10 geriausių „Windows Server“ prieglobos teikėjų 2020 m

0

Taigi jūs ketinate pasinaudoti „Windows Server“ priegloba bet supainiotas nusprendęs, kuris iš jų yra geriausias teikėjas?


Dėl to, kad yra keliolika priimančiųjų, gana sunku pasirinkti tarp skirtingų kompanijų, tačiau mes atlikome nenuoseklų tyrimą ir sugalvojome keletą geriausių variantų..

Tarp „Windows“ ir „Linux“ žiniatinklio prieglobos yra didelis skirtumas, išskyrus tai, kad pastarasis kainuoja mažiau pinigų.

Jei esate kūrėjas ar programuotojas, kuris daugiausia užsiima ASP, MS SQL arba ASP.net ir kt. tada „Windows“ pagrįstas priegloba jums bus tobula.

Pagrindiniai „Windows OS“ serverių pranašumai:

 • Reguliarūs atnaujinimai, užtikrinantys optimalų našumą
 • Bendrovė, gaminanti įmones, naudojasi naujausiais patikimais apsaugos pakeitimais
 • Nereikia mokytis pažangių įgūdžių valdyti savo mašiną
 • Suderinamas su „Microsoft FrontPage“ ir patobulintomis funkcijomis
 • Puiki galimybė kurti „Windows“ programas
 • ASP, „Visual Basics“, .Net ir ASP.net draugiški
 • Grafinę vartotojo sąsają lengva naudoti, palyginti su Linux
 • Galite lengvai diegti, įdiegti ar pakeisti reikalus (dėl GUI)
 • Leisti nuotolinio darbalaukio prieigą

„Windows Server“ priegloba prieš „Linux“ OS

10 geriausių „Windows Server“ prieglobos teikėjų 2020 m

1. Kamatera

Kalbant apie „Cloud Server“ naudojamą „Windows Server“ žiniatinklio prieglobą, kaip mes galime pamiršti „Kamatera“ – platformą, sukurtą naudojant pažangiausias technologijas ir maksimalų mastelį, kad būtų galima priglobti visas programas, svetaines ir „Windows“ OS aplinką.

Skirtingai nuo daugelio žiniatinklio prieglobos įmonių, kurios kainuoja daug pinigų, jų planai yra labai įperkami, taip pat leidžia maksimalų mastelį kelyje. Beje, per kelis paspaudimus galite padidinti arba sumažinti bet kokius serverio išteklius, tokius kaip saugojimas, atmintis, apdorojimo galia.

Dėl greito aprūpinimo mastelio keitimas yra paprastas ir greitas. Norimo „Windows“ įrenginio įdėjimas su reikiamais ištekliais trunka mažiau nei 1 minutę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti pasirinktą operacinę sistemą, duomenų centro zoną, centrinį procesorių, RAM, saugyklą, serverio pavadinimą ir atsiskaitymo ciklą. Be to, jų patogus valdymo pultas taip pat vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį tvarkant jūsų sąskaitą kaip žavesys.

„Kamatera“ išsiskiria iš kitų debesų prieglobos paslaugų teikėjų – tai greito 24 × 7 klientų palaikymo galimybė, kurią galima naudoti naudojantis tiesioginiais pokalbiais, telefono skambučiais ir bilietais. Be to, jie taip pat siūlo didelę žinių bazę, kurioje galite gauti pagalbos sau. „Kamatera“ turi dešimtmečių pramonės patirtį, ekspertus ir aukščiausią techninę įrangą, užtikrinančią maksimalų veikimo laiką ir greitas paslaugas.

Visi jų serveriai (esantys 13 regionų) naudoja greičiausius „Intel“ procesorius, kurie yra 300% spartesni nei ankstesnės versijos, sujungti su 40Gbit viešuoju ir privačiuoju tinklu ir sukuria labai izoliuotą aplinką. Be to, naudodamiesi SSD, jūs patiriate didžiausią įmanomą greitį.

Nesvarbu, ar jums reikia iš anksto parengto plano, ar norite sukurti savo serverį, jie siūlo abi galimybes. Galite sukurti „Windows“ operacinės sistemos serverį su iki 384 GB talpos, 72 vCPU šerdimis ir 1 TB saugykla..

Taip pat yra ir kitų OS parinkčių, tokių kaip „CentOS“, „Debian“, „CloudLinux“, „Windows“, „FreeBSD“, „OpenSUSE“, „Gentoo“, „FreeNAS“ ir „Ubuntu“ ir kt. Be to, leidžiama diegti ir savo atvaizdą..

Apskritai, mes rekomenduojame suteikti „Kamatera“ galimybę talpinti jūsų duomenis, nes taip pat galima įsigyti 30 dienų nemokamą bandomąją versiją..

2. „Vultr“ – patikimas „Cloud Windows“ priegloba su 15 duomenų centro parinkčių

geriausias „Windows“ serverio debesis

„Vultr“ yra palyginti naujas prieglobos paslaugų teikėjas, įkurtas dar 2014 m., Tačiau vadovauja komandai, turinčiai daugiau nei 20 metų patirtį žiniatinklio prieglobos srityje. Mes tikrai nustebome dėl jų darbingumo, greičio ir mastelio.

Bendrovė sparčiai augo ir tapo viena iš milžiniškų debesų prieglobos paslaugų teikėjų, laikančių daugiau nei 100 000 klientų visame pasaulyje.

„Vultr“ siūlo nepriklausomus debesies serverius, kad galėtų juos naudoti pagal jūsų poreikius, pavyzdžiui, „Windows“ ar „Linux“.

Vienas iš išskirtinių dalykų yra tai, kad „Vultr“ siūlo platų planų spektrą su tam skirtais ištekliais. Galite lengvai rasti tinkamiausią planą, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Be to, buvo naudojamos debesų technologijos lengvas mastelio keitimas. Taigi, užuot perkėlę visą sąskaitą, naudodami „Vultr“ galite nedelsdami padidinti arba sumažinti išteklius, kai to reikia.

Taip pat yra neatidėliotinų automatinių neapdorotų metalinių serverių aprūpinimas dideliu srautu. Taigi, naudodamiesi „Vultr“, jums niekada nereikės jaudintis dėl keičiamų galimybių.

„Vultr“ turi įvairius duomenų centrus, užtikrinančius mažą delsą nei daugelis debesies kompiuterių. Jie turi 15 duomenų centro vietų pasirinkti iš auditorijos geografinės padėties.

Kita vertus, tai taip pat padeda sutrumpinti jūsų svetainės ir programų įkėlimo laiką visame pasaulyje. Visas tinklas sukurtas su kietojo kūno diskais ir verslo klasės aparatine įranga, leidžiančia greitai skaityti ir rašyti. Taigi yra labai maža prastovų rizika, nes, sugedus aparatinei įrangai, sistema automatiškai persijungia į kitas jūsų duomenų kopijas..

Galite manyti, kad tai neigiama ar ne, kad „Vultr“ nesiūlo „Plesk“ valdymo skydelio valdyti „Windows“ prieglobos serverį. Jie pateikia paprastą įmonėje sukurtą prietaisų skydelį su 1 spustelėjimo diegimo programa.

Nors jie bendradarbiauja siūlydami „Plesk“ 30 dienų bandomajam laikotarpiui. Dėl techninės pagalbos galite pateikti bilietus arba išmokti išsamią dokumentaciją.

Deja, nėra gyvų pokalbių. Pritaikydami „Vultr“ galite ne tik laisvai žaisti, bet ir lengvai pritaikyti mastelį bei neabejotinai patikimą atlikimą..

3. Tarpinis serveris

InterServer

„Interserver“ tikslas yra teikti patikimas paslaugas už prieinamą kainą. Žiniatinklio priegloba yra konkurencinga rinka ir „Interserver“ nuoširdžiai su ja susiduria nuo 1999 m. Bendrovė dažnai skelbia milžiniškas nuolaidas, pavyzdžiui, prieglobą tik 1 centu ribotam laikui..

Be įvairių tipų prieglobos sprendimų, jūs taip pat galite užregistruoti domeno vardą, kai atnaujinimas yra labai mažas, palyginti su konkurencija.

Kaip ir kiti paslaugų teikėjai, jie siūlo jums mažesnę kainą ilgalaikiams, pavyzdžiui, 3 metų, planams. Jų optimizuotas „Windows“ priegloba teikia gana neribotas galimybes. Gaunate neribotą saugyklą, duomenų perdavimą, el. Paštą ir padomenius. Be to, galite talpinti iki 20 svetainių.

Greitam veikimui reikalinga atskira talpyklos kaupimo sistema, pagrįsta SSD. Be to, taip pat yra nemokamas integruotas CDN užtikrinti greitą krovimą visame pasaulyje.

Kitas pastebimas dalykas, į kurį įtraukiamos nemokamos savaitinės duomenų atsarginės kopijos, o atkuriant reikia išsiųsti prašymą. Be to, jūsų duomenys saugomi gedimams atspariame saugojimo mechanizme „RAID-10“. „InterServer“ yra viena iš bendrovių, siūlančių 99% neveiklumo, ir taip, jos efektyviai suteikia galimybę viršyti pažadėtą ​​veikimo laiką..

Kad klientams būtų patogiau, juose yra „Plesk“ valdymo skydelis, kurį ne tik siūlo dauguma „Windows“ serverių tiekėjų, bet ir paprasta naudoti. Taip pat yra nemokamas SSL sertifikatas, kuris yra būtinas ne tik saugumui, bet ir paieškos sistemų reitingavimui.

Jie nesiūlo nemokamo domeno. Vietoj to galite nusipirkti 1,99 USD su nuolaida. Bendrovė palaiko visus pagrindinius būdus, tokius kaip tiesioginiai pokalbiai, telefonas ir el. Paštas, kad padėtų klientams visą parą. Remdamiesi savo patirtimi, galime pasakyti, kad jie yra tarp bendrovių, turinčių tikrai greitus tiesioginius pokalbius.

Jei nesate patenkintas savo esamu teikėju, galite sklandžiai pereiti į „InterServer“ nemokėdami nė cento. Be daugybės privalumų, yra ir 100 USD „AdWords“ kreditas ir 20% „Template Monster“ nuolaida tavęs laukia.

4. „DreamHost“ – pigus „Windows Server“ priegloba debesyje

dreamhost

Nuo 1997 m. „DreamHost“ stabiliai augo ir priglobta daugiau nei 1,5 mln. domenų ant jų grindų. Jie teikia ištisinius interneto sprendimus, įskaitant domenų vardų registraciją ir visas žiniatinklio prieglobos paslaugas.

Skirtingai nuo aukščiau paminėtų dviejų teikėjų, jie nesiūlo bendro „Windows“ prieglobos. Taigi, jei norite priglobti „Windows“, galite tai padaryti debesies platformoje.

Be to, „Linux“ jų bendrasis priegloba yra puikus pasirinkimas, kurį palaiko 100% veikimo garantija, nemokama SSL ir 97 dienų grąžinimo politika.

„DreamHost“ debesų priegloba yra nevaldoma paslauga, kurioje jums leidžiama diegti „Windows“, „Linux“ ir BSD Operacinės sistemos. Jums bus suteikta visa prieiga prie šaknies, todėl bus leista įdiegti jūsų pasirinktą OS.

Kaip debesų priegloba, kurią maitina kelios mašinos, veikiančios kaip viena, taigi prastovų tikimybė yra mažiausia. Didžiausias debesų infrastruktūros pranašumas yra mastelio keitimas, kuris suteikia galimybę nedelsiant išplėsti išteklius, kai to reikia.

Jie siūlo daug saugyklų SSD serveriuose. Dėl mažiausio jų plano jūs gausite 80 GB talpos SSD talpa ir 100 GB talpos blokas be jokių papildomų išlaidų.

Be to, jie užtikrina izoliuotą aplinką, kad jūsų svetainė nepaveiktų kitų paskyrų, kai kiti srautai padidės.

Atkreipkite dėmesį, kad bendro naudojimo „Windows“ serveryje „Plesk“ valdymo skydelis pateikiamas nemokamai dėl bendro mokesčio. „CloudHost“ debesyje jie tiesiog siūlo paprastą valdymo skydelį, todėl turėtumėte turėti žiniatinklio prieglobos valdymo patirtį.

Naudodami „DreamHost“ debesį, jums nereikia mokėti vienkartinės sumos iš karto. Galite bet kada atšaukti jų paslaugas, todėl jums nebereikia grąžinimo politikos. Be to, galite lengvai integruoti trečiųjų šalių saugojimo programas, kad galėtumėte saugoti atsarginius failus.

Nors „DreamHost“ visą parą, visą parą, techninė pagalba teikiama tiesioginių pokalbių ir palaikymo telefonu pagalba. „DreamHost“ yra puikus pasirinkimas, ypač kūrėjams, nes yra patikimas ir turi visišką prieigą prie šaknies už labai prieinamą kainą.

5. „TMDHosting“

TMDHosting

Čia yra išskirtinis „TMDhosting“, kuris sukelia daugybę priežasčių, verčiančių ieškotojus atsižvelgti į juos ieškant „Windows“ serverio prieglobos. TMD yra ypač stabili žiniatinklio priegloba su 99,999 proc. garantija ir greitos paslaugos.

Bendroje aplinkoje galite naudotis „Windows“ serverio galimybėmis. Bendrovė lėtai besisukančias pavaras pakeitė į SSD, kurie yra 20 kartų greitesni, todėl jūsų svetainė įkeliama greičiau.

Be to, „TMDHosting“ suteikia 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri viršija standartinį laikotarpį. Taigi reiškia, kad turite daugiau laiko juos įvertinti. Geriausia yra tai, kad jų pagrindiniame plane gali būti iki 6 svetainių, neribotos saugyklos, MSSQL duomenų bazės ir pralaidumo.

Svarbiausia, kad jie visada greitai pasiektų naujausias .NET struktūras. TMD turi stiprią serverio apsaugą, ugniasienės apsaugą ir atnaujintus saugos pataisas. Jie turi aktyvias ugniasienes, kurias maitina populiarioji „BitNinja“. Be to, automatinis stebėjimas, automatiniai atnaujinimai ir SPAM ekspertai apsaugo jus.

Bendrovė yra pakankamai dosni, kad galėtų pasiūlyti pigią interneto prieglobą kartu su nemokamu domeno vardu su kiekvienu planu. Taip pat yra vienu spustelėjimu nemokama SSL o tai svarbu ir saugumui, ir SERP reitingavimui.

Tvarkydami prieglobos funkcijas visose paskyrose yra „Plesk“ skydas, kuris šiek tiek skiriasi nuo „cPanel“, tačiau yra lengvai valdomas. Niekas neįsivaizduoja, kad turi svetainę be atsarginių kopijų, ir, žinoma, atsarginės kopijos jums kainuos papildomų pinigų. Tačiau „TMDHosting“ suteikia jums paprastumą, nes siūlo nemokamas atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo paslaugas.

Visada geriau, jei įmonės specialistai kreipiasi dėl techninės pagalbos, o ne pasikliauja trečiųjų šalių parama. „TMDhosting“ visą parą teikia klientų palaikymą keliais kanalais, tokiais kaip tiesioginiai pokalbiai ir bilietai.

Palaikymas telefonu taip pat teikiamas nuo pirmadienio iki penktadienio. Gaunate geriausias pinigų vertės paslaugas ir prieinamus „Windows“ serverio planus su visais varpais ir švilpuku, kad sklandžiai veiktų.

6. A2Namas

„a2hosting Windows VPS Server“

A2Hosting, būdama viena lanksčiausių žiniatinklio prieglobos priemonių pramonėje, pritaikė savo paslaugas atsižvelgdama į klientų poreikius. Bendrovė pradeda veiklą 2001 m., Norėdama aptarnauti atrinktus klientus, tačiau 2003 m. Jie nusprendė aptarnauti platesnę rinką, per savo platformą pristatydami įvairias interneto prieglobos paslaugas..

Šiandien jie pristato „Linux“ ir „Windows“ serverių planus. Kartu su VPS ir dedikuotomis ekonominėmis kainomis jūs netgi galite naudotis „Windows“ priegloba bendroje aplinkoje.

„A2Hosting“ žino, koks greitis yra labai svarbus jos klientams. Taigi, nepaisant prieglobos tipo (bendro naudojimo, VPS ir kt.), Visi paketai yra su savimi SSD serveriai sklandžiam duomenų perdavimui. Be to, duomenų centro vietą (JAV, Europoje ir Azijoje) galite pasirinkti patys.

Arčiausiai jūsų klientų esanti vieta leidžia duomenis greitai perkelti iš duomenų centro į kliento naršyklę, taigi greitai įkeliama. Jūs netgi galite nustatyti „Turbo“ technologijas, kad gautumėte papildomą greičio pranašumą.

„A2hosting“ „Windows“ bendro serverio priegloba yra pigiausias būdas naudoti „Windows“ OS technologijas. Jums bus suteikta neribota SSD interneto erdvė visiems saugojimo poreikiams, pvz., OS, duomenų bazėms.

Be to, kiekviename plane yra neribotas duomenų perdavimas, ty apsilankymų skaičius nėra ribojamas kas mėnesį.

Jų „Windows“ prieglobą sudaro „Plesk“ valdymo skydelis, kuriame yra intuityvi sąsaja, skirta valdyti domenus, el. Laiškus, duomenų bazes ir kt. ASP.NET versijos, .NET, Silverlight, taip pat nemokami SSL sertifikatai.

Paprastai „Windows“ operacinė sistema kritikuojama dėl prastų saugumo priemonių. „A2Hosting“ suteikia tinkamą apsaugą nuo kenksmingos veiklos.

Virusų skenavimas, branduolio atnaujinimai, ugniasienė ir ypač sistema nuo brutalios jėgos apsaugo tave iš visų pusių. Taigi jums nereikia jaudintis dėl „Windows“ žiniatinklio serverio saugumo.

Klientų palaikymas yra bet kurios interneto prieglobos įmonės pagrindas; jie taip pat protingai valdė klientų aptarnavimą. Tiesioginis pokalbis, el. Paštas ir palaikymas telefonu teikiami pagalbos ištisą parą, visą parą.

„A2Hosting“ yra patikima žiniatinklio priegloba, nesvarbu, ar norite „Windows“, ar „Linux“. Be to, jūs tapsite neįtikėtini pinigų grąžinimo garantija bet kuriuo metu (t. y. per 30 dienų grąžinama visa suma, o paskui proporcingai sunaudojamos paslaugos).

7. „GoDaddy“

„Godaddy“ žiniatinklio priegloba „Windows“

Jei turite mažą biudžetą ir ieškote pigių „Windows“ serverių prieglobos, tuomet „Godaddy“ yra pagrįsta išeitis. „GoDaddy“ yra didžiausias domenų registratorius valdo daugiau nei 76 mln. domenų. Be domenų registracijos, jie taip pat siūlo „Linux“ ir „Windows“ žiniatinklio prieglobą.

„GoDaddy“ yra žinoma dėl didžiulės įvadinės nuolaidos, kuria galite sutaupyti nemažai pinigų pasirašydami ilgalaikes, pavyzdžiui, 3 metų, sutartis. Taip pat galite nusipirkti rinkodaros įrankių, interneto saugumo, SEO paslaugų, el. Pašto prieglobos ir biuro įrankių.

„GoDaddy“ buvo antraštėse dėl didelių paslaugų suskirstymo, kai sumažėjo jų prieglobos ir el. Pašto paslaugos, kurios smarkiai paveikė jų reputaciją. Bet dabar jie labai patobulėjo ir po to nėra reikšmingo paslaugų nutraukimo atvejo.

Jie teikia 99,9% veiksnumo ir jie turi saugos protokolus su aktyvia DDoS apsauga. Yra beveik 50 ir daugiau programų, kurias galima diegti vienu paspaudimu. Prieglobos valdymui – nemokamas „Plesk“ valdymo pultas su kiekvienu planu, kuris yra gana garsus „Windows VPS“ serveriu.

Pirmajame „Ekonomikos“ plane jie turi 100 GB atminties ir neribotą pralaidumą. Be to, tai leidžia 10 MySQL ir 1 MSSQL duomenų bazę. Tai leidžia talpinti 1 domeną, o kiti du planai gali talpinti neribotą skaičių svetainių.

Galbūt išgirsite nemokamą domeno vardą, tačiau „GoDaddy“ atlieka kitą darbą. Pirmaisiais prenumeratos metais kartu su nemokamu domeno pavadinimu jie teikia nemokamą „Microsoft Office 365“ el. Paštą.

Į jokį paketą nėra įtraukta nemokama atsarginė kopija, nors yra ir pasirenkama atsarginių kopijų kūrimo paslauga, kainuojanti tik 0,99 USD / mėn. Jie sukuria automatines atsargines kopijas ir saugumo stebėjimą.

„GoDaddy“ yra gana ribotas klientų aptarnavimo aspektas, pagrindinis būdas padėti klientams yra el. Laiškai, o tiesioginiai pokalbiai galimi tam tikromis valandomis. Taip, „GoDaddy“ praeityje susidūrė su kai kuriais neigiamais įvykiais, tačiau įmonė iš esmės patobulėjo, kad teiktų stabilius interneto sprendimus.

8. 1and1 IONOS – pigiausia „Windows VPS Server“ talpinimas

1and1 pigus Windows VPS su plesk

Pradėję savo kelionę atgal 2003 m., Daugiausia apie juos galite išgirsti kaip domenų registratorius dėl išskirtinių reklaminių pasiūlymų, tokių kaip 0,99 USD domenai ir nemažos nuolaidos perkant tokius populiarius plėtinius kaip .com. Bet 1&1 yra ne tik domenų registratorius. Jie siūlo platų žiniatinklio prieglobos produktų, interneto saugumo, internetinės rinkodaros, el. Pašto prieglobos ir svetainių kūrimo įrankių katalogą.

Jei nenorite padaryti didelės skylės kišenėje, tada „1and1“ yra prieinamas būdas paleisti „Windows“ prieglobos serverį. Galite pasinaudoti ASP.NET ir .NET o tai tik kainuoja mažiau nei vieną dolerį per mėnesį. Net jų pirmasis planas siūlo neribotą saugojimą ir suteikia galimybę priglobti neribotus domenus.

Taip pat už metinę prenumeratą pirmus metus gausite nemokamą domeno vardą. 1&1 yra pajėgus pateikti 99,9% veiksnumo, tačiau greičio požiūriu jums gali tekti rūpintis optimizavimu ir turėti aktyvų CDN. Puiku, kad net ir pigiausiame „Windows“ serveryje jūsų investicijas saugo 30 dienų grąžinimo politika.

„1and1“ turi kelis duomenų centrus 10-yje skirtingų vietų, įskaitant Ispaniją, Vokietiją, JK ir JAV, leidžiančias jiems pasiūlyti tokias funkcijas kaip geografinis dubliavimas. Per šią sistemą jie saugo jūsų duomenis dviejuose atskiruose duomenų centruose, kad jums nepaveiktų aparatūros gedimai.

Kaip ir kiti interneto pavaduotojai, 1&1 „IONOS“ siūlo saugų prieglobą įgyvendinant ugniasienės, serverio stebėjimas, DDoS gynyba, ir tt Bet dėl ​​papildomos priežiūros taip pat galite įjungti pasirenkamą „SiteLock“ apsaugą, kuri yra veiksminga tarnyba nuo pažeidžiamumų ir įsilaužimų. Galite tuo pasinaudoti pasinaudodami 30 dienų bandomuoju periodu, tada tik 0,99 USD / mėn.

Visus „Windows“ planus taip pat teikia el. Pašto priegloba. Jums leidžiama susikurti iki 100 el. Pašto abonementų. Atminkite, kad kiekvienoje paskyroje yra 2 GB el. Pašto saugykla.

Kartu su kitomis nemokamomis dovanomis, 1and1 dovana 100 USD vertės rinkodaros kreditą „Bing“ reklamai. El. Paštas, pokalbiai ir telefonas yra pagrindiniai techninės pagalbos būdai visą parą. Jei pritrūksta grynųjų ir norite pigiausio „Windows“ prieglobos, „1and1“ neabejotinai yra galimybė pagalvoti.

9. „HostWinds“

hostwinds

Pradėta 2010 m. „HostWinds“ yra keletą apdovanojimų pelniusi „Windows VPS“ prieglobos paslaugų teikėja. Jie kažkada buvo įtraukti į „500 Inc.“ sąrašą.

„HostWinds“ VPS prieglobos kategorijoje yra abi galimybės; „Linux“ ir „Windows“. Jie įdėjo sprendimą į jūsų rankas, ar pasirinkti valdomą, ar nevaldomą VPS „Windows“ planą.

Jei esate patyręs žmogus, galite žymiai sutaupyti, rinkdamiesi nevaldomą serverį, o tinklaraštininkams / kūrėjams, naujiems VPS, jiems geriausiai tinka valdomi sprendimai..

„HostWinds“ leidžia pasirinkti iš įvairių „Windows“ operacinės sistemos versijų. Jie žino, koks svarbus greitis yra svetainių savininkams ir lankytojams, todėl visi serveriai kartu su jais 1Gbps prievadai ir SSD.

Be to, galite pasirinkti duomenų centrą iš Dalaso arba Sietlo pagal geografiškai tikslinę auditoriją. „Hostwinds“ yra viena iš nedaugelio kompanijų, kurios žada pristatyti stebina 99,999% prieinamumas. Vis dėlto jūsų klientas visada turės prieigą prie jūsų svetainės.

Jie taip pat ėmėsi daugybės žingsnių, kad jų paslaugos būtų saugios. Be pagrindinio stebėjimo, yra ir automatinis DDoS aptikimo sistema. Be to, jei yra naktinių atsarginių kopijų, galite laisvai naudotis tik $ 1 / mėn.

Dėl VPS jūs gaunate visiškai privačią prieglobos sąskaitą iš kitų. Tai reiškia, kad nėra jokios rizikos, kad jūsų sąskaitą gali sugadinti kitos sunkios svetainės tame pačiame serveryje.

Mastelio keitimas yra viena iš esminių dalių, į kurią reikia atkreipti dėmesį, jei numatote greitą augimą artimiausioje ateityje. Jie leidžia sklandžiai atnaujinti VPS ir, jei norite daugiau nereikalingų variantų, turite specialius turimus paketus.

Atminkite, kad nėra nemokamo „Plesk“ valdymo skydelio, tai reiškia, kad už licenciją turėsite sumokėti keletą papildomų dolerių. Licencijos kaina priklauso nuo jūsų pasirinktos versijos.

„HostWinds“ klientų aptarnavimo sritis yra gana įspūdinga, kai palaikomasis asmuo per kelias sekundes pasirodo tiesioginiame pokalbyje. Be to, naudingi yra palaikymo bilietai, telefonas ir žinių bazė.

10. „CloudWays“ – geriausia „Cloud Server“ valdoma „Windows Server“ priegloba

cloudways

Nuo pat įkūrimo „Cloudways“ yra geriausias sprendimas „Linux“ ir „Windows“ serveriams. Jie bendradarbiauja su keliais pagrindiniais debesijos paslaugų teikėjais, tokiais kaip „Vultr“, „Amazon“, „Google“ ir kt., Ir palengvina jų paslaugas kartu su aktyviu klientų palaikymu. Per „Cloudways“ gausite valdomas moderniausios debesų architektūros paslaugas už pagrįstą kainą.

„Cloudways“ yra šiek tiek geriausias pasirinkimas, jei nenorite tvarkyti techninių dalykų ar pradedantiesiems. Tai leidžia lengvai naudotis „Amazon“, „Google“, „Kyup“, „Vultr“ ir „Linode“ debesimis.

Atkreipkite dėmesį, kad, kaip ir kitos debesų kompanijos, „Plesk“ skydelis nemokamas. Tvarkymui galite nusipirkti „Plesk“ licenciją arba valdyti naudodami supaprastintą jų valdymo skydelį.

Nors „Cloudways“ yra nemokama „Let’s Encrypt SSL“, kelios spartinimo talpyklos sistemos, o svarbiausia – klientų palaikymas visą parą, naudojant tiesioginius pokalbius.

Daugelis debesijos paslaugų teikėjų nesinaudoja svetainių perkėlimo galvos skausmu, o „Cloudways“ tai siūlo laisva migracija už sąskaitą. „WordPress“ vartotojams jie turi „WordPress“ papildinį duomenų perdavimui. O kitiems turite pateikti prašymą.

Įspūdingiausia „Cloudways“ dalis yra ta, kad dėl savo partnerystės su kitais teikėjais jie teikia daugybę duomenų centrų, kad galėtų priglobti jūsų svetainę ar programą. Be to, prisiregistruodami prie 3 dienų bandomosios sąskaitos galite nemokamai naudotis jų paslaugomis.

„CloudWays“ savo valdymo skydelyje turi 1 spustelėjimo diegimo programą, kuri palaiko 10 ir daugiau programų, tokių kaip „WordPress“. Taip pat yra keletas pažangių prieglobos galimybių, kurių paprastai nerandate bendrojo „Windows“ priegloboje, pavyzdžiui, klonavimas vienu spustelėjimu ir „Staging“..

Grąžinimo politika netaikoma, nes bet kurį mėnesį jūs galite atšaukti jų paslaugas, todėl kvitai nebus imami. Tai yra patogus būdas diegti „Windows“ kompiuterį kartu su aktyviais palaikymo kanalais.

11. „HostGator“

hostagor

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „HostGator“ yra žinomas vardas prieglobos pramonėje. Didžiulės nuolaidos yra vienas iš jų populiarumo taškų. Galite paleisti ASP.NET už ypač konkurencingą kainą. Jūs gausite neišmatuotą pralaidumą ir saugyklą. Svarbiausia, kad galingas „Plesk“ valdymo skydelis yra įtrauktas į „Windows“ prieglobos planus be jokių papildomų mokesčių.

„HostGator“ siūlo 99,9% veiksnumo garantiją, kuri taikoma tiek tinklo, tiek aparatinės įrangos gedimams. Ir jei darbo laikas sumažės žemiau žadėto procento, jie išduos prieglobos kreditą į jūsų sąskaitą.

Jų „Windows“ prieglobos serveryje yra daugybė programavimo funkcijų, tokių kaip kelios ASP.NET versijos, PHP, Python, AJAX, ir daug daugiau.

„HostGator“ yra vienas iš kompiuterių, siūlančių diferencijuotą grąžinimo politiką. Kai dauguma kompanijų teikia „Windows“ plano grąžinimo politiką per 30 dienų arba jos neteikia, pateikia „HostGator“ 45 dienos Jūsų lėšų saugumas.

Priešingai daugeliui, jie leidžia neribotą skaičių MSSQL ir MySQL duomenų bazių. Kiekviena sąskaita atsiranda su nemokamais bendrintais SSL pažymėjimais.

Beveik 40 „opensource“ scenarijų galima įdiegti tik vienu paspaudimu. Kai kuriate svetainę, jums gali prireikti gero išdėstymo.

Šiuo metu „HostGator“ palaiko beveik 4500 nemokamų šablonų susijusios su skirtingomis kategorijomis. Nesijaudinkite dėl esamų svetainių perkėlimo, nes jos siūlo nemokamą perkėlimą ir domenų perkėlimą.

Nors „HostGator“ yra puiki žiniatinklio priegloba, siūlanti keičiamo dydžio galimybes su prieinamumu. Tačiau mes neradome jų pokalbių taip greitai. Dažniausiai vidutinis jų reakcijos laikas yra nuo 5 minučių, o tai nėra greita.

Be to, užklausoms gauti gali būti naudojami palaikymo bilietai ir telefonas. Tačiau iš tikrųjų naudinga tai, kad yra keli klientų aptarnavimo būdai. Jie taip pat turi didelę žinių bazę, kurioje galima rasti pasidaryk pats vadovus ir savarankiško mokymosi vadovus.

Paskutinės mintys: kurį „Windows“ serverio serverį turėčiau pasirinkti?

Taigi, kurį iš jų turėtumėte pasirinkti, kad galėtumėte mėgautis greitomis paslaugomis, patikimu priegloba ir technine pagalba guru?

Mes išvardijome keletą geriausių „Windows“ operacinės sistemos žiniatinklio prieglobos įmonių, kurios priglobs jūsų projektus patikimoje platformoje, paremtoje verslo klasės infrastruktūra. Tačiau čia yra mūsų rekomendacijos:

A2Namas: Jie yra ne tik prieinami „Windows“ serveriams, bet ir pakankamai turtingi, kad pasiūlytų neribotą SSD talpinimą, „guru“ palaikymą, „Plesk Onyx“ valdymo pultą, nemokamus SSL sertifikatus ir 20 kartų spartesnius „turbo“ serverius kartu su bet kuriuo metu suteikta pinigų grąžinimo garantija..

„DreamHost“: Jums reikia daugiau vietos ir didžiulės blokų saugyklos? Tokiu atveju rinkitės „DreamHost“, nes gausite nemokamą 100 GB talpos bloką, 80 GB kietojo kūno talpyklą ir be apribojimų pralaidumą. Su jais galite lengvai diegti „Windows“, BSD ir „Linux“ OS.

1and1: Jei esate pradedantysis arba turite mažiausią biudžetą, nedvejodami eikite į 1and1. Šiame sąraše geriausias Windows serverio priegloba, jie yra pigiausi turintys 100 GB saugyklą, nemokamą pakaitos SSL sertifikatą, 2,5 GB operatyviosios atminties ir visą parą veikiantį klientų palaikymą per kelis kanalus.

Dabar jūsų eilė nuspręsti, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų projekto reikalavimus, ir priimti protingą sprendimą. Reikia papildomos pagalbos? Nedvejodami klauskite žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map