10 geriausių pigių „Linux VPS“ teikėjų, 2020 m

1

Ar jūs ieškote VPS serverio, kad galėtumėte išlaikyti savo iškylančius projektus?


Ar jums įdomu, ar yra kokių nors pigių „Linux VPS“ teikėjų?

VPS nurodo virtualų privatų serverį ir taip pat apibūdinamas kaip virtualus dedikuotas serveris. Tokio tipo prieglobos metu fizinis serveris yra padalijamas į keletą virtualių mašinų su tam skirtais ištekliais, tokiais kaip RAM, saugykla ir centrinis procesorius.

VPS serveris leidžia labiau valdyti, pavyzdžiui, įdiegti norimą OS ir serverio administravimą. Dėl tam skirtos aplinkos efektyviai gali laikyti didesnes vietas. Nors VPS serveris taip pat buvo naudojamas įvairiems vartotojams, tačiau visame serveryje yra žymiai mažiau vartotojų.

Kai kuriuos unikalius privalumus turi VPS serveriai

 • Paprastas mastelio keitimas ir kiti ištekliai gali būti pridedami tiesiog naršant valdymo skydelyje
 • Kiekvienam vartotojui suteikia atskirtą aplinką, todėl kaimyno VPS negali jo nutraukti
 • Užtikrinkite didesnį saugumą
 • Kiekvienas vartotojas turi tam skirtus išteklius, tokius kaip RAM, CPU, saugykla ir kt.
 • Užtikrina didžiausią veikimo laiką ir greitą išteklius, tokius kaip dedikuotas serveris už pusę kainos. Suteikia jums prieigą prie šaknies ir net galite modifikuoti operacinę sistemą
 • Jūs galite pasirinkti naudoti valdomą ir nevaldomą VPS serverį ir dar daugiau

Dėl aukščiau išvardytų viršutinių funkcijų paprastai paaiškėja, kad tokios paslaugos gali būti labai brangios. Bet iš tikrųjų taip nėra. VPS talpinimas jums gali kainuoti brangiau nei pasidalijamasis priegloba, tačiau vis tiek išlieka prieinamas.

pigūs linux vps serverių tiekėjai

Taigi, jei jūs ieškote pigaus VPS serverio, kuris veikia su „Linux“ operacine sistema ir suteikia didesnį patikimumą, saugumą ir ramybę, tuomet ateinate į reikiamą vietą.

Populiariausi 9+ geriausi pigūs „Linux VPS“ prieglobos paslaugų teikėjai, 2020 m

1. Kamatera

Kamatera

„Kamatera“ yra puiki vieta „Linux“ ir „Windows“ entuziastams, ieškantiems „vieno langelio“ principo, norintiems įsigyti labai prieinamus, tačiau keičiamus virtualius serverius, kuriuos maitina debesų infrastruktūra. Bendrovė turi ilgametę patirtį IT sektoriuje (veikia nuo 1995 m.), Tai yra daugiau nei du dešimtmečius. Beje, jie gali teikti pažangiausias, ramybės ir į rezultatus orientuotas paslaugas visame pasaulyje per kelis duomenų centrus, esančius keturiuose žemynuose..

„Kamatera“ leidžia pasirinkti iš 13 globalių duomenų centrų, palaikomų kietojo kūno diskų, galingų „Intel Platinum“ procesorių ir 400 Gbit pralaidumo su 99,95% veikimo laiku – garantuojama. Naudojant jų internetinę konsolę, debesinės „Linux VPS“ diegimas užtrunka mažiau nei 60 sekundžių, nes dėl automatinio aprūpinimo viskas vyksta automatiškai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti duomenų centro vietą, pageidaujamą serverį, reikalingą OS / programą, centrinių procesorių skaičių, atmintį, saugyklą, slaptažodį ir projekto pavadinimą..

Yra daugybė operacinių sistemų (100+ OS atvaizdų), kurias galima įdiegti su įvairiomis versijomis, įskaitant „Ubuntu“, „CentOS“, „Windows“, „FreeBSD“, „Debian“ ir kt. Galima lengvai įdiegti „cPanel“, „WordPress“, „Redis“, „MySQL“, „nfSense“, „phpMyAdmin“ ir „ LEMP taip pat dėka patogaus, vartotojui pritaikyto valdymo pulto. Kūrėjai taip pat gali įdiegti pasirinktinę OS. Priedai, tokie kaip atsarginės kopijos, privatus tinklas ir valdoma priegloba, gali būti įgalinti diegimo proceso metu arba vėliau, atsižvelgiant į jus.

Be „debesies VPS“, „Kamatera“ teikia įvairų gaminių asortimentą, įskaitant blokų laikymą, apkrovos balansavimo įrenginį, ugniasienę, privatų debesų tinklą ir valdomas debesų paslaugas visam vartotojui. Jų blokiniai saugojimo planai prasideda nuo 0,05 USD / GB per mėnesį. Tai geriausiai tinka duomenų bazėms ir programoms saugoti už mažą kainą. Apkrovos balansatorius yra patogus, kai tvarkote didžiulę svetainę, programas ar kūrimo aplinką, kad paskirstytumėte darbo krūvį keliems, kad sumažintumėte našumo problemas..

Kamatera planuoja kainą

„Kamatera“ siūlo iki 9 iš anksto pritaikytų planų kartu su pasirinktine parinktimi, kur galite konfigūruoti kiekvieną savo serverio aspektą. Pirmasis paketas suteikia tik 1 vCPU, 1 GB atminties, 20 GB SSD vietos ir milžinišką 5 TB pralaidumą tik už kainą 4 USD / mėn. Arba 0,005 USD / val – ar ne beprotiškai žemas? Galėsite pasirinkti du atsiskaitymo sistemos variantus; valandą ir mėnesį. Visoms šioms privilegijoms priklauso 24 valandas per parą pasiekiamas aukščiausios kokybės klientų aptarnavimas. Laukia 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis „HostSprout“ lankytojų, taigi, ŠIANDIEN duokite tai IŠBANDYTI.

2. „Vultr“ (tik 2,50 USD / mėn.)

„Vultr Linux“ VPS serverių namai

Nesvarbu, ar esate kūrėjas, žiniatinklio valdytojas, ar tinklaraštininkas, „Vultr“ siūlo pigiausius „Linux VPS“ serverius, galinčius paleisti skirtingus „Linux“ vaizdus, ​​programas ir įdiegti pasirinktinius ISO. Nepaisant to, kad kūrėjams jos teikia neįtikėtinai prieinamas debesų prieglobos paslaugas, jų veikimo laikas ir perteikimo greitis taip pat yra neįtikėtini. Kelių duomenų centrų prieinamumas visame pasaulyje užtikrina mažą delsą, taigi ir didžiausią įkėlimo greitį. Galite pasirinkti iš 16 vietų ir sukonfigūruoti artimiausią debesies serverį savo tikslinei auditorijai.

„Vultr“ duomenų centrus sudaro pasaulinės klasės serveriai, sukurti su įmonės lygio aparatūra, SSD, „Intel“ procesoriais ir moderniausia infrastruktūra. Neįmanoma maksimaliai išnaudoti savo egzempliorių be patogaus ir galingo valdymo skydelio, todėl jie siūlo jums intuityvų, daug funkcijų turintį valdymo skydelį, kuris leidžia lengvai diegti, naikinti, modifikuoti ir konfigūruoti sistemos parametrus keliais pelės paspaudimais. . Jie užtikrina visišką naudojimą suteikdami visišką valdymą ir administratoriaus prieigą prie jūsų virtualiosios mašinos.

Tais atvejais, kai tradicinis bendrasis kompiuteris prašo užsisakyti ilgalaikius planus, kad būtų galima gauti maksimalią nuolaidą, „Vultr“ vertina jūsų pinigus, nes jie siūlo valandinę ir mėnesinę atsiskaitymo sistemą. Jų atsiskaitymo sistema apskaičiuoja panaudotus išteklius ir pagal panaudotus išteklius sukuria sąskaitas faktūras. Beje, jūs mokate tik už tai, ką naudojate („sumokėk, kaip eik“). Kūrėjai gali integruoti API į savo kūrimo aplinką ir greitai valdyti serverius.

Skirtingiems OS skoniams ir visų tipų vartotojų poreikiams patenkinti yra platus displėjų asortimentas, įskaitant „CentOS“, „Ubuntu“, „Debian“, „Fedora“, „OpenBSD“ ir „CoreOS“ ir kt. Be to, galite lengvai įdiegti „Windows“ įrenginį, skirtą ASP, .Net ir „Windows“ pagrindu sukurtos programos. Privatų tinklą galima atskirti naudojant IPv4 ir IPv6 IP adresus. Apskritai, labai rekomenduojame „Vultr“ kūrėjams ir programuotojams, taip pat žiniatinklio valdytojams, ieškantiems pigių debesų maitinamų VPS.

3. A2Namas

„A2Hosting“ yra dar vienas populiariausių pigių „Linux VPS“ teikėjų, teikiančių klientams daugybę funkcijų kaip jų paslaugų dalis. Jie nuoširdžiai vertinami kaip vieni geriausių ir vertingiausių prieglobos paslaugų teikėjų. Įkurta 2003 m., „A2Hosting“ dabar siūlo bendrus debesies, VPS, skirtus ir specializuotus „WordPress“ prieglobos planus. Taip pat per trumpą laiką galite nustatyti VPS serverį.

Siūloma nevaldomas, valdomas ir pagrindinis VPS hostingo paketai. Prasideda nevaldoma tarnyba ne mažiau kaip 5 USD ir vertinamas kaip geriausias patyrusių kūrėjų VPS variantas. Priešingai nei valdomi planai, nevaldoma paslauga suteikia prieigą prie šaknies, taigi jūs galite visiškai valdyti operacines sistemas, svarbiausius parametrus, tokius kaip įkrova, išjungimas ir daugybė kitų administravimo teisių..

„A2Hosting“ siūlo daugybę pasirinkimo duomenų centrų, esančių JAV (Mičiganas), Europoje (Amsterdamas) ir Azijoje (Singapūras), netaikant jokio papildomo mokesčio. Visi jų serveriai yra aprūpinti SSD saugykla, todėl galite tikėtis didelių greičio pranašumų. Jūs taip pat turite galimybę suaktyvinti „Turbo Boost“ atliekant patikrinimo procesą, siekiant padidinti greitį. Be to, „A2Hosting“ leidžia pasirinkti iš tokios „Linux“ OS kaip „Debian“, „CentOS“, „Ubuntu“ ir daugybę kitų..

Visi nevaldomi planai yra konfigūruojami ir tokiu būdu galėsite pasirinkti procesoriaus branduolius, saugyklą, pralaidumą, RAM ir kt. pagal jūsų specifikacijas. Pats paprasčiausias nevaldomas planas apima 20 GB atminties, 1core, 512 MB ir 2TD duomenų perdavimą. Užduotis galima atlikti naudojantis komandų eilutėmis, tačiau jūs turite pasirenkamas „cPanel“ kuris kainuos 19,95 USD.

sukonfigūravus A2hosting linux VPS serverį

Bet jei ieškote ramybės sprendimų ir negalvojate už tai mokėti, tada jų valdomi planai yra jums. Planas yra 32,99 USD / mėn su 4 GB RAM, 75 GB SSD vietos, nemokamu SSL, 4 vCPU, „cPanel“ ir „Turbo“ spartos funkcijomis. Bet tai nesuteiks jums prieigos prie šaknies, o tai bus problema kai kuriems vartotojams. Taigi, jei vartotojai nori gauti root prieigą prie valdomų VPS paslaugų, A2 siūlo specialiai sukurtus pagrindinius VPS planus už tą pačią kainą.

Be aukščiausios kokybės paslaugų, jie taip pat teikia „Guru“ lygio klientų aptarnavimą. Tiesiogiai palaikomi 24/7 tiesioginiai pokalbiai, telefonas, „Skype“ ir bilietų pardavimo sistema, kad būtų galima nedelsiant išspręsti klientų problemas. Be to, visi planai yra pagrįsti pinigų grąžinimo garantija bet kuriuo metu, per pirmąsias 30 dienų, o po to grąžinama proporcingai. Jie taip pat siūlo nemokamas svetainių perkėlimo paslaugas. Absoliučiai mes juos rekomenduojame, nes „A2hosting“ yra saugus, stabilus ir patikimas tiekėjas.

4. „Hostinger“ – 3,95 USD / mėn

Kai mes kalbame apie nemokamą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, kuriame nėra skelbimų, „Hostinger“ yra pakankamai dosnus, kad padėtų jums sukurti svetainę nemokant nė cento. Nors nemokama paskyra turi ribotą prieigą, tačiau ji leidžia sukurti visiškai veikiančią svetainę. Be pigių pasidalijamojo prieglobos planų, jie taip pat turi pigiausią pramoninių virtualių serverių prieglobą, supakuotą su „Linux“ palaikymu ir įvairiomis diskusijomis. Tai taip pat leidžia numatytą IP adresą, kad būtų galima atvaizduoti pasirinktinį prievadą per IPv4 ir IPv6 net ir pačiam pagrindiniam paketui.

Ieškodami pigaus VPS, skirto „Linux“, „Hostinger“ apima platų diskotekų asortimentą, pavyzdžiui, „CentOS 64 bit“, „CentOS“ su „cPanel“ ir WHM, „VestCP“ valdymo pultą, „Webuzo“ skydelį, „Fedora“, „Ubuntu“ ir „Debian“ ir kt. Paprasčiau tariant, jūs gaukite įvairių paskirstymų ir architektūros, kad nustatytumėte norimą prieglobos aplinką savo projektams. Siekdami maksimalaus vartotojo patogumo, yra vieno scenarijaus diegimo programos, leidžiančios lengvai įdiegti bet kurią operacinę sistemą, „Minecraft“ serverius, VPN ir integruoti jas su kitomis programomis. Be to, vieno paspaudimo funkcija supakuoja visus populiarius scenarijus ir OS parinktis.

Visi „Hostinger“ VPS serveriai, sukurti su kietojo kūno diskais ir moderniausia aparatūra, reiškia, kad užtikrinamas žaibiškas veikimas. SSD diskai veikia 20 kartų ar greičiau, palyginti su tradiciniais mechaniniais diskais. Beje, jis suteikia didesnį I / O greitį net ir padidėjus srautui. Didelis patikimumas taip pat užtikrinamas naudojant „Intel Xeon“ procesorius ir 128 GB RAM. Dėl visų šių pažangiausių aparatinės įrangos derlių gaunama optimizuota našumo platforma, skirta nepaprastoms paslaugoms.

Dėl galingų valdymo įrankių, leidžiančių lengvai išnaudoti visas galimybes iš savo virtualiojo serverio, iš prietaisų skydelio, greitai atlikti atsargines kopijas ir diegti diegimo konteinerius. Techninė pagalba visą parą visada yra jums naudinga tiesioginių pokalbių ir el. Pašto pagalba net ir nevaldomoms VPS paskyroms. Galbūt žinote, kad daugelis kompiuterių nesiūlo pagalbos klientams už nevaldomas paslaugas, tačiau tai netiesa, kai pasirenkate „Hostinger“. Jie turi vidaus ekspertų komandą, kuri nustato jūsų problemas ASAP. Pats paprasčiausias planas kainuoja tik 3,95 USD / mėn. Su 1 GB RAM, 2,4 GHz, 20 GB SSD atmintimi ir 1 TB pralaidumu..

5. „InMotion“ talpinimas

„InMotion“ yra aukščiausia įmonė, kurią tikrai norėsite sutikti ieškodami prieinamas VPS serveris. Visi jų virtualūs serveriai turi moderniausias funkcijas. Neįtikėtina tai, kad jie pateikia debesų pagrindu sukurtą infrastruktūrą, kad jų paslaugos taptų neprilygstamos. Be to, gausite nemokamas serverio valdymo paslaugas, tokias kaip OS atnaujinimai ir saugos pataisos ir kt iš viso dvi duomenų centro pasirinktos vietos: Vašingtonas, D.C ir Los Andželas, Kalifornija.

„InMotion“ apima daugybę galingų funkcijų. Visi planai įtraukti į „cPanel“ kuri yra labiausiai intuityvi pramonės valdymo pultas, palengvinantis tokių funkcijų kaip domenų, el. pašto adresų ir duomenų bazių valdymą. Ir tikrai nereikia mokėti už tai atskirai net ir pigiuose „Linux“ serverių planuose. Be to, jų planai yra optimizuoti elektroninei prekybai ir teikia nemokamas svetainių perkėlimo paslaugas.

Naudodamiesi „InMotion“ esate gana saugūs, nes jie siūlo nemokamas duomenų atsargines kopijas. „Plus Live State Snapshot“ yra labai naudingas, kai jūsų serveris nėra atstatytas atnaujinant bet kurią programos versiją. Naudodami šią puikią funkciją, jūs iš tikrųjų galite grįžti atgal į laiką, kad viskas būtų gerai.

Šiuo metu yra 3 skirtingi VPS planai. Atsiranda pagrindinis planas „VPS-1000HA-S“, turintis 4 GB RAM, 4 TB mėnesio pralaidumą, 3 IP adresus ir nemokamą SSL sertifikatą. Kadangi galite priglobti neribotus domenus, todėl jie taip pat siūlo daug 75 GB talpos SSD. Be to, jūs galite gauti nemokamas domeno vardas su visais 6 ir 12 mėnesių planais.

Greitas pagrindinių VPS funkcijų vaizdas.

inmotion linux vps funkcijos

„InMotion“ visada palaiko klientų aptarnavimo prioritetus ir teikia sprendimus per tiesioginį tiesioginį pokalbį, „skype“, bilietus ir telefoną. Be to, jie palaiko ir didžiulę žinių bazę. „InMotion“ yra vienas mėgstamiausių paslaugų teikėjų ir esame tikri, kad daugybė kitų vartotojų pasakys jums tą patį. Be to, tai yra geriausia vieta gauti visų tipų prieglobos sprendimus už priimtiną kainą.

6. „DreamHost“

„DreamHost“ yra vienas pigiausių „Linux VPS“ prieglobos paslaugų teikėjų su valdomomis paslaugomis. Jie pateikia patikimą sprendimą tinklaraštininkams, dizaineriams ir kūrėjams. Įkurta 1997 m., Įmonė nuėjo ilgą kelią, todėl pripažinta patikima tiekėja. Dabar jie yra pasiryžę suteikti 100% neveiklumo ir antrą greitą paslaugą.

Jums tereikia užpildyti patikros procesą, ir jie paaiškins, kad nedelsdami paleis serverį. Kitas „DreamHost“ palaikė ilgalaikį palaikymo susitarimą su „Ubuntu“, kuris užtikrina naujausius atnaujinimus, apimančius saugumo skylutes ir vientisas paslaugas, kad būtų mažiau prastovų. Jie teikia saugojimą 20 kartų spartesniais SSD diskais, o ne SATA standartiniais diskais.

„DreamHost“ siūlo įmontuotą valdymo pultą, kuris padeda padidinti resursus. Plano, kuriame yra daugiau RAM, saugyklos ir procesoriaus branduolių, pirkimas naujam projektui yra pagrindinė nereikalingų išlaidų priežastis, todėl naudodamiesi valdymo skydeliu galite užsisakyti daugiau išteklių tik tada, kai to reikia. Toks mastelio keitimas taupo išlaidas.

Be to, jų labai prieinamuose „Linux“ prieglobos planuose yra standartinės funkcijos, tokios kaip PHP, „Perl“, „Python“, „Nginx“, „XCache“, SSH prieiga ir dar daugiau. Be to, visuose planuose yra šifravimas „Let’s“, kurį galima suaktyvinti paspaudimu ir kuris laikomas svarbiausiu SERP elementu.

„Dreamhost VPS“ ypatybės

Pats pagrindinis planas tik vystosi 15 USD su 1 GB RAM ir 30 GB atminties kietojo kūno diskuose. Be to, jie suteikia neribotą pralaidumą visiems paketams. Geriausia „DreamHost“ planų dalis neribojamas domenų, kuriuos galite priglobti, skaičius vienoje sąskaitoje, taigi kūrėjai ir dizaineriai gali inicijuoti kelis projektus savo klientams. Be to, jums bus suteiktas 1 skirtas IP adresas su šiuo planu.

Jei paskyroje nustatėte VPS, bet padarėte išvadą, kad ši VPS neatitinka jūsų poreikių ir norite ją atšaukti, jums bus grąžintos visos metų paslaugos, atėmus pirmąjį VPS mėnesį. Jų techninės pagalbos personalas visada budi visą parą ir visą parą, kad galėtų jums padėti. Juos galima rasti „Twitter“ ir el. Laiškuose su gana gražiu atsakymo laikotarpiu. Tiesioginis pokalbis galimas nuo 6 iki 22 val. Ramiojo vandenyno įprastu laiku (PST). Apskritai, „DreamHost“ yra ne tik pigus, bet ir vienas geriausių „Linux VPS“ teikėjų.

7. „Bluehost“

Retai kas nors dirba internete (žiniatinklio valdytojai, tinklaraštininkai) ir nežino apie „Bluehost“. Bendrovė yra nepaprastai paplitusi tarp startuolių. „Bluehost“ siūlo skirtingus planus, kad patenkintų įvairių klientų poreikius. Jų paslaugas sudaro bendri debesys, valdomi „WordPress“, „WooCommerce“, VPS ir skirti prieglobos planai. Taip pat galite jose užregistruoti domeną.

Pigios „Bluehost“ kainos daro „Linux VPS“ prieinamą visiems. Bendrovė naudoja pažangias technologijas, tokias kaip OpenStack ir KVM. Be to, įgyvendindamas KVM hipervizorių, „BlueHost“ garantuoja išteklius kiekvienam VPS vartotojui.

„Bluehost“ pasiūlymai patobulintas „cPanel“ kuris yra pats intuityviausias prietaisų skydelis rinkoje. Tai labai malonu pradedantiesiems vartotojams ar tiems, kurie nenori dirbti su sudėtingomis komandų eilutėmis. Be to, jie suteikia visišką prieigą prie „CentOS“ ir serverio, už kurį sumokėjote. Kitas didžiulis „Bluehost“ pranašumas – papildomi ištekliai yra skrendantys. Galite pridėti daugiau saugyklos vietos naudodami „cPanel“ keliaudami.

„Bluehost“ tampa palankesniu pasirinkimu, jei ieškote pigių, bet santykinai patikimų VPS paslaugų su derinimo funkcijomis. Tik per 19,99 USD / mėn. galite išsinuomoti virtualų serverį, kuriame yra 2 branduolių procesorius, 30 GB SAN saugykla SSD, neribotas pralaidumas ir 2 GB RAM. Jie taip pat apima 1 IP adresą. Taip pat yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija jūsų pinigams. Jūs taip pat gausite vienas nemokamas domeno vardas.

Nors jis yra puikus paslaugų teikėjas, tačiau yra tam tikrų trūkumų gaunant „Bluehost“. Visų pirma, jie nenustato duomenų centro vietos pasirinkimo. Diegiant elektroninės prekybos svetaines gali būti būtina pasirinkti duomenų centro vietą. Antra, kai dauguma kompanijų siūlo nemokamą šifravimą, „Bluehost“ įtraukė jį kaip pasirenkamą funkciją ir jūs turite sumokėti už tai papildomą sumą..

Puikus klientų aptarnavimas yra kertinis jūsų prieglobos paketo akmuo, kuriame galite išspręsti iškilusias problemas ir gauti techninių ekspertų sprendimus. „Bluehost“ užtikrino klientų palaikymą visą parą, naudojant tiesioginius pokalbius, el. Paštą ir skambutį. Nors „Bluehost“ užtrunka iki 10 mėtų. atsakydamas, bet iš esmės teikia gana patenkinamas paslaugas.

8. „Host1Plus“

„Host1plus“ yra vienas iš tiekėjų, siūlančių pigų „Linux“ VPS naudojant SSD ir tokiu būdu našumą pakeliant į visiškai naują lygį. Jie daugiausia kūrė paslaugas kūrėjams. Galite tiesiog inicijuoti VPS serverį 4 USD / mėn su gausybe vystymosi bruožų. Kainos dar labiau mažėja tik padidinus prenumeratos trukmę ilgiau nei mėnesį.

„Host1plus“ pastatytas ant tvirtos infrastruktūros, kurioje naudojami „Intel Xeon“ procesoriai, „OpenVZ“ virtualizacija ir SSD talpyklos sistema. Be to, jų ryšys palaiko iki 500 Mbps uplink. Jie taip pat teigia, kad siūlo RAID 10 saugojimo sistemą, kuri yra žinoma dėl greito greičio ir mažiausio gedimų lygio.

host1plus linux vps talpinimo funkcijos

Vieną dalyką norime išsiaiškinti, kad labiau prieinamas patyrusiems kūrėjams, nes jie gali lengvai dirbti su komandų eilutėmis. Kita vertus, nepatyrusiems ir netechniniams vartotojams „Host1plus“ siūlo „cPanel“ licenciją, kuri kainuos 15 USD / mėn., Todėl jų paslaugos šiek tiek kainuoja..

Yra daugybė planų, iš kurių galima pasirinkti, todėl galite patogiai pastebėti tą, kuris gali patenkinti jūsų reikalavimus. Pirmasis jų planas, pavadintas „Amber“, leidžia 20 GB „Ceph“ atmintį, 512 MB RAM, 1 pagrindinio procesoriaus ir 1 TB pralaidumą. Be to, „Host1plus“ leidžia paleisti „Linux OpenVZ“ ir „Linux KVM“ pagrįstą planą.

Nustatyti VPS serverį naudojant „Host1plus“ yra labai paprasta. Tiesiog pasirinkite norimą duomenų centrą, kuris yra strategiškai netoli jūsų tikslinės auditorijos. Jie iš viso turi 5 žemėlapio vietas: Čikaga (JAV), Los Andželas (JAV), San Paulas (Brazilija), Frankfurtas (Vokietija) ir Johanesburgas (Pietų Afrika). Tada išsirinkite norimą naudoti „Linux“ sistemą ir įdėkite atsiskaitymo informaciją. Viskas

„Linux“ OS

„Host1plus“ teikia palaikymo paslaugas. Tačiau vienintelė dalis, kuri mus nuvilia, yra tiesioginiai pokalbiai, kuriuos galima pasiekti tik 9–18 GMT + 3. Nors atsakymas yra greitas, tačiau jie turėtų pasiūlyti visą parą veikiančias pokalbių paslaugas, kad kliento problemos būtų išspręstos greitai. Arba galite susisiekti naudodamiesi el. Laiškais arba naršyti jų vadovus ir žinių bazę. Apibendrindami galime pasakyti, kad tai geras VPS tiekėjas, bet patyrusiems kūrėjams.

 • Populiariausių VPS serverių dešimtukas: geriausi pigūs VPS serveriai

9. „HostGator“

„HostGator“ yra stebėtinai paplitusi tarp ieškančiųjų, norinčių įsigyti priimtinų hostingo sprendimų. Be pagrindinių hostingo sprendimų, tokių kaip bendrai naudojama ir valdoma „WordPress“, jie taip pat yra mėgstami dėl savo žaibiško, bet prieinamo debesų prieglobos sprendimo tinklaraštininkams. Su „HostGator“ galite gauti VPS serverį su arba be „cPanel“

Jūsų virtualusis serveris yra visiškai izoliuotas nuo kitų vartotojų ir suteikia autonomišką operacinės sistemos diegimo ir konfigūravimo parametrų valdymą. Visiems „Linux VPS“ serveriams, jie saugo RAID 10 sistemoje tai užtikrina geresnę jūsų duomenų apsaugą ir maksimalų prieinamumą. Be to, jei ketinate pradėti nedidelį projektą, nereikia įsigyti didesnio plano, nes galite lengvai sutelkti išteklius, kai jūsų svetainė išauga.

Pirmasis jų planas pavadintas „Snappy 2000“, suteikiantis prieigą prie 2 branduolių procesoriaus, 2 GB RAM, 120 GB internetinės erdvės ir 1,5 TB pralaidumo. Jie apima 2 IP adresus. „HostGator“ suteikia prieigą prie pagrindinių funkcijų, tokių kaip „Apache“ interneto serveris, PHP, „MySQL“, „Perl“ ir „Python“ ir kt., „HostGator“ užtikrina DDOS apsaugą, IP ugniasienės lentelė ir kai kurios kitos griežtos saugumo priemonės. VPS serverius maitina „Intel“ procesoriai.

Kainos nustatymas „HostGator“ gali jus smarkiai sukrėsti. Trumpesnį laiką jos virsta tikrai brangiomis paslaugomis – 79,95 USD / mėn o kaina pradės mažėti didėjant prenumeratos laikotarpiui ir tampant ne mažiau kaip 19,95 USD. Be abejo, jie yra puikūs VPS tiekėjai, tačiau tokia taktika priverčia klientus jų išvengti.

Be abejo, jų klientų darbuotojai dirba ištisą parą, tačiau jie nėra tokie aštrūs, kaip turėtų būti. Dažniausiai turite palaukti mažiausiai 10 minučių, o kartais vėlavimo laikotarpis gali pailgėti iki 30–40 minučių. Retais atvejais gauname greitą atsakymą.

Tiesą sakant, kalbant apie VPS serverio veikimą, jie, be abejo, yra nuostabūs, tačiau jų kainų strategija ir palaikymo paslaugos yra pagrindiniai veiksniai, lemiantys sandorius. Taigi, užsiprenumeravę jų planą, jei suprantate, kad tai nėra jūsų norima paslauga, paprašykite grąžinti pinigus, nes jie teikia 45 dienų grąžinimo politika.

10. 1and1

„1and1“ yra tas teikėjas, kuris per trumpą laiką atidaro pigiausią „Linux“ serverį. Šiuolaikinės technologijos, tokios kaip „VMware Virtualizacija“, „Intel Xeon 2660 v2“ & „1and1“ priima 2683 v3 ir kietojo kūno diskus, kad teiktų aukščiausios kokybės paslaugas. Be to, jų VPS planus teikia debesijos paslaugos.

1&1 siūlo planus tiek „Windows“, tiek „Linux“ vartotojams. Jums leidžiama pasirinkti iš daugybės OS šablonų, tokių kaip „Ubuntu“, „Debian“, „Windows 2012“, 2008 ir 2016 ir tt..

Jie teikia duomenų centrų pasirinkimą JAV, Vokietijoje ir Ispanijoje. Mažiausias jų paketas susideda iš 1 pagrindinio procesoriaus, 512 MB operatyviosios atminties ir daugybės saugyklų (30 GB) SSD kaupikliuose. Nereikia jaudintis dėl mėnesinio duomenų perdavimo, nes jie leidžia neribotą srautą vykdyti visuose planuose. Be to, pridedamas SSL sertifikatas.

Be to, atkreipkite dėmesį, kad jie leidžia tik 1 statinį IP adresą. Be to, jei norite naudoti „cPanel“ ar „Plesk“, tuomet turite užsiprenumeruoti jų virtualiojo serverio „Cloud M“ planą. Nustatyti sąskaitą yra labai lengva, tiesiog pasirinkite duomenų centrą ir pasirinkite OS, mokėjimo informaciją ir ten, kur vykstate. Jis pasiruošęs.

Pažvelkite į iškilias 1and1 savybes;

1and1 vps serverio funkcijos

1&1 yra panašus į VPS sprendimą patyrusiems kūrėjams. Ryškiausia priežastis, kad jie nesiūlė tiesioginių pokalbių, taigi jūs turite susisiekti su jais el. paštu arba skambučiu. Manome, kad tiesioginis pokalbis yra patogesnis, jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, o tokios funkcijos praleidimas iš tikrųjų yra nuviliantis pradedantiesiems vartotojams.

Kadangi ne visi yra nuovokūs vaikinai ir susiduria su keliais incidentais. Galime atspėti, kaip jaučiasi įvykus kritiniam įvykiui, tačiau nėra galimybės gauti greitos įmonės pagalbos. Taigi mes niekada neskatiname naujų vartotojų pasirinkti tokį teikėją kaip 1&1, kuris nesiūlo labai paprastų tiesioginių pokalbių. Bet jei žinote serverio administravimą, tada verta eiti ir tikrai labai prieinamą kainą.

 • 10 geriausių „Linux“ hostingo serverių teikėjų

 Išvada

Mažesnės svetainės puikiai veikia su bendro naudojimo priegloba, tačiau didelėms svetainėms jums būtinai reikia VPS aplinkos. Aukščiau apžvelgti VPS tiekėjai yra ne tik pigūs, bet ir puikiai tenkina jūsų išaugusius poreikius. Visi yra pranašesni pramonėje ir teikia sprendimus kūrėjams, dizaineriams, tinklaraštininkams ir įmonėms.

Taigi, ką mes rekomenduojame pigiam „Linux VPS“ sprendimui?

Nors visi recenzuoti kompiuteriai yra puikūs, tačiau neabejotinai rekomenduojame „InMotion“ valdomą VPS prieglobą, kurią palaiko „Cloud“ infrastruktūra. Jis apima visas pagrindines kūrėjų, tinklaraštininkų ir žiniatinklio valdytojų funkcijas. Jie taip pat yra nepaprastai greiti ir užtikrina patikimą eksploatavimo laiką už pagrįstą kainą.

Jei vykdote nevaldomus planus, tada „A2 Hosting“ yra gerai žinomas grotuvas ir siūlo pigų „Linux VPS“ serverį.

Galutinį pasirinkimą turite tik atsiminti savo nuostatas ir pasirinkti vieną iš aukščiau apžvelgiamų, kad gautumėte prieinamas ir vertingas paslaugas..

Taigi ar jūs bandėte kurį nors iš aukščiau aptartų paslaugų teikėjų ar ketinate išbandyti? Pasidalinkite savo vertinga patirtimi su mumis ir kitais skaitytojais komentuodami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map