Ankieta: Czy zarządzany hosting WordPress jest wart dodatkowych kosztów?

Płacenie za zarządzane usługi hostingowe WordPress może być drogie, ale czy naprawdę warto, jeśli jesteś małym lub średnim właścicielem firmy lub blogerem?


Ponieważ WordPress obsługuje 31,9% Internetu i jest bardziej popularny wśród właścicieli firm i blogerów, nic dziwnego, że niektórzy woleliby więcej opieki, jeśli chodzi o usługi hostingowe.

Jednak nie wszystkie zarządzane usługi hostingowe WordPress są sobie równe i dla niektórych użytkowników może nawet nie być tego warte. Aby uzyskać sedno tego, postanowiliśmy przeprowadzić ankietę pytającą użytkowników o ich zdanie na temat kosztów zarządzanego hostingu WordPress.

Ponadto zajmiemy się także kilkoma tematami dotyczącymi zarządzanego hostingu WordPress i czynnikami, które mogą pomóc Ci ustalić, czy są one warte dodatkowych kosztów, czy nie.

Spis treści

 • 5 dużych zleceń z naszej ankiety
 • Zarządzany hosting WordPress zalecamy
 • Co się stało, gdy ludzie przestawią się na hosta WP
 • Jest zarządzany hosting WP dla Ciebie?
 • Jak wybrać: Porada eksperta

5 wielkich rzeczy na wynos z naszej ankiety

Niedawno wysłaliśmy ankietę do wielu osób, pytając, jakie są ich opinie i opinie na temat zarządzanego hostingu WordPress. Wyniki były co najmniej dość interesujące.

1. 52,2% użytkowników twierdzi, że zarządzany hosting WordPress jest wart dodatkowych kosztów

Czy uważasz, że zarządzany hosting WP jest wart dodatkowych kosztów?52,2% użytkowników uważa zarządzany hosting WP za dodatkową opłatą.

Ponad połowa osób, które wzięły udział w ankiecie, twierdzi, że zarządzane usługi hostingowe WordPress są zdecydowanie warte dodatkowych kosztów. Powodem jest to, że otrzymujesz profesjonalne wsparcie i wyselekcjonowane wydajności serwerów w celu obsługi dużej ilości ruchu.

Ankieta: 52,2% użytkowników uważa zarządzany hosting WP za dodatkową opłatą. Kliknij, aby tweetować

2. Reszta uważa, że ​​mogą to zrobić sami

Podczas gdy ponad połowa uważa, że ​​dodatkowe wsparcie i wydajność serwera są warte dodatkowych kosztów, reszta uważa, że ​​nie jest tego warte, ponieważ mają wiedzę, aby samodzielnie poradzić sobie ze wszystkimi częściami technicznymi, co sprawia, że ​​profesjonalne wsparcie jest bezcelowe.

3. Wsparcie jest największym problemem dla większości użytkowników

Wsparcie - największy czynnik78,3% użytkowników twierdzi, że wsparcie jest największym problemem witryny WordPress.

Jednym z największych problemów związanych z usługami hostingowymi dla użytkowników jest jakość zapewnianego wsparcia. Biorąc pod uwagę, że usługa polega na zapewnieniu dodatkowej dbałości o szczegóły, dobre wsparcie jest prawdopodobnie głównym punktem do rozważenia, szczególnie dla użytkowników WordPress w ankiecie.

4. Większość użytkowników płaci za hosting 6 USD miesięcznie i więcej

Koszt hosta internetowego60,9% użytkowników płaci za hosting ponad 15 USD miesięcznie.

Co najmniej 82,6% użytkowników biorących udział w ankiecie płaci obecnie 6 USD miesięcznie i więcej za hosting swoich witryn. Nie powinno to dziwić, ponieważ większość usług hostingu współdzielonego, hostingu dla małych firm i hostingu WordPress mieści się w tym przedziale cenowym.

# 5: Użytkownicy wybiorą zarządzany hosting WordPress, jeśli nie będą mogli tego zrobić sami

Gdyby nie mieli wiedzy ani czasu, aby samodzielnie poradzić sobie z aspektami technicznymi, większość użytkowników wybrałaby korzystanie z zarządzanych usług hostingowych WordPress.

Zalecany zarządzany hosting WordPress

1. Kinsta

Kinsta to nazwa, którą wielu powinno znać, mimo że ich nisza jest bardzo specyficzna. Są przeznaczone tylko dla użytkowników WordPress, którzy szukają najwyższej wydajności za wszelką cenę. Dzięki temu zyskał ogromną reputację wśród użytkowników na poziomie korporacyjnym i jest wysoce zalecany również przez zaawansowanych programistów.

Hosting jednej witryny WordPress z ~ 20 000 odwiedzin i 10 GB miejsca na dysku kosztuje 300 USD rocznie.

Odwiedź Kinsta

2. Hosting WPX

WPX Hosting oferuje tylko dwie rzeczy – błyskawiczny szybki hosting WordPress i nazwy domen. Ich oparty na chmurze hosting działa na WPX Cloud, niestandardowej sieci CDN, która zapewnia użytkownikom najwyższą wydajność WordPress. Ten host był wcześniej polecany przez znanych blogerów i sprawdził się w testach ReviewSignal.

Plan podstawowy na WPX, który pozwala hostować do 5 stron internetowych z 10 GB przestrzeni dyskowej, kosztuje 20,83 USD miesięcznie przy płatności rocznej.

Odwiedź hosting WPX

Co się stało, gdy ludzie przejdą na zarządzanego hosta WP?

Historia sukcesu nr 1: WHSR + WP Engine

WP Engine jest jedną z wiodących firm hostingowych WordPress i osobiście przetestowałem ich usługi. Jedną z rzeczy, które wyróżniały się, były ich wydajność serwerów, których używaliśmy do hostowania naszych siostrzanych stron. Web Hosting Secret Revealed (WHSR).

Wynik czasu do pierwszego bajtu (TTFB) z WebpageTest pokazuje 224ms

Test prędkości serwera w Bitcatcha pokazuje dobry wynik – przeważnie 250ms i poniżej

Nie mieliśmy nic poza niesamowitymi wynikami: czas działania hosta na poziomie powyżej 99%, TTFB (czas do pierwszego bajtu) poniżej 250 ms i uzyskanie oceny A + w teście prędkości Bitcatcha.

Wszystkie te wyniki bez konieczności dodatkowego dostosowywania oznaczają, że hosting WP Engine jest zoptymalizowany dla stron WordPress.

Historia sukcesu nr 2: Intelisys + LiquidWeb

Nie tylko my skorzystaliśmy z przejścia na hosting bardziej ukierunkowany na WordPress. Intelisys to kolejna firma, która znacznie się poprawiła pod względem wydajności serwera, kiedy przełączyła się na zarządzany hosting WordPress LiquidWeb.

Ale wykracza także poza aspekt techniczny. LiquidWeb zapewnił także kompleksową obsługę Interlisys, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jako część pakietu. To dało Interlisys pewność i możliwość skupienia się na swojej pracy bez martwienia się o problemy techniczne.

Zarządzany hosting WordPress jest właśnie dla Ciebie?

Tak:

Zarządzany host WordPress jest właśnie dla Ciebie, jeśli szukasz…

1. Prędkość

Sposób zoptymalizowania zarządzanych hostów WordPress sprawia, że ​​idealnie nadaje się do uruchamiania stron internetowych WordPress. Dokładne prędkości są różne, ale oczekujesz lepszej wydajności w porównaniu do hostingu współdzielonego.

Lokalizacja serwera Kinsta Niektóre zarządzane hosty WordPress oferują wiele lokalizacji centrów danych, co może być bardzo pomocne w zwiększaniu prędkości ładowania, jeśli kierujesz reklamy na określone lokalizacje (np. Azja, Europa, Stany Zjednoczone itp.). Na przykład Kinsta oferuje 20 różnych lokalizacji centrów danych które są dostępne na całym świecie. W ten sposób możesz wybrać centrum danych, które najlepiej pasuje do odbiorców.

2. Narzędzia skoncentrowane na WordPress

Od darmowych motywów po narzędzia wielofunkcyjne, takie jak JetPack, możesz oczekiwać, że do Twojej dyspozycji będzie wiele specyficznych dla WordPress.

3. Wsparcie WordPress

Biorąc pod uwagę, że korzystasz z WordPress, prawdopodobnie potrzebujesz ekspertów WordPress, którzy Ci pomogą. Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress, wszyscy pracownicy wsparcia są ekspertami w kwestiach związanych z WordPress, którzy mogą ci pomóc.

4. Środowisko przyjazne dla programistów

Jeśli jesteś programistą lub chcesz majstrować przy swojej witrynie, zarządzane hosty WordPress oferują pakiet narzędzi zorientowanych na programistów. Jeśli więc chcesz wprowadzać niestandardowe zmiany lub bawić się systemem, możesz to zrobić bez obawy o zniszczenie witryny.

Nie:

Chociaż zarządzanie hostingiem WP dla wielu brzmi jak utopia, istnieją powody, dla których ten rodzaj usługi nie jest odpowiedni dla Twojej witryny. Oto dwie największe wady zarządzanego hosta WordPress.

1. Cena

Ogólnie rzecz biorąc, zarządzany hosting WordPress będzie droższy niż współdzielone usługi hostingowe. Może to przekroczyć budżet dla blogerów lub właścicieli witryn, którzy dopiero zaczynają.

2. Tylko WordPress

Jak sama nazwa wskazuje, zarządzany hosting WordPress jest przeznaczony tylko dla stron internetowych WordPress. Jeśli zastanawiasz się nad wypróbowaniem innego CMS, musisz zacząć od nowa.

Jak wybrać: co należy wziąć pod uwagę Zarejestruj się w zarządzanym hoście WordPress

Jak widać z wyników naszej ankiety, istnieje wiele interesujących statystyk dotyczących użytkowników i ich postrzegania zarządzanych usług hostingowych WordPress.

Ale co z tobą?

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, czy rozwijającym się blogerem, czy możesz uzasadnić cenę korzystania z zarządzanego hostingu WordPress?

Odpowiedź: Wszystko zależy od potrzeb Twojej witryny.

Tak więc, zanim zdecydujesz się na zarządzany plan hostingowy WordPress, najlepiej wziąć pod uwagę następujące czynniki, które pomogą Ci zdecydować, czy są one warte dodatkowych kosztów.

1. Czas i wiedza

Jest to często największy czynnik decydujący o korzystaniu z zarządzanego hostingu WordPress, czy nie, oraz o tym, czy warto zapłacić nieco więcej niż przeciętny plan hostingowy WordPress.

Jeśli jesteś kimś, kto jest zdolny i ma wiedzę na temat hostingu WordPress, to są szanse, że nie musisz zatrudniać kogoś innego, aby zajął się aspektami technicznymi.

Wielu uczestników naszej ankiety z przyjemnością obsługuje własną stronę internetową i uważa, że ​​zarządzany hosting WordPress nie jest wart dodatkowych, jeśli mogą to zrobić sami.

Jeśli jednak nie masz specjalistycznej wiedzy technicznej lub po prostu nie masz czasu na skuteczne prowadzenie strony internetowej WordPress, to zarządzana usługa hostingowa WordPress może z łatwością pomóc Ci w dbaniu o wszystkie szczegóły techniczne.

Przyzwyczaiłem się już do WordPressa i potrafię zarządzać większością rzeczy. Od lat zajmuję się projektowaniem / tworzeniem stron internetowych i obecnie bardzo rzadko mam problemy. Myślę jednak, że dla tych, którzy są nowi w WordPress i nie mają dużego doświadczenia ze stronami internetowymi Zarządzany hosting WordPress może być przydatny. – Marina Barayeva

Cieszę się, gdzie jestem! Jestem na serwerze dedykowanym z HostGator. Cieszę się swobodą, wszechstronnością i szybkością tej usługi. – Erik Emanuelli

Osobiście mam wystarczające umiejętności techniczne, aby samodzielnie zarządzać całym naszym hostingiem. Nie jestem też fanem platformy WordPress, głównie z powodu ich modelu zarabiania na sprzedaży. – Aleksey Weyman

2. Ruch w witrynie

Załóżmy, że masz bloga lub witrynę WordPress, która rozwija się niesamowicie i masz duży wzrost ruchu. Są szanse, że korzystanie z zarządzanego hostingu WordPress może być lepszym wyborem dla Ciebie.

Zasadniczo regularne udostępniane plany hostingu nie są w stanie obsłużyć dużej ilości ruchu, ponieważ zasoby serwera są udostępniane innym użytkownikom. Jeśli więc wykorzystasz wszystkie przydzielone zasoby dla swojej witryny, skończysz z powolną stroną ładującą i będziesz musiał przejść na inny plan.

Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress ilość zasobów serwerowych, które masz do dyspozycji, może pomóc w obsłudze ogromnego poziomu ruchu przychodzącego.

Należy jednak pamiętać, że jeśli nie uzyskuje się tak wysokiego natężenia ruchu w sposób konsekwentny, to w zasadzie płacisz dodatkowo za zasoby serwera, których nawet nie będziesz używać.

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z ruchu i aktywności w witrynie, aby lepiej zrozumieć zasoby serwera, których potrzebuje witryna WordPress.

Myślę, że to zależy od natężenia ruchu. Zdecydowanie rozważyłbym płatność, gdy moja witryna będzie regularnie otrzymywać duży ruch, którego hosting współdzielony nie obsługuje i nie jest zoptymalizowany pod kątem obsługi WordPress. Uważam, że współdzielone pakiety hostingowe od niektórych dobrych firm hostingowych są odpowiednie dla większości blogerów, a ponoszenie dodatkowych kosztów za zarządzany hosting WordPress nie jest dla nich opłacalne. Osobiście nie zapłacę, dopóki nie zobaczę regularnego podglądu ruchu w witrynie. – Harpreet Siddhu

Zarządzane Pakiety hostingowe WordPress są zazwyczaj droższe niż tradycyjne oferty hostingu dzielonego. Przed skorzystaniem z tej usługi hostingowej warto rozważyć statystyki ruchu i rozmiar witryny. W większości przypadków współdzielone zasoby hostingowe są wystarczające dla mniejszych blogów. – Devesh Sharma

3. Obawy firmy hostingowej

W naszej ankiecie wymieniliśmy szereg problemów, z których użytkownicy mogą wybierać (i mogą wybrać więcej niż jedną opcję), jeśli chodzi o kwestie związane z hostingiem dla witryny WordPress.

Oto wyniki, zaczynając od największych obaw do najmniej:

 1. 78,3% użytkowników wybrało obsługę jako największą troskę o witryny WordPress.
 2. 69,6% głosowało jednakowo, że bezpieczeństwo i optymalizacja prędkości to poważny problem.
 3. 30,4% jest zaniepokojonych utrzymaniem swojej witryny WordPress.
 4. Reszta to rzeczy, które użytkownicy najmniej lub nie martwili się o witryny WordPress, takie jak koszty odnowienia, obsługa SSL, interfejs WHM i cPanel.

Chodzi o to, że jeśli podzielisz się wieloma obawami z naszymi uczestnikami ankiety, rejestracja w zarządzanym hostingu WordPress pomoże złagodzić wiele z tych obaw.

Na początek masz mnóstwo korzyści, które zyskujesz dzięki zarządzanemu WordPressowi w porównaniu do konwencjonalnych wspólnych planów hostingowych, takich jak lepsze bezpieczeństwo, szybkość i obsługa klienta.

NIGDY nie wrócę do tradycyjnego hostingu współdzielonego. Po pierwsze, żaden zwykły współdzielony host nie byłby w stanie obsłużyć ruchu. I to jest niezwykle ważne.

Ale nawet gdybym tworzył witrynę od zera, nadal korzystałbym z zarządzanego hosta WordPress, ponieważ wszystko inne jest o wiele lepsze. W szczególności wsparcie.

Na przykład prowadzę BloggingWizard.com z WPX Hosting. Odpowiadają na większość zgłoszeń do pomocy technicznej w ciągu 10 minut, a ich serwery są szybkie.

Udostępnieni gospodarze mają swoje miejsce i są solidną opcją, gdy masz ograniczony budżet, ale nie zawsze są tak dobrej jakości, jak na pozór. – Adam Connell

(Nie przełącza się z powrotem na konwencjonalny hosting współdzielony), ponieważ Zarządzany jest lepszy dla zapracowanego blogera takiego jak ja. – Ryan Biddulph

4. Przygotowanie do rozwoju strony internetowej

Czynnikiem, który musisz wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o hosting WordPress, jest to, czy możesz skalować swoje plany hostingowe w miarę rozwoju witryny. Jeśli korzystasz ze wspólnego planu hostingu, najczęściej utkniesz w zasobach serwera, mając bardzo mało miejsca na skalowalność.

Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress masz lepszą skalowalność swojej witryny w porównaniu do wspólnego hostingu.

Jeśli masz witrynę WordPress, która ma wielu użytkowników, prawdopodobnie będziesz potrzebować możliwości skalowania zasobów serwera zgodnie z wymaganiami. Zdecydowanie polecam skorzystanie z zarządzanego hostingu WordPress, jeśli chcesz zapłacić nieco więcej.

Tak, rozważałbym płacenie więcej za zarządzany hosting WordPress. Zarządzany hosting WordPress jest zwykle bardziej wydajny i lepiej dostosowany do pracy z WordPress. Inną ważną zaletą jest to, że często istnieje lepsza skalowalność w celu rozwijania się niż hosting współdzielony. Porównywanie zarządzanego hostingu WordPress ze wspólnym hostingiem współdzielonym zapewnia więcej korzyści, takich jak bezpieczeństwo, szybkość i lepsze wsparcie.

Następnie możesz zadać pytanie, czy wszyscy potrzebują zarządzanego hostingu WordPress? Moja odpowiedź brzmi: nie, każdy nie musi korzystać z zarządzania hostingiem WordPress?

Jeśli masz dobrze odwiedzaną stronę WordPress, chcesz większej skalowalności i chcesz zapłacić nieco więcej, polecam hosting zarządzany WordPress.

Jeśli jesteś początkującym, początkującym blogerem, może masz małego bloga? Działa bardzo dobrze ze współdzielonym dostawcą hostingu, który kosztuje kilka dolców miesięcznie.

Czy zastanowiłbyś się nad dodatkową opłatą za zarządzany hosting WordPress? Tak, chciałbym! Zarządzany hosting WordPress jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż hosting współdzielony. – Peter Nilsson

5. Funkcje skoncentrowane na WordPress

Jedną z zalet korzystania z usługi hostingowej ukierunkowanej na WordPress jest to, że zawierają one funkcje, które poprawią wydajność Twojej witryny WordPress. Poniżej znajdują się niektóre funkcje związane z WordPress, których można oczekiwać od zarządzanego planu hostingowego WordPress.

Funkcje WordPress:

Za zarządzany plan WordPress można zapłacić w dowolnym miejscu od 19,95 USD / mc – 37,50 USD / mc, ale oprócz typowych funkcji, takich jak bezpłatny SSL, zapewniają one również dodatkowe funkcje, takie jak bezpłatne skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, na poziomie korporacyjnym Ochrona przed DDoS, i bezpłatny CDN.

Ogólnie rzecz biorąc, przeciętna firma udostępniająca hosting nie oferuje tych usług w ramach swoich planów. Zamiast tego bardziej prawdopodobne jest, że skorzystasz z usług zewnętrznego dostawcy lub usługi, aby uzyskać wszystkie te funkcje (i są one zwykle drogie!).

Absolutnie nie (powrót do konwencjonalnego hostingu współdzielonego), nie mam czasu, aby z tym zadzierać, a wydajność jest zwykle gorsza. – Shane

Prawdopodobnie nie rozważałbym powrotu do tradycyjnego hostingu współdzielonego (z zarządzanego hostingu WordPress), chyba że zabraknie mi budżetu. Hosting współdzielony jest świetny dla małych blogów, w których głównym problemem jest budżet, a zasoby nie mają większego znaczenia. Ale jeśli prowadzisz biznesową lub profesjonalną stronę internetową, zarządzanie hostingiem zapewni ci spokój ducha, pełną kontrolę nad blogiem i więcej zasobów.- Ammar Ali

(Nie przełącza się z powrotem na konwencjonalny hosting współdzielony) Po prostu dlatego, że zarządzany hosting WordPress jest bezpieczniejszy i lepiej dostosowany do wydajności niż konwencjonalny hosting współdzielony. – Abhijit Rawool

Czytać do Czy zarządzany hosting WordPress jest wart dodatkowej ceny? na Quora

Czytać do Czy zarządzany hosting WordPress jest wart dodatkowej ceny? na Quora

Czytać do Jakie są obawy dotyczące hostingu witryny WordPress? na Quora

Podsumowanie

Zarządzany hosting WordPress może być doskonałym arsenałem, ale tylko wtedy, gdy wymaga tego Twoja strona internetowa. Jeśli spełniasz wszystkie wymagane wymagania, zdecydowanie warto ponieść dodatkowe koszty, aby wybrać zarządzany plan hostingowy WordPress. Bill Acholla, Maddy Osman, Bridget M. Willard, James Hunt, i Marsha Kelly należą do właścicieli witryn / blogerów, którzy uważają zarządzanie hostowanym WordPress za dodatkowe koszty.

Jeśli jednak dopiero zaczynasz i nadal masz mały blog lub witrynę internetową, może nie być w stanie wydać na to tyle pieniędzy. Janice Wald, Bill Gassett, Adrian Jock, i Ashley są wśród uczestników, którzy nie zapłaciliby za to dodatkowej ceny.

Podsumowując, nie wszyscy muszą korzystać z hostingu zarządzanego przez WordPress, ale jeśli tak, zdecydowanie warto!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map