5 tipů pro optimalizaci obsahu pro váš web pro affiliate marketing

Affiliate marketing prospívá na důvěře a pověsti. S povrchním zacházením s vaším obsahem se pravděpodobně vrátí, což má za následek špatné konverze a nízký provoz. Hlavním důvodem je skutečnost, že lidé hledají někoho, kdo má znalosti a který jim poskytne smysluplné a skutečně užitečné informace..


Pravda je ale taková, že rosteme, když postupujeme dál. Časem získáváme více znalostí a zkušeností o tom, co představuje dobré psaní a důvěryhodný obsah. Existuje mnoho způsobů, jak dobré psaní a optimalizace relevantního obsahu mohou zlepšit výkon vašeho přidruženého webu. Může být použito pro nadcházející články a nákupní průvodce a vylepšování staršího obsahu.

Podle 99 firem, affiliate marketingové programy generují 15-30% veškerého prodeje inzerentům, přičemž 81% značek a 84% vydavatelů již implementuje affiliate marketing ve svém úsilí o digitální obsah. V tomto článku se vám snažíme poskytnout základní tipy, které vám pomohou zlepšit konverze a výrazně zvýšit provoz.

Tipy pro optimalizaci obsahu pro web Affiliate Marketing

1. Hloubka přesah

Tím se zopakuje, že lidé hledají hodnotný obsah, z něhož mají přímý prospěch. Ať už se snažíte o jakoukoli demografickou skupinu, je nezbytné se nejprve zaměřit na potřeby publika.

Lidé se nestarají o oslabený obsah. Podle Job 2 Joy, 38% obchodníků tvrdí, že affiliate marketing je jejich nejlepší způsob získávání zákazníků, přičemž 57% tvrdí, že upřednostňovaným způsobem řízení provozu je tvorba blogů a tvorba obsahu..

Aby byla webová stránka přidruženého marketingu přesvědčivá, musí být důkladná a informativní. Zvážili byste nákup produktu inzerovaného webem, který nezní dobře? Optimalizace obsahu by měla usilovat nejen o to, aby se články prodlužovaly a šířily, ale spíše důkladnější a pečlivější.

2. Zlepšit čitelnost

Snadnost čtení kopie je různá. Nejoblíbenějším způsobem měření je skóre Flesch-Kincaid.

„Udržování vysokého skóre čitelnosti zvýší vaše webové stránky z mnoha hledisek. Za prvé – zřejmé. Dobře uspořádaná kopie se nezdá neproniknutelná. Čte hladce a nevyžaduje příliš mnoho práce s počítačem. Za druhé, čitelnost je pro SEO zásadní. “

– Christopher K. Mercer, digitální podnikatel a tvůrce Citatior.

Neexistuje žádná záruka, že Google vypočítá obsah Flesch-Kincaid obsahu webu. Obsah, který je snadno čitelný, má však ve výsledcích vyhledávání tendenci být vyšší. Důvod je také v lidském faktoru. Lidé prostě nechtějí číst velmi komplikovaný text, když je to požadováno. Pokud lidé klikli na váš odkaz na Googlu a krátce poté opustili vaši stránku, Google web „potrestá“, protože uživateli neposkytl hodnotu, kterou hledal. Proto by neměla být ve výsledcích vyhledávání vysoká.

Nástroj pro analýzu čitelnosti od YoastNástroj pro analýzu čitelnosti od Yoast (zdroj)

Jak tedy optimalizovat text pro lepší čitelnost? Zde je několik návrhů:

 • Udržujte své věty krátké. Čím jsou kratší, tím snazší je obecně sledovat bod textu. Měli byste dělat věty pod 15 slov.
 • Udržujte své odstavce krátké. Velké bloky textu jsou zastrašující a často čtenáře odrazují od čtení. Udržování odstavců pod 5 až 6 řádků zajistí jejich uživatelsky přívětivost.
 • Používejte konektory jako „nicméně“, „navíc“, „dále“ a podobně. Pomáhají navázat logické spojení mezi nápady, což usnadňuje čtení textu.
 • Použijte seznamy s odrážkami, aby byl článek prohledávatelnější.
 • Pokud je to možné, vyhněte se pasivnímu hlasu.

Můžete také omezit počet příslovek, které používáte. Místo toho, abyste se rozhodli pro příslovce, je lepší jít s popisnějšími slovesy. Udržuje text poutavější. Zde je krátký příklad:

 • Jennifer šla rychle
 • Jennifer spěchala

Druhá verze je mnohem popisnější a výstižnější, což usnadňuje čtení a více poutavé.

3. Použijte multimédia

Úspěch webové stránky affiliate marketingu je částečně definován tím, jak je jeho obsah zajímavý. S ohledem na moderní technologický ekosystém se zdá, že máme kratší rozpětí pozornosti a zdá se, že se nám nelíbí čtení dlouhých odstavců nebo dlouhých textů obecně. Proto musíme příležitostně doplňovat naše články obrázky a videy.

Zde je několik způsobů, jak můžete výrazně zvýšit interakci čtenáře s vaším obsahem:

 • Používejte obrázky s tvářemi. Jsme evolučně vedeni k obličejům. Ony uchopte naši pozornost a zapojte nás, což vám může pomoci zdůraznit důležité části textu a výzvy k akci.
 • Používejte obrázky a infografiky, které usnadňují porozumění textu.
 • Obecným doporučením je použít obrázek ve 200 slovech textu. Blogové profesionálové však analyzovali nejoblíbenější 100 položek blogu na internetu a dospěli k závěru, že obsahují obrázek přibližně 350 slov.

4. UX nad klíčovými slovy

Standardy SEO se v průběhu času hodně mění a často to, co bývá jádrem vysoce kvalitní optimalizace, je během několika měsíců zastaralé. To se stalo s klíčovými slovy, která zůstávají intenzivně diskutovaným tématem při optimalizaci na stránce.

James Daily, vedoucí oddělení obsahu na Flashessay.com to sdílel

“Před několika lety museli spisovatelé přeskakovat nejpodivnější obruče, aby chytře integrovali klíčová slova do svého textu.” Často se podobali zkráceným a nepřirozeným fragmentům textu, které by žádný zdravý člověk nikdy neřekl.

Se standardy SEO se však značně posunula a nyní je za klíčová slova považováno vycpávání klíčových slov, nikoli za osvědčený postup. “

Dobře navržený uživatelský zážitek (UX) se nyní stal nezbytnou součástí vysoce postavených vyhledávačů, což ve skutečnosti poskytuje webům zdravý příliv provozu. Podle Nejlepší Tal, 88% zákazníků je velmi nepravděpodobné, že se vrátí na web se špatným UX, přičemž 62% tvrdí, že se kvůli této nezpůsobilé UX aktivně vyhýbalo této konkrétní značce..

Tím nechci říci, že klíčová slova nyní nejsou důležitá, zůstávají jedním z kritických signálů, které vyhledávače berou v úvahu pro hodnocení webových stránek ve výsledcích vyhledávání. UX je však nyní klíčovou součástí SEO optimalizace strategie.

Co to ale pro majitele stránek znamená?

Jednoduše řečeno, musíme se zaměřit na uspokojení potřeb zákazníků ještě předtím. Proto bombardování potenciálních zákazníků opakovanými a nepřirozenými syntázami je špatnou praxí. Soustřeďte se na spolehlivé zodpovězení otázek zákazníka a teprve poté se pokuste použít na váš text klíčová slova.

5. Řekněte příběh

Jedním ze základních cílů webové stránky affiliate marketingu je vybudování důvěryhodného vztahu s jeho publikem. Velké množství podniků používá vyprávění příběhů k vytvoření smysluplného spojení se svými zákazníky. Typ vyprávění, které byste kdy použili napsat dopis osobního účtu.

Začněme vědou za tím.

Podle překvapení nedávno publikovaný výzkum, vyprávění zvyšuje hladinu oxytocinu v těle – jeden z „dobrý pocit“ hormonů. Lidé mají tendenci mít zvýšené hladiny oxytocinu během fyzických a sociálních interakcí, jako jsou objetí, handshake atd..

300% nárůstVýsledky výsledků ukazují, že vyprávění intro mělo velký dopad na čtenáře na celé stránce i na průměrnou dobu na stránce (Pufr)

V důsledku toho není divu, že články, které mají vyprávění příběhů, ve srovnání s prostým reportováním zajišťují větší zapojení a mnohem větší publikum. Ve skutečnosti, injekce článku s některými prvky vyprávění zvyšuje jeho čtenářský počet třikrát, podle vlastního testu nárazníku.

Chcete-li zlepšit vlastnosti vyprávění textu, zvažte konzultaci Shaelin píše, Diane Callahan, a služby jako Esej Supply.

Chyby, kterým je třeba se vyhnout

Nyní, když lépe chápeme, jak optimalizovat obsah na affiliate marketingovém webu, pojďme se podívat na některé chyby, které stojí za to se vyhnout. Mějte na paměti, že to může vážně poškodit vaši snahu a úsilí o generování prodeje, proto se jim vždy vyhýbejte:

Nedostatek specializace

Na vašich webových stránkách affiliate marketingu je obtížné pokrýt každé odvětví a výklenek pod sluncem. Podle Hostující tribunál, Mezi nejoblíbenější výklenky přidruženého marketingu patří móda (18,7%), zdraví (11,1%) a cestování (8,6%). Ať už se jedná o IT, zdraví, módu nebo něco úplně jiného, ​​nezapomeňte pomalu specializovat své služby jedním či druhým směrem. To vám umožní zvýšit své ceny, přilákat více exkluzivních klientů a získat podrobné znalosti o určitých výklencích affiliate marketingu.

Nedostatek SEO

Ať už chcete přilákat klienty, nebo se jednoduše umístit na vyšších pozicích v globálních vyhledávačích, jako jsou Google a Bing, musíte se ujistit, že vaše SEO hra splňuje daný úkol. Nástroje jako Plánovač klíčových slov Google, SEMrush a Ahrefové vám mohou pomoci identifikovat trendová klíčová slova, fráze a optimalizační systémy, které dobře fungují ve vašem místním marketingu.

Nedostatek neustálých inovací

A konečně, affiliate marketing je o tom, jak poskytnout více a více možností komukoli, s kým se spojíte. Nezapomeňte vytvořit různé typy obsahu, rozšířit své portfolio služeb a trvale zapojit své publikum. Neuspokojte se s rutinou a nezkoušejte pravidelně dělat něco nového a vzrušujícího, aby byl váš web pro affiliate marketing atraktivní..

Závěr

Koncept optimalizace obsahu se za posledních pět let dramaticky změnil. Nezapomeňte proklamovat svůj web a obsah přidruženého marketingu, abyste přilákali co nejvíce potenciálních zákazníků a klientů. Jakmile najdete systém pro optimalizaci obsahu, který vyhovuje vaší značce, najde správné publikum cestu k vám prostřednictvím vyhledávačů a ústního podnětu.

O Leoně Henrysonové – spisovatel na volné noze a návrhář UX. Je také přispěvatelkou různých blogů. Když nepíše nebo nenavrhuje, je plavání, turistika a počasí, snowboarding.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map