lengva naudotis ir jie teikia palaikymo paslaugas, daugiausia naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais, telefonu ir parduodant bilietus. Be to, yra daugybė gerų trečiųjų šalių atsiliepimų apie abu šeimininkus.

Tai mūsų nuolankus pasiūlymas apie „DigitalOcean“ alternatyvas. Taigi išsirinkite savo poreikių teikėją ir pasidalinkite su mumis savo brangiomis mintimis. Mums tai bus malonu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map