12 online podnikatelských nápadů pro začátečníky

Zahájení online podnikání pro vás nikdy nebylo snazší, zejména v roce 2018. V dnešní době bude mít obchodní podnik spoustu rizik, která musíte nést, jako je potřeba investovat do fyzického výkladu nebo najít kancelářské prostory..


S naším seznamem nejlepších online podnikatelských nápadů můžete eliminovat mnoho těchto rizik a mít větší flexibilitu při práci. Navíc s některými základními znalostmi o vytváření webových stránek a důkladným porozuměním údržby webových stránek můžete vytvořit web, který osloví více potenciálních zákazníků s velmi malou režií..

Zveřejnění FTC: BuildThis dostává poplatky za doporučení od nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

Contents

Nejlepší online podnikatelské nápady a jak začít

Můžete se zeptat sami sebe: „Ale jaké typy online podnikatelských nápadů existují? a jak mám začít? “

Pokud potřebujete malou pomoc, máme několik návrhů, do kterých se můžete pustit, abyste mohli začít vydělávat tento pasivní příjem!

V zásadě je zahájení online podnikání stejné jako zahájení offline podnikání. Musíte připravit jednu společnou věc – online přítomnost (a.k.a. web).

Web je první věc, kterou byste měli zvážit, pokud chcete svůj web rozšířit jako firmu. A zde jsou některé nástroje, které vám mohou pomoci:

 • Registrátor domény – Zaregistrujte své doménové jméno u důvěryhodného registrátora doménových jmen
 • Webhosting pro vaši malou firmu – Vyberte si pro svůj web vysoce výkonnou a spolehlivou hostingovou společnost
 • Nejlepší tvůrci webových stránek – Pokud dáváte přednost editoru přetahování, alternativy jsou tvůrce webových stránek.
 • Koupit certifikát SSL – Je důležité chránit vaše zákaznická data pomocí implementace SSL
 • Šablony faktur – fakturujte svým klientům jednoduchou a bezplatnou šablonu faktury

Idea # 1. Spusťte blog

Vyzkoušená a skutečná metoda pro zahájení online podnikání je prostřednictvím blogů.

Jen proto, abychom vám udělali představu o tom, kolik blogu vydělává, je Pinch of Yum úspěšným potravinovým blogem a stránka vydělává $ 802,144,55 během období 12 měsíců.

Pokud máte zájem psát nebo máte schopnost psát výjimečně dobře, blogovací web je nejlepší online obchod, se kterým můžete začít.

Špetka Yum

Skvělé je, že nepotřebujete ani velké technické ani počítačové dovednosti. Platformy, jako je WordPress, vám umožňují vytvořit a vytvořit web blogu v žádném okamžiku.

Můžete dokonce hostovat své webové stránky pomocí programu SiteGround nebo iPage nebo hledat vhodné tvůrce webových stránek, které jsou optimalizovány pro blogování (což je velmi důležité, pokud chcete, aby vaše uživatelské prostředí zůstalo na stejné úrovni).

Pomocí blogu můžete pro svou značku vybudovat rozsáhlé sledování, které vám umožní získat zisk partnerstvím s inzerenty nebo získáním provize z obsahu sponzorovaného značkou..

Zde je několik hlavních kroků, které vám pomohou začít s vaším blogem:

Krok 1: Vyberte výklenek

Lidé prohledávají internet pouze z jednoho důvodu: k vyřešení problému. Ať už hledáte místo, kde by se mohl pověsit, opravit netěsnou dýmku nebo nové recepty na večeři, váš blog musí poskytnout řešení.

Krok 2: Naplánujte strukturu blogu

Dále musíte mít dobrou strukturu blogů. Je to nezbytné pro navigaci uživatele a účel SEO. Také vám může poskytnout nápady ohledně vaší obsahové strategie a budoucího rozšíření blogu.

Krok 3: Vytvořte skvělý obsah

Pokud znáte úžasný rychlý způsob, jak opravit netěsnou trubku, napište o tom! Vytváření skvělého obsahu je snadné, pokud jste odborníkem ve své nika, jinak musíte udělat výzkum klíčových slov.

Krok 4: Propagujte svůj obsah

Když máte velký kus článku, je čas na jeho propagaci! Protože většina lidí je na platformě sociálních médií, můžete svůj obsah sdílet tam, kde jsou vaše publikum.

Krok 5: Zpeněžení blogu

Jak zpeněžit blog je důležitý faktor, pokud chcete začít brát váš blog vážně. Hledání sponzorovaného obsahu, vytváření vlastní eKnihy nebo schvalování produktů inzerentů je několik populárních způsobů.

Příklady zahájení online podnikání s podrobným průvodcem:

 • Jak zahájit cestovní blog s WordPress a vydělat peníze
 • Jak začít s jídlem blog s WordPress
 • Jak začít fotografický blog pomocí WordPress (a 4 způsoby, jak zpeněžit)

Idea č. 2. Připojte se k affiliate marketingu

Affiliate marketing existuje již dlouhou dobu a je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak vydělat peníze online.

V podstatě vyděláváte peníze tím, že obdržíte provizi za výrobky, které jste prodali od jiných společností, a to buď prostřednictvím svého vlastního webu nebo prostřednictvím platforem, jako je Amazonka nebo eBay.

Partnerský program Amazon

Také přidružené sítě jako Commission Junction, nebo ShareASale nabízejí různé produkty a služby. Můžete se připojit k těmto přidruženým sítím a rozšířit tak svůj výběr.

Kromě toho spousta velkých značek nabízí přidružené programy a je docela snadné začít. Jediné, co musíte udělat, je jednoduše se zaregistrovat jako přidružený podnik a prodat produkt nebo služby této společnosti pomocí zvláštního odkazu na doporučení, který poté obdržíte provizi za každý prodaný produkt nebo službu.

Nejlepší část? Můžete to udělat bez zvednutí prstu!

Zde je několik tipů, než začnete s online obchodem s affiliate marketingem:

1. Výzkum affiliate programy

Trávit nějaký čas zkoumat správné affiliate programy. Chcete se ujistit, že programy jsou důvěryhodné a mají dobrou pověst při vyplácení provize.

2. Jak dostanete zaplaceno

Existuje mnoho způsobů, jak dostat zaplaceno v affiliate marketingu, jako je CPS, CPL, CPC a CPA. Než začnete, pečlivě zkontrolujte, zda je program ziskový a schopný generovat dostatečnou návratnost investic.

3. Den výplaty

Závisí to na každém přidruženém programu, některé mohou získat platbu ve stejný den a některé mohou vyžadovat 1 – 13 pracovních dnů v závislosti na vaší zemi. Také se obraťte na affiliate program, jak obdržíte platbu? Je to přes PayPal nebo šek.

4. Typy podpory

Zjistěte, jaký druh zákaznické podpory můžete získat, pokud se připojíte k přidruženému programu. Můžete s někým mluvit telefonicky nebo chatem nebo musíte čekat na e-mailovou odpověď 24 hodin?

Trh s affiliate programy může být docela složitý a najít ten pravý program pro vás bude vyžadovat trochu výzkumu. Pokud se chcete dozvědět více o affiliate marketingu, zde je užitečné FAQ, které si můžete prohlédnout.

Idea # 3. Otevřete eCommerce Store

Dalším populárním nápadem pro zahájení online obchodu je otevření elektronického obchodu.

V roce 2017 činil celkový maloobchodní prodej elektronického obchodu po celém světě 2,3 bilionu dolarů a v roce 2021 se očekává nárůst tržeb na 4,88 bilionu USD.

Statistika prodeje elektronického obchoduMaloobchodní prodej elektronického obchodování po celém světě od roku 2014 do roku 2021. (zdroj)

S platformami jako Shopify, BigCommerce nebo WooCommerce, nikdy nebylo snazší spustit internetový obchod.

Nejenže jsou snadno nastavitelné, ale také je nesmírně levnější otevřít obchod s eCommerce, protože se nemusíte starat o vysoké provozní náklady fyzického obchodu. Stačí se ujistit, že operace internetového obchodu běží hladce, váš obchod bude růst postupně.

Pokud se obáváte o věci, jako je dodávka nebo skladování, můžete ke správě inventáře použít metody, jako je dropshipping (o tom později)..

Jako příklad si vezměte internetový obchod WooCommerce. Existuje několik běžných, ale důležitých tipů, které byste měli znát, abyste mohli provozovat obchod s eCommerce. Tyto tipy se netýkají pouze WooCommerce, ale fungují i ​​na jiných platformách.

Důležité tipy pro otevření internetového obchodu s elektronickým obchodem:

1. Vyberte správnou platformu elektronického obchodu

Správná platforma pro váš internetový obchod je důležitá.

Proč?

Protože v porovnání s provozováním blogu je v obchodě s elektronickým obchodem třeba zvážit spoustu věcí, jako je platební brána, konfigurace produktu, doplňky plug-in, poplatek za transakce atd..

To jsou věci, které dlouhodobě ovlivní provoz vašeho obchodu.

2. Získejte název domény a hostitelskou platformu

Pokud se chystáte vytvořit obchod na WooCommerce, budete muset mít svůj vlastní eCommerce hosting (jako je InMotion Hosting a SiteGround). To vám umožní mít ve vašem obchodě větší kontrolu ve srovnání s jinými platformami.

Další věc, kterou potřebujete, je doménové jméno.

Zatímco některá hostitelská společnost nabízí bezplatnou registraci domény, pokud s nimi hostujete, můžete snadno zaregistrovat preferovaný název domény na serveru NameCheap nebo GoDaddy a připojit se k platformám elektronického obchodování..

3. Nainstalujte a nastavte platformu

Vytvoření obchodu s eCommerce pomocí WooCommerce je super snadné.

Budete muset stáhnout plugin na administračním panelu WordPress přidáním jako nový plugin. Aktivujte plugin a měli byste vidět stránku nastavení.

A to je vše! Jste připraveni začít budovat obchod s eCommerce.

Přestože WooCommerce vyžaduje, abyste ručně nastavili jeho platformu, můžete je používat zdarma. Ready-made ty, jako je Shopify nebo BigCommerce bude vyžadovat, abyste zaplatili poplatek za použití.

4. Nakonfigurujte a přidejte produkty

Podle toho, jak nastavíte svůj internetový obchod, může existovat křivka učení pro používání a seznámení se s každou platformou.

Prodej jednoduchých produktů?

Možná budete potřebovat vědět tolik, abyste mohli přidat podrobnosti, jako je cena, kód SKU, množství, způsob dopravy a dostupnost zboží.

Prodej komplikovanějších věcí může vyžadovat nastavení variant produktu nebo atributů a zvážení věcí, jako jsou propojené produkty pro prodej nebo křížový prodej nebo připojení platebních bran do vašeho internetového obchodu..

Naštěstí většina platforem přichází s bezplatnou zkušební verzí, takže s nimi můžete mít praktické zkušenosti.

5. Nainstalujte doplňky

Všechny platformy elektronického obchodu jsou dodávány s doplňky, které vám mohou pomoci rozšířit váš internetový obchod a zlepšit prodej.

BigCommerce má software omnichannel, který vám umožňuje hladce propagovat a prodávat vaše produkty na trzích jako Amazon, eBay, Etsy a další kanály.

Služba Shopify vám umožňuje prodávat na platformách sociálních médií, jako jsou Pinterest, Facebook, Instagram a Messenger, zatímco WooCommerce má nejvíce pluginů, které můžete použít, a mnoho z nich je zdarma.

Zahájení obchodu s eCommerce je nejlepší online obchodní nápad, pokud máte skvělé produkty nebo chcete rozšířit svůj prodej. Jak již bylo zmíněno, s rostoucím celosvětovým prodejem elektronického obchodování byste si neměli nechat ujít!

Idea # 4. Vytvoření aplikace

Je to věk chytrých telefonů a poptávka po nových a inovativních aplikacích je větší než kdy jindy. Každý den se na trhu Android a iOS stahuje a používá bezpočet aplikací. S tolika potenciálními zákazníky může být tvorba aplikace lukrativním trhem.

Ti z vás, kteří jsou programátoři nebo vývojáři, věnují čas vyvíjet a prodávat aplikaci inteligentních zařízení bude se vám hodit, pokud chcete vydělávat peníze online. Režijní náklady na vytvoření aplikace jsou velmi minimální, protože se nemusíte bát věcí, jako jsou náklady na dopravu nebo skladování.

A co víc, pokud vaše aplikace funguje dobře, můžete dokonce přilákat další značky k inzerci v aplikaci za skvělý zdroj pasivního příjmu.

Platformy pro vytváření mobilních aplikací, které vám pomohou začít:

Pokud nemáte zkušenosti s kódováním, zde jsou výrobci aplikací na trhu, kteří pomáhají vyvíjet mobilní aplikace:

1. Appery.io

Appery.ioPomocí výrobce mobilních aplikací Appery.io zahajte online obchod

Tvorce cloudových mobilních aplikací pro Android, IOS a Windows Phone. Appery.io používá vizuální editor k přetažení komponent k vytvoření uživatelského rozhraní. Můžete se okamžitě připojit k libovolnému rozhraní REST API a použít je ve své aplikaci.

2. AppMakr

Je to platforma pro kutily, která umožňuje komukoli vytvářet aplikace pro IOS, Android a HTML5. Nejsou nutné žádné znalosti kódování. Můžete vytvořit tolik aplikací, kolik chcete AppMakr pro neomezené aktualizace a počet funkcí.

Kromě vytváření aplikace můžete také vytvářet webové stránky pro klienty. Jména pro vytváření aplikací nemusíte být odborníkem na HTML nebo PHP, abyste mohli vytvářet webové stránky pro klienty. Zde je seznam platforem pro vytváření webových stránek, které můžete použít.

Idea č. 5. Staňte se konzultantem sociálních médií

Zatímco velká společnost a velké značky si mohou dovolit najmout zaměstnance na plný úvazek za účelem koordinace svých účtů na sociálních sítích (Twitter, Facebook, Instagram atd.), Většina malých podniků má sklon je spravovat sama.

Většina majitelů firem však nemá čas ani kapacitu na to, aby zvládla svá sociální média a zároveň spravovala větší odpovědnost za společnost.

To je místo, kam přijdete nabídkou být konzultantem sociálních médií pro menší podniky.

Průměrná sazba pro nezávislého manažera sociálních médií / marketingového pracovníka je asi 25,25 USD za hodinu, přičemž nejvyšší částka je 150 USD za hodinu a nejnižší 4 $ za měsíc. Čím lépe jste, tím vyšší může být váš poplatek na těchto nezávislých platformách. (zdroj)

Jako konzultant sociálních médií jim můžete pomoci naplánovat marketingové plány, strategizovat obsah relevantní pro jejich cílové publikum a zlepšit celkové plánování sociálních médií.

Zde je několik věcí, které vám pomohou začít jako konzultant sociálních médií:

 1. Buďte skutečnou osobou a pomáhejte ostatním
 2. Analyzujte data, abyste mohli pro každou platformu spravovat dokonalý obsah
 3. Využijte nástroje jako IFTTT, Bufferapp, Hootsuite atd., Které vám pomohou s automatizací a naplánováním úlohy
 4. Prozkoumejte a hledejte různé druhy sociálních médií
 5. Rozšiřte své schopnosti, abyste vynikli z davu – psaní, design a úpravy fotografií

Ve skutečnosti, pokud máte svůj vlastní web nebo blog, měli byste se naučit tohoto jednoduchého průvodce marketingem sociálních médií pro začátečníky, jak spravovat vlastní účty sociálních médií..

Idea # 6. Nezávislý pracovník na pronájem

Práce na volné noze není v online světě nic nového a je to skvělý způsob, jak vydělat pasivní příjem, pokud jste odborníkem v určité oblasti. Menší podniky mají tendenci hledat nezávislé pracovníky, aby jim pomohli s jednorázovými projekty, protože je mnohem nákladově efektivnější než najímat zaměstnance na plný úvazek.

Skvělá věc na volné noze je, že nemusíte být vázáni na žádné pole. Platformy, jako je Fiverr, nabízejí práci na volné noze pro nejrůznější oblasti, včetně psaného obsahu, grafických návrhů, programování, a dokonce i zadávání dat..

Je však důležité, abyste svůj pracovní postup řádně spravovali, protože provádění několika projektů najednou může být pro některé zdrcující.

Idea # 7. Staňte se WordPress Theme Designer

S rostoucím počtem lidí, kteří začínají vytvářet vlastní webové stránky WordPress, se výrazně zvýšila také poptávka po kvalitních tématech WordPress. Pro ty, kteří mají talent pro design a kódování HTML, existuje velká poptávka po lidech, kteří mohou vytvářet zakázková a atraktivní témata webových stránek WordPress..

Weby jako TemplateMonster je skvělým příkladem toho, jak můžete pro sebe získat příjemný pasivní příjem prodejem zvláštních a jedinečných témat pro lidi. Pokud nechcete vytvořit web, můžete dokonce použít tržiště, jako je ThemeForest, k prodeji návrhů motivů WordPress..

Idea # 8. Používejte nebo pracujte s inzerenty

Pokud již máte web nebo blog, pak již máte skvělou platformu, kterou můžete použít k vytvoření pasivního příjmu. Odprodáním části místa na stránce inzerentům můžete pasivně vydělávat peníze, když vaše publikum nebo návštěvník klikne na reklamy na vašem webu..

U inzerentů se vaše výdělek obecně počítá pomocí metody ceny za proklik (CPC) a míry prokliku (CTR), přičemž úroveň vašich výdělků bude záviset na provozu vašeho webu. Čím více lidí klikne na reklamy na vaší stránce, tím více peněz získáte.

Jedním z populárnějších způsobů, jak vydělat peníze prostřednictvím reklamních kliknutí, je použití Google Adsense nebo jiných podobných inzerentů, jako jsou kanály RSS a přímé bannery.

Idea # 9. Nabídka webinářů a online kurzů

Poptávka po lektorech, ať už online nebo offline, byla vždy velká. Pokud jste odborník nebo máte znalosti ve specializované oblasti, může nabídnout lekci online nebo e-kurzy skvělý způsob, jak během volného času generovat další příjem..

Tutor.com nebo TutorVista jsou weby, kde můžete poskytovat online doučovací službu. Udemy a Učenlivý, na druhé straně jsou to skvělé platformy pro vytváření video kurzů a vydělávání peněz výukou lidí po celém světě. Mezi nejoblíbenější témata patří digitální marketing, psaní na webu, Excel, finanční analýza a školení domácích zvířat.

Idea # 10. Nabídka SEO služeb

Vstupy a výstupy vyhledávacích strojů a platforem, jako je Google Analytics, mohou být pro většinu lidí matoucí. Spousta malých a středních podniků často přehlíží výhody optimalizace pro vyhledávače (SEO) a jak to zlepšuje výkon jejich webových stránek.

Pokud víte, jak se orientovat v SEO a jejich postupech, může být zřízení poradenské agentury SEO skvělým způsobem, jak využít vaši sadu dovedností. Můžete nabízet služby, jako je tlumočení a čtení analytických dat správným způsobem, strukturování obsahu pro lepší provoz nebo řádné používání klíčových slov ke zlepšení hodnocení vyhledávačů..

Můžete vypadat jako lidé AJ Ghergich příklady, jak nastavit vlastní poradenskou agenturu SEO.

Idea # 11. Dropshipping podnikání

Další skvělou cestou pro podnikatele k zahájení jejich podnikání je založení dropshipping podnikání.

Neznáte tento termín? No, v podstatě jde o druh podnikání, ve kterém prodáváte produkty zákazníkům, ale veškerý inventář a přepravu zajišťuje výrobce vaším jménem.

Kate je úspěšný dropshipper. Vydělala 32 000 $ + měsíční příjem ze svého anime dropshippingového podnikání. Logika Kate říká, že mnoho dropshipperů může vydělat peníze sdružováním různých položek z různých dropshipperů na základě společného tématu, a tak vytvořit specializovanou nákupní základnu. – Crazylister

Dropshipping podnikáníKate’s Anime dropshipping online obchodní obchod.

Vzhledem k tomu, že obchodní model se liší od eCommerce obchodu, náklady zahrnují zahájení podnikání dropshipping také odlišné.

Weby jako Nakupujte nabízí snadný a jednoduchý způsob, jak začít s podnikáním v oblasti dropshippingu, ale pokud potřebujete malou pomoc, zde je několik tipů:

Tipy pro zahájení dropshipping online podnikání:

1. Výzkum pro ziskové místo

Nemůžete si vybrat žádné náhodné produkty k prodeji. Chcete-li maximalizovat výkon, musíte určit ziskový výklenek pro váš obchod.

Pomocí nástrojů, jako je Plánovač klíčových slov Google nebo SEMrush, zdůvodněte svůj výběr zkoumáním poptávky na trhu, obtížnosti klíčových slov a konkurentů..

2. Vyberte dodavatele

Pokud jde o hledání dodavatelů, s AliExpress nemůžete pokazit. Je snadné a pohodlné používat AliExpress ve vašem obchodě s dropshippingem.

Chcete-li začít, Shopify ve skutečnosti doporučuje AliExpress jako váš primární zdroj v jejich článek pro všechny vaše potřeby dropshippingu.

3. Vyberte vhodnou platformu

Existuje spousta eCommerce platforem pro vaše dropshipping podnikání. Ale Shopify je jednou z nejlepších platforem, které můžete začít rychle.

Shopify se integruje s tržišti, jako jsou AliExpress a Oberlo, k importu produktů přímo do vašeho obchodu a k jejich objednání pro své zákazníky.

4. Nainstalujte a nakonfigurujte

Liší se od WooCommerce. Když se zaregistrujete u Shopify, můžete okamžitě nakonfigurovat svůj dropshipping obchod.

Stačí si vybrat krásné téma výkladní skříně začít. Ačkoli není nutná žádná instalace, musíte ještě projít křivkou učení, abyste mohli platformu používat.

5. Spusťte a propagujte svůj obchod

Po dokončení základního nastavení je čas zahájit a propagovat vaše podnikání v oblasti dropshippingu.

Analyzovat své publikum, propagovat svůj obchod na sociálních médiích a psát originální obsah související s vašimi produkty, je několik způsobů, jak propagovat váš obchod.

Ti, kteří chtějí nízkorizikový obchodní model, by se měli rozhodně rozhodnout pro podnikání v oblasti dropshippingu, protože náklady, které musíte řešit, jsou platby za produkty (které prodáváte svým zákazníkům) a nastavení obchodu.

Veškeré další náklady, jako je doprava, správa zásob a tvorba produktů, bude místo toho řešit výrobce.

Zde je průvodce krok za krokem, jak zahájit online podnikání v oblasti dropshippingu:

 • Jak spustit online obchod Shopify dropshipping

Idea # 12. Staňte se Vloggerem / YouTuberem

Spotřeba obsahu se v posledních několika letech dramaticky změnila a jednou z nejrychleji rostoucích platforem jsou weby zaměřené na video, jako jsou YouTube a Snapchat. I když na internetu existují místa pro články bohaté na text, častěji než ne, budou uživatelé přitahovat více k bohatým médiím, jako jsou videa.

To umožňuje vzestup Vloggerů a YouTuberů, kteří jsou schopni vydělat miliony dolarů ročně z publika tím, že vytvoří videoobsah.

Jeden z YouTubers – Toby Turner je jednou z nejvyšších hvězd na světě Kanály YouTube. Z vlogů, animací a podcastů vydělává Toby za obsah, který vytvoří, 3,3 milionu dolarů. – NewMediaRockstars

Toby TurnerKanál YouTube od Tobyho Turnera – přes 6,2 milionu odběratelů

Zahájení vlogu nebo kanálu YouTube může být velmi levné, protože vše, co potřebujete, je fotoaparát (buď váš iPhone nebo základní fotoaparát SLR) a jste připraveni jít!

Navíc nemusíte pouze vytvářet videa na YouTube. Existují další účinné platformy pro videoobsah, jako je Instagram, Snapchat Stories a Facebook Live video, které můžete použít k vybudování publika a propagaci své značky..

Časté dotazy k online podnikání

Který online obchod je nejlepší?

Ty, které jsem zde uvedl v tomto článku – blogování, affiliate marketing, internetový obchod, marketing sociálních médií, návrháři aplikací nebo webových stránek – tyto online podniky mají nejvyšší míru úspěchu v mém výzkumu.

Jak zahájím internetové podnikání?

Stejně jako při zahájení podnikání v režimu offline – najdete a naplníte potřeby zákazníků. Jediný rozdíl mezi internetovým obchodem a offline obchodem je v tom, že se svými zákazníky propojujete odlišně (online vs osobně).

Zde je náš průvodce vytvořením webových stránek, který vám pomůže začít.

Je web, který musí mít pro online podnikání?

Ne, web není nutný k zahájení prodeje online. Ale nakonec budete potřebovat jeden pro marketingové a komunikační účely.

Jak zahájím úspěšné podnikání ve službě Shopify?

Vydali jsme několik podrobných průvodců o obchodě Shopify, přečtěte si: Jak vytvořit internetový obchod pomocí služby Shopify a Jak zahájit úspěšné podnikání v oblasti dropshippingu se službou Shopify.

Jaké podnikání mohu začít s méně než 20 $?

Všechny podniky, které jsem zde zmínil, lze založit s méně než 20 000 $.

Proč většina online obchodů selže?

Tři hlavní důvody, proč většina online obchodů selže:
1 – Nemohou řídit dostatečný cílený provoz na své webové stránky / online portál,
2 – nenabízejí jedinečné / kvalitní výrobky se značkovou zkušeností a
3 – Nijak se nepřizpůsobí změnám dostatečně rychle a ztratili nové konkurenty.

Co lidé kupují nejvíce online?

V této době psaní nejprodávanější na Amazonu jsou výrobky v následujících kategoriích: 1- Hračky & Hry, 2 elektronika, 3 kamera & fotografie, 4 videohry a 5 knih. Podle výzkum Startup Bros, produkty, které se snadno dodávají, prodávající mezi 21 a 200 USD, se na Amazonu prodávají nejsnadněji.

Kterou platformu bych měl použít k zahájení mého online obchodování?

Doporučuji hostující WordPress pro ty, kteří začínají s webem nebo blogem; BigCommerce a Shopify jsou nejlepší, pokud chcete prodat své vlastní produkty.

Kde mohu hostit svůj první internetový obchodní web?

Pro nováčky doporučujeme hostování InMotion a Hostinger.

Závěr

Poškrábali jsme povrch jen pro několik online podnikatelských nápadů, ale ty, které jsme zmínili výše, jsou některé z osvědčených způsobů, jak můžete začít.

Pokud hledáte více inspirace, podívejte se na:

Důležité je poznamenat, že častěji než ne, tyto online podniky mohou být skvělé, když získají nějaké další peníze na straně, ale ne jako stálý zdroj příjmů.

To neznamená, že jej nemůžete transformovat do svého primárního podnikání, jak někteří podnikatelé dělali. Dá se to udělat, ale chvíli potrvá, než uvidíte z internetového obchodu značné zisky, které tento přechod odůvodní.

Stejně jako u jiných podniků, pokud chcete vidět výsledky, stačí do něj vložit čas a úsilí. Než to budete vědět, budete mít ve svých rukou úspěšný online obchod!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map