Jak může outsourcing pomoci růst vašeho podnikání v oblasti affiliate marketingu

Internet nabízí mnoho příležitostí, jak vydělat peníze online, a jedna z nich je prostřednictvím affiliate marketingu. Zjednodušeně řečeno, affiliate marketing zahrnuje prodej produktů nebo služeb jiných lidí prostřednictvím vašeho webu nebo platforem sociálních médií. Poté obdržíte provizi za provizi.


Přidružený podnik není obchodním modelem „zapomeň a zapomeň“, jak by někteří chtěli, abys věřil. I když to může být lukrativní, vyžaduje to čas a úsilí, aby se stalo úspěšným obchodem. Naštěstí můžete ušetřit spoustu času a zvýšit své zisky z affiliate marketingu tím, že outsourcingu hodně potřebné práce.

Jaký je potenciál podnikání s affiliate marketingem??

Sektor přidruženého marketingu každý rok neustále roste s novými příležitostmi. Majitelé stránek se mohou vzdát některých svých vlastních reklamních nákladů tím, že přidružené společnosti provedou toto těžké zvedání výměnou za poplatek za doporučení.

Partnerská síť Rakuten zveřejnila studii, která zjistí, že toto odvětví bude do roku 2020 v hodnotě 6,8 miliardy dolarů. VigLink zveřejnil také průzkum, který ukázal, že 9% affiliate marketingu vydělalo více než 50 000 dolarů ročně v příjmu. Díky stálému proudu provozu to vaše webové stránky mohou dosáhnout mnohem více.

Některé oblasti podnikání, které můžete zadávat externě

Pokud pracujete 12 nebo více hodin denně ve svém podnikání v affiliate marketingu, je to těžké udržet. I když podnik přináší výsledky, nikdy ho nebudete moci upravit, protože je tu jen jeden z vás. Je na čase přijít na to, jaké úkoly můžete ostatním dělat, zatímco se zaměřujete na svou hlavní činnost.

I když je to vynikající seznam úkolů, které vám pomohou začal s outsourcingem v affiliate marketingu je lepší mít pro tyto pozice benchmark, než je předáte někomu jinému. Jinými slovy, pokud nevíte nic o programování, tvorbě obsahu nebo těžbě dat, existuje velká šance, že vás někdo využije po dlouhou dobu obratu, špatné zpracování nebo nadsazené ceny..

Při zahájení podnikání v oblasti affiliate marketingu se nejprve naučte, jak některé z těchto úkolů provést, alespoň v jejich nejzákladnější podobě. Pak budete mít lepší pozici, abyste najali nejkvalifikovanější a nejspravedlivější dodavatele, kteří tuto práci provedou za vás. Naštěstí můžete také využít nezávislých webů, jako je Fiverr, pro výběr nejlepších talentů.

Jak vaše podnikání v online marketingu s affiliate partnerem roste, uvádíme některé z hlavních úkolů, které můžete zadávat externě:

1. Programování

Mít některé základní dovednosti v oblasti kódování bude pro vás jako affiliate marketingu přínosem, ale nestálo by to za váš čas a úsilí naprogramovat své vlastní webové stránky a vstupní stránky. Zatímco mnoho online obchodníků používá WordPress, pravděpodobně budete chtít jít za řešení cookie cutter.

Ve společnosti Fiverr najdete seznam nezávislých pracovníků, kteří vám pomohou s programováním.

Outsourcing práce na vývoji webu je jedním z nejlepších způsobů, jak ušetřit čas jako affiliate marketing. Najměte si profesionálního programátora nebo návrháře vytvářet vaše webové stránky a přizpůsobit vstupní stránky a nahrát je na web ve svém hostitelském účtu.

2. Grafičtí návrháři

Znovu se pravděpodobně budete chtít naučit základům designu, například jak používat Photoshop, ale to není něco, čemu byste chtěli věnovat své dny, když byste se mohli soustředit na něco výhodnějšího.

Například při vytváření infografiky se můžete dozvědět více o práci nezávislého pracovníka, než se rozhodnete.

Můžete poskytnout nezávislý pracovník grafického designu s příklady bannerových reklam a vstupních stránek, které se vám líbí, a poté jim poskytnout konkrétní pokyny k vašim výstupům. Další grafika, kterou mohou vytvořit zahrnují infografiky pro obsahový marketing a sociální média. Jejich vytvoření by bylo neuvěřitelně časově náročné a nákladné.

3. Spisovatelé

Když už mluvíme o časově náročné a nákladné, pokud jste se někdy pokusili napsat vlastní kvalitní obsah nebo kopii, víte, že to není jednoduchý úkol. Ve skutečnosti bude většina vašeho outsourcingu pravděpodobně určena pro psaní projektů.

Budete chtít najít nějaké online zdroje, které vám umožní pravidelně psát jedinečný, zajímavý a kvalitní obsah napsaný pro váš web a další online platformy. To zahrnuje kopii vaší vstupní stránky, blogových příspěvků, elektronických knih, tiskových zpráv a příspěvků na sociálních médiích.

Spisovatele můžete najít na webech, jako je Fiverr, ale existují i ​​stránky specifické pro obsah, jako například Jasný hlas.

4. Data Miners

Propojení dat a dalšího výzkumu online není obtížné, ale určitě to může trvat spoustu času. To je něco, co můžete a měli byste zadávat externí pracovníky na volné noze. To se může pohybovat od výzkumu klíčových slov, trhu a konkurence po něco konkrétnějšího.

Najali jsme VA od společnosti Fiverr, abychom nám pomohli sbírat průmyslová data.

Jako příklad jsme zadali výzkum zaměřený na určení „Kolik stojí hosting webových stránek v roce 2019?„Namísto hledání všeho sami jsme najali VA, abychom sbírali a kompilovali tato data.

5. Překlad obsahu

Mnoho poboček provozuje zahraniční affiliate marketingové kampaně. Nyní všichni znají více cizích jazyků a používání Překladače Google k tomu nestačí. Můžete použít freelancing weby, jako je Fiverr najít překladatelé obsahu nebo jako web OneHourTranslation.com.

6. Video produkce

Video se stalo stále populárnějším způsobem, jak šířit vaše sdělení online, ale produkce efektivního obsahu není jednoduchá. Můžete natočit video, ale je tu mnohem více zapojeno a měli byste si najmout odborníka.

Najímání videa na volné noze vám pomůže dát vaše video dohromady s produkčním softwarem, přidat jakékoli hlasové komentáře, které chcete, a zahrnovat přechody, efekty, úvody a outros. Tyto lidi najdete na hlavních nezávislých webech.

7. Správci sociálních médií

Správa vlastních účtů sociálních médií může být zdlouhavá, ale někdo to musí udělat. Pokud chcete ještě nějakou práci udělat sami, můžete použít nástroj jako HootSuite nebo SocialOomph, ale ty vám neposkytují lidskou pomoc.

Můžete prozkoumat nezávislý profil a zjistit více o rozsahu, který nabízejí.

V opačném případě vyhledejte nezávislý správce sociálních médií pomáhat s řízením sociálních médií.

8. Virtuální asistenti

Virtuální pomocník je přesně to, co zní. Jedná se o nezávislého online pracovníka, který bude vykonávat celou řadu úkolů pro vaše podnikání v oblasti affiliate marketingu, obvykle placených každou hodinu. V závislosti na požadovaném souboru dovedností jsou náklady na pronájem VA obvykle mezi 10 až 15 USD za hodinu.

Většina počítačů VA uvede jejich kvalifikaci, která může zahrnovat výzkum, nahrávání na FTP, fakturační klienty, e-mailový marketing, základní grafický design atd. Mnoho lidí můžete také školit, aby vykonávali další úkoly..

Výhody outsourcingu pro vaše online podnikání

Pro některé vlastníky podniků je „outsourcing“ špinavé slovo, ale nemělo by to být. Existuje mylná představa, že outsourcing něco znamená, že se budete spokojovat se špatnou kvalitou, což není pravda.

Navzdory nedávné nestabilitě v oblasti outsourcingu je celosvětová poptávka po externě poskytovaných službách stále silná a v roce 2018 činila 85,6 milionu USD (zdroj).

Nedávno jsme provedli průzkum, abychom zjistili, zda bloggerové zadávají své úkoly externím zaměstnavatelům. Zde je několik zajímavých zjištění:

 • 66,7% bloggerů, s nimiž jsme hovořili, najímá nezávislé pracovníky.
 • 50% z nich utrácí méně než 500 dolarů měsíčně.
 • Fiverr, Upwork, Peopleperhour a Freelancer.com jsou nejoblíbenější mezi blogery.

I když se jistě můžete dohodnout outsourcingem některé práce v zahraničí, vaše volby jsou prakticky neomezené. Zde je několik důvodů outsourcing je chytrý tah pro vaše podnikání v affiliate marketingu:

1. Ušetřete čas a peníze

Ať už provozujete své podnikání v rámci affiliate marketingu samostatně nebo jako tým, předáním některých vašich úkolů třetí straně uvolníte spoustu času na další důležité záležitosti. Všechny ty hodiny strávené psaní obsahu, správou účtů na sociálních sítích a řešením jiných běžných úkolů budou opět vaše. A pamatujte – čas jsou peníze.

Na jinou poznámku, outsourcing může stát peníze, ale také vám to ušetří nějaké peníze. Pokud jste platili zaměstnanci, aby některé z těchto věcí dělal před nebo si pronajal kancelářské prostory, můžete tuto režii odstranit. Outsourcing vám také poskytuje předvídatelné náklady, které můžete vložit do svého rozpočtu.

2. Zvyšte produktivitu pro růst svého podnikání

Dokonce i online obchodníci se zdůrazňují a zjistí, že nejsou schopni udělat další pokrok ve svém podnikání. Když začnete outsourcovat, zjistíte, že některé z tohoto stresu jsou zmírněny a že se stanete produktivnější v oblastech vašeho podnikání, na kterých záleží nejvíce.

Možná jednou z nejvýznamnějších výhod outsourcingu je to, že umožňuje vašemu affiliate marketingovému podnikání rozšířit se. Nejen, že jste produktivnější, ale můžete také zadávat outsourcing tolik, kolik si přejete, jak rychle rostete vaše podnikání a jeho výsledky..

3. Získejte výhody služeb na profesionální úrovni

Internet usnadňuje, než kdy jindy, spojení s odborníky a dalšími profesionály z celého světa, které vám mohou pomoci při řízení a rozvoji vašeho podnikání v oblasti affiliate marketingu. To vám nejen poskytne přístup k lidem, ale také širší škálu platforem a zdrojů, které lze použít pro marketing, automatizaci, analýzu a další.

Kromě toho máte na svou firmu jako svého majitele jedinečný pohled, ale může to být zkreslené. Když pracujete s dodavateli, kteří již nějakou dobu podnikají, mohou přinést do vaší situace jedinečný pohled. Můžete získat další informace o tom, jak oslovit konkrétní bod bolesti, nebo o nových způsobech, jak přilákat a převést kupující na svůj web.

Posuňte své podnikání v oblasti affiliate marketingu na další úroveň

Jeden z největších chyby v affiliate marketingu ztrácí zaměření. Když provozujete affiliate marketing, je čas vzácnou komoditou. Měli byste soustředit své úsilí na růst svého podnikání. Věci, jako je strategické plánování a sledování vašeho pokroku, nejsou věci, které můžete nebo byste měli zadávat externě, a to mohou být časově náročné úkoly.

Zatímco affiliate marketing může být ziskový, vyžaduje to také pečlivé plánování, abyste se ujistili, že nedojde k vyhoření nebo dokonce k omezení vaší kapacity. Outsourcingem mnoha úkolů affiliate marketingu, které jsme nastínili, můžete maximalizovat růst svého podnikání.

Přestože Fiverr je platformou pro většinu lidí, Upwork je při hledání externě talentovaných lidí stejně populární. Tady je náš článek o Upwork vs Fiverr, pokud chcete znát srovnání.

Tento článek se původně objevil na internetu Fiverr blog.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map