Techniky inteligentní optimalizace webových stránek pro zlepšení organického provozu

Tento článek napsal Brandon Graves.


Každý, kdo podniká na internetu, chce zvýšit návštěvnost svého webu / blogu. Přináší jim obchodní příležitosti. Říká se, že „žádný provoz, žádný obchod“. Neexistuje žádná výhoda mít skvělé produkty a služby, pokud nechcete dostat provoz na vašich webových stránkách.

Nejlepší obrázek

Organický provoz je snad nejlepším způsobem, jak zajistit, aby vaše stránky patřily mezi přední světové vyhledávače. Ve skutečnosti jde o nezaplacený provoz, který pochází z vyhledávačů. Řízení ekologického provozu na webové stránky / blogy však není hračkou pro děti. K tomu je zapotřebí hodně trpělivosti, odhodlání a aktivní implementace inteligentních triků SEO. Pokud hledáte efektivní způsoby a strategie pro zlepšení organického provozu na vašem webu, postupujte podle níže uvedených tipů:

1. Udělejte svůj web relevantnějším a použitelnějším

Když návštěvníci vyhledávají na webu WWW informace, produkty, služby atd., Vyhledávače vyhledávají weby nebo webové stránky, které jsou aktuální, bezpečné, relevantní a použitelnější pro návštěvníky. Pomáhá jim to mít pozitivní zážitek a snadno a rychle najít požadované věci. Pokud váš web obsahuje zastaralé informace nebo má problémy s použitelností, vyhledávací nástroje je zanedbají a zobrazí výsledky na základě vyhledávacích dotazů zadaných návštěvníky..

Nejprve proto musíte svůj web přepracovat, aby byl profesionální, atraktivní a relevantní pro cílové publikum. V tomto ohledu můžete podniknout následující kroky:

 • Ujistěte se, že váš web je aktuální a profesionální. Pomocí nejnovějšího softwaru, antiviru, vysoce kvalitního serveru, brány firewall atd. Jej řádně spusťte a udržujte v přímém přenosu 24 * 7.
 • Ujistěte se, že váš web nemá problémy s UI / UX,
 • Kompatibilní se všemi moderními webovými prohlížeči,
 • Zajistěte, aby vaše stránky reagovaly na všechna mobilní zařízení a
 • Zajistěte, aby se váš web načítal rychleji.

2. Zaměřte se na SEO na místě

Časté aktualizace algoritmů Google zvýšili význam SEO na místě. Pokud se vám zde nepodaří, hodnocení SEO vašich stránek dříve nebo později klesne. Existuje mnoho způsobů, jak můžete zlepšit své SEO cvičení na webu a očekávat, že na vaše stránky přijde více organického provozu. Objevte vhodná klíčová slova pod vaší nika. Pokud je to možné, použijte klíčová slova s ​​dlouhým ocasem k pokrytí více a více témat souvisejících s vaší firmou. Vytvářejte hromadně optimalizovaný, smysluplný, relevantní a bezchybný obsah optimalizovaný pro SEO. Pravidelně nahrávejte na svůj web / blog a optimalizujte je pomocí nejnovějších triků SEO. Vyhledávače vždy hledají nově nahraný obsah, aby návštěvníkům zobrazily co nejvíce autentické výsledky.

Pokud stavíte svůj web pomocí populárních tvůrců webových stránek, jako je například Weebly, mají všechny prvky připravené provést online SEO.

Poznámka: Pokud se chcete dozvědět více, zde je průvodce začátečníky pro SEO.

3. Odstraňte všechny nefunkční odkazy

eliminovat vše-rozbité-linksa

S neustálým přílivem nového obsahu se webové stránky každým dnem rozšiřují. Proto je pro jednotlivce velmi obtížné udržovat takové webové stránky. Po několika dnech / týdnech / měsících může být obsah na webových stránkách odstraněn nebo zastaralý, což může vést k přerušeným odkazům. Je velmi Herkulovským úkolem ručně najít a opravit tyto přerušené odkazy.

Nefunkční odkaz je ve skutečnosti neexistující webový zdroj, který se také nazývá mrtvý odkaz. Když se někdo pokusí získat přístup k takovým neexistujícím webovým stránkám, server zobrazí HTTP kód 404. Dostupnost příliš mnoha přerušených odkazů na vašem webu může snížit jeho kvalitu, nelítostné vyhledávače i návštěvníky a způsobit prudký pokles provozu na webu. Proto je nutné zkontrolovat a odstranit poškozené odkazy na vašem webu pomocí online prostředky a nástroje.

4. Blog pravidelně

Google přikládá velký význam všem webům, které jsou pravidelně aktualizovány čerstvým a jedinečným obsahem. Blog je snadný způsob, jak udržet váš web svěží a aktuální. Stačí tedy na svůj web připojit firemní blog a začít jej pravidelně aktualizovat čerstvým obsahem.

Na začít blog není obtížné, jak se zdá, musíte mít strategii a vytrvalost. Pokud k tomu dojde, prohledávače vyhledávačů budou pravidelně navštěvovat váš web, přidávat nově přidané stránky do jejich indexů a na svůj web pomalu rostete organický provoz..

5. Vyhledejte příležitosti pro blogování hosta pod vaší nika

Hostování blogů je dalším důležitým faktorem, který byste měli aktivně provádět, abyste získali spoustu výhod. V tomto procesu osoba pošle jedinečný obsah blogerům (pod jeho výklenkem) k publikaci. Jsou-li jeho příspěvky publikovány vlastníky blogů, pomůže oběma stranám. Majitelé blogů získávají kvalitní obsah zdarma a mohou jej využít ke zlepšení svého internetového podnikání a generování vyšších příjmů. Na druhé straně přispěvatelé rozšiřují svůj dosah na velkou část cílového publika a získávají obchodní příležitosti v hodnotě milionů dolarů.

6. Mít definitivní strategii interního propojení

Interní propojení důležité SEO praxe, při které profesionálové v oblasti digitálního marketingu propojují jednu stránku s jinou stránkou ve stejné doméně za účelem navigace. Pomáhá jim získat vyšší reputaci v očích různých vyhledávačů a návštěvníků, zlepšit procházení a indexování webových stránek, snížit míru okamžitého opuštění stránek a výrazně zvýšit počet kliknutí na webové stránky. Přijměte interní propojení jako součást své SEO úsilí a užívejte si jeho výhod.

7. Buďte aktivní na důležitých sociálních sítích

be-active-on-important-social-media-sitesa

Vždy mějte na paměti, že společnost Google považuje hodnocení sociálních médií za hodnocení webových stránek. Společnost Google upřednostňuje webové stránky se slušnou přítomností na různých kanálech sociálních médií a zobrazuje se ve výsledcích. Musíte tedy propagovat svůj web nebo jeho stránky na všech důležitých kanálech sociálních médií. Stačí přidat více a více lidí na stránky sociálních médií vašeho webu a distribuovat mezi nimi obsah. Povzbuďte je, aby maximalizovali sdílení vašeho obsahu. To vše vám pomůže získat více organického provozu na vašich stránkách.

8. Aktivně komunikujte se svým publikem

Pokud aktivně komunikujete se svým cíleným publikem, pomůže vám to vědět, co vaše publikum myslí, cítí a bojuje, zatímco komunikuje se svou značkou. V závislosti na výstupu můžete provést požadované změny a povzbudit lidi, aby se zapojili do vaší značky po dlouhou dobu. Ke komunikaci s cíleným publikem můžete použít různé systémy, například Emailový marketing, Žádost o zpětnou vazbu, systémy komentářů, fóra, kanály RSS, weby s odpověďmi atd. Atd.

9. Přísně analyzujte své SEO cvičení

Nezáleží na tom, jak dobře provádíte SEO aktivity pro zvýšení provozu na vašem webu, vždy existují určité oblasti vylepšení a korekce. Proto musíte pravidelně sledovat výkon vašeho SEO cvičení a prozkoumávat oblasti dalšího zlepšování. Udělejte všechny tyto kroky, abyste zajistili, že každý den dostanete na své stránky přiměřené množství organického provozu.

Závěr

Stálý tok organického provozu na vaše webové stránky je nezbytný, pokud chcete generovat dostatečné příjmy a posunout své internetové podnikání na další úroveň. Toto je několik užitečných tipů pro zvýšení organického provozu na webové stránky / blogy. Stačí je implementovat a mít jejich výhody v budoucnu.

Brandon Graves je plodný digitální marketing a odborník na WordPress, který pracuje s HireWPGeeks. Stále píše o nejnovějším webdesignu a vývojových službách WordPress konverze psd na WordPress, Převod HTML na WordPress atd. Následujte ho Google Plus získat okamžité aktualizace.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map