15 (zdarma) generátorů Favicon, které absolutně doporučujeme

Takže jste připraveni zahájit blog nebo web. Provedli jste průzkum, který tvůrce webových stránek použít. Rozhodli jste se pro opravdu skvělý název vašeho webu. Sakra, možná jste dokonce hotovi a chcete začít zpeněžit svůj blog.


Ale počkejte, než to uděláte. Tady je malý test. Nahrajte svůj blog do prohlížeče a poté nahrajte jakýkoli jiný web.

Všimněte si něčeho jiného?

Kromě dvou různých webů (samozřejmě) si všimnete, že většina webů má na kartě tyto malé ikony. Jedná se o favicon – zkratka pro ikonu oblíbených položek – a věřte tomu nebo ne, mít jednu je ve skutečnosti pro vaši značku docela důležité.

Co je Favicon a kde je získám?

Co jsou vlastně favicon? Jsou to malé malé ikony, které se zobrazují před adresou URL, seznamem záložek, adresním pruhem webových stránek, prohlížeči prohlížečů a dalšími prvky rozhraní.

Favikony mají obvykle následující velikosti: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 128 × 128. Většina prohlížečů používá formát .ICO, ale některé používají také * .GIF a * .PNG.

Není tak těžké vytvořit favicon a s těmito 15 bezplatnými generátory faviconů, které absolutně doporučujeme, budete mít pro svůj web profesionálně vypadající favicon.!

1. Favicon Generator

favicon_genGenerátor Favicon

Favicon Generator, což je asi nejjednodušší použitelný generátor, vám umožní vytvořit favicon, který je připraven k použití pouhým nahráním obrázku na jejich web. Tento bezplatný favicon generátor je schopen importovat obrazové formáty GIF, JPEG a PNG přímo z vašeho počítače a převést je do formátu .ICO. Po dokončení stačí nahrát soubor favicon do kořenové složky na vašem webu.

Navštivte Favicon Generator

2. Favicon.cc

favicon_ccFavicon.cc

Pro kreativnější sklony můžete vytvořit favicon pomocí Favicon.cc. Online bezplatný generátor a tvůrce favicon, web je skvělý pro vytvoření favicon na místě, které můžete také animovat. Můžete importovat obrázky a web podporuje formáty obrázků JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, ICO a CUR..

Navštivte Favicon.cc

3. Dynamický pohon – generátor Favicon

dynamický pohonDynamický pohon – generátor Favicon

Dynamický pohon – Favicon Generator, který je součástí webových nástrojů Dynamic Drive, je dalším přímým a snadno použitelným bezplatným favicon generátorem. Můžete nahrát obrázky, které jsou v GIF, JPG, PNG a BMP, a vygenerovat ikonu favicon. Mají také další možnost vytvoření ikony plochy 32 × 32 a ikony XP × 48 × 48.

Navštivte Dynamic Drive – Favicon Generator

4. Genfavicon

genfaviconGenfavicon

Genfavicon vám umožní vytvořit favicon ve třech jednoduchých krocích. Co je skvělé na Genfavicon je, že si můžete vybrat velikost své ikony při vytváření. Po nahrání obrázku do formátu JPEG, GIF nebo PNG si můžete vybrat velikost (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) svého favicon. Favicon si můžete také prohlédnout kliknutím na „Zachytit“ & “.

Navštivte Genfavicon

5. Favicongenerator

favicongenratorFavicongenerator

Favicongenerator je generátor ikon bez ozdůbek, který používá velmi základní rozhraní a uživatelům je udržuje jednoduchý. Tento bezplatný favicon generátor je to, co potřebujete převést obrázky PNG, JPG nebo GIF do formátu .ico. Web nemá mnoho možností a vyžaduje dokonale čtvercový obraz (100 pixelů x 100 pixelů), ale je velmi snadné ho použít, pokud jste líní přemýšlet o vytvoření favicon.

Navštivte Favicongenerator

6. Prodraw

prowdrawProdraw

Zatímco většina generátorů favicon podporuje běžné obrazové soubory, jen velmi málo vám umožňuje používat soubory fotografií. Prodraw podporuje nejen obvyklé soubory JPG, GIF, PNG a BMP, ale také podporuje formáty souborů TIF. Bezplatný nástroj favicon může vygenerovat ikonu ve více velikostech (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) a může je také produkovat na různých úrovních zaostření, takže můžete porovnat, které stránky vypadají lépe..

Navštivte Prodraw

7. Logaster.com

logasterLogaster.com

S více než 5 000 000 různými logy vytvořenými pod jejich pásy je Logaster bezplatným generátorem favicon pro ty, kteří chtějí při vytváření favicon přidat „osobní dotek“. Začínáme s Logasterem je dost snadné. Stačí kliknout na tlačítko „Vytvořit logo“, napsat název společnosti a vybrat typ činnosti. Poté budete mít k dispozici výběr šablon log, ze kterých si můžete přizpůsobit.

Navštivte Logaster.com

8. Favicon.pro

Favicon.proFavicon.pro

Favicon.pro je další skvělý bezplatný favicon generátor, který můžete použít k vytvoření favicon pro vaše stránky, rychle a snadno. Mají všechny základní funkce generátoru ikon, který vám umožňuje nahrávat obrázky ve formátu PNG, JPG nebo GIF a převádět je na ikony. Další skvělou věcí na serveru Favicon.pro je to, že také obsahují podrobného průvodce vytvořením ikony a jejím nahráním na váš web. Jak je to úžasné!

Navštivte Favicon.pro

9. Antifavicon

antifaviconAntifavicon

Antifavicon se trochu liší od ostatních generátorů ikon tím, že k vytvoření favicon vůbec nepoužívá obrázky. Místo toho generuje favicon zcela prostřednictvím textu. Tento nástroj má dvě textová pole, do kterých můžete napsat a vytvořit tak ikonu. Kromě toho můžete přizpůsobit barvy textu a jeho pozadí. Přestože jsou možnosti omezené, tento bezplatný favicon generátor je dobrou volbou pro jednotlivce, kteří nemají designové dovednosti.

Navštivte Antifavicon

10. RealFaviconGenerator.net

realfavicongenRealFaviconGenerator.net

RealFaviconGenerator je překvapivě mocný nástroj ve srovnání s ostatními generátory favicon. Pomocí tohoto nástroje můžete vytvořit favicon na všech dostupných platformách. Navíc můžete také vyzkoušet samotnou ikonu. Stačí zadat svůj web, klikněte na tlačítko „Zkontrolovat Favicon“ a poskytne vám zpětnou vazbu k vašemu favicon. Můžete zkontrolovat, jak váš favicon vypadá v různých prohlížečích nebo operačních systémech, a opravit, co chybí.

Navštivte RealFaviconGenerator.net

11. Favic-o-Matic

favicomaticFavic-o-Matic

Favic-o-Matic tvrdí, že je „konečným faviconovým generátorem“, a poskytuje tak dvě jednoduché možnosti. Nahrajte svůj obrázek a převeďte jej do jediného souboru .ICO nebo vytvořte favicon pro všechny dostupné platformy, včetně aplikací pro iOS a Android. V pokročilém nastavení můžete dokonce upravit velikost, barvu pozadí a další pro svůj favicon.

Navštivte Favicomatic.com

12. Favikon

favikonFavikon

Potřebujete jednoduchý generátor favicon? Favikon je vaše odpověď. Tento jednoduchý generátor ikon vám umožní oříznout a stáhnout obrázek jako soubor .ICO. Kromě toho s Favikonem nemůžete nic dělat. Pokud potřebujete vytáhnout jednoduchý favicon, pak je tento bezplatný nástroj rozhodně pro vás.

Navštivte Favikon

13. Faviconit

faviconitFaviconit

Faviconit je další snadno použitelný nástroj pro vytváření favicon, ikon na dotyk Apple a také záhlaví HTML pro více platforem a zařízení. Kroky jsou dostatečně snadné, stačí nahrát svůj obrázek a udělá to zbytek. Tento bezplatný favicon generátor také usnadňuje přejmenování vaší ikony. Kliknutím na tlačítko „Upřesnit“ získáte další možnosti přizpůsobení.

Navštivte Faviconit

14. Xiconeditor

xiconeditorXiconeditor

Chcete vytvořit svou ikonu od nuly? Xiconeditor je vynikající, pokud chcete vytvořit favicon, který je zcela na míru. Tento web obsahuje typový nástroj, štětec, tužku, gumu a další, které vám umožní vytvořit opravdu jedinečný favicon zdarma. Můžete také importovat ikonu a oříznout ji rovnou pomocí dostupných nástrojů a zobrazit si ji před stažením favicon.

Navštivte Xiconeditor

15. Faviconr

faviconrFaviconr

Faviconr dokáže generovat ikony pomocí souborů JPG, GIF a PNG, podobně jako ostatní nástroje v tomto seznamu. Druhou věcí, kterou může udělat, je vytvořit favicon s průhledným pozadím pomocí transparentního obrazového souboru GIF nebo PNG. S aplikací Faviconr nejsou k dispozici žádné nástroje, díky nimž by vytváření faviconů bylo s tímto nástrojem přímou záležitostí.

Navštivte Faviconr.com

Zabalte se

Vytvoření favicon nevyžaduje mnoho úsilí, ale určitě to pomůže. Mít svůj vlastní jedinečný a vlastní favicon ukazuje, že jste vážně o své značce a svých stránkách. Navíc jsou tyto bezplatné generátory favicon snadno použitelné a není na škodu je vyzkoušet!

Pokud si myslíte, že nám chybí něco skvělého, dobře, dejte nám vědět. Přidáme do seznamu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map