Blogování pro spuštění – Proč by blogování mělo být součástí vašeho plánu růstu

Pokud právě začínáte podnikat, existuje mnoho důvodů, proč potřebujete online přítomnost. Nejlepší místo, kde začít, je blog. Podle KISSmetrics, startup marketing vyžaduje jiné cíle a plány než typický marketing. Součástí tohoto plánu by mělo být „položení vhodného základu“.


Jak můžete položit správný základ? Existuje mnoho prvků, které jdou do fáze před zahájením podnikání. Jedno je však jisté: mít blog umožňuje platformě začít sdílet informace s potenciálními čtenáři / zákazníky. Také vám dává místo pro spojení s vlivnými osobami ve vašem oboru.

Tip: Nejste si jisti, kde začít? Přečtěte si Jerryho průvodce A-to-Z při zahájení blogu.

1. Budování publika

Jak je uvedeno výše, silný základ je klíčem k silné budově. Než začnete propagovat online, potřebujete publikum, které chcete propagovat. Nemůžete však jen vyhodit blogovou stránku a očekávat, že lidé přijdou číst, co píšete.

Nejprve musíte pochopit důvody, proč lidé navštěvují web.

Pro výzkum

Podle Intuitivní webové stránky, Hlavním důvodem, proč lidé navštěvují web, je to, že používají internet jako výzkumný nástroj. Musíte se však ujistit, že jste autoritativním zdrojem číslo jedna v daném tématu.

 • Podporovali jste své nápady citováním vůdců myšlenek?
 • Věděli jste zkoumat statistiky?
 • Je váš příspěvek kompletní? Může návštěvník webu získat vše, co potřebují vědět o tématu z vaší stránky?

Vymezení rozsahu soutěže

Z tohoto důvodu by vás nemělo šokovat, jak jste pravděpodobně dělali před zahájením podnikání. Je chytré rozložit soutěž a zjistit, co musí nabídnout, že ne, a pak to nabídnout, ale lépe.

Když konkurent navštíví váš web, měl by si myslet:

 • Jak budu někdy soutěžit s tímto chlapem?
 • Toto podnikání je solidní konkurence?
 • Má mnoho jedinečných nápadů a neukradne materiál konkurentům.

Jako bonus navíc, pokud tyto body dosáhnete, si toho všimnou i vaši zákazníci.

Potenciální zákazníci hledající informace

Dalším důvodem, proč lidé navštěvují webové stránky, je to, že hledají informace o produktu nebo službě. Váš web se objeví ve vyhledávacím dotazu. Pokud praktikujete solidní taktiku SEO, měl by se váš web umístit v blízkosti určitých vyhledávání klíčových slov. Jakmile získáte zákazníky na svém webu, musíte je zapojit.

 • Podívejte se na článek Luany Spinetti, který se zabývá 37 Prvky zapojení uživatele.
 • Nechte je, aby se zaregistrovali do seznamu adresátů. Nabídněte bezplatnou knihu, bezplatné konzultace nebo něco jiného, ​​co láká návštěvníky k přihlášení.
 • Zajistěte, aby informace o vaší službě nebo firmě byly snadno dostupné a aby poskytovaly úplné podrobnosti.

Protože je jim řekl

Podle Forbes, Návštěvníci webových stránek navštíví 1 ze 3, protože jej doporučil jeden z jejich přátel. Co to pro tebe znamená?

2. Staňte se vůdcem

Příklad - Peep Laja vytvořil blog Konverze XL v roce 2011 a nyní je jedním z předníchPříklad – Peep Laja vytvořil v roce 2011 blog Conversion XL a nyní je jednou z předních „značek“ v designu UX a optimalizaci webu.

Pokud byste si vybrali opraváře HVAC, někoho, kdo by detailně popsal vaše auto, nebo dokonce našel instruktora pro golfové lekce, chtěli byste někoho se spoustou zkušeností a znalostí nebo někoho, kdo by začínal bez jakéhokoli pověření?

Jednou z velkých věcí, které se týkají zahájení blogu, je to, že se můžete začít prosadit jako vůdce v oboru.

Blog je ideálním místem pro:

 • Zdůrazněte znalosti, které ostatní nemají. A ukázat svou osobnost.
 • Sdílejte zasvěcené tipy od sebe, vašich zaměstnanců a dokonce i dalších vůdců ve vašem oboru. Představením jiných známých jmen prokážete, že se nebojíte hledat informace od ostatních, pokud existuje něco, s čím nejste obeznámeni.
 • Pište hloubkové průvodce, které jsou užitečné pro potenciální zákazníky, a ukažte jim, že máte největší zájem a znáte problémy, kterých se obávají..
 • Odpovězte na otázky prostřednictvím komentářů nebo fór.

Řekněme, že zakládáte firmu, která pomáhá organizovat skříně. Kdykoli někdo ve vaší trojstátní oblasti Googles „organizátor skříní ve tri-stavu“, mělo by se objevit vaše jméno. Prohlížeč by si měl prohlédnout vaše články k tématu, obrázky organizovaných skříní, profily sociálních médií, videa na YouTube s tipy. Pojmenujete jej a vaše jméno by se mělo objevit pod tímto hledaným výrazem. Dobré postupy SEO vám opět pomohou umístit se na špičce výsledků vyhledávače. Nejlepší způsob, jak získat vysoké hodnocení, je vytvořením pravidelného a hodnotného obsahu.

3. Oslovte další vlivy

Dalším důvodem pro zahájení blogu je dosáhnout dalších vlivných s doplňkovými podniky.

Například provozuji blog na téma domů a zahrad. Spojil jsem se s kolegy spisovatelem, který píše o řemeslných tématech. Nedávno zmínila článek, který jsem psal o bonbónech a provoz na mém webu několik dní prudce stoupal. Mám v plánu vrátit laskavost a doporučit jeden z jejích článků s trochou zápisu.

Chcete-li se však tímto způsobem připojit, musíte nejprve založit blog a napsat nějaký hodnotný obsah, který budou ostatní chtít sdílet. Musíte také mít na paměti, že komunita blogů je velmi „poškrábáním mých zad, poškriabám vaši“ atmosféru. Pokud vás někdo přepíše, sdílí váš příspěvek, zmíní vás, má vás jako host na svém blogu, měli byste udělat vše pro to, abyste laskavost vrátili. Samozřejmě budete chtít zajistit, aby jejich obsah / vstup byl pro vaše čtenáře první. Přinejmenším byste jim měli veřejně poděkovat za zmínku.

Kopat hlouběji: Průvodce pro začátečníky, jak začít blog o potravinách.

4. Téma konverzace

Když jste mimo komunitu, díky blogu je usnadněno spojení s ostatními a přimět je, aby se zajímali o vaši firmu.

Zde je příklad scénáře:

Právě jste zahájili konzultační firmu, která pomáhá lékařským kancelářím zefektivnit čas. Rozhodnete se navštívit několik místních večeří, kde bude přítomno mnoho lékařů a vedoucích lékařských kanceláří. Když sedíte u stolu s deseti klíčovými postavami v lékařské komunitě, jeden z lékařů se k vám obrátí a zeptá se, co děláte pro život.

Toto je vaše šance sdílet vaše nové podnikání. Jistě, podáš mu svou kartu a na této kartě bys měl mít i svou blogovou adresu. Namísto toho, abyste mu jen řekli, že můžete vylepšit práci jeho zaměstnanců, řeknete mu, že jste právě zveřejnili článek o tom, jak doktoři mohou ušetřit 20 000 dolarů ročně s jednou jednoduchou změnou v jejich vedení záznamů..

Raději věřte, že navštíví váš blog, když dostane šanci. Pravděpodobně o tom bude také mluvit s ostatními lidmi. Tento jeden kontakt by mohl vést k několika výzvám pro vaše poradenské služby. Koneckonců, pokud mu můžete zachránit tisíce pomocí 800-slovního článku, kolik ho můžete zachránit jako jeho poradce?

5. Blogy také optimalizují vaše stránky

Kromě toho, že se nastavujete jako autorita a oslovujete nové zákazníky, můžete zahájením blogu udržet váš web svěží, aktuální a plný vynikajícího obsahu.

To vám pomůže umístit se ve vyhledávačích výše. Přestože Google neustále mění svůj algoritmus, jedna věc se nikdy nezmění – Google chce pro čtenáře běžný, solidní a hodnotný obsah.

Co říkají odborníci

Sharon Hurley Hall, profesionální spisovatelka a marketingová agentka s obsahem, věří: „Pokud jde o to, aby se vaše přítomnost cítila online, zůstává blogování cenným nástrojem pro začínající podniky a všechny podniky. Existuje několik výhod. “

Dále se zabývá,

Sharonhh

Pokud například vytvoříte vynikající obsah, který je optimalizován tak, aby jej lidé snadno našli, může se vaše firma objevit ve výsledcích vyhledávání, aby zvýšila návštěvnost a rozšířila publikum.

A když vás lidé najdou, díky většímu obsahu blogu vám můžeme pomoci navázat spojení s vašimi návštěvníky, zdůraznit vaši odbornost a poskytnout vám platformu, která vám vypráví příběh vašeho spuštění..

Sharon, který je také zakladatelem Sharonhh.com, si myslí, že nové podniky by neměly vyvíjet veškeré úsilí na platformách sociálních médií,

Spousta nových podniků je v pokušení soustředit se pouze na určité weby sociálních médií.

I když mají obrovské množství uživatelů, platformy sociálních médií však mají svá vlastní pravidla o tom, jaký obsah byste měli zveřejňovat a jak bude viditelný.

A pokud se spoléháte na jedinou sociální platformu a přitahují zástrčku k vašemu obsahu, veškerá výhoda, kterou získáte, se okamžitě vyprchá. Když ovládáte platformu, můžete si vytvořit své publikum svou cestou a mít klid, jak to děláte.

Zde Sharon s námi sdílí, co může podnikání s blogováním dělat,

Samozřejmě, blogování v těchto dnech není jen o psaní slov.

Ještě většího dosahu můžete dosáhnout tím, že použijete obsah svého blogu jako výchozí bod pro rozhovor se svými klíčovými zákazníky ve více formátech a na více místech.

Jakmile budete mít obsah blogu, můžete jej snadno vytvářet a vytvářet videa, prezentace, podcasty, infografiky a další.

Sečteno a podtrženo: blogování je stále důležitým a důležitým nástrojem pro jakékoli spuštění.

Sharon Hurley Hall najdete na Sharonhh.com

Původní článek byl poprvé zveřejněn na Blog WHSR; nyní je spravován a aktualizován štábem BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map