20 nástrojů pro vaše online podnikání (+ bonusové nástroje)

Jako majitel malé firmy znamená růst vaší firmy zefektivnění a nalezení nástrojů, které mohou pomoci nahradit stovky zaměstnanců, které nemáte, a nemohou si dovolit najmout.


Naštěstí pro majitele online podnikání existuje řada věcí, které vám pomohou se vším, od webhostingu až po správu času, fakturaci a e-mailový marketing. Ušetřili jsme vám čas a úsilí při lovu těchto nástrojů; podívali jsme se na některé z nejoblíbenějších nástrojů a vybrali jsme 20 nejlepších nástrojů, které musíte mít.

V ní Seznam 20 nejlepších nástrojů na Forbes, Tanya Prive sdílel:

“Omezený čas, pracovní síla a rozpočty mohou být faktorem, protože pracovní zátěž se začíná hromadit a účty přicházejí do pohybu. S solidním týmem a správnými nástroji však budete brzy na cestě k dosažení svého obchodního potenciálu . “

20 Musí mít nástroje pro vaše podnikání

1 – Demandbase

Poptávková základna

Příspěvek na blogu Inc 12 Cool webové nástroje pro malé firmy bere Demandbase jako skutečně cenný nástroj pro majitele webových stránek.

Demandbase podrobněji se podívá na ty, kteří navštěvují vaše stránky, a to jejich IP a porovnáním mezi různými informačními zdroji, jako je Dun & Bradstreet a LexisNexis. Demandbase vám nejen řekne, pro které společnosti návštěvníci vašich stránek pravděpodobně pracují, ale nastaví vám kontaktní informace pro vedoucí společnosti, abyste mohli své služby dále prodávat. Je to skvělý způsob, jak prodat demografický soubor, který se již o váš produkt zajímá.

2 – Inky Bee

Inky Bee

V příspěvku na blogu Průvodce blogováním, HostScore zakladatel, Jerry Low, navrhuje použití Inky Bee pro spojení s ostatními blogery.

Vytváření sítí s dalšími bloggery je klíčem k tomu, abyste se o svém vlastním blogu vyjádřili. Některé věci v blogovém marketingu se od začátku blogování nezměnily a jednou z nich je i navazování kontaktů s dalšími blogery. Způsob, jakým se vzájemně propojujeme, se však změnil a Inky Bee je skvělý nástroj, který vám pomůže snadno se připojit, ušetří vám čas a přizpůsobí vás blogerům s podobnými zájmy.

3 – Pivotal Tracker

klíčová dáma

Toto je jeden nástroj, o kterém jste možná ještě neslyšeli, ale Pivotal Tracker vám pomůže udržet váš nabitý program na správné cestě. Na pohled 40 malých podniků a online nástroje, bez nichž nemohou žít, Michael P. Daugherty z Bespoke Row říká, že toto je jeho oblíbený nástroj. Jeden může snadno vidět proč. Je to snadno použitelný nástroj pro správu projektů, díky němuž se každý z týmu zapojí do online prostředí v reálném čase. Nastavte plán, kdy mají být úkoly dokončeny, umožněte ostatním nahrávat aktualizace a zanechávat poznámky a komunikovat se zákazníky ze stejného dashboardu.

 4 – Dropbox

Toto snadné řešení online úložiště je ideální pro sledování vašich nejdůležitějších dokumentů. Dojde-li k nepředstavitelným událostem a váš počítač havaruje nebo v domácí kanceláři dojde k požáru, můžete všechna data obnovit Dropbox. Společnost nabízí několik řešení, včetně bezplatné možnosti s 2 GB úložného prostoru. Dropbox můžete také použít ke sdílení souborů se spolupracovníky.

drop box

5 – Appy Pie

chutný koláč

Appy Pie je platforma, která podnikům umožňuje navrhovat vlastní aplikace a nahrávat na iTunes nebo Google Play. Zákazníci si mohou aplikaci stáhnout a poté můžete denně zasílat oznámení o push. Appy Pie právě přidává možnost prodávat produkty prostřednictvím aplikace.

6 – Hootsuite

Hootsuite má pro majitele malých podniků dvojí účel. Nejprve na palubní desce Hootsuite uvidíte, jaká témata jsou ve vaší obchodní oblasti trendová. O čem lidé mluví? Jak to můžete použít v blogu nebo ve své nabídce produktů? Pokud lidé mluví o smrti filmové hvězdy, máte nějaké produkty související s touto hvězdou, které byste mohli uvést na stránce svých produktů? Můžete také použít Hootsuite k naplánování příspěvků na sociálních médiích pro své vlastní podnikání.

Národní federace nezávislého podnikání (NFIB) to navrhuje jako 6 hlavních nástrojů, které by měli vlastníci malých podniků používat a uvádí následující text „Existují další služby podobné Hootsuite, ale zjistili jsme, že je všechny zastínily téměř na každé úrovni.“ —Kari DePhillips, The Content Factory, Pittsburgh “

Hootsuite

7 – Vlna

mávat

Vedení s fakturami, splatnými účty, přijatými platbami a dokonce i mzdami pro malé firmy se může občas zdát ohromující. Wave je all-in-one řešení pro majitele malých podniků a software žije v online prostředí. Quickbooks Pro online je další možnost, ale Wave je pro malého chlapce o něco dostupnější, protože je zdarma.

Small Business Doer blogger Greg Lam měl několik zajímavých pohledů na výhody a nevýhody tohoto softwaru. I když zjistil, že to omezuje jeho podnikání, pro někoho, kdo provozuje své podnikání jako jediný vlastník bez vysokých nákladů každý měsíc, bude tento software pravděpodobně fungovat dobře. Jedna z nejlepších částí jeho článku je však na samém konci, kde nabízí seznam různých online účetních programů, které mohou podnikatelé použít.

8 – Časový rozvrh

rozvrh

Pokud provozujete firmu, kde se setkáváte s klienty online nebo osobně, budete se chtít odhlásit Harmonogram pro automatické plánování.

Tento software umožňuje klientovi navštívit web a zjistit, jaké dny a časy máte k dispozici pro schůzky. Pokud například nabízíte individuální koučování, zadáte hodiny, které máte k dispozici, a dáte svým klientům vědět, že mohou na webu naplánovat schůzku. Časový plán vám pošle e-mail, když máte schůzku, ukáže konkrétní časový úsek, jak byl rezervován, a dokonce před automatickým připomenutím zasílá klientovi automatická připomenutí.

9 – MailChimp

mailchimp

Pokud provozujete internetový obchod, budete chtít zahájit zpravodaj, který zůstane v kontaktu s návštěvníky vašeho webu. Informační bulletin slouží mnoha účelům, včetně možnosti informovat předplatitele o speciálních prodejích nebo nových produktech. V článku WHSR 15 Perly webhostingu moudrosti, Luana Spinetti zdůrazňuje:

„Nainstalujte si zpravodajský software na svůj účet s omezeným webhostingem a začne to přijímat váš disk a šířku pásma. Bohužel s tím není co dělat a nejmenší dostupný zpravodajský skript – OpenNewsletter – je stále 640 kB a budete muset počítat do všech uložených problémů. “

MailChimp je perfektním řešením. můžete začít s bezplatným účtem a jak vaše účastnická základna roste, snadno se přesuňte na placený účet. MailChimp nabízí připravené šablony zpráv nebo si můžete vytvořit vlastní vzhled vaší firmy.

Poznámka: Pokud hledáte alternativu k MailChimp, měli byste si přečíst naši Konstantní kontaktní recenzi.

10 – Disk Google

Disk Google nabízí pohodlný způsob, jak sledovat vaše dokumenty. Můžete sdílet se spolupracovníky. Jednou z lepších funkcí Disku je, že můžete soubor nastavit jen pro čtení nebo umožnit ostatním soubor upravit. Prostředí podporuje dokumenty textového zpracování i dokumenty založené na databázi. Kromě toho si můžete stáhnout šablony vytvořené jinými, které již mají vzorce. Řekněme, že chcete databázi, která pomůže sledovat odpracované hodiny vašich smluvních zaměstnanců. Mohou se přihlásit do šablony, přidat své hodiny a ušetřit. Jednoduché řešení pro mnoho různých úkolů sdílení.

11 – SlideShare

slideshare

SlideShare umožňuje nahrát prezentaci a oslovit nové zákazníky prostřednictvím formátu typu PowerPoint. v Použití aplikace SlideShare k oslovení nových zákazníků, Mluvil jsem o tomto rostoucím trhu, který už má kolem 120 milionů zhlédnutí za měsíc. Jednou z největších výhod přidání tohoto online nástroje do obchodního marketingového modelu je to, že automaticky zlepšíte hodnocení svých webových stránek ve vyhledávačích.

12 – Nástroje pro webmastery Google

Pokud chcete zlepšit umístění svého webu ve vyhledávačích a zlepšit jeho použitelnost, nejlepší věcí, kterou můžete udělat, je použít Nástroje pro webmastery Google. Kromě toho, jak vidíte, jak se váš web řadí na Google, se dozvíte také několik důležitých informací o demografii návštěvníků vašeho webu. Pokud například zjistíte, že většina vašich návštěvníků přichází na váš web mezi hodinami poledne a třemi hodinami odpoledne. každý pátek pak můžete během této doby nabídnout prodej nebo jiné pobídky, které vám pomohou zvýšit míru konverze. Na druhou stranu, pokud návštěvníci opouštějí druhou stránku, která dopadne na konkrétní stránku, je třeba tuto stránku pravděpodobně vylepšit a udělat lepkavější.

13 – Infografika

“Podle Síť výzkumu sociálních věd, asi 65% lidí jsou vizuální studenti. S takovými statistikami můžete vidět, proč se infografika zvyšuje v oblibě. “ Přidání infografiky může pro vaši malou firmu udělat dvě věci. Za prvé, může to, co divákovi nabídnete, mnohem jasnější. Zadruhé, pokud je tento infographic cenný, návštěvníci jej připojí na Pinterest, sdílejí jej na Facebooku a pípají o tom. To znamená, že váš potenciální dosah exponenciálně roste o počet přátel, které má každý ve svém kruhu sociálních médií.

14 – Wix

Domovská stránka Wix

Wix je jedním z našich doporučovaných tvůrců webových stránek na trhu. Je to také jeden z nejinovativnějších tvůrců webových stránek na trhu.

Vytvoření webové stránky pomocí Wix je snadné. Má přes 500 krásných šablon. Díky funkcím point-and-click, drag-and-drop můžete rychle vytvořit úžasný web během několika minut.

Svůj web můžete také vylepšit integrací užitečných aplikací do svého webu. Můžete se ponořit do jejich trhu aplikací. Má více než 260 aplikací na výběr. Můžete prozkoumat bezplatné i placené aplikace, abyste přesně zjistili, co máte na mysli.

15 – Shoeboxed

krabička na boty

Chytili jste někdy v obchodě hromadu papíru a okamžitě ztratili účtenku? Je docela obtížné sledovat tyto výdaje, byť malé, když nemůžete najít účtenku. To je kde Box na boty přichází do hry pro udržení odpovědnosti majitele malé firmy. Toto je aplikace, kterou si stáhnete do svého chytrého telefonu. Poté můžete vyfotit svůj doklad a Shoeboxed udělá zbytek, ponechat si kopii potvrzení a sledovat výdaje za vás. Používá se pilně, program zajistí, že už nikdy nezmeškáte další odpočet obchodních nákladů ze svých daní.

16 – Volání do konferencí zdarma

Jako vlastník online obchodu pravděpodobně hodně komunikujete telefonicky nebo e-mailem. Jsou případy, kdy by bylo užitečné nechat všechny lidi, kteří pracují na projektu, na telefonním hovoru. To je kde Konferenční volání zdarma přichází do hry. Spojte všechny po telefonu a systém dokonce zaznamená hovor pro budoucí použití. Tento systém můžete také použít pro informační typ volání pro vaše zákazníky. „Místnosti“ pojmou najednou až 1 000 volajících. Jako moderátor můžete povolit dotazy konkrétních uživatelů nebo je ponechat v tichosti, když mluvíte o konkrétním tématu.

17 – Kdy je dobrý

Pokud jste se někdy pokusili zorganizovat schůzku pro více než tři lidi, víte, jaká noční můra může být přijít na den a čas, který pracuje pro každého. Když je dobrý je skvělý nástroj, jak zjistit, kdy se každý může setkat online nebo telefonicky. Každá osoba věnuje svůj čas a systém si vybere ten, který bude fungovat pro každého.

18 – Klíčové slovo Spy

klíčové slovo spy

Jedním z nejlepších způsobů, jak se poučit ze své konkurence, je jejich špehování – dobře, jejich klíčová slova tak jako tak. Tento analytický nástroj zkoumá, která klíčová slova fungují nejlépe pro vaše konkurenty, abyste se mohli poučit z toho, co dělají. Na blogu Dopravní salát, Ryan Cruz říká o používání klíčového slova Spy: „Mým obecným pravidlem je, že pokud lidé inzerují (utrácejí platby za kliknutí) na konkrétní klíčové slovo nebo frázi, pak je dobré cílit na klíčové slovo, protože existuje komerční záměr.“

19 – Mojo Helpdesk

mojohelpdesk

Online obchodní trh je vysoce konkurenceschopný. I když jste dnes jedinou hrou v tomto celosvětovém městě, můžete si být jisti, že si někdo všimne vašeho úspěchu a zkopíruje, co děláte. Jakmile jste pokryli všechno ostatní (optimalizace pro SEO, dobré vstupní stránky, spolehlivou konverzi atd.), Je zákaznický servis jediným způsobem, jak se dostat před konkurencí. Mojo Helpdesk je jedním ze způsobů, jak zůstat v kontaktu se svými zákazníky a zajistit, aby všechny problémy, které mohou mít, byly rychle a úspěšně vyřešeny. Ačkoli existuje mnoho platforem helpdesku, tato stále získává vysoké recenze. Komunita GetApp zkontroloval tento software a dal mu pět z pěti hvězdiček.

20 – CrashPlan

havarijní plán

CrashPlan je řešení cloudové zálohy. Program běží na pozadí vašeho počítače a v případě selhání počítače neustále zálohuje důležité soubory. Pokud se stane nemyslitelné, neztratíte důležité projekty ani kontaktní informace o zákazníkovi. Místo toho jednoduše přeinstalujte tato data ze zálohovaných souborů v cloudu CrashPlan.

Bonusové nástroje

Plerdy

Plerdy Tools – multifunkční řešení SaaS pro zlepšení konverzního poměru a UX na webových stránkách. Chcete-li dosáhnout maximální úrovně převodu, musíte analyzovat spoustu důležitých statistik. Je nutné znát zdroje provozu, hloubku posouvání, pochopit, na které prvky webu uživatelé nejčastěji kliknou, a sledovat použitelnost.

Heatmaps, inteligentní formuláře PopUp a SEO-checker jsou 3 produkty, které vám mohou pomoci dosáhnout cíle. Na základě shromážděných informací můžete vytvořit akční plán pro zvýšení konverze pomocí tohoto všeho v jedné platformě CRO.

Qwilr

Qwilr je nástroj, který usnadňuje vytváření a přeměnu obchodních dokumentů na krásné a intuitivní webové stránky, což zase umožňuje uživatelům přístup k analytice a dalším užitečným nástrojům. Znovu si představte své staré paluby PowerPoint a soubory PDF a vysnívejte kreativní, inspirativní komunikaci, která vypadá profesionálně a je snadno vyrobitelná.

Vyzkoušejte to Generátor dokumentů Qwilru – Jedná se o bezplatný nástroj, který automaticky generuje balíček personalizovaných návrhů, případových studií, faktur a brožur pro firmy během několika minut. Jednoduše odpovězte na několik otázek a dokumenty jsou přizpůsobeny vaší firmě a značce.

Moosend

Pokud provozujete obchod s eCommerce, určitě se musíte podívat Moosend, jedna z nejzábavnějších, nejúžasnějších a nejužitečnějších platforem. Nebo to můžete zkontrolovat bez ohledu na to, protože cílem společnosti Moosend je pomáhat společnostem růst a zasáhnout tuto schránku pokaždé.

Díky pokročilé analytice, funkcím automatizace marketingu, které jsou přímo z budoucnosti, a lesklému editoru e-mailů s předstihem šablony zpravodajů které nevyžadují vůbec žádný kód, aby fungovaly, Moosend poskytuje marketingový automatizační nástroj, díky kterému se budete cítit, jako byste byli na léčbu, bez ohledu na vaše místo.

Mailigen

Mailigen vám pomáhá vytvářet lidské kontakty prostřednictvím automatizace e-mailového marketingu. Tým za nástrojem ví, že lidské oko má ráda krásu a jednoduchost. Proto se otevírají esteticky navržené e-maily Mailigen a pomáhají vám zanechat trvalý dojem.

Od analýzy e-mailových dat a testování A / B až po tunu různých integrací – Mailigen má vše.

Omnisend

Když online obchodníci přecházejí od jednoduchých e-mailových kampaní k úplnému omnichannelskému zážitku, obrátí se na Omnisend. Na rozdíl od jiných platforem marketingové automatizace, které jsou v současné době na trhu, vám Omnisend umožňuje přidat několik marketingových kanálů v rámci stejného pracovního postupu automatizace. E-mailový marketing, SMS, Facebook Messenger a oznámení o webových pushech – vše získáte v této platformě marketingové automatizace all-in-one.

Hluboká integrace s platformami elektronického obchodu znamená, že můžete nastavit automatizační pracovní postupy, vstupní stránky, vyskakovací okna s ukončením bez jakýchkoli vývojových dovedností. Tato integrace také umožňuje shromažďovat cenné údaje o nákupním chování vašich zákazníků a používat je pro lepší personalizaci a segmentaci, což v konečném důsledku přináší vyšší prodej a vyšší příjmy. U online nástroje, který vám ušetří čas a pomůže vám vydělat více příjmů, se Omnisend určitě vyplatí podívat.

Buddy Punch

buddypunch

Pokud jde o podnikání, je důležité přesně sledovat čas zaměstnanců. Pokud hledáte software pro sledování času, který je jednoduchý, ale výkonný a dělá všechny těžké zvedání za vás, pak Buddy Punch může být vaše řešení.

Nabízejí širokou škálu funkcí, včetně sledování a akruálního vývodového hřídele, výpočtů přesčasů a pokročilejších funkcí, jako je rozpoznávání obličeje, aby se zabránilo děrování. Mají rozsáhlé nástroje výkaznictví mezd, které lze přizpůsobit potřebám vaší firmy.

Buddy Punch poskytuje snadnou integraci se špičkovým účetním softwarem, jako jsou Quickbooks a Paychex, spolu s dalšími vlastními fakturačními nebo fakturačními systémy – poskytuje správu s možností synchronizace hodin zaměstnanců na vyžádání.

Spolu s tím vším je Buddy Punch online, takže k němu má přístup kdokoli s připojením k internetu. Ať už z jejich snadno použitelné aplikace nebo webového prohlížeče, administrátoři i zaměstnanci mají možnost zvolit si, která preference zobrazení je pro ně nejlepší.

Automizy

automizy

Natáhl jsem své přátele v Automizy, aby do tohoto článku zahrnuli svůj nástroj, Mor Mester nám odpověděl s následujícím,

Automizy je o tom, jak usnadnit váš život jako obchodníka / majitele malé firmy tím, že vám umožní efektivně zvládnout svůj e-mailový marketing. Naše řešení můžete implementovat snadno a funkce vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku s menším úsilím. V našem systému není třeba používat více e-mailových seznamů, protože je založeno na označování kontaktů a používání segmentace. Ve vaší e-mailové databázi proto nedojde k duplicitě, což znamená, že budete platit méně.

Segmenty můžete použít k odesílání přizpůsobených hromadných e-mailů svým odběratelům na základě vašich dat. Náš tah & drop editor vám umožní vytvářet krásné a citlivé e-maily, které vaši předplatitelé budou milovat. S Automizy můžete svým odběratelům poskytnout zcela přizpůsobený zážitek. Vytvořte svou odkapávací kampaň v našem editoru vizuálních pracovních postupů, který vám pomůže segmentovat publikum na základě jejich zapojení do vašich e-mailů.

Sledujte výkon a vytvářejte přehledy hromadných a automatizovaných kampaní pomocí naší pokročilé analýzy.

Rovněž vydáme aktualizovanou verzi našeho AI přibližně za šest měsíců. To vám umožní:

 • odesílat e-maily, když jsou vaši odběratelé skutečně ve své doručené poště,
 • psát lepší předmětové řádky (pro zvýšení vaší otevřené sazby),
 • rozdělte testovací e-maily do automatických kampaní (ke zvýšení počtu konverzí).

Toggl

Toogl

Váš čas je vzácný a Toggl pomáhá vám sledovat, jak dlouho utratíte za každý úkol. Toggl nabízí bezplatné i placené možnosti. Jednoduše vytáhněte nástroj online, přihlaste se a sledujte svůj čas podle klienta, projektu nebo úkolu dokončeného. Pokud máte klienty, kteří vám platí hodinu, pomocí Toggl ke sledování času stráveného na každém úkolu můžete fakturaci také usnadnit.

Doktor času

Doktor času

Time Doctor usnadňuje sledování vašich pracovníků. Může sledovat, jak vaši zaměstnanci tráví svůj čas – pracují na práci nebo ztrácí čas na něčem jiném?

Tope Longe, specialista marketingu obsahu společnosti Time Doctor, se s námi podělil o to, jak Time Doctor dokáže zlepšit vaši produktivitu orgranizace,

Doktor času je software pro sledování času pro sledování a zvyšování produktivity na pracovišti. Pro jednotlivce i společnosti je užitečné přesně sledovat pracovní dobu a celkovou produktivitu. Umožňuje vám shromažďovat údaje o sledování času na pracovních návycích vašich zaměstnanců a poskytuje jednoduchou analýzu toho, jak lze klíčové oblasti, kde lze dosáhnout zvýšení produktivity.

Má několik funkcí pro zvýšení produktivity vašeho týmu, jako je sledování webových stránek a aplikací, vyskakovací ovládání pro řízení rozptýlení, které uživatelům pomáhá zůstat na úkolu, mzdové schopnosti a četná integrace s aplikacemi třetích stran..

Časový lékař má také chybějící a pozdní zprávy, které pomáhají udržet zaměstnance v provozu v době jejich špiček a usnadňují jim komunikaci s potřebami volna. Jako volitelná funkce může trvat několik minut snímky obrazovky, aby se potvrdilo, že zaměstnanci pracují.

Špička ledovce

Toto je jen několik oblíbených nástrojů pro malé podniky online. Pokud jde o zvýšení efektivity malých podniků, existují neomezené možnosti nástrojů, které lze použít.

Původní článek byl poprvé zveřejněn na Blog WHSR; nyní je spravován a aktualizován personálem BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map