19 úžasných platforem pro vytváření vlastních webových stránek a mobilních aplikací

Je rok 2019 a pokud stále nemáte web pro svou firmu nebo značku, je čas to napravit. Ať už jste guru digitálního marketingu nebo majitel malé firmy, potřebujete web, aby se vaše digitální přítomnost stala známou.


Možná si říkáte sami sebe: „Nevím o programování ani jednu věc, jak mám vytvořit web!“

Neboj se! Mnoho dnešních platforem pro vytváření webových stránek se používá velmi jednoduše, nemusíte být odborníkem v oblasti IT, abyste vytvořili úžasně vypadající web.

Pro ty, kteří se nebojí kódování, máme několik CMS, do kterých můžete potopit zuby.

Chcete svůj vlastní web nebo mobilní aplikaci? Zde je 19 dobrých platforem pro splnění úkolu. Klikněte na Tweet

Super Easy Platforms

Plošina
Co to nabízí?
Příklady
O mněJednoduchá a rychlá vstupní stránka. Ideální volba pro digitální vizitku.Prozkoumat
WeeblyNejjednodušší platforma. Skvělé pro vytvoření prvního webu online. (Přečíst recenzi)Prozkoumat
JimdoJednoduchá platforma zaměřená na eCommerce. Omezené šablony.Prozkoumat
WordPress.comRuce dolů nejlepší platformu pro blogování a publikování.Prozkoumat
WebnodeDobré pro vytváření vícejazyčných webových stránek a nevadí vám zobrazovat reklamy.Prozkoumat
WixJedna z nejlepších platforem, které jsme milovali. Špičková část třídy. (Přečíst recenzi)Prozkoumat
Čtvercový prostorSpousta krásných dobře navržených šablon. (Přečíst recenzi)Prozkoumat
NakupujteTvůrce internetového obchodu, který jsme milovali. Začněte snadno prodávat na sociálních sítích. (Přečíst recenzi)Prozkoumat
VolúzeNaklání se k správě online obchodu.Prozkoumat
BigcommerceKomplexní a snadno použitelný tvůrce online obchodu. (Přečíst recenzi)Prozkoumat

Platformy na úrovni odborníků

Plošina
Co to nabízí?
Příklady
JoomlaPokročilá platforma CMS s výkonnými nástroji, které lze postavit od základů.Prozkoumat
WordPress.orgVysoce přizpůsobitelný CMS se spoustou pluginů a témat.Prozkoumat
DrupaleOtevřený zdrojový skript a populární mezi programátory.Prozkoumat
PrestaShopCMS zaměřený na elektronický obchod pro komplexní digitální výkladní skříň.Prozkoumat
WooCommerceUnikátní plugin, díky kterému se WordPress snadno stává výkonným internetovým obchodem.Prozkoumat
MagentoPlatforma elektronického obchodu s expanzivními funkcemi, ale strmou křivkou učení.Prozkoumat

Platformy pro mobilní aplikace

Plošina
Co to nabízí?
Příklady
AppInstitutionDIY platforma pro tvorbu aplikací pro iPhone a Android.Prozkoumat
SwifticVýrobce mobilních aplikací s funkcemi věrnostních karet pro posílení online obchodu.Prozkoumat
ShoutemVytvořte aplikaci rychleji s platformou. Nebo můžete najmout jejich tým, aby to udělal.Prozkoumat
AppYourselfUživatelsky přívětivá platforma pro začátečníky až po tvorbu aplikací.Prozkoumat

Jste tedy připraveni začít vytvářet vlastní webové stránky? Zde je 16 úžasných platforem a 4 tvůrce aplikací pro vytváření webových stránek!

10 super snadných platforem pro vytváření webových stránek

Vytváření webových stránek nemusí být bolestivý zážitek. S těmito systémy pro správu obsahu (nebo platformami pro vytváření webových stránek) se nemusíte při vytváření vlastního webu dívat na jediný řádek kódu.

Ať už se jedná o jednoduchou stránku portfolia, digitální obchod pro vaši firmu, nebo dokonce jen o blog pro hobby jídlo, pokud víte, jak používat textové procesory (např. MS Words) nebo e-mail, budete mít úžasný web up-and -běhnutí v žádném okamžiku.

Nejlepší část? Mnoho z těchto platforem je super levné! Můžete mít přizpůsobené doménové jméno a spolehlivého poskytovatele webových stránek za méně než 5 $ měsíčně.

1 – Weebly

divnýNavštivte Weebly

Jeden z nejjednodušších tvůrců webových stránek v okolí, Weebly je skvělý pro lidi, kteří vytvářejí svůj první web. Pomocí jednoduchého systému „drag-and-drop“ můžete vytvářet krásné weebské weby, které jsou relativně rychlé a bezbolestné.

Weebly nabízí různé úrovně cen, ale jejich bezplatný účet má stále co nabídnout, včetně neomezeného množství online úložiště.

Poznámka: Můžete také vyzkoušet tradiční hostingovou společnost SiteGround. SiteGround je jedním z našich nejlepších tipů pro obchodní hostování. Jeho základní plán sdíleného hostování přichází za mírně nižší cenu, podporuje Weebly Basics a nabízí další uživatelsky přívětivé funkce (jako je instalace SSL jedním kliknutím, bezplatná migrace stránek a levné sledování malwaru).

2 – Shopify

nakupovatNavštivte Shopify

Shopify je ekvivalent pro výrobce e-commerce jako Wix a Squarespace. Z hlediska designu a snadného použití je Shopify jedním z nejlepších pro nastavení vašeho online obchodu.

Jakmile budou na svém webu připraveny všechny nástroje a služby, Shopify je o tom, aby se jejich platforma stala jediným kontaktním místem pro internetové obchody a maloobchodníky..

Zde je návod, jak můžete spustit obchod Dropshipping pomocí Shopify.

3- WordPress.com

wordpressNavštivte WordPress

WordPress (využívá 31,9% internetu) byl u bloggerů vždy oblíbený díky uživatelsky přívětivým nástrojům a rozhraní zaměřenému na blogger, které umožňuje vysokou přizpůsobitelnost.

Ve srovnání s ostatními tvůrci webových stránek má WordPress trochu učební křivku, ale pokud si uděláte čas na to, abyste se naučili podrobnostmi svého systému, zjistíte, že WordPress nabízí při vytváření webových stránek blogu dostatečnou kontrolu..

4- Wix

wixNavštivte Wix

Společnost Wix, považovaná za jednoho z nejlepších tvůrců webových stránek zdarma, má co nabídnout podnikům a značkám, které začínají a mají omezený rozpočet..

Díky působivému katalogu návrhů a motivů vám extrémně flexibilní nástroje společnosti Wix umožňují vytvářet weby, které jsou „perfektní v pixelech“ a jsou profesionální.

Naučte se, jak vytvořit web Wix pomocí tohoto podrobného průvodce.

5- About.me

o mněNavštivte About.me

Potřebujete rychlou a jednoduchou vstupní stránku? About.me je ideální volbou pro vytvoření digitální vizitky nebo stránky rozbočovače, která odkazuje na všechny vaše online profilové weby (jako je Facebook, Linkedin, Twitter, Google+ atd.).

Nastavení stránky about.me je dostatečně jednoduché. Stačí zadat své jméno a adresu URL, vložit obrázek na pozadí spolu s popisem a máte hotovo!

6- Jimdo

jimdoNavštivte Jimdo

Pro tvůrce webových stránek zaměřených více na elektronický obchod se s Jimdo nemůžete pokazit. Podobně jako Weebly nabízí Jimdo snadno použitelné nástroje, které vám umožní snadno vytvořit úhledný internetový obchod během několika minut.

Můžete se rozhodnout zůstat na bezplatné platformě Jimdo (která nemá žádné časové omezení), ale upgrade na jejich Jimdo Pro a JimdoBusiness nabízí skvělé balíčky all-in-one.

7 – Webnode

webnodeNavštivte Webnode

Webnode se nemusí stavět na jiné tvůrce webových stránek, pokud jde o funkce a nástroje, ale pokud jde o podporu více jazyků, Webnode je má.

Díky možnosti vytvářet vícejazyčné webové stránky pro více než 20 jazyků je platforma Webnode zaměřena více na mezinárodní publikum.

8- Čtvercový prostor

čtvercový prostorNavštivte Squarespace

Přímý konkurent společnosti Wix v krásných designech, Squarespace je o budování krásného webu pro vaši značku.

Se sloganem „Build It Beautiful“ můžete očekávat spoustu šablon návrhů pro svůj web, které jsou, dobře, krásné.

Postupujte podle pokynů pro začátečníky o tom, jak pomocí služby Squarespace vytvořit web.

9- Volus

volúzeNavštivte Volusion

Volusion se více opírá o provozní stránku (tj. Řízení zásob, správu zákazníků atd.) Na straně spektra, která se týká vytváření webových stránek.

Podobně jako u Shopify, Volusion poskytuje podnikům řešení all-in-one pro vytvoření internetového obchodu.

10- Bigcommerce

bigcommerceNavštivte Bigcommerce

Nejkomplexnější tvůrce internetového obchodu, Bigcommerce vám poskytuje všechny nástroje, které potřebujete k zahájení digitálního obchodu pro vaši firmu.

Placení za standardní plán vám dává přístup k jejich platformě bohaté na funkce, která zahrnuje neomezené produkty, neomezenou šířku pásma, neomezené úložiště a plně funkční obchod.

Poznámka: Pokud máte omezení rozpočtu, zde je seznam bezplatných plánů pro tvorbu webových stránek, které můžete zvážit při vytváření svých webových stránek.

6 platforem na odborné úrovni k vytvoření webové stránky

Platformy na úrovni odborníků jsou místem, kde můžete s tvorbou svého webu opravdu technické. Uvažujte o jednoduchých platformách, protože vymalování bytu nebo kondominia při používání platformy pro odborníky je jako budování vlastního domu.

S tímto systémem pro správu obsahu (CMS) máte větší kontrolu nad tím, co můžete stavět, ale budete potřebovat, abyste byli obeznámeni s věcmi, jako je HTML, CSS, PHP a další webové programovací jazyky..

Používání těchto platforem může být nákladné, ale budete moci vytvářet a udržovat své stránky přímo a mít větší flexibilitu, pokud jde o přidávání funkcí..

1 – Joomla

joomlaNavštivte Joomlu

Oceněný CMS, Joomla je jedním z nejpoužívanějších open source webových tvůrců s výkonnými online aplikacemi, snadno použitelným softwarem a flexibilní rozšiřitelností.

Díky nativní podpoře sociálních, síťových a e-commerce funkcí, vysoce vyspělé nástroje Joomly pro CMS znamenají, že můžete mít úžasně vypadající web postavený od základů.

2- WordPress.org

wordpressorgNavštivte WordPress.org

Pokud jste milovali funkce a nástroje WordPress, ale chtěli jste hostovat svůj web pod vlastním názvem domény, můžete přejít na WordPress.org, jejich platformu CMS zaměřenou na webovou tvorbu.

Mnoho funkcí je zachováno na WordPress.org, ale protože hostujete svou vlastní doménu, existuje větší flexibilita, pokud jde o přidávání rozšíření a funkcí, protože budete mít přímý přístup k kódování.

Zde je návod, jak můžete začít blog nebo vytvořit zpravodajský web pomocí WordPress.

3 – Drupale

drupalNavštivte Drupale

Drupal přistupuje ke svému CMS pokročilým způsobem a nabízí platformu šitou na míru programátorům a programátorům.

Skript s otevřeným zdrojovým kódem je mezi programátory velmi oblíbený, protože umožňuje plnou kontrolu a přizpůsobení vašeho webu, což znamená, že můžete vytvořit cokoli od jednoduchých blogů po komplexní diskusní fóra..

4 – PrestaShop

prestashopNavštivte PrestaShop

PrestaShop je řešení, které většina online prodejců hledá, pokud chtějí vybudovat komplexní digitální výkladní skříň.

CMS zaměřený na elektronický obchod je skvělou volbou pro malé podniky a podnikatele, protože jejich robustní funkce a rozsáhlá integrace jsou skvělé pro začátek s jednoduchým a jeho přeměnu na něco více v řadě.

5- WordPress + WooCommerce

woocommerceNavštivte WooCommerce

WooCommerce je ve srovnání s ostatními CMS jedinečný v tom, že je to v podstatě plugin, který mění váš web WordPress na výkonný internetový obchod..

Často jsou dodávány s WordPress jako balíček webhostingových webů, jako je Bluehost, takže můžete mít pro svůj podnik jak výkonný webový tvůrce, tak platformu elektronického obchodování..

Naučte se, jak vytvořit internetový obchod WooCommerce s WordPress.

6- Magento

magentoNavštivte Magento

Magento se může pochlubit rozsáhlou sadou funkcí a umožňuje přizpůsobení pro své stránky, což z nich dělá nejlepší volbu pro obchodníky, kteří mají zdroje a chtějí implementovat nejpokročilejší technologii do svého internetového obchodu..

Jeho robustní platforma a výkonné funkce jsou vhodné pro pokročilé programátory a vývojáře, kteří vědí, jak plně využít své funkce.

4 platformy mobilních aplikací

Většina lidí dnes s větší pravděpodobností použije chytré telefony a tablety k návštěvě vašeho webu, takže se vyplatí mít web optimalizovaný pro mobily.

Vytvoření webu HTML5 optimalizovaného pro mobily lze snadno provést pomocí aplikací, které mohou optimalizovat váš web pro Android i iOS. Nejsou nutné žádné zkušenosti s kódováním!

1 – AppInstitution

Navštivte AppInstitute

Pro začínající podniky a malé podniky může být obrovským problémem snaha vydělávat na popularitě mobilního marketingu.

AppInstitution poskytuje malým podnikům jednoduchý způsob, jak vytvářet, publikovat a spravovat vlastní aplikace pro iPhone a Android pomocí platformy pro tvorbu aplikací pro kutily, což usnadňuje vstup na trh aplikací i pro nejméně zdatné majitele malých podniků.

Díky snadno použitelnému rozhraní si jednoduše vyberete šablonu a kombinujete funkce tvůrce aplikace, abyste si rychle vytvořili vlastní aplikaci, aniž byste museli psát jediný řádek kódu pomocí intuitivního, výkonného výrobce aplikací..

2- Swifitc

rychléNavštivte Swiftic

Dříve známý jako Como, Swiftic vám umožní vytvořit si svůj vlastní profesionální mobilní web pomocí své aplikace.

Tato aplikace je skvělá pro malé firmy a umožňuje vám vytvořit mobilní web, na kterém se setkáte se spoustou funkcí elektronického obchodování, jako jsou věrnostní programy a rezervace stolů pro restaurace..

3 – Shoutem

shoutemNavštivte Shoutem

Díky programu Shoutem je vytváření mobilního webu zábavným zážitkem díky leštěnému a snadno použitelnému tvůrci aplikací.

Základní plán umožňuje pouze vytvořit nativní aplikaci HTML5, zatímco přístup k jejich nejlepším funkcím a možnost vytvářet aplikace kompatibilní pro iOS a Android jsou v jejich pokročilém plánu.

4 – AppYourself

appyourselfNavštivte AppYourself

AppYourself je uzpůsoben pro malé firmy a podnikatele, kteří chtějí aplikaci bez ozdob, která se snadno používá a vytváří.

Jejich internetový obchod obsahuje řadu modulů a šablon, které lze použít i pro různá průmyslová odvětví.

Nejčastější dotazy k platformám pro vytváření webových stránek

Kterého tvůrce webových stránek bych si měl vybrat?

Záleží na účelu vašeho webu a na tom, co hledáte.

Pro účely webových stránek: Weebly a Wix jsou vysoce doporučeni. Jsou to nejinovativnější společnost, která má nejnovější trendy a nástroje specifické pro dané odvětví.

Pro internetový obchod: Shopify je dnes všestranným tvůrcem elektronického obchodu. Má pro vás všechno připravené. Můžete rozšířit svůj prodejní kanál na další platformy.

Pokud jste DIY osoba, můžete si vybrat CMS s vlastním hostitelem, jako je WordPress.

Kterého tvůrce online obchodu mi doporučujete?

Přestože ve většině tvůrců webových stránek existuje možnost vytvoření obchodu, stále si myslíme, že Shopify je ten pravý. Správa vašich produktů, informací o zákaznících, integrace s dalšími prodejními kanály atd. Je snadná.

Zde je návod, jak vytvořit internetový obchod pomocí služby Shopify.

Kolik stojí vytvoření webové stránky?

Je těžké najít skutečné náklady na vytvoření webové stránky. Často jde nad rámec peněz. Nezapomeňte, že při vytváření webových stránek potřebujete čas a úsilí. Pokud jste vlastníkem firmy, měli byste jako součást nákladů zahrnout své měsíční výdaje?

Ale pokud jste se ptali na počáteční náklady, zahrnuje hrubá hodnota
1 – název domény (přibližně 10 až 15 USD)
2 – Tvůrce webových stránek (přibližně 8 až 12 USD) nebo webový hostitel (tj. SiteGround – méně než 5 $)

Jaký je nejlepší tvůrce webových stránek pro SEO?

Tvůrci webových stránek jako Wix a Weebly nabízejí pohodlí k optimalizaci webových stránek pro vyhledávač. Je však těžké určit, který tvůrce webových stránek nabízí nejlepší SEO služby.

Váš web se nezobrazí na 1. stránce výsledků vyhledávání pomocí konkrétního nástroje pro tvorbu webových stránek.

To nedává smysl. Existuje příliš mnoho proměnných, které jdou do SEO, které ovlivní hodnocení. To se může lišit v závislosti na typu webových stránek a výklenku, který používáte.

Zde je základní informace o tom, jak SEO funguje.

Měl bych si koupit doménové jméno prostřednictvím společnosti, která se zabývá registrací domén, nebo prostřednictvím tvůrce webových stránek?

Ulehčuje to, pokud kupujete doménové jméno prostřednictvím tvůrců webových stránek. Je snadné pro vás připojit doménu k vašemu webu.

Někteří tvůrci webových stránek dokonce nabízejí 1 rok zdarma, pokud se zaregistrujete. Vypadá to, že je to správná volba ke koupi názvu domény společně s tvůrcem webových stránek.

Ale věci se mohou v průběhu let lišit. Náklady na údržbu domény budou vyšší (kolem 20 USD u tvůrce webových stránek). Cena je levnější, pokud je vaše doména v současné době registrována společností s registrací doménových jmen. (GoDaddy nebo NameCheap – přibližně 10 až 15 USD).

Chcete-li propojit název domény (od společnosti s registrací doménových jmen) s tvůrcem webových stránek, musíte udělat trochu práce. Je to jen jednorázové úsilí.

Pokud přecházíte na jiného tvůrce webových stránek, bude pro vás snadnější spravovat název domény.

Mohu vytvořit webovou stránku bez jakýchkoli dovedností v oblasti designu a kódování?

Ano. Všichni tvůrci webových stránek mají snadno použitelný přetahování & přetažení funkcí. Tato funkce vám umožňuje vytvořit web, i když nejste profesionální.

Prvním krokem je vybrat vhodnou šablonu pro vaše odvětví. Poté můžete začít upravovat a naplňovat je svým obsahem.

Je nutné najmout návrháře webových stránek nebo vývojáře?

Je jen na vás, abyste se rozhodli. Určitě můžete outsourcovat práci na vývoji webu nebo najmout profesionála, který vám pomůže v případě, že se ztratíte na půli cesty.

Určitě musíte projít křivkou učení každého tvůrce webových stránek, než si na to zvyknete. Nebojte se, většina tvůrců webových stránek nabízí komplexní návod.

Všichni tvůrci webových stránek vám nabízejí způsob vytváření webových stránek bez kódu. Stačí se rozhodnout pro téma a začít vkládat svůj obsah. Nahraďte jej logem a faviconem a váš web je připraven ke spuštění.

Mohu přesunout svůj web z tvůrce webových stránek na svého hostitele?

Ne. Bohužel to nemůžete udělat.

Pokud jste vytvořili web pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek, spojí se s ním také několik aspektů. Například. web design, databáze, hosting a kódovací jazyk jsou věci, které zahrnují.

Může se zdát snadný úkol exportovat a importovat, ale je to nerealistické. Jedná se o spoustu proprietárních aspektů. Pokud nepoužíváte redakční systém jako WordPress, můžete svůj web přesunout na libovolného hostitele.

Na jaké věci bych se měl při výběru platformy pro vytváření webových stránek podívat?

Každý tvůrce webových stránek má své jedinečné místo prodeje. To může být dobré nebo špatné. Každá společnost chce být jiná a nabídnout něco jedinečného k zachycení trhu. To má za následek mnoho variací pro uživatele z čeho vybírat. Zdůraznili jsme několik klíčových rozdílů, které považujeme za důležité.

Použitelnost: Zahrnuje uživatelské rozhraní, správu backendu a editor webových stránek. Některé jsou dobře navrženy tak, aby byly uživatelsky přívětivé, některé jsou trochu technické a některé jsou mezi nimi. Většina tvůrců webových stránek používá rozhraní drag and drop, kde můžete přidat objekty na požadované místo. Jiní budou muset použít několik řádků kódování, aby bylo dokonalé.

Funkce: Možná se budete muset zaregistrovat do bezplatné zkušební verze, abyste se podívali na funkce každého tvůrce webových stránek. Vraťte se do počáteční fáze účelu svého webu. Pečlivě zvažte, co se svým webem chcete dělat. Vyhledejte tvůrce webových stránek, který vám nabízí nejdůležitější funkci, kterou hledáte.

Kalkulace: Poplatek je nejméně důležitý faktor. Pokud je tvůrce webových stránek vybaven věcmi, které způsobí nárůst vašeho webu, vyplatí se to.

Závěr

Nalezení ideální platformy pro vaši značku může být zastrašující, zejména pokud jste malá firma nebo samostatný podnikatel.

Naštěstí se mnoho tvůrců webových stránek snadno naučí, takže můžete začít okamžitě. Až budete připraveni přejít na další úroveň, můžete si přečíst našeho bezplatného průvodce, který vám umožní začít budovat úžasné věci pro vaši značku!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map