Při hledání nejlevnějšího hostování WordPress v roce 2020 (představovat 3 možnosti)

Zabezpečení, možnosti a rychlost vašeho webu závisí na infrastruktuře hostitele. Pokud máte rádi 35,4% většiny majitelů webových stránek, pravděpodobně budete chtít nebo vlastníte Web WordPress.


Výzvou je výběr typu webhostingu, který je v rámci vašeho rozpočtu, aniž by došlo ke snížení kvality. Co je však „kvalitní hosting“ a kteří poskytovatelé hostingu jej nabízejí za dostupné ceny?

Dostupnost pro vás pravděpodobně není nějaký propagační trik. Nechcete si kupovat plán hostování, který vypadá zpředu levně a pak platíte obscénní částku za funkce a technickou podporu, které by měly být na prvním místě obsaženy v balíčku. Chcete soudržnost. Nízká cena zůstává po zakoupení nízká.

Mám dobré zprávy, ale nejprve pochopíme, na co se ptáte.

Typy hostingových plánů WordPress

WordPress je nejpoužívanější CMS a má podíl na trhu 62,7%. Joomla, což je druhá nejoblíbenější stezka pozadu se 4,4% trhu.

Výběr správného poskytovatele hostingu pro váš web nebere moc. Musíte vědět několik věcí, například jak fungují a zda by odpovídaly povaze vašeho podnikání.

Typicky existují tři druhy hostingových služeb WordPress, se kterými můžete jít – sdílené, oddané a cloudové.

1 – Sdílený hosting

Tento plán je nejoblíbenější hostingové řešení na dnešním trhu. Je cenově dostupný a snadno se udržuje.

U sdílených hostingových plánů poskytovatelé hostingu obvykle umístí několik webů na jeden server. Tento plán má často omezení nebo omezení zdrojů, ke kterým máte přístup, včetně úložného prostoru, šířky pásma, zabezpečení a dalších funkcí.

Sdílený hosting je nejlevnější možností pro jednotlivce s omezeným rozpočtem a skvělé pro nováčky s omezenými zkušenostmi.

2 – dedikovaný hosting

Díky vyhrazenému hostování získáte dedikovaný server, který bude hostit váš web. Jak název napovídá, nemůžete sdílet prostředky serveru s ostatními uživateli.

Dedikovaný hosting výrazně zvyšuje rychlost vašeho webu, protože nesdílíte serverové prostředky s jinými weby. Je také vysoce bezpečný, protože jako jediný používáte server.

Vyhrazený hosting je vynikající volbou, pokud na svém webu očekáváte velké zatížení provozu. Sdílený hosting má limit na objem provozu na webu, který dokáže zpracovat.

Jedinými nedostatky tohoto plánu jsou vysoké náklady a potřeba technických znalostí pro správu dedikovaného serveru. Buď si najmete IT pracovníky, nebo budete dostatečně technicky zdatní, abyste mohli spravovat hosting server.

3-Cloud Hosting

Tato hostingová služba je relativně nová technologie, která kombinuje funkce sdíleného i vyhrazeného hostování. Můžete to nazvat hybridem.

Služba distribuuje fyzické zatížení na více webů do různých počítačů. Tento proces umožňuje, aby vaše webové stránky měly své serverové prostředky, aniž by potřebovaly vyhrazený hardware. Možná nebudete mít vyhrazený hostingový hardware, ale v případě potřeby můžete své potřeby rozšířit.

Pokud chcete kombinovat výhody sdíleného a oddaného hostingu, řešením je cloud hosting. Nicméně, to má nevýhody jako

 • Podpora může zpozdit problémy, které se objeví,
 • Možná budete muset řešit bezpečnostní problémy a
 • Škálování znamená, že hosting je drahý

Možná vás zajímá, jaká nejlepší volba pro vás může být. Pojďme prozkoumat!

Levný hosting WordPress v roce 2020

Zde jsou tři nejlevnější poskytovatelé hostingu WordPress v roce 2020. Naše volby jsou založeny na stanovení ceny při registraci a následných nákladech na obnovu.

Tyto volby nejsou založeny pouze na sdíleném hostingu. Tito hostitelé se hodí, pokud hledáte levné vyhrazené možnosti a možnosti hostování v cloudu.

1. Hostinger

Hostinger WordPress HostingHostinger WordPress Hosting začíná již od 0,96 $ / měsíc (klikněte sem a dozvíte se více).

Vzhledem k počátečním nákladům a následným cenám je hostinger považován za levnější než ostatní poskytovatelé hostingu.

Kromě nízkých technických požadavků je Hostinger také dokonalý pro omezený rozpočet. Nezíská to cenově dostupnější než 0,99 $ měsíčně.

Hostinger WordPress Funkce

Pojďme prozkoumat, co dostanete.

Zvýšené zabezpečení

Každý web hostovaný Hostingerem je chráněn plánem ochrany všech zařízení BitNinja, který nabízí ochranu před všemi automatizovanými a kybernetickými útoky.

1-Click Instalace WordPress

Pryč jsou dny, kdy se nastavení WordPress ukázalo jako příliš komplikované a časově náročné. Nyní stačí vyplnit jednoduchý formulář, zadat své údaje a nainstalovat WP jedním kliknutím. Netrvá to déle než několik minut.

Vytvořeno pro výkon

Hostinger dosahuje nepřekonatelnou rychlost načítání pomocí

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX a
 • Předinstalované pluginy WP pro ukládání do mezipaměti,

Mezi další funkce hostingeru patří denní nebo týdenní zálohy, bezplatné domény a certifikáty SSL, neomezené účty FTP, Cronjobs a šířka pásma a další.

Zákaznická podpora Hostinger

Hostinger’s WordPress podpora je k dispozici pomoci se všemi dotazy a obavami. Okamžitá podpora živého chatu je k dispozici 24 × 7. Váš klid je zaručen, protože služba poskytuje odborníky, kteří jsou v pohotovosti, aby vyřešili jakékoli problémy související s vašimi webovými stránkami.

Hostinger Ceny

Cena za hostování WordPress

Jednotný plán WordPress je 0,99 $ měsíčně. Tento plán se obnovuje na 2,15 $ měsíčně po první platbě.

Premium WordPress je 2,89 $ za měsíc a 3,49 $ za měsíc, když obnovujete. Business WordPress začíná počátečním stanovením ceny 3,99 $, zatímco následné platby jsou 7,95 $.

Mezi výhody hostingera patří,

 • Nízké a přijatelné ceny
 • Efektivní a spolehlivý zákaznický servis
 • Vysoce spolehlivý pro rychlost a provozuschopnost
 • Nabízí vynikající funkce

Mezi nevýhody hostingera patří,

 • Ceny se po prvním období zvyšují
 • Žádné volné doménové jméno pro uživatele plánu jednoho hostování WordPress
 • Nepodporuje automatické aktualizace

2. Bluehost

Bluehost hosting WordPressBlueHost WordPress Hosting začíná na $ 2,75 / měsíc (klikněte sem a dozvíte se více).

Bluehost se liší od mnoha jiných poskytovatelů hostingu. Na rozdíl od jiných nemusíte platit tří nebo pětiletý plán, abyste se při používání služby dostali na levný hostingový plán.

Pokud uvažujete o společném 5letém plánu hostování, pak je pro vás Bluehost volbou. Tato služba nabízí tři typy hostování WP.

 • Sdílený hosting WP: Je to relativně bezpečné, snadno ovladatelné a poměrně rychlé. Platforma také poskytuje automatické aktualizace, bezplatná doménová jména (pouze pro první rok) a certifikát SSL zdarma.
 • Managed Hosting: Pomáhá, pokud je správa vašich webových stránek pro vás nudná. Tato funkce pomáhá spravovat vše z jednoho ovládacího panelu.
 • Hosting elektronického obchodu: Tento modul eCommerce, který využívá technologie WooCommerce, poskytuje mimo jiné bezpečné platební brány a plně přizpůsobitelné internetové obchody..

Bluehost WordPress Funkce

 • Automatické aktualizace WordPress: Tato funkce zajišťuje, že váš účet je neustále aktuální a bezpečný.
 • Automatická instalace WP: Bluehost nainstaluje nejbezpečnější a nejnovější verzi WordPress pro váš web, jakmile se přihlásíte k odběru plánu.
 • Pracovní prostředí WordPress: Tato možnost umožňuje testovat změny před jejich zpřístupněním na vašem webu.

Mezi další funkce patří; bezplatný doménový název na rok (s pěti zaparkovanými doménami a 25 subdoménami), certifikát SSL, úložiště SSD s kapacitou 50 GB atd.

BlueHost Zákaznická podpora

Bluehost poskytuje 24hodinová podpora pro WP Hosting. Jsou k dispozici pro živé rozhovory i hovory.

Bluehost Pricing

Ceny za sdílené hostování

Plány / cena
Cena registrace
Pravidelné (12 měsíců)
Obnovení (24 měsíců)
Obnovení (36 měsíců)
Základní2,95 $ / měsíc8,99 $ / měsíc8,49 $ / měsíc7,99 $ / měsíc
Plus5,45 $ / měsíc12,99 $ / měsíc11,99 $ / měsíc10,99 $ / měsíc
Výběr Plus5,45 $ / měsíc16,99 $ / měsíc15,99 $ / měsíc14,99 $ / měsíc
Pro13,95 $ / měsíc25,99 $ / měsíc24,99 $ / měsíc23,99 $ / měsíc

Spravovaná cena za hosting

 • Plán sestavení – 19,95 $ měsíčně
 • Růst – 29,95 $ za měsíc
 • Měřítko – 49,95 za měsíc

Ceny za hosting elektronického obchodu

 • Starter Pack – 6,95 $ měsíčně
 • Plus – 8,95 $ měsíčně
 • Pro – 12,95 $ za měsíc

Výhody Bluehost

 • Bluehost nabízí jednu z nejdostupnějších cen na trhu
 • Služba podporuje automatické aktualizace
 • Je to relativně bezpečné

Nevýhody Bluehost

 • Nespolehlivá podpora zákazníků
 • Drahé zvraty
 • Zvýšené obnovovací ceny

3. Namecheap

NameCheap WordPress HostingNameCheap Managed WordPress Hosting začíná na $ 3,88 / měsíc (klikněte sem a dozvíte se více).

Služba má jednu z nejlevnějších počátečních a obnovovacích cen, proto vytvořila tento seznam. Namecheap nabízí skvělé domény a levný webhosting za dostupné ceny.

Namecheap má služby sdíleného hostování a spravovaného hostingu, které mají spoustu funkcí.

 • Sdílený hosting: Nabídka je podporována zárukou hostingu společnosti Namecheap s neomezeným širokopásmovým připojením, 99,9% dostupnosti a bezplatným certifikátem SSL mezi funkcemi.
 • Managed Hosting: Toto je nejrychlejší z možností hostování WordPress. Dodává se s bezpečným zálohováním a nástrojem pro obnovení.

Přestože Managed WordPress Hosting není nejlevnější dostupnou možností, uživatelé ji milují. Přibližně 52% spravovaných uživatelů hostování WordPress věří, že stojí za to navíc.

Namecheap WordPress Funkce

 • Sto procent záruka: Všechny webhostingové služby mají nejvyšší formu záruky a poskytují vynikající možnosti.
 • Nejnovější serverová technologie: Namecheap používá revoluční technologii Dell Server pro zvýšení efektivity. Vysokorychlostní síť SAN poskytuje 100% provozuschopnost.
 • Tvůrce webových stránek: Můžete rychle stavět na online přítomnosti.

Mezi další funkce patří bezplatné SSL certifikáty, nepřetržitá podpora zákazníků, plná kontrola nad webem pomocí cPanelu, snadný upgrade, denní zálohy atd..

NameCheap Zákaznická podpora

Funkce Namecheap 24/7 zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu. K dispozici je také obrovská znalostní báze pro samostudium.

Ceny hostingového serveru Namecheap

Ceny za sdílené hostování

Hostingové plány a ceny NameCheap

 • Hvězdný plán – 1,44 $ / měsíc (pro počáteční i obnovovací období)
 • Stellar Plus – 2,44 $ / měsíc
 • Hvězdné podnikání – 4,44 $ / měsíc

Při platbě za první rok dostanete 50% slevu.

Spravovaná cena za hosting WordPress

NameCheap Spravovaná cena za hosting WordPress

 • EasyWP Starter – 3,88 $ (1 $ za první měsíc)
 • EasyWP Turbo – 7,88 $ (náklady na první měsíc 2 $)
 • EasyWP Supersonic – 11,88 $ (3 $ za první měsíc)

Výhody Namecheap

 • Namecheap poskytuje efektivní zástupce chatu
 • Nabízí spolehlivé hostingové služby
 • Přátelské uživatelské rozhraní a design

Nevýhody Namecheap

 • Živá podpora závisí pouze na tom, jaký tarif si objednáte
 • Nenabízí telefonickou podporu
 • Nastavení SSL certifikátů bývá pro některé obtížné

Kritéria pro výběr hostování WordPress

Než se rozhodnete, jaký hostingový plán WordPress si vybrat, musíte zvážit několik věcí. Spolehlivost, rychlost a bezpečnost jsou nejlepší faktory, na které byste měli při výběru hostingové služby dávat pozor.

Budete muset vzít na vědomí požadavky, ceny, funkce, disk nebo úložný prostor a také zákaznickou podporu.

Pojďme se blíže podívat.

1. Požadavky

Vybraný hostitel WordPress musí splňovat následující kritéria. Měl by podporovat:

 • PHP verze 7.3 nebo vyšší
 • MySQL verze 5.6 nebo vyšší, alternativně, MariaDB verze 10.1 nebo vyšší
 • HTTPS

Přestože je přijatelný jakýkoli server podporující PHP a MySQL, WordPress doporučuje používat Apache nebo Nginx. Nezapomeňte požádat svého hostitele o tyto požadavky dříve, než se rozhodnete pro cokoli.

2. Ceny

Zatímco ceny každého poskytovatele hostingu se liší od levných až drahých, některé z nich nabízejí slevy nebo propagační ceny pro nové účastníky. Poté uživatelé pravidelně obnovovat své hostingové služby.

Většina poskytovatelů hostingu inzeruje možnosti stanovení cen, které platí, pokud platíte tři až pět let. Obvykle jde o nejlepší způsob, jak zlevnit levný hosting WordPress, protože snižuje náklady na hosting na příští tři nebo více let.

Podniky, které platí měsíčně nebo ročně, však mohou čelit riziku zvýšení cen od druhého nebo třetího roku předplatného.

3. Funkce

Většina poskytovatelů hostingu nabízí podobné funkce jako,

 • 99,9% uptime webu,
 • Hosting řídicího panelu a cPanelu,
 • Zdarma SSL certifikáty,
 • Doménová jména a
 • E-mailové účty

Několik z nich poskytuje pravidelné možnosti zálohování, zatímco některé se rozhodnou pro týdenní nebo měsíční zálohování. Někteří poskytovatelé zpracovávají zákaznickou podporu telefonicky a live chatem.

Někteří hostitelé nabízejí další funkce za poplatek. Poskytovatelé hostingu vás obvykle požádají o zaplacení dalšího úložiště, pokud je potřebujete. Rovněž prodávají soukromí názvů domén, zálohování stránek, zabezpečení webů a další funkce a doplňky.

4. Disk nebo úložný prostor

V závislosti na ceně nebo plánu předplatného nabízejí různé hostingové služby od 10 GB do více než 100 GB úložného prostoru. Někteří dokonce mají pro své uživatele neomezený diskový prostor SSD.

5. Zákaznická podpora

Bez ohledu na to, jak jste zdatní při manipulaci s webem, v určitém okamžiku potřebujete pomoc. Když takové situace nastanou, chcete zákaznickou podporu, která vás může rychle zachránit.

78,3% uživatelů uvádí, že podpora je pro jejich stránky WordPress největším problémem a měla by být prioritou.

Skvělí hostitelé mají efektivní a pohotovou zákaznickou podporu. Weboví hostitelé, kteří jsme doporučili, poskytují podporu prostřednictvím více kanálů.

Závěrečné myšlenky

Není tajemstvím, WordPress je nesporným šampionem systémů pro správu obsahu. Je široce používán pro všechny typy obchodních, osobních a institucionálních webů. Podporuje několik webů hostingu, včetně Hostinger, Bluehost a Namecheap.

Hostinger má jedno z nejlepších cen tria a nejefektivnější zákaznickou podporu. Bluehost upřednostňuje dlouhodobé plány a je skvělý pro eCommerce, zatímco Namecheap nabízí některé z nejlepších a nejdostupnějších domén.

S každou z těchto tří možností můžete výhodně pracovat v závislosti na vašich obchodních plánech a rozpočtu. Jděte do toho a rozhodněte se.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map