12 Fakta a statistiky o e-mailovém marketingu, které byste měli vědět

Navzdory vašemu pracovnímu postavení, věku nebo pohlaví jsou šance ve všední dny, abyste si před vstáním přečetli e-mail. Pravděpodobně jste to dnes ráno.


Obchodníci s obsahem by nyní měli vědět, že strategie e-mailového marketingu je nezbytná pro každou značku. Pokud se tak nějak zdráháte udělat, uvádíme několik posledních faktů a čísel, které vám mohou pomoci přimět vás a váš tým k práci na e-mailových kampaních a udržet je na správné cestě.

Předtím uvádíme několik článků o faktech a statistikách, které jsme předtím udělali:

  • Statistiky online nakupování, elektronického obchodování a interne
  • Kolik Internetu je WordPress

Pokud máte zájem, přidejte si je do záložek. Nyní pojďme na cestu!

Statistiky a fakta o e-mailovém marketingu

1. E-mail má největší dosah

Počet odeslaných a přijatých e-mailů po celém světě od roku 2017 do roku 2023 (v miliardách).

Věděli jste, že e-mail je vůbec nejširším marketingovým kanálem? V roce 2018 je po všem 3,8 miliardy uživatelů e-mailu po celém světě a jejich počet se v roce 2023 zvýší na 4,4 miliardy uživatelů.

Pokud to nestačí, můžete začít plánovat oslovení zákazníků prostřednictvím e-mailu, Analytici HTF odhadněte, že do roku 2022 bude e-mailový marketing dále růst a velikost trhu dosáhne 694 milionů dolarů.

Velikost trhu pro e-mailový marketing dosáhne 694 milionů dolarů do roku 2022 prostřednictvím @placeitapp řekněte příteli

2. E-mailový marketing má nejvyšší návratnost investic

Výzkum poukázal na to, že e-mailová marketingová kampaň má vyšší návratnost investic (ROI) než jakýkoli jiný kanál digitálního marketingu.

Zpráva od Asociace dat a marketingu uvedl, že návratnost investic do e-mailového marketingu přesahuje 42 GBP za každou libru, kterou utratíte, což je počet, který ve srovnání s předchozí zprávou v roce 2017 vzrostl. Návratnost investic do e-mailu vzrostla z 32 GBP (2017) na 42 GBP (2018).

Kromě toho, Sčítání lidu v poradě od roku 2018 zdůrazňuje, že 74% společností hodnotí kanál e-mailového marketingu a uznává, že tato strategie přináší jejich podnikání dobrý nebo vynikající návratnost investic.

3. Gen Z zvýší využití e-mailu pro firmy

Millennials and Generation X používají saturované e-maily, to všichni vědí, ale existuje generace, která by podle očekávání měla tuto marketingovou strategii v příštích několika letech zvyšovat. Značky nyní sázejí na generaci Z.

Nejedná se pouze o náhodný pochod. Podle studie SendGrid and Egg Strategy 85% Gen Z používá e-mail nejméně jednou měsíčně, toto číslo roste s věkem jako tisíciletí a Gen X používá e-mail nejméně jednou měsíčně v 89% a 92%, v tomto pořadí.

Ačkoli Gen Z pravděpodobně méně používá e-mail pro práci (většina z nich ještě není součástí pracovní síly), budou mít e-mailové návyky téměř jako tisíciletí. Očekává se to 68% z nich bude číst e-maily od společností zasílajících reklamy, kupóny nebo účtenky.

68% Gen Z bude číst e-maily od společností zasílajících reklamy, kupóny nebo potvrzení prostřednictvím @placeitapp sdělte příteli

4. Lidé spoléhají na e-mail a komunikují přímo

Jedním z důvodů, proč e-mailové marketingové strategie byly po mnoho let úspěšné, je to, že spotřebitelé stále chtějí a důvěřují přímému spojení se značkami a v nejlepším případě se dobrovolně přihlásí k odběru cenného obsahu prostřednictvím tohoto kanálu..

Trendy na trhu naznačují, že bankovní, finanční a pojišťovací služby, jakož i maloobchodní a spotřební zboží a cestování a pohostinství jsou nejvýznamnější průmyslová odvětví, která přijímají řešení e-mailového marketingu.

5. Má nejvyšší míru retence zákazníků

Po mnoho let považovali obchodníci e-mail za nejúčinnější kanál pro zvyšování povědomí, získávání, konverzi a uchovávání. Nyní má e-mail nejvyšší míru udržení zákazníků. Podle Emarsys, 81% malých a středních podniků stále spoléhá na e-mail jako na svůj primární kanál získávání zákazníků. A e-mail má míru udržení zákazníků na 80%.

Pro příštích několik let, podle trendů Salesforce v Customer Trust, 75% tisíciletí a Gen Zers Očekává se, že si budou udržovat zapojení značky na základě předchozích interakcí.

Mysli si, že můžete nejen udržet své zákazníky, ale také je získat zpět, pokud z nějakého důvodu opustí vaši marketingovou kampaň.

Snažte se zvýšit a přidat hodnotu e-mailovému obsahu o svátcích, a zejména během Černého pátku. Bylo uvedeno, že Černý páteční nabídky mají nejvyšší míru návratnosti, nazývanou také reaktivace zákazníků; čísla to ukazují během tohoto data se objednávky winback zvýší o 106%, ve srovnání se zbytkem roku.

E-mail je i nadále hlavním hnacím motorem udržení zákazníků (80%) a akvizic (81%) pro malé a střední podniky, řekl Emarsys příteli

6. E-mail zvyšuje prodej online

Omnisend e-mailyTaké od Omnisendu – Absolutně nejlepší den (pro sazby otevřené a kliknutí) pro odesílání e-mailů je první v měsíci.

Odesílání 3 automatických e-mailů může vést k 90% dalším objednávkám online ve srovnání s jednotlivými e-maily, jak tvrdí Omnisend, platforma pro automatizaci marketingu elektronického obchodování.

Odhaduje se to 81% amerických online nakupujících s větší pravděpodobností nakupuje -buď online nebo v obchodech – v důsledku toho, co čtou v e-mailu. Spotřebitelé mají rádi e-mailové odměny, jako je získání speciální nabídky, kupón, který mohou uplatnit, nebo cena exkluzivně online.

7. E-mail umožňuje okamžitý kontakt s americkým trhem

Statistiky to ukazují 28% amerických dospělých přiznat, že jsou neustále online.

Podle tohoto Tisková zpráva Market Watch, Amerika má největší podíl na globálním trhu s e-mailovým marketingem. To je klíč k úspěšným strategiím e-mailového marketingu.

Údaje o prognóze eMarketer 2019 to ve skutečnosti naznačují 37,2% amerického trhu digitálních reklam bude patřit společnosti Google, Do konce roku 2019 22,1% na Facebook a 8% na Amazon.

Předpokládá se, že Severní Amerika má největší podíl na globálním trhu s e-mailovým marketingem

8. E-mailový marketing je všestranný a mobilní

Pokud je kampaň e-mailového marketingu úspěšná a optimalizovaná pro citlivost, je atraktivní a poutavá a má pozitivní reakce, které se nakonec stanou prodejem.

V závislosti na obsahu, který spravujete, a na potřebách vaší značky, 53% e-mailů jsou otevřeny na mobilních zařízeních. Můžete zahrnout obrázky, vybraná videa nebo videa vytvořená v e-mailovém marketingu pomocí nástrojů, jako jsou výrobce prezentace.

Věnujte zvláštní pozornost schopnosti reagovat a že videa jsou optimalizována tak, aby se správně zobrazovala na mobilních zařízeních, protože. Pokud ne, budou návštěvníci hledat jinde. Podle Scientia Mobile a Google Study, 53% spotřebitelů opustí obsah, který se nezobrazuje dostatečně rychle, a veškeré vaše předchozí úsilí bude odsouzeno k zániku.

Nicméně, grafická všestrannost by měla být v souladu s dobře napsanou kopií a řádky předmětu. Paige Arnof-Fenn, majitelka marketingové firmy Massachusetts Mavens & Moguls, zdůrazňuje řádky pro e-maily by měly být krátké protože mnoho lidí čte na svých telefonech nebo tabletech.

9. E-mail je nejvýhodnější platforma pro digitální marketing

Podle eTargetMedia, e-mailový marketing směřuje k personalizaci a vytváření interaktivního obsahu.

To znamená, že informace nebudou jen jedním směrem, ale dorazí ve správný čas a spotřebitelé budou mít možnost si něco zarezervovat, vzít ankety, sledovat videa nebo sledovat značky na sociálních médiích. Výzkum společnosti Accenture ukazuje, že 91% spotřebitelů dává přednost značkám, které si pamatují, kdo jsou, uznávají své zájmy a nabízejí doporučení, která se jich osobně týkají.

Na druhou stranu byste si měli být vědomi, jak je uvedeno v nedávné zprávě Průzkum obsahu společnosti Adobe 2019, že 25% spotřebitelů je otráveno obsahem, který je příliš přizpůsobený, takže pro určitý cíl musí být něco mezi a opravdu promyšlené.

10. E-mail má nejnižší CPA

e-mail má nejnižší cenu za akviziciE-maily mají nejnižší průměrnou CPA; direct mail má naopak nejvyšší CPA s průměrem 26,40 $.

E-maily mají nejnižší průměrnou pořizovací cenu (CPA) kolem 10 $, ve srovnání se sociálními médii – 20 $, direct mail – 31 $, placené vyhledávání – 16 $ a grafické reklamy online – 25 $.

Proč je to důležité pro vaši strategii? Je to snadné, většina značek chce dosáhnout co největšího počtu zdrojů s co nejmenším počtem zdrojů.

E-maily mají nejnižší průměrné náklady na akvizici (CPA) kolem 10 USD prostřednictvím @placeitapp sdělte příteli

11. Lidé skutečně čtou své e-maily

Podle Internetlivestats, každou sekundu po celém světě se odesílá asi 936 740 legitimních e-mailů.

Chcete-li uspět, měli byste se zaměřit na dobře provedený design e-mailového marketingu. Pokud na tom stále pracujete a potřebujete bezplatná loga nebo rychle vzhled loga, spolu s dalšími vizuálními prvky značky se podívejte na šablony a návrhové nástroje, které nabízejí e-mailové marketingové služby, nebo použijte online tvůrce, jako jsou ti na Umísti to. Tímto způsobem můžete ušetřit spoustu času, který lze místo toho použít pro výzkum.

Říká se, že lidé čtou své e-maily, ale to neznamená, že čtou všechno nebo že mají čas číst noviny o velikosti novinek.

Pokud jde o samotný psaný obsah, měli byste ho udržovat v konverzaci a mezi 300 a 500 slovy, abyste přiměli lidi, aby si vaši zprávu skutečně přečetli, místo toho, aby se jen posúvali dolů, abyste se dostali k tomu, co je důležité.

Pokud píšete dlouhé e-maily, pravděpodobně skončí v koši.

12. Informační bulletiny zvyšují zapojení zákazníků

Pokud se naučíte ovládat e-mailové marketingové nástroje, zvýšíte prodejní a konverzní poměry a čísla ukazují, že byste se měli zaměřit na vytvoření skvělého zpravodaje, zejména pokud začínáte s novou značkou..

Jak uvádí autor Dave Pell, i když v posledních desetiletích zemřeli a několikrát se vrátili, informační bulletiny jsou nesmrtelné. Proč? Poukazuje na několik důvodů. Nejdůležitější je, že e-mail je osobní, vstupujete do omezeného prostoru někoho jiného: do jejich osobní schránky.

Je opravdu důležité, aby každý e-mail odrážel, že jste si udělali domácí úkoly, to znamená, že si uděláte čas na psaní promyšleného obsahu a stručně vysvětlíte výhody nákupu svých produktů a pokud je to možné, zvýhodněte předplatitele e-mailů navíc.

E-mailový marketing zdaleka není mrtvý! Zde je 12 údajů a statistik o e-mailovém marketingu prostřednictvím @placeitapp sdělte příteli

Závěry

Nezapomeňte, že e-mailová schránka je jediným zdrojem, který mohou uživatelé ovládat na 100%. Jakmile odhlásíte nebo označíte e-maily jako spam, jste mimo.

Titulky s „e-mailem jsou mrtvé“ přicházejí a odcházejí, když jsou uživatelé nadšeni novými technologiemi nebo trendy sociálními mediálními platformami, ale pamatujte, že e-mail přežil i mnoho z nich. Přemýšlejte o tom, kdy jste poprvé vytvořili svou osobní e-mailovou adresu. Po všech těch letech to stále kontrolujete, přihlaste se k odběru nových služeb a budete to dělat i v následujících letech.

Jako marketingoví specialisté nyní výzva závisí na přizpůsobení e-mailové marketingové kampaně aktuálním trendům a novým uživatelům.

Karina Ramos je zástupcem společnosti Placeit. Platforma, kde si každý může vytvořit vlastní vizuální přínos pro svou značku bez ohledu na technické nebo umělecké dovednosti. Připojte se k aplikaci Placeit Facebook a LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map