Práce z domova: Kde najít online zaměstnání a jak začít

Práce z domova byla v minulosti luxusem, ale dnes se nějak proměnila v pověřenou normu. Přesto mezi populací existuje jiná kategorie lidí, kteří se rozhodli vykonávat svou kariéru zcela doma.


Práce z domova jsou samozřejmě klady i zápory, ale to, aby se to podařilo, vyžaduje přípravu a znalosti. Pokud to zní jako váš šálek čaje, nebo jste nějak zjistili, že potřebujete práci z domácí práce – čtěte dál.

Contents

Zde je seznam potenciálních pracovních příležitostí z domova

Cílem je dělat to, co máte rádi a vydělávat zároveň ze svého domova. Pamatujte, že provedení této změny může být nesmírně náročné nejen proto, že obecně pracujete sami, ale za mnohem více budete odpovědní.

Podívejme se na to, podívejme se na některé z populárnějších a běžnějších pracovních míst, kde můžete pracovat z domova, a uvidíme, co k dosažení tohoto cíle vyžaduje..

Poznámky:

 1. Abych těmto rolím přidal určitou váhu, přidal jsem si zpětnou vazbu získanou od nezávislých osob a majitelů firem, kteří pocházejí z různých prostředí a pracují v různých městech po celém světě..
 2. Mzda za práci se odhaduje na základě posledních výpisů pracovních míst zaměstnanců s alespoň 10 záznamy o pronájmu na UpWork.

1. Grafický designér

Příklad – Icon Finder je bezplatné tržiště, kde můžete budovat své portfolio a prodávat své umění ikona online.

Odhadovaná platba: 10 $ – 50 $ / hodinu

Grafici nebo jakýkoli jiný umělec, který pracuje na vytvoření něčeho, co vizuálně komunikuje, se nejlépe hodí pro práci z domácího profilu. Ať už vytváříte loga, plakáty nebo jakýkoli jiný druh umění, úloha obvykle začíná klientským krátkým.

Jakmile získáte od klientů to, co potřebujete, zbytek je v podstatě vše na vás. Od vybavení až po suroviny a talenty – to jsou všechno věci, které můžete mít doma.

Ve skutečnosti existuje mnoho případů, kdy je práce z domova skutečně výhodná, protože to znamená, že nebudete muset každý den přesouvat své obchodní nástroje do az kancelářských prostor. Přesně, jak je to prospěšné, samozřejmě záleží na tom, jaký jsi umělec.

Jak začít, pokud jste začátečník

Máte-li zájem o grafický design, pak byste mohli začít tím, že si vezmete nějaký druh kurzu jako bakalářský titul v grafickém designu. Pokud je to z nějakých důvodů nepraktické, můžete se také učit a praktikovat sami.

Zařízení-moudrý, být připraveni rozvětvit značné množství pro výkonný počítač, možná notebook nebo tablet, stejně jako originální kopie designového softwaru.

Charles Yarbrough

Charles Yarbrough, President of Webhost.pro, využívá nezávislých pro širokou škálu úkolů, včetně grafického designu. Nezávislí grafičtí designéři pro něj potřebují především poskytovat kvalitní práci.

„Čas potřebný k opravě chyb nebo nalezení někoho nového, kdo by pomohl, je mnohem těžší než platit více peněz nebo čekat déle. To je klíčový důvod, proč se tolik zaměřujeme na zajištění toho, aby nezávislí spolupracovníci, se kterými pracujeme, měli slušné výsledky v podobné práci, “říká Yarbrough.

Victor Thomas

Victor Thomas, majitel webových stránek firmy Thomasdigital.com souhlasí. Na základě San Francisca Thomas cítí, že je důležité prokázat úspěch v podobné práci. Dodal však, že je také důležité, aby mohli nezávislí pracovníci dobře zvládat očekávání.

“Chtěl bych jasnou představu o tom, co se dá a bude dělat, spolu s tím, co není možné.” To, plus jasná a neustálá komunikace o tom, jak se věci dějí po celý život projektu, jsou důležité, “komentoval Thomas.

2. Editor videa

Příklad – Pracovní místa pro produkci filmu a videa jsou k dispozici na Production HUB.

Odhadovaná platba: 20 $ – 120 $ / hodinu

Podobně jako u grafického designéra, mohou i editoři videa těžit z privilegia práce z domova. Video editoři jsou ti, kteří pracují na surovém videozáznamu, vyladí jej na finální, leštěný produkt, který je připraven k prohlížení veřejnosti..

I když to může znít skvěle, není to také nejjednodušší na světě, protože to vyžaduje integraci mnoha prvků, jako je dialog, zvuk, speciální efekty a surové video někdy neurčitelné kvality..

Jak začít, pokud jste nový

Pro ty, kteří chtějí jít do střihu videa, můžete začít studiem vzdělávání, které je spojeno s filmem, jako je vysílání nebo multimediální komunikace. Existují také některé specializované kurzy, které si můžete vyzvednout kinematografie nebo dokonce ty, které jsou specifické pro software.

Nezapomeňte však, že pokud se nedíváte na spodní část trhu, jako je úprava osobních videí nebo více základních firemních videí, mohou být požadavky na úpravu videa rychle nepřípustné..

Ke správě úprav filmů nebo složitějších projekcí budete možná muset výrazně investovat do editačního studia.

3. Účetní / účetní

Příklad - Účetní práce dostupné na Freelancer.com.Příklad – Účetní práce dostupné na Freelancer.com.

Odhadovaná platba: 20 $ – 50 $ / hodinu

Zatímco vedení účetnictví a účetnictví jsou obě základní obchodní funkce, existuje několik klíčových rozdílů. Účetní odpovídá za zaznamenávání finančních transakcí, zatímco účetní odpovídá za interpretaci, klasifikaci, analýzu, vykazování a shrnutí finančních údajů.

Bez ohledu na to, které byste mohli preferovat, jsou obě tato zaměstnání v dnešním průmyslovém odvětví tolik potřebná. Další výhodou je, že tyto práce lze také snadno provádět z pohodlí vašeho domova – nebo z jiných míst, pokud budete chtít.

Začínáme

Přestože účetní začínají v této roli, potřebují pouze základní porozumění účtům, účetní však musí být certifikováni. Přesná certifikace bude záviset na tom, kde bydlíte, ale je třeba alespoň základní bakalář vědy v účetnictví. Odtud si můžete vybrat specializaci později.

Díky kráse internetu mohou zákazníci s vámi snadno sdílet dokumenty a soubory a dnes existuje mnoho účetních služeb založených na cloudu. Pravděpodobně budete muset každý rok navštívit klienty v omezeném množství času – především během daňové sezóny.

Účetní software je také obvykle placen klienty v závislosti na potřebách společnosti, takže vše, co potřebujete, je počítač, připojení k internetu a navíc to, co máte v hlavě.

4. Virtuální pomocník

Příklad - Výpis úloh virtuálního asistenta v UpWork.Příklad – Výpis úloh virtuálního asistenta v UpWork.

Odhadovaná platba: 5 $ – 15 $ / hodinu

Jak byste mohli vědět z názvu úlohy, role virtuálního asistenta je něco, co můžete snadno provést z domova. Tolik průmyslových odvětví potřebuje virtuální pomocníky, realitní kanceláře, IT firmy nebo dokonce účetní a finanční firmy.

Jako virtuální asistent musíte být ve své pracovní roli připraveni na maximální flexibilitu. To, co děláte, může zahrnovat přijímání telefonních hovorů, správu jízdních řádů nebo dokonce rezervaci cestování. Většina z toho samozřejmě závisí na tom, jaký přesně jste asistent.

Jak začít pracovat jako virtuální asistent z domova

I když možná nebudete muset mít titul, abyste mohli být přihlášeni jako virtuální asistent, některé z více prémiových umístění to mohou nastavit jako požadavek. Můžete se také rozhodnout absolvovat další kurzy, abyste zvýšili své dovednosti a vylepšili svůj profil.

Klíč k úspěchu virtuálního asistenta spočívá v tom, aby byla práce provedena co nejrychleji a nejefektivněji. Měli byste být také vysoce organizovaní, mít dobré komunikační schopnosti, být důvtipní a měli byste být schopni zvládnout více úkolů současně.

Na konci zařízení je virtuální asistent čistě „počítačovou prací“. To znamená, že budete potřebovat počítač, nějaké komunikační vybavení, jako jsou sluchátka s mikrofonem, spolehlivé připojení k internetu a software, který vám pomůže udržet si přehlednost – a to je o tom.

Michael Naval sídlí na Filipínách, ale podporuje řadu klientů po celém světě jako specialista na virtuální asistentku na volné noze pro IT. Radí těm, kteří uvažují o práci virtuálního asistenta, aby vždy stavěli na dovednostech, a co je nejdůležitější, měli pozitivní přístup „dokážou“.

První vám poslouží dobře při provádění různých úkolů, zatímco druhý vám pomůže zvládnout klienty, kteří mohou být nároční. Považujte to za faktor „pravděpodobnosti“, který může prodloužit dobu trvání smlouvy na dobu neurčitou.

„Je obtížné poradit, kolik účtovat za práci VA, protože rozsah práce může být docela velký v závislosti na klientovi. Hlavními věcmi, které musíte vypracovat, jsou vaše časová investice, jakékoli další nástroje, které budete možná potřebovat, aby hráli určitou roli, plus jaké další dovednosti, které budete možná potřebovat, pokud je to nutné, vylepšit, “říká Naval.

5. Spisovatel / Editor / Překladatel

Příklad - Zápisovatelské úlohy dostupné v Problogger Jobs.Příklad – Zápisovatelské úlohy dostupné v Problogger Jobs.

Odhadovaná platba: 15 $ – 60 $ / hodinu

Poté, co jsem byl mnoho let spisovatelem a editorem, vám mohu snadno říci, že toto je pravděpodobně jedna z nejflexibilnějších prací z existujících pracovních míst v domácnosti. V různých dobách jsem pracoval v kancelářích, v terénu a někdy i doma.

Existuje mnoho druhů spisovatelů – bloggerů, celovečerních autorů, copywriterů, spisovatelů a mnoho dalšího. Pamatujte, že prakticky všechno, co vidíte na internetu nebo na papíře, bylo vytvořeno spisovatelem!

Pokud vás myšlenka, že se vaše slova objeví všude, přitahuje, je pro vás tato role vhodná. V závislosti na tom, jaký druh spisovatele se chcete stát požadavky, se může docela lišit.

Například, technický spisovatel bude muset být nezbytně informován v technických detailech, zatímco výzkumný spisovatel bude možná muset mít zázemí v oblasti, ve které se výzkum nachází. Přesto společnou součástí všech těchto specializací je schopnost komunikovat.

Jak získat zaplacené psaní online

Být schopen upoutat pozornost publika a jasně předat zprávu je jednou z nejdůležitějších dovedností, které můžete mít jako spisovatel. I když se o tom můžete dozvědět v kurzu, jako je například bakalář žurnalistiky, v ideálním případě si vyberete mentora, který může sdílet svá tajemství získaná na základě zkušeností.

Nicméně, spisovatel, editor nebo překladatel, klíčové kusy vašeho inventáře budou počítač, editační software a připojení k internetu.

Muhammad Ruby Ernawa

Muhammad Ruby Ernawa je indonésko-anglický překladatel, který si vybudoval celý svůj podnik na volné noze.

Má více než 5 let zkušeností s nezávislými operacemi a nyní je vlastníkem společnosti Diamondo Translation. Pro nováčky v tomto oboru jim radí, aby se příliš nestarali o to, jaké zkušenosti máte, když se ucházíte o práci – pokud máte solidní platformu v dovednostech a komunikaci.

„Schopnost dobře komunikovat s klienty je rozhodující, hraje roli při zajišťování práce a také přesném vyjednávání a porozumění požadavkům. Pokud se vám to nepodaří, nejlepší dovednosti na světě vás nemusí zachránit před tím, než si něco uděláte. “ říká Mohamed

Mohamed také varuje, že může docházet k vstupům do této arény, jako jsou investice do webhostingu pro vaši firmu, předplatné nástrojů pro počítačový překlad nebo dokonce obchodní e-mail hosting.

Sharon Hurley Hall, profesionální nezávislý B2B spisovatel a blogger pracují jak pro klienty, tak is dalšími nezávislými pracovníky.

Díky 30 letům profesionálního psaní pro tištěná a online média cítí, že klíčovou vlastností úspěšného spisovatele na volné noze je kvalita práce a zkušeností v konkrétních výklencích.

„Moji klienti ode mě očekávají kvalitu a stejnou kvalitu od všech nezávislých, se kterými pracuji. Věřím, že je chybou upřednostňovat rychlost před kvalitou, “zdůrazňuje. Jak vidíte, kvalita je důležitá bez ohledu na to, kde se nacházíte v zaměstnání nebo zaměstnání.

6. Výzkumný asistent / obchodní analytik

Příklad - Výzkumné úlohy analytiků dostupné ve společnostiPříklad – Výzkumné úlohy analytiků dostupné ve společnosti.

Odhadovaná platba: 25 $ – 150 $ / hodinu

Představte si, že dostáváte zaplaceno za to, že jste to všechno věděli – a vy byste se mýlili, co dělá výzkumný asistent.

Jak název napovídá, výzkumní asistenti pomáhají s takovými věcmi, jako je práce na pozadí, jako je zjišťování faktů, sběr dat a mnoho dalších věcí souvisejících s podporou hlavního producenta práce..

Jak někteří říkají, Google je váš přítel, ale pamatujte, že existuje spousta věcí, které možná nebudete moci najít na internetu. Pokud tedy chcete být výzkumným asistentem, musíte být čas od času připraveni vyrazit na pole a v případě potřeby kopat do nedigitálních archivů..

Přestože je výzkum obvykle vysoce specializovaný, nemusí být asistentem výzkumného pracovníka. Bude však pravděpodobně zapotřebí kvalifikace v oblasti související s prováděným výzkumem.

Například, pokud se ucházíte o výzkumného asistenta na projektu, který zahrnuje studium vznikajících reakcí na geneticky modifikované plodiny, bylo by vám dobré mít formální zázemí v genetickém inženýrství nebo biochemii..

Začínáme

Bohužel, toto vzdělání pozadí vyžaduje práci a peníze, takže vaše role výzkumného asistenta bude pravděpodobně omezena na konkrétní oblasti. Přesto je to něco, na čem je možné dálkově pracovat, v závislosti na tom, jaká zařízení mohou být v rámci práce potřebná.

Očekávejte, že budete pracovat na snadno přenosném zařízení, jako je notebook, a digitálně komunikujte prostřednictvím softwaru pro správu projektů nebo občas jednoduše e-mailem.

7. Online trenér / učitel

Příklad – Můžete snadno vytvořit a prodat svůj online kurz na Teachable.

Odhadovaná platba: –

I když může existovat starý vtip, že „ti, kteří to nemohou dělat, učit“, je role učitele ve skutečnosti velmi slušná. Díky internetu však můžete být také online učitelem, pokud budete mít cenné dovednosti, které budete moci předat dál.

Některé příklady těchto specializovaných dovedností zahrnují WordPress, aranžování květin, zahradničení, pletení – ve skutečnosti téměř cokoli. To znamená, že role online trenéra nebo učitele může být velmi cenná pro širokou škálu lidí. Dokud budete mít vůli to udělat, můžete vytvářet a prodávat své kurzy online.

Velkou výhodou vytváření digitálních kurzů je, že to nemusí být práce na plný úvazek. Můžete pracovat a vytvářet je ve svém volném čase a zamíchat svůj rozvrh podle toho, která priorita je v daném okamžiku.

Chcete-li vylepšit kurzy, které vytváříte, zkuste se naučit nějaké měkké dovednosti, jako je řeč na veřejnosti, komunikace nebo cokoli jiného, ​​co může pomoci zlepšit zkušenosti získané prostřednictvím kurzů, které vytváříte. Jakmile je máte, můžete začít budovat digitální kurzy.

V závislosti na tom, co se rozhodnete, budete možná potřebovat nějaký druh webové kamery nebo obrazovky, spolu s interaktivními digitálními nástroji, se kterými se budete učit.

Speciální funkce: Kyle Roof

Střecha Kyle

Pro tvůrce online kurzů máme speciální nabídku – krátký úryvek diskutující o základních věcech s Kyle Roof. Spoluzakladatel společnosti Internetový marketing zlato, PageOptimizer Pro, a několik dalších webů, Roof si udělal docela jméno pro sebe s jeho úspěchem ve vytváření online kurzů, takže se jeho komentáře k srdci!

Podle něj se začátečníci při vytváření online kurzů musí soustředit na budování své reputace v oboru – čím více je jméno známé, tím lépe budou kurzy prodávat. Toho lze dosáhnout vytvořením některých „kurzů pro volný čas“, které obecně přidávají hodnotu komunitám.

“Jakmile se usadíte (a to může trvat roky), pak budete mít spoustu lidí, kteří si chtějí koupit váš kurz.” Pokud jste si na YouTube kanálu nebo podcastu YouTube udělali dobře, budou rádi, že vás vrátíte, abyste mohli mluvit o svém novém kurzu, “říká Roof.

“Jak prezentujete, můžete začít upřesňovat koncepty kurzu.” Můžete si vyzkoušet, co funguje a co ne dříve, než uděláte čas na zaznamenání jakýchkoli videí. “

Střešní varování však upozorňuje na to, že může být docela časově náročné dokonce vytvářet videa, nezahrnovat čas na úpravy (které zadává externě). Každé video mu zabere zhruba jednu až dvě hodiny, bez ohledu na to, jak dlouho jsou obecně.

“Nahrávání videí a obsahu na výukovou nebo jinou platformu bude trvat mnohem déle, než si myslíte, že to bude,” dodává.

8. Programátoři / vývojáři webu

Příklad - výpis pracovních míst webového vývojáře na SimplyHired.Příklad – výpis pracovních míst webového vývojáře na SimplyHired.

Odhadovaná platba: 15 $ – 100 $ / hodinu

Pravděpodobně nejsamostatnější úlohy, programátoři a weboví vývojáři obvykle nemají nejsociálnější úkoly. Toto plus povaha samotné práce dává téměř ideální scénář pro práci z domova.

Ať už pracujete na zakázkových projektech pro společnost, nebo dokonce prodáváte své vlastní generické aplikace, vše je možné z pohodlí vašeho domova. Budete v podstatě vývojářem na volné noze.

Nejnáročnější částí práce bude dostat své jméno tam, snad prostřednictvím online portfolia, a marketingovat sami sebe, jak jen můžete. Samozřejmě to pomůže, pokud dokážete potenciálním klientům poskytnout silné portfolio projektů, které jste úspěšně dokončili nebo se jich dříve účastnili.

Jak začít jako webový vývojář pracující z domova

Ačkoli programování může být samouk, vždy je nejlepší mít nějaké formální zázemí. Viděl jsem mnoho skvělých programátorů, kteří vědí hodně o specifikách kódování, ale zůstávají průměrní kvůli slabým základním konceptům.

Nicméně, ať už se rozhodnete cokoli, budete potřebovat specializovaný pracovní stroj, který bude stavět a testovat váš kód, pokud možno nebude rušen osobními aplikacemi, které byste mohli chtít nainstalovat..

Julian Song

Julian Song, malajský nezávislý vývojář, nezávislý již více než deset let. Tuto schopnost připisuje díky zkušenostem získaným během předchozího pracovního života a podpoře své manželky.

“Vždy se ujistěte, že jste vynaložili 101% úsilí na každý projekt, který provedete.” Nezapomeňte přehánět, ale dodávejte nejlepší možný produkt. Pokud jste schopni, navrhněte také nápady, které vám pomohou, “říká Song.

9. Dropshipper / přidružený obchodník

Příklad – Dropshipping obchod vytvořený pomocí Shopify.

Odhadovaná platba: –

Mnozí z vás už pravděpodobně budou velcí věřící v sílu elektronického obchodování. Velké platformy se objevily ve velkých směrech a dokonce i malé podniky naskočily na palubu díky technologickým změnám.

Věděli jste, že i vy se můžete zapojit do elektronického obchodování? Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je dropshipping. Tento režim elektronického obchodování vám umožňuje prodávat produkty online, aniž byste museli produkt skutečně mít.

Vytvořte web, který funguje jako prodejní fronta, a poté zdrojem svých produktů od dodavatelů dropshippingů, jako jsou AliExpress, SaleHoo, Doba nebo mnoho dalších. Pokud používáte webový tvůrce, jako je Shopify, můžete web rychle a bez technických znalostí vytvořit.

I když budete muset zaplatit počáteční investici do hostování a budování svého webu, nemusíte objednávat zboží hromadně nebo dokonce manipulovat s přepravou. To vše lze udělat za vás pomocí vašich zdrojů dropshipping.

Affiliate Marketers pracují podobným způsobem, ale hlavně vytvářejí obsah, který pomáhá prodávat produkty. Za každého zákazníka, kterého odkazuje affiliate marketing, získají provizi za tento prodej.

Jak začít, pokud jste nový

Když se rozhodnete pracovat z domova jako obchodník v oboru dropshipping nebo affiliate marketing, v zásadě převezmete roli vlastníka firmy, která musí nosit mnoho klobouků. Z tohoto důvodu může být někdy nutné zadávat určité oblasti vašeho podnikání externě, ať už jde o vývoj webových aplikací nebo produkci obsahu.

Jerry Low, zakladatel WHSR, BuildThis.io a HostScore je dlouholetý affiliate marketing. S 15 solidními roky v podnikání sdílel myšlenky o roli potenciálních nováčků, kteří potřebují outsourcing.

„Při přijímání talentů mám raději přednost výplatě zálohy než zaměstnávání nezávislých pracovníků, protože je to nákladově efektivnější. Je však důležité, aby disponovali dovednostmi a zkušenostmi nezbytnými k dokončení práce, kterou byli najati. V pořadí podle důležitosti požaduji kvalitu, přiměřené ceny a rychlost.

Protože všichni pracujeme na dálku, jedním kritickým aspektem každého, koho najímám, je to, že musí být velmi pozorní k detailům. Tento klíčový aspekt může znamenat velký rozdíl v tom, co si myslíte, že dostáváte a co nakonec dostanete, “řekl Low.

10. Správce sociálních médií

Příklad - Fiverr je populární tržiště, kde nezávislá osoba nabízí své služby potenciálním nájemcům.Příklad – Fiverr je populární tržiště, kde nezávislá osoba nabízí své služby potenciálním nájemcům.

Odhadovaná platba: 10 $ – 50 $ / hodinu

Jak všichni víme, sociální média jsou všichni, o kterých teď mluví. Mnoho značek, velkých i malých, potřebuje někoho, kdo zvládne jejich digitální informační aktivity – velkou část tvoří sociální média.

Od správy každodenních činností až po vytváření obsahu pro cílové zákazníky společnosti je vaší klíčovou úlohou ve správě sociálních médií pomáhat zvyšovat povědomí o značce, doufejme, že povede k rozmachu v prodeji..

Začínáme jako manažer sociálních médií

Chcete-li vyniknout v roli správy sociálních médií, budete mít ideální zázemí v oblasti komunikace, public relations nebo možná dokonce marketingu. A co je nejdůležitější, měli byste mít veselé dispozice a měli byste být schopni udržet svoji chladnou pod tlakem. Nezapomeňte, že jste na určitých klíčových kanálech veřejnou tváří společnosti.

Naštěstí to vše lze provést z pohodlí vašeho domova, pokud máte zařízení, na kterém můžete pracovat, správné nástroje pro plánování obsahu sociálních médií a možná nějaký integrační software, který vám umožní snadno spravovat více sociálních sítí snadněji mediální kanály.

Kde najdete legitimní online pracovní místa?

Fiverr

Nejlepší věc na Fiverru je, že je relevantní nejen pro širokou škálu prací od domácích pracovních rolí, ale také může pomoci těm, kteří jsou na mnoha úrovních své kariéry. Například, zda jste hladovějící spisovatel, který právě začínáte sám nebo profesionál s 30letou zkušeností – existují zde možnosti.

Klienti na Fiverru nabízejí za vaše služby nabídku na základě předem stanovených definic projektu, které vytvoříte. Podporovány jsou také vlastní požadavky a potenciálního klienta můžete citovat na základě jeho přesných specifikací projektu.

Fiverr je vhodný pro mnoho pracovních pozic a je dobrým místem pro zahájení práce z domova.

Navštivte: https://www.fiverr.com/

Upwork

Upwork je ve skutečnosti velmi podobný Fiverru v tom, že také obstarává širokou škálu uchazečů o zaměstnání. Hlavní rozdíl spočívá ve způsobu, jakým jste za Upwork plateni. Tam, kde vám Fiverr umožňuje nastavit odhadované náklady na projekt, vám Upwork umožňuje citovat zákazníky za hodinu.

To umožňuje mnohem větší přesnost fakturace, protože můžete fakturovat svůj čas. Pokud dojde k dalším požadavkům nebo takovým, bude váš poplatek jednoduše zvýšen kvůli prodloužení času stráveného prací.

Úpravy jsou dobré pro téměř všechny pracovní pozice, ale pomůže, pokud máte nějaké zkušenosti, než začnete zde.

Navštivte: https://www.upwork.com/

Toptal

Cílem společnosti Toptal je přinést smetanu na volné noze špičkovým společnostem, které chtějí projekty zadávat externě. S ohledem na svou roli při spojování lidí prostřednictvím své platformy nemá sám Toptal žádné sídlo a je skutečně digitální.

Abyste mohli Toptal využívat, musíte být schopni absolvovat řadu testů, což je způsob, jak udržet jen to nejlepší po ruce. Společnost Toptal, původně zásobující inženýry, dnes rozšířila své skóre o designéry, účetní, statistiky, konzultanty a další.

Toptal je vhodný pro inženýry a některé další specializované profesionální služby a přijímá pouze nejlepší 3% uchazečů.

Návštěva: https://www.toptal.com/

SimplyHired

SimplyHired může být pracovním portálem, ale zahrnuje také spravedlivý počet otvorů pro nezávislé pracovníky, kteří mohou pracovat z domova. Jedinečně nabízí více pracovních míst, než je pouze zaregistrováno na své platformě, ale agreguje je také z desítek jiných zdrojů.

SimplyHired je vhodný pro většinu uchazečů o zaměstnání, ale nemusí se nutně specializovat na vzdálené pracovníky. Existují však příležitosti.

Návštěva: https://www.simplyhired.com/

Přístup pro spisovatele

Pokud jste spisovatel nebo specialista na obsah, možná vás bude zajímat Přístup pro spisovatele. Tato platforma pomáhá propojit spisovatele se správnými úlohami pro ně a nabízí také přiřazování úloh založených na AI. Tyto výhody samozřejmě nepřicházejí bez řady námitek.

Za prvé, uchazeči o práci s přístupem pro spisovatele pocházejí pouze z několika zemí, včetně Spojených států, Velké Británie, Austrálie, Kanady, Irska nebo Nového Zélandu. Pokud tato kritéria splníte, budete muset podstoupit hodnocení z programu Writer Access tým se nakonec kvalifikoval.

Návštěva: https://www.writeraccess.com/

Ikona Finder

Tento web je určen zejména pro designéry, kteří chtějí snadný způsob, jak prodat svou práci. Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se s nimi a nahrát položky, které chcete na trhu. Protože Icon Finder je jedním z největších online tržišť pro ikony online, budete mít přístup k připravenému trhu pro své návrhy.

Existuje však háček. Ikona Finder rozdělí, co vyděláte na svých stránkách 50-50. To znamená, že dostanete jen polovinu toho, za co produkt prodáváte. Přesto je to snadný a rychlý způsob, jak vydělat nějaké peníze, aniž byste museli hledat své vlastní zákazníky.

Návštěva: https://www.iconfinder.com/

Úkoly ProBloggeru

ProBlogger je spíše komunitou pro bloggery než specializovaným webem pro pracovní platformu. Díky prostředkům svých členů však získáte přístup k sekci vyhrazených úloh.

Většina zde dostupných prací se týká výroby obsahu, ať už jde o psaní duchů nebo úpravy. Noví autoři by si to měli určitě prohlédnout pro snadný přístup a velké množství podpůrných zdrojů.

Návštěva: https://problogger.com/jobs/

ProductionHub

Najít práci jako editor videa může být obtížné, protože i přes popularitu to může být v mnoha aspektech neuvěřitelně úzce specializované pole. Naštěstí máme ProductionHub, který je speciálně pro video editory a producenty.

Tato platforma vám umožňuje nejen žádat o úkoly, ale také nahrávat a předvádět svou práci, aby vás mohli klienti najít.

Návštěva: https://www.productionhub.com/

Učenlivý

Pro ty, kteří chtějí vytvářet kurzy a učit věci, je Teachable jedním z nejlepších způsobů, jak jít. Funguje to jako tvůrce webových stránek, který vám umožňuje vytvářet kurzy na jeho platformě a poté je hostitelem kurzu a umožňuje jej prodat studentům, kteří se chtějí učit.

I když uživatelům nabízí příležitost začít rychle a snadno, má to určité nevýhody. Abyste mohli službu využívat, musíte zaplatit za předplatné a navíc Teachable uřízne výřez z každého provedeného prodeje.

Návštěva: https://teachable.com/

Místní skupiny na Facebooku

Dalším zdrojem, který nelze přehlédnout nebo podceňovat, je Facebook, protože má mnoho stránek nebo skupin věnovaných práci. Pokud jste designér nebo jiný specialista, podívejte se na komunitu na Facebooku, kde se shromažďují lidé ve vaší práci.

V mnoha případech najdou poskytovatelé pracovních příležitostí tyto skupiny, aby nabídli příležitosti. Je také běžné, že členové skupiny sami sdílejí pracovní příležitosti s komunitou obecně.

Návštěva: https://www.facebook.com/

Nástroje, které budete / možná budete muset pracovat z domova

Protože klíčovým tématem je zde práce na dálku, měli byste pochopit, že existuje základní vybavení, které musíte mít na své straně, aby věci fungovaly. To vše bude muset vyjít z kapsy, protože v podstatě poskytujete službu.

Některé příklady nástrojů, které můžete potřebovat, mohou zahrnovat;

Počítačové systémy

Pro mnoho rolí to může být jednoduše obecný systém, který můžete použít k vytváření dokumentů, odesílání a přijímání komunikací nebo používání webových nástrojů. V některých případech však možná budete potřebovat trochu navíc.

Například editory videa nebo grafici mohou potřebovat výkonnější stroje, protože editace videa je velmi náročná na zdroje.

Jiný hardware

Webové kamery, náhlavní soupravy s mikrofony, větší monitory – v závislosti na vaší roli může být třeba některé nebo všechny z nich. Například jako virtuální pomocník musíte často volat nebo jinak komunikovat, takže investice do solidního headsetu bude neocenitelná.

Fakturační software

Pro ty, kteří pracují přes platformy jako Fiverr nebo Toptal, jsou platby a fakturace zpracovány za vás. Pokud se rozhodnete spolupracovat se svými vlastními klienty, musíte jim za provedenou práci fakturovat.

Za tímto účelem můžete využít cokoli od listů Excelu nebo šablon faktur až po profesionální řešení, jako je cloudové účetnictví a fakturační řešení. Dobrým příkladem jsou Zoho a Freshbooks a je možné je platit měsíčně.

Podívejte se také na: Fakturační autobus, Aynax, Generátor faktur.

Nástroje pro spolupráci

Přestože práce z domova je většinou samostatným úkolem, můžete mít příležitost spolupracovat s ostatními podpůrně. Pokud tato situace nastane, použijte některé nástroje, které vám umožní bezproblémovou spolupráci.

Dobrým příkladem jsou Dokumenty a Tabulky Google (k dispozici jednotlivě nebo jako součást G Suite sada nástrojů), Týmy společnosti Microsoft, a Flowdock.

Podívejte se také na: Měsíčně, Představa, Kalendář Google

Grafické nástroje

Grafičtí designéři budou potřebovat nějaký software, který bývá docela drahý, ale nyní jsou naštěstí k dispozici jako předplatné na cloudu a „fremiové“ nástroje založené na prohlížeči. domovské nápady toho, co může být nutné, mohou zahrnovat Adobe Cloud CC a možná úložiště zdrojů, jako je Bigstock.

Podívejte se také na: Canva, Plodit, Skica, Návrhář afinity

Nástroje pro sociální marketing a e-mail

V závislosti na typu práce z domácí práce, pro kterou se rozhodnete jít, někdy budete potřebovat speciální nástroje, které jsou určeny konkrétním úkolům. Například, HootSuite umožňuje správcům sociálních médií pracovat na více kanálech současně a dokonce umožňuje naplánovat příspěvky.

Podívejte se také na: TweetDeck, IFTTT, Everypost, Seznamte se s Edgarem, Hubspot

Nástroje pro psaní

Pro autory vám Gramatika (moje recenze zde) pomůže opravit nebo zvýraznit oblasti, které je třeba opravit při vytváření textu za běhu. K dispozici jsou desítky specializovaných nástrojů pro téměř každou potřebu a mnoho dokonce má k dispozici bezplatné plány.

Podívejte se také na: Hemingway App, Napište nebo zemřete

Řízení pracovního postupu

Být schopen koordinovat svou práci a několik probíhajících projektů může být obtížné. Abyste se o to mohli postarat, navrhuji, abyste se podívali na nějaký software pro řízení pracovního postupu nebo řízení projektů..

Dnes je lze také nalézt jako cloudové služby jako Asana nebo Zapier. Pomáhají nejen řídit práci, ale také umožňují komunikaci s klienty a případně i spolupracovníky.

Podívejte se také na: Trello, pondělí, Wrike

Bezpečnostní

Stejně jako u vašeho vlastního počítače je i nadále ochrana vašich pracovních zařízení jednou z nejdůležitějších věcí, které musíte udělat. Představte si, že virus měl zničit vaši práci, nebo pokud by hacker mohl ukrást informace o vašem klientovi ze systému.

Vždy spusťte aktualizovaný software Internet Security, jako je Norton 360. Bylo by také nejlepší, kdybyste vždy mohli použít Virtuální privátní síťová služba zašifrovat všechna data přicházející nebo vystupující z vašeho zařízení, zejména protože pracujete vzdáleně.

Podívejte se také na: ExpressVPN, AVG Antivirus, Malwarebytes

Konferenční software

Kromě náhlavní soupravy budete potřebovat spolehlivý komunikační software pro vzdálenou práci. Ty se mohou lišit podle vašich potřeb, od jednoduchých řešení videohovorů Google Duo do prezentačních aplikací, které jsou vybaveny funkcemi, jako je TeamViewer nebo Webex.

Podívejte se také na: Zvětšení, Jitsi, Týmy společnosti Microsoft

Poznámka: Pamatujte, že tento seznam položek a aplikací slouží pouze jako vodítko. Vaše přesné potřeby se mohou značně lišit v závislosti na konkrétní roli a okolnostech, ve kterých se nacházíte.

Je pro vás kariéra doma?

Jaké jsou výhody práce z domova?

Výhody práce z domova - bez dopravní zácpy!

Nejdříve, nezávislost. Vlastní motivace, sebekázeň, zaměření a soustředění. Čtyři věci, které získáte po práci z vlastního domova (a nejen to, že budete pracovat v pyžamu v 8 hodin ráno). Najít zdroj motivace může být úsek. Jeden důležitý tip by se pokoušel vytvořit si vlastní vyhrazený pracovní prostor (ne vaši postel!).

Zmínil jsem „tvůj domov“, ale tvůj pracovní prostor může být absolutně kdekoli. Chcete pracovat ve své oblíbené kavárně po ulici? Možný. Chcete pracovat z pohodlí vašeho auta? Možný. Všude, kde se cítíte pohodlně a umožňuje vám dělat práci, může být váš pracovní prostor.

Dojíždění náklady může být také drasticky řezán. Představte si, jak můžete ušetřit čas i peníze tím, že nemusíte každý den dojíždět do kanceláře každý den. Místo toho vezměte tyto úspory času a peněz a znovu je investujte do své práce a rodiny.

Pro prokrastinátory tam – většina vzdálených úloh flexibilní rozvrhy (do toho se brzy dostaneme – čtěte dál!).

Spodní strany práce z domova

Procrastors nebo ty, kteří jsou reaktivní spíše než proaktivní může najít práci z domova výzvu. Nedostatek jasného rozlišení mezi prací a volným časem je vhodnější pro „go getters“, kteří jsou vysoce motivovaní.

Bez z očí do očí vztah s kolegy může být těžký. Pokud se v pracovní době rádi obklopujete lidmi, práce z domova se někdy může trochu osamělý. Pokud jste někdo, kdo prospívá ve fyzickém spojení, může práce z domova vést k nedostatečné fyzické interakci – což by mohlo potenciálně ohrozit vaše duševní zdraví.

Sebekázeň je klíčem k práci z domova (a upřímně kdekoli). Mít hranice a být zodpovědný je těžké zejména v prostředí, jako je domov, kde je jich mnoho rozptýlení.

Správa vlastních čas a rozvrh umožnit vám být produktivním je těžké. Neexistuje nikdo, kdo by vás každodenně považoval za zodpovědného. Můžete spát, odkládat, pracovat, kdykoli to budete chtít. Zní to skvěle, ale není to tak.

Často si stěžujeme na pravidelnou strukturu, do které nás místo 9-5 umisťuje. Jsme si však jisti, že pokud se rozhodnete sestavit svůj vlastní rozvrh, určitě budete usilovat o jeho dodržování.

Vyhýbání se podvodům typu “doma”

Vzhledem k tomu, že většina práce z domácích úkolů je zajištěna online, musíte si být vědomi možností, kde byste se mohli zbavit podvodů nebo jinak narazit na problémy. Práce s pracovními platformami může poskytnout určitou formu zabezpečení, protože samotná platforma funguje jako prostředník a může zajistit platbu za dokončenou práci.

Buďte obzvláště opatrní, pokud se ucházíte o zaměstnání na veřejných kanálech, jako je Facebook nebo fóra, protože vám tato služba neposkytuje prakticky žádnou ochranu. Stejně jako u všeho online proveďte některá vhodná opatření, například;

 • Provádím nějaké kontroly na pozadí potenciálních zaměstnavatelů.
 • Nedává příliš mnoho osobních údajů.
 • Požadování vkladů za práci.
 • Vždy si jasně stanovte pracovní specifikace.

Vždy mějte na paměti podvody – seriózní zaměstnavatelé od vás nikdy nebudou muset platit nic, abyste si našli práci!

Zabalit

V průběhu tohoto článku jsem diskutoval seznam potenciálních prací z domácích příležitostí a kde najít potenciální práci. Nezapomeňte však, že práce z domova se může velmi lišit od práce v pevné kanceláři v kancelářském prostředí.

Uvědomte si, že k přežití budete potřebovat mnohem více než své základní pracovní dovednosti – budete v podstatě provozovat vlastní firmu, se vším, co z toho vyplývá. Některé měsíce můžete zabít finančně, zatímco u jiných může být štíhlost.

Naučte se plánovat dlouhodobě a jak získáte zkušenosti, můžete zjistit, že jste si postupem času vybudovali velmi úspěšný online obchod.

* Překlad: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map