Geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m .: [Patikimi, patikimi ir įperkami kompiuteriai]

7

Norite sukurti tinklaraštį ar verslo svetainę, bet nežinote, kuris iš jų yra geriausias „WordPress“ priegloba 2020 m?


Nesijaudinkite, kad mes sudarėme išsamų geriausių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių sąrašą, kad padėtume jums išsirinkti tinkamą kompaniją.

Bet pirmiausia šiek tiek įžangos į „WordPress“, tai yra atvirojo kodo CMS (turinio valdymo sistema), kurią 2003 m. pradėjo įgyvendinti Mattas Mullenwegas ir Mike’as. Dabar „WordPress“ suteikia daugiau nei 25% svetainių visame pasaulyje ir yra viena iš populiariausių CMS platformų.

Galite laisvai ją įdiegti žiniatinklio serveryje ir prisijungti per kelias minutes. Jis labai greitai auga dėl paprastumo, lankstumo ir siūlo platų nemokamų ir aukščiausios kokybės produktų katalogą (papildiniai ir temos).

Naudodamiesi ja galite sukurti bet kokio tipo svetaines, tokias kaip „Asmeninis tinklaraštis“, „Žurnalo stiliaus svetainė“, „Parduotuvių parduotuvė“, el. Prekybos svetainė, naujienų svetainės ir dar daugiau. Trumpai tariant, yra daugybė galimybių, kurias galima padaryti naudojantis „WordPress“.

Kodėl „WordPress“??

Beveik visos žiniatinklio prieglobos įmonės palaiko „WordPress“, siūlo diegimą vienu paspaudimu ir lengvai naudojamas. Dar nesibaigė; „WordPress“ gali pasiūlyti daug, pavyzdžiui, nemokamus tūkstančius šablonų, lengvai nustatomus, nemokamus papildinius, patogią paieškos varikliui ir dar daugiau..

Šiame straipsnyje mūsų tikslas yra išrinkti geriausias prieglobos įmones, kurios suderinamos su „WordPress“, naudojant bendro naudojimo prieglobos planus.

Bet! Čia iškyla kritinė problema Kuris yra geriausias „WordPress“ priegloba, kuri tikrai tinka mano svetainei?

Nesijaudink! Mes jums tai padarėme lengvai.

Pirmiausia pagalvokite, kokie svarbūs šie veiksniai jums, ir paskirkite prioritetus kiekvienam;

 1. Greitis
 2. Uptime
 3. funkcijos
 4. Palaikymas
 5. Kaina
 6. Grąžinimo politika

Esame įsitikinę, kad dabar nesunku pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Kaip mes darome testus:

 • Atliekame visus bandymus įdiegdami tą pačią WP versiją.
 • Kiekviename priegloboje įdiegiame „Rise“ šabloną, kurio energija klesti
 • Tas pats įrašų ir puslapių skaičius
 • Bandomuoju laikotarpiu neįdiegtas talpyklos įrankis ar jokie papildiniai
 • Mes atliekame testus naudodamiesi pačiais pagrindiniais žemiau pateiktų kompanijų planais. Nes mes manome, jei jie pateiks kokybę pagal savo pagrindinį planą, tada jie tikrai bus geri aukštesniuose.

„Wordpress Hostingas 2019“

10 geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų 2020 m

Čia yra sąrašas mūsų išvadų, kurios palaiko ir palaiko „WordPress“ labai sklandžiai, ir užtikrintai skelbiame, kad jie yra geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai.

1. A2Namas

A2Hosting

Jie patys pervadino prekės ženklą ir 2003 m. Pradėjo savo veiklą „A2hosting“ pavadinimu, kuris anksčiau buvo „Iniquinet“. Tai viena iš geriausių „WordPress“ prieglobos įmonių, suteikianti 99,9% neveiklumo garantiją. Pagal mūsų patirtį jie sėkmingai įgyvendina savo reikalavimus.

„A2Hosting“ yra daug automatinis būdas optimizuoti jūsų svetainę automatiškai įdiegiant A2 optimizuotą papildinį, kurį sukūrė „A2hosting“. Tai ypač padės jums sutaupyti, kai neturėsite pakankamai žinių, kaip optimizuoti svetainę?

Jų planai yra labai patrauklūs tinklaraščio talpinimui. Į visus planus įtrauktos kietojo kūno diskai ir, jei turite lėšų, eikite į „Turbo“ planą. Nes jame yra „turbo serveriai“ ir „A2 optimizuokite svetainės greitintuvą“, todėl jūsų svetainė 20 kartų spartesnė.

Bendrovė imasi įvairių atsargumo priemonių, susijusių su saugumu, ir savo planuose, kad apsaugą užtikrintų patikima, pristato „Brute Force“, dvigubą ugniasienę, virusų skenavimą, skirtingas saugos priemones ir automatinę atsarginę kopiją..

Jie teikia kokybiškas palaikymo paslaugas ir palaiko tiesioginius pokalbius, telefono skambučius, el. Paštą ir didelę žinių bazės saugyklą. Taigi, jums nereikia nieko jaudintis. Mes susisiekiame su jais per tiesioginį pokalbį ir išbandome užduodami įvairius klausimus. Labai patogus atsakymas pateikiamas greitai.

Pagrindiniai bruožai: (Lite planas)

 • Sandėliavimas: Neribota
 • Pralaidumas: Neribota
 • Domenai: Ne
 • Svetainės: 1 gali būti apgyvendinta
 • El. Pašto paskyros: 25
 • Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

2. „SiteGround“ (60% nuolaida)

geriausias „WordPress 2019“ svetainės priegloba

Palyginti su konkurentais („BlueHost“, „DreamHost“ ir kt.), „SiteGround“ pradėjo veikti pavėluotai, tačiau labai sparčiai populiarėja ir pelnė gerą šlovę, ypač tarp tinklaraštininkų. Bendrovė gerai parengė savo hostingo planus ir siūlo įvairias technologijas, užtikrinančias greitį, veikimo laiką, saugumą ir pan.

Įsigyti planą yra labai lengva ir tereikia įvesti keletą detalių. O dabar jūs esate „cPanel“, kur 1 spustelėjimo diegimo programa laukia jūsų, norėdami įdiegti „WordPress“.

Visi duomenų centrai yra aprūpinti keliais energijos šaltiniais, tokiais kaip generatoriai ir UPS, kad jūsų svetainės visada būtų prisijungę. Yra įmontuota atsarginės kopijos parinktis, kad būtų išvengta duomenų praradimo. SSD diskai, „SuperCacher“, „CloudFlare“ ir dar daugiau yra tik tam, kad jūsų svetainė būtų nepaprastai greita. Be to, jei esate pavargę nuo prastovų, susijusių su jūsų esamu priegloba, nesijaudinkite pereiti prie „SiteGround“ paskyros sąskaitos izoliacijos. Aktyvus serverio stebėjimas niekada jūsų nenuvils..

„SiteGround“ skyrė savo patirtį palaikymo tarnyboms ir pasamdė kvalifikuotus darbuotojus, kurie padėtų klientams padėti naudojantis telefono, tiesioginių pokalbių ir bilietų pardavimo sistema. Patikėkite mumis, jie yra prieinami 24/7 ir greitai reaguoja.

Pagrindiniai bruožai:- (Pradėjimo planas)

 • Sandėliavimas: 10 GB
 • Apsilankymai: 10000 / mėn.
 • Domenai: 1 nemokamas domenas, neribotas subdomenas ir rezervuoti domenai
 • Svetainės: Galite surengti 1 svetainę
 • El. Pašto paskyros: Neribota
 • Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

3. „InMotionHosting“

„InMotion“ talpinimas

Vertinimo tikslais mes naudojame „Pradėti“ planą. Prieglobos planas yra gerai optimizuotas naudojant „WordPress“ ir turi unikalių funkcijų, tokių kaip iš anksto įdiegta WP, automatiniai atnaujinimai, efektyvus greitis, WP-CLI integracija ir tt ir tt. Bendrovė siūlo 250 USD reklamos kreditų, įskaitant 100 USD „AdWords“, 75 USD „bing“ ir 75 USD „Yahoo“. skatinti kokybišką eismą.

JAV teikiamas klientų palaikymas siūlo telefono, tiesioginių pokalbių ir el. Pašto sprendimus visais aspektais. Taip pat galite juos nuskaityti. Mes su jais susisiekiame naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais (nes tai yra labiausiai paplitęs būdas) ir labai greitai juos patyrėme. Panašu, kad jie jūsų laukia.

Kalbant apie greitį, įkėlimo laikas yra tikrai trumpas, o naudojant SSD diskus, „OptimumCache“ ir kitas greičio didinimo technologijas, paslaugos yra tikrai operatyvios. Taip pat palaikomas PHP 7, kuris yra labai draugiškas ir gali pasigirti greičiu. Kadangi vidutiniškai 99,9% Uptime yra atkakli, e-komercijai palanki, „drag and drop“ kūrėja, bendrovė visada yra mūsų pirmasis pasirinkimas, kai priglobiame „WordPress“, ir mes rekomenduojame „InMotion Hosting“ be jokių abejonių..

Pagrindiniai bruožai: (Paleidimo planas)

 • Sandėliavimas: Neribota
 • Pralaidumas: Neribota
 • Domenai: 1 nemokamas domenas, 6 rezervuoti domenai ir 25 padomeniai
 • Svetainės: Galima priglobti 2 svetaines
 • El. Pašto paskyros: Neribota
 • Pinigų gražinimo garantija: 90 dienų

4. „BlueHost“

„BlueHost Best WordPress Hosting 2019“

Kalbant apie prekės ženklo įvaizdį, nėra „BlueHost“ atitikmens ir geriausia tai yra oficialiai rekomenduoja „WordPress“.

Naudodamiesi pagrindiniu prieglobos planu, mes nustatėme, kad jie yra labai profesionalūs teikiant paslaugas. Įdiegiant „WordPress“ labai patogu įdiegti 1 spustelėjimą.

Iškilus bet kokiai problemai, galite susisiekti su visą parą veikiančiu techniniu palaikymu per telefoną, pokalbius ir bilietų įsigijimą.

„BlueHost“ užtikrina greitį naudodamas išteklių apsaugos technologiją ir „CloudFlare“. Naudodamiesi nemokama „CloudFlare“ paslauga, galite padidinti savo svetainės greitį 2x ir ji bus įkelta per 2 ~ 3 sekundes.

Turėtumėte pasirinkti „plius“ planą, nes jis siūlo daug funkcijų nei „pagrindinis“ planas, pavyzdžiui, šlamšto ekspertai, 200 USD reklamos kampanijoms, neribota saugykla ir tt.

Pagrindiniai bruožai: (Pagrindinis planas)

 • Sandėliavimas: 50 GB
 • Pralaidumas: Nematuotas (nėra konkretaus limito)
 • Domenai: 1 nemokamas domenas, 25 padomeniai ir 5 rezervuoti domenai
 • Svetainės: Galite surengti 1 svetainę
 • El. Pašto paskyros: 5
 • Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

5. „GreenGeeks“

„greengeek“ priegloba

Trey Gardner 2006 m. Įkūrė „GreenGeeks“. Jei esate sąmoningas aplinkai, jums bus malonu išgirsti, kad jie naudoja atsinaujinančią energiją, ir gausite keletą apdovanojimų dėl savo aplinkai nekenksmingų iniciatyvų..

Priėmusi naujausias technologijas įmonė gali pasiekti greitį. Naujausi „Intel Xeon“ procesoriai, SSD, 64 GB DDR3 Ram serveriai, sukurti maksimaliam greičiui. Be to, serveriai yra tinkamai valdomi atsižvelgiant į saugumo, gaisro ir drėgmės veiksnius, kad būtų išvengta bet kokio paslaugų žlugimo.

Apmokyti ir patyrę darbuotojai teikia pagalbą telefonu, tiesioginius pokalbius ir bilietų užklausas. Taip pat galima rasti daugybę straipsnių, DUK ir vaizdo įrašų vadovėlių. Taigi, jei bet kuriuo atveju, jei pokalbis ar kokia nors kita sistema vyksta lėtai, žinių bazės atsargos jums tikrai padės.

Bendrovė reikalauja 99,9% Uptime garantijos ir turi kelis duomenų centrus, kad būtų galima padalinti duomenis tarp jų, kad būtų išvengta duomenų praradimo. Patikėkite, įmonė tikrai patenkino jų galiojančią pretenziją. Įkrovimo laikas dažniausiai yra nuo 1,7 iki 2,3 sek.

Yra nereikalingų funkcijų, tokių kaip nemokamas svetainių kūrėjas, nereikia mokėti už perkėlimą, SEO įrankiai, 1 paspaudimas WP diegimo programa, PHP7, CDN ir pan..

Pagrindiniai bruožai: (Pagrindinis planas) 

 • Sandėliavimas: Neribota
 • Pralaidumas: Neribota
 • Domenai: 1 nemokamas domenas, neribotas parkavimas ir padomeniai
 • Svetainės: Neribota
 • El. Pašto paskyros: Neribota
 • Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

6. „DreamHost“

„DreamHost WordPress Hosting 2019“

„DreamHost“ baigė beveik 19 metų pramonėje ir priglobė daugiau nei 1 500 000 svetainių. Jie siūlo įvairiapusį prieglobą, pavyzdžiui, „Shared“, „Managed“, „VP“ ir „Dedicated“. Įsigiję prieglobos planą čia yra šiek tiek sudėtinga vartotojams, kurie naudojasi „cPanel“, nes įmonė, siūlanti savo tinkinimo skydelį. Bet nesijaudinkite, kad jie suprojektuoti taip, kad būtų patogu vartotojui, ir šiek tiek susikoncentravus, labai lengva naršyti.

Saugumo dėka jie griežtai laikosi, nesvarbu, ar tai el. Prekybos svetainė, ar bet kokia svetainė. Saugumo skylėms padengti galimas SSL sertifikatas, automatinis kenkėjiškų programų nuskaitymas ir keli autentifikavimo veiksmai. Bendrovė siūlo 100% Uptime garantiją, kuri gali būti didesnių jų kainų priežastis. Užuot naudoję tradicinius diskus, jų serveriuose yra įdiegtas SSD, kuris daro jūsų svetainę nepaprastai greita

Dėl palaikymo paslaugų jie nesiūlė jokios klientų pagalbos telefonu. Juos galima rasti tiesioginiuose pokalbiuose, el. Paštu ir „Twitter“ 24/7/365 ir atsimename, kad jie yra „Geriausių klientų aptarnavimo 2016“ apdovanojimo laimėtojai.

Šią įmonę taip pat rekomenduoja WordPress.org

Pagrindiniai bruožai: (Pagrindinis planas)

 • Sandėliavimas: Neribota
 • Pralaidumas: Neribota
 • Domenai: 1 nemokamas domenas
 • Svetainės: Galite talpinti neribotą svetainę
 • El. Pašto paskyros: Neribota
 • Pinigų gražinimo garantija: 97 dienos

7. „MediaTemple“

mediatemple puikus „WordPress“ priegloba 2019 m

Jie dirba pramonėje ir siekia patenkinti savo klientus nuo 1998 m., O 2013 m. Ją įsigijo „Godaddy“. Mediatemple yra viena iš geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai turėdami tikslą, kad jis būtų patikimas kūrėjams, tinklaraštininkams, dizaineriams, novatoriams ir pan., patyrę jų asmeninį planą, mes nustatėme:

„Media Temple“ prieglobos planuose yra JAV įsteigtos apdovanojimai ir geriausios palaikymo galimybės bei pagalba klientams naudojant tiesioginius pokalbius, telefoną, bilietus ir net „Twitter“. Mes suteikėme pirmenybę tiesioginiam pokalbiui ir nustatėme, kad jie yra greiti ir nuostabūs. Nesvarbu, ar tai yra diegimo, ar kiti klausimai, susiję su sauga, atnaujinimais, „Administratoriaus skydeliu“ … jie visada yra pasirengę jums padėti..

Atlikdami greičio ir apkrovos bandymą, mes pastebėjome, kad jie yra gana veiksmingi. Naudojant SSD diskus, keičiamą pralaidumą, „PhP 7“, „CloudFlare CDN“ jūsų svetainė veikia puikiai. 99,99% Uptime garantija ir, jei jų nepavyks pristatyti, galite paprašyti kredito pagal jų kredito politiką. Be to, automatinė atsarginė kopija apsaugo jūsų duomenis.

Nors „Company Grid“ planai yra brangūs, tačiau mainais jie suteikia kokybę visais aspektais. Tai reiškia, kad jie tikrai pristato tai, už ką mokate

Kitas nuostabus bendrovės stendas yra saugumo iniciatyvos. Dažnas kenkėjiškų programų, pažeidžiamumų, pasenusių papildinių, šlamšto aptikimo ir tt patikrinimas ir „SiteLock“ kenkėjiškoms programoms aptikti ir pašalinti. Be to, jei jūsų svetainė įsilaužta, tada tiesiog paskambinkite jiems ir leiskite jų saugumo ekspertams išspręsti saugumo problemas. Viskas priklauso nuo jūsų, kokio tipo saugos jums reikia. Jie siūlo skirtingus saugos paketus.

Jei norite atsikratyti rūpesčių, tuomet puiki galimybė apsvarstyti žiniasklaidos šventyklą:

Pagrindiniai bruožai: (Asmeninis planas)

 • Sandėliavimas: 20 GB
 • Pralaidumas: 1 TB keičiamas
 • Domenai: Ne
 • Svetainės: 100 gali būti apgyvendinta
 • El. Pašto paskyros: 1000
 • Pinigų gražinimo garantija: 30 dienų

8. „HostGator“

„Hostgator“ rengia 2019 m

Brent Oxley kompanija, pradedant nuo universiteto bendrabučio 2002 m. Spalio mėn., Per metus sulaukia daugiau nei 1000 aktyvių klientų. Dabar „Hostgator“ yra didelis vardas ir geriausias „WordPress“ priegloba mažo ir vidutinio srauto svetainėms ir tinklaraščiams. Jie siūlo daugybę hostingo planų, įskaitant „Shared / Web“, „Cloud“, „WordPress“, „Reseller“, „VPS“ ir „Dedicated“. Pagrindinis jų gautas pranašumas yra kaina, kuri yra vertinama kaip ralis, jei palygintume ją su kokybe.

Testavimo tikslais įsigijome „Hatchling“ planą, kuris, mūsų manymu, yra ir geras startuolių planas.

Skambučiai, tiesioginiai pokalbiai, bilietų įsigijimas, vaizdo įrašų mokymai ir daugybė forumų yra prieinami 24 x 7 x 365. Palaikymo paslaugos yra geros ir darbuotojai yra labai gerai išmanantys, tačiau, kaip mes patiriame, tiesioginių pokalbių prisijungimas trunka nuo 15 iki 45 minučių. Bet tai neįvyks kiekvieną kartą, kai jie greiti. Tačiau įmonė turėtų tai patobulinti ir būti nuosekli.

Uptime yra labai svarbus, nes jei jūsų svetainė neveikia, žmonės pereina į kitą ir jūs praradote daug klientų ir skaitytojų. „SiteGround“ reikalauja 99,9% Uptime garantijos. Mūsų testas rodo, kad įmonės paslaugos yra stabilios ir saugo jūsų svetainę visada internete.

„HostGator“ teikia 100 USD „AdWords“, 100 USD „Yahoo! / Bing“, įmontuotą WP diegimo programą, prieinamą kainą, „cPanel“, nemokamą svetainių kūrėją su daugiau nei 4500 nemokamų šablonų ir daug daugiau. Patekę į „HostGator“ galėsite mėgautis jų teikiamomis paslaugomis

Pagrindiniai bruožai: (Perinimo planas)

 • Sandėliavimas: Neįvertinta
 • Pralaidumas: Neįvertinta
 • Domenai: Nėra nemokamo domeno, neribotas padomenų skaičius
 • Svetainės: 1 leidžiama
 • El. Pašto paskyros: Neribota
 • Pinigų gražinimo garantija: 45 dienos

9. „WebHostingHub“

webhostinghub

„WebHostingHub“ siūlo tik bendrus „WordPress“ prieglobos planus ir yra žinoma kaip labai gera galimybė mažo lygio svetainėms. Ne per sena, įmonė pradėjo savo veiklą 2010 m. „WebHostingHub“, prižiūrint „InMotion Company“ (didelis vardas prieglobos pramonėje), o tai labai pliusas WHH naudai..

Jie nepateikė jokios statistikos ir nereikalavo jokios Uptime garantijos. Bet mūsų bandymo rezultatai yra gana priimtini ir neleidžia jūsų svetainei veikti. Mažo greičio svetainės erzina klientus, todėl bendrovė siūlo SSD diskus, kurie yra žinomi dėl didelio greičio, palyginti su mechaniniais diskais..

Kompanijos konkurencinis pranašumas yra siūlomų funkcijų skaičius. SSD – 20 kartų greitesnis nei tradicinis, 90 dienų – paslaugų testavimui, kreditas rinkodaros kampanijoms, „Softaculous“ diegimo programa, neveikia prastovos perkėlimo metu, vilkite & „drop builder“, „cPanel“, labai suderinamas su „WordPress“, „POP3 / IMAP Email“, ir sąrašas tęsiasi. Jie imasi labai nedidelę sumą (1 USD) už atsarginės kopijos sukūrimą kas 24 valandas.

Labai draugiškas ir bendradarbiaujantis palaikymas visą parą, visą parą teikiamas telefonu, tiesioginiais pokalbiais, el. Paštu. Taip pat galite su jais kalbėtis per „skype“. Mūsų palaikymas buvo fantastiškas. Jie „Facebook“ ir „Twitter“ paskelbė informaciją apie įrankius, kurie gali būti naudingi kuriant svetainę ir tinklaraščius, todėl sekite juos, kad išliktumėte atnaujinti..

Pagrindiniai bruožai: (Kibirkštis)

 • Sandėliavimas: Neribota
 • Pralaidumas: Neribota
 • Domenai: 1 nemokamas domenas, 5 rezervuoti ir 25 padomeniai
 • Svetainės: 2 leidžiama
 • El. Pašto paskyros: Neribota
 • Pinigų gražinimo garantija: 90 dienų

10. „HostWinds“

„hostwinds“ patikimi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai 2019 m

Na, įmonė nelabai išsiskiria iš kitų pramonės atstovų. Neseniai pradėjusi veiklą, 2010 m. Įmonė Dalase, Teksase ir „Infomart“ įsteigė įvairius duomenų centrus, kuriuos palaiko generatoriai, aušintuvai, saugumo stebėjimas ir kt., Kad apsaugotų nuo bet kokių nelaimių..

„Hostwinds“ labai stengiasi teikti išskirtines palaikymo paslaugas. Mes radome tiesioginių pokalbių mugę, kad galėtume greitai išspręsti problemą. Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietų sistema ir žinių bazių paslaugos yra įmonėje, kuri išsiaiškina klientų problemas. Šios paslaugos teikiamos kiekvieną kartą, kiekvieną dieną ir visus metus.

Bendrovė gerai sukūrė technologijas, užtikrinančias maksimalų greitį ir 99,9% Uptime garantiją. Rezultatai yra gana garbingi ir stabilūs. „WindSpeed“ technika padeda apsaugoti kiekvieno vartotojo išteklius ir optimizavimą, dėl kurio jūsų svetainė veikia geriau.

Pagrindiniai bruožai: (Pagrindinis)

 • Sandėliavimas: Neribota
 • Pralaidumas: Neribota
 • Domenai: Nėra nemokamo domeno, neribotas padomenų skaičius
 • Svetainės: 2 leidžiama
 • El. Pašto paskyros: Neribota
 • Pinigų gražinimo garantija: 60 dienų

Išvada – kuris yra geriausias 2020 m. „WordPress“ pagrindinis kompiuteris?

Viršutiniame sąraše pabrėžiami geriausi šeimininkai, kurie rodo patenkinamus rezultatus. Jei esate „WordPress“ mėgėjas ir ieškote prieglobos, kuri labiausiai tinka jūsų tinklaraščiui ar svetainei, tuomet turėtumėte pabandyti iš šių.

Beveik visos bendrovės, naudojančios SSD, kad galėtų pateikti aukštą atsakymą, pavyzdžiui, „InMotion“, „SiteGround“, „A2Hosting“ ir kt. Kiekviena iš prieglobos įmonių turi savo privalumų ir trūkumų, tokių kaip „WebHostingHub“ ir „SiteGround“ siūlo daugybę funkcijų piniginėms pritaikytuose paketuose, tačiau WHH yra naujas vardas pramonėje, o „SiteGround“ ribojo apsilankymų skaičių per mėnesį.

Mūsų nuomone, „InMotion“, „A2Hosting“, „SiteGround“ veikia šiek tiek aukščiau ir sklandžiau bei yra tinkami visais aspektais (kaina, naujausios technologijos ir kt.), Tuo tarpu „MediaTemple“ taip pat yra labai geras pasirinkimas, tačiau brangus..

„SiteGround“: Rekomenduoja „WordPress.org“, palaikoma pažangiausios infrastruktūros, SSD, daugybės duomenų centrų, naujausių pažangiausių serverių ir geriausios pramonės srities klientų palaikymo..

„InMotionHosting“: SSD talpinimas, nemokamas migravimas, nemokamas domeno vardas, įvairūs palaikymo kanalai, ilgametė pramonės patirtis, 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

A2Namas: Neribota saugykla SSD diskuose, nemokamas automatinis SSL aktyvinimas, patikimi ir balsuoti privatūs vartotojai, taip pat trečiųjų šalių apžvalgų svetainės.

Pabaigoje norime pasakyti, kad išsirinksite įmonę, kuri geriausiai atitinka jūsų reikalavimus. Kruopščiai sudarėme sąrašą, atlikę keletą testų ir įvertinimų iš skirtingų aspektų (našumo, palaikymo, vertės ir kt.). Pasirinkite tinkamą „WordPress“ prieglobą, tenkinančią visus prieglobos poreikius ir galinčią valdyti srautą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map