10 weebly webů, které vás přivedou Wow

Pokud jde o stavitele webových stránek, Weebly je bezpochyby jedním z nejlepších na začátku. Platforma ovládá více než 40 milionů webových stránek a s tím se nemůžete pokazit.


Ať už chcete vytvořit web nebo vytvořit plně elektronický web, Weeblyův systém drag-and-drop z něj činí výjimečně snadnou platformu pro vytváření úžasně vypadajících webových stránek..

Zde je rychlá recenze toho, co můžete získat.

Co Weebly nabízí??

Ceny od: $ 8 / mo
Plány: Starter, Pro, Business, Performance

Test rychlosti: Test A / Uptime: 99,96%

PRO: Snadné použití, vhodné pro nováčky.

Weebly nabízí ve svém úložišti více než 50 šablon webových stránek (viz je zde).Weebly nabízí ve svém úložišti více než 50 šablon webových stránek (viz všechny šablony zde).

Weebly Recenze Navštivte online

V tomto článku se s vámi podělíme o ty nejlepší weebské weby, které vám přinášejí inspiraci a motivaci k vytvoření jednoho vlastního.

Nepoužívejte jen naše slovo, podívejte se na těchto 10 weebly webů, které jsou úžasně navrženy s využitím motivů a editorů platformy.

Weebly Webové stránky: Příklady stránek elektronického obchodování

1. Box Bros

The Box BrosThe Box Bros

Vytvoření opravdu krásného webu elektronického obchodu je s Weebly rozhodně možné a The Box Bros je jedním z takových příkladů. Jejich domovská stránka využívá jednoduché rozvržení, ale naplní jej krásnými fotografiemi svých produktů a videem v horní části stránky.

Navigační lišta je umístěna nahoře, takže návštěvníci mají snadný přístup do svého internetového obchodu nebo je mohou kontaktovat a získat další informace.

2. Indy Plush

Indy PlushIndy Plush

Indy Plush používá mřížkovou šablonu k předvedení svých elegantně navržených plyšů. Návštěvníci mají přístup ke všem kategoriím produktů na přední stránce, zatímco doporučené produkty jsou uvedeny níže ve stylu mřížky. Indy Plush se vyhnul použití komplikovaných návrhů, aby uživatelé mohli produkty okamžitě vidět.

Můžete snadno vytvořit design Indy Plush pomocí systému Weebly drag-and-drop, který ukazuje, jak intuitivní je jejich platforma.

Weebly Webové stránky: Příklady cestovních webů

3. Casto Vacations

Casto VacationsCasto Vacations

Casto Vacations je oceňovaná luxusní cestovní kancelář a podobně jako The Box Bros využili snadno použitelnou platformu Weebly k vytvoření ohromujícího cestovního webu. Návštěvníci jsou vystaveni úžasnému videu, které je kompilací všech destinací, které cestovní společnost nabízí.

Přejděte dále a můžete se podívat na jejich služby, blogový příspěvek a další, rozložené v krásné šabloně stylu mřížky.

4. C MY Cities

C Moje městaC Moje města

C MY Cities, která dává cestovatelům místní kontakt s jejich dovolenou, nabízí individuální průvodce s místními obyvateli, kteří jsou důvěrně informováni o vstupech a výstupech v zemi. Samotný web používá čistý design se všemi informacemi dostupnými na titulní stránce.

Návštěvníci si mohou prohlížet své služby, země, ve kterých jsou k dispozici, a dokonce i sami průvodce. Je to jednoduchý a profesionálně vypadající web, kterého bylo dosaženo pomocí nástrojů Weebly pro webový design

Weebly weby: Příklady stránek designu a kreativní agentury

5. Zapojte & Hrát si

Design Plug & PlayZástrčka & Play Design

Kreativní agentury, které vědí, jak ovládat výkonnou šablonu Weeblyho, mohou mít za následek docela ohromující kreace. Britská agentura pro webový design Plug & Hra určitě využila svého nadšeného oka v designu k vytvoření stránky, která ohromí návštěvníky.

Jejich hlavní stránka zdůrazňuje jejich portfolio pro řadu svých klientů. Ve spodní části dokonce zahrnuli sekci „Pojďme mluvit“, aby se k nim potenciální klienti mohli dostat.

6. Page Eightyfour

Strana OsmdesátStrana Osmdesát

Page Eightyfour je kreativní agentura pro jednu ženu vedená Jagem Nagrou, která používá šablonu prezentace Weebly k předvedení svého portfolia a nepředvídatelného smyslu pro umění. Výsledkem je opravdu krásný web, který je jedinečný a poutavý.

Tato stránka využívá více konstrukčních prvků, jako je efekt posouvání paralaxy a animované mřížky. Ukazuje se, že pokud spojíte skvělý umělecký směr s Weeblyho šablonami, může být výsledek opravdu úžasný.

Weebly Webové stránky: Příklady stránek s jídlem a restaurací

7. Keke’s Breakfast Cafe

Keke's Breakfast CafeKeke’s Breakfast Cafe

Naložte si Keke’s Breakfast Cafe a budete překvapeni obrázkem jejich chutné nabídky. Pomocí snídaně zachází (palačinky, koláče, vafle atd.), Protože pozadí se zaměřuje na jejich specialitu.

Tlačítka sociálních médií jsou umístěna dole, abyste si mohli snadno prohlédnout jejich lahodné menu a sledovat je na svých stránkách sociálních médií.

8. Náš stůl

Náš stůlNáš stůl

Skvělé logo, vynikající doménové jméno a krásné obrázky ve vysokém rozlišení mohou vaše webové stránky vypadat naprosto vyleštěné a profesionální. Náš stůl zkontroluje všechny políčka, když vytvořily své stránky, a výsledkem je úžasné místo, které spojuje zemědělce a producenty s komunitami, které chtějí čerstvé a chutné produkty..

Starodávný plochý design dává této stránce hravou atmosféru a zároveň je pro návštěvníky stále seriózní a atraktivní.

Weebly Webové stránky: Příklady blogů

9. Sedlo a Suede

Sedlo a SuedeSedlo a Suede

Webové stránky blogu nemusí být příliš složité a obtížné je vyrobit. Saddle and Suede ukazují, že s Weebly můžete vytvořit leštěný blog, který je jednoduchý na navigaci a ohromující na pohled. Rodinný pár Jonathan a Rachel založili blog jako místo, kde se mohli podělit o věci, které jsou vášnivé.

10. Projektová auta

Projektová autaProjektová auta

Projekt Cars začal jako jednoduchý blog londýnských Mad Studios, aby zveřejňoval aktualizace o závodní hře. Když se hra stala úspěšnou, přepracovali blog zcela pomocí nástrojů Weebly, aby vytvořili více vyleštěný a vizuálně ohromující blog, kde fanoušci mohou kontrolovat aktualizace nebo koupit hru samotnou.

Blog ukazuje, že můžete začít se základním blogem a „barebones“ blogem a později ho vyvinout na něco mnohem více vyleštěného.

Další příklady Weeblyho témat

Na závěr

Návrh webu nebo blogu od nuly může být skličující zážitek. Nemusí to být s Weebly! Pomocí Weebly můžete vytěžit tvrdou část webového designu z rovnice a soustředit se na své podnikání.

Pokud hledáte alternativy, zde jsou některé z nejlepších tvůrců webových stránek, které by vám mohly vyhovovat.

Na základě výše uvedených Weebly stránek však můžete mít úžasně vypadající web v žádném okamžiku!

Chcete vidět více příkladů webových stránek postavených na konkrétních tvůrcích webových stránek? Můžete se podívat na příklady našich webových stránek Wix.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map